Trójmiasto

Klasyfikacja generalna 2015/2016

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 202 Bączek-Motała Barbara Rumia AMEX BĄCZEK IŁAWA 1972 K40 4
00:21:05
00:21:03
4
00:21:40
00:21:38
8
00:22:09
00:22:07
8
00:22:16
00:22:14
5
00:22:06
00:22:05
2
00:20:31
00:20:30
6 15
2 299 Gańska Magdalena Gościcino MKS FIGHTER 1973 K40 7
00:21:56
00:21:52
10
00:22:34
00:22:31
11
00:22:14
00:22:11
9
00:22:30
00:22:27
4
00:21:55
00:21:54


5 30
3 275 Dudek Agnieszka Gdynia MEWA GDYNIA 1971 K40 28
00:26:23
00:26:15


25
00:25:23
00:25:15
22
00:24:41
00:24:35
11
00:24:02
00:23:59
13
00:23:34
00:23:29
5 71
4 176 Konecko Izabela Sopot SGS Poland TEAM 1967 K40 20
00:25:04
00:24:58
20
00:25:23
00:25:16


28
00:25:56
00:25:41
20
00:25:23
00:25:19
17
00:23:51
00:23:46
5 77
5 37 Beyer Monika Gdynia MEWA Gdynia 1975 K40 43
00:27:46
00:27:34
25
00:26:26
00:26:16
23
00:25:19
00:25:12
21
00:24:19
00:24:10
17
00:24:56
00:24:53
22
00:24:39
00:24:33
6 83
6 214 Irczuk Anna Gdynia BPH Runners Team 1973 K40 36
00:27:23
00:27:04
27
00:26:30
00:26:19
24
00:25:22
00:25:14
29
00:26:05
00:25:49


31
00:26:05
00:25:45
5 111
7 236 Czarnecka Anna Gdynia 1972 K40 32
00:26:54
00:26:45
26
00:26:27
00:26:18




29
00:26:47
00:26:39
41
00:26:35
00:26:20
4 128
8 186 Stankiewicz Iwona Rekowo Górne 1972 K40 51
00:28:23
00:28:10




62
00:28:53
00:28:25
48
00:28:48
00:28:33
34
00:26:13
00:25:56
4 195
9 181 jaszczuk aneta braniewo 1975 K40 63
00:29:24
00:29:15




59
00:28:29
00:28:04
40
00:27:42
00:27:30
39
00:26:20
00:26:05
4 201
10 43 Grzeszczak Małgorzata Gdynia biegamyrazem.pl 1975 K40

46
00:28:09
00:27:58


75
00:29:47
00:29:19
56
00:29:36
00:29:18
56
00:28:58
00:28:31
4 233
11 178 Wróblewska Dorota Gdańsk BBL 1967 K40 56
00:29:01
00:28:48
64
00:29:30
00:29:16
55
00:28:48
00:28:37
77
00:29:45
00:29:25
60
00:29:45
00:29:33


5 235
12 274 Erdmann Agnieszka Reda 1975 K40 80
00:32:35
00:32:17
102
00:33:08
00:32:47


101
00:32:22
00:31:45
87
00:33:44
00:33:27
93
00:32:56
00:32:23
5 361
13 553 Gruszecka Katarzyna Gdynia BBL Gdynia 1969 K40



98
00:34:17
00:34:03
117
00:34:01
00:33:32
86
00:33:36
00:33:19
85
00:31:58
00:31:35
4 386
14 206 Jankowiak Anna Koleczkowo 1974 K40 90
00:33:58
00:33:41
110
00:34:20
00:33:53
95
00:34:07
00:33:48
118
00:34:39
00:33:59


94
00:32:54
00:32:24
5 389
15 314 Zalewska Agnieszka Gdynia 1973 K40 95
00:35:22
00:35:06
112
00:34:35
00:34:12
91
00:33:25
00:33:06
113
00:33:36
00:33:16




4 411
16 126 Bielecka Kornelia Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 93
00:34:33
00:34:14
116
00:35:26
00:34:59


130
00:35:51
00:35:11
99
00:35:54
00:35:34


4 438

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 131 Lazarowicz-Beczek Izabela Rumia Parkrun Rumia 1972 K40 59
00:29:16
00:29:02
67
00:29:32
00:29:19




65
00:30:45
00:30:35


3 191
2 362 Cydejko Joanna Juszkowo 1974 K40 64
00:29:39
00:29:23


64
00:29:41
00:29:26


64
00:30:09
00:29:51


3 192
3 427 Konieczna Agnieszka Gdynia WIKREKLAMA 1973 K40

63
00:29:20
00:29:15
67
00:29:42
00:29:38
64
00:28:54
00:28:41




3 194
4 207 Buczma Dorota Gdynia BPH Runners Team 1973 K40

68
00:30:08
00:29:40
56
00:28:58
00:28:40
86
00:30:53
00:30:12




3 210
5 340 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK Zabiegane Dwie 1974 K40

79
00:31:02
00:30:36


80
00:30:10
00:29:50


60
00:29:08
00:28:47
3 219
6 506 Frąckiewicz Iwona Gdańsk Biegam Bo Lubię Gdańsk 1968 K40

87
00:31:45
00:31:30


88
00:31:01
00:30:41




2 175
7 232 Konkel Aneta Gdańsk Biegaj z głową / Running Dogs Team 1971 K40 100
00:37:13
00:36:56
123
00:37:13
00:36:51








2 223
8 679 Pilarczyk-Pupiec Agnieszka Rumia UKS Siódemka Rumia 1971 K40





131
00:35:52
00:35:11
96
00:34:55
00:34:36


2 227
9 741 Śliwińska Katarzyna Gdynia KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej Gdynia 1970 K40









47
00:27:54
00:27:35
1 47
10 753 Pietrzak Teresa Gdańsk 1972 K40









49
00:28:10
00:27:52
1 49
11 566 Dębowska Anna Gdańsk CompleXsports 1973 K40



52
00:28:27
00:28:07






1 52
12 442 Bruszewska-Głombiowska Monika Gdynia 1972 K40

57
00:28:49
00:28:42








1 57
13 747 Kijowska Anna Gdynia 1972 K40









69
00:29:59
00:29:32
1 69
14 104 Witkowska Beata Gdynia OPEC Gdynia 1969 K40



81
00:31:34
00:31:22






1 81
15 297 Kuncewicz Monika Gdańsk 1975 K40 81
00:32:47
00:32:36










1 81
16 316 Browarczyk Joanna Lublewo Gdańskie 1972 K40 88
00:33:45
00:33:31










1 88
17 366 Filipkiewicz Agnieszka Rumia - 1970 K40 91
00:34:23
00:34:06










1 91
18 434 Reszka Beata Gdańsk IronTeam3city 1973 K40

92
00:32:47
00:32:28








1 92
19 404 Melzer sylwia Reda simba judo Reda 1974 K40

97
00:32:54
00:32:34








1 97
20 618 Dzieniecka Kamila Gdańsk Klub Fitness Marlet 1972 K40



102
00:34:45
00:34:34






1 102
21 341 JARZEMBIŃSKA BEATA BYTÓW KB GOCH BYTÓW 1966 K40 103
00:38:12
00:38:01










1 103
22 539 KANIEWKA ALINA GDYNIA 1972 K40

104
00:33:17
00:32:57








1 104
23 431 Waszczyk Marta Gdynia 1970 K40

113
00:34:53
00:34:34








1 113
24 412 Bogucka Beata Gdynia 1970 K40

128
00:39:03
00:38:41








1 128
25 708 KOWALIK KATARZYNA GDYNIA 1967 K40





137
00:40:01
00:39:12




1 137

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni