z

Katowice

Wyniki

Bieg 5

16.02.2020 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 156 MALINA DAWID Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1991 M20 00:15:33 00:15:33
2 182 PAŁKA PIOTR Częstochowa CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA 1984 M30 00:16:03 00:16:04
3 1349 MRACHACZ PIOTR Bytom INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1997 M20 00:16:13 00:16:14
4 195 GRABOWSKI KAROL Częstochowa CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA 1989 M30 00:16:27 00:16:27
5 1552 KARDAS ARKADIUSZ Siemianowice Śląskie TEAM PASEK 1989 M30 00:17:01 00:17:01
6 1201 SIKORA ADAM Katowice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1986 M30 00:17:05 00:17:06
7 180 ANTCZAK ROBERT Racibórz 1981 M30 00:17:14 00:17:14
8 1315 WÓJCIK TOMASZ Rudze SYNTHOS RUN TEAM 1984 M30 00:17:18 00:17:18
9 152 DROŻDŻ DAMIAN Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1987 M30 00:17:21 00:17:21
10 217 KUKOWKA ADAM Kalety BYLE DO PRZODU 1982 M30 00:17:22 00:17:23
11 1183 ROSIŃSKI ARTUR Ruda Śląska PARKRUN KATOWICE 1993 M20 00:17:26 00:17:27
12 1535 VALLEJO EDUARDO Kraków JACEKBIEGA RUNNING TEAM 1985 M30 00:17:30 00:17:30
13 1340 KADŁUCZKA JAN Głogówek LUKS CHEMIK KEDZIERZYN-KOŹLE 1983 M30 00:17:32 00:17:32
14 11 ŚLĘZAK SYLWIA Częstochowa CKS BUDOWLANI/ 1 SECOND TEAM 1995 K20 00:17:37 00:17:38
15 1097 RYSZKA KAROL Katowice CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 1987 M30 00:17:41 00:17:41
16 57 SZYMCZAK ARKADIUSZ Siemianowice Śląskie NEVER TOO LATE 1992 M20 00:17:44 00:17:45
17 1491 TRESKA PIOTR Tychy RUNHOGS TYCHY 1986 M30 00:17:45 00:17:46
18 1116 KARAŚ GRZEGORZ Częstochowa CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA 1999 M20 00:17:50 00:17:50
19 1551 KOPIEC PRZEMEK Tychy 1990 M20 00:17:49 00:17:50
20 1136 CZAPLA PIOTR Zabrze ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1990 M20 00:17:52 00:17:53
21 1506 SKORUPA PAWEŁ Tychy SKORUPA TRIATHLON 1988 M30 00:18:04 00:18:05
22 7 KUCIŃSKI BENJAMIN Katowice COJABIEGNE.PL TEAM 1982 M30 00:18:13 00:18:13
23 159 LUPA PIOTR Mszana Dolna 1987 M30 00:18:13 00:18:15
24 79 KLICH ŁUKASZ Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1985 M30 00:18:15 00:18:16
25 1322 SKWORC GRZEGORZ Siemianowice COJABIEGNE.PL TEAM 1987 M30 00:18:18 00:18:19
26 1488 SZYNAWA MARCIN Siemianowice 1979 M40 00:18:21 00:18:24
27 1403 KLIMAS KAMIL Katowice NEVER TOO LATE 1982 M30 00:18:27 00:18:28
28 191 PSTRAŚ LESZEK Katowice PARKRUN KATOWICE 1983 M30 00:18:29 00:18:31
29 1541 KAŁUŻNY ADAM Gliwice SOCIOS SILESIA 1986 M30 00:18:30 00:18:32
30 1140 WAWOCZNY MATEUSZ Bieruń GALEN TEAM 1992 M20 00:18:34 00:18:35
31 1148 SZAFRON ŁUKASZ Chorzów 1988 M30 00:18:36 00:18:37
32 1125 WALCZYŃSKI MARIUSZ Żory NIEWYBIEGANI 1981 M30 00:18:45 00:18:45
33 10 GORTEL-MACIUK AGNIESZKA Chorzów NEVER TOO LATE 1977 K40 00:18:48 00:18:49
34 1292 KROWIAK JACEK Pawłowice KLUB BIEGACZA FARTLEK 1977 M40 00:18:51 00:18:53
35 1174 BIZOŃ TOMASZ Lędziny CZORNO LINIA LĘDZINY/PARKRUN KATOWICE 1974 M40 00:18:53 00:18:54
36 1566 SZYMULA MICHAŁ TYCHY SZCZYT FORMY 1989 M30 00:18:55 00:18:56
37 1126 KOKOT KRZYSZTOF Żory NIEWYBIEGANI 1974 M40 00:19:05 00:19:06
38 214 GRIMAN JOANNA Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1980 K30 00:19:07 00:19:08
39 1354 WÓJCIK WIESŁAW Rudze 1965 M50 00:19:12 00:19:13
40 1015 GAJ PAULINA Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1993 K20 00:19:16 00:19:16
41 1081 JASNOCH MARCIN Bytom BIEGAMBOLUBIĘ MIKOŁÓW 1980 M30 00:19:15 00:19:18
42 1560 FIUTEK KAROLINA Nagłowice NADIR JĘDRZEJÓW 2001 K16 00:19:22 00:19:22
43 1193 CIEŚLIK MARCIN Ruda Śląska 1983 M30 00:19:25 00:19:25
44 1249 URBAN WIKTOR Zabrze ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1988 M30 00:19:26 00:19:27
45 1559 OSTROWSKA DOMINIKA Oksa UMKS NADIR JĘDRZEJÓW 2001 K16 00:19:28 00:19:29
46 1052 NOGAJ PAWEŁ JAWORZNO JAWORZNO RUNNERS 1970 M40 00:19:31 00:19:32
47 51 FRANEK MARCIN Cieszyn CIESZYNIOKI 1977 M40 00:19:29 00:19:33
48 1275 PIENIĄŻEK KRZYSZTOF Gliwice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1976 M40 00:19:30 00:19:34
49 1328 BOJKO BOGDAN Wodzisław Śląski UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY 1962 M50 00:19:33 00:19:34
50 1568 JASTRZĘBSKI PIOTR Zabrze SOCIOS SILESIA 1988 M30 00:19:33 00:19:35
51 202 SARAT TOMASZ Katowice PARKRUN KATOWICE 1989 M30 00:19:39 00:19:41
52 99 GAWROŃSKI GRZEGORZ Mysłowice 1984 M30 00:19:39 00:19:42
53 24 POGODA JANUSZ Katowice PKP INTERCITY 1972 M40 00:19:42 00:19:44
54 1109 SZOSTAK ANNA Zabrze ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1990 K20 00:19:43 00:19:45
55 192 ZIELONKA ROMAN Dąbrowa Górnicza BREMBO 1973 M40 00:19:45 00:19:48
56 147 MATLOK MAREK Zabrze ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1976 M40 00:19:48 00:19:50
57 149 ŻELIŃSKI MICHAŁ Chorzów CSC ADVENTURE ACADEMY 1998 M20 00:19:53 00:19:58
58 64 SZYMAŃSKI KRZYSZTOF Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1979 M40 00:19:57 00:20:00
59 1563 MORDYŃSKI BARTŁOMIEJ ZABRZE 1994 M20 00:20:06 00:20:09
60 218 NAPIÓRKOWSKI ADAM Gliwice BYLE DO PRZODU 1982 M30 00:20:15 00:20:18
61 1146 BLUS MARCIN Zabrze 1978 M40 00:20:22 00:20:25
62 209 ADAMCZEWSKI WALDEMAR Jastrzębie Zdrój KLUB BIEGACZA FARTLEK 1965 M50 00:20:22 00:20:25
63 1054 DUDZIK ZENON katowice NIEZRZESZONY 1962 M50 00:20:23 00:20:26
64 1282 KIEPIELA DAWID Jastrzębie-Zdrój KLUB BIEGACZA FARTLEK 1981 M30 00:20:24 00:20:26
65 1231 THAMM MARIUSZ KATOWICE 1976 M40 00:20:31 00:21:32
66 146 JANOCHA PIOTR Żarki Letnisko LIBERO MYSZKÓW 1979 M40 00:20:35 00:21:36
67 201 BIEDROŃ DARIUSZ Katowice BYLE DO PRZODU 1978 M40 00:20:43 00:20:49
68 1059 ŻUK ANDRZEJ KATOWICE 1970 M40 00:20:44 00:20:48
69 1205 OCZKO DOMINIK Katowice ENDURANCE TEAM 1978 M40 00:20:45 00:20:47
70 1375 SMACZYNSKI DARIUSZ DABROWA GORNICZA SRS AKTYWNA DABROWA 1964 M50 00:20:50 00:20:50
71 1100 MACIEJEWSKI MAREK Mysłowice TRUCHTACZ MYSŁOWICE 1961 M50 00:20:50 00:20:53
72 1357 SZELEST BARBARA Mysłowice BURZA TEAM 1978 K40 00:20:51 00:20:53
73 162 BULA DANIEL Świętochłowice RKG NOCEK/WPR KATOWICE/KWK SOŚNICA 1982 M30 00:20:51 00:20:55
74 1127 JANKO ANNA Żory NIEWYBIEGANI 1991 K20 00:20:51 00:20:54
75 1176 LASKOWSKA KATARZYNA Gliwice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1976 K40 00:20:52 00:20:55
76 94 ZWOLAK TOMASZ Zabrze ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1978 M40 00:20:54 00:20:57
77 1332 BZDYK KATARZYNA Katowice NEVER TOO LATE 1984 K30 00:20:57 00:20:59
78 1118 OLEKSY KRZYSZTOF Katowice ADS MASNA 1970 M40 00:21:04 00:23:06
79 1165 PYTEL JANUSZ Sosnowiec TRUCHTACZ MYSŁOWICE 1958 M60 00:21:04 00:21:06
80 1033 IMBOR WOJCIECH Sosnowiec TKKF CZELADZ 1982 M30 00:21:04 00:21:07
81 1395 GRUSZKA RAFAŁ Wojkowice TKKF MOSIR CZELADŹ 1984 M30 00:21:04 00:21:09
82 81 SIEDLECKI PAWEŁ Katowice UKS SPRINT KATOWICE 1981 M30 00:21:05 00:21:10
83 226 RATAJ ARTUR Mysłowice 1979 M40 00:21:08 00:22:07
84 134 ZORAN HENRYK Ruda Śląska ADS MASNA 1968 M50 00:21:09 00:22:08
85 1525 WOJTEK PAWEŁ Zabrze SZWAGRY 1994 M20 00:21:11 00:22:12
86 1202 WROŃSKA BEATA Jasło 1980 K30 00:21:11 00:21:13
87 1487 KALINOWSKI MICHAŁ Tarnowskie Góry DABER TEAM 1989 M30 00:21:20 00:22:20
88 1345 KĘSICKI ROBERT Katowice NIGHT RUNNERS 1982 M30 00:21:23 00:22:22
89 1273 BARTUSEK KAROLINA Ruda Śląska 2003 K16 00:21:24 00:22:24
90 1086 BIELIŃSKA MONIKA Przyszowice 1983 K30 00:21:25 00:21:27
91 1553 WYSZYŃSKI ROMAN Siemianowice Śląskie 1985 M30 00:21:29 00:22:35
92 1082 WILCZEWSKI RAFAŁ JAWORZNO JAWORZNO RUNNERS 1993 M20 00:21:32 00:21:35
93 215 LEWANDOWSKI JAROSŁAW Zabrze ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1976 M40 00:21:35 00:21:39
94 1347 ŁĄCZNIAK PIOTR Katowice BIEGAMY Z OSZCZEPEM 1994 M20 00:21:37 00:22:38
95 1152 MAREK ROBERT Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1974 M40 00:21:40 00:21:46
96 1077 KURZ MAREK Katowice 1976 M40 00:21:41 00:22:44
97 1158 JANOCHA AGNIESZKA Żarki Letnisko - 1979 K40 00:21:48 00:21:50
98 1064 CIASTO SEBASTIAN Przezchlebie 1985 M30 00:21:49 00:21:52
99 1367 BORYCZKA DAWID Gliwice SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1995 M20 00:21:50 00:22:54
100 142 ŻERO SEBASTIAN Będzin 1981 M30 00:21:52 00:22:51
101 97 BARTUSEK ARKADIUSZ Ruda Śląska 1979 M40 00:21:52 00:21:58
102 1562 DUDEK BARTŁOMIEJ Katowice 1976 M40 00:21:54 00:22:55
103 1145 MADEJCZYK TOMASZ Gliwice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1980 M30 00:22:01 00:23:01
104 55 MARCOLA ŁUKASZ Bytom 1977 M40 00:22:01 00:22:04
105 1376 IGIELSKI MICHAŁ Ruda Śląska ORTO SPORT KATOWICE 1984 M30 00:22:02 00:23:02
106 77 KUCZYK SZYMON SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM/PACCOR 1977 M40 00:22:03 00:23:04
107 174 CEBULA MARIUSZ Ruda Śląska LEROY MERLIN KATOWICE 3 STAWY 1973 M40 00:22:05 00:23:05
108 205 DZWINCZYK ZBIGNIEW Ruda Śląska 1972 M40 00:22:06 00:22:11
109 1139 MALEJKA KATARZYNA Katowice ADS MASNA 1971 K40 00:22:06 00:23:07
110 1224 AKSAMIT ŁUKASZ KATOWICE 1982 M30 00:22:14 00:22:18
111 80 JANDZIOŁ MARCIN Bytom CALIFORNICATION TEAM 1982 M30 00:22:14 00:22:21
112 41 MIECZNIKOWSKI JACEK Katowice CALIFORNICATION TEAM 1973 M40 00:22:14 00:22:20
113 1565 BERGHANZEN MARTYNA SOSNOWIEC OKIEM WILKA 1992 K20 00:22:16 00:23:16
114 1019 KAZIRÓD WOJCIECH Sosnowiec RUNNERS JAWORZNO 1984 M30 00:22:16 00:22:23
115 1446 SOJKA ROBERT Chorzów KB JÓZEFINKA 1975 M40 00:22:17 00:23:16
116 69 SZCZYPKA KRZYSZTOF Cieszyn CIESZYNIOKI 1978 M40 00:22:17 00:23:19
117 160 TABIŚ-HUBKA RAFAŁ Zabrze ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1978 M40 00:22:17 00:22:21
118 1331 WAŁOWSKI SZYMON Sosnowiec 1984 M30 00:22:19 00:23:22
119 1390 GABRYŚ RAFAŁ SOSNOWIEC 1974 M40 00:22:21 00:22:26
120 1540 ROJEK ROBERT Tychy SKORUPA TRIATHLON 1977 M40 00:22:25 00:22:30
121 1527 MIRECKI TOMASZ Katowice SZWAGRY 1994 M20 00:22:27 00:23:29
122 1155 CHRZANOWSKI MARIUSZ gliwice 1976 M40 00:22:31 00:22:36
123 171 SROKA ADAM Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 3 STAWY 1985 M30 00:22:37 00:23:41
124 1240 STRZELCZYK ANDRZEJ PYSKOWICE AMATOR 1951 M60 00:22:38 00:22:39
125 1142 SZCZYRBA JESSICA Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1993 K20 00:22:38 00:22:42
126 1103 JURKIEWICZ DARIUSZ Katowice 1974 M40 00:22:38 00:23:39
127 1163 KAPUŚNIK PAWEŁ Czechowice-Dziedzice MEDIA TARGET 1980 M30 00:22:42 00:22:49
128 1074 WIĘCZKOWSKI PIOTR Katowice PARKRUN KATOWICE / W POGONI ZA DUCHEM 1978 M40 00:22:49 00:24:02
129 1032 INDRASZAK ADAM Katowice 1968 M50 00:22:50 00:23:55
130 1222 OGROCKA AGNIESZKA Brenna 1992 K20 00:22:52 00:23:54
131 54 MICHNO KRZYSZTOF Sosnowiec KARCHER 1982 M30 00:22:52 00:23:53
132 1356 WYWIAŁ ŁUKASZ Wojkowice SAINT-GOBAIN SQUAD 1984 M30 00:22:54 00:23:59
133 90 SCHMIDT MARIUSZ SOSNOWIEC ORANGE POLSKA 1972 M40 00:22:56 00:24:02
134 1531 JĘDRZEJEWSKI TADEUSZ Katowice 1958 M60 00:22:58 00:23:01
135 1085 GRYGLEWSKI MATEUSZ Katowice HURAGAN LIGOTA 2002 M16 00:23:01 00:24:02
136 63 ŻELIŃSKI MAREK Chorzów 1968 M50 00:23:01 00:24:05
137 1571
1344*
BAGIŃSKA WERONIKA Katowice CSC ADVENTURE ACADEMY 2000 K16 00:23:02 00:23:07
138 1171 JANICKA-JAWOR ASIA Mysłowice EMJOT TRI TEAM 1978 K40 00:23:08 00:24:09
139 161 MAJDA TOMASZ Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 3 STAWY 1986 M30 00:23:09 00:24:17
140 49 KOWALSKI JANUSZ Pogwizdów CIESZYNIOKI 1975 M40 00:23:10 00:24:12
141 1071 PODLEJSKI TADUSZ Olkusz 1977 M40 00:23:11 00:24:14
142 85 SKOMOROWSKI PAWEŁ Katowice 1980 M30 00:23:16 00:24:19
143 1305 KURIATA SANDRA Rydułtowy UKS 5PLUS RYDUŁTOWY 2000 K16 00:23:16 00:24:16
144 1561 OLESIŃSKA DARIA Jędrzejów UMKS NADIR JĘDRZEJÓW 2001 K16 00:23:16 00:23:17
145 1102 PINKAWA GRZEGORZ Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1979 M40 00:23:20 00:25:21
146 225 JAROS WOJCIECH Tychy 1996 M20 00:23:21 00:24:25
147 1083 SZWEDO ARTUR Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1994 M20 00:23:24 00:23:28
148 144 KRUPA ŁUKASZ Katowice FC CWANIAKI 1988 M30 00:23:26 00:24:34
149 1558 KRUPA MICHAL Katowice 1988 M30 00:23:27 00:26:29
150 140 KAZEK SEBASTIAN Katowice 1980 M30 00:23:29 00:24:30
151 1177 MASZTALSKA JOANNA Zabrze ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1998 K20 00:23:31 00:24:35
152 172 ZOBER MAREK Ruda Śląska CHOP ŻE ZELAZA TRI TEAM 1985 M30 00:23:31 00:24:32
153 1296 KOWALSKI ROBERT RYBNIK SBD ENERGETYK RYBNIK 1968 M50 00:23:32 00:23:38
154 48 KOWALSKA KINGA Pogwizdów CIESZYNIOKI 1975 K40 00:23:36 00:24:37
155 220 PASECKA SYLWIA Gliwice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1975 K40 00:23:38 00:24:41
156 173 TRACZ KONRAD Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 3 STAWY 1986 M30 00:23:39 00:24:40
157 119 STYRNA BOGUSŁAW Świętochłowice 6300 1957 M60 00:23:40 00:23:45
158 1182 STAŃCZYK MARCIN Katowice KATOWICE. DLA ODMIANY 1976 M40 00:23:43 00:24:48
159 1286 SENDOR MARIUSZ Katowice HURAGAN LIGOTA 1977 M40 00:23:47 00:24:51
160 1567
1549*
SYPEK GRZEGORZ Chełm Śląski FIT BULL TEAM 1984 M30 00:23:54 00:24:56
161 1557 SZCZEPANIAK PAWEŁ Tychy APHTA TEAM 1980 M30 00:23:57 00:24:59
162 1355 OPIELA KRZYSZTOF RUDA SLASKA ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1964 M50 00:24:08 00:25:10
163 1548 BUDNY PIOTR Katowice 1991 M20 00:24:08 00:25:13
164 1576 BOCZULAK ADAM KATOWICE 1973 M40 00:24:09 00:25:09
165 1537 WOŹNICKI SZYMON mysłowice 1978 M40 00:24:10 00:26:19
166 1200 PILARCZYK ŁUKASZ Katowice KB JÓZEFINKA KATOWICE 1984 M30 00:24:11 00:26:13
167 130 PANEK PAWEŁ Dąbrowa Górnicza GRUPA DBK SOSNOWIEC 1979 M40 00:24:12 00:27:18
168 107 WALIGÓRA NORBERT Imielin 1986 M30 00:24:17 00:26:21
169 1550 SIEJA ZBYSZEK Piekary Śl LECYMY DURŚ 1965 M50 00:24:18 00:24:22
170 1055 MALKUSZ DAMIAN Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1984 M30 00:24:19 00:25:25
171 165 WOJDYŁO DOMINIK Dąbrowa Górnicza BREMBO 1978 M40 00:24:19 00:25:21
172 1519 POWROŹNA MARIOLA Katowice NIGHT RUNNERS ŚLĄSK 1981 K30 00:24:20 00:25:20
173 204 SARAT BERNADETTA Katowice PARKRUN KATOWICE 1990 K20 00:24:24 00:25:24
174 1137 GAŁĄZKA ADRIAN Świętochłowice 1984 M30 00:24:24 00:25:34
175 227 KOZAK ADAM Siemianowice KOZAK TEAM 1964 M50 00:24:25 00:25:30
176 18 KRASKA WIESŁAW KATOWICE CALIFORNICATION TEAM 1982 M30 00:24:27 00:25:31
177 1169 AUGUSTYNIAK KAMIL Libiąż WARCHLAKI ADELAJDY 1992 M20 00:24:27 00:25:37
178 30 MAREK FRANCISZEK Katowice ENERGOPROJEKT-KATOWICE 1982 M30 00:24:28 00:25:32
179 1089 MUTWIL OLIWIA Wodzisław Śląski CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA 1997 K20 00:24:28 00:25:29
180 36 GIEL WOJCIECH Katowice CALIFORNICATION TEAM 1987 M30 00:24:29 00:25:31
181 112 WOJDYŁO PATRYK Chorzów PROFIAUTOTEAM 1986 M30 00:24:29 00:25:38
182 1437 SOBINA ROKSANA Jastrzębie-Zdrój KLUB BIEGACZA FARTLEK 1982 K30 00:24:31 00:25:32
183 103 WIECZOREK KRZYSZTOF Katowice TRUCHTACZ MYSŁOWICE 1968 M50 00:24:34 00:26:37
184 196 BIENIEK MAŁGORZATA Chorzów SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1983 K30 00:24:35 00:25:39
185 1115 SZYGULSKI TOMASZ Katowice MASTERCOM 1979 M40 00:24:37 00:26:39
186 27 STACHAŃCZYK DARIUSZ Ruda Śląska 1975 M40 00:24:38 00:25:43
187 1135 FRĄCZEK MARIUSZ Myszków 1977 M40 00:24:39 00:25:44
188 1018 KAZIRÓD KINGA Sosnowiec RUNNERS JAWORZNO 1985 K30 00:24:39 00:25:41
189 83 RYBAK REMIGIUSZ Ruda Śląśka 1985 M30 00:24:42 00:25:50
190 1417 WAWRZYCZEK GRZEGORZ Zabrze SILESIA MARATHON TEAM/RUNNING TEAM ZABRZE 1968 M50 00:24:42 00:25:49
191 39 WODYŃSKI WOJCIECH Katowice KUŹNIA TRIATHLONU 1977 M40 00:24:51 00:25:53
192 109 ĆMIEL ADAM Siemianowice Śląskie PROFIAUTOTEAM 1972 M40 00:24:52 00:25:58
193 46 KWAŚNIEWSKI KAMIL jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1979 M40 00:24:53 00:25:53
194 1025 KOZIARZ MARTA Katowice 1983 K30 00:24:56 00:25:03
195 1363 KAFKA RAFAŁ Sosnowiec 1973 M40 00:25:04 00:28:05
196 47 FLAK-WANCERZ ANNA Katowice 1984 K30 00:25:07 00:26:13
197 78 ŁOBKO ADAM Piekary Śląskie ARCH3D 1975 M40 00:25:09 00:26:14
198 1212 KOCZENASZ MARIUSZ ŁAZISKA GÓRNE 1982 M30 00:25:10 00:27:12
199 16 LOSKA TOMASZ Łaziska Górne 1990 M20 00:25:13 00:27:15
200 32 JEDLIŃSKI ŁUKASZ Katowice 1974 M40 00:25:13 00:27:20
201 177 STRUMIEN JACEK Katowice 1962 M50 00:25:19 00:26:22
202 1396 WILK AGNIESZKA Łazy GALEN TEAM 1986 K30 00:25:20 00:26:28
203 1104 BERESZKO WALDEMAR Sosnowiec TKKF SATURN CZELADŹ 1952 M60 00:25:22 00:26:26
204 128 GALECKA MICHAŁ Zabrze GRUPA DBK KATOWICE 1991 M20 00:25:23 00:26:31
205 1570 DOWIAT SZYMON TYCHY SKORUPA TEAM 1989 M30 00:25:28 00:27:30
206 1554 SZYMAŃSKI ARTUR Zabrze SZWAGRY 1983 M30 00:25:31 00:26:33
207 33 DUDEK DONATA Chorzów NEVER TOO LATE / UKS ORZEŁ KATOWICE 1982 K30 00:25:31 00:26:40
208 1358 GÓRALCZYK KATARZYNA Oświęcim SYNTHOS RUN TEAM 1974 K40 00:25:34 00:25:40
209 1309 WAWRO MAŁGORZATA Katowice 1969 K50 00:25:36 00:27:41
210 1455 KĄDZIELA JULIA Wodzisław Śląski UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY 2002 K16 00:25:36 00:26:40
211 143 ŻERO DAGMARA Będzin 1985 K30 00:25:37 00:26:50
212 1323 SKWORC BETINA Siemianowice Śląskie COJABIEGNE.PL TEAM 1988 K30 00:25:41 00:26:42
213 1091 MUTWIL WIKTORIA Wodzisław Śląski MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODWAŻNIE 1999 K20 00:25:42 00:26:43
214 1530 PISAREK PAWEŁ Sosnowiec 1991 M20 00:25:43 00:27:51
215 108 KOENIG KRZYSZTOF Katowice PROFIAUTOTEAM 1983 M30 00:25:45 00:26:53
216 1004 TROCKI TOMASZ Czerwionka - Leszczyny #BIEGAMBOLUBIE 1973 M40 00:25:45 00:26:49
217 1147 ZABAWA MAŁGORZATA Chorzów 1976 K40 00:25:46 00:26:55
218 198 CZAJKA EDWARD Tarnowskie Góry NIGHT RUNNERS 1969 M50 00:25:55 00:27:57
219 1031 ZYMON BARBARA Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1968 K50 00:26:02 00:28:08
220 98 NAWIAS ALBIN Katowice 1961 M50 00:26:02 00:28:03
221 1199 BŁASZCZYK CZESŁAW Katowice 1955 M60 00:26:03 00:29:04
222 1492 SŁOCIŃSKA JOANNA Sosnowiec 1983 K30 00:26:10 00:29:14
223 31 POPCZYK EWELINA Sosnowiec PROFIAUTOTEAM 1976 K40 00:26:18 00:27:24
224 1084 WILCZYŃSKA KATARZYNA Sosnowiec DRUŻYNA PIERSI I CIENIA. 1979 K40 00:26:19 00:27:21
225 37 WIRKUS ŁUKASZ Zabrze PROFIAUTOTEAM 1980 M30 00:26:20 00:27:26
226 56 STRĄCZEK URSZULA Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1981 K30 00:26:23 00:28:27
227 1512 DOMARADZKI GRZEGORZ JASTRZĘBIE ZDRÓJ FARTLEK 1975 M40 00:26:26 00:27:27
228 1239 KUCHTA ALICJA KATOWICE 1967 K50 00:26:28 00:28:31
229 1398 RUDY MALWINA Dąbrowa Górnicza GALEN TEAM 1986 K30 00:26:30 00:27:38
230 1020 FORYŚ PIOTR Siemianowice śląskie 1981 M30 00:26:37 00:28:42
231 1348 SIKORA ARKADIUSZ Chorzów 1976 M40 00:26:39 00:28:40
232 66 SITKO SYLWESTER Preczów ZIMNOKRWIŚCI 1972 M40 00:26:41 00:27:49
233 1364 HERMANN MATTHIAS Katowice 1979 M40 00:26:43 00:28:48
234 1350 KUREK MATEUSZ Mysłowice BIEGAMY Z OSZCZEPEM 1989 M30 00:26:46 00:28:49
235 190 NIECZYPOR ROLAND Katowice LAID-BACK 1956 M60 00:26:48 00:28:50
236 208 DYBOWSKI SEWERYN Chorzów 1977 M40 00:27:00 00:29:05
237 1160 GOGOLIN ANNA Zabrze 1979 K40 00:27:00 00:28:02
238 1060 KUMÓR JADWIGA KATOWICE 1973 K40 00:27:01 00:29:04
239 73 BĄK GRZEGORZ Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1988 M30 00:27:01 00:29:05
240 1008 MICHAŁEK KRYSTYNA Przeciszów 1974 K40 00:27:01 00:28:11
241 1062 KRAJEWSKA MARTA Katowice 1986 K30 00:27:02 00:28:12
242 1339 MRACHACZ DOROTA Bytom INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1969 K50 00:27:02 00:29:04
243 1172 SYGUŁA ŁUKASZ Dąbrowa Górnicza CIUĆMOKI 1982 M30 00:27:03 00:29:08
244 76 BRYŚ KRZYSZTOF Katowice 1986 M30 00:27:06 00:28:11
245 1279 KLICH IZABELA Mysłowice TRUCHTACZ MYSŁOWICE 1986 K30 00:27:08 00:29:14
246 189 FILAPEK BARTOSZ Brzeszcze 1982 M30 00:27:10 00:29:12
247 228 RATKA SZYMON Zabrze QUALITEES SZYMON RATKA 1987 M30 00:27:14 00:30:16
248 74 BĄK KAMIL Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1997 M20 00:27:16 00:29:19
249 131 PAJAK DAMIAN Katowice PROFIAUTOTEAM 1979 M40 00:27:22 00:28:28
250 1391 GABRYŚ OLGA SOSNOWIEC 2003 K16 00:27:30 00:27:35
251 1577 DZIUBDZIELA JAROSŁAW Katowice 1957 M60 00:27:31 00:29:33
252 1254 ZARĘBA AGNIESZKA Mysłowice 1977 K40 00:27:33 00:29:39
253 126 SŁODKIEWICZ GRZEGORZ Gliwice 1975 M40 00:27:34 00:29:35
254 1534 BARCHNICKI JAROSŁAW Tychy SKORUPA TRIATHLON 1977 M40 00:27:40 00:29:43
255 1101 TRZCIONKA MIROSŁAW Katowice PROFIAUTOTEAM 1986 M30 00:27:52 00:29:54
256 1542 SZOJDA MAŁGORZATA Katowice INŻYNIERIA BIEGANIA 1985 K30 00:27:52 00:30:52
257 1011 SZYMAŃSKI KAMIL Chorzów 1989 M30 00:27:53 00:29:57
258 1051 GAWLIKOWSKA AGNIESZKA Katowice 1992 K20 00:27:53 00:27:58
259 115 DAMPS MARIA Katowice 1982 K30 00:27:54 00:29:59
260 1179 BOROŃ TOMASZ Czeladź TKKF MOSIR SATURN CZELADŹ 1973 M40 00:27:54 00:28:57
261 1477 CZAJKA ALEKSANDER Mikołów 1974 M40 00:27:55 00:30:00
262 1380 WLACH ANNA Gliwice 1977 K40 00:27:55 00:29:59
263 141 MAZUREK GRZEGORZ Ustroń 1977 M40 00:27:55 00:29:59
264 1210 SZCZEPAŃSKI ANDRZEJ BĘDZIN BĘDZIN GÓRĄ 1956 M60 00:28:01 00:31:11
265 42 MIECZNIKOWSKA IDA Katowice 2001 K16 00:28:06 00:29:15
266 136 SIEWNIAK MARCIN Katowice GRUPA DBK KATOWICE 1976 M40 00:28:24 00:31:31
267 1532 ŻAK ARKADIUSZ Dąbrowa Górnicza DNT 1965 M50 00:28:24 00:30:31
268 1448 HAJDA OLGA Bytom 1978 K40 00:28:36 00:30:42
269 1281 DĄBROWSKA EMILIA Jastrzębie - Zdroj FARTLEK 1979 K40 00:28:38 00:31:40
270 229 GALAS ELWIRA Kraków COMPENSA AKTYWNI 1982 K30 00:28:39 00:30:44
271 216 STĘPNIEWSKA-WŁOCH SANDRA WIELICZKA COMPENSA AKTYWNI 1989 K30 00:28:41 00:30:44
272 1245 KLIMASARA MAGDALENA Katowice LECYMY DURŚ/GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1976 K40 00:28:49 00:30:57
273 43 MIECZNIKOWSKA AGNIESZKA Katowice CALIFORNICATION TEAM 1973 K40 00:28:50 00:29:59
274 1368 PAWŁUSZEK LESZEK Przyłęk 1951 M60 00:28:58 00:31:03
275 1217 FAULHABER SZYMON Katowice 1973 M40 00:28:59 00:31:04
276 34 KONIECZNY IZABELLA Mikołów CALIFORNICATION TEAM 1978 K40 00:29:01 00:31:05
277 45 ŚWIDZIŃSKA MILENA Katowice BYLE DO PRZODU 1987 K30 00:29:03 00:32:07
278 1161 GOGOLIN JERZY Zabrze 1947 M60 00:29:05 00:30:07
279 1114 WERKOWSKI MAREK Katowice 1970 M40 00:29:09 00:31:14
280 116 PASZEK PIOTR Katowice 1966 M50 00:29:09 00:32:09
281 1449 HAJDA KLAUDIUSZ Bytom 1967 M50 00:29:09 00:31:17
282 1526 HERMASZ MONIKA Siemianowice Śląskie 1988 K30 00:29:13 00:32:19
283 1048 KOLARZ KATARZYNA Bielsko-Biała 1972 K40 00:29:14 00:32:16
284 125 PASZEK BARBARA Katowice 1967 K50 00:29:14 00:32:15
285 1078 SZUSTER-KURZ EWA Katowice 1976 K40 00:29:19 00:31:25
286 1028 KACPRZAK ANNA Jaworzno 1979 K40 00:29:24 00:31:34
287 1124 KASPERCZYK MICHAŁ RUDA ŚLĄSKA GRUPA DBK KATOWICE 1979 M40 00:29:26 00:30:33
288 1547 HALBOWICZ ALEKSANDRA Ruda Śląska INŻYNIERIA BIEGANIA 1996 K20 00:29:27 00:32:27
289 1306 DOBRAS MAREK Katowice 1978 M40 00:29:36 00:31:45
290 1543 PACIUCH DOROTA Bytom 1983 K30 00:29:40 00:32:40
291 1514 MAKIEŁA PAWEŁ Sosnowiec CATS TEAM 1967 M50 00:29:41 00:32:51
292 1057 PINKAWA AGNIESZKA Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1980 K30 00:30:00 00:33:02
293 170 MOGILSKA KATARZYNA Katowice 1981 K30 00:30:11 00:33:15
294 1049 DOBOSZ MONIKA Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1981 K30 00:30:16 00:32:24
295 1299 KAŁUS JOANNA Rybnik 1975 K40 00:30:17 00:32:25
296 1065 DULIAN ANNA Jaworzno W KREGU FORMY JAWORZNO 1982 K30 00:30:17 00:32:24
297 181 SMOLEJ SEBASTIAN Chełm Śląski 1978 M40 00:30:18 00:32:23
298 1493 IWASZKIEWICZ DOMINIK Katowice 1995 M20 00:30:22 00:32:25
299 1134 NIEWIŃSKI MICHAŁ Ruda Śląska 1992 M20 00:30:23 00:33:31
300 104 SOBIESKI JACEK Tychy GRUPA DBK KATOWICE 1974 M40 00:30:27 00:33:33
301 1242 ZAREMBA WOJCIECH JAWORZNO GRUPA DBK KATOWICE 1990 M20 00:30:36 00:33:45
302 1027 STRUZIK AGATA Sosnowiec 1974 K40 00:30:40 00:33:43
303 1154 ŻYDEK MONIKA Chorzów MK TEAM 1985 K30 00:30:45 00:33:51
304 1194 KRUPA AGNIESZKA Katowice 1977 K40 00:30:45 00:32:54
305 1153 ŻYDEK RAFAŁ Chorzów MK TEAM 1984 M30 00:30:46 00:33:51
306 1166 ŻYDEK JANUSZ Radzionków 1990 M20 00:30:46 00:33:52
307 212 KANIA AGNIESZKA Dąbrowa górnicza 1976 K40 00:30:57 00:33:07
308 1471 HRYNKIEWICZ IZABELA Sosnowiec 1983 K30 00:30:58 00:34:03
309 1167 DUDKIEWICZ ANNA Katowice EKO-OKNA RUNNERS 1981 K30 00:30:59 00:33:06
310 1513 DOMARADZKA ANNA JASTRZĘBIE ZDRÓJ 1975 K40 00:31:01 00:34:03
311 1058 WOJTYSIAK DOMINIK Katowice 1982 M30 00:31:02 00:34:15
312 100 FORAJTER KATARZYNA Katowice 1980 K30 00:31:08 00:34:11
313 1188 KOCYAN MAŁGORZATA Gliwice BIEGAJ Z TRENERAMI 1959 K60 00:31:16 00:34:18
314 92 PAJĄK ANNA Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1978 K40 00:31:46 00:34:47
315 52 SOBCZAK JACEK Katowice 1978 M40 00:32:26 00:35:30
316 58 RZĄSA ANNA Sarnów 1975 K40 00:32:29 00:35:32
317 1030 KUREK ADAM Siemianowice Śląskie 1982 M30 00:32:46 00:35:50
318 1005 NOWAK MONIKA Katowice PORAŻENI SPORTEM 1976 K40 00:33:15 00:36:18
319 1001 SEKTA SYLWIA Siemianowice Śląskie 1983 K30 00:33:48 00:36:51
320 95 PAJĄK MARCIN Katowice 1975 M40 00:33:57 00:36:59
321 1130 JANIKOWSKA ALEKSANDRA Katowice 1968 K50 00:34:20 00:36:29
322 1287 LEPICH KATARZYNA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1982 K30 00:34:31 00:37:35
323 26 STACHAŃCZYK MONIKA Ruda Śląska 1977 K40 00:34:31 00:36:37
324 1021 FORYŚ AGNIESZKA Siemianowice Śląskie 1985 K30 00:34:39 00:37:42
325 29 ORMANIEC ELZBIETA Pszczyna 1989 K30 00:35:01 00:37:07
326 23 SZWEDA LESZEK Katowice-Murcki 1958 M60 00:35:05 00:38:14
327 22 SZWEDA MIRKA Katowice-Murcki 1959 K60 00:35:05 00:38:14
328 1297 KOWALSKA DOROTA RYBNIK SBD ENERGETYK RYBNIK 1968 K50 00:35:08 00:37:17
329 1422 MAŁAGA JAROSŁAW Katowice 1966 M50 00:35:19 00:37:25
330 1516 PAJĄK HANNA CHRZANÓW 1986 K30 00:35:51 00:38:53
331 1289 SAWICKA AGNIESZKA Jastrzębie-Zdrój KB FARTLEK 1979 K40 00:35:53 00:38:54
332 1029 ZIEMER BARBARA Katowice DZIKIE ŻYCIE RUNTEAM 1986 K30 00:35:53 00:38:58
333 1022 BURAKOWSKA MAŁGORZATA Sosnowiec ZABIEGANI NAUCZYCIELE 1974 K40 00:36:06 00:37:15
334 1099 JAWORSKI JANUSZ tychy PALESTYNA 1969 M50 00:36:44 00:39:51
335 28 DUDEK PRZEMYSLAW Tychy CHOMA SPORT TRENER 1980 M30 00:36:49 00:37:55
336 206 KONARSKI MICHAŁ Piekary Śląskie LECYMY DURŚ, TARNOGÓRSKI KLUB TATERNICTWA JASKINIOWEGO 1982 M30 00:37:44 00:40:53
337 179 KONARSKA EWA Piekary Śląskie LECYMY DURŚ, TARNOGÓRSKI KLUB TATERNICTWA JASKINIOWEGO 1977 K40 00:37:47 00:40:53
338 1575 MAGOSZ DOROTA Katowice 1968 K50 00:37:58 00:41:06
339 1574 MAGORZ AGATA KATOWICE 1990 K20 00:37:59 00:41:08
340 230 RASEK MARIUSZ Chorzów ROBODOMIK 1972 M40 00:38:10 00:41:14
341 138 BRODA ANETA Sosnowiec GRUPA DBK SOSNOWIEC 1978 K40 00:38:31 00:41:36
342 1295 SCHWIERCZINSKI CLAUDIA Katowice 1993 K20 00:38:31 00:41:42
343 1106 ŁUCZKIEWICZ EWA Sosnowiec GRUPA DBK KATOWICE 1976 K40 00:38:37 00:41:44
344 1108 DYMINCZUK WOJCIECH Gliwice GRUPA DBK KATOWICE 1991 M20 00:38:40 00:41:48
345 1572
1227*
BIAŁOŃ MACIEJ Rybnik GRUPA DBK KATOWICE 1978 M40 00:38:40 00:41:47
346 127 JURZYSTA MONIKA RUDA ŚLĄSKA GRUPA DBK KATOWICE 1986 K30 00:38:40 00:41:47
347 1369 PIEJKO DAGMARA Katowice 1985 K30 00:39:22 00:42:29
348 124 SZOŁTYS KAROLINA Katowice BLOK AKTYWNI RAZEM 1975 K40 00:39:38 00:42:41
349 101 RADWAŃSKA MAGDALENA Katowice GRUPA DBK KATOWICE 1987 K30 00:39:40 00:42:47
350 110 GROMALA MONIKA Chorzów GRUPA DBK KATOWICE 1987 K30 00:39:41 00:42:49
351 102 GÓRSZCZYK ARTUR Bytom GRUPA DBK KATOWICE 1983 M30 00:39:56 00:43:05
352 1496 ŁUCZYŃSKA-UFNIARSKA AGNIESZKA Sosnowiec 1978 K40 00:40:15 00:43:24
353 1564 ŚCIBISZ BOGDAN Sosnowiec TKKF SATURN CZELADZ 1943 M60 00:40:38 00:40:38
354 1389 KUREK EDWARD KATOWICE MOSIR CZELADZ 1939 M60 00:40:45 00:43:48
355 1381 IGIELSKI SŁAWOMIR KATOWICE 1956 M60 00:41:12 00:44:23
356 1569
1401*
BIAŁOŃ KINGA Rybnik 2003 K16 00:41:40 00:44:46
357 105 SOBIESKI MIKOŁAJ Tychy GRUPA DBK KATOWICE 2002 M16 00:41:40 00:44:46
358 213 MIŁOSŁAWA KILARSKA-HANDKE Paniówki NOMINUS RUN 1976 K40 00:42:25 00:45:29
359 1045 SZYMCZAK IREK Siemianowice Śl. 1970 M40 00:42:35 00:45:43
360 1426 SZYMCZAK BEATA Siemianowice Slaskie 1970 K40 00:42:35 00:45:43
361 145 KMIECIAK MIROSŁAW Łódź 87 DRUŻYNA HARCERSKA MROCZNA PUSZCZA 1962 M50 00:44:10 00:47:36
362 1206 BAZYLEWICZ PAWEŁ Oświęcim 1969 M50 00:44:33 00:47:46
363 1573 PAKUŁA-KMIECIAW EWA ŁÓDZ 1964 K50 00:50:34 00:53:45
364 183 MATULA REMIGIUSZ Ruda Śląska GRUPA DBK KATOWICE 1982 M30 00:52:05 00:55:21
365 84 SEKUŁA AGATA Będzin GRUPA DBK SOSNOWIEC 1984 K30 00:52:11 00:55:19

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni