z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2016/2017

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 319 Kotłowska Katarzyna Nowe Miasto Lubawskie Team Kopeć 1979 K30 3
00:22:41
00:22:19
5
00:22:05
00:21:58


4
00:23:16
00:23:10
3
00:23:47
00:23:42


4 15
2 383 Lankowska-Klemt Agnieszka Olsztyn URWIS BIEGA 1981 K30 9
00:23:15
00:23:12
9
00:23:23
00:23:22
9
00:23:03
00:22:59
5
00:23:33
00:23:26
2
00:23:45
00:23:40
3
00:22:18
00:22:15
6 19
3 185 Lipnicka Katarzyna Ostróda Pszczółkowski Team 1982 K30 4
00:22:23
00:22:20
6
00:22:17
00:22:17


6
00:23:48
00:23:41
8
00:24:20
00:24:15


4 24
4 240 Karpowska Marzena olsztyn 1985 K30 11
00:23:28
00:23:20
10
00:23:38
00:23:32
14
00:23:39
00:23:30
13
00:24:57
00:24:48
5
00:24:03
00:23:54
5
00:22:25
00:22:20
6 31
5 216 Burandt Magdalena Olszty Drużyna Wilka 1980 K30 37
00:26:58
00:26:21


16
00:23:50
00:23:31
7
00:23:56
00:23:45
4
00:24:02
00:23:53
7
00:22:49
00:22:41
5 34
6 129 Kosacka Emilia Skajboty AKM Olsztyn/Skajbiegacze 1982 K30 15
00:24:07
00:24:00


11
00:23:13
00:23:06
11
00:24:28
00:24:20
9
00:24:20
00:24:15
10
00:22:58
00:22:54
5 41
7 294 Popławska Selena Olsztyn Team Kopeć 1982 K30 16
00:24:11
00:24:08


18
00:24:07
00:24:00
12
00:24:51
00:24:39
10
00:24:35
00:24:28
8
00:22:53
00:22:45
5 46
8 190 Kiezik Anna Olsztyn Skazani na sukces 1982 K30 13
00:23:59
00:23:46
11
00:23:59
00:23:43
12
00:23:32
00:23:24
10
00:24:06
00:23:58


16
00:24:13
00:24:03
5 46
9 313 Gawryś Katarzyna Olsztyn PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1981 K30

13
00:24:06
00:23:56


14
00:25:14
00:25:00
22
00:26:52
00:26:40
13
00:23:42
00:23:30
4 62
10 604 Bronakowska Dorota Olsztyn Tri Negu 1982 K30

12
00:24:05
00:23:54
15
00:23:43
00:23:31


20
00:26:45
00:26:28
42
00:27:53
00:27:23
4 89
11 99 Dąbkowska-Wilczek Marta Olsztyn Drużyna Wilka 1983 K30 23
00:25:46
00:25:31
16
00:24:28
00:24:13
24
00:25:11
00:24:52
30
00:27:37
00:27:19
31
00:28:50
00:28:34


5 93
12 95 Czyżewska Mariola olsztyn 12tri.pl Drużyna Wilka 1986 K30 18
00:24:55
00:24:44
14
00:24:19
00:24:04
17
00:23:48
00:23:33




53
00:28:34
00:28:02
4 102
13 103 Kozłowska Joanna Olsztyn Drużyna Wilka/BRAG rzeczy niemożliwych 1982 K30 31
00:26:14
00:26:03
22
00:25:20
00:25:06


28
00:27:22
00:27:04
24
00:27:29
00:27:13
50
00:28:32
00:28:00
5 105
14 594 Stańczuk Marta Olsztyn Team Kopeć 1982 K30

77
00:29:36
00:29:16
47
00:27:25
00:27:07
34
00:27:49
00:27:28
13
00:25:41
00:25:23
12
00:23:36
00:23:28
5 106
15 349 Łodziana Dorota OLSZTYN 1981 K30 29
00:26:13
00:25:59
34
00:26:33
00:26:28


25
00:26:50
00:26:36
18
00:26:28
00:26:13


4 106
16 481 Kurdynowska Beata Barczewo SportMaster 1981 K30 32
00:26:08
00:26:05
20
00:25:04
00:25:01
23
00:24:56
00:24:49
32
00:27:38
00:27:24




4 107
17 284 ŻYGULSKA Katarzyna Iława IŁAWA 1982 K30 36
00:26:36
00:26:19
40
00:27:16
00:26:55
28
00:25:36
00:25:20
24
00:26:40
00:26:28
19
00:26:36
00:26:26


5 107
18 208 Karolewska Anna Olsztyn Pszczółkowski Team 1985 K30 46
00:27:19
00:27:02


32
00:25:53
00:25:37
20
00:26:11
00:25:56
15
00:26:16
00:26:01


4 113
19 262 Antczak Edyta Ostróda Ostróda Runners 1981 K30 35
00:26:23
00:26:08
35
00:26:51
00:26:30
35
00:26:10
00:25:54
41
00:28:29
00:28:13




4 146
20 45 Moroz Katarzyna Olsztyn 1978 K30 53
00:27:59
00:27:41
43
00:27:41
00:27:15


50
00:29:37
00:29:13
37
00:29:45
00:29:18
26
00:26:37
00:26:14
5 156
21 253 Woroniec Alicja Lidzbark Warmiński Team Kopeć 1981 K30

113
00:33:29
00:32:56
76
00:29:33
00:29:10
29
00:27:26
00:27:07
32
00:28:59
00:28:40
21
00:25:58
00:25:41
5 158
22 230 Faron Kasia Olsztyn 1977 K30 28
00:26:07
00:25:53


41
00:27:08
00:26:51
39
00:28:22
00:28:03


55
00:28:24
00:28:05
4 163
23 121 Rogozińska Monika Olsztyn Drużyna Wilka 1986 K30 41
00:26:56
00:26:39
42
00:27:30
00:27:09
55
00:28:16
00:27:53
52
00:29:37
00:29:15


30
00:26:44
00:26:26
5 165
24 345 Olszewska Beata Pasym 1983 K30 73
00:29:39
00:29:33
54
00:28:31
00:28:02
44
00:27:16
00:26:58
44
00:29:02
00:28:35


24
00:26:04
00:25:50
5 166
25 516 PODLEWSKA ANNA OLSZTYN Fitness Club Sylwetka 1980 K30 45
00:27:15
00:27:00
75
00:29:17
00:29:03




27
00:28:10
00:27:59
25
00:26:02
00:25:53
4 172
26 176 Krawiec Agnieszka Olsztyn URWIS BIEGA 1977 K30

71
00:29:02
00:28:48
60
00:28:31
00:28:09
43
00:28:38
00:28:25
36
00:29:28
00:29:12
43
00:27:33
00:27:23
5 182
27 173 Kozłowska Marta Olsztyn 1979 K30 64
00:28:54
00:28:31
55
00:28:33
00:28:04
69
00:29:24
00:28:54
27
00:27:13
00:26:52


44
00:27:51
00:27:29
5 190
28 346 Naruszewicz Olga Olsztyn TEAM BEZ NAZWY/KW OLSZTYN 1983 K30 88
00:30:50
00:30:29
44
00:27:35
00:27:15
33
00:26:00
00:25:41
31
00:27:43
00:27:23




4 196
29 111 Janowska Anna Olsztyn Drużyna Wilka 1981 K30 12
00:23:39
00:23:29
15
00:24:19
00:24:06
125
00:34:47
00:34:10




52
00:28:31
00:28:00
4 204
30 273 Sienkiewicz Justyna Olsztyn 1986 K30 59
00:28:27
00:28:18
49
00:28:21
00:27:55
56
00:28:18
00:27:58
67
00:31:55
00:31:36
45
00:30:45
00:30:22
96
00:33:29
00:33:08
6 209
31 97 Wilczewska Monika Olsztyn 1984 K30 62
00:28:43
00:28:28
47
00:28:11
00:27:53
50
00:27:39
00:27:25


61
00:32:02
00:31:40
59
00:28:30
00:28:16
5 217
32 235 Wojtach Danuta Barczewo Barczewo Biega 1984 K30 58
00:28:34
00:28:13




66
00:31:57
00:31:27
60
00:31:59
00:31:40
49
00:28:06
00:27:53
4 233
33 347 Grądzka Izabela Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1981 K30 60
00:28:43
00:28:22
69
00:28:56
00:28:43




59
00:31:59
00:31:39
46
00:28:00
00:27:47
4 234
34 385 Aramowicz Edyta Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1982 K30 78
00:30:16
00:29:55
59
00:28:44
00:28:18
43
00:27:13
00:26:57




70
00:29:27
00:29:14
4 250
35 597 Bochniak Katarzyna Olsztyn Lecimy Tutej 1986 K30

78
00:29:56
00:29:31
83
00:29:57
00:29:25
54
00:29:44
00:29:21
53
00:31:31
00:31:09
73
00:29:57
00:29:33
5 258
36 85 Sieńko Małgorzata Olsztyn Team Bez Nazwy/KW Olsztyn 1978 K30 51
00:27:53
00:27:39
50
00:28:21
00:27:56




85
00:36:18
00:35:57
80
00:31:20
00:30:55
4 266
37 76 Grzegorzewska Katarzyna Gietrzwałd #zaliniametyteam 1986 K30

110
00:33:17
00:32:46
107
00:32:42
00:32:07
63
00:31:29
00:31:00
52
00:31:08
00:31:08
57
00:28:34
00:28:09
5 279
38 419 Kowanda Magdalena Lubawa 1977 K30 80
00:30:13
00:29:59
64
00:28:54
00:28:23


73
00:33:10
00:32:36
67
00:32:55
00:32:27


4 284
39 609 Trześniewska-Kuleszo Ewa Olsztyn 1978 K30

96
00:31:41
00:31:13
100
00:32:09
00:31:33
78
00:33:45
00:33:12
50
00:31:28
00:31:05
76
00:30:10
00:29:50
5 300
40 455 Kuczyńska Kinga Mrągowo 1985 K30 56
00:28:22
00:28:00




81
00:34:00
00:33:32
76
00:34:07
00:33:37
88
00:32:39
00:32:10
4 301
41 42 Pędziwiatr Joanna Olsztyn Są wolniejsi / Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce 1985 K30

100
00:32:30
00:31:55
87
00:30:30
00:30:04
57
00:30:30
00:30:06
62
00:32:08
00:31:44


4 306
42 567 KLACH Magdalena KIEŹLINY 1978 K30

111
00:33:17
00:32:46


82
00:33:57
00:33:33
77
00:33:53
00:33:40
68
00:29:28
00:29:13
4 338
43 61 Mańkowska-Salik Izabela Olsztyn TEMPOO 1978 K30 95
00:31:19
00:31:00
90
00:31:00
00:30:43
97
00:31:37
00:31:11
88
00:34:53
00:34:30
65
00:32:38
00:32:11


5 338
44 106 Zieja Kasia OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES 1981 K30 106
00:32:38
00:32:20
128
00:35:01
00:34:24
109
00:33:05
00:32:33
75
00:33:18
00:32:52
72
00:33:44
00:33:17
87
00:32:12
00:31:45
6 340
45 105 Moczulska Beata Olsztyn 1978 K30 119
00:34:15
00:33:41
119
00:33:34
00:33:19
90
00:30:46
00:30:26
65
00:31:40
00:31:17


67
00:29:28
00:29:11
5 341
46 169 Jankowska Paulina Olsztyn Team Bez Nazwy/Kw Olsztyn 1985 K30 96
00:31:28
00:31:07


88
00:30:47
00:30:20
90
00:35:17
00:34:59


71
00:29:51
00:29:25
4 345
47 149 PANKOWSKA KATARZYNA Iława Kriss Coaching 1983 K30 112
00:33:15
00:32:35




92
00:35:52
00:35:21
90
00:37:46
00:37:15
94
00:33:22
00:32:53
4 388
48 380 Olszewska-Misior Katarzyna Olsztyn 1979 K30 93
00:31:14
00:30:48
103
00:32:50
00:32:18
116
00:33:28
00:33:02




91
00:32:57
00:32:34
4 403
49 528 Pawłowska Malwina Ożarów Mazowiecki 1982 K30

127
00:35:00
00:34:24
110
00:32:49
00:32:36


80
00:34:57
00:34:57
86
00:32:08
00:31:45
4 403
50 196 SKOWRONEK LIDIA OLSZTYN Są Wolniejsi 1984 K30 118
00:34:02
00:33:33
125
00:34:51
00:34:23
121
00:34:22
00:33:48


82
00:35:44
00:35:17
95
00:33:35
00:33:06
5 416
51 242 Twardowska Magdalena Olsztyn 1978 K30 111
00:32:54
00:32:31
117
00:33:52
00:33:17
99
00:32:01
00:31:30


93
00:39:40
00:38:54


4 420
52 145 Rochowicz Aleksandra Olsztyn 1979 K30 135
00:37:45
00:37:17
133
00:35:43
00:35:09
129
00:35:22
00:34:50
86
00:34:46
00:34:14
79
00:34:59
00:34:27


5 427
53 53 Bartnikowska Olga Olsztyn 1977 K30

122
00:34:48
00:34:13
113
00:33:27
00:32:56


94
00:39:40
00:39:14
101
00:34:11
00:33:44
4 430
54 466 Warmińska-Hinz Liwia Olsztyn 1984 K30 130
00:36:19
00:35:51
144
00:37:26
00:37:08




89
00:37:15
00:36:45
104
00:36:02
00:35:32
4 467
55 378 Napieraj Dagmara Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1986 K30 116
00:33:54
00:33:24
118
00:33:36
00:33:18
134
00:35:55
00:35:40




107
00:37:33
00:37:00
4 475

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 12 Barcewicz Marta Olsztyn Drużyna Wilka 1986 K30

4
00:20:28
00:20:28
4
00:20:12
00:20:10
2
00:21:54
00:21:24




3 10
2 260 Judycka Sylwia Olsztyn 1985 K30 42
00:26:55
00:26:42
46
00:27:57
00:27:37
67
00:28:59
00:28:42






3 155
3 688 Ciszak-Jarczyk Anna Olsztyn 1981 K30



102
00:32:07
00:31:45
89
00:35:12
00:34:48


81
00:31:29
00:31:11
3 272
4 394 Joskowska Anna Olsztyn Sąd Okręgowy w Olsztynie 1983 K30 128
00:36:00
00:35:29
105
00:32:51
00:32:22
111
00:33:14
00:32:40






3 344
5 339 Gałecka Kamila Olsztyn Zakaz pedałowania 1983 K30 104
00:32:13
00:32:05
131
00:35:40
00:35:04
131
00:35:22
00:34:50






3 366
6 539 Dudek Paulina Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1986 K30

139
00:36:02
00:35:40
135
00:35:55
00:35:40




108
00:37:31
00:37:10
3 382
7 603 RASZKOWSKA JOANNA STUPSK MAZOWIECKI bbl mława 1978 K30

30
00:26:06
00:25:57
29
00:25:36
00:25:23






2 59
8 143 Płucienniczak Diana Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1986 K30



51
00:27:56
00:27:28


26
00:28:06
00:27:46


2 77
9 711 Pałyska Milena Olsztyn 1985 K30







43
00:30:12
00:29:55
54
00:28:25
00:28:04
2 97
10 596 Zielińska Anna Olsztyn 3life team 1979 K30

72
00:29:21
00:28:48






32
00:26:52
00:26:32
2 104
11 540 Mojżeszczyk Jowita Stawiguda 1981 K30

67
00:29:05
00:28:39
52
00:27:52
00:27:28






2 119
12 276 Zapolska Aleksandra Olsztyn Biegam Bo Lubię 1986 K30 69
00:29:20
00:29:01


62
00:28:43
00:28:14






2 131
13 530 KONOPKA ANNA Gdańsk Kaszubska Poniewierka 1983 K30

76
00:29:45
00:29:13






69
00:29:41
00:29:13
2 145
14 680 Buczyłko Nina Klewki 1985 K30







78
00:34:29
00:34:16
79
00:30:37
00:30:22
2 157
15 316 Mańkowska Anna Olsztyn Drużyna Wilka 1984 K30



124
00:34:47
00:34:08




51
00:28:32
00:28:00
2 175
16 495 ROMANIUK Agnieszka DYWITY 1982 K30 86
00:30:56
00:30:23
91
00:31:17
00:30:47








2 177
17 572 Borkowska Karolina Bartoszyce Zając z Bartoszyc 1986 K30

101
00:32:48
00:32:10
78
00:29:49
00:29:16






2 179
18 478 Stanisławska Eliza Olsztyn 1979 K30 99
00:31:38
00:31:34


86
00:29:54
00:29:44






2 185
19 414 Strzelec Żaneta Olsztyn 1986 K30 90
00:31:02
00:30:36
102
00:32:47
00:32:17








2 192
20 652 Doliwa Urszula Olsztyn KAZA Team 1978 K30



101
00:32:12
00:31:38




99
00:33:55
00:33:27
2 200
21 306 Ścięgaj Jolanta Olsztyn 1979 K30 142
00:39:19
00:38:53
60
00:28:42
00:28:19








2 202
22 675 BAEK GRAŻYNA PASYM 1977 K30



114
00:33:17
00:32:59
95
00:37:13
00:36:46




2 209
23 263 Czyrko Luiza Olsztyn Team Kopeć 1983 K30

130
00:35:13
00:34:40






90
00:33:00
00:32:30
2 220
24 64 Pruszkiewicz-Słowińska Katarzyna Olsztyn 1984 K30 120
00:34:39
00:34:02
104
00:32:51
00:32:19








2 224
25 448 Kalinowska Marta Olsztyn 1982 K30 129
00:36:15
00:35:41


126
00:34:52
00:34:15






2 255
26 384 Witkowska Mirosława Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1980 K30 127
00:35:50
00:35:19
138
00:35:57
00:35:39








2 265
27 98 Onisk Dorota Olsztyn 1985 K30 144
00:39:20
00:38:54
124
00:34:47
00:34:20








2 268
28 364 Dąbrowska Monika Kwidzyn BIEG NA SZEŚĆ ŁAP 1980 K30 137
00:38:03
00:37:19
134
00:36:09
00:35:13








2 271
29 365 Soabala Magdalena Olsztyn 1981 K30 145
00:42:55
00:42:43


137
00:36:37
00:36:11






2 282
30 759 KUMOR WERONIKA łódź EVErRUN 1978 K30









22
00:25:55
00:25:44
1 22
31 302 Rogulska-Słomińska Agnieszka Olsztyn AGIZ Team 1978 K30

24
00:25:33
00:25:20








1 24
32 527 MAKOWSKA Małgorzata Olsztyn 1985 K30

31
00:26:31
00:26:02








1 31
33 115 Kamrowska Marta Olsztyn SS DRUŻYNA WILKA 1986 K30

36
00:26:53
00:26:38








1 36
34 637 Siwczak Aleksandra Olsztyn SuperUbezpieczenia.pl 1983 K30



46
00:27:24
00:27:04






1 46
35 616 Morysińska Agnieszka Olsztyn brak 1978 K30

65
00:28:59
00:28:26








1 65
36 774 Wójcik Monika Olsztyn Team Kopeć 1981 K30









65
00:29:31
00:29:03
1 65
37 508 BUŁŁO ANNA OSTRÓDA BZWBK RUNNERS 1977 K30 68
00:29:10
00:28:55










1 68
38 484 Magnuszewska Justyna Szczytno 1983 K30 91
00:30:51
00:30:40










1 91
39 285 Milczarz Agnieszka Olsztyn 1979 K30 92
00:31:14
00:30:47










1 92
40 162 Stankiewicz Sylwia Olsztyn 1980 K30 98
00:31:51
00:31:33










1 98
41 667 KOWITZ KATARZYNA ELBLĄG 1981 K30



105
00:32:19
00:32:01






1 105
42 296 BARANOWSKA MONIKA OLSZTYN 1978 K30 110
00:33:05
00:32:31










1 110
43 640 Dobrzyńska Anna Olsztyn 1979 K30



112
00:33:13
00:32:46






1 112
44 634 Żyjewska Aneta Olsztyn KAZA team/Pszczółkowski Team 1984 K30



117
00:33:40
00:33:06






1 117
45 305 Szymanowicz Joanna Gietrzwałd Lecimy Tutej 1978 K30 117
00:34:02
00:33:33










1 117
46 438 skóra monika olsztyn vege runners 1978 K30 122
00:34:35
00:34:07










1 122
47 599 Mikielska Jadzia Olsztyn 1985 K30

132
00:35:40
00:35:05








1 132
48 503 WILCZEWSKA SYLWIA RÓŻYNY 1979 K30 133
00:37:06
00:36:32










1 133
49 433 Zimnoch Dorota Olsztyn 1985 K30 134
00:37:38
00:37:11










1 134
50 581 Czarnecka Karolina Klebark Mały Artro-Klinika Bieniecki 1986 K30



138
00:39:34
00:39:16






1 138
51 619 Sakowska Magdalena Dywit 1982 K30

142
00:37:28
00:36:58








1 142

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni