z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2016/2017

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 322 Sudzińska Mariola Olsztyn 1976 K40 2
00:19:30
00:19:27
3
00:19:40
00:19:39
3
00:19:45
00:19:42
1
00:20:34
00:20:30




4 9
2 352 Tyborowska Agnieszka Olsztyn dzieciaki z naszej paki 1974 K40 5
00:22:49
00:22:38
7
00:22:58
00:22:47
6
00:22:21
00:22:08
8
00:23:57
00:23:47


6
00:22:31
00:22:24
5 24
3 247 Rutkowska Ewa Olsztyn Pszczółkowski Team 1975 K40 22
00:25:37
00:25:25
25
00:25:27
00:25:21
34
00:25:54
00:25:42
19
00:26:05
00:25:51
17
00:26:27
00:26:11
19
00:25:12
00:25:00
6 77
4 312 Pronobis Beata Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1970 K40 19
00:25:00
00:24:51
21
00:25:15
00:25:05
25
00:25:11
00:24:53


21
00:26:56
00:26:40
17
00:24:46
00:24:27
5 78
5 321 Salomon Monika Dywity Mont Blanc Team 1976 K40 17
00:24:46
00:24:43


19
00:24:52
00:24:38
23
00:26:23
00:26:06


20
00:25:46
00:25:23
4 79
6 353 Kowalska Amelia Ostróda Ostróda Runners 1972 K40 25
00:25:55
00:25:41
23
00:25:36
00:25:16
26
00:25:27
00:25:11
22
00:26:20
00:26:06


15
00:24:17
00:23:59
5 85
7 423 Słowikowska Magdalena Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 43
00:27:11
00:26:58
53
00:28:14
00:28:01
45
00:27:14
00:27:00
33
00:27:37
00:27:24
25
00:27:29
00:27:13
28
00:26:24
00:26:17
6 129
8 77 ODOLIŃSKA Agnieszka Ostróda Pszczółkowski Team 1972 K40 44
00:27:13
00:26:59
39
00:27:18
00:26:54
38
00:26:41
00:26:24
35
00:27:58
00:27:36


38
00:27:24
00:27:06
5 150
9 348 Szymanowska-Warcholak Agnieszka Pasym 1975 K40 55
00:28:03
00:27:57
52
00:28:29
00:27:59
49
00:27:28
00:27:11
45
00:29:04
00:28:37
30
00:28:43
00:28:28
34
00:27:00
00:26:46
6 158
10 332 Skzryńska Ewa Olsztyn Byle dobiec 1968 K40 57
00:28:36
00:28:02
33
00:26:33
00:26:12
36
00:26:36
00:26:11




33
00:26:56
00:26:34
4 159
11 323 Rydzanowska Żaneta Biskupiec Biskupiec Biega/SPARTA BISKUPIEC 1974 K40 49
00:27:36
00:27:20
38
00:27:00
00:26:51
40
00:27:21
00:26:48
38
00:28:25
00:27:55




4 165
12 264 Kutnicka Emilia Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1967 K40 40
00:26:47
00:26:32
57
00:28:29
00:28:13
57
00:28:19
00:27:58
48
00:29:09
00:28:55
57
00:31:54
00:31:36
40
00:27:30
00:27:14
6 185
13 642 Kujawa Małgorzata Olsztyn 1975 K40



73
00:29:30
00:29:04
61
00:30:55
00:30:40
29
00:28:29
00:28:11
35
00:27:09
00:26:47
4 198
14 471 Justyna Jachacy-Majewska Justyna Olsztyn Skazani na sukces 1974 K40 84
00:30:33
00:30:16
84
00:30:53
00:30:16
79
00:29:36
00:29:16
46
00:29:04
00:28:44
38
00:29:38
00:29:23
45
00:27:56
00:27:39
6 208
15 456 Jackiewicz Anna Lubawa City Trail Team 1972 K40 75
00:30:01
00:29:38
56
00:28:13
00:28:04
42
00:27:14
00:26:52




39
00:27:24
00:27:08
4 212
16 47 NESTOROWICZ Monika Kętrzyn VRC KĘTRZYN 1973 K40 72
00:29:38
00:29:30
74
00:29:06
00:28:57
75
00:29:26
00:29:07
59
00:30:40
00:30:29
47
00:30:37
00:30:27
56
00:28:15
00:28:06
6 234
17 341 Dzido Edyta Nidzica Nidzica Biega 1971 K40 65
00:28:49
00:28:45
80
00:29:55
00:29:45
82
00:29:38
00:29:22
64
00:31:20
00:31:09
56
00:31:42
00:31:26
64
00:29:10
00:29:03
6 249
18 354 Tuszyńska Monika Kurzętnik NLB 1976 K40 76
00:30:09
00:29:39
61
00:28:53
00:28:19
58
00:28:31
00:28:02
55
00:29:59
00:29:33




4 250
19 425 Okuniewska Jolanta Biskupiec Fitstep Team Biskupiec 1967 K40 109
00:32:54
00:32:28
94
00:31:26
00:30:54
94
00:31:32
00:30:58


44
00:30:39
00:30:20
62
00:29:06
00:28:51
5 294
20 178 Korwin- Piotrowska Ewa Olsztyn AKM Olsztyn 1973 K40 82
00:30:17
00:30:00
89
00:31:07
00:30:39


84
00:34:15
00:33:51
63
00:32:04
00:31:44


4 318
21 657 Smolaga Joanna Olsztyn 1975 K40



108
00:32:47
00:32:17
83
00:34:16
00:33:48
71
00:33:37
00:33:12
92
00:33:03
00:32:36
4 354
22 463 KERBER Izabela Barczewo TEMIDA PO GODZINACH 1971 K40 113
00:33:15
00:32:45




76
00:33:38
00:33:07
83
00:35:49
00:35:19
85
00:32:09
00:31:43
4 357
23 186 Stempinska Joanna Olsztyn 1974 K40 140
00:38:31
00:38:09
141
00:37:15
00:36:41
128
00:35:16
00:34:40
91
00:35:43
00:35:12
87
00:36:25
00:35:58
103
00:35:17
00:34:50
6 409
24 254 Wiśniewska Gosia Olsztyn Team Bez Nazwy / KW Olsztyn 1973 K40 100
00:32:01
00:31:34
114
00:33:32
00:33:05
118
00:34:00
00:33:15
96
00:37:20
00:36:55




4 428
25 201 Drozdowska Emilia Olsztyn DROZDY BIEGAJĄ 1976 K40 115
00:33:35
00:33:06
126
00:34:58
00:34:23
123
00:34:20
00:34:08


91
00:37:52
00:37:30


4 455
26 93 Ratuszyńska Kasia Olsztyn URWIS BIEGA 1975 K40 124
00:34:35
00:34:09
123
00:34:48
00:34:19
115
00:33:32
00:33:01
94
00:36:53
00:36:27




4 456

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 124 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40

48
00:28:10
00:27:54


70
00:32:39
00:32:08


75
00:30:09
00:29:44
3 193
2 623 Sidorowicz Ola Orneta 1975 K40



81
00:29:47
00:29:20


64
00:32:17
00:31:47
63
00:29:26
00:28:58
3 208
3 472 Kraushar Monika Giedajty DOMON 1974 K40 66
00:29:10
00:28:49
81
00:30:06
00:29:45


77
00:33:44
00:33:12




3 224
4 326 Kościesza Izabela Olsztyn 1973 K40 97
00:31:42
00:31:17




68
00:32:27
00:32:03
75
00:34:03
00:33:35


3 240
5 480 Seledec Justyna Olsztyn 1976 K40 121
00:34:18
00:34:07
121
00:34:15
00:34:06
120
00:34:02
00:33:37






3 362
6 344 Brzóska Małgorzata Jonkowo LEŚNI BIEGACZE 1971 K40 139
00:38:04
00:37:30
145
00:38:31
00:37:54






109
00:38:06
00:37:43
3 393
7 664 Borys Agata Unieszewo Pszczółkowski Team 1972 K40





47
00:29:11
00:28:45
40
00:29:57
00:29:36


2 87
8 629 Prochowska Beata Olsztyn 1971 K40



72
00:29:29
00:29:04
40
00:28:16
00:28:06




2 112
9 453 Saczuk Małgorzata Barczewo BSB Barczewo biega 1972 K40 67
00:29:02
00:28:54






49
00:31:19
00:31:01


2 116
10 670 wożniak renata 0lsztyn 1969 K40



61
00:28:35
00:28:10




58
00:28:21
00:28:10
2 119
11 409 Bober Wioletta Olsztyn Temida po godzinach 1970 K40 61
00:28:44
00:28:24


65
00:28:42
00:28:25






2 126
12 650 Kwaśny Bożena Olsztyn 1970 K40



85
00:29:59
00:29:40




66
00:29:24
00:29:06
2 151
13 160 Piędzia Izabela Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1974 K40 85
00:30:55
00:30:23








74
00:29:59
00:29:37
2 159
14 386 Śpiewakowska Agnieszka Olsztyn Temida Po Godzinach 1974 K40 74
00:29:56
00:29:35
87
00:30:54
00:30:27








2 161
15 501 Komorowska Ewa Olsztyn 1974 K40 79
00:30:23
00:29:56


89
00:30:55
00:30:25






2 168
16 400 Brzóska Katarzyna Olsztyn LEŚNI BIEGACZE 1970 K40 131
00:36:23
00:35:51






92
00:38:46
00:38:19


2 223
17 188 Pankowska Justyna Olsztyn 1973 K40 126
00:35:12
00:34:33
129
00:35:10
00:34:33








2 255
18 620 Gurdziel Malgorzata Warszawa 1973 K40

136
00:36:07
00:35:31
122
00:34:40
00:34:03






2 258
19 375 Romanowicz Anna Olsztyn GASSS ŁOMEN 1970 K40 6
00:22:47
00:22:41










1 6
20 769 Paduszyńska Dorota Olsztyn Pszczółkowski Team 1975 K40









23
00:25:59
00:25:47
1 23
21 713 Piotrowska Agata Mińsk Mazowiecki 1973 K40







51
00:31:30
00:31:07


1 51
22 638 BAŁAKIER ANNA OLSZTYN 1970 K40



68
00:29:02
00:28:42






1 68
23 661 Mazurowska Andżelika Tczew 1975 K40







68
00:33:11
00:32:45


1 68
24 682 Olifirko Agnieszka Szczytno 1974 K40







81
00:35:21
00:35:00


1 81
25 758 Paliś Kinga Kraków 1976 K40









82
00:31:58
00:31:32
1 82
26 525 Derak Monika Kamionki AVIA Kamionki/PODICEPS 1975 K40

85
00:30:54
00:30:18








1 85
27 639 Bohdanowicz Gosia Olsztyn 1975 K40



104
00:32:33
00:31:49






1 104
28 408 Jankowska Elwira Jonkowo Allianz Running Team 1972 K40 105
00:32:38
00:32:08










1 105
29 158 Żelazowska Agnieszka Olsztyn Żelazowscy Team 1976 K40 108
00:32:45
00:32:24










1 108
30 555 Gołębiewska Agnieszka Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1976 K40

135
00:35:37
00:35:15








1 135
31 379 Dziarkowska Alina Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1974 K40 136
00:37:40
00:37:19










1 136

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni