z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2012/2013

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 211 PAWŁOWSKI Mariusz KURZĘTNIK AKM Olimp Olsztyn 1976 M30 9
00:18:41
00:18:40
9
00:19:40
00:19:40
11
00:19:42
00:19:41
11
00:19:45
00:19:44


4 40
2 130 Kamiński Andrzej Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1976 M30 14
00:19:22
00:19:20
16
00:20:24
00:20:22
10
00:19:39
00:19:38
17
00:20:25
00:20:23


4 57
3 85 Jakubowski Adam Olsztyn 9pułk rozpoznawczy 1978 M30 28
00:21:00
00:20:57
19
00:21:24
00:21:21
21
00:21:28
00:21:26


15
00:20:32
00:20:30
4 83
4 150 LENDZIAN Jacek OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1973 M30 29
00:21:00
00:20:59
23
00:21:41
00:21:40
24
00:21:43
00:21:41
42
00:23:01
00:22:59
27
00:21:49
00:21:47
5 103
5 190 Jędrzejczyk Marcin Olsztyn 1976 M30 27
00:20:56
00:20:54
21
00:21:37
00:21:35
32
00:22:09
00:22:06
37
00:22:46
00:22:41
29
00:22:01
00:21:58
5 109
6 214 Krupiński Bogumił Olsztyn forBET Runners 1973 M30 38
00:21:44
00:21:41
41
00:22:55
00:22:53
30
00:22:04
00:22:02
25
00:21:48
00:21:46
22
00:21:12
00:21:10
5 115
7 192 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.pl 1976 M30 20
00:19:55
00:19:54
11
00:19:53
00:19:52
13
00:19:46
00:19:45


77
00:25:10
00:25:10
4 121
8 151 Nowak sebastian Nowe Chechło 1978 M30 53
00:22:23
00:22:18
30
00:22:25
00:22:21
20
00:21:24
00:21:20
36
00:22:38
00:22:35
38
00:22:21
00:22:17
5 124
9 161 Drygas Paweł Olsztyn Sam Dla Siebie 1978 M30 39
00:21:44
00:21:41
45
00:22:58
00:22:53


34
00:22:34
00:22:31
34
00:22:10
00:22:08
4 152
10 63 Olszewski Paweł Olsztyn mytowel.pl 1978 M30 44
00:21:54
00:21:48
29
00:22:23
00:22:19
41
00:22:45
00:22:38
44
00:23:14
00:23:09
41
00:22:27
00:22:24
5 155
11 213 Biesiekierski Krzysztof Olsztyn Drużyna Wilka 1973 M30 54
00:22:30
00:22:28
58
00:24:20
00:24:15
54
00:23:19
00:23:12
46
00:23:37
00:23:31
43
00:22:41
00:22:37
5 197
12 66 Kaczan Norbert Olsztyh Pszczółkowski Team 1975 M30 56
00:22:37
00:22:31
43
00:22:56
00:22:51
53
00:23:15
00:23:10
48
00:23:53
00:23:48


4 200
13 143 Bronakowski Piotr Olsztyn KS ANUNNAKI 1979 M30 57
00:22:40
00:22:37
52
00:23:37
00:23:35
51
00:23:13
00:23:13
49
00:24:08
00:24:05
57
00:24:07
00:24:04
5 209
14 54 Mitkowski Daniel Olsztyn AKM Olsztyn 1975 M30 62
00:22:53
00:22:41


55
00:23:23
00:23:17
62
00:24:51
00:24:48
65
00:24:33
00:24:33
4 244
15 84 Neumann Artur Olsztyn AKM Olsztyn 1978 M30 69
00:23:39
00:23:34
60
00:24:25
00:24:20
60
00:24:05
00:23:57


67
00:24:43
00:24:35
4 256
16 103 Lidwin Artur Olsztyn FAMILY ENGLISH OLSZTYN 1973 M30 65
00:23:00
00:22:54
67
00:25:07
00:25:01
65
00:24:19
00:24:13
66
00:25:15
00:25:09


4 263
17 155 Sobala Maciej Olsztyn Dzieciaki z naszej paki 1980 M30 52
00:22:22
00:22:17
48
00:23:10
00:23:10


133
00:34:11
00:33:59
56
00:24:00
00:23:57
4 289
18 126 Mildner Hubert Olsztyn Najmowicz Triathlon 1979 M30 82
00:24:19
00:24:10
71
00:25:20
00:25:16
89
00:25:39
00:25:34
76
00:25:29
00:25:23
61
00:24:15
00:24:11
5 290
19 215 Bronakowski Andrzej Olsztyn www.czasrelaksu.olsztyn.pl 1977 M30 79
00:24:11
00:24:09
85
00:26:01
00:25:58
84
00:25:21
00:25:17
71
00:25:23
00:25:20
68
00:24:52
00:24:50
5 302
20 163 KUŚNIEWSKI Marcin Olsztyn AKM OLIMP OLSZTYN 1978 M30 74
00:23:52
00:23:49
84
00:25:56
00:25:52
87
00:25:31
00:25:25
74
00:25:27
00:25:23
71
00:24:57
00:24:53
5 303
21 132 Decyk Maciej Olsztyn TEAM KOPEĆ 1976 M30 94
00:25:02
00:24:52
76
00:25:31
00:25:22
75
00:24:51
00:24:43


81
00:25:26
00:25:16
4 326
22 140 Zieliński Przemysław Olsztyn Team Jana 1976 M30 89
00:24:43
00:24:36
97
00:27:15
00:27:05
90
00:25:40
00:25:30
80
00:25:37
00:25:29
76
00:25:07
00:24:59
5 335
23 102 ROZTROPIŃSKI MARCIN OLSZTYN BBL 1978 M30 104
00:26:10
00:26:04
96
00:27:13
00:27:00
96
00:26:08
00:26:02
98
00:26:57
00:26:47
80
00:25:24
00:25:21
5 370
24 185 Jabłoński Tomasz Olsztyn Fundacja Przyszłość dla Dzieci 1976 M30 99
00:25:43
00:25:33
101
00:27:35
00:27:25
101
00:26:23
00:26:13
106
00:27:45
00:27:35
101
00:27:17
00:27:08
5 402
25 78 Bącik Paweł Olsztyn 1982 M30 102
00:26:04
00:25:57
103
00:27:54
00:27:49
104
00:26:57
00:26:50
102
00:27:20
00:27:10


4 411
26 127 Rękawiecki Robert Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M30 111
00:27:26
00:27:13
115
00:29:33
00:29:23
110
00:28:00
00:27:46
103
00:27:21
00:27:14
89
00:26:06
00:26:01
5 413
27 73 Ławrynowicz Ireneusz OLSZTYN PRZEM-GRI 1976 M30 110
00:27:16
00:27:03
114
00:29:27
00:29:17
112
00:28:08
00:27:57
111
00:28:04
00:27:51
92
00:26:40
00:26:28
5 425
28 228 POKORA WOJCIECH 1976 M30 115
00:27:50
00:27:40
106
00:28:48
00:28:41
120
00:29:19
00:29:13
118
00:29:06
00:29:01
109
00:28:47
00:28:43
5 448
29 83 SOBOCZYŃSKI CEZARY OLSZTYN AMATOR 1975 M30 122
00:28:51
00:28:43
116
00:29:36
00:29:22
124
00:30:20
00:30:11
117
00:29:06
00:28:54
106
00:28:25
00:28:14
5 461

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 114 Sztylc Arkadiusz Olsztyn 1979 M30 34
00:21:29
00:21:28
34
00:22:32
00:22:30
42
00:22:46
00:22:43




3 110
2 105 Skrzypczak Grzegorz Olsztyn AKM Olimp Olsztyn 1979 M30 63
00:22:53
00:22:50
37
00:22:41
00:22:39
48
00:23:01
00:22:58




3 148
3 291 Wejknis Adam OLSZTYN AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com 1977 M30



66
00:24:25
00:24:04
57
00:24:28
00:24:21
62
00:24:21
00:24:17
3 185
4 290 Nawojczyk Przemysław Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1981 M30



86
00:25:28
00:25:21
68
00:25:18
00:25:16
58
00:24:08
00:24:06
3 212
5 108 Rudzki Zbigniew Olsztyn BBL Olsztyn 1978 M30 77
00:24:06
00:23:55
83
00:25:53
00:25:42


67
00:25:16
00:25:10


3 227
6 167 Tomczyk Michał Olsztyn AKM Olsztyn 1981 M30

99
00:27:24
00:27:14


95
00:26:49
00:26:49
84
00:25:35
00:25:30
3 278
7 282 przybylak michał Olsztyn 1973 M30

119
00:30:12
00:30:01
122
00:30:07
00:29:54


94
00:26:48
00:26:40
3 335
8 336 CERNICKY PETER OLSZTYN 1981 M30



16
00:20:20
00:20:18


10
00:19:31
00:19:29
2 26
9 225 Gojło Marek Olsztyn 1974 M30 21
00:20:19
00:20:18
17
00:20:53
00:20:51






2 38
10 349 Grandys Piotr Olsztyn URWIS BIEGA 1974 M30





26
00:21:50
00:21:46
17
00:20:38
00:20:36
2 43
11 332 WAWRZYN TOMASZ OLSZTYN 1977 M30



59
00:23:57
00:23:51
59
00:24:37
00:24:31


2 118
12 255 Sieniawski Waldemar Olsztyn 1980 M30 75
00:23:54
00:23:47
49
00:23:13
00:23:08






2 124
13 351 Nadulski Jacek Olsztyn Team Kopeć 1979 M30





81
00:25:41
00:25:28
53
00:23:46
00:23:38
2 134
14 350 Piniewski Robert Olsztyn Pszczółkowski Team 1973 M30





64
00:25:01
00:24:59
73
00:24:59
00:24:53
2 137
15 92 Korenik Dawid Olsztyn 1979 M30 80
00:24:12
00:24:04
86
00:26:01
00:25:54






2 166
16 311 FURGAŁA KRZYSZTOF OLSZTYN 1980 M30

81
00:25:44
00:25:41


85
00:25:57
00:25:52


2 166
17 247 Faveeuw David Olsztyn 1973 M30 87
00:24:33
00:24:27




94
00:26:47
00:26:42


2 181
18 293 Chmieliński Paweł Olsztyn 1978 M30



99
00:26:22
00:26:16


91
00:26:19
00:26:11
2 190
19 329 PARZYCH TOMASZ PIECKI 1979 M30



98
00:26:20
00:26:14
93
00:26:45
00:26:33


2 191
20 75 Rusiniak Sławomir Olsztyn 1979 M30



126
00:30:31
00:30:25
126
00:30:05
00:29:55


2 252
21 357 TADEJOWSKI PAWEŁ OSTRÓDA UMKS ORKAN OSTRÓDA 1979 M30





8
00:19:09
00:19:08


1 8
22 358 NIESTATEK SZYMON DYWITY DYWITY 1981 M30





19
00:20:53
00:20:51


1 19
23 326 Maleszka Grzegorz Olsztyn Dachland Olsztyn 1977 M30



19
00:21:03
00:20:57




1 19
24 286 Pęcherz Piotr Jelenia Góra Kowary Biegają 1978 M30



35
00:22:18
00:22:11




1 35
25 297 Suchowiecki Wojciech Olsztyn Olsztyńskie Ustawki Biegowe 1978 M30



43
00:22:53
00:22:50




1 43
26 283 Kozłowski Piotr Olsztyn Father one the Run 1982 M30







46
00:22:50
00:22:50
1 46
27 7 Kozłowski Piotr Olsztyn Father one the Run 1982 M30







46
00:22:50
00:22:50
1 46
28 182 Zarębski Marcin Olsztyn AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl 1982 M30 47
00:22:02
00:21:59








1 47
29 312 Aranowski Patryk Lubawa 1979 M30







47
00:22:55
00:22:50
1 47
30 367 ŻABCZYŃSKI DANIEL RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL 1977 M30





47
00:23:46
00:23:39


1 47
31 364 DUBRUEL Jean Olsztyn 1982 M30





50
00:24:08
00:24:03


1 50
32 366 STEFANOWICZ MARIUSZ OLSZTYN 1977 M30





60
00:24:49
00:24:42


1 60
33 347 Szczygieł Łukasz Poznań OLX GROUP TEAM 1980 M30





63
00:24:53
00:24:46


1 63
34 313 Domżalski Tomasz Purda SklepBiegowy 1980 M30

64
00:24:53
00:24:50






1 64
35 337 Pieślak Łukasz Biskupiec BBL Olszty 1980 M30





65
00:25:12
00:25:03


1 65
36 253 JAKUBIAK RAFAŁ WARSZAWA BIEGAMY Z OCHOTĄ 1978 M30 72
00:23:42
00:23:38








1 72
37 221 Juchniewicz Andrzej Lidzbark warmiński Pszczółkowski Team 1982 M30 73
00:23:49
00:23:42








1 73
38 187 warszewski karol miłki BBL WYDMINY 1973 M30 78
00:24:07
00:24:01








1 78
39 334 GRASZEWSKI RADOSŁAW OLSZTYN 1976 M30



83
00:25:11
00:25:05




1 83
40 202 Piekarski Paweł Olsztyn WDOWIAK&FRIENDS 1974 M30 93
00:24:54
00:24:49








1 93
41 322 CHOMICKI ŁUKASZ OLSZTYN 1981 M30



93
00:25:46
00:25:34




1 93
42 348 Baran Grzegorz Olsztyn NapierajJakByNieByłoJutra Sqad 1980 M30





97
00:26:56
00:26:45


1 97
43 356 Jurkowski Michał Olsztyn 1978 M30





109
00:27:51
00:27:41


1 109
44 238 ŻUCHOWSKI TOMASZ OLSZTYN 1974 M30 120
00:28:36
00:28:28








1 120
45 335 SZYMKIEWICZ GRZEGORZ OLSZTYN 1973 M30



123
00:30:10
00:30:01




1 123
46 176 Stefaniuk rafał dobre miasto 1976 M30 124
00:29:11
00:29:02








1 124
47 193 Traczuk Krzysztof Gdańsk 4health&fun 1973 M30 130
00:31:05
00:30:58








1 130
48 125 Wojciechowicz Przemysław Olsztyn 1978 M30 133
00:32:26
00:32:14








1 133
49 208 MŁODAWSKI Rafał Susz Klub Polska Biega 1977 M30 140
00:34:34
00:34:17








1 140

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni