z

Wrocław

Wyniki

Bieg 1

07.10.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1 BORATYŃSKI DARIUSZ Wrocław CITY TRAIL TEAM/WOSIEK TEAM 1997 M20 00:15:10 00:15:10
2 260 KARBOWIAK KAMIL Brzeg WOSIEK TEAM /KOTWICA BRZEG 1995 M20 00:15:11 00:15:11
3 2 MROWIŃSKI RAFAŁ Kalisz WOSIEK TEAM 1997 M20 00:16:04 00:16:04
4 267 FRĄSZCZAK PATRYK Krotoszyn WOSIEK TEAM 1995 M20 00:16:17 00:16:17
5 221 LESIECKI JACEK Wrocław TEAM WOSIEK/LUKS ŻÓRAWINA TEAM WROCŁAW 1991 M20 00:16:30 00:16:30
6 397 MAJ KRZYSZTOF TUPLICE 10BKPANC / TRENUJZNAMI.PL 1988 M20 00:16:35 00:16:38
7 173 WITEK ANDRZEJ Mirków 140MINUT.PL 1992 M20 00:16:38 00:16:40
8 299 ZAREMBA MARIUSZ Opole EUROVENT ATHLETICS #SOBCZYKTEAM 1988 M20 00:16:44 00:16:45
9 146 TUBEK SEBASTIAN Wrocław #SOBASTEAM 1996 M20 00:17:44 00:17:44
10 1117 MARCJANEK ŁUKASZ Szczytna #SOBASTEAM 1989 M20 00:17:50 00:17:50
11 180 STASIK MAREK KIEŁCZÓW SOBCZYK TEAM 1997 M20 00:17:57 00:17:58
12 1038 SZCZERBAKOWICZ KAMIL Nadolice Wielkie 1989 M20 00:18:15 00:18:17
13 371 KRĘZEL KRZYSZTOF Wisznia Mała NIGHT RUNNERS WROCŁAW 1991 M20 00:18:18 00:18:20
14 390 PRUDNIKAU DZMITRY Wrocław DECATHLON MAGNOLIA 1991 M20 00:18:55 00:18:59
15 1004 KOWALSKI KONRAD Wrocław 1990 M20 00:19:05 00:19:10
16 1182 KRÓL MACIEJ Wrocław CAPGEMINI 1995 M20 00:19:22 00:19:24
17 298 CWYNAR DAMIAN Wrocław NIGHT RUNNERS WROCŁAW 1995 M20 00:19:36 00:19:38
18 342 ŻUREK WOJCIECH OPOLE AZS UMED WROC 1992 M20 00:19:39 00:19:43
19 76 REJKOWICZ PAWEŁ Wrocław 1991 M20 00:19:42 00:19:47
20 398 CAŁY ADAM Wrocław #SOBASTEAM 1988 M20 00:19:45 00:19:46
21 1139 SAMOŁUK ADRIAN Strzelin STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA 1993 M20 00:19:49 00:19:52
22 100 WYSŁOBOCKI MATEUSZ Lądek-Zdrój KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKA 1991 M20 00:20:01 00:20:01
23 1017 OPIOŁA DAMIAN Wierzbice 1989 M20 00:20:15 00:20:23
24 1051 NOWICKI MATEUSZ Wrocław 1995 M20 00:20:17 00:20:22
25 91 BAJON PRZEMYSŁAW Miejska Górka ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI KADETT DRIFT 1993 M20 00:20:17 00:20:20
26 1037 KORNAŚ KRZYSZTOF Pustków Żurawski NIGHT RUNNERS WROCŁAW 1997 M20 00:20:19 00:20:22
27 405 LABUSEK ŁUKASZ Rydułtowy 1992 M20 00:20:28 00:20:36
28 151 WENCEL DANIEL Miejska Górka ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI KADETT DRIFT 1993 M20 00:20:29 00:20:33
29 1070 TREGUB IGOR Wroclaw KAPITOSZKA 1988 M20 00:20:52 00:20:58
30 1097 KRUPA ŁUKASZ Chojnów ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU 1990 M20 00:20:56 00:21:00
31 262 KĘDZIERSKI JAKUB Wrocław DEBEŚCIAKI 1992 M20 00:21:06 00:21:15
32 321 GRACEK FILIP Wrocław DEBEŚCIAKI 1990 M20 00:21:18 00:21:26
33 409 MUSIAL TOMASZ Wrocław 1990 M20 00:21:34 00:21:53
34 198 SEMENIUK FILIP Kędzierzyn-Koźle GABINETY STOMATOLOGICZNE TARABUŁA 1997 M20 00:21:48 00:22:10
35 362 PAYET FREDERIC Wrocław AZS UMED WROC 1997 M20 00:22:39 00:22:41
36 273 PACAN ADAM Wrocław GABINETY STOMATOLOGICZNE TARABUŁA 1995 M20 00:22:51 00:23:15
37 61 KIEŻA MAREK WROCŁAW 1988 M20 00:22:54 00:23:04
38 359 SŁUPSKI ALEKSANDER Wrocław AZS UMED WROC 1993 M20 00:23:19 00:23:23
39 1183 TARABUŁA JAN Wrocław GABINETY STOMATOLOGICZNE TARABUŁA 1997 M20 00:23:29 00:23:37
40 29 JAROSZ PAWEŁ Wrocław AMATOR WROCŁAWTEAM# 1989 M20 00:23:30 00:23:34
41 83 WALENT WOJTEK Dębno Polskie 1995 M20 00:23:33 00:24:04
42 97 KOLASA PIOTR Siechnice PRO-RUN WROCŁAW 1990 M20 00:23:35 00:23:43
43 328 WYRWAS WOJTEK Ligota Piękna 1989 M20 00:23:41 00:23:56
44 175 NIEWCZAS JAKUB Wrocław GABINETY STOMATOLOGICZNE TARABUŁA 1988 M20 00:23:57 00:24:05
45 127 KULIGOWSKI PATRYK Wrocław 1992 M20 00:24:18 00:24:31
46 1110 WANAT MATEUSZ Wrocław 1989 M20 00:24:43 00:25:08
47 40 FISHCHUK OLEH Wrocław SLAWA UKRAINIE 1991 M20 00:24:43 00:24:58
48 1162 GAWRON ARKADIUSZ Wrocław 1990 M20 00:24:53 00:25:11
49 1134 SKOTNICKI JAKUB Wrocław 1990 M20 00:25:05 00:25:30
50 24 CHODLEWSKI KRZYSZTOF Wrocaw 1988 M20 00:25:08 00:25:21
51 1039 SURMA ANTONI Wrocław 1988 M20 00:25:17 00:25:33
52 159 JĘDRYSIK JACEK Wrocław 18'/5KM 1988 M20 00:25:38 00:26:25
53 372 BOGNER PAWEŁ Wrocław 1990 M20 00:26:10 00:26:35
54 289 DOLIŃSKI ADAM Wrocław 1990 M20 00:26:10 00:26:36
55 257 BANASIEWICZ SEBASTIAN Oława 1992 M20 00:27:15 00:27:35
56 138 GRELA ŁUKASZ Wrocław 1992 M20 00:27:24 00:27:50
57 231 ZARĘBSKI JAKUB Łask RUNNERS@ATOS 1991 M20 00:27:44 00:28:09
58 96 BOREK MATEUSZ Wrocław 1991 M20 00:27:50 00:28:22
59 1178 OWOC SZYMON Wrocław 1993 M20 00:27:51 00:28:08
60 1269 ŚWIĘTEK MATEUSZ Wrocław 1992 M20 00:27:51 00:28:16
61 285 KRÓL KRZYSZTOF Wrocław GABINETY STOMATOLOGICZNE TARABUŁA 1991 M20 00:28:21 00:28:27
62 1190 DREWNIAK MATEUSZ Wroclaw WICKED BECKER AVIONICS RUNNERS 1992 M20 00:29:46 00:30:09
63 143 MAKUCH ŁUKASZ Wrocław 1988 M20 00:30:45 00:31:04
64 408 DONPEROWICZ BARTOSZ WROCŁAW GRUPA DBK WROCŁAW 1994 M20 00:30:59 00:31:29
65 380 CHWASTYK ŁUKASZ Kąty Wrocławskie WTC 1988 M20 00:31:58 00:32:28
66 1001 GOWIN GRZEGORZ Łodygowice DRUŻYNA SZPIKU 1993 M20 00:32:02 00:32:37
67 304 GŁUSZCZAK JAKUB Ząbkowice Śląskie ABY DO METY 1991 M20 00:33:32 00:33:53

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni