Trójmiasto

Klasyfikacja generalna 2015/2016

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 74 Piotrowski Radosław Gdynia UKS Azymut 45 1996 M16 6
00:17:49
00:17:48
5
00:18:21
00:18:21
8
00:18:32
00:18:30
6
00:17:58
00:17:57
5
00:18:17
00:18:17
4
00:17:23
00:17:22
6 20
2 311 Żurek Grzegorz Rumia UKS Siódemka Rumia 1999 M16 17
00:19:35
00:19:34
17
00:20:23
00:20:21


9
00:19:06
00:19:04
11
00:19:13
00:19:13


4 54
3 369 Kołodziejski Marcin GOŚCICINO 42.195 WEJHEROWO 1997 M16 22
00:19:58
00:19:57


26
00:20:30
00:20:28
24
00:20:11
00:20:09
15
00:19:51
00:19:51


4 87
4 90 Wierziński Kamil Kartuzy 1998 M16 51
00:22:22
00:22:18
74
00:23:11
00:23:05


47
00:21:34
00:21:28
58
00:22:56
00:22:52
38
00:21:01
00:20:58
5 194
5 349 Żygenda Krzysztof Gdynia Adidas Runners TriCity 1997 M16 61
00:22:45
00:22:42
57
00:22:29
00:22:26
54
00:22:12
00:22:08
52
00:21:55
00:21:48
41
00:21:35
00:21:34


5 204
6 281 Mielewczyk MIchał Luzino zsp4 Wejherowo 1998 M16 106
00:25:30
00:25:17
131
00:26:02
00:25:59
100
00:24:38
00:24:32
107
00:24:43
00:24:26
85
00:24:32
00:24:30
85
00:23:37
00:23:27
6 376
7 476 Baltrukas Sebastian Rokitki 1998 M16

124
00:25:46
00:25:39
98
00:24:36
00:24:29
109
00:24:35
00:24:27
87
00:24:39
00:24:35


4 418
8 344 Kuźba Jakub Rumia UKS Siódemka Rumia 1999 M16 92
00:24:27
00:24:24
138
00:26:27
00:26:18


104
00:24:22
00:24:08
92
00:24:56
00:24:49


4 426

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 256 Ogdowski Bartek Rumia Siódemka Rumia 1999 M16 30
00:20:38
00:20:36
43
00:21:50
00:21:48


32
00:20:39
00:20:35




3 105
2 612 Bladowski Kamil Rumia LKS Zorza Gdynia 1998 M16



51
00:22:07
00:22:03




41
00:21:22
00:21:17
2 92
3 705 Kukier Tymon Gdańsk KTN Łowcy Przygód 1999 M16





108
00:24:36
00:24:27


75
00:23:06
00:23:03
2 183
4 733 Miszka Artur Gościcino Niepubliczna Szkoła Rzemiosła w Wejherowie 1998 M16







104
00:25:43
00:25:34
101
00:24:28
00:24:24
2 205
5 416 Walkowiak Miłosz Subkowy MKS Sambor Tczew 1999 M16

10
00:19:23
00:19:22








1 10
6 191 Libera Maksymilian Bydgoszcz Bydgoskie Okonie 1996 M16 21
00:19:52
00:19:51










1 21
7 704 KUKIER KACPER GDAŃSK KTN ŁOWCY PRZYGÓD 1996 M16





153
00:26:39
00:26:22




1 153
8 605 JACHOWICZ ADAM GDYNIA 2000 M16



181
00:32:47
00:32:34






1 181

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni