z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2012/2013

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 137 Misiewicz Jacek Olsztyn sklepbiegowy.com 1968 M40 5
00:18:00
00:17:59
4
00:18:39
00:18:39


5
00:18:39
00:18:39
4
00:18:43
00:18:42
4 18
2 57 konieczny marcin Olsztyn IM2010 1972 M40 6
00:18:07
00:18:07
8
00:19:38
00:19:37
6
00:18:50
00:18:50


2
00:18:25
00:18:24
4 22
3 299 Drożdż Mariusz Olsztyn URWIS BIEGA 1969 M40 15
00:19:30
00:19:28
13
00:20:04
00:20:04


15
00:20:07
00:20:05
12
00:19:33
00:19:31
4 55
4 154 Kuropatwa Andrzej Olsztyn AKM OLIMP Olsztyn 1963 M40 23
00:20:32
00:20:31
22
00:21:40
00:21:39
28
00:21:54
00:21:53
21
00:21:29
00:21:28
20
00:20:49
00:20:48
5 86
5 120 Pieczarka Dariusz Olsztyn KUROPATWA TEAM 1972 M40 46
00:21:58
00:21:57
26
00:22:00
00:21:59
25
00:21:44
00:21:42
24
00:21:46
00:21:46
16
00:20:37
00:20:35
5 91
6 217 Łożyński Piotr Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1963 M40 26
00:20:47
00:20:46
25
00:21:51
00:21:49
29
00:21:59
00:21:57
23
00:21:39
00:21:36
21
00:21:10
00:21:09
5 95
7 107 PRZEDWOJEWSKI TADEUSZ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1969 M40 36
00:21:33
00:21:31
33
00:22:32
00:22:30
22
00:21:36
00:21:35
32
00:22:33
00:22:33
19
00:20:48
00:20:47
5 106
8 98 Suwiński Tadeusz Olsztyn bbl Olsztyn 1963 M40 24
00:20:39
00:20:36
24
00:21:45
00:21:42
26
00:21:46
00:21:44
35
00:22:35
00:22:35


4 109
9 222 GWARDJAK JERZY OLSZTYN AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com 1966 M40 33
00:21:25
00:21:23


27
00:21:51
00:21:49
28
00:21:56
00:21:54
23
00:21:25
00:21:23
4 111
10 171 nosarzewski waldemar olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1967 M40 40
00:21:47
00:21:41
38
00:22:47
00:22:44
31
00:22:08
00:22:04
29
00:22:18
00:22:16
26
00:21:42
00:21:40
5 124
11 56 Zakrzewski Wojtek HARRY Ostróda 1971 M40 49
00:22:10
00:22:09
42
00:22:56
00:22:54
50
00:23:12
00:23:09
33
00:22:33
00:22:30
39
00:22:24
00:22:22
5 163
12 65 KASPERSKI Arkadiusz Olsztyn Urwis Biega 1970 M40 41
00:21:51
00:21:49
35
00:22:34
00:22:31


51
00:24:09
00:24:06
37
00:22:18
00:22:16
4 164
13 53 Jednaszewski Andrzej Olsztyn Audyting Sp. z o.o. 1971 M40 43
00:21:51
00:21:49
46
00:22:59
00:22:56
36
00:22:25
00:22:21


44
00:22:43
00:22:42
4 169
14 101 Olszewski Marek Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL 1969 M40 59
00:22:43
00:22:36
50
00:23:17
00:23:14
45
00:22:57
00:22:52
41
00:22:58
00:22:56
36
00:22:15
00:22:12
5 172
15 206 Stolarczyk Paweł Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 1971 M40 50
00:22:13
00:22:10
40
00:22:51
00:22:47
52
00:23:14
00:23:08
54
00:24:15
00:24:08
52
00:23:40
00:23:36
5 194
16 118 mounier frederic olsztyn wdowiak@friends 1972 M40 61
00:22:53
00:22:47
61
00:24:31
00:24:27
61
00:24:07
00:24:02
55
00:24:20
00:24:15


4 238
17 281 Warcaba Waldemar Ostróda onemanclub 1969 M40

47
00:23:10
00:23:05
56
00:23:23
00:23:17
75
00:25:28
00:25:18
64
00:24:29
00:24:23
4 242
18 241 Gajewski Wojciech Dobre Miasto 1965 M40 51
00:22:16
00:22:12
53
00:23:47
00:23:42
57
00:23:33
00:23:29
82
00:25:44
00:25:36


4 243
19 160 Daniluk Stanisław Olsztyn AKM OLSZTYN 1963 M40 95
00:25:10
00:25:05
79
00:25:39
00:25:33
67
00:24:31
00:24:27
56
00:24:27
00:24:24
48
00:23:00
00:22:57
5 250
20 310 Bodek Gabriel Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM 1972 M40

78
00:25:35
00:25:29
85
00:25:25
00:25:12
52
00:24:11
00:24:06
49
00:23:14
00:23:09
4 264
21 269 Wolff Marcin Olsztyn M-runners 1969 M40

88
00:26:14
00:26:05
71
00:24:39
00:24:32
53
00:24:12
00:24:07
54
00:23:46
00:23:42
4 266
22 259 Filipski Jan Olsztyn OKNOS TEAM 1971 M40

69
00:25:13
00:25:08
72
00:24:41
00:24:35
79
00:25:35
00:25:31
74
00:24:59
00:24:54
4 294
23 111 ŁOCHACZ JAROSŁAW OLSZTYN B.B.L OLSZTYN 1968 M40 83
00:24:22
00:24:17


64
00:24:13
00:24:10
87
00:26:06
00:26:01
69
00:24:52
00:24:48
4 303
24 79 Cieśla Jarosław Olsztynek Biegające Małżeństwo 1970 M40 70
00:23:41
00:23:37
75
00:25:27
00:25:25
81
00:25:07
00:25:04
83
00:25:45
00:25:40


4 309
25 59 Kłos Jan Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M40 91
00:24:50
00:24:38
80
00:25:42
00:25:35


77
00:25:31
00:25:26
63
00:24:26
00:24:20
4 311
26 272 Pabjańczyk Artur Bartąg Billennium 1971 M40

98
00:27:17
00:27:03
92
00:25:45
00:25:36
88
00:26:18
00:26:12
85
00:25:41
00:25:32
4 363
27 165 Grudzina Adam Olsztyn TEB Edukacja - przyjazna szkoła, praktyczna nauka 1968 M40 103
00:26:08
00:25:54
89
00:26:25
00:26:14
94
00:26:01
00:25:57
100
00:27:03
00:27:00
98
00:26:58
00:26:49
5 381
28 158 Hanas Dariusz Olsztyn Drużyna Wilka 1971 M40 97
00:25:30
00:25:25
91
00:26:53
00:26:48
106
00:27:27
00:27:19
108
00:27:48
00:27:41
90
00:26:09
00:26:03
5 384
29 262 Czechowski Jacek Olsztyn 1971 M40

112
00:29:24
00:29:10
107
00:27:44
00:27:35
110
00:27:53
00:27:45
100
00:27:14
00:27:07
4 429
30 200 Wróblewski Tomasz Olsztyn Klub Leśna 1969 M40 101
00:25:59
00:25:55
117
00:29:40
00:29:31
114
00:28:18
00:28:14
113
00:28:36
00:28:32
102
00:27:22
00:27:18
5 430
31 77 Bodetko Bogdan Olsztyn Heavy Metal Team 1965 M40 116
00:27:57
00:27:53
100
00:27:33
00:27:28
113
00:28:11
00:28:02
128
00:30:49
00:30:40
113
00:29:40
00:29:30
5 442
32 261 Folga Artur Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40

120
00:30:21
00:30:13
119
00:29:08
00:28:55
121
00:29:15
00:29:03
105
00:28:13
00:28:03
4 465
33 301 Witos Piotr Olsztyn 1970 M40

126
00:32:09
00:32:00
118
00:29:07
00:29:05
123
00:29:48
00:29:45
104
00:28:09
00:28:06
4 471
34 199 Moskalik Piotr Olsztyn 1971 M40 117
00:28:12
00:28:09
111
00:29:16
00:29:11


129
00:31:20
00:31:08
115
00:29:57
00:29:47
4 472

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 62 Fieducik Jaro Elbląg Zieloni 1969 M40 45
00:21:55
00:21:48
39
00:22:49
00:22:47




30
00:22:06
00:22:04
3 114
2 346 Symerewicz Marek Barczewo 1967 M40





16
00:20:21
00:20:20
11
00:19:31
00:19:30
2 27
3 279 Pieczarka Krzysztof OSTRÓDA 1971 M40

20
00:21:31
00:21:30
39
00:22:42
00:22:40




2 59
4 174 Klamra Tomasz Olsztyn 1968 M40 66
00:23:07
00:22:55


76
00:24:56
00:24:43




2 142
5 287 Teśluk Roman Dobre Miasto 1972 M40



80
00:25:05
00:24:59
72
00:25:24
00:25:16


2 152
6 321 KONDRACZYK DARIUSZ OLSZTYN 1965 M40

105
00:28:32
00:28:32
100
00:26:22
00:26:13




2 205
7 71 Matusiewicz Jarosław Warszawa 1966 M40 121
00:28:38
00:28:26






108
00:28:36
00:28:26
2 229
8 231 DĄBROWSKI J.J. 1968 M40 139
00:34:24
00:34:13
132
00:36:43
00:36:31






2 271
9 81 Malich Dariusz Olsztyn AKM Olsztyn 1968 M40 3
00:17:09
00:17:09








1 3
10 331 ROMANOWICZ MACIEJ OLSZTYN PARTYZANT NIEZRZESZONY 1966 M40



68
00:24:33
00:24:28




1 68
11 119 Wasilewski Paweł Jaroty Zieloni 1972 M40 71
00:23:41
00:23:34








1 71
12 306 Jeger Wojtek Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1968 M40

102
00:27:41
00:27:30






1 102
13 288 Ostropolski Przemek Olsztyn 1970 M40



105
00:27:23
00:27:12




1 105
14 267 Majewski Dariusz OLSZTYN 1969 M40

122
00:30:27
00:30:14






1 122
15 58 Rokicka Ewa Olsztyn IM2010 1969 M40

124
00:31:50
00:31:42






1 124
16 141 Kwiatkowski Michał Olsztyn 1969 M40 126
00:29:52
00:29:40








1 126
17 233 KALWAS ROBERT OLSZTYN STRZELNICA VIP 1969 M40 141
00:34:51
00:34:40








1 141

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni