z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2016/2017

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 236 Kosowski Janusz Olsztyn AKM Olsztyn 1952 M60 63
00:21:27
00:21:27
52
00:21:21
00:21:21
84
00:21:55
00:21:55


54
00:22:52
00:22:52


4 253
2 511 brzozowski stanisław Olsztyn Prątniczanka 1955 M60 97
00:22:52
00:22:39
114
00:23:18
00:23:09


105
00:24:25
00:24:10
93
00:24:41
00:24:29


4 409
3 203 Andruszkiewicz Bogdan Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1953 M60 166
00:24:58
00:24:49
177
00:25:36
00:25:19
172
00:24:57
00:24:44
132
00:25:28
00:25:18
119
00:25:58
00:25:46
131
00:24:37
00:24:24
6 548
4 167 Decyk Leszek Stawiguda Team Kopeć 1953 M60 182
00:25:37
00:25:23
180
00:25:43
00:25:29
170
00:25:03
00:24:42
135
00:25:41
00:25:29
126
00:26:13
00:25:59
129
00:24:33
00:24:21
6 560
5 170 KWAŚNIEWSKI BENEDYKT olsztyn ZABIEGANI OLSZTYN 1955 M60 177
00:25:09
00:25:02
182
00:25:43
00:25:33
187
00:25:45
00:25:28
161
00:26:47
00:26:37


161
00:25:35
00:25:23
5 681
6 591 Rytwiński Lech Olsztyn AKM SKLEP BIEGOWY OLSZTYN 1948 M60

217
00:27:21
00:26:55


157
00:26:32
00:26:22
164
00:27:51
00:27:34
160
00:25:31
00:25:19
4 698
7 101 Gębala Leszek Olsztyn SS Drużyna Wilka 1955 M60 225
00:27:36
00:27:21
236
00:28:12
00:27:57
237
00:28:31
00:28:06




202
00:28:05
00:27:49
4 900
8 175 Ambrożko Jan Olsztyn AKM sklepy biegowe com. Olsztyn 1938 M60 253
00:29:34
00:29:05
259
00:30:27
00:29:54
245
00:29:17
00:28:53
214
00:30:07
00:29:49
212
00:32:10
00:31:44


5 924
9 218 Mariański Marek Olsztyn 1952 M60

266
00:32:12
00:31:48
261
00:32:18
00:31:49
227
00:33:23
00:32:55
219
00:34:03
00:33:36


4 973

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 299 Ciupiński Jerzy Olsztyn Olpak 1955 M60 189
00:25:58
00:25:45


192
00:25:59
00:25:40




174
00:26:01
00:25:45
3 555
2 431 Grochowski Jan Olsztyn 1951 M60 143
00:24:08
00:24:01




153
00:26:29
00:26:11




2 296
3 653 Kamiński Andrzej Iława Team Kopeć 1954 M60



141
00:24:01
00:23:48
182
00:27:45
00:27:28




2 323
4 704 Zapadka Stanisław Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 1955 M60





110
00:24:32
00:24:26




1 110
5 628 SZPARAK RYSZARD OLSZTYN 1951 M60



200
00:26:18
00:25:55






1 200
6 248 Kowalski Krzysztof Henryk Olsztyn Inowrocław 1956 M60

260
00:30:36
00:29:58








1 260
7 300 Kurdyła Stefan Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 1940 M60 261
00:30:31
00:30:03










1 261
8 361 Smoliński Wiesław Olsztyn TEMIDA PO GODZINACH 1953 M60

277
00:38:36
00:38:06








1 277

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni