Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 6

03.03.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 21 KONARSKA SVETLANA Świecie SPORT I REKREACJA START 1973 K40 00:22:01 00:22:10
2 251 BŁAŻEJAK KRZYSIA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 K40 00:22:24 00:23:30
3 295 PALACZ WIOLETTA Bydgoszcz 1978 K40 00:22:30 00:22:38
4 38 DZIEŻA ROMA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 K40 00:22:51 00:22:58
5 126 KUBIS SYLWIA Bydgoszcz 1976 K40 00:23:38 00:23:49
6 417 BEDNAREK MARTA Wtelno CZARNE STOPY.SM 1978 K40 00:24:03 00:25:08
7 1142 CZYŻAK JOANNA Nowy Dwór AMS 1975 K40 00:24:09 00:24:20
8 578 SOWIŃSKA JUSTYNA Łochowice SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1971 K40 00:24:57 00:26:06
9 1373 BURCZYK KATARZYNA Bygdgoszcz 1975 K40 00:25:14 00:26:25
10 386
590*
SKONIECZNA MARLENA Bydgoszcz FORDON RUNNERS 1975 K40 00:25:19 00:26:34
11 37 STĘPIEŃ MONIKA Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1978 K40 00:25:51 00:27:58
12 1308 SZYCZEWSKA EWA Bydgoszcz KEEEPER 1972 K40 00:25:56 00:27:11
13 215 FUZ GABRIELA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1974 K40 00:26:29 00:28:35
14 1138 KOCHAŃSKA WIOLETTA Paterek 1976 K40 00:26:34 00:27:39
15 1139 DOLATA MAGDALENA Rynarzewo 1977 K40 00:26:47 00:28:58
16 1357 KŁOS LIDIA Papowo Biskupie SPORT I REKREACJA START CHEŁMNO 1974 K40 00:26:49 00:26:59
17 1030 BRYWCZYŃSKA JUSTYNA Bydgoszcz #SLIMAKIBARCIN / RODOS TEAM 1978 K40 00:26:52 00:28:59
18 1085 SZAJDA MAGDALENA Bydgoszcz 1977 K40 00:27:16 00:29:26
19 1168 JAROSZEWSKA ANNA Tryszczyn DEEP FOREST 1976 K40 00:27:21 00:28:38
20 41 KALINOWSKA KAMILA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1972 K40 00:27:51 00:30:00
21 87 SKRZĄTEK ANNA Przyłęki 1973 K40 00:27:58 00:30:08
22 579 SOSNOWSKA DOROTA Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 1978 K40 00:28:17 00:30:34
23 426 WESOŁOWSKA DANIELA ZIELONKA SZURUSIE TEAM 1977 K40 00:28:19 00:30:24
24 109 RYDELSKA KINGA Bydgoszcz 1972 K40 00:28:33 00:29:47
25 1092 KRYMER AGNIESZKA Bydgoszcz 1971 K40 00:29:04 00:30:18
26 1120 MIKOŁAJCZAK MAGDALENA Bydgoszcz 1972 K40 00:29:17 00:31:24
27 635 POGORZELSKA BOGUSIA Wieczfnia Kościelna 1977 K40 00:29:20 00:31:32
28 136 DZIKOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1975 K40 00:29:37 00:30:45
29 435 BARAŃSKA SYLWIA Bydgoszcz PARKRUN BYDGOSZCZ 1972 K40 00:29:49 00:30:59
30 23 JANULEWICZ MONIKA Bydgoszcz 1977 K40 00:29:52 00:32:54
31 487 KAŹMIERCZAK ALEKSANDRA Niwy BIEGAJ Z DĘBAMI 1976 K40 00:30:12 00:32:22
32 282 TUBAJA ANITA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1978 K40 00:32:13 00:34:19
33 132 LEWANDOWSKA BEATA Bydgoszcz 1973 K40 00:32:53 00:35:06
34 1064 MIŁKOWSKA MONIKA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1978 K40 00:33:26 00:36:28
35 138 PLUCIŃSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz PACTUM 1977 K40 00:34:16 00:37:17
36 233 GWIZDAŁA KATARZYNA Gruczno 1973 K40 00:34:23 00:35:30
37 1042 PIÓRKOWSKA AGNIESZKA Bydgoszcz SOLECCY BIEGACZE 1978 K40 00:34:30 00:37:34
38 273 WRUK JUSTYNA gródek 1972 K40 00:35:24 00:37:35
39 1125 ZELEK ALEKSANDRA Bydgoszcz 1974 K40 00:36:13 00:39:16
40 279 NUNZEK AGNIESZKA Bydgoszcz ŻÓŁTOKRÓLEWSCY 1974 K40 00:36:22 00:39:27
41 68 KRYSIŃSKA KAMILA Bydgoszcz 1977 K40 00:36:23 00:39:27
42 1024 STĘPKOWSKA IZABELA Bydgoszcz 1974 K40 00:36:26 00:37:33
43 1237 RASSALSKA-KAUSA JOLA Bydgoszcz YOGI BIEGA 1978 K40 00:36:44 00:38:56
44 526 PYRA-KUCZYŃSKA MARZENA Jeżewo 1976 K40 00:37:05 00:39:11
45 278 TOKARSKA AGNIESZKA Bydgoszcz 1976 K40 00:38:53 00:41:04
46 1266 CIESIELSKA BEATA Bydgoszcz 1970 K40 00:41:54 00:45:03

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni