z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2012/2013

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 135 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1962 M50 17
00:19:40
00:19:39
18
00:21:10
00:21:09
18
00:20:37
00:20:36


14
00:20:16
00:20:15
4 67
2 112 Maliszewski Jerzy Jaroty Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1960 M50 19
00:19:55
00:19:54


17
00:20:34
00:20:33
18
00:20:53
00:20:47
18
00:20:41
00:20:40
4 72
3 61 LECH Bogdan Olsztyn KOK Olsztyn 1960 M50 32
00:21:22
00:21:14
31
00:22:27
00:22:24
23
00:21:42
00:21:38
30
00:22:21
00:22:18
40
00:22:26
00:22:23
5 116
4 69 Tarasewicz Jan Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 1957 M50 55
00:22:33
00:22:32
54
00:23:49
00:23:49
58
00:23:48
00:23:46
40
00:22:54
00:22:52
42
00:22:36
00:22:34
5 191
5 251 Zapadka Stanisław Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 1955 M50 60
00:22:51
00:22:51
57
00:24:11
00:24:09
63
00:24:09
00:24:04
58
00:24:30
00:24:26
66
00:24:37
00:24:34
5 238
6 104 Laszczak Jerzy Olsztyn Akm OLsztyn/sklepbiegacza,com 1961 M50 64
00:22:54
00:22:51
55
00:23:57
00:23:55
62
00:24:08
00:24:03
70
00:25:21
00:25:17
60
00:24:11
00:24:08
5 241
7 99 Michalczuk Sławomir Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com 1961 M50 58
00:22:41
00:22:39
59
00:24:21
00:24:21
73
00:24:42
00:24:39


59
00:24:11
00:24:06
4 249
8 252 Wróblewski Janusz Bartoszyce UKS Przyjaźń Bartoszyce 1957 M50 85
00:24:30
00:24:21


69
00:24:36
00:24:29
92
00:26:38
00:26:30
70
00:24:53
00:24:45
4 316
9 166 Andruszkiewicz Bogdan Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1953 M50 76
00:23:55
00:23:52
72
00:25:23
00:25:20
91
00:25:42
00:25:38
78
00:25:34
00:25:29


4 317
10 239 Ciupiński Jerzy Olsztyn Olpak 1955 M50 114
00:27:40
00:27:33
93
00:27:04
00:27:01
102
00:26:31
00:26:28
101
00:27:12
00:27:05
86
00:25:43
00:25:37
5 382
11 256 KARUC EDMUND olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1956 M50 118
00:28:24
00:28:21
107
00:28:50
00:28:46
125
00:30:28
00:30:15
127
00:30:17
00:30:06
110
00:29:09
00:29:03
5 460
12 116 Fotschki Andrzej Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1962 M50 134
00:33:05
00:32:51
125
00:31:57
00:31:47
129
00:31:57
00:31:46
131
00:32:18
00:32:04
82
00:25:27
00:25:25
5 467
13 205 Kostrzewa Marek OLSZTYN 1961 M50 136
00:33:06
00:33:00
108
00:28:50
00:28:49
117
00:29:05
00:28:58
112
00:28:17
00:28:07


4 473
14 121 Grzyb Jan Olsztyn 1962 M50

128
00:33:46
00:33:33
130
00:34:25
00:34:11
132
00:32:19
00:32:03
118
00:32:59
00:32:46
4 508
15 123 Wojnowski Mirosław Olsztyn Biegam bo lubię Olsztyn 1962 M50 137
00:33:32
00:33:28
130
00:33:55
00:33:48
127
00:31:26
00:31:26


116
00:30:15
00:30:07
4 510

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 230 NIWIŃSKI W. 1955 M50 132
00:31:51
00:31:43
127
00:32:13
00:32:06




119
00:33:50
00:33:45
3 378
2 162 Kierul Jacek Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 1962 M50 67
00:23:12
00:23:08


74
00:24:43
00:24:38




2 141
3 345 Gębala Leszek Olsztyn SS Drużyna Wilka 1955 M50





122
00:29:30
00:29:20
111
00:29:37
00:29:29
2 233
4 142 Decyk Leszek Stawiguda Team Kopeć 1953 M50 138
00:34:04
00:33:54
129
00:33:52
00:33:43






2 267
5 320 WRÓBLEWSKI JANUSZ 1955 M50

65
00:25:00
00:24:53






1 65
6 328 NIEDŹWIEDZKI ANDRZEJ PIECKI BIEGACZ MRĄGOWO 1957 M50



78
00:24:56
00:24:49




1 78
7 236 Sierzputowski Mariusz Olsztyn niezrzeszony 1961 M50







78
00:25:13
00:25:07
1 78
8 186 piłat jerzy wydminy BBL WYDMINY 1954 M50 92
00:24:52
00:24:46








1 92
9 216 WASILEWSKI KRZYSZTOF OLSZTYN 1960 M50 98
00:25:32
00:25:21








1 98
10 330 Hypś Leszek Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 1962 M50



103
00:26:32
00:26:24




1 103
11 237 Dudaniec Tadeusz Olsztyn AMT 1956 M50 106
00:26:37
00:26:27








1 106

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni