z

Poznań

Klasyfikacja generalna 2019/2020

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 187 Kołodziejczyk Roman Chodzież PCH_RUN Chodzież 1967 M50 1
00:18:11
00:18:09
1
00:17:56
00:17:55
1
00:17:51
00:17:49
1
00:18:24
00:18:22
1
00:17:48
00:17:46
5 3
2 1607 Kozicz Leszek Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega 1968 M50

2
00:19:47
00:19:42
3
00:20:41
00:20:37
2
00:20:09
00:20:06


3 7
3 1102 Barański Piotr Poznań Night Runners/231GO 1968 M50

6
00:23:11
00:21:11
2
00:22:38
00:20:36
3
00:22:25
00:20:26
4
00:23:10
00:21:10
4 9
4 1350 Sąsiadek Sławomir Poznań Świat Biegacza Fehlau Run Team 1965 M50 3
00:20:39
00:20:32
5
00:20:39
00:20:35
4
00:21:44
00:21:34
4
00:21:17
00:21:02
3
00:20:21
00:20:18
5 10
5 1368 Chełkowski Tomasz Sieraków Osiedle Rozalin w Lusówku 1964 M50

7
00:21:23
00:21:16


5
00:21:18
00:21:10
5
00:21:14
00:21:11
3 17
6 112 Grzywaczyk Artur Suchy Las Maratończyk Poznań 1964 M50 5
00:24:08
00:22:05
10
00:24:18
00:22:18
6
00:22:41
00:22:33
6
00:22:28
00:22:20
7
00:21:48
00:21:43
5 17
7 668 Brambor Slawomir Poznań 1964 M50 6
00:22:44
00:22:30
8
00:21:45
00:21:33




8
00:22:47
00:22:40
3 22
8 440 Wojtynek Przemysław Poznań MOGŁO BYĆ GORZEJ 1969 M50

11
00:22:50
00:22:38
7
00:22:47
00:22:38
7
00:23:00
00:22:52
9
00:23:10
00:22:58
4 23
9 523 Dzieciątkowski Piotr Poznań lemonplaza.pl 1967 M50 7
00:23:07
00:22:51
12
00:22:59
00:22:45
8
00:23:10
00:22:53


11
00:23:27
00:23:07
4 26
10 124 Porada Marek Poznań HERNIK TEAM 1963 M50 9
00:25:25
00:23:20
15
00:25:26
00:23:19
9
00:25:23
00:23:07
11
00:25:45
00:23:22


4 29
11 343 Kozłowski Dariusz Luboń 1968 M50 10
00:25:58
00:23:56
16
00:25:37
00:23:35


10
00:25:24
00:23:21
10
00:23:14
00:22:59
4 30
12 192 Stawiński Piotr Poznań Park Dzieje 1966 M50

13
00:27:12
00:22:59
5
00:22:39
00:22:07
37
00:53:48
00:47:37
13
00:25:52
00:23:32
4 31
13 30 MODZELEWSKI PIOTR TARNOWO PODGÓRNE BIEG LWA / CITY TRAIL Team 1969 M50 13
00:27:15
00:25:09
14
00:23:06
00:23:01
11
00:23:29
00:23:21
8
00:23:05
00:22:59


4 32
14 552 Strażyński Maciej Poznań Enduhub 1965 M50 8
00:25:21
00:23:10


12
00:26:41
00:24:23
13
00:26:32
00:24:20
12
00:25:33
00:23:24
4 32
15 1080 Kupczak Robert Buk Bukowski Klub Biegacza 1968 M50 14
00:27:33
00:25:30
17
00:26:06
00:24:04
13
00:26:41
00:24:31
12
00:25:58
00:23:55
14
00:24:26
00:24:20
5 39
16 298 Słaby Tomasz Poznań Goggle PAE Team 1969 M50 11
00:26:32
00:24:21
19
00:27:07
00:24:50
14
00:26:43
00:24:32
28
00:30:31
00:28:11
17
00:26:59
00:24:45
5 42
17 111 Dylewski Andrzej Poznań 1961 M50 17
00:30:01
00:25:48
22
00:27:16
00:25:04
16
00:27:39
00:25:23
14
00:26:46
00:24:38
15
00:26:42
00:24:34
5 45
18 228 Wojciechowski Jakub Poznań TREE PHARMA 1968 M50 20
00:30:52
00:26:49
23
00:29:13
00:25:11
15
00:28:53
00:24:53
15
00:28:53
00:24:54


4 50
19 1042 GNIAZDOWSKI Maciej CHOJNO Banda Macieja GAMMA Chojno 1967 M50 16
00:29:39
00:25:36
24
00:29:49
00:25:37
17
00:29:39
00:25:39
17
00:30:00
00:25:59


4 50
20 1201 Gładyszak Bożysław Poznań 1967 M50 12
00:27:22
00:24:58
21
00:27:16
00:24:59


22
00:29:04
00:26:45
18
00:27:02
00:24:49
4 51
21 614 Moellenbrock Krzysztof Wiry Grzmot Komorniki 1967 M50 21
00:31:06
00:26:57
26
00:28:32
00:26:05
18
00:28:24
00:26:15
18
00:28:33
00:26:16
19
00:27:54
00:25:36
5 55
22 379 Szmidt Jacek Plewiska 1969 M50 18
00:28:15
00:26:02
27
00:28:32
00:26:22
19
00:28:28
00:26:18
20
00:28:53
00:26:41
20
00:28:39
00:26:27
5 57
23 1067 Kamiński Jarosław Poznań HAVANA CLUB 1969 M50 19
00:28:40
00:26:12
20
00:27:00
00:24:50


21
00:28:58
00:26:43


3 60
24 176 Olejniczak Paweł Poznań Night runners 1969 M50 22
00:31:23
00:26:58
28
00:31:27
00:27:16
20
00:29:05
00:26:47
19
00:30:41
00:26:34
24
00:32:00
00:27:44
5 61
25 436 Sobkowski Przemysław Międzychód MUKS Jedynka Międzychód 1960 M50 30
00:31:14
00:28:54
29
00:29:44
00:27:24
21
00:29:52
00:27:33
23
00:29:06
00:26:55
23
00:29:56
00:27:40
5 67
26 250 Otto Slawomir Poznan Night Runners 1965 M50 23
00:33:07
00:27:03
38
00:33:11
00:28:54
29
00:34:00
00:29:43


21
00:31:17
00:27:09
4 73
27 1169 Turkowski Stanisław Wągrowiec Biegający Wągrowiec 1960 M50 26
00:32:09
00:28:05
32
00:31:52
00:27:46
22
00:32:05
00:28:02
26
00:32:00
00:27:58
28
00:33:40
00:28:38
5 74
28 52 Nowicki Tomasz Daszewice DASZEWICE 1969 M50 31
00:31:12
00:29:03
33
00:30:13
00:27:53
27
00:31:28
00:29:15
25
00:30:10
00:27:55
25
00:30:00
00:27:48
5 77
29 1620 Zborowski Paweł Plewiska 1969 M50

35
00:30:20
00:28:09
26
00:31:12
00:29:05
27
00:30:37
00:28:09
26
00:30:18
00:27:55
4 79
30 645 Paluszczak Krzysztof Rogalin 1965 M50

41
00:35:42
00:33:25
30
00:34:20
00:32:11
34
00:34:51
00:32:30
16
00:26:59
00:24:45
4 80
31 150 Pilak Jacek Poznań Wielkopolscy Biegacze 1963 M50

30
00:31:45
00:27:34


29
00:32:41
00:28:26
22
00:31:12
00:27:10
3 81
32 639 Pozorski Rafał Poznań 1967 M50 24
00:31:55
00:27:44
34
00:30:27
00:28:02
24
00:30:37
00:28:15




3 82
33 416 Lewandowski Grzegorz Poznań 1962 M50 28
00:34:53
00:28:33
37
00:33:07
00:28:44


30
00:33:05
00:28:43
27
00:32:42
00:28:21
4 85
34 1453 Majer Artur Poznań Piątkowo na biegowo 1967 M50

39
00:33:48
00:29:28
23
00:30:36
00:28:05
24
00:30:12
00:27:51


3 86
35 245 WCIÓRKA WITOLD POZNAŃ 1968 M50 27
00:32:28
00:28:15
40
00:35:40
00:33:24
31
00:37:15
00:33:10
33
00:36:10
00:31:52
29
00:32:31
00:30:09
5 87
36 1504 Wróbel Zbigniew Swadzim Tarnowo Podgórne Biega 1967 M50

31
00:32:00
00:27:39
25
00:31:30
00:29:04
32
00:35:19
00:31:06


3 88
37 1213 Rosa Maciej Poznań 1964 M50 29
00:30:45
00:28:33
36
00:30:41
00:28:32
28
00:31:52
00:29:21
31
00:33:13
00:29:11


4 88
38 285 Kucharski Adam Budzyń 1965 M50

42
00:39:35
00:33:26


35
00:39:48
00:33:42
30
00:39:13
00:33:11
3 107
39 606 Copija Jarosław Poznań TKKF MPK POZNAŃ 1966 M50 32
00:34:57
00:32:21
44
00:41:08
00:34:50


36
00:41:06
00:34:57


3 112

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 1598 Wicher Marian POZNAN 1967 M50

25
00:28:16
00:25:46


16
00:28:06
00:25:49


2 41
2 1807 Lemański Grzegorz Poznań Hernik Team 1967 M50







2
00:19:30
00:19:26
1 2
3 1393 Pawłowski Marek Poznań KP 1964 M50 2
00:19:44
00:19:42








1 2
4 1534 Ryndak Mariusz Szczecinek 1961 M50

3
00:20:24
00:20:19






1 3
5 1600 STANCZAK JANUSZ POZNAN KB KOSYNIER WRZESNIA 1960 M50

4
00:20:34
00:20:32






1 4
6 1412 Magdziak Zbigniew Poznań BAUTECHNIK Oborniki 1969 M50 4
00:20:48
00:20:46








1 4
7 1815 Majewski Maciej POZNAŃ ŁAZARZ 1966 M50







6
00:21:44
00:21:37
1 6
8 1601 Koszarek Maciej Poznań 1967 M50

9
00:23:50
00:21:50






1 9
9 1718 Różanek Stefan Leszno 1961 M50





9
00:25:31
00:23:09


1 9
10 1549 Lisowski Tadeusz Gorzów Wlkp #biegajzeslawkiem 1961 M50



10
00:25:21
00:23:18




1 10
11 1420 Koszal Jarek Poznań 1966 M50 15
00:27:35
00:25:31








1 15
12 1486 Mackiewicz Jacek Bydgoszcz 1962 M50

18
00:30:33
00:24:30






1 18
13 680 Mroziński Paweł Poznań gRUNwald team Poznań 1965 M50 25
00:31:50
00:27:46








1 25
14 1136 Głyda Maciej Poznań Drużyna Szpiku 1962 M50 33
00:38:16
00:34:08








1 33
15 428 Ciskowski Tomasz Dąbrowa 1965 M50

43
00:40:23
00:34:17






1 43

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni