z

Katowice

Klasyfikacja generalna 2015/2016

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 305 Gościniewicz Paweł Katowice ZIEMOWIT TEAM 1975 M40 10
00:18:04
00:18:02
15
00:17:59
00:17:58
22
00:18:34
00:18:31
11
00:18:01
00:18:00


11
00:17:17
00:17:16
5 47
2 263 Jagieła Adam Rogoźnik KRS Tkkf Jastrząb Ruda Śląska 1973 M40 7
00:17:57
00:17:56
23
00:18:46
00:18:45
15
00:18:01
00:18:00
22
00:18:32
00:18:31
17
00:18:12
00:18:12
20
00:17:36
00:17:36
6 59
3 27 Żelichowski Artur Kęty Kęckie Harpagany 1973 M40 11
00:18:11
00:18:09
16
00:18:00
00:17:59
25
00:18:44
00:18:41
21
00:18:31
00:18:29
18
00:18:17
00:18:17
29
00:18:30
00:18:28
6 66
4 212 Szurek Sławomir Rydułtowy MIKESZ/ UKS 5 PLUS RYDUŁTOWY 1971 M40 6
00:17:56
00:17:54


27
00:18:49
00:18:48
25
00:18:54
00:18:53
22
00:18:31
00:18:31


4 80
5 189 Wota Robert Kraków Pszczółkowski Team 1966 M40

22
00:18:39
00:18:38
21
00:18:29
00:18:28
30
00:19:15
00:19:15
23
00:18:33
00:18:33


4 96
6 140 Mordarski piotr katowice 1973 M40 16
00:19:09
00:19:07


36
00:19:14
00:19:13


37
00:20:09
00:20:09
40
00:19:21
00:19:19
4 129
7 185 Żuk Andrzej KATOWICE 1970 M40 26
00:20:11
00:20:09
37
00:20:06
00:20:06
49
00:20:06
00:20:04
49
00:20:18
00:20:15
41
00:20:17
00:20:15
66
00:20:56
00:20:54
6 153
8 55 Kępa Krzysztof Katowice ADS Masna 1970 M40 34
00:20:52
00:20:48
45
00:20:31
00:20:25
70
00:21:08
00:21:03
63
00:21:03
00:21:01
51
00:20:52
00:20:47
62
00:20:44
00:20:40
6 192
9 358 Opryszek Bogusław Kraków KTB 1968 M40 25
00:20:04
00:20:04
33
00:19:50
00:19:49


40
00:19:45
00:19:44
100
00:31:57
00:22:40


4 198
10 327 Duczyński Maciej katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1975 M40 163
00:35:22
00:33:45
57
00:21:51
00:21:18
71
00:21:50
00:21:05
55
00:21:17
00:20:32
49
00:20:59
00:20:13
218
00:32:56
00:32:54
6 232
11 441 Gamza Andrzej Siemianowice Śl. 1967 M40

42
00:20:24
00:20:23


87
00:22:14
00:22:10
58
00:21:00
00:20:56
60
00:20:36
00:20:33
4 247
12 97 KINDLER PIOTR M. ŚWIĘTOCHŁOWICE KILLLER RUN TEAM 1974 M40 24
00:20:03
00:19:59
38
00:20:07
00:20:05




131
00:24:23
00:23:37
71
00:21:59
00:21:10
4 264
13 100 Oleksy Krzysztof Katowice ADS Masna 1970 M40

46
00:20:33
00:20:26
82
00:22:56
00:21:22
70
00:23:44
00:21:25
104
00:25:06
00:22:47
72
00:22:40
00:21:10
5 270
14 272 Sadowski mieczysław zawiercie Biegaj Razem Z Nami.Zawiercie 1973 M40 35
00:20:52
00:20:51


87
00:21:28
00:21:27
79
00:21:59
00:21:56
71
00:21:13
00:21:11


4 272
15 93 Saganowski Marcin TYCHY ADS Masna Krytyczna 1971 M40



84
00:22:12
00:21:26
65
00:21:14
00:21:07
63
00:21:50
00:21:04
90
00:22:44
00:21:55
4 302
16 452 Platen Jerry Bytom PL@10 1968 M40

58
00:21:25
00:21:22
91
00:21:41
00:21:37
105
00:23:44
00:22:56
93
00:22:37
00:22:34
100
00:22:18
00:22:14
5 342
17 130 Czajkowski Arek Katowice ADS Masna Krytyczna 1972 M40 79
00:24:15
00:23:40


113
00:23:23
00:22:33


86
00:23:12
00:22:21
79
00:21:41
00:21:35
4 357
18 144 CHWILA TOMASZ GASZOWICE PRIVATE 1973 M40 64
00:23:35
00:23:01
90
00:23:16
00:22:45
118
00:23:34
00:22:48
115
00:24:09
00:23:21
97
00:23:22
00:22:36
108
00:23:26
00:22:38
6 359
19 571 Stachowiak Sebastian Katowice 1971 M40



106
00:23:05
00:22:17
99
00:23:34
00:22:48
108
00:23:41
00:22:53
82
00:22:31
00:21:40
4 395
20 594 Stańczyk Tomasz Kalety O co biega w Kaletach 1972 M40



119
00:23:41
00:22:55
118
00:24:11
00:23:25
113
00:24:01
00:23:11
83
00:21:46
00:21:41
4 433
21 463 Siwek Tomasz Czeladź Tomasz Siwek 1973 M40

81
00:23:03
00:22:31


154
00:25:36
00:24:45
120
00:24:10
00:23:22
101
00:23:04
00:22:16
4 456
22 550 Kuliński Maciej Zawiercie 1971 M40



136
00:23:34
00:23:32
116
00:23:27
00:23:22
114
00:23:15
00:23:12
102
00:22:28
00:22:24
4 468
23 257 Plewik Michał Mikołów GRAMMI 1970 M40 45
00:21:56
00:21:53


167
00:25:56
00:24:22


103
00:23:32
00:22:45
156
00:26:04
00:24:31
4 471
24 77 Wiener Marcin Katowice Jesus Saves 1972 M40 59
00:23:04
00:22:30


161
00:25:01
00:24:13
139
00:25:05
00:24:14


116
00:23:42
00:22:51
4 475
25 227 Chwaliszewski Jarosław Gliwice NIGHT RUNNERS 1975 M40

82
00:22:38
00:22:33
105
00:23:04
00:22:14
167
00:27:31
00:25:13
122
00:24:18
00:23:28


4 476
26 65 SCHMIDT MARIUSZ SOSNOWIEC POWER SILESIA 1972 M40 116
00:26:57
00:25:21
111
00:25:05
00:24:02
122
00:23:46
00:23:00
130
00:25:25
00:23:54


142
00:25:32
00:24:01
5 479
27 194 Dobosz Maciej Bytom Miechowicka Grupa Biegowa 1972 M40 82
00:24:18
00:23:41
106
00:24:47
00:23:42
191
00:26:59
00:25:21
136
00:24:57
00:24:03
163
00:27:03
00:24:47


5 487
28 101 Wróblewski Robert Bytom Miechowicka Grupa Biegowa 1975 M40

62
00:22:02
00:21:27
103
00:22:50
00:22:04
125
00:24:29
00:23:34


206
00:31:30
00:29:54
4 496
29 165 Gągol Ireneusz Dąbrowa Górnicza Run 4 Fun DG 1966 M40

98
00:23:44
00:23:11
141
00:24:28
00:23:39
126
00:24:26
00:23:39
132
00:24:28
00:23:39
149
00:25:14
00:24:26
5 497
30 22 Suślik Sobiesław Mysłowice 1974 M40 78
00:24:42
00:23:40


151
00:25:33
00:23:58
147
00:25:59
00:24:29
143
00:25:34
00:24:02
131
00:25:11
00:23:31
5 499
31 21 Musiał Andrzej Katowice 1971 M40 100
00:25:37
00:24:31
110
00:25:04
00:23:59
169
00:26:05
00:24:32
155
00:25:48
00:24:55
152
00:25:48
00:24:15
153
00:26:06
00:24:29
6 515
32 109 Buda Michał Pszczyna PSZCZYNA BIEGA 1974 M40

132
00:25:47
00:24:46
139
00:24:29
00:23:34


136
00:25:15
00:23:42
112
00:24:15
00:22:44
4 519
33 246 Kowal Leszek Zabrze 1966 M40 90
00:24:32
00:23:52
116
00:25:04
00:24:14
187
00:26:11
00:25:14
173
00:26:25
00:25:27
166
00:26:29
00:24:55
151
00:25:23
00:24:27
6 523
34 514 Szydło Maciej Katowice Opel Active Team 1973 M40

88
00:23:16
00:22:40
157
00:25:00
00:24:08
133
00:24:51
00:24:00
146
00:25:03
00:24:11
167
00:26:56
00:25:22
5 524
35 337 Tkacz Tomasz Sosnowiec 1975 M40 93
00:25:12
00:24:08


155
00:24:56
00:24:04
134
00:24:52
00:24:00


150
00:26:02
00:24:26
4 532
36 84 Filipiak Hieronim Bytom Miechowicka Grupa Biegowa 1974 M40

52
00:21:18
00:20:45
232
00:29:38
00:28:00
207
00:29:24
00:27:50
80
00:22:23
00:21:36


4 571
37 170 Łukaszewski Przemysław Mikołów STS BIEGATON Mikołów 1975 M40 114
00:26:25
00:25:19
126
00:25:34
00:24:30
175
00:25:34
00:24:44


195
00:28:26
00:26:47


4 610
38 483 Bedlicki Michał Katowice TS Sokół Śląsk 1969 M40

113
00:25:09
00:24:06
178
00:26:23
00:24:49


169
00:26:42
00:25:09
157
00:26:03
00:24:31
4 617
39 136 Kuczborski Jarosław Sosnowiec Harpagan Sosnowiec 1974 M40 129
00:28:00
00:26:26
159
00:27:54
00:26:18


212
00:29:39
00:28:01
184
00:28:31
00:26:12
154
00:26:03
00:24:29
5 626
40 341 MUC TOMASZ KATOWICE 1973 M40 145
00:29:25
00:27:50
158
00:27:11
00:26:05




171
00:26:03
00:25:14
160
00:25:24
00:24:39
4 634
41 119 Kubica Dariusz Mysłowice 1972 M40 136
00:28:07
00:27:03
133
00:25:28
00:24:52


194
00:27:39
00:26:48
193
00:28:08
00:26:33


4 656
42 224 Obuchowski Robert Dąbrowa Górnicza Leader Fox MTB Team 1972 M40 83
00:24:48
00:23:43


183
00:26:42
00:25:08
204
00:29:06
00:27:29


188
00:28:09
00:26:34
4 658
43 188 Jasiński Julian Mikołów 1970 M40 95
00:25:12
00:24:10


202
00:26:38
00:25:51


176
00:26:25
00:25:37
186
00:27:17
00:26:28
4 659
44 123 Palenta Marek Katowice 1971 M40 111
00:26:13
00:25:04


198
00:27:07
00:25:31
192
00:28:13
00:26:34
178
00:27:18
00:25:43
184
00:27:56
00:26:17
5 665
45 547 Żurawik Tomasz Jaworzno 1975 M40



174
00:25:32
00:24:44
166
00:26:43
00:25:13
187
00:27:45
00:26:14
176
00:27:22
00:25:51
4 703
46 82 Pytel Marek Katowice 1975 M40 120
00:26:55
00:25:48


225
00:30:00
00:27:40
200
00:28:49
00:27:17


191
00:28:53
00:26:38
4 736
47 313 Parcheniak Jacek Katowice 1968 M40 149
00:29:40
00:28:29
175
00:30:05
00:28:28
228
00:30:13
00:27:54


217
00:30:06
00:28:28
195
00:29:21
00:27:45
5 736
48 408 Szyja Dariusz Siemianowice Śląskie ADS MASNA KRYTYCZNA 1975 M40

162
00:26:57
00:26:49
231
00:29:36
00:27:59
199
00:28:49
00:27:16
199
00:28:35
00:27:03
182
00:27:31
00:25:58
5 742
49 81 Chojowski Oskar Dąbrowa Górnicza 1974 M40 147
00:29:27
00:28:18
170
00:28:52
00:27:48
230
00:29:33
00:27:57


212
00:29:28
00:27:55


4 759
50 15 Kosobudzki Sebastian Sosnowiec Wikoss-Sport 1975 M40 150
00:29:37
00:28:32


227
00:28:47
00:27:54
203
00:28:57
00:27:25


180
00:26:54
00:25:57
4 760
51 241 PAWEŁEK Krzysztof Świętochłowice 1972 M40 131
00:28:01
00:26:29


239
00:30:56
00:28:35
213
00:29:43
00:28:02
219
00:31:00
00:28:41
201
00:31:01
00:28:43
5 764
52 61 NOWAK ADAM Bytom Miechowicka Grupa Biegowa 1975 M40

167
00:29:05
00:27:26
226
00:30:15
00:27:50
165
00:26:47
00:25:13


215
00:34:22
00:32:01
4 773
53 17 Kaźmierczak Tomasz Katowice 1975 M40 152
00:30:18
00:28:46
182
00:31:22
00:29:46
245
00:32:13
00:29:52
227
00:31:58
00:29:40
224
00:31:28
00:29:12


5 785
54 264 Małaga Jarosław Katowice 1966 M40 165
00:35:57
00:34:50
186
00:33:04
00:31:30
268
00:36:26
00:34:06


236
00:34:00
00:31:38
211
00:33:16
00:31:01
5 798
55 583 Figiel Mariusz Katowice Rundomato 1970 M40



257
00:33:55
00:31:36
209
00:29:33
00:27:54
205
00:29:10
00:27:35
169
00:27:00
00:25:23
4 840
56 362 jaworski janusz tychy PALESTYNA 1969 M40 160
00:31:08
00:30:32


255
00:32:36
00:30:57


234
00:31:28
00:30:37
216
00:33:57
00:32:19
4 865
57 168 Najbor Rafał CZELADŹ Grupa DBK Katowice 1975 M40 142
00:28:46
00:27:39


262
00:34:29
00:32:10
239
00:33:53
00:33:01
233
00:32:10
00:30:36


4 876
58 266 Pander Tomasz Bytom 1975 M40

188
00:33:07
00:32:01
265
00:33:27
00:32:36
233
00:32:08
00:31:15


213
00:32:38
00:31:47
4 899

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 323 Palczewski Przemek Mysłowice Liga Niezwykłych Dżentelmenów 1975 M40 21
00:19:52
00:19:50
31
00:19:34
00:19:31






53
00:20:14
00:20:11
3 105
2 522 Mencewicz Paweł Gołkowice UKS Piątka Plus Rydułtowy / Forma Wodzisław Śląski 1972 M40



54
00:20:29
00:20:25
43
00:19:59
00:19:57


48
00:19:54
00:19:51
3 145
3 348 Wieczorek Damian Katowice NIGHT RUNNERS 1971 M40 46
00:21:59
00:21:27




56
00:21:20
00:20:34


65
00:21:37
00:20:49
3 167
4 626 RAMOS FILIPE Katowice 1971 M40



205
00:27:39
00:26:00
142
00:25:51
00:24:17
142
00:24:52
00:24:00


3 489
5 489 Gaim Jacek Katowice Golden Goal Katowice 1975 M40





181
00:27:23
00:25:49
181
00:27:33
00:25:53
185
00:28:03
00:26:25
3 547
6 743 Terech Tomasz Radzionkow TourSport Running Team 1974 M40







67
00:21:07
00:21:06
73
00:21:19
00:21:16
2 140
7 326 ŻURCZAK TOMASZ Czerica UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY 1969 M40 86
00:24:50
00:23:46




86
00:22:59
00:22:10




2 172
8 646 Gorczyca Jakub rybnik 1974 M40





92
00:22:37
00:22:30
84
00:22:22
00:22:18


2 176
9 79 Zoran Henryk Ruda Śląska 1968 M40



90
00:22:21
00:21:36
106
00:23:44
00:22:57




2 196
10 653 Krzemien Bartosz Katowice 1975 M40





146
00:24:33
00:24:28
164
00:26:22
00:24:48


2 310
11 554 Kaluzny Marcin Katowice 1975 M40



192
00:27:10
00:25:23




143
00:24:57
00:24:03
2 335
12 92 Kołodziej Jacek Gliwice Companeros Asfalt Team 1973 M40

157
00:26:07
00:26:00


228
00:32:11
00:29:53




2 385
13 810 Sobór Krzysztof Dąbrowa Górnicza ViaCon Polska 1971 M40









35
00:19:06
00:19:04
1 35
14 813 BUKOWSKI MAREK BYTOM 1975 M40









38
00:19:14
00:19:13
1 38
15 515 Gwoździewicz Tomasz Bytom 1975 M40

65
00:21:47
00:21:44








1 65
16 734 Zaczyk Marcin Chorzów 1971 M40





75
00:21:47
00:21:42




1 75
17 488 PAJDA DARIUSZ DĄBROWA GÓRNICZA BREMBO 1966 M40









85
00:22:36
00:21:49
1 85
18 269 Hadryan Andrzej Imielin 1975 M40

89
00:23:20
00:22:44








1 89
19 552 Łyczak Artur Knurów BYLE DO PRZODU 1971 M40



92
00:21:49
00:21:44






1 92
20 765 Mycielski Mariusz Świerklaniec W Drodze 1971 M40







111
00:23:47
00:22:58


1 111
21 635 WASZAWICKI TOMASZ DĄBROWA GÓRNICZA W POGONI ZA DUCHEM 1974 M40



114
00:22:46
00:22:40






1 114
22 692 MIELKE RAPHAEL BAŻANOWICE 1966 M40



124
00:23:51
00:23:06






1 124
23 350 WESTER MIECZYSŁAW GLIWICE NIGHT RUNNERS 1970 M40 130
00:27:03
00:26:26










1 130
24 396 Hasik Jarosław Sosnowiec 1971 M40

138
00:26:13
00:25:11








1 138
25 780 GÓŻAŃSKI JAROSŁAW ŁÓDŹ Łódź Kocha Sport 1968 M40







139
00:25:17
00:23:46


1 139
26 504 Janiurek Przemysław Chorzów Tokyo Team 1972 M40

142
00:27:03
00:25:24








1 142
27 306 Pawelec Sebastian Sosnowiec Harpagan Sosnowiec 1973 M40 151
00:30:17
00:28:45










1 151
28 223 Barański Marcin Łazy 1975 M40 154
00:30:30
00:28:55










1 154
29 543 Możejko Artur Poraj BRzN 1974 M40



168
00:24:27
00:24:24






1 168
30 656 Kucharewicz Adam Radzionków Cidry Lotajom 1973 M40







190
00:27:59
00:26:23


1 190
31 659 Rojek Sebastian Katowice 1973 M40





196
00:28:27
00:26:50




1 196
32 376 Wojsław Tomasz Katowice 1974 M40





218
00:31:00
00:28:38




1 218
33 730 Wasiołka Adam Katowice 1972 M40





219
00:29:58
00:28:59




1 219
34 697 Niedzielski Michał Łaziska Górne 1974 M40





232
00:32:54
00:30:31




1 232
35 682 Wasztyl Grzegorz Katowice 1973 M40



275
00:44:47
00:42:19






1 275

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni