z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2016/2017

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 590 Lisowska Aleksandra Dywity ASICS FrontRunner Poland/Wosiek TEAM 1990 K20

1
00:17:55
00:17:55
1
00:18:05
00:18:03


1
00:19:51
00:19:51
1
00:19:01
00:19:01
4 4
2 11 Jackiewicz Monika Szczecin 1992 K20 1
00:19:06
00:19:05
2
00:19:03
00:19:03
2
00:19:02
00:19:02




2
00:19:19
00:19:19
4 7
3 322 Sudzińska Mariola Olsztyn 1976 K40 2
00:19:30
00:19:27
3
00:19:40
00:19:39
3
00:19:45
00:19:42
1
00:20:34
00:20:30




4 9
4 319 Kotłowska Katarzyna Nowe Miasto Lubawskie Team Kopeć 1979 K30 3
00:22:41
00:22:19
5
00:22:05
00:21:58


4
00:23:16
00:23:10
3
00:23:47
00:23:42


4 15
5 383 Lankowska-Klemt Agnieszka Olsztyn URWIS BIEGA 1981 K30 9
00:23:15
00:23:12
9
00:23:23
00:23:22
9
00:23:03
00:22:59
5
00:23:33
00:23:26
2
00:23:45
00:23:40
3
00:22:18
00:22:15
6 19
6 352 Tyborowska Agnieszka Olsztyn dzieciaki z naszej paki 1974 K40 5
00:22:49
00:22:38
7
00:22:58
00:22:47
6
00:22:21
00:22:08
8
00:23:57
00:23:47


6
00:22:31
00:22:24
5 24
7 185 Lipnicka Katarzyna Ostróda Pszczółkowski Team 1982 K30 4
00:22:23
00:22:20
6
00:22:17
00:22:17


6
00:23:48
00:23:41
8
00:24:20
00:24:15


4 24
8 130 Pieczulis Krystyna Olsztyn AKM Olsztyn/Sklep biegowy.com/W-MKLAM 1962 K50 10
00:23:18
00:23:15
8
00:22:53
00:22:53
8
00:22:45
00:22:41
3
00:22:37
00:22:32




4 29
9 240 Karpowska Marzena olsztyn 1985 K30 11
00:23:28
00:23:20
10
00:23:38
00:23:32
14
00:23:39
00:23:30
13
00:24:57
00:24:48
5
00:24:03
00:23:54
5
00:22:25
00:22:20
6 31
10 216 Burandt Magdalena Olszty Drużyna Wilka 1980 K30 37
00:26:58
00:26:21


16
00:23:50
00:23:31
7
00:23:56
00:23:45
4
00:24:02
00:23:53
7
00:22:49
00:22:41
5 34
11 307 Wasiak Miłosława Działdowo Pszczółkowski Team 1991 K20 7
00:22:55
00:22:51




9
00:24:03
00:23:56
12
00:25:05
00:24:59
9
00:22:57
00:22:51
4 37
12 129 Kosacka Emilia Skajboty AKM Olsztyn/Skajbiegacze 1982 K30 15
00:24:07
00:24:00


11
00:23:13
00:23:06
11
00:24:28
00:24:20
9
00:24:20
00:24:15
10
00:22:58
00:22:54
5 41
13 35 Tarnowska Anna Olsztyn Pszczółkowski Team 1990 K20 8
00:23:18
00:23:10


10
00:23:12
00:23:01


14
00:25:50
00:25:35
11
00:23:20
00:23:11
4 43
14 294 Popławska Selena Olsztyn Team Kopeć 1982 K30 16
00:24:11
00:24:08


18
00:24:07
00:24:00
12
00:24:51
00:24:39
10
00:24:35
00:24:28
8
00:22:53
00:22:45
5 46
15 190 Kiezik Anna Olsztyn Skazani na sukces 1982 K30 13
00:23:59
00:23:46
11
00:23:59
00:23:43
12
00:23:32
00:23:24
10
00:24:06
00:23:58


16
00:24:13
00:24:03
5 46
16 24 Wiśniewska Aleksandra Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 K20 54
00:28:00
00:27:48
32
00:26:10
00:26:05
22
00:25:00
00:24:47
16
00:25:28
00:25:14
7
00:24:16
00:24:01
4
00:22:23
00:22:17
6 49
17 446 Bogusz Justyna Mrągwo Kuropatwa Team 1994 K20 30
00:26:15
00:26:00
17
00:24:46
00:24:31
13
00:23:39
00:23:29
15
00:25:20
00:25:10
6
00:24:06
00:23:57


5 51
18 109 Filipowska Agata Olsztynek Team Kopeć 1998 K16 20
00:24:55
00:24:51


7
00:22:40
00:22:33


11
00:24:47
00:24:41
14
00:23:53
00:23:47
4 52
19 313 Gawryś Katarzyna Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30

13
00:24:06
00:23:56


14
00:25:14
00:25:00
22
00:26:52
00:26:40
13
00:23:42
00:23:30
4 62
20 71 Szymańska Edyta Olsztyn Drużyna Wilka 1987 K20 21
00:25:27
00:25:17


27
00:25:26
00:25:13
18
00:26:00
00:25:44
16
00:26:18
00:26:09
18
00:24:40
00:24:31
5 73
21 247 Rutkowska Ewa Olsztyn Pszczółkowski Team 1975 K40 22
00:25:37
00:25:25
25
00:25:27
00:25:21
34
00:25:54
00:25:42
19
00:26:05
00:25:51
17
00:26:27
00:26:11
19
00:25:12
00:25:00
6 77
22 312 Pronobis Beata Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1970 K40 19
00:25:00
00:24:51
21
00:25:15
00:25:05
25
00:25:11
00:24:53


21
00:26:56
00:26:40
17
00:24:46
00:24:27
5 78
23 321 Salomon Monika Dywity Mont Blanc Team 1976 K40 17
00:24:46
00:24:43


19
00:24:52
00:24:38
23
00:26:23
00:26:06


20
00:25:46
00:25:23
4 79
24 353 Kowalska Amelia Ostróda Ostróda Runners 1972 K40 25
00:25:55
00:25:41
23
00:25:36
00:25:16
26
00:25:27
00:25:11
22
00:26:20
00:26:06


15
00:24:17
00:23:59
5 85
25 21 Kulesza Małgorzata Olsztyn AKM Olsztyn 1965 K50 26
00:25:55
00:25:49
18
00:24:56
00:24:54
21
00:24:51
00:24:43
21
00:26:04
00:25:56




4 86
26 604 Bronakowska Dorota Olsztyn Tri Negu 1982 K30

12
00:24:05
00:23:54
15
00:23:43
00:23:31


20
00:26:45
00:26:28
42
00:27:53
00:27:23
4 89
27 99 Dąbkowska-Wilczek Marta Olsztyn Drużyna Wilka 1983 K30 23
00:25:46
00:25:31
16
00:24:28
00:24:13
24
00:25:11
00:24:52
30
00:27:37
00:27:19
31
00:28:50
00:28:34


5 93
28 95 Czyżewska Mariola olsztyn 12tri.pl Drużyna Wilka 1986 K30 18
00:24:55
00:24:44
14
00:24:19
00:24:04
17
00:23:48
00:23:33




53
00:28:34
00:28:02
4 102
29 103 Kozłowska Joanna Olsztyn Drużyna Wilka/BRAG rzeczy niemożliwych 1982 K30 31
00:26:14
00:26:03
22
00:25:20
00:25:06


28
00:27:22
00:27:04
24
00:27:29
00:27:13
50
00:28:32
00:28:00
5 105
30 594 Stańczuk Marta Olsztyn Team Kopeć 1982 K30

77
00:29:36
00:29:16
47
00:27:25
00:27:07
34
00:27:49
00:27:28
13
00:25:41
00:25:23
12
00:23:36
00:23:28
5 106
31 349 Łodziana Dorota OLSZTYN 1981 K30 29
00:26:13
00:25:59
34
00:26:33
00:26:28


25
00:26:50
00:26:36
18
00:26:28
00:26:13


4 106
32 481 Kurdynowska Beata Barczewo SportMaster 1981 K30 32
00:26:08
00:26:05
20
00:25:04
00:25:01
23
00:24:56
00:24:49
32
00:27:38
00:27:24




4 107
33 284 ŻYGULSKA Katarzyna Iława IŁAWA 1982 K30 36
00:26:36
00:26:19
40
00:27:16
00:26:55
28
00:25:36
00:25:20
24
00:26:40
00:26:28
19
00:26:36
00:26:26


5 107
34 208 Karolewska Anna Olsztyn Pszczółkowski Team 1985 K30 46
00:27:19
00:27:02


32
00:25:53
00:25:37
20
00:26:11
00:25:56
15
00:26:16
00:26:01


4 113
35 100 Andruszkiewicz Anna Olsztyn BBLOlsztyn 1957 K50 27
00:26:04
00:25:50
29
00:26:16
00:25:57
48
00:27:32
00:27:08
37
00:28:06
00:27:47


27
00:26:33
00:26:17
5 120
36 423 Słowikowska Magdalena Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 43
00:27:11
00:26:58
53
00:28:14
00:28:01
45
00:27:14
00:27:00
33
00:27:37
00:27:24
25
00:27:29
00:27:13
28
00:26:24
00:26:17
6 129
37 180 Ostromecka Anna Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K20 50
00:27:42
00:27:31
37
00:27:19
00:26:43
37
00:26:39
00:26:23
36
00:27:54
00:27:41
33
00:29:04
00:28:54
36
00:27:01
00:26:55
6 142
38 79 Żbik Ada Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1994 K20 52
00:27:58
00:27:40
45
00:28:04
00:27:36
53
00:27:59
00:27:29
42
00:28:40
00:28:20
28
00:28:24
00:28:05
29
00:26:35
00:26:18
6 144
39 262 Antczak Edyta Ostróda Ostróda Runners 1981 K30 35
00:26:23
00:26:08
35
00:26:51
00:26:30
35
00:26:10
00:25:54
41
00:28:29
00:28:13




4 146
40 77 ODOLIŃSKA Agnieszka Ostróda Pszczółkowski Team 1972 K40 44
00:27:13
00:26:59
39
00:27:18
00:26:54
38
00:26:41
00:26:24
35
00:27:58
00:27:36


38
00:27:24
00:27:06
5 150
41 45 Moroz Katarzyna Olsztyn 1978 K30 53
00:27:59
00:27:41
43
00:27:41
00:27:15


50
00:29:37
00:29:13
37
00:29:45
00:29:18
26
00:26:37
00:26:14
5 156
42 253 Woroniec Alicja Lidzbark Warmiński Team Kopeć 1981 K30

113
00:33:29
00:32:56
76
00:29:33
00:29:10
29
00:27:26
00:27:07
32
00:28:59
00:28:40
21
00:25:58
00:25:41
5 158
43 348 Szymanowska-Warcholak Agnieszka Pasym 1975 K40 55
00:28:03
00:27:57
52
00:28:29
00:27:59
49
00:27:28
00:27:11
45
00:29:04
00:28:37
30
00:28:43
00:28:28
34
00:27:00
00:26:46
6 158
44 332 Skzryńska Ewa Olsztyn Byle dobiec 1968 K40 57
00:28:36
00:28:02
33
00:26:33
00:26:12
36
00:26:36
00:26:11




33
00:26:56
00:26:34
4 159
45 230 Faron Kasia Olsztyn 1977 K30 28
00:26:07
00:25:53


41
00:27:08
00:26:51
39
00:28:22
00:28:03


55
00:28:24
00:28:05
4 163
46 274 Senderska-Płonowska Magdalena Wrocław 1992 K20 38
00:26:41
00:26:26
27
00:26:20
00:25:52
30
00:25:58
00:25:34


69
00:33:37
00:33:05


4 164
47 121 Rogozińska Monika Olsztyn Drużyna Wilka 1986 K30 41
00:26:56
00:26:39
42
00:27:30
00:27:09
55
00:28:16
00:27:53
52
00:29:37
00:29:15


30
00:26:44
00:26:26
5 165
48 323 Rydzanowska Żaneta Biskupiec Biskupiec Biega/SPARTA BISKUPIEC 1974 K40 49
00:27:36
00:27:20
38
00:27:00
00:26:51
40
00:27:21
00:26:48
38
00:28:25
00:27:55




4 165
49 345 Olszewska Beata Pasym 1983 K30 73
00:29:39
00:29:33
54
00:28:31
00:28:02
44
00:27:16
00:26:58
44
00:29:02
00:28:35


24
00:26:04
00:25:50
5 166
50 516 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN Fitness Club Sylwetka 1980 K30 45
00:27:15
00:27:00
75
00:29:17
00:29:03




27
00:28:10
00:27:59
25
00:26:02
00:25:53
4 172
51 176 Krawiec Agnieszka Olsztyn URWIS BIEGA 1977 K30

71
00:29:02
00:28:48
60
00:28:31
00:28:09
43
00:28:38
00:28:25
36
00:29:28
00:29:12
43
00:27:33
00:27:23
5 182
52 595 Weiss Samanta Olsztyn 1994 K20

99
00:32:41
00:31:46
66
00:29:00
00:28:27
51
00:29:42
00:29:14
35
00:29:24
00:29:04
31
00:26:53
00:26:30
5 183
53 264 Kutnicka Emilia Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1967 K40 40
00:26:47
00:26:32
57
00:28:29
00:28:13
57
00:28:19
00:27:58
48
00:29:09
00:28:55
57
00:31:54
00:31:36
40
00:27:30
00:27:14
6 185
54 173 Kozłowska Marta Olsztyn 1979 K30 64
00:28:54
00:28:31
55
00:28:33
00:28:04
69
00:29:24
00:28:54
27
00:27:13
00:26:52


44
00:27:51
00:27:29
5 190
55 346 Naruszewicz Olga Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1983 K30 88
00:30:50
00:30:29
44
00:27:35
00:27:15
33
00:26:00
00:25:41
31
00:27:43
00:27:23




4 196
56 136 Siwczak Izabela Olsztyn Team Kopeć 1963 K50

58
00:28:50
00:28:17
84
00:29:46
00:29:26
56
00:30:03
00:29:45
42
00:30:09
00:29:53
41
00:27:37
00:27:15
5 197
57 642 Kujawa Małgorzata Olsztyn 1975 K40



73
00:29:30
00:29:04
61
00:30:55
00:30:40
29
00:28:29
00:28:11
35
00:27:09
00:26:47
4 198
58 429 Gajewska Marcelina Olsztyn GAJÓWKA 1999 K16

79
00:29:54
00:29:37
39
00:26:44
00:26:29


48
00:30:56
00:30:43
37
00:27:21
00:27:05
4 203
59 111 Janowska Anna Olsztyn Drużyna Wilka 1981 K30 12
00:23:39
00:23:29
15
00:24:19
00:24:06
125
00:34:47
00:34:10




52
00:28:31
00:28:00
4 204
60 471 Justyna Jachacy-Majewska Justyna Olsztyn Skazani na sukces 1974 K40 84
00:30:33
00:30:16
84
00:30:53
00:30:16
79
00:29:36
00:29:16
46
00:29:04
00:28:44
38
00:29:38
00:29:23
45
00:27:56
00:27:39
6 208
61 273 Sienkiewicz Justyna Olsztyn 1986 K30 59
00:28:27
00:28:18
49
00:28:21
00:27:55
56
00:28:18
00:27:58
67
00:31:55
00:31:36
45
00:30:45
00:30:22
96
00:33:29
00:33:08
6 209
62 456 Jackiewicz Anna Lubawa City Trail Team 1972 K40 75
00:30:01
00:29:38
56
00:28:13
00:28:04
42
00:27:14
00:26:52




39
00:27:24
00:27:08
4 212
63 97 Wilczewska Monika Olsztyn 1984 K30 62
00:28:43
00:28:28
47
00:28:11
00:27:53
50
00:27:39
00:27:25


61
00:32:02
00:31:40
59
00:28:30
00:28:16
5 217
64 235 Wojtach Danuta Barczewo Barczewo Biega 1984 K30 58
00:28:34
00:28:13




66
00:31:57
00:31:27
60
00:31:59
00:31:40
49
00:28:06
00:27:53
4 233
65 347 Grądzka Izabela Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1981 K30 60
00:28:43
00:28:22
69
00:28:56
00:28:43




59
00:31:59
00:31:39
46
00:28:00
00:27:47
4 234
66 47 NESTOROWICZ Monika Kętrzyn VRC KĘTRZYN 1973 K40 72
00:29:38
00:29:30
74
00:29:06
00:28:57
75
00:29:26
00:29:07
59
00:30:40
00:30:29
47
00:30:37
00:30:27
56
00:28:15
00:28:06
6 234
67 104 Wojdyła Anna Olsztyn 1988 K20 89
00:30:52
00:30:30
68
00:29:03
00:28:42
64
00:28:38
00:28:18
58
00:30:27
00:30:06
55
00:31:48
00:31:23


5 245
68 341 Dzido Edyta Nidzica Nidzica Biega 1971 K40 65
00:28:49
00:28:45
80
00:29:55
00:29:45
82
00:29:38
00:29:22
64
00:31:20
00:31:09
56
00:31:42
00:31:26
64
00:29:10
00:29:03
6 249
69 385 Aramowicz Edyta Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1982 K30 78
00:30:16
00:29:55
59
00:28:44
00:28:18
43
00:27:13
00:26:57




70
00:29:27
00:29:14
4 250
70 354 Tuszyńska Monika Kurzętnik NLB 1976 K40 76
00:30:09
00:29:39
61
00:28:53
00:28:19
58
00:28:31
00:28:02
55
00:29:59
00:29:33




4 250
71 177 DYMERSKA PAULINA OLSZTYN 1999 K16

92
00:31:01
00:30:47
59
00:28:27
00:28:05
53
00:29:30
00:29:16
46
00:30:40
00:30:23


4 250
72 110 Zielińska Kasia Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1988 K20

66
00:29:11
00:28:38
54
00:28:17
00:27:43
60
00:31:08
00:30:39


72
00:29:49
00:29:26
4 252
73 597 Bochniak Katarzyna Olsztyn Lecimy Tutej 1986 K30

78
00:29:56
00:29:31
83
00:29:57
00:29:25
54
00:29:44
00:29:21
53
00:31:31
00:31:09
73
00:29:57
00:29:33
5 258
74 518 TOMCZYK ANNA Olsztyn 1989 K20 77
00:30:03
00:29:50
51
00:28:09
00:27:59
80
00:29:29
00:29:18


54
00:31:51
00:31:18


4 262
75 85 Sieńko Małgorzata Olsztyn Team Bez Nazwy/KW Olsztyn 1978 K30 51
00:27:53
00:27:39
50
00:28:21
00:27:56




85
00:36:18
00:35:57
80
00:31:20
00:30:55
4 266
76 195 Fotschki Jolanta Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1963 K50 71
00:29:42
00:29:15


74
00:29:38
00:29:06
49
00:29:32
00:28:57
73
00:33:45
00:33:21


4 267
77 335 Suprunowicz-Plizga Katarzyna Olsztyn 1987 K20 63
00:28:53
00:28:30
73
00:29:16
00:28:54


72
00:32:48
00:32:23
66
00:32:42
00:32:17
77
00:30:19
00:29:55
5 274
78 76 Grzegorzewska Katarzyna Gietrzwałd #zaliniametyteam 1986 K30

110
00:33:17
00:32:46
107
00:32:42
00:32:07
63
00:31:29
00:31:00
52
00:31:08
00:31:08
57
00:28:34
00:28:09
5 279
79 419 Kowanda Magdalena Lubawa 1977 K30 80
00:30:13
00:29:59
64
00:28:54
00:28:23


73
00:33:10
00:32:36
67
00:32:55
00:32:27


4 284
80 425 Okuniewska Jolanta Biskupiec Fitstep Team Biskupiec 1967 K40 109
00:32:54
00:32:28
94
00:31:26
00:30:54
94
00:31:32
00:30:58


44
00:30:39
00:30:20
62
00:29:06
00:28:51
5 294
81 382 Pańkowska Martyna Olsztyn 1987 K20 47
00:27:19
00:27:03
116
00:33:34
00:33:16
71
00:29:11
00:28:58




61
00:28:40
00:28:25
4 295
82 609 Trześniewska-Kuleszo Ewa Olsztyn 1978 K30

96
00:31:41
00:31:13
100
00:32:09
00:31:33
78
00:33:45
00:33:12
50
00:31:28
00:31:05
76
00:30:10
00:29:50
5 300
83 455 Kuczyńska Kinga Mrągowo 1985 K30 56
00:28:22
00:28:00




81
00:34:00
00:33:32
76
00:34:07
00:33:37
88
00:32:39
00:32:10
4 301
84 42 Pędziwiatr Joanna Olsztyn Są wolniejsi / Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce 1985 K30

100
00:32:30
00:31:55
87
00:30:30
00:30:04
57
00:30:30
00:30:06
62
00:32:08
00:31:44


4 306
85 178 Korwin- Piotrowska Ewa Olsztyn AKM Olsztyn 1973 K40 82
00:30:17
00:30:00
89
00:31:07
00:30:39


84
00:34:15
00:33:51
63
00:32:04
00:31:44


4 318
86 327 Żuchowska Anna Olsztyn 1991 K20 114
00:33:31
00:33:03
109
00:33:20
00:32:43
103
00:32:21
00:31:45
69
00:32:35
00:32:04
70
00:33:40
00:33:11
78
00:30:49
00:30:21
6 320
87 370 Gajewska Barbara Olsztyn gajówka 1964 K50 101
00:32:09
00:31:41
98
00:32:15
00:31:42
95
00:31:34
00:31:01
71
00:32:34
00:32:09
74
00:33:51
00:33:23
83
00:31:59
00:31:34
6 323
88 567 KLACH Magdalena KIEŹLINY 1978 K30

111
00:33:17
00:32:46


82
00:33:57
00:33:33
77
00:33:53
00:33:40
68
00:29:28
00:29:13
4 338
89 61 Mańkowska-Salik Izabela Olsztyn TEMPOO 1978 K30 95
00:31:19
00:31:00
90
00:31:00
00:30:43
97
00:31:37
00:31:11
88
00:34:53
00:34:30
65
00:32:38
00:32:11


5 338
90 106 Zieja Kasia OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 106
00:32:38
00:32:20
128
00:35:01
00:34:24
109
00:33:05
00:32:33
75
00:33:18
00:32:52
72
00:33:44
00:33:17
87
00:32:12
00:31:45
6 340
91 105 Moczulska Beata Olsztyn 1978 K30 119
00:34:15
00:33:41
119
00:33:34
00:33:19
90
00:30:46
00:30:26
65
00:31:40
00:31:17


67
00:29:28
00:29:11
5 341
92 169 Jankowska Paulina Olsztyn Team Bez Nazwy/Kw Olsztyn 1985 K30 96
00:31:28
00:31:07


88
00:30:47
00:30:20
90
00:35:17
00:34:59


71
00:29:51
00:29:25
4 345
93 657 Smolaga Joanna Olsztyn 1975 K40



108
00:32:47
00:32:17
83
00:34:16
00:33:48
71
00:33:37
00:33:12
92
00:33:03
00:32:36
4 354
94 463 KERBER Izabela Barczewo TEMIDA PO GODZINACH 1971 K40 113
00:33:15
00:32:45




76
00:33:38
00:33:07
83
00:35:49
00:35:19
85
00:32:09
00:31:43
4 357
95 282 Kalemba Karolina Ruciane- Nida 1992 K20 102
00:32:13
00:31:43
95
00:31:30
00:31:03
96
00:31:32
00:31:03
74
00:33:15
00:32:46




4 367
96 149 PANKOWSKA KATARZYNA Iława Kriss Coaching 1983 K30 112
00:33:15
00:32:35




92
00:35:52
00:35:21
90
00:37:46
00:37:15
94
00:33:22
00:32:53
4 388
97 380 Olszewska-Misior Katarzyna Olsztyn 1979 K30 93
00:31:14
00:30:48
103
00:32:50
00:32:18
116
00:33:28
00:33:02




91
00:32:57
00:32:34
4 403
98 528 Pawłowska Malwina Ożarów Mazowiecki 1982 K30

127
00:35:00
00:34:24
110
00:32:49
00:32:36


80
00:34:57
00:34:57
86
00:32:08
00:31:45
4 403
99 147 Zajączkowska Joanna Lidzbark Warmiński 1991 K20

108
00:33:18
00:32:41
127
00:35:15
00:34:40
85
00:34:29
00:33:58


84
00:32:00
00:31:35
4 404
100 132 Gierz Dorota Olsztyn AKM 1960 K50 125
00:34:45
00:34:20
115
00:33:39
00:33:12
119
00:33:44
00:33:16
87
00:34:44
00:34:19
86
00:36:19
00:35:58


5 407
101 186 Stempinska Joanna Olsztyn 1974 K40 140
00:38:31
00:38:09
141
00:37:15
00:36:41
128
00:35:16
00:34:40
91
00:35:43
00:35:12
87
00:36:25
00:35:58
103
00:35:17
00:34:50
6 409
102 654 Jakuta Beata Olsztyn 1957 K50



132
00:35:54
00:35:17
93
00:36:03
00:35:38
88
00:36:44
00:36:10
97
00:33:25
00:33:09
4 410
103 196 SKOWRONEK LIDIA OLSZTYN Są Wolniejsi 1984 K30 118
00:34:02
00:33:33
125
00:34:51
00:34:23
121
00:34:22
00:33:48


82
00:35:44
00:35:17
95
00:33:35
00:33:06
5 416
104 242 Twardowska Magdalena Olsztyn 1978 K30 111
00:32:54
00:32:31
117
00:33:52
00:33:17
99
00:32:01
00:31:30


93
00:39:40
00:38:54


4 420
105 145 Rochowicz Aleksandra Olsztyn 1979 K30 135
00:37:45
00:37:17
133
00:35:43
00:35:09
129
00:35:22
00:34:50
86
00:34:46
00:34:14
79
00:34:59
00:34:27


5 427
106 254 Wiśniewska Gosia Olsztyn Team Bez Nazwy / KW Olsztyn 1973 K40 100
00:32:01
00:31:34
114
00:33:32
00:33:05
118
00:34:00
00:33:15
96
00:37:20
00:36:55




4 428
107 287 Czuszel Klaudia Olsztyn Dzieciaki z naszej paki 2000 K16 147
00:43:02
00:42:51
112
00:33:14
00:32:54
91
00:31:08
00:30:43
79
00:33:45
00:33:23




4 429
108 53 Bartnikowska Olga Olsztyn 1977 K30

122
00:34:48
00:34:13
113
00:33:27
00:32:56


94
00:39:40
00:39:14
101
00:34:11
00:33:44
4 430
109 426 Strauss Karolina Olsztyn 1995 K20 123
00:34:34
00:34:08
107
00:33:08
00:32:39
136
00:36:15
00:35:46
97
00:38:16
00:37:52


105
00:36:15
00:35:45
5 432
110 201 Drozdowska Emilia Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ 1976 K40 115
00:33:35
00:33:06
126
00:34:58
00:34:23
123
00:34:20
00:34:08


91
00:37:52
00:37:30


4 455
111 93 Ratuszyńska Kasia Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 124
00:34:35
00:34:09
123
00:34:48
00:34:19
115
00:33:32
00:33:01
94
00:36:53
00:36:27




4 456
112 466 Warmińska-Hinz Liwia Olsztyn 1984 K30 130
00:36:19
00:35:51
144
00:37:26
00:37:08




89
00:37:15
00:36:45
104
00:36:02
00:35:32
4 467
113 378 Napieraj Dagmara Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1986 K30 116
00:33:54
00:33:24
118
00:33:36
00:33:18
134
00:35:55
00:35:40




107
00:37:33
00:37:00
4 475

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 12 Barcewicz Marta Olsztyn Drużyna Wilka 1986 K30

4
00:20:28
00:20:28
4
00:20:12
00:20:10
2
00:21:54
00:21:24




3 10
2 601 Gajewska Monika Olsztyn 1988 K20

26
00:26:05
00:25:50
31
00:25:53
00:25:36
17
00:25:54
00:25:35




3 74
3 366 Kędzia Milena Olsztyn Mazury Running Team/Wosiek Team 1997 K16 34
00:26:14
00:26:07


20
00:24:44
00:24:40


34
00:29:27
00:29:02


3 88
4 83 Truś Marta Poznań Ashtangi 1987 K20 39
00:26:55
00:26:31
28
00:26:20
00:25:53




41
00:30:16
00:29:49


3 108
5 260 Judycka Sylwia Olsztyn 1985 K30 42
00:26:55
00:26:42
46
00:27:57
00:27:37
67
00:28:59
00:28:42






3 155
6 124 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40

48
00:28:10
00:27:54


70
00:32:39
00:32:08


75
00:30:09
00:29:44
3 193
7 623 Sidorowicz Ola Orneta 1975 K40



81
00:29:47
00:29:20


64
00:32:17
00:31:47
63
00:29:26
00:28:58
3 208
8 250 Orzel Marta Olsztyn 1989 K20 83
00:30:31
00:30:08
82
00:30:34
00:30:01




58
00:32:07
00:31:39


3 223
9 472 Kraushar Monika Giedajty DOMON 1974 K40 66
00:29:10
00:28:49
81
00:30:06
00:29:45


77
00:33:44
00:33:12




3 224
10 326 Kościesza Izabela Olsztyn 1973 K40 97
00:31:42
00:31:17




68
00:32:27
00:32:03
75
00:34:03
00:33:35


3 240
11 17 Gąsiorek Joanna Jonkowo Jonkowo Biega 1989 K20 70
00:29:32
00:29:11
93
00:31:10
00:30:53
93
00:31:01
00:30:44






3 256
12 118 Hinzmann Anna Stawiguda 1992 K20

106
00:33:04
00:32:32
92
00:31:18
00:30:43
62
00:31:20
00:30:51




3 260
13 688 Ciszak-Jarczyk Anna Olsztyn 1981 K30



102
00:32:07
00:31:45
89
00:35:12
00:34:48


81
00:31:29
00:31:11
3 272
14 410 Pesta Małgorzata Barczewo Allianz Running Team 1962 K50 103
00:32:33
00:32:03
86
00:30:27
00:30:19
98
00:31:48
00:31:24






3 287
15 394 Joskowska Anna Olsztyn Sąd Okręgowy w Olsztynie 1983 K30 128
00:36:00
00:35:29
105
00:32:51
00:32:22
111
00:33:14
00:32:40






3 344
16 289 Orłowska Marta Olsztyn Dzieciaki z naszej paki 1997 K16 146
00:42:54
00:42:45




98
00:39:14
00:38:52


102
00:33:58
00:33:50
3 346
17 480 Seledec Justyna Olsztyn 1976 K40 121
00:34:18
00:34:07
121
00:34:15
00:34:06
120
00:34:02
00:33:37






3 362
18 339 Gałecka Kamila Olsztyn Zakaz pedałowania 1983 K30 104
00:32:13
00:32:05
131
00:35:40
00:35:04
131
00:35:22
00:34:50






3 366
19 539 Dudek Paulina Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 K30

139
00:36:02
00:35:40
135
00:35:55
00:35:40




108
00:37:31
00:37:10
3 382
20 344 Brzóska Małgorzata Jonkowo LEŚNI BIEGACZE 1971 K40 139
00:38:04
00:37:30
145
00:38:31
00:37:54






109
00:38:06
00:37:43
3 393
21 357 Długosz Kasia Dywity 1987 K20 132
00:37:06
00:36:32
143
00:37:28
00:36:59
130
00:35:22
00:34:50






3 405
22 393 kufel magdalena Świekatowo Urwis 1987 K20 14
00:23:58
00:23:54
19
00:25:05
00:25:00








2 33
23 603 RASZKOWSKA JOANNA STUPSK MAZOWIECKI bbl mława 1978 K30

30
00:26:06
00:25:57
29
00:25:36
00:25:23






2 59
24 143 Płucienniczak Diana Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1986 K30



51
00:27:56
00:27:28


26
00:28:06
00:27:46


2 77
25 664 Borys Agata Unieszewo Pszczółkowski Team 1972 K40





47
00:29:11
00:28:45
40
00:29:57
00:29:36


2 87
26 498 KĘDZIOR NATALIA BARTOSZYCE 1990 K20 48
00:27:17
00:27:05
41
00:27:22
00:27:07








2 89
27 711 Pałyska Milena Olsztyn 1985 K30







43
00:30:12
00:29:55
54
00:28:25
00:28:04
2 97
28 596 Zielińska Anna Olsztyn 3life team 1979 K30

72
00:29:21
00:28:48






32
00:26:52
00:26:32
2 104
29 155 Paprotna Martyna Dąbrówno Pszczółkowski Team 1990 K20

63
00:28:47
00:28:22






47
00:28:13
00:27:47
2 110
30 629 Prochowska Beata Olsztyn 1971 K40



72
00:29:29
00:29:04
40
00:28:16
00:28:06




2 112
31 453 Saczuk Małgorzata Barczewo BSB Barczewo biega 1972 K40 67
00:29:02
00:28:54






49
00:31:19
00:31:01


2 116
32 540 Mojżeszczyk Jowita Stawiguda 1981 K30

67
00:29:05
00:28:39
52
00:27:52
00:27:28






2 119
33 670 wożniak renata 0lsztyn 1969 K40



61
00:28:35
00:28:10




58
00:28:21
00:28:10
2 119
34 409 Bober Wioletta Olsztyn Temida po godzinach 1970 K40 61
00:28:44
00:28:24


65
00:28:42
00:28:25






2 126
35 693 Zembrzycka Aleksandra ostróda GRUPA DBK OLSZTYN 1999 K16





80
00:33:51
00:33:28


48
00:28:12
00:27:53
2 128
36 276 Zapolska Aleksandra Olsztyn Biegam Bo Lubię 1986 K30 69
00:29:20
00:29:01


62
00:28:43
00:28:14






2 131
37 530 KONOPKA ANNA Gdańsk Kaszubska Poniewierka 1983 K30

76
00:29:45
00:29:13






69
00:29:41
00:29:13
2 145
38 573 Sołtysiak Marta Olsztynek Pszczółkowski Team 1996 K20

88
00:31:10
00:30:32
63
00:28:43
00:28:16






2 151
39 650 Kwaśny Bożena Olsztyn 1970 K40



85
00:29:59
00:29:40




66
00:29:24
00:29:06
2 151
40 680 Buczyłko Nina Klewki 1985 K30







78
00:34:29
00:34:16
79
00:30:37
00:30:22
2 157
41 160 Piędzia Izabela Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1974 K40 85
00:30:55
00:30:23








74
00:29:59
00:29:37
2 159
42 386 Śpiewakowska Agnieszka Olsztyn Temida Po Godzinach 1974 K40 74
00:29:56
00:29:35
87
00:30:54
00:30:27








2 161
43 286 Bielska Sylwia Olsztyn Dzieciaki z naszej paki 1999 K16 94
00:31:03
00:30:53
70
00:28:57
00:28:46








2 164
44 501 Komorowska Ewa Olsztyn 1974 K40 79
00:30:23
00:29:56


89
00:30:55
00:30:25






2 168
45 316 Mańkowska Anna Olsztyn Drużyna Wilka 1984 K30



124
00:34:47
00:34:08




51
00:28:32
00:28:00
2 175
46 495 ROMANIUK Agnieszka DYWITY 1982 K30 86
00:30:56
00:30:23
91
00:31:17
00:30:47








2 177
47 572 Borkowska Karolina Bartoszyce Zając z Bartoszyc 1986 K30

101
00:32:48
00:32:10
78
00:29:49
00:29:16






2 179
48 478 Stanisławska Eliza Olsztyn 1979 K30 99
00:31:38
00:31:34


86
00:29:54
00:29:44






2 185
49 414 Strzelec Żaneta Olsztyn 1986 K30 90
00:31:02
00:30:36
102
00:32:47
00:32:17








2 192
50 652 Doliwa Urszula Olsztyn KAZA Team 1978 K30



101
00:32:12
00:31:38




99
00:33:55
00:33:27
2 200
51 306 Ścięgaj Jolanta Olsztyn 1979 K30 142
00:39:19
00:38:53
60
00:28:42
00:28:19








2 202
52 204 Gawryńska Adrianna Działdowo 1992 K20 143
00:39:18
00:38:53
62
00:28:42
00:28:20








2 205
53 675 BAEK GRAŻYNA PASYM 1977 K30



114
00:33:17
00:32:59
95
00:37:13
00:36:46




2 209
54 263 Czyrko Luiza Olsztyn Team Kopeć 1983 K30

130
00:35:13
00:34:40






90
00:33:00
00:32:30
2 220
55 400 Brzóska Katarzyna Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1970 K40 131
00:36:23
00:35:51






92
00:38:46
00:38:19


2 223
56 64 Pruszkiewicz-Słowińska Katarzyna Olsztyn 1984 K30 120
00:34:39
00:34:02
104
00:32:51
00:32:19








2 224
57 448 Kalinowska Marta Olsztyn 1982 K30 129
00:36:15
00:35:41


126
00:34:52
00:34:15






2 255
58 188 Pankowska Justyna Olsztyn 1973 K40 126
00:35:12
00:34:33
129
00:35:10
00:34:33








2 255
59 620 Gurdziel Malgorzata Warszawa 1973 K40

136
00:36:07
00:35:31
122
00:34:40
00:34:03






2 258
60 384 Witkowska Mirosława Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1980 K30 127
00:35:50
00:35:19
138
00:35:57
00:35:39








2 265
61 98 Onisk Dorota Olsztyn 1985 K30 144
00:39:20
00:38:54
124
00:34:47
00:34:20








2 268
62 364 Dąbrowska Monika Kwidzyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1980 K30 137
00:38:03
00:37:19
134
00:36:09
00:35:13








2 271
63 291 Więcek Weronika Olsztyn Dzieciaki z naszej paki 1998 K16 141
00:38:44
00:38:33


133
00:35:54
00:35:28






2 274
64 365 Soabala Magdalena Olsztyn 1981 K30 145
00:42:55
00:42:43


137
00:36:37
00:36:11






2 282
65 651 Jacyszyn Monika Olsztyn 1988 K20



5
00:21:01
00:20:58






1 5
66 375 Romanowicz Anna Olsztyn GASSS ŁOMEN 1970 K40 6
00:22:47
00:22:41










1 6
67 759 KUMOR WERONIKA łódź EVErRUN 1978 K30









22
00:25:55
00:25:44
1 22
68 769 Paduszyńska Dorota Olsztyn Pszczółkowski Team 1975 K40









23
00:25:59
00:25:47
1 23
69 714 Jaszak Hanna Olsztyn 1987 K20







23
00:27:06
00:26:46


1 23
70 302 Rogulska-Słomińska Agnieszka Olsztyn AGIZ Team 1978 K30

24
00:25:33
00:25:20








1 24
71 435 Bolda Patrycja Olsztyn Fizjoterapia Mateusz Derlecki 1993 K20 24
00:25:52
00:25:35










1 24
72 690 Polak Michalina Opole 1995 K20





26
00:27:00
00:26:44




1 26
73 527 MAKOWSKA Małgorzata Olsztyn 1985 K30

31
00:26:31
00:26:02








1 31
74 92 CZARNECKA EDYTA OLSZTYN WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1993 K20 33
00:26:22
00:26:05










1 33
75 115 Kamrowska Marta Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1986 K30

36
00:26:53
00:26:38








1 36
76 720 Dróżdż Małgorzata Bydgoszcz malgorzata.patrycja.d@wp.pl 1988 K20







39
00:29:59
00:29:28


1 39
77 637 Siwczak Aleksandra Olsztyn SuperUbezpieczenia.pl 1983 K30



46
00:27:24
00:27:04






1 46
78 713 Piotrowska Agata Mińsk Mazowiecki 1973 K40







51
00:31:30
00:31:07


1 51
79 738 Szymków Dorota Olsztyn 1989 K20









60
00:28:41
00:28:22
1 60
80 616 Morysińska Agnieszka Olsztyn brak 1978 K30

65
00:28:59
00:28:26








1 65
81 774 Wójcik Monika Olsztyn Team Kopeć 1981 K30









65
00:29:31
00:29:03
1 65
82 638 BAŁAKIER ANNA OLSZTYN 1970 K40



68
00:29:02
00:28:42






1 68
83 508 BUŁŁO ANNA OSTRÓDA BZWBK RUNNERS 1977 K30 68
00:29:10
00:28:55










1 68
84 661 Mazurowska Andżelika Tczew 1975 K40







68
00:33:11
00:32:45


1 68
85 677 Turalska Małgorzata Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1965 K50



70
00:29:19
00:28:55






1 70
86 700 SUWIŃSKA BARBARA OLSZTYN 1965 K50



77
00:30:22
00:29:16






1 77
87 440 Geier Anna Olsztyn 1988 K20 81
00:30:13
00:30:00










1 81
88 682 Olifirko Agnieszka Szczytno 1974 K40







81
00:35:21
00:35:00


1 81
89 758 Paliś Kinga Kraków 1976 K40









82
00:31:58
00:31:32
1 82
90 625 DĄBKOWSKA PAULINA DYWITY 1990 K20

83
00:30:32
00:30:03








1 83
91 735 SUTOWICZ ANNA OLSZTYN 1990 K20







84
00:35:33
00:35:33


1 84
92 525 Derak Monika Kamionki AVIA Kamionki/PODICEPS 1975 K40

85
00:30:54
00:30:18








1 85
93 434 Szymanowska Dominika Olsztyn 1987 K20 87
00:30:57
00:30:28










1 87
94 739 Modzelewska Katarzyna OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 1991 K20









89
00:32:27
00:32:19
1 89
95 484 Magnuszewska Justyna Szczytno 1983 K30 91
00:30:51
00:30:40










1 91
96 285 Milczarz Agnieszka Olsztyn 1979 K30 92
00:31:14
00:30:47










1 92
97 747 Ciećko Ela Dobre Miasto Są Wolniejsi 1991 K20









93
00:32:57
00:32:44
1 93
98 461 Opak Beata Olsztyn Temida po godzinach 1965 K50

97
00:31:44
00:31:16








1 97
99 162 Stankiewicz Sylwia Olsztyn 1980 K30 98
00:31:51
00:31:33










1 98
100 750 Piórkowska Milena OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1988 K20









98
00:33:42
00:33:27
1 98
101 752 Warniełło Monika Pruszków 1988 K20









100
00:34:02
00:33:34
1 100
102 639 Bohdanowicz Gosia Olsztyn 1975 K40



104
00:32:33
00:31:49






1 104
103 667 KOWITZ KATARZYNA ELBLĄG 1981 K30



105
00:32:19
00:32:01






1 105
104 408 Jankowska Elwira Jonkowo Allianz Running Team 1972 K40 105
00:32:38
00:32:08










1 105
105 672 LAURIA-COLLET HELENE OLSZTYN 1988 K20



106
00:32:40
00:32:04






1 106
106 749 Kraszewska Dorota Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1987 K20









106
00:37:14
00:36:50
1 106
107 485 SPICZAK-BRZEZIŃSKA JUSTYNA PRZECHLEWO 1990 K20 107
00:32:21
00:32:21










1 107
108 158 Żelazowska Agnieszka Olsztyn Żelazowscy Team 1976 K40 108
00:32:45
00:32:24










1 108
109 296 BARANOWSKA MONIKA OLSZTYN 1978 K30 110
00:33:05
00:32:31










1 110
110 640 Dobrzyńska Anna Olsztyn 1979 K30



112
00:33:13
00:32:46






1 112
111 634 Żyjewska Aneta Olsztyn KAZA team/Pszczółkowski Team 1984 K30



117
00:33:40
00:33:06






1 117
112 305 Szymanowicz Joanna Gietrzwałd Lecimy Tutej 1978 K30 117
00:34:02
00:33:33










1 117
113 627 KAPALINA TANYA KIJÓW 1990 K20

120
00:33:30
00:33:21








1 120
114 438 skóra monika olsztyn vege runners 1978 K30 122
00:34:35
00:34:07










1 122
115 599 Mikielska Jadzia Olsztyn 1985 K30

132
00:35:40
00:35:05








1 132
116 503 WILCZEWSKA SYLWIA RÓŻYNY 1979 K30 133
00:37:06
00:36:32










1 133
117 433 Zimnoch Dorota Olsztyn 1985 K30 134
00:37:38
00:37:11










1 134
118 555 Gołębiewska Agnieszka Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1976 K40

135
00:35:37
00:35:15








1 135
119 379 Dziarkowska Alina Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1974 K40 136
00:37:40
00:37:19










1 136
120 559 Wróblewska Natalia Miłomlyn GRUPA DBK OLSZTYN 1993 K20

137
00:36:02
00:35:38








1 137
121 550 LESISZ JOLANTA OLSZTYN BZWBK RUNNERS 1966 K50 138
00:37:37
00:37:22










1 138
122 581 Czarnecka Karolina Klebark Mały Artro-Klinika Bieniecki 1986 K30



138
00:39:34
00:39:16






1 138
123 582 Grabowska Dorota Ostróda Sklepbiegowy.com 1989 K20

140
00:36:34
00:36:00








1 140
124 619 Sakowska Magdalena Dywit 1982 K30

142
00:37:28
00:36:58








1 142

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni