z

Olsztyn

Klasyfikacja generalna 2012/2013

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 144 Pieterczyk Damian Olsztyn sklepbiegowy.com 1984 M20 1
00:16:49
00:16:45
1
00:17:41
00:17:38
1
00:17:46
00:17:46
1
00:17:18
00:17:16


4 4
2 91 Pszczółkowski Paweł Olsztyn Pszczółkowski Team 1988 M20

2
00:18:19
00:18:17
2
00:18:02
00:18:01
2
00:17:46
00:17:41
1
00:18:21
00:18:16
4 7
3 172 Wronowski Rafał Banie Mazurskie Mazury Running Team 1986 M20 7
00:18:15
00:18:13
5
00:18:46
00:18:45
4
00:18:31
00:18:30
12
00:20:01
00:20:00
3
00:18:35
00:18:34
5 19
4 188 Rogowski Zbigniew Bisztynek Pelikany 1992 M20 4
00:17:46
00:17:46
7
00:19:13
00:19:13


10
00:19:42
00:19:41
5
00:18:48
00:18:47
4 26
5 145 Długosz Kamil Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo 1986 M20 12
00:19:03
00:19:02


14
00:19:50
00:19:49
13
00:20:04
00:20:02
7
00:19:14
00:19:13
4 46
6 223 Najmowicz Sebastian Olsztyn GO.ON. 1991 M20 16
00:19:33
00:19:32
15
00:20:17
00:20:17
9
00:19:28
00:19:27


9
00:19:16
00:19:16
4 49
7 207 Nosarzewski Konrad Stupsk Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening 1991 M20 22
00:20:31
00:20:31
14
00:20:13
00:20:12
15
00:20:08
00:20:07
14
00:20:06
00:20:04
8
00:19:15
00:19:14
5 51
8 64 Brzozowski Franciszek Miłomłyn Brzozowski Team 1992 M20 25
00:20:47
00:20:44
27
00:22:08
00:22:06


20
00:21:21
00:21:19
24
00:21:39
00:21:37
4 96
9 164 Kowalczyk Kamil Lidzbark Warminski BBL Lidzbark Warmiński 1985 M20

32
00:22:28
00:22:26
38
00:22:34
00:22:32
45
00:23:25
00:23:22
31
00:22:07
00:22:04
4 146
10 250 Kostyra Łukasz Jaroty Mont Blanc Team 1983 M20 48
00:22:05
00:22:03
36
00:22:38
00:22:36
34
00:22:16
00:22:11


45
00:22:43
00:22:40
4 163
11 55 Ślesicki Grzegorz Lidzbark Warmiński BBL Lidzbark Warmiński 1984 M20 42
00:21:51
00:21:44
73
00:25:25
00:25:23
40
00:22:44
00:22:42


33
00:22:09
00:22:08
4 188
12 227 SARNECKI MICHAŁ OLSZTYN Biegacze z krainy OZ 1985 M20 84
00:24:29
00:24:21
82
00:25:47
00:25:44
82
00:25:10
00:25:04
96
00:26:52
00:26:46
72
00:24:58
00:24:53
5 320
13 80 Jędrych Grzegorz Orzysz AKM OLIMP OLSZTYN 1987 M20 86
00:24:32
00:24:32


95
00:26:04
00:25:56
107
00:27:47
00:27:39
87
00:25:56
00:25:48
4 375
14 110 Kornatowski Krzysztof Sochocin 1992 M20 112
00:27:33
00:27:20
90
00:26:37
00:26:30


105
00:27:41
00:27:31
93
00:26:48
00:26:38
4 400
15 270 Pęciński Jacek Olsztyn Mieszaj Bigos Kolanem 1987 M20

109
00:29:00
00:28:47
108
00:27:50
00:27:39
116
00:28:59
00:28:44
107
00:28:29
00:28:17
4 440
16 115 Fotschki Bartosz Olsztyn AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 1987 M20 135
00:33:05
00:32:51
110
00:29:09
00:28:56
115
00:28:20
00:28:09
119
00:29:08
00:28:53
97
00:26:56
00:26:44
5 441

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 260 Chrostowski Arkadiusz Giżycko 1991 M20

62
00:24:33
00:24:29
44
00:22:53
00:22:51
39
00:22:49
00:22:46


3 145
2 305 Łach Dawid Olsztyn AZS UWM Olsztyn 1988 M20

56
00:24:06
00:24:03
77
00:24:56
00:24:51
99
00:26:59
00:26:55


3 232
3 327 NOWICKI ARTUR PIECKI KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1988 M20



70
00:24:39
00:24:31


32
00:22:08
00:22:03
2 102
4 353 Choromański Artur Piecki - 1987 M20





61
00:24:51
00:24:38
50
00:23:29
00:23:23
2 111
5 352 Bogusz Piotr Olsztyn Kuropatwa Team 1990 M20





89
00:26:31
00:26:22
55
00:23:55
00:23:48
2 144
6 180 Bajkowski Bartosz Olsztyn 1986 M20 96
00:25:26
00:25:25




104
00:27:35
00:27:31


2 200
7 229 MARKOWSKI MICHAŁ OLSZTYN 1989 M20 123
00:28:56
00:28:48
92
00:26:54
00:26:48






2 215
8 362 BOJARSKI DAWID Wielbark Biegacze z krainy OZ 1992 M20





125
00:30:01
00:29:55
99
00:27:03
00:26:59
2 224
9 6 Bętkowski Piotr Warszawa CITY TRAIL Team 1987 M20





3
00:18:21
00:18:21


1 3
10 8 POKORNIECKI TOMEK CHYTRY RADOMIAK 1987 M20







13
00:20:05
00:20:04
1 13
11 117 Mich Szymon Olsztyn 1984 M20 18
00:19:46
00:19:45








1 18
12 354 Menziński Przemysław Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA 1987 M20





22
00:21:35
00:21:33


1 22
13 11 Król Hubert Koło www.TrenerTriathlonu.pl 1986 M20







28
00:21:55
00:21:54
1 28
14 197 Korowacki Marcin Pasłęk KB BiegamBoLubię PASŁĘK 1987 M20 31
00:21:13
00:21:09








1 31
15 170 Jastrzębski Piotr Olsztyn Szesnastka Olsztyn 1984 M20 35
00:21:31
00:21:29








1 35
16 275 MIENDAK ARKADIUSZ OLSZTYN/KIEŹLINY 1988 M20

63
00:24:40
00:24:38






1 63
17 360 ŻEJMO MATEUSZ OLSZTYN 1990 M20





69
00:25:21
00:25:15


1 69
18 307 Jeger Piotr Olsztyn SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1989 M20

77
00:25:32
00:25:20






1 77
19 14 Ostrowski Pawel Olstyn 1987 M20







79
00:25:20
00:25:13
1 79
20 246 STRYJEWSKI SEBASTIAN OLSZTYN BBL 1984 M20 88
00:24:34
00:24:27








1 88
21 148 Włodarski Kamil Olsztyn 1989 M20 90
00:24:50
00:24:42








1 90
22 359 Nitkowski Sebastian Ełk 1988 M20





90
00:26:33
00:26:25


1 90
23 365 Gieszczyński Dariusz Morąg SKLEPBIEGACZA.PL 1985 M20





91
00:26:38
00:26:27


1 91
24 319 Paczkowski Piotr Olsztyn 1989 M20







95
00:26:54
00:26:44
1 95
25 12 CHODAŁA DAWID PIASKI 1991 M20







96
00:26:54
00:26:50
1 96
26 173 Poivey Benoit Olsztyn 1983 M20 105
00:26:26
00:26:15








1 105
27 124 Chomański Łukasz Olsztyn Przem-Gri 1983 M20 108
00:27:11
00:26:58








1 108
28 240 SUWIK MACIEJ OLSZTYN 1987 M20 109
00:27:15
00:27:01








1 109
29 87 Czepan Paweł Olsztyn 1986 M20



116
00:28:59
00:28:44




1 116
30 292 Olkowski Mariusz Pruszków Akademicki Klub Turystyczny 1991 M20



121
00:29:38
00:29:25




1 121
31 249 sarnowski marcin Olsztyn Gardimax 1983 M20 125
00:29:32
00:29:20








1 125
32 220 Dutkiewicz Michał Olsztyn Sklepbiegowy.com 1990 M20 127
00:29:58
00:29:40








1 127
33 298 Walaugo Radosław Barczewo Niezrzeszony ale sympatyzuje z BBL Olsztyn 1984 M20



131
00:35:33
00:35:16




1 131

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni