z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2012/2013

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 212 PAWŁOWSKA DOROTA KURZĘTNIK Zamek Kurzętnik 1980 K30 3
00:20:25
00:20:24
2
00:20:55
00:20:55
2
00:20:45
00:20:44
2
00:21:37
00:21:36


4 9
2 52 GAWROŃSKA BEATA Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1973 K30 6
00:23:54
00:23:50
7
00:24:12
00:24:08


7
00:25:22
00:25:18
1
00:24:04
00:24:00
4 21
3 184 Godlewska Iwona Olsztyn Gasss Łomen 1974 K30 7
00:24:01
00:24:00
8
00:25:07
00:25:05
8
00:25:42
00:25:39
5
00:24:30
00:24:28
2
00:24:49
00:24:48
5 22
4 68 Rogulska-Słomińska Agnieszka Olsztyn AGIZ Team 1978 K30 14
00:26:03
00:25:55
12
00:26:35
00:26:33
9
00:25:45
00:25:41
13
00:26:08
00:26:05
7
00:25:46
00:25:42
5 41
5 122 mounier Anna olsztyn 1979 K30 12
00:24:49
00:24:43
16
00:27:05
00:27:00


16
00:27:06
00:27:01
10
00:26:40
00:26:32
4 54
6 183 SZELĄGOWSKA-KUŚNIEWSKA Eliza Olsztyn BIEGAM BO LUBIĘ OLSZTYN 1980 K30 16
00:26:19
00:26:15
14
00:26:44
00:26:39
12
00:26:46
00:26:40


14
00:28:16
00:28:08
4 56
7 97 Kozłowska Joanna Olsztyn Drużyna Wilka/BRAG rzeczy niemożliwych 1982 K30 24
00:28:51
00:28:40
23
00:29:49
00:29:36
16
00:28:07
00:27:58
21
00:29:04
00:28:55
11
00:26:41
00:26:34
5 71
8 74 Rusiniak Beata Agnieszka Olsztyn Przem-Gri 1980 K30

28
00:31:06
00:30:56
18
00:28:53
00:28:47
22
00:29:51
00:29:41
19
00:29:10
00:28:58
4 87
9 152 Nowak Iwona Dywity 1977 K30 27
00:29:36
00:29:27
25
00:29:55
00:29:47
21
00:29:29
00:29:23
25
00:30:43
00:30:35


4 98
10 128 MOSZCZYŃSKA Małgorzata Olsztyn Biegam Bo Lubię 1975 K30 28
00:29:39
00:29:34
30
00:31:13
00:31:06
24
00:30:29
00:30:17
26
00:30:53
00:30:39


4 108
11 109 Rudzka Izabela Olsztyn BBL Olsztyn 1982 K30 34
00:30:34
00:30:22
39
00:34:32
00:34:21
27
00:31:06
00:30:56
29
00:31:59
00:31:50
21
00:32:03
00:31:55
5 111
12 181 Soabala Magdalena Olsztyn 1981 K30 39
00:32:49
00:32:41
38
00:33:18
00:33:10


33
00:34:11
00:33:58
26
00:34:23
00:34:11
4 136

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 146 bożek katarzyna dywity 1977 K30 29
00:30:17
00:30:08
24
00:29:55
00:29:47






2 53
2 342 Michałowska Agata Ostróda OSP Ostróda 1978 K30





37
00:40:10
00:39:57
32
00:37:55
00:37:48
2 69
3 201 Kawałko Patrycja Nidzica Team Kopeć 1974 K30 44
00:34:34
00:34:18
40
00:34:37
00:34:26






2 84
4 86 Konrad Joanna Olsztyn Biegam Bo Lubię 1974 K30 45
00:34:48
00:34:41
45
00:37:16
00:37:02






2 90
5 341 Bojarska Anna Olsztyn 1979 K30





11
00:25:54
00:25:47


1 11
6 10 KAWKA DOROTA LUBAWA 1977 K30







13
00:27:38
00:27:31
1 13
7 175 Dymerska Aneta Olsztyn 12tri.pl Drużyna Wilka 1982 K30 22
00:28:12
00:28:06








1 22
8 338 Jaszczuk Joanna Olsztyn 1980 K30





24
00:30:08
00:29:52


1 24
9 51 Wojciechowska Bogna Olsztyn 12tri. pl Drużyna Wilka 1982 K30

29
00:31:13
00:31:08






1 29
10 232 CHMIELEWSKA JOANNA WYDMINY BBL WYDMINY 1981 K30 32
00:30:23
00:30:18








1 32
11 296 Rogowska-Roszczyk Magda Dywity Olsztyńskie Ustawki Biegowe 1980 K30



35
00:35:36
00:35:33




1 35

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni