z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2016/2017

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 590 Lisowska Aleksandra Dywity ASICS FrontRunner Poland/Wosiek TEAM 1990 K20

1
00:17:55
00:17:55
1
00:18:05
00:18:03


1
00:19:51
00:19:51
1
00:19:01
00:19:01
4 4
2 11 Jackiewicz Monika Szczecin 1992 K20 1
00:19:06
00:19:05
2
00:19:03
00:19:03
2
00:19:02
00:19:02




2
00:19:19
00:19:19
4 7
3 307 Wasiak Miłosława Działdowo Pszczółkowski Team 1991 K20 7
00:22:55
00:22:51




9
00:24:03
00:23:56
12
00:25:05
00:24:59
9
00:22:57
00:22:51
4 37
4 35 Tarnowska Anna Olsztyn Pszczółkowski Team 1990 K20 8
00:23:18
00:23:10


10
00:23:12
00:23:01


14
00:25:50
00:25:35
11
00:23:20
00:23:11
4 43
5 24 Wiśniewska Aleksandra Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 K20 54
00:28:00
00:27:48
32
00:26:10
00:26:05
22
00:25:00
00:24:47
16
00:25:28
00:25:14
7
00:24:16
00:24:01
4
00:22:23
00:22:17
6 49
6 446 Bogusz Justyna Mrągwo Kuropatwa Team 1994 K20 30
00:26:15
00:26:00
17
00:24:46
00:24:31
13
00:23:39
00:23:29
15
00:25:20
00:25:10
6
00:24:06
00:23:57


5 51
7 71 Szymańska Edyta Olsztyn Drużyna Wilka 1987 K20 21
00:25:27
00:25:17


27
00:25:26
00:25:13
18
00:26:00
00:25:44
16
00:26:18
00:26:09
18
00:24:40
00:24:31
5 73
8 180 Ostromecka Anna Olsztyn URWIS BIEGA 1987 K20 50
00:27:42
00:27:31
37
00:27:19
00:26:43
37
00:26:39
00:26:23
36
00:27:54
00:27:41
33
00:29:04
00:28:54
36
00:27:01
00:26:55
6 142
9 79 Żbik Ada Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1994 K20 52
00:27:58
00:27:40
45
00:28:04
00:27:36
53
00:27:59
00:27:29
42
00:28:40
00:28:20
28
00:28:24
00:28:05
29
00:26:35
00:26:18
6 144
10 274 Senderska-Płonowska Magdalena Wrocław 1992 K20 38
00:26:41
00:26:26
27
00:26:20
00:25:52
30
00:25:58
00:25:34


69
00:33:37
00:33:05


4 164
11 595 Weiss Samanta Olsztyn 1994 K20

99
00:32:41
00:31:46
66
00:29:00
00:28:27
51
00:29:42
00:29:14
35
00:29:24
00:29:04
31
00:26:53
00:26:30
5 183
12 104 Wojdyła Anna Olsztyn 1988 K20 89
00:30:52
00:30:30
68
00:29:03
00:28:42
64
00:28:38
00:28:18
58
00:30:27
00:30:06
55
00:31:48
00:31:23


5 245
13 110 Zielińska Kasia Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1988 K20

66
00:29:11
00:28:38
54
00:28:17
00:27:43
60
00:31:08
00:30:39


72
00:29:49
00:29:26
4 252
14 518 TOMCZYK ANNA Olsztyn 1989 K20 77
00:30:03
00:29:50
51
00:28:09
00:27:59
80
00:29:29
00:29:18


54
00:31:51
00:31:18


4 262
15 335 Suprunowicz-Plizga Katarzyna Olsztyn 1987 K20 63
00:28:53
00:28:30
73
00:29:16
00:28:54


72
00:32:48
00:32:23
66
00:32:42
00:32:17
77
00:30:19
00:29:55
5 274
16 382 Pańkowska Martyna Olsztyn 1987 K20 47
00:27:19
00:27:03
116
00:33:34
00:33:16
71
00:29:11
00:28:58




61
00:28:40
00:28:25
4 295
17 327 Żuchowska Anna Olsztyn 1991 K20 114
00:33:31
00:33:03
109
00:33:20
00:32:43
103
00:32:21
00:31:45
69
00:32:35
00:32:04
70
00:33:40
00:33:11
78
00:30:49
00:30:21
6 320
18 282 Kalemba Karolina Ruciane- Nida 1992 K20 102
00:32:13
00:31:43
95
00:31:30
00:31:03
96
00:31:32
00:31:03
74
00:33:15
00:32:46




4 367
19 147 Zajączkowska Joanna Lidzbark Warmiński 1991 K20

108
00:33:18
00:32:41
127
00:35:15
00:34:40
85
00:34:29
00:33:58


84
00:32:00
00:31:35
4 404
20 426 Strauss Karolina Olsztyn 1995 K20 123
00:34:34
00:34:08
107
00:33:08
00:32:39
136
00:36:15
00:35:46
97
00:38:16
00:37:52


105
00:36:15
00:35:45
5 432

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 601 Gajewska Monika Olsztyn 1988 K20

26
00:26:05
00:25:50
31
00:25:53
00:25:36
17
00:25:54
00:25:35




3 74
2 83 Truś Marta Poznań Ashtangi 1987 K20 39
00:26:55
00:26:31
28
00:26:20
00:25:53




41
00:30:16
00:29:49


3 108
3 250 Orzel Marta Olsztyn 1989 K20 83
00:30:31
00:30:08
82
00:30:34
00:30:01




58
00:32:07
00:31:39


3 223
4 17 Gąsiorek Joanna Jonkowo Jonkowo Biega 1989 K20 70
00:29:32
00:29:11
93
00:31:10
00:30:53
93
00:31:01
00:30:44






3 256
5 118 Hinzmann Anna Stawiguda 1992 K20

106
00:33:04
00:32:32
92
00:31:18
00:30:43
62
00:31:20
00:30:51




3 260
6 357 Długosz Kasia Dywity 1987 K20 132
00:37:06
00:36:32
143
00:37:28
00:36:59
130
00:35:22
00:34:50






3 405
7 393 kufel magdalena Świekatowo Urwis 1987 K20 14
00:23:58
00:23:54
19
00:25:05
00:25:00








2 33
8 498 KĘDZIOR NATALIA BARTOSZYCE 1990 K20 48
00:27:17
00:27:05
41
00:27:22
00:27:07








2 89
9 155 Paprotna Martyna Dąbrówno Pszczółkowski Team 1990 K20

63
00:28:47
00:28:22






47
00:28:13
00:27:47
2 110
10 573 Sołtysiak Marta Olsztynek Pszczółkowski Team 1996 K20

88
00:31:10
00:30:32
63
00:28:43
00:28:16






2 151
11 204 Gawryńska Adrianna Działdowo 1992 K20 143
00:39:18
00:38:53
62
00:28:42
00:28:20








2 205
12 651 Jacyszyn Monika Olsztyn 1988 K20



5
00:21:01
00:20:58






1 5
13 714 Jaszak Hanna Olsztyn 1987 K20







23
00:27:06
00:26:46


1 23
14 435 Bolda Patrycja Olsztyn Fizjoterapia Mateusz Derlecki 1993 K20 24
00:25:52
00:25:35










1 24
15 690 Polak Michalina Opole 1995 K20





26
00:27:00
00:26:44




1 26
16 92 CZARNECKA EDYTA OLSZTYN WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI UWM 1993 K20 33
00:26:22
00:26:05










1 33
17 720 Dróżdż Małgorzata Bydgoszcz malgorzata.patrycja.d@wp.pl 1988 K20







39
00:29:59
00:29:28


1 39
18 738 Szymków Dorota Olsztyn 1989 K20









60
00:28:41
00:28:22
1 60
19 440 Geier Anna Olsztyn 1988 K20 81
00:30:13
00:30:00










1 81
20 625 DĄBKOWSKA PAULINA DYWITY 1990 K20

83
00:30:32
00:30:03








1 83
21 735 SUTOWICZ ANNA OLSZTYN 1990 K20







84
00:35:33
00:35:33


1 84
22 434 Szymanowska Dominika Olsztyn 1987 K20 87
00:30:57
00:30:28










1 87
23 739 Modzelewska Katarzyna OLSZTYN FITNESS CLUB SYLWETKA 1991 K20









89
00:32:27
00:32:19
1 89
24 747 Ciećko Ela Dobre Miasto Są Wolniejsi 1991 K20









93
00:32:57
00:32:44
1 93
25 750 Piórkowska Milena OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1988 K20









98
00:33:42
00:33:27
1 98
26 752 Warniełło Monika Pruszków 1988 K20









100
00:34:02
00:33:34
1 100
27 672 LAURIA-COLLET HELENE OLSZTYN 1988 K20



106
00:32:40
00:32:04






1 106
28 749 Kraszewska Dorota Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1987 K20









106
00:37:14
00:36:50
1 106
29 485 SPICZAK-BRZEZIŃSKA JUSTYNA PRZECHLEWO 1990 K20 107
00:32:21
00:32:21










1 107
30 627 KAPALINA TANYA KIJÓW 1990 K20

120
00:33:30
00:33:21








1 120
31 559 Wróblewska Natalia Miłomlyn GRUPA DBK OLSZTYN 1993 K20

137
00:36:02
00:35:38








1 137
32 582 Grabowska Dorota Ostróda Sklepbiegowy.com 1989 K20

140
00:36:34
00:36:00








1 140

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni