Trójmiasto

Klasyfikacja generalna 2015/2016

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 501 Dias Magdalena Gdynia GKS PROJECT 1997 K16

1
00:20:29
00:20:28
1
00:20:14
00:20:13
1
00:20:28
00:20:27
1
00:21:16
00:21:15


4 4
2 346 Święcka Magdalena Gdańsk AZS AWF Warszawa 1999 K16 3
00:20:48
00:20:47
3
00:21:28
00:21:27
2
00:20:47
00:20:46
2
00:20:40
00:20:39




4 10
3 503 Dias Julia Gdynia Adidas Runners Tricity 1999 K16

7
00:22:12
00:22:10
3
00:21:05
00:21:03
3
00:21:10
00:21:08


1
00:20:11
00:20:09
4 14
4 202 Bączek-Motała Barbara Rumia AMEX BĄCZEK IŁAWA 1972 K40 4
00:21:05
00:21:03
4
00:21:40
00:21:38
8
00:22:09
00:22:07
8
00:22:16
00:22:14
5
00:22:06
00:22:05
2
00:20:31
00:20:30
6 15
5 12 Drzycimska Małgorzata Gdańsk LKS Zantyr Sztum 1979 K30 6
00:21:40
00:21:39
8
00:22:26
00:22:25
4
00:21:14
00:21:13
4
00:21:38
00:21:38
3
00:21:32
00:21:32
4
00:20:43
00:20:43
6 15
6 13 Kuschbik Elzbieta Gdańsk LKS Zantyr Sztum 1979 K30 8
00:22:04
00:22:03
9
00:22:29
00:22:28
7
00:22:00
00:21:58
14
00:23:02
00:22:59
6
00:22:14
00:22:14
3
00:20:40
00:20:39
6 24
7 327 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia Kujawscy Runners 1979 K30 9
00:22:34
00:22:31
11
00:22:37
00:22:34
6
00:21:58
00:21:57
7
00:21:57
00:21:55
2
00:21:19
00:21:19


5 24
8 251 Dobrowolska Joanna Lębork Maja Team 1982 K30 5
00:21:33
00:21:31


10
00:22:12
00:22:10
10
00:22:39
00:22:36


5
00:20:49
00:20:47
4 30
9 299 Gańska Magdalena Gościcino MKS FIGHTER 1973 K40 7
00:21:56
00:21:52
10
00:22:34
00:22:31
11
00:22:14
00:22:11
9
00:22:30
00:22:27
4
00:21:55
00:21:54


5 30
10 231 Konkel Katarzyna Lublin Perfect Runner Team 1994 K20 10
00:23:01
00:22:57
6
00:22:14
00:22:10


24
00:25:06
00:25:04
8
00:23:22
00:23:16
9
00:22:15
00:22:08
5 33
11 379 Szymanowska Agnieszka Sopot LKS ZANTYR Sztum 1990 K20

12
00:23:08
00:23:04
12
00:22:48
00:22:42
11
00:22:48
00:22:45
7
00:22:30
00:22:27
6
00:21:35
00:21:32
5 36
12 71 Malinowska Anna Gdańsk 1986 K20 11
00:23:20
00:23:12
13
00:23:47
00:23:47
13
00:23:03
00:22:57
15
00:23:33
00:23:19
10
00:23:55
00:23:48


5 47
13 272 Rybaczek Marta Wejherowo MajaTeam 1985 K30 12
00:23:29
00:23:26
15
00:24:00
00:23:57


18
00:23:46
00:23:41
13
00:24:04
00:24:03
12
00:22:57
00:22:52
5 52
14 278 Sikora Iwona Gdynia Harpagan Gdańsk 1979 K30 13
00:23:43
00:23:39
16
00:24:33
00:24:29
15
00:23:48
00:23:44
19
00:24:07
00:24:05
15
00:24:48
00:24:44
14
00:23:33
00:23:31
6 57
15 151 Wilbik Joanna Gdańsk runpassion.pl TEAM 1983 K30 15
00:24:04
00:23:58


17
00:24:26
00:24:21
20
00:24:14
00:24:08
9
00:23:46
00:23:43
16
00:23:40
00:23:35
5 57
16 515 Peszek Anna Gdynia 1980 K30

18
00:25:17
00:25:08
18
00:24:35
00:24:27


14
00:24:28
00:24:23
15
00:23:42
00:23:34
4 65
17 275 Dudek Agnieszka Gdynia MEWA GDYNIA 1971 K40 28
00:26:23
00:26:15


25
00:25:23
00:25:15
22
00:24:41
00:24:35
11
00:24:02
00:23:59
13
00:23:34
00:23:29
5 71
18 192 Tomaszewska Agnieszka Gdańsk Grupa Trójmiasto 1976 K30 16
00:24:20
00:24:14


16
00:24:24
00:24:19


19
00:25:16
00:25:11
21
00:24:35
00:24:27
4 72
19 47 ŚLIWAK ANNA RUMIA 1984 K30 19
00:25:01
00:24:49
28
00:26:35
00:26:19
20
00:24:47
00:24:37
34
00:26:43
00:26:22
16
00:24:58
00:24:49
18
00:24:10
00:23:58
6 73
20 176 Konecko Izabela Sopot SGS Poland TEAM 1967 K40 20
00:25:04
00:24:58
20
00:25:23
00:25:16


28
00:25:56
00:25:41
20
00:25:23
00:25:19
17
00:23:51
00:23:46
5 77
21 37 Beyer Monika Gdynia MEWA Gdynia 1975 K40 43
00:27:46
00:27:34
25
00:26:26
00:26:16
23
00:25:19
00:25:12
21
00:24:19
00:24:10
17
00:24:56
00:24:53
22
00:24:39
00:24:33
6 83
22 290 MATEJA Bożena Gdańsk 1959 K50 21
00:25:10
00:25:04
21
00:25:34
00:25:28


23
00:25:11
00:25:03


20
00:24:22
00:24:16
4 85
23 62 Głowacka Karolina Reszel 1988 K20 25
00:26:03
00:26:00
19
00:25:18
00:25:10




23
00:25:40
00:25:34
24
00:24:48
00:24:36
4 91
24 368 Jaroch-Lidzbarska Magdalena Chwaszczyno Motywatornia Team 1988 K20

23
00:26:03
00:25:56
21
00:25:13
00:25:06
32
00:26:29
00:26:10
18
00:25:03
00:24:57


4 94
25 328 Ludwikowska Anna Gdynia 1991 K20 44
00:27:42
00:27:35
30
00:27:04
00:26:47
27
00:26:07
00:25:58
26
00:25:42
00:25:28
21
00:25:28
00:25:22
23
00:24:42
00:24:33
6 97
26 507 Borowiak Ewa Rumia Maja Team 1986 K20

29
00:26:55
00:26:40
33
00:26:51
00:26:35
46
00:27:50
00:27:11
22
00:25:32
00:25:29
19
00:24:24
00:24:06
5 103
27 214 Irczuk Anna Gdynia BPH Runners Team 1973 K40 36
00:27:23
00:27:04
27
00:26:30
00:26:19
24
00:25:22
00:25:14
29
00:26:05
00:25:49


31
00:26:05
00:25:45
5 111
28 285 Popiołek Joanna Strzebielino ZSP nr 4 Wejherowo 1998 K16 23
00:25:41
00:25:34
31
00:27:04
00:26:58
28
00:26:08
00:26:02
44
00:27:32
00:27:05


29
00:25:40
00:25:27
5 111
29 60 Witowska Anna Gdynia CrossCore 1988 K20 34
00:27:01
00:26:53
32
00:27:11
00:27:01
26
00:25:57
00:25:51
33
00:26:36
00:26:20
24
00:25:53
00:25:46
30
00:25:58
00:25:42
6 112
30 75 Głombiowska Zuzanna Gdynia LKS Zantyr Sztum 1996 K16 18
00:24:29
00:24:27
24
00:26:10
00:26:08
30
00:26:29
00:26:25
73
00:29:20
00:29:15


45
00:27:05
00:27:03
5 117
31 35 Zygry-Wiśniewska Karolina Gdańsk Gemini Polska Team 1979 K30 29
00:26:28
00:26:18
39
00:27:46
00:27:31
34
00:26:49
00:26:38
42
00:27:16
00:26:59
33
00:27:16
00:27:05
27
00:25:34
00:25:21
6 123
32 236 Czarnecka Anna Gdynia 1972 K40 32
00:26:54
00:26:45
26
00:26:27
00:26:18




29
00:26:47
00:26:39
41
00:26:35
00:26:20
4 128
33 115 Andrzejewska Kasia Gdańsk DZIUBDZIUŚ TEAM 1991 K20 17
00:24:24
00:24:21


35
00:26:43
00:26:39
53
00:27:43
00:27:34
25
00:25:58
00:25:50


4 130
34 255 Rogowska Monika Gdynia 1979 K30 27
00:26:21
00:26:11
38
00:27:36
00:27:22
31
00:26:37
00:26:27
41
00:27:14
00:26:56
34
00:27:15
00:27:06
40
00:26:19
00:26:06
6 130
35 359 Laszczyk Nadja Reda Runeda 1983 K30 38
00:27:29
00:27:14
36
00:27:26
00:27:14


31
00:26:20
00:26:00
31
00:27:01
00:26:52
33
00:26:16
00:25:51
5 131
36 153 Beczek Aleksandra Suchy Dwór Parkrun Gdynia 1979 K30 55
00:28:58
00:28:44
34
00:27:17
00:27:04
39
00:27:11
00:27:00
51
00:27:48
00:27:29
39
00:27:39
00:27:27
28
00:25:47
00:25:22
6 140
37 329 Wojnarowska Weronika Gdynia 1985 K30

51
00:28:41
00:28:27
38
00:27:08
00:26:50
63
00:28:52
00:28:34
27
00:26:25
00:26:16
26
00:25:23
00:25:08
5 142
38 32 Cyprusewicz Joanna Gdańsk 1984 K30 37
00:27:18
00:27:09
48
00:28:25
00:28:11
40
00:27:10
00:27:00
48
00:27:39
00:27:25
35
00:27:24
00:27:12
51
00:28:26
00:28:07
6 160
39 495 Marczyńska Iwona Wejherowo Maja Team 1977 K30

40
00:27:39
00:27:33


47
00:27:35
00:27:24
36
00:27:17
00:27:14
38
00:26:20
00:26:03
4 161
40 301 Połeć Izabela Gdynia parówydżoany 1984 K30 45
00:27:47
00:27:37


42
00:27:25
00:27:13
37
00:26:52
00:26:38
37
00:27:28
00:27:16


4 161
41 29 Sierocin Agata Gdynia 1985 K30 31
00:26:46
00:26:32
45
00:28:06
00:27:52
46
00:27:40
00:27:28
55
00:28:01
00:27:41
43
00:28:09
00:27:51
43
00:27:13
00:26:55
6 162
42 225 Hinz Anna RUMIA PARKRUN RUMIA / WYMIATACZE / CIECHOCINKI 1981 K30 35
00:27:12
00:27:00
43
00:28:00
00:27:47




42
00:27:54
00:27:44
42
00:26:47
00:26:36
4 162
43 200 Kuncewicz Anna Suchy Dwór 1978 K30 26
00:26:18
00:26:04


58
00:29:07
00:28:46
50
00:27:50
00:27:28


32
00:26:06
00:25:49
4 166
44 280 Grubba Kasia Szemud ZSP nr 4 Wejherowo 1997 K16

33
00:27:32
00:27:04
36
00:26:46
00:26:40
70
00:29:31
00:29:07
28
00:26:43
00:26:36


4 167
45 147 Dudaniec-Tarkowska Agnieszka Gdańsk AMTK GDAŃSK 1984 K30 61
00:29:10
00:29:05
61
00:29:18
00:29:02
43
00:27:37
00:27:25
38
00:26:50
00:26:41
26
00:26:04
00:25:58


5 168
46 48 Spisak Katarzyna Gdańsk 1981 K30 50
00:28:24
00:28:09
37
00:27:28
00:27:21
48
00:27:54
00:27:45
54
00:28:03
00:27:40
63
00:29:55
00:29:49
36
00:26:11
00:25:58
6 171
47 390 Grębosz-Stopa Joanna Swarożyn K K 1982 K30

42
00:28:05
00:27:40
44
00:27:47
00:27:26
36
00:27:03
00:26:31
49
00:29:02
00:28:47


4 171
48 33 Kulka-Dolecka Anna Gdańsk Parówy hmm hmm hmm 1978 K30 41
00:27:34
00:27:25
54
00:28:43
00:28:30
41
00:27:17
00:27:07
52
00:27:44
00:27:30
38
00:27:30
00:27:19
52
00:28:26
00:28:08
6 172
49 93 Koehna Marta Władysławowo 1980 K30 53
00:28:37
00:28:24
35
00:27:21
00:27:05
37
00:26:51
00:26:42
61
00:28:28
00:28:14
54
00:29:22
00:29:15


5 179
50 407 Szymańska Monika Gdańsk VECTOR AKTYWNIE 1979 K30



51
00:28:11
00:27:55
56
00:28:09
00:27:43
41
00:28:02
00:27:44
37
00:26:21
00:26:01
4 185
51 186 Stankiewicz Iwona Rekowo Górne 1972 K40 51
00:28:23
00:28:10




62
00:28:53
00:28:25
48
00:28:48
00:28:33
34
00:26:13
00:25:56
4 195
52 181 jaszczuk aneta braniewo 1975 K40 63
00:29:24
00:29:15




59
00:28:29
00:28:04
40
00:27:42
00:27:30
39
00:26:20
00:26:05
4 201
53 317 Lamkowska Kamilla Grudziądz Kobiety biegają 1980 K30 52
00:28:32
00:28:24
50
00:28:37
00:28:21


57
00:28:08
00:27:52


46
00:27:25
00:27:11
4 205
54 246 Polinceusz Małgorzata Gdansk Grupa 65 1953 K60 49
00:28:10
00:28:08
58
00:28:47
00:28:43
54
00:28:38
00:28:34
58
00:28:06
00:27:58
53
00:29:13
00:29:09


5 214
55 190 Rink Katarzyna Gdańsk 1996 K16 42
00:27:34
00:27:25


47
00:27:38
00:27:31


80
00:32:34
00:32:19
48
00:28:01
00:27:48
4 217
56 218 Dunikowska Agnieszka Gdańsk BPH Runners Team 1982 K30 65
00:29:38
00:29:23
77
00:30:58
00:30:27
57
00:28:49
00:28:41
78
00:29:43
00:29:26
45
00:28:25
00:28:20
50
00:28:15
00:27:58
6 217
57 43 Grzeszczak Małgorzata Gdynia biegamyrazem.pl 1975 K40

46
00:28:09
00:27:58


75
00:29:47
00:29:19
56
00:29:36
00:29:18
56
00:28:58
00:28:31
4 233
58 178 Wróblewska Dorota Gdańsk BBL 1967 K40 56
00:29:01
00:28:48
64
00:29:30
00:29:16
55
00:28:48
00:28:37
77
00:29:45
00:29:25
60
00:29:45
00:29:33


5 235
59 331 Pokorska Justyna Gdynia 1979 K30 39
00:27:35
00:27:19
49
00:28:34
00:28:13
45
00:27:39
00:27:27
111
00:33:13
00:32:37




4 244
60 436 Dalke Jowita Gdańsk Zabiegane Dwie 1983 K30

75
00:30:41
00:30:15
59
00:28:57
00:28:50
71
00:29:29
00:29:09
57
00:29:28
00:29:20
59
00:29:07
00:28:46
5 246
61 268 Wojewódka Agata Gdynia 1984 K30



65
00:29:45
00:29:33
68
00:29:16
00:28:55
50
00:29:09
00:28:53
63
00:29:23
00:29:05
4 246
62 394 bieszke Izabela mosty Wymiatacze 1983 K30

111
00:34:23
00:34:00
83
00:32:12
00:32:01
65
00:28:56
00:28:46
52
00:29:10
00:28:56
55
00:28:29
00:28:19
5 255
63 595 Osińska Beata Gdańsk CTM Active Team 1978 K30



60
00:29:22
00:29:05
74
00:29:49
00:29:18
62
00:30:03
00:29:46
61
00:29:10
00:28:49
4 257
64 58 Sawoniewicz Elżbieta Gdynia 1985 K30 58
00:29:15
00:29:00


61
00:29:13
00:29:06
72
00:29:37
00:29:13
82
00:33:14
00:32:58
67
00:29:42
00:29:22
5 258
65 304 Kowalik Wioletta Gdynia Morskie Szoguny 1978 K30 72
00:31:01
00:30:44
62
00:29:29
00:29:08
75
00:31:00
00:30:48
95
00:31:54
00:31:18


58
00:28:54
00:28:44
5 267
66 438 Romanowska Beata Rumia Run Vegan Team 1964 K50

71
00:30:13
00:30:01
72
00:30:47
00:30:33
84
00:30:29
00:30:01
72
00:31:27
00:31:09
53
00:28:43
00:28:16
5 268
67 143 Dawidowicz Iza Bogatka Bogatka Biega/ Maja Team 1982 K30

65
00:29:36
00:29:16


81
00:30:28
00:29:55
59
00:29:48
00:29:29
70
00:30:00
00:29:32
4 275
68 303 Chojnacka Dagmara Gdańsk 1988 K20 57
00:29:05
00:28:49




98
00:32:02
00:31:26
58
00:29:39
00:29:26
64
00:29:39
00:29:09
4 277
69 53 Kiel Kaśka Gdańsk 1989 K20 62
00:29:19
00:29:06




85
00:30:34
00:30:07
70
00:31:11
00:30:56
62
00:29:27
00:29:03
4 279
70 138 Walkusz-Minko Ewelina Gdańsk 1985 K30 60
00:29:13
00:29:03
74
00:30:32
00:30:14
63
00:29:38
00:29:21
89
00:31:26
00:30:49




4 286
71 262 KONOPKA ANNA Gdańsk Kaszubska Poniewierka 1983 K30 71
00:30:48
00:30:31


78
00:31:19
00:31:03
90
00:31:22
00:30:52
69
00:31:12
00:30:53
78
00:30:42
00:30:13
5 296
72 117 Sułkowska Anna Lębork Night Runners 1985 K30 67
00:30:14
00:29:56




128
00:35:42
00:35:04
30
00:26:58
00:26:46
76
00:30:31
00:30:05
4 301
73 284 Lange Małgorzata Gościcino Maja TEAM 1996 K16 77
00:31:45
00:31:29
82
00:31:43
00:31:18
86
00:32:33
00:32:17
100
00:32:10
00:31:40
74
00:31:36
00:31:23
73
00:30:18
00:29:49
6 306
74 217 Honczaruk Magdalena Gdańsk BPH Runners TEAM 1985 K30

95
00:33:00
00:32:31


83
00:30:14
00:29:57
66
00:30:42
00:30:36
66
00:29:44
00:29:19
4 310
75 22 Pawlikowska Elżbieta Rumia Stowarzyszenie More Active 1955 K60 74
00:31:20
00:31:02
101
00:33:16
00:32:46
84
00:32:22
00:32:03
108
00:33:04
00:32:25
75
00:31:58
00:31:39
79
00:31:17
00:30:48
6 312
76 98 Luczko Milena Torun Intel Runners 1987 K20 70
00:30:40
00:30:28


73
00:30:51
00:30:33
103
00:32:33
00:32:06
73
00:31:37
00:31:21


4 319
77 425 Głuszek Bożena Gdynia 1963 K50

81
00:31:34
00:31:11
80
00:31:27
00:31:19
93
00:31:31
00:31:02
67
00:30:50
00:30:40


4 321
78 287 Bużan Kamila Szemud ZSP nr 4 Wejherowo 1998 K16 66
00:29:58
00:29:50
88
00:32:22
00:31:56
76
00:31:01
00:30:54
110
00:33:05
00:32:36


97
00:33:30
00:33:13
5 327
79 140 Gałuszka Daria Pruszcz Gdański Pruszcz Biega 1989 K20 69
00:30:41
00:30:23


85
00:32:27
00:32:10
104
00:32:41
00:32:12
76
00:31:59
00:31:43


4 334
80 258 Łubowska Urszula Gdańsk 1987 K20 86
00:33:33
00:33:17


79
00:31:27
00:31:11
96
00:31:58
00:31:23
77
00:31:57
00:31:43


4 338
81 64 Prasek Lucyna Gdynia 1956 K50 78
00:31:52
00:31:36
90
00:32:36
00:32:13




89
00:33:47
00:33:30
82
00:31:29
00:31:08
4 339
82 46 Prasek Marta Gdynia 1982 K30 79
00:32:11
00:31:57
86
00:31:45
00:31:26
93
00:33:17
00:33:09




91
00:32:19
00:31:58
4 349
83 203 Morawiecka Magdalena Gdańsk BPH Runners Team 1981 K30 83
00:33:06
00:32:46
93
00:32:59
00:32:31
71
00:30:46
00:30:27


104
00:40:45
00:40:24


4 351
84 252 Benet Angelika Gdynia 1989 K20 75
00:31:17
00:31:04
108
00:34:09
00:33:41


115
00:34:05
00:33:23


54
00:28:50
00:28:18
4 352
85 581 Kaczmarek Maja Wejherowo 1980 K30



82
00:32:18
00:31:59
112
00:33:23
00:32:41
78
00:32:02
00:31:44
80
00:31:23
00:30:51
4 352
86 288 Drawc Magdalena Bolszewo ZSP nr 4 Wejherowo 1998 K16 102
00:37:57
00:37:41
121
00:36:39
00:36:13
90
00:33:13
00:32:59


79
00:32:03
00:31:55
81
00:31:07
00:30:58
5 352
87 77 Szymborska Agnieszka Nistępowo TRI Freak 1976 K30

91
00:32:38
00:32:27
94
00:33:58
00:33:42
102
00:32:19
00:31:47


68
00:29:54
00:29:25
4 355
88 611 BRONK JOANNA RUMIA 1990 K20



96
00:34:13
00:33:54
99
00:32:00
00:31:28
81
00:32:56
00:32:38
83
00:31:35
00:31:08
4 359
89 274 Erdmann Agnieszka Reda 1975 K40 80
00:32:35
00:32:17
102
00:33:08
00:32:47


101
00:32:22
00:31:45
87
00:33:44
00:33:27
93
00:32:56
00:32:23
5 361
90 132 Bielecka Alicja Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1998 K16 68
00:30:32
00:30:13
98
00:33:07
00:32:35
109
00:35:19
00:35:05


102
00:37:40
00:37:20


4 377
91 553 Gruszecka Katarzyna Gdynia BBL Gdynia 1969 K40



98
00:34:17
00:34:03
117
00:34:01
00:33:32
86
00:33:36
00:33:19
85
00:31:58
00:31:35
4 386
92 213 Pawłowska-Walczak Katarzyna Gdynia BPH Runners Team 1985 K30 82
00:33:06
00:32:46
94
00:32:59
00:32:31


106
00:32:48
00:32:19
105
00:40:46
00:40:25


4 387
93 426 Głuszek Iwona Gdynia 1961 K50

103
00:33:19
00:32:55
88
00:32:44
00:32:34
107
00:32:46
00:32:20
91
00:33:46
00:33:36


4 389
94 206 Jankowiak Anna Koleczkowo 1974 K40 90
00:33:58
00:33:41
110
00:34:20
00:33:53
95
00:34:07
00:33:48
118
00:34:39
00:33:59


94
00:32:54
00:32:24
5 389
95 229 Piotrowska Danuta Gdynia 52plus 1962 K50 97
00:35:54
00:35:33
120
00:36:32
00:35:46
99
00:34:49
00:34:28
126
00:35:36
00:34:49
97
00:35:06
00:34:45
98
00:34:13
00:33:33
6 391
96 374 Kolman Małgorzata Gdańsk Grupa Biegowa 65 1983 K30

109
00:34:06
00:33:45
106
00:35:09
00:34:51
120
00:34:51
00:34:09
88
00:33:43
00:33:28
96
00:33:18
00:32:48
5 399
97 472 Pawłowska Dorota Gdynia OPEC Gdynia 1978 K30



105
00:34:53
00:34:41
122
00:34:57
00:34:20
83
00:33:08
00:33:00
92
00:32:40
00:32:13
4 402
98 314 Zalewska Agnieszka Gdynia 1973 K40 95
00:35:22
00:35:06
112
00:34:35
00:34:12
91
00:33:25
00:33:06
113
00:33:36
00:33:16




4 411
99 582 Seta Anna Gdańsk Kurka, jak tu pięknie 1990 K20



108
00:35:06
00:34:56
133
00:36:41
00:36:13
85
00:33:18
00:33:04
88
00:32:14
00:31:46
4 414
100 445 Rząp Anna Iłowo-Osada 1985 K30

100
00:32:57
00:32:40
92
00:33:13
00:33:07
129
00:35:44
00:35:05


95
00:32:54
00:32:28
4 416
101 422 Olejnik Sylwia Gdynia 1986 K20

114
00:35:24
00:34:53
97
00:34:17
00:33:59
119
00:34:52
00:34:07


87
00:32:13
00:31:44
4 417
102 126 Bielecka Kornelia Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1974 K40 93
00:34:33
00:34:14
116
00:35:26
00:34:59


130
00:35:51
00:35:11
99
00:35:54
00:35:34


4 438
103 402 Janusz Iwona Hel WYMIATACZE 1985 K30

115
00:35:22
00:34:57
100
00:34:41
00:34:31
124
00:34:47
00:34:36
100
00:36:15
00:36:00


4 439
104 292 Kisiel Gabriela Gdansk 1987 K20 101
00:37:56
00:37:35
126
00:38:25
00:37:43
112
00:36:47
00:36:25
125
00:35:17
00:34:41
101
00:36:51
00:36:38


5 439
105 149 MADANY Anita Gdańsk 1965 K50 98
00:36:31
00:36:15


113
00:37:53
00:37:46
138
00:39:30
00:39:14
103
00:39:17
00:39:06


4 452
106 455 Dolistowska Kamila Gdynia 1978 K30

119
00:36:11
00:35:41
111
00:35:47
00:35:31
132
00:36:45
00:36:07


100
00:35:46
00:35:24
4 462
107 201 Szumlas Anna Połchowo #szumiteam/ UltraWay Team 1981 K30 105
00:39:08
00:38:50
129
00:40:06
00:39:35


136
00:39:15
00:38:36


99
00:34:31
00:34:02
4 469

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 668 Morawska Maja Gdańsk UKS Azymut 45 Gdynia 1996 K16



14
00:23:36
00:23:34
16
00:23:37
00:23:34


7
00:21:38
00:21:36
3 37
2 587 Poszytek Jagoda REDA 1990 K20





43
00:27:25
00:27:03
32
00:27:10
00:26:57
25
00:25:03
00:24:50
3 100
3 163 Romanowska Joanna Gdynia 1978 K30 40
00:27:35
00:27:20
59
00:29:14
00:28:53






44
00:27:14
00:26:58
3 143
4 164 Wojnarowska Marcelina Gdynia 1985 K30

60
00:29:14
00:28:59


40
00:27:10
00:26:51
47
00:28:35
00:28:26


3 147
5 370 Przykłota Ewa Gdańsk Grupa Biegowa 65 1977 K30

72
00:30:28
00:30:09
62
00:29:19
00:29:11


51
00:29:09
00:28:54


3 185
6 354 Bork Kinga Mierzynko 1998 K16 47
00:28:18
00:28:02


49
00:27:59
00:27:49
92
00:31:16
00:30:55




3 188
7 131 Lazarowicz-Beczek Izabela Rumia Parkrun Rumia 1972 K40 59
00:29:16
00:29:02
67
00:29:32
00:29:19




65
00:30:45
00:30:35


3 191
8 362 Cydejko Joanna Juszkowo 1974 K40 64
00:29:39
00:29:23


64
00:29:41
00:29:26


64
00:30:09
00:29:51


3 192
9 427 Konieczna Agnieszka Gdynia WIKREKLAMA 1973 K40

63
00:29:20
00:29:15
67
00:29:42
00:29:38
64
00:28:54
00:28:41




3 194
10 38 Augustyniak Mirosława Gdynia Mamy To ! 1976 K30 54
00:28:53
00:28:41
70
00:30:11
00:29:48


79
00:30:00
00:29:26




3 203
11 458 Warylewska Krystyna Gdańsk 1987 K20

47
00:28:11
00:28:03


91
00:31:42
00:30:53
68
00:31:13
00:30:50


3 206
12 207 Buczma Dorota Gdynia BPH Runners Team 1973 K40

68
00:30:08
00:29:40
56
00:28:58
00:28:40
86
00:30:53
00:30:12




3 210
13 340 WIŚNIEWSKA KORNELIA GDAŃSK Zabiegane Dwie 1974 K40

79
00:31:02
00:30:36


80
00:30:10
00:29:50


60
00:29:08
00:28:47
3 219
14 659 Smuga Klaudia Łebcz ZSP nr 4 Wejherowo 1999 K16





121
00:34:58
00:34:13
95
00:34:36
00:34:28
72
00:29:51
00:29:43
3 288
15 687 Pionk Alicja Wejherowo ZSP nr 4 Wejherowo 1999 K16





127
00:35:38
00:34:53
93
00:33:48
00:33:46
75
00:30:05
00:29:57
3 295
16 689 Kowalska Natalia Wejherowo ZSP nr 4 Wejherowo 1999 K16





123
00:35:11
00:34:26
90
00:33:33
00:33:32
84
00:31:22
00:31:14
3 297
17 658 Motyka Oliwia Strzebielino ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16





114
00:34:02
00:33:16
98
00:35:08
00:34:59
89
00:32:10
00:31:47
3 301
18 199 Maj-Roksz Maria Wejherowo Maja TEAM 1980 K30 2
00:20:45
00:20:43
2
00:20:56
00:20:55








2 4
19 496 Misiak Alicja Susz UKS TRS SUSZ 1993 K20

5
00:21:58
00:21:55
5
00:21:45
00:21:43






2 10
20 675 Morawska Zuzanna Gdańsk UKS Azymut 45 Gdynia 1999 K16





12
00:22:52
00:22:51


11
00:22:35
00:22:32
2 23
21 86 Kacmajor Anna Gdańsk 1965 K50 22
00:25:22
00:25:12
22
00:26:00
00:25:52








2 44
22 260 Mańkowska Jolanta Gdańsk 1983 K30 30
00:26:31
00:26:19
17
00:25:02
00:24:55








2 47
23 294 Dawidowska Natalia Rumia UKS Siódemka Rumia 1999 K16 33
00:26:57
00:26:49
44
00:27:57
00:27:48








2 77
24 243 Samusik Paulina Gynia Kaszubska Poniewierka 1982 K30 48
00:28:23
00:28:05


53
00:28:27
00:28:14






2 101
25 691 Sowińska Olga Gdańsk BBL Gdańsk AWFiS 1978 K30







61
00:29:42
00:29:37
57
00:29:05
00:28:40
2 118
26 398 Będziszewska Sandra Laura Warszawa Zacierki 1988 K20

66
00:29:50
00:29:16




55
00:29:38
00:29:16


2 121
27 454 Nowicka Grazyna Gdansk 1980 K30

80
00:31:29
00:31:06
69
00:30:23
00:30:04






2 149
28 392 WYSOCKA MARIA Mosty Wymiatacze 1985 K30

84
00:31:50
00:31:25
66
00:29:47
00:29:37






2 150
29 591 Ziemniak Magdalena Władysławowo 1978 K30



70
00:30:34
00:30:24
82
00:30:16
00:29:55




2 152
30 727 Gaffke Izabela Orle ZSP nr 4 Wejherowo 1999 K16







94
00:34:35
00:34:26
74
00:30:17
00:29:53
2 168
31 571 Regan-Jasiński Pia Gdańsk BiegowyŚwiat 1959 K50



77
00:31:10
00:31:01
94
00:31:47
00:31:04




2 171
32 681 Czuryńska Wioletta Gdynia 1976 K30





97
00:31:59
00:31:24


77
00:30:40
00:30:12
2 174
33 506 Frąckiewicz Iwona Gdańsk Biegam Bo Lubię Gdańsk 1968 K40

87
00:31:45
00:31:30


88
00:31:01
00:30:41




2 175
34 547 DĘBICKA OLA GDAŃSK 1983 K30

106
00:33:20
00:33:05
74
00:30:46
00:30:36






2 180
35 183 Winska-Mażul Ewa Gdańsk Diabły Północy 1977 K30 89
00:33:53
00:33:34
99
00:33:05
00:32:40








2 188
36 608 GAFFKE IZABELLA ORLE ZSP NR 4 Wejherowo 1999 K16



87
00:32:44
00:32:30
109
00:33:11
00:32:25




2 196
37 232 Konkel Aneta Gdańsk Biegaj z głową / Running Dogs Team 1971 K40 100
00:37:13
00:36:56
123
00:37:13
00:36:51








2 223
38 524 Krawczyk KAMILA Gdańsk Grupa DBK Gdańsk 1978 K30

118
00:36:01
00:35:27
107
00:35:15
00:34:54






2 225
39 679 Pilarczyk-Pupiec Agnieszka Rumia UKS Siódemka Rumia 1971 K40





131
00:35:52
00:35:11
96
00:34:55
00:34:36


2 227
40 11 Lulińska Kamila Susz UKS TRS SUSZ 1995 K20 1
00:20:45
00:20:44










1 1
41 9 Grzywaczewska Justyna Warszawa CITY TRAIL Team 1988 K20





5
00:21:42
00:21:40




1 5
42 655 Macijewska Bożena Gniewowo RUNEDA 1984 K30





6
00:21:52
00:21:48




1 6
43 6 Tomasiak Natalia Krynica-Zdrój Salomon Suunto Team Poland 1986 K20









8
00:21:55
00:21:55
1 8
44 607 Topp Marta Luzino ZSP4 Wejherowo 1997 K16



9
00:22:14
00:22:08






1 9
45 632 Śleszycka Anna Gdańsk RKS Łódź 1998 K16









10
00:22:19
00:22:15
1 10
46 719 Popławska Selena Olsztyn Team Kopeć 1982 K30







12
00:24:07
00:24:01


1 12
47 707 SZYPNIEWSKA JOANNA GDYNIA 1994 K20





13
00:22:53
00:22:51




1 13
48 459 Dębiec Ewa Gdańsk CTS 1982 K30

14
00:23:55
00:23:50








1 14
49 16 Gackowska Katarzyna Bydgoszcz KB ŁAPKA 1991 K20 14
00:23:55
00:23:51










1 14
50 684 Gruchała Agnieszka Gdynia MEWA Gdynia 1977 K30





17
00:23:42
00:23:35




1 17
51 603 GRABARCZYK Monika Poznań Markowi Biegacze 1981 K30



19
00:24:40
00:24:36






1 19
52 351 Kłosowska Ewa Gdańsk 1982 K30



22
00:25:18
00:25:09






1 22
53 261 Grabias Aleksandra GDAŃSK 1988 K20 24
00:25:43
00:25:38










1 24
54 662 Sawicz Monika Lidzbark Warmiński Finisz Morąg 1992 K20





25
00:25:28
00:25:22




1 25
55 640 Szweda Mirosława Toruń TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1986 K20





27
00:25:49
00:25:36




1 27
56 613 KOSTRZEWA PAULINA RUMIA II LO GDYNIA 1998 K16



29
00:26:16
00:26:11






1 29
57 701 Morawska Anna Gdańsk Azymut 45 Gdynia 1993 K20





30
00:26:08
00:25:49




1 30
58 555 Brauer Judyta Tuchola 3city Run 1991 K20



32
00:26:32
00:26:29






1 32
59 761 GIEMZA ANNA GDAŃSK 1990 K20









35
00:26:11
00:25:56
1 35
60 625 Krajewska Magdalena Gdynia 1993 K20





35
00:26:51
00:26:28




1 35
61 656 Albecka Katarzyna Wejherowo Maja Team 1982 K30





39
00:27:13
00:26:47




1 39
62 513 Wierzba-Krygiel Monika Gdansk Poniewierka 1986 K20

41
00:27:48
00:27:33








1 41
63 714 Kowalewska Małgorzata Banino 1977 K30







44
00:28:10
00:27:59


1 44
64 674 Kopczyńska Monika Gdańsk Minionki 1980 K30





45
00:27:09
00:27:05




1 45
65 250 Kreft Oliwia Rumia Uks siodemka Rumia 1999 K16 46
00:28:08
00:28:00










1 46
66 716 Cecerko Lena Gdańsk 1990 K20







46
00:28:32
00:28:22


1 46
67 741 Śliwińska Katarzyna Gdynia KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej Gdynia 1970 K40









47
00:27:54
00:27:35
1 47
68 696 MĄCZYŃSKA KAMILA PODGÓRZE 1981 K30





49
00:27:37
00:27:25




1 49
69 753 Pietrzak Teresa Gdańsk 1972 K40









49
00:28:10
00:27:52
1 49
70 576 Sobczak Dominika Toruń 1985 K30



50
00:28:07
00:27:53






1 50
71 566 Dębowska Anna Gdańsk CompleXsports 1973 K40



52
00:28:27
00:28:07






1 52
72 460 Sobota Agata Gdańsk ComplexSports 1990 K20

52
00:28:41
00:28:27








1 52
73 270 Pawlikowska Ada Gdynia 1984 K30

53
00:28:34
00:28:28








1 53
74 430 Suszkiewicz Joanna Gdańsk 1988 K20

55
00:28:45
00:28:34








1 55
75 516 May Lucyna Gdańsk 1980 K30

56
00:28:50
00:28:36








1 56
76 442 Bruszewska-Głombiowska Monika Gdynia 1972 K40

57
00:28:49
00:28:42








1 57
77 660 Murawska Joanna Gdańsk Miki Team 1977 K30





60
00:28:18
00:28:09




1 60
78 762 Kowalewska Ewelina Gdańsk 1991 K20









65
00:29:47
00:29:16
1 65
79 647 Zelewska Marta Gdynia MEWA Gdynia 1977 K30





66
00:29:33
00:28:50




1 66
80 665 Bednarek Natalia Lębork 1995 K20





67
00:29:23
00:28:54




1 67
81 597 Razniewska Ewa Szczecin 1986 K20



68
00:30:00
00:29:51






1 68
82 666 Kostusiak-Lubak Adrianna Lipków 1977 K30





69
00:29:20
00:28:58




1 69
83 747 Kijowska Anna Gdynia 1972 K40









69
00:29:59
00:29:32
1 69
84 540 Theus Agnieszka Gdańsk - 1986 K20

69
00:30:00
00:29:43








1 69
85 754 Biernacka Dagmara Bydgoszcz 1982 K30









71
00:29:52
00:29:38
1 71
86 711 Lahti Krista Gdynia 1984 K30







71
00:31:28
00:31:07


1 71
87 497 Świąder Monika Gdańsk 1990 K20

73
00:30:35
00:30:14








1 73
88 157 Bardowska Magdalena Gdynia 1980 K30 73
00:31:10
00:30:52










1 73
89 688 Gacka Katarzyna Gdynia MEWA GDYNIA 1977 K30





76
00:30:03
00:29:21




1 76
90 388 Okapiec Dagmara Pruszcz Gdański Górskie Pędziwiatry 1981 K30

76
00:30:40
00:30:22








1 76
91 85 Felińska Anna Gdańsk 1987 K20 76
00:31:32
00:31:19










1 76
92 282 Okroy Agata gościcino Maja TEAM 1997 K16

78
00:30:56
00:30:31








1 78
93 104 Witkowska Beata Gdynia OPEC Gdynia 1969 K40



81
00:31:34
00:31:22






1 81
94 297 Kuncewicz Monika Gdańsk 1975 K40 81
00:32:47
00:32:36










1 81
95 415 Witczak Anna Kowale IronTeam3City/TriWiatraki 1976 K30

83
00:31:41
00:31:23








1 83
96 267 Kulka Urszula Gdynia parówydżoany 1992 K20 84
00:33:10
00:32:59










1 84
97 596 chmielewska alicja Orle 1992 K20







84
00:33:19
00:33:02


1 84
98 477 Dąbska Ania Gdańsk 1981 K30

85
00:31:44
00:31:26








1 85
99 323 Cechowska Patrycja Gdańsk SGS POLAND TEAM 1988 K20 85
00:33:19
00:33:02










1 85
100 698 Bronk Katarzyna Rumia 1990 K20









86
00:32:07
00:31:36
1 86
101 629 Kowalska-Potok Joanna Płock 1996 K16





87
00:30:27
00:30:19




1 87
102 160 Warnke Alina Pelplin 1983 K30 87
00:33:40
00:33:23










1 87
103 316 Browarczyk Joanna Lublewo Gdańskie 1972 K40 88
00:33:45
00:33:31










1 88
104 494 Eremus Anna Gościcino MajaTeam 1982 K30

89
00:32:19
00:32:04








1 89
105 150 Borzęcka Kaja Gdańsk 1989 K20



89
00:32:57
00:32:36






1 89
106 739 Tymińska Ewa Gdańsk Martaton 1957 K50









90
00:32:22
00:31:58
1 90
107 366 Filipkiewicz Agnieszka Rumia - 1970 K40 91
00:34:23
00:34:06










1 91
108 434 Reszka Beata Gdańsk IronTeam3city 1973 K40

92
00:32:47
00:32:28








1 92
109 721 Hanczewska Sonia Bydgoszcz 1991 K20







92
00:33:57
00:33:45


1 92
110 356 ŁUBOWSKA GRAŻYNA GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA 1952 K60 92
00:34:30
00:34:14










1 92
111 224 Danielek Ewa Bydgoszcz REEBOK RUN CREW 1983 K30 94
00:34:36
00:34:18










1 94
112 397 Rutkowska Anna Reda UKS SIMBA REDA 1983 K30

96
00:32:53
00:32:33








1 96
113 315 Browarczyk Karolina Lublewo Gdańskie 1991 K20 96
00:35:27
00:35:13










1 96
114 404 Melzer sylwia Reda simba judo Reda 1974 K40

97
00:32:54
00:32:34








1 97
115 318 Dunder-Kuczyńska Julita Gdańsk 1981 K30 99
00:36:40
00:36:21










1 99
116 619 Pankau Iwona Gdańsk marlet 1983 K30



101
00:34:45
00:34:34






1 101
117 758 Kosecka Justyna Bydgoszcz www.ortimed.net 1980 K30









101
00:39:13
00:38:39
1 101
118 618 Dzieniecka Kamila Gdańsk Klub Fitness Marlet 1972 K40



102
00:34:45
00:34:34






1 102
119 750 Pasieka Magda Mrocza OSP Nakło nad Notecią 1981 K30









102
00:39:19
00:38:44
1 102
120 617 Matusiewicz Sylwia Gdańsk Klub Fitness Marlet 1987 K20



103
00:34:45
00:34:34






1 103
121 341 JARZEMBIŃSKA BEATA BYTÓW KB GOCH BYTÓW 1966 K40 103
00:38:12
00:38:01










1 103
122 539 KANIEWKA ALINA GDYNIA 1972 K40

104
00:33:17
00:32:57








1 104
123 620 Zyra Monika Al. Rzeczypospolitej 1983 K30



104
00:34:51
00:34:39






1 104
124 342 Muerau-Nowicka Hanna Bytów K.B.GOCH BYTÓW 1964 K50 104
00:38:12
00:38:01










1 104
125 652 Grzelecka Patrycja Gdynia Latis Logistics 1984 K30





105
00:32:56
00:32:18




1 105
126 491 Sorówka Magdalena Gdynia 1981 K30

105
00:33:23
00:33:05








1 105
127 159 Chojnacka Asia Malbork 1984 K30 106
00:40:29
00:40:12










1 106
128 401 Kreft Dorota Gdynia KW Trójmiasto 1979 K30

107
00:33:38
00:33:17








1 107
129 600 Woźniak Tamara Gdynia 1986 K20



110
00:35:13
00:35:06






1 110
130 431 Waszczyk Marta Gdynia 1970 K40

113
00:34:53
00:34:34








1 113
131 685 Górka Monika Gdynia 1987 K20





116
00:34:00
00:33:30




1 116
132 446 Skwierawska Karina Gdynia 1963 K50

117
00:35:36
00:35:06








1 117
133 468 Bar Olga Gdynia 2rki 1986 K20

122
00:37:07
00:36:45








1 122
134 471 Kamińska Agnieszka Gdynia 1983 K30

124
00:37:17
00:36:59








1 124
135 450 Jelińska Małgorzata Cieplewo IronTeam3City/TRIBabeczki 1979 K30

125
00:37:46
00:37:27








1 125
136 461 Kaczmar Agnieszka Gdynia AWLNPD Team 1980 K30

127
00:38:17
00:37:59








1 127
137 412 Bogucka Beata Gdynia 1970 K40

128
00:39:03
00:38:41








1 128
138 664 Kieda Małgorzata Żelistrzewo 1989 K20





134
00:37:38
00:36:53




1 134
139 657 Łobodzińska Dorota Gdynia 1976 K30





135
00:38:14
00:38:02




1 135
140 708 KOWALIK KATARZYNA GDYNIA 1967 K40





137
00:40:01
00:39:12




1 137

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni