z

Katowice

Wyniki

Bieg 3

08.12.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 2 MUTWIL OLIWIER Wodzisław Śląski CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA / FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ 1999 M20 00:15:55 00:15:56
2 152 DROŻDŻ DAMIAN Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1987 M30 00:17:04 00:17:05
3 1315 WÓJCIK TOMASZ Rudze SYNTHOS RUN TEAM 1984 M30 00:17:13 00:17:14
4 1349 MRACHACZ PIOTR Bytom INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1997 M20 00:17:23 00:17:23
5 180 ANTCZAK ROBERT Racibórz 1981 M30 00:17:27 00:17:27
6 1340 KADŁUCZKA JAN Głogówek LUKS CHEMIK KEDZIERZYN-KOŹLE 1983 M30 00:17:32 00:17:33
7 1402 WYRBA DAWID Cyprzanów 1989 M30 00:17:49 00:17:51
8 1465 OBOZ PAWEL Andrychów TEAM URODZENI BIEGACZE 1981 M30 00:17:52 00:17:54
9 57 SZYMCZAK ARKADIUSZ Siemianowice Śląskie NEVER TOO LATE 1992 M20 00:18:07 00:18:08
10 191 PSTRAŚ LESZEK Katowice PARKRUN KATOWICE 1983 M30 00:18:08 00:18:09
11 79 KLICH ŁUKASZ Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1985 M30 00:18:26 00:18:26
12 1013 STARZYCKI PRZEMEK Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1990 M20 00:18:38 00:18:39
13 1140 WAWOCZNY MATEUSZ Bieruń GALEN TEAM 1992 M20 00:18:42 00:18:43
14 1336 MUSKAŁA MATEUSZ Chorzów HURAGAN LIGOTA/PARKRUN KATOWICE 1992 M20 00:18:48 00:18:49
15 1468 PIWOŃSKI JAKUB ŁAZISKA GÓRNE MOSIR ŁAZISKA GÓRNE 2002 M16 00:18:57 00:18:58
16 1148 SZAFRON ŁUKASZ Chorzów 1988 M30 00:18:58 00:18:59
17 1125 WALCZYŃSKI MARIUSZ Żory NIEWYBIEGANI 1981 M30 00:19:06 00:19:06
18 1322 SKWORC GRZEGORZ Siemianowice COJABIEGNE.PL TEAM 1987 M30 00:19:11 00:19:12
19 1354 WÓJCIK WIESŁAW Rudze 1965 M50 00:19:13 00:19:14
20 10 GORTEL-MACIUK AGNIESZKA Chorzów NEVER TOO LATE 1977 K40 00:19:18 00:19:19
21 1374 HASIK ZBIGNIEW SOSNOWIEC 1969 M50 00:19:22 00:19:24
22 1328 BOJKO BOGDAN Wodzisław Śląski UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY 1962 M50 00:19:28 00:19:29
23 1126 KOKOT KRZYSZTOF Żory NIEWYBIEGANI 1974 M40 00:19:32 00:19:32
24 1292 KROWIAK JACEK Pawłowice KLUB BIEGACZA FARTLEK 1977 M40 00:19:33 00:19:33
25 187 OLEJNIK FRANCISZEK Imielin INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1995 M20 00:19:34 00:19:36
26 202 SARAT TOMASZ Katowice PARKRUN KATOWICE 1989 M30 00:19:35 00:19:36
27 1203 SEKUŁA MAGDALENA Franciszków AZS UMCS LUBLIN 1997 K20 00:19:36 00:19:36
28 221 MENCEWICZ PAWEŁ Gołkowice UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY / FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 1972 M40 00:19:37 00:19:38
29 214 GRIMAN JOANNA Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1980 K30 00:19:39 00:19:40
30 1081 JASNOCH MARCIN Bytom BIEGAMBOLUBIĘ MIKOŁÓW 1980 M30 00:19:45 00:19:48
31 24 POGODA JANUSZ Katowice PKP INTERCITY 1972 M40 00:19:49 00:19:51
32 64 SZYMAŃSKI KRZYSZTOF Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1979 M40 00:19:50 00:19:52
33 1275 PIENIĄŻEK KRZYSZTOF Gliwice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1976 M40 00:19:51 00:19:54
34 1458 SIEKAN GRZEGORZ Tychy 1983 M30 00:19:57 00:19:58
35 99 GAWROŃSKI GRZEGORZ Mysłowice 1984 M30 00:19:59 00:20:02
36 1015 GAJ PAULINA Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1993 K20 00:20:02 00:20:03
37 1193 CIEŚLIK MARCIN Ruda Śląska 1983 M30 00:20:03 00:20:04
38 149 ŻELIŃSKI MICHAŁ Chorzów CSC ADVENTURE ACADEMY 1998 M20 00:20:01 00:20:05
39 178 BAZYL ADAM Dąbrowa Górnicza BREMBO 1983 M30 00:20:05 00:20:07
40 1375 SMACZYNSKI DARIUSZ DABROWA GORNICZA SRS AKTYWNA DABROWA 1964 M50 00:20:10 00:20:14
41 1219 RENCZ MAŁGORZATA Orzesze INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1974 K40 00:20:13 00:20:14
42 51 FRANEK MARCIN Cieszyn CIESZYNIOKI 1977 M40 00:20:14 00:20:18
43 224 ŻAKOWIECKA-HENNION BARBARA Katowice JKLA JAWOR 1982 K30 00:20:17 00:20:18
44 94 ZWOLAK TOMASZ Zabrze ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1978 M40 00:20:15 00:20:19
45 1054 DUDZIK ZENON katowice NIEZRZESZONY 1962 M50 00:20:23 00:20:24
46 1441 KOZIEŁ GRZEGORZ Chorzów STS BIEGATON MIKOŁÓW 1982 M30 00:20:20 00:20:26
47 218 NAPIÓRKOWSKI ADAM Gliwice BYLE DO PRZODU 1982 M30 00:20:25 00:20:29
48 1109 SZOSTAK ANNA Zabrze ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1990 K20 00:20:30 00:20:31
49 1146 BLUS MARCIN Zabrze 1978 M40 00:20:30 00:20:33
50 192 ZIELONKA ROMAN Dąbrowa Górnicza BREMBO 1973 M40 00:20:29 00:20:33
51 1059 ŻUK ANDRZEJ KATOWICE 1970 M40 00:20:30 00:20:33
52 1100 MACIEJEWSKI MAREK Mysłowice TRUCHTACZ MYSŁOWICE 1961 M50 00:20:36 00:20:38
53 1093 BŁASZCZYK DOMINIK Kalety 1988 M30 00:20:40 00:20:42
54 1357 SZELEST BARBARA Mysłowice BURZA TEAM 1978 K40 00:20:43 00:20:44
55 209 ADAMCZEWSKI WALDEMAR Jastrzębie Zdrój KLUB BIEGACZA FARTLEK 1965 M50 00:20:44 00:20:47
56 80 JANDZIOŁ MARCIN Bytom CALIFORNICATION TEAM 1982 M30 00:20:48 00:20:54
57 1165 PYTEL JANUSZ Sosnowiec TRUCHTACZ MYSŁOWICE 1958 M60 00:20:49 00:20:51
58 1382 OCHOT BŁAŻEJ Mysłowice 1983 M30 00:20:56 00:20:59
59 134 ZORAN HENRYK Ruda Śląska ADS MASNA 1968 M50 00:20:58 00:21:46
60 1282 KIEPIELA DAWID Jastrzębie-Zdrój KLUB BIEGACZA FARTLEK 1981 M30 00:20:59 00:21:02
61 75 WYROBIEC GRZEGORZ Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1972 M40 00:21:00 00:21:04
62 1395 GRUSZKA RAFAŁ Wojkowice TKKF MOSIR CZELADŹ 1984 M30 00:21:00 00:21:02
63 1406 MRÓZ GRZEGORZ Tychy NEVER TOO LATE 1977 M40 00:21:00 00:21:03
64 1202 WROŃSKA BEATA Jasło 1980 K30 00:21:06 00:21:07
65 1118 OLEKSY KRZYSZTOF Katowice ADS MASNA 1970 M40 00:21:09 00:22:02
66 1086 BIELIŃSKA MONIKA Przyszowice 1983 K30 00:21:10 00:21:13
67 1332 BZDYK KATARZYNA Katowice NEVER TOO LATE 1984 K30 00:21:13 00:21:14
68 1474 STACHOŃ ARKADIUSZ TYCHY WARSZTAT FORMY 1985 M30 00:21:14 00:21:15
69 201 BIEDROŃ DARIUSZ Katowice BYLE DO PRZODU 1978 M40 00:21:17 00:21:23
70 1231 THAMM MARIUSZ KATOWICE 1976 M40 00:21:20 00:22:07
71 1269 BARA MICHAŁ Mikołów NEVER TOO LATE 1984 M30 00:21:22 00:21:24
72 1205 OCZKO DOMINIK Katowice ENDURANCE TEAM 1978 M40 00:21:25 00:21:27
73 1461 PUZIK JAN Ozimek GRUPA DBK OPOLE 1982 M30 00:21:25 00:22:14
74 1462 PUZIK SZYMON Ozimek GRUPA DBK OPOLE 2000 M16 00:21:26 00:22:15
75 1176 LASKOWSKA KATARZYNA Gliwice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1976 K40 00:21:29 00:21:34
76 1331 WAŁOWSKI SZYMON Sosnowiec 1984 M30 00:21:30 00:21:36
77 1249 URBAN WIKTOR Zabrze ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1988 M30 00:21:31 00:21:33
78 137 PISZCZEK KRZYSZTOF Katowice PROFIAUTOTEAM 1980 M30 00:21:34 00:22:22
79 1077 KURZ MAREK Katowice 1976 M40 00:21:43 00:23:15
80 1074 WIĘCZKOWSKI PIOTR Katowice PARKRUN KATOWICE / W POGONI ZA DUCHEM 1978 M40 00:21:49 00:22:37
81 1221 UZARSKI ARTUR Rybnik 1983 M30 00:21:51 00:21:58
82 114 PIĘTKA RADOSŁAW Sosnowiec 1983 M30 00:21:53 00:21:56
83 1083 SZWEDO ARTUR Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1994 M20 00:21:57 00:21:58
84 1152 MAREK ROBERT Rybnik INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1974 M40 00:21:58 00:22:03
85 1082 WILCZEWSKI RAFAŁ JAWORZNO JAWORZNO RUNNERS 1993 M20 00:21:58 00:21:59
86 1127 JANKO ANNA Żory NIEWYBIEGANI 1991 K20 00:21:59 00:22:04
87 55 MARCOLA ŁUKASZ Bytom 1977 M40 00:21:59 00:22:02
88 1155 CHRZANOWSKI MARIUSZ gliwice 1976 M40 00:22:02 00:22:07
89 97 BARTUSEK ARKADIUSZ Ruda Śląska 1979 M40 00:22:03 00:22:09
90 226 RATAJ ARTUR Mysłowice 1979 M40 00:22:05 00:22:52
91 1451 SURMAŃSKI JACEK Warszawa BIEGAJ Z URSUSEM 1980 M30 00:22:09 00:22:12
92 1263 ROLNIK KINGA Katowice 1997 K20 00:22:09 00:22:11
93 1175 JAWOR MARCIN Mysłowice EMJOT TRI TEAM 1976 M40 00:22:10 00:22:58
94 77 KUCZYK SZYMON SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM/PACCOR 1977 M40 00:22:11 00:22:59
95 205 DZWINCZYK ZBIGNIEW Ruda Śląska 1972 M40 00:22:12 00:22:16
96 1103 JURKIEWICZ DARIUSZ Katowice 1974 M40 00:22:14 00:23:02
97 142 ŻERO SEBASTIAN Będzin 1981 M30 00:22:17 00:23:04
98 215 LEWANDOWSKI JAROSŁAW Zabrze ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1976 M40 00:22:17 00:22:20
99 1071 PODLEJSKI TADUSZ Olkusz 1977 M40 00:22:22 00:22:29
100 1121 MATYS ADAM Katowice 1990 M20 00:22:27 00:23:18
101 1308 JASKÓŁA DOMINIKA Pszów BYLE DO PRZODU 1997 K20 00:22:29 00:22:34
102 1390 GABRYŚ RAFAŁ SOSNOWIEC 1974 M40 00:22:30 00:22:34
103 1447 FEDORÓW-SKUPIEŃ AGNIESZKA Katowice BIEGAMY Z OSZCZEPEM 1979 K40 00:22:30 00:23:29
104 1444 MEJER KRZYSZTOF Ruda Śląska 1969 M50 00:22:31 00:22:40
105 21 WĄTROBA TOMASZ Jaworzno AT THE SPEED OF LIFE 1992 M20 00:22:32 00:24:05
106 1139 MALEJKA KATARZYNA Katowice ADS MASNA 1971 K40 00:22:33 00:23:22
107 69 SZCZYPKA KRZYSZTOF Cieszyn CIESZYNIOKI 1978 M40 00:22:34 00:23:22
108 1019 KAZIRÓD WOJCIECH Sosnowiec RUNNERS JAWORZNO 1984 M30 00:22:35 00:22:41
109 1234 KAMIENIAK MILOSZ Zabrze NIGHT RUNNERS/MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 1986 M30 00:22:36 00:24:09
110 206 KONARSKI MICHAŁ Piekary Śląskie LECYMY DURŚ, TARNOGÓRSKI KLUB TATERNICTWA JASKINIOWEGO 1982 M30 00:22:41 00:22:47
111 1296 KOWALSKI ROBERT RYBNIK SBD ENERGETYK RYBNIK 1968 M50 00:22:41 00:23:36
112 17 LECH PAWEŁ Zabrze 1983 M30 00:22:42 00:22:49
113 1273 BARTUSEK KAROLINA Ruda Śląska 2003 K16 00:22:45 00:22:50
114 1085 GRYGLEWSKI MATEUSZ Katowice HURAGAN LIGOTA 2002 M16 00:22:47 00:23:37
115 1305 KURIATA SANDRA Rydułtowy UKS 5PLUS RYDUŁTOWY 2000 K16 00:22:50 00:22:55
116 49 KOWALSKI JANUSZ Pogwizdów CIESZYNIOKI 1975 M40 00:22:52 00:23:43
117 41 MIECZNIKOWSKI JACEK Katowice CALIFORNICATION TEAM 1973 M40 00:22:54 00:23:42
118 1316 STEFAŃSKI JAROSŁAW Chorzów AUGUSTEAM 1963 M50 00:22:55 00:22:57
119 1347 ŁĄCZNIAK PIOTR Katowice BIEGAMY Z OSZCZEPEM 1994 M20 00:22:58 00:23:47
120 1454 LICHOSIK DAMIAN Siemianowice Śląskie 1996 M20 00:23:00 00:23:55
121 85 SKOMOROWSKI PAWEŁ Katowice 1980 M30 00:23:00 00:23:51
122 1240 STRZELCZYK ANDRZEJ PYSKOWICE AMATOR 1951 M60 00:23:01 00:23:06
123 1250 BEBEROK SZYMON Katowice PROFIAUTOTEAM 1985 M30 00:23:02 00:23:52
124 63 ŻELIŃSKI MAREK Chorzów 1968 M50 00:23:02 00:23:54
125 1467
1376*
IGIELSKI MICHAŁ Ruda Śląska 1984 M30 00:23:04 00:23:55
126 1446 SOJKA ROBERT Chorzów KB JÓZEFINKA 1975 M40 00:23:05 00:23:55
127 117 WILK TOMASZ Mikołów MOMNATOCAŁEŻYCIE 1978 M40 00:23:05 00:23:52
128 119 STYRNA BOGUSŁAW Świętochłowice 6300 1957 M60 00:23:09 00:23:15
129 1149 HERMAN ANNA Siemianowice Śląskie ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1976 K40 00:23:11 00:24:03
130 1009 FIGIEL HENRYK katowice 1965 M50 00:23:12 00:24:00
131 162 BULA DANIEL Świętochłowice RKG NOCEK/WPR KATOWICE/KWK SOŚNICA 1982 M30 00:23:12 00:24:04
132 204 SARAT BERNADETTA Katowice PARKRUN KATOWICE 1990 K20 00:23:13 00:24:02
133 54 MICHNO KRZYSZTOF Sosnowiec KARCHER 1982 M30 00:23:13 00:24:01
134 16 LOSKA TOMASZ Łaziska Górne 1990 M20 00:23:13 00:24:04
135 1367 BORYCZKA DAWID Gliwice SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1995 M20 00:23:15 00:24:10
136 1321 JARAWKA NATALIA Sosnowiec NATALCZYWI BIEGACZE 1986 K30 00:23:25 00:23:30
137 1345 KĘSICKI ROBERT Katowice NIGHT RUNNERS 1982 M30 00:23:31 00:24:19
138 1017 SZLEZAK TOMASZ KATOWICE 1991 M20 00:23:34 00:24:23
139 111 NUSBAUM IRENEUSZ Jaworzno GRUPA DBK KATOWICE 1979 M40 00:23:36 00:26:29
140 106 STĘPIEŃ-WYROBIEC OLGA Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1974 K40 00:23:37 00:24:24
141 1197 WAWOCZNY MONIKA Bieruń GALEN TEAM 1988 K30 00:23:42 00:24:31
142 1425 MORAWSKA JULIA Mysłowice 2000 K16 00:23:42 00:23:45
143 72 GOLASZ MAREK ŚWIĘTOCHŁOWICE 1964 M50 00:23:48 00:24:44
144 220 PASECKA SYLWIA Gliwice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1975 K40 00:23:49 00:24:39
145 1102 PINKAWA GRZEGORZ Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1979 M40 00:23:50 00:24:42
146 167 HAŁADUS MARCIN Miłość BREMBO 1981 M30 00:23:52 00:24:00
147 1361 KLOZA GRZEGORZ Orzesze 1994 M20 00:23:54 00:25:27
148 39 WODYŃSKI WOJCIECH Katowice KUŹNIA TRIATHLONU 1977 M40 00:23:56 00:24:44
149 1076 HAWEŁKA EDWARD Kończyce Małe RUNSZ-TEAM 1971 M40 00:23:57 00:24:50
150 189 FILAPEK BARTOSZ Brzeszcze 1982 M30 00:23:58 00:25:30
151 1200 PILARCZYK ŁUKASZ Katowice KB JÓZEFINKA KATOWICE 1984 M30 00:23:58 00:25:31
152 48 KOWALSKA KINGA Pogwizdów CIESZYNIOKI 1975 K40 00:24:00 00:24:48
153 1115 SZYGULSKI TOMASZ Katowice MASTERCOM 1979 M40 00:24:08 00:25:00
154 90 SCHMIDT MARIUSZ SOSNOWIEC ORANGE POLSKA 1972 M40 00:24:10 00:25:00
155 71 KRZEMIEN BARTOSZ Katowice 1975 M40 00:24:11 00:25:03
156 1137 GAŁĄZKA ADRIAN Świętochłowice 1984 M30 00:24:21 00:25:16
157 1010 KOZIARZ ARTUR Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1983 M30 00:24:26 00:25:13
158 1341 MUSKAŁA MARTYNA Chorzów HURAGAN LIGOTA 2002 K16 00:24:28 00:25:21
159 46 KWAŚNIEWSKI KAMIL jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1979 M40 00:24:28 00:25:15
160 40 BURNAGIEL TOMASZ Czerwionka-Leszczyny HRMAX ŻORY 1968 M50 00:24:30 00:25:19
161 1358 GÓRALCZYK KATARZYNA Oświęcim SYNTHOS RUN TEAM 1974 K40 00:24:34 00:24:38
162 27 STACHAŃCZYK DARIUSZ Ruda Śląska 1975 M40 00:24:35 00:25:28
163 1476 PIASECKA-MRÓZ MAŁGORZATA Tychy WARSZTAT FORMY 1977 K40 00:24:35 00:25:24
164 78 ŁOBKO ADAM Piekary Śląskie ARCH3D 1975 M40 00:24:36 00:25:29
165 151 SUŚLIK SOBIESŁAW Mysłowice 1974 M40 00:24:39 00:26:12
166 103 WIECZOREK KRZYSZTOF Katowice TRUCHTACZ MYSŁOWICE 1968 M50 00:24:40 00:26:15
167 177 STRUMIEN JACEK Katowice 1962 M50 00:24:42 00:25:33
168 1417 WAWRZYCZEK GRZEGORZ Zabrze SILESIA MARATHON TEAM/RUNNING TEAM ZABRZE 1968 M50 00:24:42 00:25:35
169 1026 HAJNRICH MACIEJ Katowice 1981 M30 00:24:44 00:26:17
170 1192 PYTEL MAREK Katowice 1975 M40 00:24:45 00:26:18
171 1450 NIZAR WIOLETTA Tarnowskie Góry CSC ADVENTURE ACADEMY 1974 K40 00:24:47 00:24:53
172 1469 MRUGAŁA NATALIA Katowice 1985 K30 00:24:48 00:25:38
173 1216 BUDKOWSKI SEBASTIAN MYSŁOWICE 1981 M30 00:24:51 00:24:56
174 62 JANKOWICZ JERZY Jaworzno SAINT-GOBAIN SQUAD 1986 M30 00:24:55 00:25:47
175 1453 BUGAJSKI MARIUSZ Sosnowiec 1980 M30 00:25:00 00:25:55
176 1104 BERESZKO WALDEMAR Sosnowiec TKKF SATURN CZELADŹ 1952 M60 00:25:00 00:25:51
177 1355 OPIELA KRZYSZTOF RUDA SLASKA ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIE 1964 M50 00:25:01 00:25:51
178 165 WOJDYŁO DOMINIK Dąbrowa Górnicza BREMBO 1978 M40 00:25:01 00:25:53
179 7 KUCIŃSKI BENJAMIN Katowice COJABIEGNE.PL TEAM 1982 M30 00:25:05 00:25:06
180 1055 MALKUSZ DAMIAN Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1984 M30 00:25:08 00:26:42
181 1226 UZIEL MAREK Katowice 1975 M40 00:25:11 00:26:12
182 1396 WILK AGNIESZKA Łazy GALEN TEAM 1986 K30 00:25:16 00:26:10
183 1443 KONDERA JULIUSZ Katowice 1968 M50 00:25:17 00:26:51
184 1437 SOBINA ROKSANA Jastrzębie-Zdrój KLUB BIEGACZA FARTLEK 1982 K30 00:25:20 00:26:10
185 1018 KAZIRÓD KINGA Sosnowiec RUNNERS JAWORZNO 1985 K30 00:25:22 00:26:12
186 1272 FAJ SYLWIA Katowice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1977 K40 00:25:23 00:26:13
187 1363 KAFKA RAFAŁ Sosnowiec 1973 M40 00:25:26 00:26:22
188 109 ĆMIEL ADAM Siemianowice Śląskie PROFIAUTOTEAM 1972 M40 00:25:27 00:25:27
189 1211 HADRYAN ANDRZEJ Imielin 1975 M40 00:25:32 00:27:08
190 1346 WIESIOŁEK PAWEŁ Katowice BAGNO 1981 M30 00:25:33 00:27:09
191 1025 KOZIARZ MARTA Katowice 1983 K30 00:25:34 00:25:41
192 98 NAWIAS ALBIN Katowice 1961 M50 00:25:37 00:27:10
193 196 BIENIEK MAŁGORZATA Chorzów SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1983 K30 00:25:42 00:26:32
194 198 CZAJKA EDWARD Tarnowskie Góry NIGHT RUNNERS 1969 M50 00:25:43 00:27:22
195 1339 MRACHACZ DOROTA Bytom INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1969 K50 00:25:44 00:26:38
196 1445 MOHR ARTUR Katowice 1985 M30 00:25:47 00:27:23
197 1107 BALCAREK MICHAŁ Tychy GRUPA DBK KRAKÓW 1984 M30 00:25:49 00:28:42
198 1207 PAWLICKI MATEUSZ Sosnowiec RUN-LOG.COM 1989 M30 00:25:50 00:27:34
199 143 ŻERO DAGMARA Będzin 1985 K30 00:25:51 00:27:25
200 1455 KĄDZIELA JULIA Wodzisław Śląski UKS PIĄTKA PLUS RYDUŁTOWY 2002 K16 00:25:51 00:26:46
201 1004 TROCKI TOMASZ Czerwionka - Leszczyny #BIEGAMBOLUBIE 1973 M40 00:25:53 00:26:44
202 1117 DUDEK PAWEŁ Katowice MORDERCZE PTAKI 1978 M40 00:25:55 00:27:28
203 1398 RUDY MALWINA Dąbrowa Górnicza GALEN TEAM 1986 K30 00:25:55 00:26:49
204 35 SKRZELOWSKI MAREK Katowice 1976 M40 00:25:56 00:28:15
205 1020 FORYŚ PIOTR Siemianowice śląskie 1981 M30 00:25:57 00:26:49
206 1172 SYGUŁA ŁUKASZ Dąbrowa Górnicza CIUĆMOKI 1982 M30 00:26:04 00:26:57
207 168 GLIŃSKI TOMASZ Sosnowiec ING TECH 1981 M30 00:26:05 00:26:58
208 1212 KOCZENASZ MARIUSZ ŁAZISKA GÓRNE 1982 M30 00:26:06 00:27:40
209 161 MAJDA TOMASZ Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 3 STAWY 1986 M30 00:26:22 00:28:00
210 1348 SIKORA ARKADIUSZ Chorzów 1976 M40 00:26:24 00:27:15
211 1459 ŻELAWSKI ADAM Opole GRUPA DBK OPOLE 1972 M40 00:26:26 00:28:05
212 1215 DROŻDŻ KINGA Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1984 K30 00:26:27 00:28:02
213 1350 KUREK MATEUSZ Mysłowice BIEGAMY Z OSZCZEPEM 1989 M30 00:26:27 00:28:03
214 1113 BUGAJ GRZEGORZ Mysłowice 1974 M40 00:26:29 00:28:06
215 1199 BŁASZCZYK CZESŁAW Katowice 1955 M60 00:26:30 00:28:17
216 89 MATUSZCZYK KRZYSZTOF Sosnowiec 1975 M40 00:26:30 00:28:06
217 1323 SKWORC BETINA Siemianowice Śląskie COJABIEGNE.PL TEAM 1988 K30 00:26:31 00:27:21
218 1391 GABRYŚ OLGA SOSNOWIEC 2003 K16 00:26:32 00:26:36
219 50 FRANKIEWICZ WOJTEK Katowice 1983 M30 00:26:33 00:28:09
220 1239 KUCHTA ALICJA KATOWICE 1967 K50 00:26:33 00:27:31
221 1160 GOGOLIN ANNA Zabrze 1979 K40 00:26:38 00:27:30
222 37 WIRKUS ŁUKASZ Zabrze PROFIAUTOTEAM 1980 M30 00:26:40 00:28:15
223 31 POPCZYK EWELINA Sosnowiec PROFIAUTOTEAM 1976 K40 00:26:46 00:28:22
224 47 FLAK-WANCERZ ANNA Katowice 1984 K30 00:26:51 00:28:24
225 126 SŁODKIEWICZ GRZEGORZ Gliwice 1975 M40 00:26:55 00:28:28
226 108 KOENIG KRZYSZTOF Katowice PROFIAUTOTEAM 1983 M30 00:26:57 00:27:53
227 1092 KAMIŃSKA JULIA Zabrze 1983 K30 00:26:58 00:28:33
228 87 MORITZ KATARZYNA Katowice 1975 K40 00:27:06 00:28:40
229 228 RATKA SZYMON Zabrze QUALITEES SZYMON RATKA 1987 M30 00:27:08 00:29:36
230 1060 KUMÓR JADWIGA KATOWICE 1973 K40 00:27:09 00:28:43
231 1364 HERMANN MATTHIAS Katowice 1979 M40 00:27:10 00:28:48
232 42 MIECZNIKOWSKA IDA Katowice 2001 K16 00:27:10 00:28:10
233 1008 MICHAŁEK KRYSTYNA Przeciszów 1974 K40 00:27:13 00:28:07
234 1342 ZAMOJSKA IWONA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1978 K40 00:27:24 00:28:18
235 150 JARASZ ALEKSANDER Zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1977 M40 00:27:26 00:29:44
236 1252 JANIEC MARTYNA Bytom 1995 K20 00:27:32 00:29:10
237 1028 KACPRZAK ANNA Jaworzno 1979 K40 00:27:33 00:28:27
238 1380 WLACH ANNA Gliwice 1977 K40 00:27:34 00:29:09
239 1393 SIARCZYŃSKI SŁAWOMIR Mysłowice KLUB BIEGACZY JYSK 1984 M30 00:27:35 00:29:24
240 216 STĘPNIEWSKA-WŁOCH SANDRA WIELICZKA COMPENSA AKTYWNI 1989 K30 00:27:37 00:29:13
241 1090 MUTWIL TERESA Wodzisław Śląski MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODWAŻNIE 1974 K40 00:27:38 00:29:15
242 1373 POCIENNIK JUSTYNA Bieruń BRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWA 1972 K40 00:27:39 00:29:16
243 73 BĄK GRZEGORZ Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1988 M30 00:27:40 00:29:22
244 1254 ZARĘBA AGNIESZKA Mysłowice 1977 K40 00:27:42 00:29:22
245 139 JAROSZ WOJCIECH Tychy GRUPA DBK SOSNOWIEC 1983 M30 00:27:43 00:30:05
246 56 STRĄCZEK URSZULA Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1981 K30 00:27:45 00:29:23
247 1309 WAWRO MAŁGORZATA Katowice 1969 K50 00:27:49 00:29:28
248 33 DUDEK DONATA Chorzów NEVER TOO LATE / UKS ORZEŁ KATOWICE 1982 K30 00:27:50 00:28:43
249 1470 BEDLICKA JOANNA Katowice TS SOKÓŁ ŚLĄSK 1973 K40 00:27:53 00:29:28
250 1161 GOGOLIN JERZY Zabrze 1947 M60 00:27:56 00:28:46
251 132 DZIERŻANOWSKA BLANKA Zabrze NIGHT RUNNERS 1990 K20 00:27:59 00:29:38
252 1218 HELBIG FILIP Katowice 1979 M40 00:28:07 00:29:50
253 184 CIOŁEK ŁUKASZ Będzin BREMBO 1983 M30 00:28:12 00:30:00
254 43 MIECZNIKOWSKA AGNIESZKA Katowice CALIFORNICATION TEAM 1973 K40 00:28:15 00:29:12
255 1430 SZAJBEL JOANNA KATOWICE PARKRUN KATOWICE 1979 K40 00:28:17 00:29:55
256 1472
1492*
SŁOCIŃSKA JOANNA Sosnowiec 1983 K30 00:28:20 00:30:05
257 74 BĄK KAMIL Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1997 M20 00:28:29 00:30:08
258 1452 CAŁKA/FRELEK AGNIESZKA Parysów 1983 K30 00:28:39 00:30:14
259 1048 KOLARZ KATARZYNA Bielsko-Biała 1972 K40 00:28:39 00:31:00
260 115 DAMPS MARIA Katowice 1982 K30 00:28:43 00:30:34
261 1477 CZAJKA ALEKSANDER Mikołów 1974 M40 00:28:45 00:30:34
262 1210 SZCZEPAŃSKI ANDRZEJ BĘDZIN BĘDZIN GÓRĄ 1956 M60 00:28:49 00:31:16
263 1230 ZAJĄCZKOWSKA KAROLINA Bobrowniki BRAK 1984 K30 00:28:51 00:30:28
264 116 PASZEK PIOTR Katowice 1966 M50 00:28:55 00:31:13
265 1299 KAŁUS JOANNA Rybnik 1975 K40 00:28:56 00:30:30
266 1368 PAWŁUSZEK LESZEK Przyłęk 1951 M60 00:29:11 00:31:31
267 1022 BURAKOWSKA MAŁGORZATA Sosnowiec ZABIEGANI NAUCZYCIELE 1974 K40 00:29:11 00:30:13
268 163 WYPYSIŃSKI DANIEL Dąbrowa Górnicza BREMBO 1986 M30 00:29:18 00:31:04
269 164 WYPYSIŃSKA EWA DĄBROWA GÓRNICZA BREMBO 1988 K30 00:29:19 00:31:04
270 1080 LASAK MICHAŁ Świętochłowice 1987 M30 00:29:22 00:31:11
271 1306 DOBRAS MAREK Katowice 1978 M40 00:29:27 00:31:14
272 1460 SCHUETZ PIOTR Siemianowice Śląskie 1988 M30 00:29:27 00:31:02
273 65 ZYCH WIOLETA Preczów ZIMNOKRWIŚCI 1973 K40 00:29:28 00:30:31
274 1063 LASAK BARBARA Świętochłowice ROZBIEGANE FRELKI 1987 K30 00:29:28 00:31:15
275 1245 KLIMASARA MAGDALENA Katowice LECYMY DURŚ/GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1976 K40 00:29:29 00:31:08
276 105 SOBIESKI MIKOŁAJ Tychy GRUPA DBK KATOWICE 2002 M16 00:29:37 00:31:59
277 1475 CHUDEUSZ ŁUKASZ Mikołów 1981 M30 00:29:40 00:31:20
278 1114 WERKOWSKI MAREK Katowice 1970 M40 00:29:44 00:31:26
279 1466
1392*
MICHALIK MARCIN Katowice 1977 M40 00:29:51 00:31:27
280 1078 SZUSTER-KURZ EWA Katowice 1976 K40 00:29:57 00:31:33
281 1448 HAJDA OLGA Bytom 1978 K40 00:29:59 00:31:38
282 1045 SZYMCZAK IREK Siemianowice Śl. 1970 M40 00:30:00 00:32:20
283 1166 ŻYDEK JANUSZ Radzionków 1990 M20 00:30:08 00:32:29
284 1153 ŻYDEK RAFAŁ Chorzów MK TEAM 1984 M30 00:30:13 00:32:33
285 1471 HRYNKIEWICZ IZABELA Sosnowiec 1983 K30 00:30:13 00:31:55
286 125 PASZEK BARBARA Katowice 1967 K50 00:30:14 00:32:32
287 1154 ŻYDEK MONIKA Chorzów MK TEAM 1985 K30 00:30:14 00:32:34
288 1046 GRANIECZNA ANNA Katowice 1983 K30 00:30:20 00:31:58
289 1134 NIEWIŃSKI MICHAŁ Ruda Śląska 1992 M20 00:30:21 00:32:44
290 1194 KRUPA AGNIESZKA Katowice 1977 K40 00:30:23 00:32:43
291 129 NAJBOR RAFAŁ CZELADŹ GRUPA DBK KATOWICE 1975 M40 00:30:23 00:32:44
292 1464 WŁOCH MARIUSZ Wieliczka BIEGAJĄCY FOTOGRAF - BIEGAM ZA TYCH CO NIE MOGĄ 1986 M30 00:30:25 00:32:06
293 229 GALAS ELWIRA Kraków COMPENSA AKTYWNI 1982 K30 00:30:28 00:32:04
294 1057 PINKAWA AGNIESZKA Katowice GISZOWIEC BIEGA RAZEM 1980 K30 00:30:29 00:32:07
295 1051 GAWLIKOWSKA AGNIESZKA Katowice 1992 K20 00:30:40 00:32:12
296 1044 KAPUŚCIK BEATA katowice 1969 K50 00:30:57 00:32:35
297 34 KONIECZNY IZABELLA Mikołów CALIFORNICATION TEAM 1978 K40 00:31:09 00:32:48
298 95 PAJĄK MARCIN Katowice 1975 M40 00:31:13 00:32:51
299 193 DOBKOWSKI MARTIN Chorzów KUŹNIA TRIATHLONU 1992 M20 00:31:14 00:32:10
300 223 SITO PAWEŁ Zabrze 1982 M30 00:31:21 00:33:40
301 1442 GOROL MAREK Mysłowice TRAVOIS 1959 M60 00:31:26 00:33:03
302 1188 KOCYAN MAŁGORZATA Gliwice BIEGAJ Z TRENERAMI 1959 K60 00:31:28 00:33:11
303 1449 HAJDA KLAUDIUSZ Bytom 1967 M50 00:31:33 00:33:14
304 212 KANIA AGNIESZKA Dąbrowa górnicza 1976 K40 00:31:37 00:33:17
305 104 SOBIESKI JACEK Tychy GRUPA DBK KATOWICE 1974 M40 00:31:47 00:34:09
306 1027 STRUZIK AGATA Sosnowiec 1974 K40 00:31:57 00:33:40
307 1065 DULIAN ANNA Jaworzno W KREGU FORMY JAWORZNO 1982 K30 00:32:15 00:33:08
308 1128 HALEMBA ANNA Siemianowice ŚLąskie GRUPA DBK KATOWICE 1984 K30 00:32:37 00:35:00
309 1111 MALCZYK MARIUSZ Ruda Śląska GRUPA DBK KATOWICE 1991 M20 00:32:38 00:35:01
310 22 SZWEDA MIRKA Katowice-Murcki 1959 K60 00:32:42 00:34:23
311 1463 JOSZKO NORBERT Dylaki GRUPA DBK OPOLE 1978 M40 00:32:46 00:34:28
312 169 RICHTARZ TOMASZ Sosnowiec BREMBO 1982 M30 00:32:56 00:35:20
313 26 STACHAŃCZYK MONIKA Ruda Śląska 1977 K40 00:33:00 00:34:39
314 1030 KUREK ADAM Siemianowice Śląskie 1982 M30 00:33:10 00:35:30
315 186 MARTYNA MAGDALENA Mysłowice 1988 K30 00:33:28 00:35:08
316 67 KSIĄŻEK KAMIL Sosnowiec 1980 M30 00:33:37 00:36:01
317 1287 LEPICH KATARZYNA Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1982 K30 00:33:44 00:36:06
318 1105 SOBCZYK AGNIESZKA rybnik GRUPA DBK KATOWICE 1978 K40 00:33:50 00:36:12
319 1145 MADEJCZYK TOMASZ Gliwice INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM 1980 M30 00:33:52 00:33:55
320 1297 KOWALSKA DOROTA RYBNIK SBD ENERGETYK RYBNIK 1968 K50 00:33:59 00:35:46
321 197 KAMROWSKA KATARZYNA Katowice 1978 K40 00:34:05 00:36:28
322 1131 FAULHABER JOANNA Katowice 1980 K30 00:34:13 00:36:35
323 23 SZWEDA LESZEK Katowice-Murcki 1958 M60 00:34:29 00:36:53
324 1422 MAŁAGA JAROSŁAW Katowice 1966 M50 00:34:33 00:36:10
325 1021 FORYŚ AGNIESZKA Siemianowice Śląskie 1985 K30 00:34:37 00:36:21
326 1037 KOTARBA KATARZYNA Sosnowiec MIRAZ RACE TEAM 1987 K30 00:34:38 00:36:11
327 1029 ZIEMER BARBARA Katowice DZIKIE ŻYCIE RUNTEAM 1986 K30 00:34:42 00:37:01
328 20 WÓJCIK SŁAWOMIR Świętochłowice 1980 M30 00:35:23 00:37:47
329 28 DUDEK PRZEMYSLAW Tychy CHOMA SPORT TRENER 1980 M30 00:35:26 00:36:17
330 1365 ZAPART ANNA Dębica 1987 K30 00:35:30 00:37:51
331 1001 SEKTA SYLWIA Siemianowice Śląskie 1983 K30 00:35:52 00:38:14
332 93 POLAK TOMASZ Będzin GRUPA DBK KATOWICE 1980 M30 00:35:53 00:38:16
333 29 ORMANIEC ELZBIETA Pszczyna 1989 K30 00:36:24 00:37:20
334 1099 JAWORSKI JANUSZ tychy PALESTYNA 1969 M50 00:36:35 00:38:18
335 1289 SAWICKA AGNIESZKA Jastrzębie-Zdrój KB FARTLEK 1979 K40 00:36:42 00:39:03
336 91 WIECZOREK PATRYCJA Katowice ADS MASNA 1987 K30 00:36:47 00:39:09
337 66 SITKO SYLWESTER Preczów ZIMNOKRWIŚCI 1972 M40 00:36:50 00:38:26
338 138 BRODA ANETA Sosnowiec GRUPA DBK SOSNOWIEC 1978 K40 00:37:17 00:39:37
339 230 RASEK MARIUSZ Chorzów ROBODOMIK 1972 M40 00:37:25 00:39:47
340 68 KSIĄŻEK IWONA CIOCH Sosnowiec 1978 K40 00:37:29 00:39:53
341 1253 ŁACINA-KIEŁBUS MAŁGORZATA Ruda Śląska 1988 K30 00:37:34 00:39:51
342 1369 PIEJKO DAGMARA Katowice 1985 K30 00:37:38 00:39:58
343 1295 SCHWIERCZINSKI CLAUDIA Katowice 1993 K20 00:37:59 00:40:21
344 1031 ZYMON BARBARA Jaworzno JAWORZNO RUNNERS 1968 K50 00:38:40 00:39:32
345 153 MIKA KONRAD Skoczów 1982 M30 00:39:28 00:41:11
346 1426 SZYMCZAK BEATA Siemianowice Slaskie 1970 K40 00:40:23 00:42:46
347 1353 RADŁO GABRIELA Bytom GRUPA DBK KATOWICE 1992 K20 00:40:34 00:42:58
348 1106 ŁUCZKIEWICZ EWA Sosnowiec GRUPA DBK KATOWICE 1976 K40 00:40:35 00:42:58
349 101 RADWAŃSKA MAGDALENA Katowice GRUPA DBK KATOWICE 1987 K30 00:41:12 00:43:34
350 102 GÓRSZCZYK ARTUR Bytom GRUPA DBK KATOWICE 1983 M30 00:41:13 00:43:35
351 1473
1496*
ŁUCZYŃSKA-UFNIARSKA AGNIESZKA Sosnowiec 1978 K40 00:41:38 00:43:21
352 1036 KRYSTEK BOŻENA Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1973 K40 00:42:03 00:44:24
353 128 GALECKA MICHAŁ Zabrze GRUPA DBK KATOWICE 1991 M20 00:43:31 00:45:55
354 1389 KUREK EDWARD KATOWICE MOSIR CZELADZ 1939 M60 00:43:55 00:45:29
355 145 KMIECIAK MIROSŁAW Łódź 87 DRUŻYNA HARCERSKA MROCZNA PUSZCZA 1962 M50 00:44:12 00:46:47
356 213 MIŁOSŁAWA KILARSKA-HANDKE Paniówki NOMINUS RUN 1976 K40 00:44:20 00:46:43
357 1206 BAZYLEWICZ PAWEŁ Oświęcim 1969 M50 00:44:34 00:47:03

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni