Katowice

Wyniki

Bieg 6

19.03.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 791 SURMAN JULIA Katowice 1999 K16 00:20:42 00:20:43
2 317 JANOCHA AGNIESZKA Żarki Letnisko AMBITNI AMATORZY MYSZKÓW 1979 K30 00:21:02 00:21:04
3 65 NOWAK EWA Mysłowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1973 K40 00:21:09 00:21:15
4 399 BAGIŃSKA WERONIKA Katowice CSC ADVENTURE ACADEMY 2000 K16 00:21:13 00:21:16
5 104 MUTWIL OLIWIA Wodzisław Śląski FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODWAŻNIE 1997 K16 00:21:32 00:21:36
6 72 JANKO KAROLINA Chorzów UKS KARLIK CHORZÓW 2000 K16 00:21:44 00:21:45
7 635 WROŃSKA BEATA Jasło 1980 K30 00:21:46 00:21:46
8 627 LAZAR GRAŻYNA Siemianowice Śląskie CSC ADVENTURE ACADEMY 1974 K40 00:22:16 00:22:21
9 539 STAŃCZYK AGNIESZKA Kalety O CO BIEGA W KALETACH 1978 K30 00:22:22 00:22:27
10 870 JAWIEŃ ANNA Olkusz 1986 K30 00:22:27 00:22:32
11 189 JARAWKA NATALIA Sosnowiec DODAM PÓŹNIEJ 1986 K30 00:22:32 00:22:37
12 621 BZDYK KATARZYNA Katowice PARKRUN KATOWICE 1984 K30 00:22:37 00:24:40
13 459 ZIELONKA KAROLINA Dąbrowa Górnicza 1999 K16 00:23:13 00:23:17
14 160 SZAFARCZYK KINGA Ochaby Małe LKS POGÓRZE/ RUNSZ-TEAM/FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODW 1992 K20 00:23:16 00:24:18
15 161 SZAFARCZYK EUGENIA Ochaby Małe RUNSZ-TEAM 1962 K50 00:23:18 00:24:21
16 365 SOWIŃSKA AGATA Katowice #JANADALTYMZYJE 1985 K30 00:23:34 00:24:40
17 584 WAWOCZNY MONIKA Bieruń GALEN TEAM 1988 K20 00:23:48 00:24:52
18 669 BOGACZ MONIKA Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1988 K20 00:23:50 00:24:54
19 188 SOKOŁOWSKA MAJA Zabrze NIGHT RUNNERS 1988 K20 00:23:51 00:25:03
20 21 WOTA ZANETA Kraków PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1983 K30 00:24:00 00:25:08
21 936 REKIEĆ KAJA Dąbrowa Górnicza 1993 1993 K20 00:24:07 00:24:12
22 282 SUCHANEK ALEKSANDRA Pyskowice NIGHT RUNNERS 1988 K20 00:24:19 00:25:32
23 55 BUCHOWICZ AGNIESZKA JAWORZNO MK BIKE 1981 K30 00:24:49 00:26:54
24 26 DELEWSKA DOROTA Zabrze NIGHT RUNNERS 1970 K40 00:25:05 00:26:17
25 30 MISZCZYK AGNIESZKA KATOWICE 1978 K30 00:25:15 00:27:20
26 740 WINKLER AGNIESZKA Katowice NIGHT RUNNER ŚLĄSK 1981 K30 00:25:16 00:26:24
27 956 STACHURSKA ANNA Katowice PARKRUN KATOWICE 1993 K20 00:25:24 00:27:31
28 147 GAMZA-BŁASZCZYK BOGUSŁAWA Siemianowice Śl. 1978 K30 00:25:29 00:26:38
29 492 KAMALA SYLWIA Mysłowice 1980 K30 00:25:44 00:28:47
30 472 ZARĘBA AGNIESZKA Mysłowice 1977 K30 00:25:45 00:27:50
31 796 JANKOWSKA AGNIESZKA Katowice SOKÓŁ ŚLĄSK 1973 K40 00:25:46 00:26:58
32 495 DEPTA MARTYNA Mikołów 1993 K20 00:25:47 00:26:57
33 139 KANIA WIOLETTA Trzebinia 1975 K40 00:25:53 00:26:02
34 156 GRELA BOŻENA Katowice WURTH POLSKA 1978 K30 00:25:59 00:29:13
35 487 KUMÓR JADWIGA KATOWICE 1973 K40 00:26:10 00:28:18
36 273 KUREK BEATA Siemianowice Śląskie SILESIA RUNNERS CLUB 1981 K30 00:26:11 00:28:21
37 696 OLESZEK MAGDALENA Czeladź #CZELADŹBIEGA 1985 K30 00:26:15 00:27:22
38 262 SNOCHOWSKA GABRIELA Katowice SKLEPBIEGACZA.PL 1988 K20 00:26:20 00:27:28
39 968 JASIŃSKA-KOT AGNIESZKA Marki 1979 K30 00:26:22 00:28:31
40 167 WĘGOREK MONIKA Bytom BTM RUNNERS 1980 K30 00:26:22 00:28:33
41 854 CHABUZ DOMINIKA Jędrzejów PARKRUN KATOWICE 1995 K20 00:26:35 00:28:42
42 763 DUDEK-LANDAU DONATA Chorzów NIEWYMIĘKACZE 1982 K30 00:26:36 00:27:46
43 706 LETOCHA-TERECH KAROLINA Radzionków 1983 K30 00:26:38 00:28:43
44 250 JĘDRULOK AGNIESZKA Chorzów 1994 K20 00:26:40 00:28:49
45 210 BIENIEK MAŁGORZATA Chorzów SKLEP BIEGACZA KATOWICE 1983 K30 00:26:43 00:27:52
46 538 ROGALA KLAUDIA Zabrze 1979 K30 00:26:48 00:28:57
47 186 MICHALCEWICZ KATARZYNA ZABRZE JA ICH NIE ZNAM 1989 K20 00:26:54 00:28:03
48 402 GRUSZKA EWA Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW 1978 K30 00:26:56 00:28:04
49 334 OSMULSKA ANNA Katowice 1986 K30 00:26:56 00:29:10
50 44 ZYCH WIOLETA Preczów 1973 K40 00:26:57 00:29:06
51 180 STĘPIEŃ-WYROBIEC OLGA Jaworzno 1974 K40 00:26:57 00:28:10
52 424 SZAJBEL JOANNA KATOWICE PARKRUN KATOWICE 1979 K30 00:27:07 00:29:13
53 426 KUCHARCZYK KASIA Świętochłowice SILESIA RUNNERS CLUB 1983 K30 00:27:20 00:29:30
54 251 JASNOCH BOGUMIŁA MIKOŁÓW 1958 K50 00:27:23 00:28:28
55 656 KORCZAK OLIWIA Czeladź #CZELADZBIEGA 1987 K20 00:27:28 00:28:35
56 226 MADEJ NATALIA Tychy ADS MASNA KRYTYCZNA 1985 K30 00:27:36 00:29:44
57 86 RONER AGNIESZKA Siemianowice Śląskie 1979 K30 00:27:36 00:28:47
58 896 PIOTROWSKA MAGDALENA Dąbrowa Górnicza 1992 K20 00:27:36 00:28:46
59 19 GOŁĄBEK JOANNA Sosnowiec SAINT-GOBAIN SQUAD 1983 K30 00:27:37 00:30:43
60 942 DŁUGOSZ EWA Mikołów 1975 K40 00:27:49 00:30:54
61 825 JASNY AGATA Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1988 K20 00:27:51 00:29:58
62 213 ŻMUDA ROKSANA Jaworzno 1992 K20 00:27:52 00:28:59
63 348 WITMAN EWA Katowice NIGHT RUNNERS 1975 K40 00:27:55 00:30:09
64 933 MARKOWICZ EWELINA Katowice 1993 K20 00:28:01 00:29:06
65 821 POPCZYK EWELINA Sosnowiec 1976 K40 00:28:02 00:29:06
66 37 DZIERŻANOWSKA BLANKA Zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1990 K20 00:28:02 00:30:13
67 554 BEDLICKA JOANNA Katowice TS SOKÓŁ ŚLĄSK 1973 K40 00:28:07 00:30:12
68 566 GOŁDA DOROTA Katowice RUNDOMATO 1993 K20 00:28:08 00:30:16
69 259 MARSZALIK ANNA KATOWICE MARSZALIKI&WILCZKI 1980 K30 00:28:11 00:30:16
70 963 KIERCZEK JUSTYNA CHORZÓW 1982 K30 00:28:14 00:30:20
71 204 MAKOWSKA LUCY Ruda Śląska SBRT 1983 K30 00:28:15 00:29:29
72 114 ŻERO DAGMARA Będzin WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1985 K30 00:28:18 00:30:28
73 258 TIEBLER MARLENA Łaziska Górne STS BIEGATON MIKOŁÓW 1987 K20 00:28:22 00:29:31
74 680 BZDYK IWONA Katowice PARKRUN KATOWICE 1987 K20 00:28:31 00:31:36
75 778 ROSA AGNIESZKA Tychy 1978 K30 00:28:45 00:31:49
76 386 LEWICKA BASIA Katowice 1983 K30 00:28:49 00:30:54
77 473 KRUPA AGNIESZKA Katowice 1977 K30 00:28:56 00:32:02
78 969 MACHERA ANNA WARSZAWA 1981 K30 00:29:02 00:32:16
79 230 MISZCZAK ANNA Imielin 1975 K40 00:29:10 00:32:15
80 502 OBUCHOWSKA KINGA Dąbrowa Górnicza WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1998 K16 00:29:16 00:31:27
81 544 SOBCZYK AGNIESZKA rybnik GRUPA DBK 1978 K30 00:29:18 00:32:27
82 176 KUŚ MAŁGORZATA Katowice 1978 K30 00:29:19 00:32:33
83 145 ORMANIEC ELZBIETA Pszczyna NIGHT RUNNERS ŚLONSK 1989 K20 00:29:23 00:30:33
84 76 BŁOŃSKA-POLAK EWA Tarnowskie Góry BTM RUNNERS 1978 K30 00:29:25 00:32:32
85 89 ŁUKASZEWSKA AGNIESZKA Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW 1978 K30 00:29:28 00:30:37
86 244 KUBISTY ANNA Oświęcim - 1970 K40 00:29:36 00:31:41
87 526 KLIMASARA MAGDALENA Katowice 1976 K40 00:29:37 00:30:49
88 330 STRUZIK AGATA Sosnowiec 1974 K40 00:29:44 00:31:54
89 955 WIŚNIEWSKA ANNA Gliwice 1983 K30 00:29:48 00:33:02
90 569 WAŚCIŃSKA DOMINIKA Ruda Śląska GRUPA DBK 1984 K30 00:29:50 00:32:59
91 215 NALEWAJKO JOANNA Katowice PARKRUN KATOWICE 1979 K30 00:29:54 00:33:01
92 699 SKÓRA KAROLINA Katowice 1982 K30 00:29:55 00:32:59
93 321 ŁUKASIK MAGDALENA Poręba 1984 K30 00:29:56 00:32:01
94 107 PARSZEWSKA ALEKSANDRA bytom BTM RUNNERS 1991 K20 00:29:56 00:33:03
95 379 BARDOSZ RENATA Zabrze NIGHT RUNNERS 1973 K40 00:30:09 00:33:14
96 361 SZUSTER-KURZ EWA Katowice 1976 K40 00:30:13 00:32:24
97 798 STARZYK JOANNA Katowice TS SOKÓŁ ŚLĄSK 1972 K40 00:30:16 00:32:23
98 546 STAWOWA AGNIESZKA Rybnik PIORUNY 1989 K20 00:30:30 00:33:41
99 347 GORAUS-GŁOWANIA DARIA Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1990 K20 00:30:34 00:32:42
100 456 SZABŁOWICZ PATRYCJA Jaworzno 1986 K30 00:30:50 00:33:54
101 318 DYMANUS KAROLINA Mysłowice TIC 1988 K20 00:30:54 00:33:05
102 437 PODLEWSKA KAROLINA Katowice 1982 K30 00:31:09 00:34:20
103 447 GLINKA ANNA Sosnowiec 1985 K30 00:31:14 00:33:27
104 383 ORZECHOWSKA IWONA Katowice 1979 K30 00:31:23 00:34:31
105 123 ŚLĘCZKA RADKA Jaworzno RAIFFEISEN POLBANK SPORT TEAM 1980 K30 00:31:28 00:34:37
106 577 HALEMBA ANNA Siemianowice ŚLąskie GRUPA DBK 1984 K30 00:31:44 00:34:53
107 924 GROS AGNIESZKA Katowice 1979 K30 00:32:03 00:35:17
108 842 ŁUCZKIEWICZ EWA Sosnowiec GRUPA DBK 1976 K40 00:32:07 00:35:17
109 450 NOWAK MONIKA Katowice 1976 K40 00:32:19 00:35:26
110 591 BRZDĘK ANITA Zawiercie GRUPA JURA PL, ZAWIERCIE BIEGA 1980 K30 00:32:44 00:35:51
111 951 OLSCHIMKE KATARZYNA Katowice NIGHT RUNNERS ŚLĄSK 1982 K30 00:32:50 00:36:05
112 748 MARCINKOWSKA BEATA Czeladź #CZELADZBIEGA 1970 K40 00:32:58 00:36:04
113 715 RUDNIK KLAUDIA Piekary Śląskie 1993 K20 00:33:05 00:35:15
114 206 PINKAWA AGNIESZKA Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1980 K30 00:33:06 00:36:18
115 25 SZWEDA MIRKA Katowice-Murcki 1959 K50 00:33:12 00:36:27
116 541 GAŁĄZKA JOANNA Świętochłowice 1987 K20 00:33:23 00:36:39
117 882 SEKTA SYLWIA Siemianowice Śląskie 1983 K30 00:33:28 00:36:42
118 501 OBUCHOWSKA MAŁGORZATA Dąbrowa Górnicza WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1972 K40 00:33:29 00:36:40
119 520 WYDRA BOGUMIŁA Katowice 1981 K30 00:33:30 00:36:45
120 499 ZYCH KATARZYNA Preczów 1995 K20 00:33:32 00:35:42
121 662 CHMIEL BEATA Bilcza NORDIC SCYZORYKI 1973 K40 00:34:17 00:36:23
122 950 ZIELONKA DOROTA Bielsko - Biała 1979 K30 00:34:28 00:37:42
123 868 GRABOWSKA - MYNARSKA SYLWIA Katowice UKS ORZEŁ KATOWICE 1985 K30 00:34:32 00:36:39
124 609 DETKO ANNA Czeladź #CZELADŹBIEGA 1979 K30 00:34:38 00:37:44
125 688 JANKOWSKA AGATA Imielin 1989 K20 00:34:57 00:38:09
126 300 MAŁEK ALEKSANDRA Katowice KOSTUCHNA BIEGA 1974 K40 00:35:02 00:38:15
127 376 JANIKOWSKA ALEKSANDRA Katowice 1968 K40 00:35:32 00:38:41
128 812 GRZYWOCZ IRENA Bytom PROFIT SPORT TEAM 1951 K60 00:35:44 00:39:02
129 94 AUGUSTYN ANNA Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1981 K30 00:36:02 00:39:13
130 605 BARCHANOWSKA LUCYNA Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1973 K40 00:36:12 00:39:35
131 121 MOCNY AGNIESZKA Katowice DUROSKI 1993 K20 00:36:23 00:38:27
132 682 SZCZOTKA AGNIESZKA Bytom TAXERKI 1981 K30 00:36:24 00:39:32
133 743 CZAJKOWSKA AGNIESZKA Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1977 K30 00:36:33 00:39:43
134 265 WABNIC KLAUDIA Zabrze NIGHT RUNNERS 1994 K20 00:36:48 00:39:53
135 324 DZIERKA ALEKSANDRA Zabrze 1981 K30 00:38:17 00:41:29
136 207 SZOŁTYS KAROLINA Katowice 8GZ DZIELNE ORZEŁKI/87 DH MROCZNA PUSZCZA 1975 K40 00:38:40 00:41:54

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni