Trójmiasto

Klasyfikacja generalna 2015/2016

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 501 Dias Magdalena Gdynia GKS PROJECT 1997 K16

1
00:20:29
00:20:28
1
00:20:14
00:20:13
1
00:20:28
00:20:27
1
00:21:16
00:21:15


4 4
2 346 Święcka Magdalena Gdańsk AZS AWF Warszawa 1999 K16 3
00:20:48
00:20:47
3
00:21:28
00:21:27
2
00:20:47
00:20:46
2
00:20:40
00:20:39




4 10
3 503 Dias Julia Gdynia Adidas Runners Tricity 1999 K16

7
00:22:12
00:22:10
3
00:21:05
00:21:03
3
00:21:10
00:21:08


1
00:20:11
00:20:09
4 14
4 285 Popiołek Joanna Strzebielino ZSP nr 4 Wejherowo 1998 K16 23
00:25:41
00:25:34
31
00:27:04
00:26:58
28
00:26:08
00:26:02
44
00:27:32
00:27:05


29
00:25:40
00:25:27
5 111
5 75 Głombiowska Zuzanna Gdynia LKS Zantyr Sztum 1996 K16 18
00:24:29
00:24:27
24
00:26:10
00:26:08
30
00:26:29
00:26:25
73
00:29:20
00:29:15


45
00:27:05
00:27:03
5 117
6 280 Grubba Kasia Szemud ZSP nr 4 Wejherowo 1997 K16

33
00:27:32
00:27:04
36
00:26:46
00:26:40
70
00:29:31
00:29:07
28
00:26:43
00:26:36


4 167
7 190 Rink Katarzyna Gdańsk 1996 K16 42
00:27:34
00:27:25


47
00:27:38
00:27:31


80
00:32:34
00:32:19
48
00:28:01
00:27:48
4 217
8 284 Lange Małgorzata Gościcino Maja TEAM 1996 K16 77
00:31:45
00:31:29
82
00:31:43
00:31:18
86
00:32:33
00:32:17
100
00:32:10
00:31:40
74
00:31:36
00:31:23
73
00:30:18
00:29:49
6 306
9 287 Bużan Kamila Szemud ZSP nr 4 Wejherowo 1998 K16 66
00:29:58
00:29:50
88
00:32:22
00:31:56
76
00:31:01
00:30:54
110
00:33:05
00:32:36


97
00:33:30
00:33:13
5 327
10 288 Drawc Magdalena Bolszewo ZSP nr 4 Wejherowo 1998 K16 102
00:37:57
00:37:41
121
00:36:39
00:36:13
90
00:33:13
00:32:59


79
00:32:03
00:31:55
81
00:31:07
00:30:58
5 352
11 132 Bielecka Alicja Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 1998 K16 68
00:30:32
00:30:13
98
00:33:07
00:32:35
109
00:35:19
00:35:05


102
00:37:40
00:37:20


4 377

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 668 Morawska Maja Gdańsk UKS Azymut 45 Gdynia 1996 K16



14
00:23:36
00:23:34
16
00:23:37
00:23:34


7
00:21:38
00:21:36
3 37
2 354 Bork Kinga Mierzynko 1998 K16 47
00:28:18
00:28:02


49
00:27:59
00:27:49
92
00:31:16
00:30:55




3 188
3 659 Smuga Klaudia Łebcz ZSP nr 4 Wejherowo 1999 K16





121
00:34:58
00:34:13
95
00:34:36
00:34:28
72
00:29:51
00:29:43
3 288
4 687 Pionk Alicja Wejherowo ZSP nr 4 Wejherowo 1999 K16





127
00:35:38
00:34:53
93
00:33:48
00:33:46
75
00:30:05
00:29:57
3 295
5 689 Kowalska Natalia Wejherowo ZSP nr 4 Wejherowo 1999 K16





123
00:35:11
00:34:26
90
00:33:33
00:33:32
84
00:31:22
00:31:14
3 297
6 658 Motyka Oliwia Strzebielino ZSP NR 4 WEJHEROWO 1999 K16





114
00:34:02
00:33:16
98
00:35:08
00:34:59
89
00:32:10
00:31:47
3 301
7 675 Morawska Zuzanna Gdańsk UKS Azymut 45 Gdynia 1999 K16





12
00:22:52
00:22:51


11
00:22:35
00:22:32
2 23
8 294 Dawidowska Natalia Rumia UKS Siódemka Rumia 1999 K16 33
00:26:57
00:26:49
44
00:27:57
00:27:48








2 77
9 727 Gaffke Izabela Orle ZSP nr 4 Wejherowo 1999 K16







94
00:34:35
00:34:26
74
00:30:17
00:29:53
2 168
10 608 GAFFKE IZABELLA ORLE ZSP NR 4 Wejherowo 1999 K16



87
00:32:44
00:32:30
109
00:33:11
00:32:25




2 196
11 607 Topp Marta Luzino ZSP4 Wejherowo 1997 K16



9
00:22:14
00:22:08






1 9
12 632 Śleszycka Anna Gdańsk RKS Łódź 1998 K16









10
00:22:19
00:22:15
1 10
13 613 KOSTRZEWA PAULINA RUMIA II LO GDYNIA 1998 K16



29
00:26:16
00:26:11






1 29
14 250 Kreft Oliwia Rumia Uks siodemka Rumia 1999 K16 46
00:28:08
00:28:00










1 46
15 282 Okroy Agata gościcino Maja TEAM 1997 K16

78
00:30:56
00:30:31








1 78
16 629 Kowalska-Potok Joanna Płock 1996 K16





87
00:30:27
00:30:19




1 87

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni