z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2012/2013

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 144 Pieterczyk Damian Olsztyn sklepbiegowy.com 1984 M20 1
00:16:49
00:16:45
1
00:17:41
00:17:38
1
00:17:46
00:17:46
1
00:17:18
00:17:16


4 4
2 91 Pszczółkowski Paweł Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 M20

2
00:18:19
00:18:17
2
00:18:02
00:18:01
2
00:17:46
00:17:41
1
00:18:21
00:18:16
4 7
3 159 Wołoszyk Kamil Kościerzyna CITY TRAIL TEAM 1993 M16 2
00:17:02
00:17:02
3
00:18:29
00:18:28
3
00:18:09
00:18:08
4
00:18:28
00:18:24


4 12
4 137 Misiewicz Jacek Olsztyn sklepbiegowy.com 1968 M40 5
00:18:00
00:17:59
4
00:18:39
00:18:39


5
00:18:39
00:18:39
4
00:18:43
00:18:42
4 18
5 172 Wronowski Rafał Banie Mazurskie Mazury Running Team 1986 M20 7
00:18:15
00:18:13
5
00:18:46
00:18:45
4
00:18:31
00:18:30
12
00:20:01
00:20:00
3
00:18:35
00:18:34
5 19
6 57 konieczny marcin Olsztyn IM2010 1972 M40 6
00:18:07
00:18:07
8
00:19:38
00:19:37
6
00:18:50
00:18:50


2
00:18:25
00:18:24
4 22
7 188 Rogowski Zbigniew Bisztynek Pelikany 1992 M20 4
00:17:46
00:17:46
7
00:19:13
00:19:13


10
00:19:42
00:19:41
5
00:18:48
00:18:47
4 26
8 138 Misiewicz Michał Olsztyn sklepbiegacza.pl 1995 M16 8
00:18:25
00:18:25
6
00:18:59
00:18:59
8
00:19:25
00:19:24
6
00:18:40
00:18:40
6
00:19:10
00:19:10
5 26
9 211 PAWŁOWSKI Mariusz KURZĘTNIK AKM Olimp Olsztyn 1976 M30 9
00:18:41
00:18:40
9
00:19:40
00:19:40
11
00:19:42
00:19:41
11
00:19:45
00:19:44


4 40
10 156 Najmowicz Paweł Olsztyn TRI NEGU 1993 M16 11
00:18:59
00:18:58
10
00:19:50
00:19:50
12
00:19:43
00:19:42
7
00:19:03
00:19:01


4 40
11 145 Długosz Kamil Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 1986 M20 12
00:19:03
00:19:02


14
00:19:50
00:19:49
13
00:20:04
00:20:02
7
00:19:14
00:19:13
4 46
12 223 Najmowicz Sebastian Olsztyn GO.ON. 1991 M20 16
00:19:33
00:19:32
15
00:20:17
00:20:17
9
00:19:28
00:19:27


9
00:19:16
00:19:16
4 49
13 207 Nosarzewski Konrad Stupsk Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening 1991 M20 22
00:20:31
00:20:31
14
00:20:13
00:20:12
15
00:20:08
00:20:07
14
00:20:06
00:20:04
8
00:19:15
00:19:14
5 51
14 299 Drożdż Mariusz Olsztyn URWIS BIEGA 1969 M40 15
00:19:30
00:19:28
13
00:20:04
00:20:04


15
00:20:07
00:20:05
12
00:19:33
00:19:31
4 55
15 130 Kamiński Andrzej Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1976 M30 14
00:19:22
00:19:20
16
00:20:24
00:20:22
10
00:19:39
00:19:38
17
00:20:25
00:20:23


4 57
16 135 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1962 M50 17
00:19:40
00:19:39
18
00:21:10
00:21:09
18
00:20:37
00:20:36


14
00:20:16
00:20:15
4 67
17 112 Maliszewski Jerzy Jaroty Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1960 M50 19
00:19:55
00:19:54


17
00:20:34
00:20:33
18
00:20:53
00:20:47
18
00:20:41
00:20:40
4 72
18 85 Jakubowski Adam Olsztyn 9pułk rozpoznawczy 1978 M30 28
00:21:00
00:20:57
19
00:21:24
00:21:21
21
00:21:28
00:21:26


15
00:20:32
00:20:30
4 83
19 154 Kuropatwa Andrzej Olsztyn AKM OLIMP Olsztyn 1963 M40 23
00:20:32
00:20:31
22
00:21:40
00:21:39
28
00:21:54
00:21:53
21
00:21:29
00:21:28
20
00:20:49
00:20:48
5 86
20 120 Pieczarka Dariusz Olsztyn KUROPATWA TEAM 1972 M40 46
00:21:58
00:21:57
26
00:22:00
00:21:59
25
00:21:44
00:21:42
24
00:21:46
00:21:46
16
00:20:37
00:20:35
5 91
21 217 Łożyński Piotr Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.PL 1963 M40 26
00:20:47
00:20:46
25
00:21:51
00:21:49
29
00:21:59
00:21:57
23
00:21:39
00:21:36
21
00:21:10
00:21:09
5 95
22 64 Brzozowski Franciszek Miłomłyn Brzozowski Team 1992 M20 25
00:20:47
00:20:44
27
00:22:08
00:22:06


20
00:21:21
00:21:19
24
00:21:39
00:21:37
4 96
23 150 LENDZIAN Jacek OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1973 M30 29
00:21:00
00:20:59
23
00:21:41
00:21:40
24
00:21:43
00:21:41
42
00:23:01
00:22:59
27
00:21:49
00:21:47
5 103
24 107 PRZEDWOJEWSKI TADEUSZ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1969 M40 36
00:21:33
00:21:31
33
00:22:32
00:22:30
22
00:21:36
00:21:35
32
00:22:33
00:22:33
19
00:20:48
00:20:47
5 106
25 98 Suwiński Tadeusz Olsztyn bbl Olsztyn 1963 M40 24
00:20:39
00:20:36
24
00:21:45
00:21:42
26
00:21:46
00:21:44
35
00:22:35
00:22:35


4 109
26 190 Jędrzejczyk Marcin Olsztyn 1976 M30 27
00:20:56
00:20:54
21
00:21:37
00:21:35
32
00:22:09
00:22:06
37
00:22:46
00:22:41
29
00:22:01
00:21:58
5 109
27 222 GWARDJAK JERZY OLSZTYN AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com 1966 M40 33
00:21:25
00:21:23


27
00:21:51
00:21:49
28
00:21:56
00:21:54
23
00:21:25
00:21:23
4 111
28 214 Krupiński Bogumił Olsztyn forBET Runners 1973 M30 38
00:21:44
00:21:41
41
00:22:55
00:22:53
30
00:22:04
00:22:02
25
00:21:48
00:21:46
22
00:21:12
00:21:10
5 115
29 61 LECH Bogdan Olsztyn KOK Olsztyn 1960 M50 32
00:21:22
00:21:14
31
00:22:27
00:22:24
23
00:21:42
00:21:38
30
00:22:21
00:22:18
40
00:22:26
00:22:23
5 116
30 192 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.pl 1976 M30 20
00:19:55
00:19:54
11
00:19:53
00:19:52
13
00:19:46
00:19:45


77
00:25:10
00:25:10
4 121
31 177 Kosowski Janusz Olsztyn AKM Olsztyn 1952 M60+ 30
00:21:09
00:21:07
28
00:22:13
00:22:10
47
00:23:00
00:22:59
31
00:22:32
00:22:32
35
00:22:13
00:22:12
5 124
32 151 Nowak sebastian Nowe Chechło 1978 M30 53
00:22:23
00:22:18
30
00:22:25
00:22:21
20
00:21:24
00:21:20
36
00:22:38
00:22:35
38
00:22:21
00:22:17
5 124
33 171 nosarzewski waldemar olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1967 M40 40
00:21:47
00:21:41
38
00:22:47
00:22:44
31
00:22:08
00:22:04
29
00:22:18
00:22:16
26
00:21:42
00:21:40
5 124
34 248 Opała Michał Dobre Miasto 1996 M16 37
00:21:39
00:21:38
51
00:23:35
00:23:31
46
00:22:59
00:22:54
38
00:22:49
00:22:43
25
00:21:41
00:21:40
5 146
35 164 Kowalczyk Kamil Lidzbark Warminski BBL Lidzbark Warmiński 1985 M20

32
00:22:28
00:22:26
38
00:22:34
00:22:32
45
00:23:25
00:23:22
31
00:22:07
00:22:04
4 146
36 161 Drygas Paweł Olsztyn Sam Dla Siebie 1978 M30 39
00:21:44
00:21:41
45
00:22:58
00:22:53


34
00:22:34
00:22:31
34
00:22:10
00:22:08
4 152
37 63 Olszewski Paweł Olsztyn mytowel.pl 1978 M30 44
00:21:54
00:21:48
29
00:22:23
00:22:19
41
00:22:45
00:22:38
44
00:23:14
00:23:09
41
00:22:27
00:22:24
5 155
38 250 Kostyra Łukasz Jaroty Mont Blanc Team 1983 M20 48
00:22:05
00:22:03
36
00:22:38
00:22:36
34
00:22:16
00:22:11


45
00:22:43
00:22:40
4 163
39 56 Zakrzewski Wojtek HARRY Ostróda 1971 M40 49
00:22:10
00:22:09
42
00:22:56
00:22:54
50
00:23:12
00:23:09
33
00:22:33
00:22:30
39
00:22:24
00:22:22
5 163
40 65 KASPERSKI Arkadiusz Olsztyn URWIS Biega 1970 M40 41
00:21:51
00:21:49
35
00:22:34
00:22:31


51
00:24:09
00:24:06
37
00:22:18
00:22:16
4 164
41 53 Jednaszewski Andrzej Olsztyn Audyting Sp. z o.o. 1971 M40 43
00:21:51
00:21:49
46
00:22:59
00:22:56
36
00:22:25
00:22:21


44
00:22:43
00:22:42
4 169
42 196 Ratuszyński Michał Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 1996 M16 68
00:23:33
00:23:31
44
00:22:57
00:22:55
33
00:22:15
00:22:13
27
00:21:54
00:21:51
83
00:25:28
00:25:26
5 172
43 101 Olszewski Marek Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL 1969 M40 59
00:22:43
00:22:36
50
00:23:17
00:23:14
45
00:22:57
00:22:52
41
00:22:58
00:22:56
36
00:22:15
00:22:12
5 172
44 55 Ślesicki Grzegorz Lidzbark Warmiński BBL Lidzbark Warmiński 1984 M20 42
00:21:51
00:21:44
73
00:25:25
00:25:23
40
00:22:44
00:22:42


33
00:22:09
00:22:08
4 188
45 69 Tarasewicz Jan Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 1957 M50 55
00:22:33
00:22:32
54
00:23:49
00:23:49
58
00:23:48
00:23:46
40
00:22:54
00:22:52
42
00:22:36
00:22:34
5 191
46 206 Stolarczyk Paweł Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 1971 M40 50
00:22:13
00:22:10
40
00:22:51
00:22:47
52
00:23:14
00:23:08
54
00:24:15
00:24:08
52
00:23:40
00:23:36
5 194
47 213 Biesiekierski Krzysztof Olsztyn Drużyna Wilka 1973 M30 54
00:22:30
00:22:28
58
00:24:20
00:24:15
54
00:23:19
00:23:12
46
00:23:37
00:23:31
43
00:22:41
00:22:37
5 197
48 66 Kaczan Norbert Olsztyh Pszczółkowski Team 1975 M30 56
00:22:37
00:22:31
43
00:22:56
00:22:51
53
00:23:15
00:23:10
48
00:23:53
00:23:48


4 200
49 143 Bronakowski Piotr Olsztyn KS ANUNNAKI 1979 M30 57
00:22:40
00:22:37
52
00:23:37
00:23:35
51
00:23:13
00:23:13
49
00:24:08
00:24:05
57
00:24:07
00:24:04
5 209
50 251 Zapadka Stanisław Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 1955 M50 60
00:22:51
00:22:51
57
00:24:11
00:24:09
63
00:24:09
00:24:04
58
00:24:30
00:24:26
66
00:24:37
00:24:34
5 238
51 118 mounier frederic olsztyn wdowiak@friends 1972 M40 61
00:22:53
00:22:47
61
00:24:31
00:24:27
61
00:24:07
00:24:02
55
00:24:20
00:24:15


4 238
52 104 Laszczak Jerzy Olsztyn Akm OLsztyn/sklepbiegacza,com 1961 M50 64
00:22:54
00:22:51
55
00:23:57
00:23:55
62
00:24:08
00:24:03
70
00:25:21
00:25:17
60
00:24:11
00:24:08
5 241
53 281 Warcaba Waldemar Ostróda onemanclub 1969 M40

47
00:23:10
00:23:05
56
00:23:23
00:23:17
75
00:25:28
00:25:18
64
00:24:29
00:24:23
4 242
54 241 Gajewski Wojciech Dobre Miasto 1965 M40 51
00:22:16
00:22:12
53
00:23:47
00:23:42
57
00:23:33
00:23:29
82
00:25:44
00:25:36


4 243
55 54 Mitkowski Daniel Olsztyn AKM Olsztyn 1975 M30 62
00:22:53
00:22:41


55
00:23:23
00:23:17
62
00:24:51
00:24:48
65
00:24:33
00:24:33
4 244
56 99 Michalczuk Sławomir Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com 1961 M50 58
00:22:41
00:22:39
59
00:24:21
00:24:21
73
00:24:42
00:24:39


59
00:24:11
00:24:06
4 249
57 160 Daniluk Stanisław Olsztyn AKM OLSZTYN 1963 M40 95
00:25:10
00:25:05
79
00:25:39
00:25:33
67
00:24:31
00:24:27
56
00:24:27
00:24:24
48
00:23:00
00:22:57
5 250
58 84 Neumann Artur Olsztyn AKM Olsztyn 1978 M30 69
00:23:39
00:23:34
60
00:24:25
00:24:20
60
00:24:05
00:23:57


67
00:24:43
00:24:35
4 256
59 103 Lidwin Artur Olsztyn FAMILY ENGLISH OLSZTYN 1973 M30 65
00:23:00
00:22:54
67
00:25:07
00:25:01
65
00:24:19
00:24:13
66
00:25:15
00:25:09


4 263
60 310 Bodek Gabriel Olsztyn AKM OLSZTYN / SKLEPBIEGOWY.COM 1972 M40

78
00:25:35
00:25:29
85
00:25:25
00:25:12
52
00:24:11
00:24:06
49
00:23:14
00:23:09
4 264
61 269 Wolff Marcin Olsztyn M-runners 1969 M40

88
00:26:14
00:26:05
71
00:24:39
00:24:32
53
00:24:12
00:24:07
54
00:23:46
00:23:42
4 266
62 155 Sobala Maciej Olsztyn Dzieciaki z naszej paki 1980 M30 52
00:22:22
00:22:17
48
00:23:10
00:23:10


133
00:34:11
00:33:59
56
00:24:00
00:23:57
4 289
63 126 Mildner Hubert Olsztyn Najmowicz Triathlon 1979 M30 82
00:24:19
00:24:10
71
00:25:20
00:25:16
89
00:25:39
00:25:34
76
00:25:29
00:25:23
61
00:24:15
00:24:11
5 290
64 259 Filipski Jan Olsztyn OKNOS TEAM 1971 M40

69
00:25:13
00:25:08
72
00:24:41
00:24:35
79
00:25:35
00:25:31
74
00:24:59
00:24:54
4 294
65 215 Bronakowski Andrzej Olsztyn www.czasrelaksu.olsztyn.pl 1977 M30 79
00:24:11
00:24:09
85
00:26:01
00:25:58
84
00:25:21
00:25:17
71
00:25:23
00:25:20
68
00:24:52
00:24:50
5 302
66 163 KUŚNIEWSKI Marcin Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1978 M30 74
00:23:52
00:23:49
84
00:25:56
00:25:52
87
00:25:31
00:25:25
74
00:25:27
00:25:23
71
00:24:57
00:24:53
5 303
67 111 ŁOCHACZ JAROSŁAW OLSZTYN B.B.L OLSZTYN 1968 M40 83
00:24:22
00:24:17


64
00:24:13
00:24:10
87
00:26:06
00:26:01
69
00:24:52
00:24:48
4 303
68 179 MARKOWICZ ZENON BARCZEWO PISA-BARCZEWO 1951 M60+ 81
00:24:13
00:24:09
74
00:25:25
00:25:22
79
00:24:59
00:24:56
73
00:25:25
00:25:22


4 307
69 79 Cieśla Jarosław Olsztynek Biegające Małżeństwo 1970 M40 70
00:23:41
00:23:37
75
00:25:27
00:25:25
81
00:25:07
00:25:04
83
00:25:45
00:25:40


4 309
70 59 Kłos Jan Olsztyn URWIS BIEGA 1964 M40 91
00:24:50
00:24:38
80
00:25:42
00:25:35


77
00:25:31
00:25:26
63
00:24:26
00:24:20
4 311
71 252 Wróblewski Janusz Bartoszyce UKS Przyjaźń Bartoszyce 1957 M50 85
00:24:30
00:24:21


69
00:24:36
00:24:29
92
00:26:38
00:26:30
70
00:24:53
00:24:45
4 316
72 166 Andruszkiewicz Bogdan Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1953 M50 76
00:23:55
00:23:52
72
00:25:23
00:25:20
91
00:25:42
00:25:38
78
00:25:34
00:25:29


4 317
73 227 SARNECKI MICHAŁ OLSZTYN Biegacze z krainy OZ 1985 M20 84
00:24:29
00:24:21
82
00:25:47
00:25:44
82
00:25:10
00:25:04
96
00:26:52
00:26:46
72
00:24:58
00:24:53
5 320
74 132 Decyk Maciej Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M30 94
00:25:02
00:24:52
76
00:25:31
00:25:22
75
00:24:51
00:24:43


81
00:25:26
00:25:16
4 326
75 317 Królikowski Janusz Dywity AKM Olimp Olsztyn 1951 M60+

66
00:25:05
00:25:03
88
00:25:36
00:25:33
84
00:25:45
00:25:43
88
00:25:58
00:25:56
4 326
76 140 Zieliński Przemysław Olsztyn Team Jana 1976 M30 89
00:24:43
00:24:36
97
00:27:15
00:27:05
90
00:25:40
00:25:30
80
00:25:37
00:25:29
76
00:25:07
00:24:59
5 335
77 272 Pabjańczyk Artur Bartąg Billennium 1971 M40

98
00:27:17
00:27:03
92
00:25:45
00:25:36
88
00:26:18
00:26:12
85
00:25:41
00:25:32
4 363
78 102 ROZTROPIŃSKI MARCIN OLSZTYN BBL 1978 M30 104
00:26:10
00:26:04
96
00:27:13
00:27:00
96
00:26:08
00:26:02
98
00:26:57
00:26:47
80
00:25:24
00:25:21
5 370
79 80 Jędrych Grzegorz Orzysz AKM OLIMP OLSZTYN 1987 M20 86
00:24:32
00:24:32


95
00:26:04
00:25:56
107
00:27:47
00:27:39
87
00:25:56
00:25:48
4 375
80 165 Grudzina Adam Olsztyn TEB Edukacja - przyjazna szkoła, praktyczna nauka 1968 M40 103
00:26:08
00:25:54
89
00:26:25
00:26:14
94
00:26:01
00:25:57
100
00:27:03
00:27:00
98
00:26:58
00:26:49
5 381
81 239 Ciupiński Jerzy Olsztyn Olpak 1955 M50 114
00:27:40
00:27:33
93
00:27:04
00:27:01
102
00:26:31
00:26:28
101
00:27:12
00:27:05
86
00:25:43
00:25:37
5 382
82 158 Hanas Dariusz Olsztyn Drużyna Wilka 1971 M40 97
00:25:30
00:25:25
91
00:26:53
00:26:48
106
00:27:27
00:27:19
108
00:27:48
00:27:41
90
00:26:09
00:26:03
5 384
83 110 Kornatowski Krzysztof Sochocin 1992 M20 112
00:27:33
00:27:20
90
00:26:37
00:26:30


105
00:27:41
00:27:31
93
00:26:48
00:26:38
4 400
84 185 Jabłoński Tomasz Olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1976 M30 99
00:25:43
00:25:33
101
00:27:35
00:27:25
101
00:26:23
00:26:13
106
00:27:45
00:27:35
101
00:27:17
00:27:08
5 402
85 78 Bącik Paweł Olsztyn 1982 M30 102
00:26:04
00:25:57
103
00:27:54
00:27:49
104
00:26:57
00:26:50
102
00:27:20
00:27:10


4 411
86 127 Rękawiecki Robert Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M30 111
00:27:26
00:27:13
115
00:29:33
00:29:23
110
00:28:00
00:27:46
103
00:27:21
00:27:14
89
00:26:06
00:26:01
5 413
87 73 Ławrynowicz Ireneusz OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M30 110
00:27:16
00:27:03
114
00:29:27
00:29:17
112
00:28:08
00:27:57
111
00:28:04
00:27:51
92
00:26:40
00:26:28
5 425
88 262 Czechowski Jacek Olsztyn 1971 M40

112
00:29:24
00:29:10
107
00:27:44
00:27:35
110
00:27:53
00:27:45
100
00:27:14
00:27:07
4 429
89 200 Wróblewski Tomasz Olsztyn Klub Leśna 1969 M40 101
00:25:59
00:25:55
117
00:29:40
00:29:31
114
00:28:18
00:28:14
113
00:28:36
00:28:32
102
00:27:22
00:27:18
5 430
90 270 Pęciński Jacek Olsztyn Mieszaj Bigos Kolanem 1987 M20

109
00:29:00
00:28:47
108
00:27:50
00:27:39
116
00:28:59
00:28:44
107
00:28:29
00:28:17
4 440
91 115 Fotschki Bartosz Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1987 M20 135
00:33:05
00:32:51
110
00:29:09
00:28:56
115
00:28:20
00:28:09
119
00:29:08
00:28:53
97
00:26:56
00:26:44
5 441
92 316 Kurdyła Stefan Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 1940 M60+

113
00:29:24
00:29:17
111
00:28:03
00:27:56
115
00:28:54
00:28:48
103
00:27:30
00:27:25
4 442
93 77 Bodetko Bogdan Olsztyn Heavy Metal Team 1965 M40 116
00:27:57
00:27:53
100
00:27:33
00:27:28
113
00:28:11
00:28:02
128
00:30:49
00:30:40
113
00:29:40
00:29:30
5 442
94 228 POKORA WOJCIECH 1976 M30 115
00:27:50
00:27:40
106
00:28:48
00:28:41
120
00:29:19
00:29:13
118
00:29:06
00:29:01
109
00:28:47
00:28:43
5 448
95 256 KARUC EDMUND olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1956 M50 118
00:28:24
00:28:21
107
00:28:50
00:28:46
125
00:30:28
00:30:15
127
00:30:17
00:30:06
110
00:29:09
00:29:03
5 460
96 83 SOBOCZYŃSKI CEZARY OLSZTYN AMATOR 1975 M30 122
00:28:51
00:28:43
116
00:29:36
00:29:22
124
00:30:20
00:30:11
117
00:29:06
00:28:54
106
00:28:25
00:28:14
5 461
97 261 Folga Artur Iława IŁAWA BIEGA 1971 M40

120
00:30:21
00:30:13
119
00:29:08
00:28:55
121
00:29:15
00:29:03
105
00:28:13
00:28:03
4 465
98 204 DUDKO ROMAN DYWITY 1949 M60+ 119
00:28:27
00:28:12
118
00:29:40
00:29:12


114
00:28:39
00:28:33
114
00:29:47
00:29:36
4 465
99 116 Fotschki Andrzej Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1962 M50 134
00:33:05
00:32:51
125
00:31:57
00:31:47
129
00:31:57
00:31:46
131
00:32:18
00:32:04
82
00:25:27
00:25:25
5 467
100 301 Witos Piotr Olsztyn 1970 M40

126
00:32:09
00:32:00
118
00:29:07
00:29:05
123
00:29:48
00:29:45
104
00:28:09
00:28:06
4 471
101 199 Moskalik Piotr Olsztyn 1971 M40 117
00:28:12
00:28:09
111
00:29:16
00:29:11


129
00:31:20
00:31:08
115
00:29:57
00:29:47
4 472
102 205 Kostrzewa Marek OLSZTYN 1961 M50 136
00:33:06
00:33:00
108
00:28:50
00:28:49
117
00:29:05
00:28:58
112
00:28:17
00:28:07


4 473
103 276 Demczuk Sergiusz Olsztyn Biegam Bo Lubię Olsztyn 1941 M60+

123
00:31:05
00:31:02
128
00:31:50
00:31:45
130
00:31:27
00:31:26
120
00:34:31
00:34:27
4 501
104 121 Grzyb Jan Olsztyn 1962 M50

128
00:33:46
00:33:33
130
00:34:25
00:34:11
132
00:32:19
00:32:03
118
00:32:59
00:32:46
4 508
105 123 Wojnowski Mirosław Olsztyn Biegam bo lubię Olsztyn 1962 M50 137
00:33:32
00:33:28
130
00:33:55
00:33:48
127
00:31:26
00:31:26


116
00:30:15
00:30:07
4 510
106 139 Mariański Marek Olsztyn 1952 M60+ 142
00:35:16
00:35:03
131
00:36:26
00:36:15


134
00:39:00
00:38:44
121
00:36:44
00:36:31
4 528

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 195 Ilski Piotr Olsztyn 1995 M16 13
00:19:11
00:19:10
12
00:20:00
00:20:00
7
00:19:18
00:19:16




3 32
2 114 Sztylc Arkadiusz Olsztyn 1979 M30 34
00:21:29
00:21:28
34
00:22:32
00:22:30
42
00:22:46
00:22:43




3 110
3 62 Fieducik Jaro Elbląg Zieloni 1969 M40 45
00:21:55
00:21:48
39
00:22:49
00:22:47




30
00:22:06
00:22:04
3 114
4 260 Chrostowski Arkadiusz Giżycko 1991 M20

62
00:24:33
00:24:29
44
00:22:53
00:22:51
39
00:22:49
00:22:46


3 145
5 105 Skrzypczak Grzegorz Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 1979 M30 63
00:22:53
00:22:50
37
00:22:41
00:22:39
48
00:23:01
00:22:58




3 148
6 268 Zubel Piotr Olsztyn 1996 M16

70
00:25:20
00:25:16
37
00:22:33
00:22:30
43
00:23:13
00:23:11


3 150
7 291 Wejknis Adam OLSZTYN AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com 1977 M30



66
00:24:25
00:24:04
57
00:24:28
00:24:21
62
00:24:21
00:24:17
3 185
8 290 Nawojczyk Przemysław Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1981 M30



86
00:25:28
00:25:21
68
00:25:18
00:25:16
58
00:24:08
00:24:06
3 212
9 108 Rudzki Zbigniew Olsztyn BBL Olsztyn 1978 M30 77
00:24:06
00:23:55
83
00:25:53
00:25:42


67
00:25:16
00:25:10


3 227
10 305 Łach Dawid Olsztyn AZS UWM Olsztyn 1988 M20

56
00:24:06
00:24:03
77
00:24:56
00:24:51
99
00:26:59
00:26:55


3 232
11 325 SZPARAK RYSZARD OLSZTYN 1951 M60+



109
00:27:52
00:27:44
86
00:26:01
00:25:57
75
00:25:01
00:24:56
3 270
12 167 Tomczyk Michał Olsztyn AKM Olsztyn 1981 M30

99
00:27:24
00:27:14


95
00:26:49
00:26:49
84
00:25:35
00:25:30
3 278
13 302 SZYMAŃSKI JERZY KURZĘTNIK 1944 M60+

104
00:27:57
00:27:46
97
00:26:10
00:25:59
124
00:29:55
00:29:42


3 325
14 282 przybylak michał Olsztyn 1973 M30

119
00:30:12
00:30:01
122
00:30:07
00:29:54


94
00:26:48
00:26:40
3 335
15 230 NIWIŃSKI W. 1955 M50 132
00:31:51
00:31:43
127
00:32:13
00:32:06




119
00:33:50
00:33:45
3 378
16 131 Kaczmarski Mateusz Olsztynek AZS-UWM Olsztyn 1994 M16 10
00:18:54
00:18:53


5
00:18:47
00:18:46




2 15
17 336 CERNICKY PETER OLSZTYN 1981 M30



16
00:20:20
00:20:18


10
00:19:31
00:19:29
2 26
18 346 Symerewicz Marek Barczewo 1967 M40





16
00:20:21
00:20:20
11
00:19:31
00:19:30
2 27
19 225 Gojło Marek Olsztyn 1974 M30 21
00:20:19
00:20:18
17
00:20:53
00:20:51






2 38
20 349 Grandys Piotr Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M30





26
00:21:50
00:21:46
17
00:20:38
00:20:36
2 43
21 279 Pieczarka Krzysztof OSTRÓDA 1971 M40

20
00:21:31
00:21:30
39
00:22:42
00:22:40




2 59
22 327 NOWICKI ARTUR PIECKI KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1988 M20



70
00:24:39
00:24:31


32
00:22:08
00:22:03
2 102
23 353 Choromański Artur Piecki - 1987 M20





61
00:24:51
00:24:38
50
00:23:29
00:23:23
2 111
24 332 WAWRZYN TOMASZ OLSZTYN 1977 M30



59
00:23:57
00:23:51
59
00:24:37
00:24:31


2 118
25 255 Sieniawski Waldemar Olsztyn 1980 M30 75
00:23:54
00:23:47
49
00:23:13
00:23:08






2 124
26 351 Nadulski Jacek Olsztyn Team Kopeć 1979 M30





81
00:25:41
00:25:28
53
00:23:46
00:23:38
2 134
27 350 Piniewski Robert Olsztyn Pszczółkowski Team 1973 M30





64
00:25:01
00:24:59
73
00:24:59
00:24:53
2 137
28 162 Kierul Jacek Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 1962 M50 67
00:23:12
00:23:08


74
00:24:43
00:24:38




2 141
29 174 Klamra Tomasz Olsztyn 1968 M40 66
00:23:07
00:22:55


76
00:24:56
00:24:43




2 142
30 352 Bogusz Piotr Olsztyn Kuropatwa Team 1990 M20





89
00:26:31
00:26:22
55
00:23:55
00:23:48
2 144
31 287 Teśluk Roman Dobre Miasto 1972 M40



80
00:25:05
00:24:59
72
00:25:24
00:25:16


2 152
32 92 Korenik Dawid Olsztyn 1979 M30 80
00:24:12
00:24:04
86
00:26:01
00:25:54






2 166
33 311 FURGAŁA KRZYSZTOF OLSZTYN 1980 M30

81
00:25:44
00:25:41


85
00:25:57
00:25:52


2 166
34 247 Faveeuw David Olsztyn 1973 M30 87
00:24:33
00:24:27




94
00:26:47
00:26:42


2 181
35 67 Borowski Marek Olsztyn 1993 M16 100
00:25:55
00:25:48
87
00:26:03
00:26:00






2 187
36 293 Chmieliński Paweł Olsztyn 1978 M30



99
00:26:22
00:26:16


91
00:26:19
00:26:11
2 190
37 329 PARZYCH TOMASZ PIECKI 1979 M30



98
00:26:20
00:26:14
93
00:26:45
00:26:33


2 191
38 180 Bajkowski Bartosz Olsztyn 1986 M20 96
00:25:26
00:25:25




104
00:27:35
00:27:31


2 200
39 321 KONDRACZYK DARIUSZ OLSZTYN 1965 M40

105
00:28:32
00:28:32
100
00:26:22
00:26:13




2 205
40 235 Kalwas Rafał Olsztyn Strzelnica VIP 1994 M16 113
00:27:34
00:27:24
94
00:27:09
00:27:03






2 207
41 229 MARKOWSKI MICHAŁ OLSZTYN 1989 M20 123
00:28:56
00:28:48
92
00:26:54
00:26:48






2 215
42 362 BOJARSKI DAWID Wielbark Biegacze z krainy OZ 1992 M20





125
00:30:01
00:29:55
99
00:27:03
00:26:59
2 224
43 71 Matusiewicz Jarosław Warszawa 1966 M40 121
00:28:38
00:28:26






108
00:28:36
00:28:26
2 229
44 345 Gębala Leszek Olsztyn SS Drużyna Wilka 1955 M50





122
00:29:30
00:29:20
111
00:29:37
00:29:29
2 233
45 194 Ambrożko Jan Olsztyn AKM sklepy biegowe com. Olsztyn 1938 M60+ 129
00:30:49
00:30:49






117
00:30:37
00:30:30
2 246
46 75 Rusiniak Sławomir Olsztyn 1979 M30



126
00:30:31
00:30:25
126
00:30:05
00:29:55


2 252
47 254 Rytwiński Lech Olsztyn AKM SKLEP BIEGOWY OLSZTYN 1948 M60+ 131
00:31:18
00:31:14
121
00:30:25
00:30:16






2 252
48 142 Decyk Leszek Stawiguda Team Kopeć 1953 M50 138
00:34:04
00:33:54
129
00:33:52
00:33:43






2 267
49 231 DĄBROWSKI J.J. 1968 M40 139
00:34:24
00:34:13
132
00:36:43
00:36:31






2 271
50 81 Malich Dariusz Olsztyn AKM Olsztyn 1968 M40 3
00:17:09
00:17:09








1 3
51 6 Bętkowski Piotr Warszawa CITY TRAIL Team 1987 M20





3
00:18:21
00:18:21


1 3
52 357 TADEJOWSKI PAWEŁ OSTRÓDA UMKS ORKAN OSTRÓDA 1979 M30





8
00:19:09
00:19:08


1 8
53 363 ZŁOTUCHA ŁUKAS GÓROWO IŁAWIECKIE UKS JEDYNKA BARTOSZYCE 1995 M16





9
00:19:28
00:19:26


1 9
54 8 POKORNIECKI TOMEK CHYTRY RADOMIAK 1987 M20







13
00:20:05
00:20:04
1 13
55 117 Mich Szymon Olsztyn 1984 M20 18
00:19:46
00:19:45








1 18
56 358 NIESTATEK SZYMON DYWITY DYWITY 1981 M30





19
00:20:53
00:20:51


1 19
57 326 Maleszka Grzegorz Olsztyn Dachland Olsztyn 1977 M30



19
00:21:03
00:20:57




1 19
58 354 Menziński Przemysław Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1987 M20





22
00:21:35
00:21:33


1 22
59 11 Król Hubert Koło www.TrenerTriathlonu.pl 1986 M20







28
00:21:55
00:21:54
1 28
60 197 Korowacki Marcin Pasłęk KB BiegamBoLubię PASŁĘK 1987 M20 31
00:21:13
00:21:09








1 31
61 170 Jastrzębski Piotr Olsztyn Szesnastka Olsztyn 1984 M20 35
00:21:31
00:21:29








1 35
62 286 Pęcherz Piotr Jelenia Góra Kowary Biegają 1978 M30



35
00:22:18
00:22:11




1 35
63 297 Suchowiecki Wojciech Olsztyn Olsztyńskie Ustawki Biegowe 1978 M30



43
00:22:53
00:22:50




1 43
64 283 Kozłowski Piotr Olsztyn Father one the Run 1982 M30







46
00:22:50
00:22:50
1 46
65 7 Kozłowski Piotr Olsztyn Father one the Run 1982 M30







46
00:22:50
00:22:50
1 46
66 182 Zarębski Marcin Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1982 M30 47
00:22:02
00:21:59








1 47
67 312 Aranowski Patryk Lubawa 1979 M30







47
00:22:55
00:22:50
1 47
68 367 ŻABCZYŃSKI DANIEL RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30





47
00:23:46
00:23:39


1 47
69 324 MAKUĆ KRZYSZTOF GOŁDAP 1993 M16



49
00:23:02
00:23:02




1 49
70 364 DUBRUEL Jean Olsztyn 1982 M30





50
00:24:08
00:24:03


1 50
71 315 Karpicki Tomasz Olsztyn 1994 M16







51
00:23:30
00:23:22
1 51
72 366 STEFANOWICZ MARIUSZ OLSZTYN 1977 M30





60
00:24:49
00:24:42


1 60
73 275 MIENDAK ARKADIUSZ OLSZTYN/KIEŹLINY 1988 M20

63
00:24:40
00:24:38






1 63
74 347 Szczygieł Łukasz Poznań OLX GROUP TEAM 1980 M30





63
00:24:53
00:24:46


1 63
75 313 Domżalski Tomasz Purda SklepBiegowy 1980 M30

64
00:24:53
00:24:50






1 64
76 320 WRÓBLEWSKI JANUSZ 1955 M50

65
00:25:00
00:24:53






1 65
77 337 Pieślak Łukasz Biskupiec BBL Olszty 1980 M30





65
00:25:12
00:25:03


1 65
78 331 ROMANOWICZ MACIEJ OLSZTYN PARTYZANT NIEZRZESZONY 1966 M40



68
00:24:33
00:24:28




1 68
79 308 KUBIAK ANDRZEJ RUMIA 1950 M60+

68
00:25:10
00:25:08






1 68
80 360 ŻEJMO MATEUSZ OLSZTYN 1990 M20





69
00:25:21
00:25:15


1 69
81 119 Wasilewski Paweł Jaroty Zieloni 1972 M40 71
00:23:41
00:23:34








1 71
82 253 JAKUBIAK RAFAŁ WARSZAWA BIEGAMY Z OCHOTĄ 1978 M30 72
00:23:42
00:23:38








1 72
83 221 Juchniewicz Andrzej Lidzbark warmiński Pszczółkowski Team 1982 M30 73
00:23:49
00:23:42








1 73
84 307 Jeger Piotr Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1989 M20

77
00:25:32
00:25:20






1 77
85 187 warszewski karol miłki BBL WYDMINY 1973 M30 78
00:24:07
00:24:01








1 78
86 328 NIEDŹWIEDZKI ANDRZEJ PIECKI BIEGACZ MRĄGOWO 1957 M50



78
00:24:56
00:24:49




1 78
87 236 Sierzputowski Mariusz Olsztyn niezrzeszony 1961 M50







78
00:25:13
00:25:07
1 78
88 14 Ostrowski Pawel Olstyn 1987 M20







79
00:25:20
00:25:13
1 79
89 334 GRASZEWSKI RADOSŁAW OLSZTYN 1976 M30



83
00:25:11
00:25:05




1 83
90 246 STRYJEWSKI SEBASTIAN OLSZTYN BBL 1984 M20 88
00:24:34
00:24:27








1 88
91 148 Włodarski Kamil Olsztyn 1989 M20 90
00:24:50
00:24:42








1 90
92 359 Nitkowski Sebastian Ełk 1988 M20





90
00:26:33
00:26:25


1 90
93 365 Gieszczyński Dariusz Morąg SKLEPBIEGACZA.PL 1985 M20





91
00:26:38
00:26:27


1 91
94 186 piłat jerzy wydminy BBL WYDMINY 1954 M50 92
00:24:52
00:24:46








1 92
95 202 Piekarski Paweł Olsztyn WDOWIAK&FRIENDS 1974 M30 93
00:24:54
00:24:49








1 93
96 322 CHOMICKI ŁUKASZ OLSZTYN 1981 M30



93
00:25:46
00:25:34




1 93
97 319 Paczkowski Piotr Olsztyn 1989 M20







95
00:26:54
00:26:44
1 95
98 278 Ruczyński Andrzej Olsztyn 1952 M60+

95
00:27:13
00:27:06






1 95
99 12 CHODAŁA DAWID PIASKI 1991 M20







96
00:26:54
00:26:50
1 96
100 348 Baran Grzegorz Olsztyn NapierajJakByNieByłoJutra Sqad 1980 M30





97
00:26:56
00:26:45


1 97
101 216 WASILEWSKI KRZYSZTOF OLSZTYN 1960 M50 98
00:25:32
00:25:21








1 98
102 306 Jeger Wojtek Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1968 M40

102
00:27:41
00:27:30






1 102
103 330 Hypś Leszek Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 1962 M50



103
00:26:32
00:26:24




1 103
104 173 Poivey Benoit Olsztyn 1983 M20 105
00:26:26
00:26:15








1 105
105 288 Ostropolski Przemek Olsztyn 1970 M40



105
00:27:23
00:27:12




1 105
106 237 Dudaniec Tadeusz Olsztyn AMT 1956 M50 106
00:26:37
00:26:27








1 106
107 94 Sopyło Maciej Olsztyn 1994 M16 107
00:26:48
00:26:39








1 107
108 124 Chomański Łukasz Olsztyn Przem-Gri 1983 M20 108
00:27:11
00:26:58








1 108
109 240 SUWIK MACIEJ OLSZTYN 1987 M20 109
00:27:15
00:27:01








1 109
110 356 Jurkowski Michał Olsztyn 1978 M30





109
00:27:51
00:27:41


1 109
111 303 Bednarski Sebastian Miłomłyn Fb.com/zpasjidobiegania 1996 M16







112
00:29:39
00:29:29
1 112
112 87 Czepan Paweł Olsztyn 1986 M20



116
00:28:59
00:28:44




1 116
113 238 ŻUCHOWSKI TOMASZ OLSZTYN 1974 M30 120
00:28:36
00:28:28








1 120
114 361 LASZKOWSKI DOMINIK OSTRÓDA 1994 M16





120
00:29:11
00:29:02


1 120
115 292 Olkowski Mariusz Pruszków Akademicki Klub Turystyczny 1991 M20



121
00:29:38
00:29:25




1 121
116 267 Majewski Dariusz OLSZTYN 1969 M40

122
00:30:27
00:30:14






1 122
117 335 SZYMKIEWICZ GRZEGORZ OLSZTYN 1973 M30



123
00:30:10
00:30:01




1 123
118 176 Stefaniuk rafał dobre miasto 1976 M30 124
00:29:11
00:29:02








1 124
119 58 Rokicka Ewa Olsztyn IM2010 1969 M40

124
00:31:50
00:31:42






1 124
120 249 sarnowski marcin Olsztyn Gardimax 1983 M20 125
00:29:32
00:29:20








1 125
121 141 Kwiatkowski Michał Olsztyn 1969 M40 126
00:29:52
00:29:40








1 126
122 220 Dutkiewicz Michał Olsztyn Sklepbiegowy.com 1990 M20 127
00:29:58
00:29:40








1 127
123 218 CHMIELEWSKI TADEUSZ WYDMINY BBL WYDMINY 1947 M60+ 128
00:29:59
00:29:54








1 128
124 193 Traczuk Krzysztof Gdańsk 4health&fun 1973 M30 130
00:31:05
00:30:58








1 130
125 298 Walaugo Radosław Barczewo Niezrzeszony ale sympatyzuje z BBL Olsztyn 1984 M20



131
00:35:33
00:35:16




1 131
126 125 Wojciechowicz Przemysław Olsztyn 1978 M30 133
00:32:26
00:32:14








1 133
127 208 MŁODAWSKI Rafał Susz Klub Polska Biega 1977 M30 140
00:34:34
00:34:17








1 140
128 233 KALWAS ROBERT OLSZTYN STRZELNICA VIP 1969 M40 141
00:34:51
00:34:40








1 141

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni