Nr | Nazwisko | Imię | Rocznik | Kategoria | Klub |
---|---|---|---|---|---|
32 | Bachar | Aleksandra | 2019 | D0 | Przedszkole Bystre Imbirki w Wilczycach |
5 | Boratyńska | Kasia | 2019 | D0 | Wosiek Team |
Brzeziński | Mikołaj | 2020 | D0 | Przedszkole niezapominajka | |
2 | Cieśla | Danuta | 2019 | D0 | |
33 | Gańko | Jeremiasz | 2019 | D0 | |
34 | Gańko | Tymoteusz | 2021 | D0 | |
Gheek | Anastazja | 2019 | D0 | Sekcja lekkoatletyczna MCS w Trzebnicy | |
22 | Gołębiowska | Klara | 2019 | D0 | |
17 | Juszczyszyn | Stefan | 2019 | D0 | MKS SIECHNICE |
25 | Kasprzak | Aleksandra | 2019 | D0 | Łobuziaki |
27 | Kinal | Gabriela | 2019 | D0 | Tęczowe Siódemki |
10 | Kopacz | Alicja | 2019 | D0 | |
16 | Kowalska | Filina | 2019 | D0 | Przedszkole Ciechów |
21 | Kowalska | Lilianna | 2019 | D0 | CICLISMO Wrocław |
20 | Koziński | Tymoteusz | 2019 | D0 | Przedszkole nr 1 Wrocław |
3 | Laska | Aleksandra | 2019 | D0 | Publiczne Przedszkole nr 2 Niezapominajka w Trzebnicy |
36 | Machała | Jan | 2020 | D0 | KURACJUSZE |
15 | Matkowski | BAZYLI | 2021 | D0 | |
26 | Milewicz | Weronika | 2019 | D0 | Milewicz Team |
28 | Olaczek | Zofia | 2021 | D0 | Tata startuje TEAM |
35 | Olbiński | Bolesław | 2021 | D0 | |
23 | Pajor | Maciej | 2021 | D0 | Tulli Lulli |
9 | Polak | Józef | 2019 | D0 | MKS Siechnice |
Przybylak | Ewa | 2020 | D0 | ||
1 | Przybyłko | Maria | 2019 | D0 | Przedszkole 55 |
24 | Repka | Nina | 2019 | D0 | |
18 | Rogoś | Barbara | 2021 | D0 | |
19 | Rogoś | Tadeusz | 2019 | D0 | |
RYBAK | GABRIELA | 2020 | D0 | ||
31 | Sawicka | Łucja | 2020 | D0 | Kolorowy Kącik |
38 | Staniów | Olimpia | 2020 | D0 | ZSP nr 23 we Wrocławiu |
11 | Strożek | Gustaw | 2019 | D0 | Kuracjusze |
12 | Strożek | Zygmunt | 2021 | D0 | Kuracjusze |
8 | Szczepańska-Fil | Oliwia | 2019 | D0 | Klub hokejowy Wataha Wrocław |
13 | Szczerbakowicz | Jan | 2021 | D0 | |
4 | Szewczuk | Izabella | 2020 | D0 | |
37 | Szpunt | ADAM | 2019 | D0 | |
6 | Terebei | Kira | 2019 | D0 | |
7 | Vaitsekhovich | Robert | 2020 | D0 | M.A.R.S |
29 | Wilgosz | Damian | 2019 | D0 | Przedszkole Sióstr Salezjanek we Wrocławiu |
30 | Wilgosz | Paweł | 2020 | D0 | Przedszkole Sióstr Salezjanek we Wrocławiu |
Wróbel | Leon | 2022 | D0 | ||
Zachura | NIKODEM | 2021 | D0 | ||
Zachura | OLIWIER | 2019 | D0 | Przedszkole 117 Fiołkowa Kraina we Wrocławiu | |
14 | Zarzeczny | Dawid | 2019 | D0 | Przedszkole Siechnice |
Nr | Nazwisko | Imię | Rocznik | Kategoria | Klub |
---|---|---|---|---|---|
26 | Bagińska | Klara | 2018 | D1 | |
3 | Bomirska | Katarzyna | 2017 | D1 | Przedszkole Fiołkowa Kraina |
19 | Daszkiewicz | Szymon | 2018 | D1 | |
8 | Dudziak | Franciszek | 2017 | D1 | MKS SIECHNICE |
22 | GARNCZAREK | IGA | 2017 | D1 | MKS SIECHNICE |
11 | Grodzki | Bruno | 2018 | D1 | Przedszkole w Kiełczowie |
15 | Guzowski | Tymoteusz | 2017 | D1 | Navigo |
27 | Hetmański | Leon | 2017 | D1 | SP Radwanice |
35 | Jonko | Beata | 2017 | D1 | |
28 | Kaczmarek | Maria | 2017 | D1 | RaDziki |
Karst | Alexander | 2018 | D1 | Akacjowe | |
34 | Kaźmierczyk | Rafał | 2018 | D1 | Przedszkole Ciechów |
9 | Kubacka | Liliana | 2017 | D1 | RunForFun |
10 | Kubacki | Leon | 2017 | D1 | RunForFun |
17 | Lesiuk | MIŁOSŁAW | 2017 | D1 | Planeta Skarbów |
7 | Leszczyński | Bartłomiej | 2017 | D1 | |
14 | Matkowski | ALBERT | 2017 | D1 | |
18 | Mikołajczak | Franciszek | 2018 | D1 | Przedszkole nr 56 |
13 | Miś | Franciszek | 2017 | D1 | P33 |
16 | Mroczek | Nataniel | 2018 | D1 | |
24 | Olaczek | Dawid | 2018 | D1 | Przedszkole Sasanka Mrozów Tata startuje TEAM |
32 | Olbiński | Tadeusz | 2018 | D1 | |
Pisarska | Alicja | 2018 | D1 | ||
30 | Przybyła | Marta | 2018 | D1 | Przedszkole Elfiki |
2 | Przybyłko | Filip | 2018 | D1 | Przedszkole 55 |
20 | Pulchny | Cezary | 2017 | D1 | |
21 | Pulchny | Dariusz | 2018 | D1 | |
29 | Raczkowska | Zofia | 2017 | D1 | |
33 | Salińska | Zosia | 2018 | D1 | Wesoła Kraina |
25 | Siemianowski | Wojtek | 2017 | D1 | |
36 | Staniów | ROZALIA | 2017 | D1 | ZSP nr 23 we Wrocławiu |
12 | Szczerbakowicz | Filip | 2018 | D1 | |
4 | Sznajder | Arkadiusz | 2017 | D1 | |
Szumny | Filip | 2018 | D1 | ||
23 | Turula | Asia | 2017 | D1 | |
5 | Vaitsekhovich | Adryian | 2017 | D1 | M.A.R.S |
6 | WARZECHA | SZYMON | 2017 | D1 | MKS SIECHNICE |
31 | Wrońska | Ida | 2018 | D1 | Wesoła Kraina |
1 | Żółtowska | Antonina | 2017 | D1 | Stumilowy Las |
Nr | Nazwisko | Imię | Rocznik | Kategoria | Klub |
---|---|---|---|---|---|
35 | Bagiński | Anzelm | 2015 | D2 | |
1 | Cieśla | Hanna | 2016 | D2 | |
Dobrowolski | Szymon | 2016 | D2 | MKS Siechnice | |
9 | Dudziak | Antonina | 2015 | D2 | MKS SIECHNICE |
4 | gala | ida | 2016 | D2 | szkola 65 |
Gheek | Cezary | 2016 | D2 | Sekcja lekkoatletyczna MCS w Trzebnicy | |
25 | Gołębiowska | Dobrawa | 2016 | D2 | Akademia Sportu RUN4FUN |
40 | Haber | Emilia | 2016 | D2 | MKS Siechnice |
10 | HUTNIK | MARTYNKA | 2016 | D2 | SP 4 |
Jerzyk | Sandra | 2016 | D2 | ||
42 | Jonko | Marta | 2016 | D2 | |
15 | Junkiewicz | Andżelika | 2015 | D2 | Szkoła Podstawowa nr 38 |
36 | Kaczmarek | Joanna | 2015 | D2 | SP23 |
Karst | Emilia | 2016 | D2 | ||
Karst | Franciszek | 2016 | D2 | ||
8 | Kolebuk | Antoni | 2015 | D2 | Rodzina Kolebuków |
18 | Kołsut | Tomek | 2015 | D2 | SP80 we Wrocławiu |
24 | KOWALSKA | ZUZANNA | 2016 | D2 | CICLISMO Wrocław |
17 | Kowalski | Maksymilian | 2016 | D2 | SP Ciechów |
26 | Krukowska | Zuzanna | 2015 | D2 | MKS SIECHNICE |
23 | Kubica | FILIP | 2015 | D2 | MKS SIECHNICE |
13 | Kubicz | Alicja | 2015 | D2 | MKS Bolesłavia Bolesławiec |
Kuźma | Maciej | 2015 | D2 | SP4 Wrocław | |
41 | Lamperski | Emil | 2015 | D2 | SP NR 2 OBORNIKI ŚLĄSKIE |
2 | Laska | Ewa | 2015 | D2 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzebnicy |
30 | Mazzara | Bruno | 2016 | D2 | SP50 |
22 | Mikołajczak | Antoni | 2015 | D2 | Szkoła Podstawowa nr 61 we Wrocławiu |
31 | Mikrut | Jan | 2015 | D2 | SP 118 |
32 | Milewicz | Wiktoria | 2015 | D2 | Milewicz Team |
Murak | Pola | 2015 | D2 | Szkoła Podstawowa nr 90 we Wrocławiu | |
33 | Nalepa | Wiktoria | 2015 | D2 | MKS Bolesłavia Bolesławiec |
5 | Orzechowska | Anna | 2015 | D2 | Rodzina |
28 | Pajor | Zuzanna | 2015 | D2 | SP 53 |
11 | Pawlak | Ignacy | 2016 | D2 | MKS Siechnice |
12 | Pawlak | Stanisław | 2015 | D2 | MKS Siechnice |
29 | Pieńkowska | AGATA | 2016 | D2 | Szkoła |
Pisarski | Roman | 2016 | D2 | ||
39 | Pociejowska | Iliana | 2015 | D2 | SP w Krynicznie |
38 | Przybyła | Rafał | 2015 | D2 | SP80 |
3 | Puk | Martyna | 2016 | D2 | MKS Siechnice |
7 | Rejno | Antoni | 2015 | D2 | Forza Wrocław |
19 | Rogoś | Adam | 2016 | D2 | |
20 | Senator | Ignacy | 2015 | D2 | SP 1 SIECHNICE |
21 | Senator | Ksawery | 2016 | D2 | MKS SIECHNICE |
16 | Sielicka | Joanna | 2016 | D2 | Sp 33 Wrocław |
34 | Siemianowska | Alicja | 2015 | D2 | |
6 | Stolarczyk | Alicja | 2016 | D2 | UKS Olimpijczyk 46 Wrocław |
37 | Śnieżyński | Iwo | 2015 | D2 | ZSP nr 5 Wrocław |
27 | Turula | Ola | 2015 | D2 | |
14 | Zarzeczny | Jakub | 2016 | D2 | MKS SIECHNICE |
Nr | Nazwisko | Imię | Rocznik | Kategoria | Klub |
---|---|---|---|---|---|
12 | ALFAWICKA | WIKTORIA | 2014 | D3 | MKS SIECHNICE |
16 | Bielawa | Adam | 2013 | D3 | SP 22 |
9 | Bogusz | Stanisław | 2013 | D3 | SP AMS |
21 | Budnik | Malwina | 2014 | D3 | BUDNIK TEAM |
14 | Cieśla | Tomasz | 2013 | D3 | Sp22 |
13 | Daroszewska | Klara | 2014 | D3 | MKS Siechnice |
5 | Faliszewski | Jakub | 2013 | D3 | Akademia Sportu Run4Fun Oleśnica |
31 | GAWLIK | NADIA | 2014 | D3 | Centrum Karate Tradycyjnego Wrocław |
20 | GLIŃSKI | ADAM | 2013 | D3 | ZSP10 |
19 | Hrisulidis | Michał | 2013 | D3 | Sp 22 Wrocław |
11 | HUTNIK | FRANEK | 2014 | D3 | SP 4 |
2 | Juszczyszyn | Nina | 2014 | D3 | MKS SIECHNICE |
26 | KIERES | ANNA | 2013 | D3 | MKS Siechnice/SP17 |
23 | Krukowska | Julia | 2013 | D3 | MKS SIECHNICE |
KRZESIŃSKA | KAJA | 2013 | D3 | RUN4FUN OLEŚNICA | |
KRZESIŃSKA | MAJA | 2013 | D3 | RUN4FUN OLEŚNICA | |
22 | Kubica | ZOFIA | 2013 | D3 | MKS SIECHNICE |
Kuźma | Magdalena | 2013 | D3 | SP4 Wrocław | |
29 | Ławrynowicz | Marta | 2013 | D3 | SP nr 80 we Wrocławiu |
17 | Miś | Aleksander | 2014 | D3 | P33 |
7 | Orzechowska | Gabriela | 2013 | D3 | |
32 | Paradyż | Maksymilian | 2014 | D3 | SP 25 Wrocław |
24 | Pieńkowski | FILIP | 2014 | D3 | Szkoła |
10 | Polak | Zofia | 2014 | D3 | MKS Siechnice |
4 | Puk | Maciej | 2013 | D3 | MKS Siechnice |
27 | Raczkowska | Pola | 2014 | D3 | |
Rojek | Wojciech | 2014 | D3 | ||
28 | ROZNERSKA | SOFIA | 2013 | D3 | SSP72 |
25 | Rubacha | Marek | 2013 | D3 | MKS Siechnice / OSM im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu |
30 | Selina | Anna | 2013 | D3 | MKS Parasol Wrocław |
18 | Sielicki | Dariusz | 2013 | D3 | Sp 33 Wrocław |
Skoczylas | Jakub | 2014 | D3 | AP Śląsk Wrocław | |
36 | Staniów | Julian | 2013 | D3 | SP nr 39 Wrocław |
3 | Szewczuk | Natan | 2014 | D3 | SP nr. 63 |
35 | Szpunt | AGNIESZKA | 2013 | D3 | Parasol |
6 | Tynecki | Henryk | 2013 | D3 | SP nr 45 |
8 | WARZECHA | VICTORIA | 2013 | D3 | MKS SIECHNICE |
1 | Ważny | Maksymilian | 2013 | D3 | WAŻNY TEAM |
15 | Zentkowska | Zofia | 2013 | D3 | Sp 51 |
33 | Zminkowski | Olaf | 2014 | D3 | |
34 | Zminkowski | Tymoteusz | 2014 | D3 |
Nr | Nazwisko | Imię | Rocznik | Kategoria | Klub |
---|---|---|---|---|---|
9 | BARGŁOWSKA | MAJA | 2012 | D4 | Akademia Sportu RUN4FUN |
19 | BŁASZCZYK | HANNA | 2012 | D4 | Run4Fun |
1 | Cieśla | Karolina | 2011 | D4 | |
8 | Dudziak | Zuzanna | 2011 | D4 | MKS SIECHNICE |
11 | Galimski | Wiktor | 2011 | D4 | Szkołą podstawowa w Długołęce |
4 | Głowacz | Anita | 2011 | D4 | Kotwica Brzeg |
20 | Gronowski | Piotr | 2011 | D4 | ZSP Świątniki |
5 | Irzabek | Joanna | 2012 | D4 | MKS Siechnice |
24 | Jonko | Franciszek | 2012 | D4 | |
25 | Jonko | Łucja | 2011 | D4 | |
12 | JUNKIEWICZ | Michał | 2011 | D4 | Szkoła Podstawowa nr 38 |
16 | KOWALSKI | FRANCISZEK | 2011 | D4 | CICLISMO Wrocław |
14 | Kozińska | Daria | 2012 | D4 | Sp. nr 8 |
18 | Kubacka | Zuzanna | 2011 | D4 | Szkoła podstawowa nr 4 w Oleśnicy |
22 | Lipowicz | Mateusz | 2011 | D4 | SP80 |
15 | Łopyta | Dominika | 2011 | D4 | |
Messyasz | Lena | 2011 | D4 | WLKS Wrocław | |
17 | Mikrut | Patryk | 2011 | D4 | SP 118 |
7 | Pałgan | Sebastian | 2011 | D4 | SP 77 Wrocław |
21 | Przymęcki | Konrad | 2011 | D4 | MKS MOS Wrocław |
10 | Putyra | Janina | 2012 | D4 | ZSP Wysoka |
6 | Rejno | Jakub | 2011 | D4 | Forza Wrocław |
13 | Sipurzyńska | Lena | 2011 | D4 | SP Mąkoszyce |
26 | Staniów | Zofia | 2011 | D4 | SP nr 39 Wrocław |
3 | Szewczuk | Antoni | 2012 | D4 | SP nr. 63 |
2 | Śródka | Jadwiga | 2011 | D4 | SP1 Trzebnica |
23 | Wlizło | Michał | 2011 | D4 | MKS Siechnice |
Wolinski | Maciej | 2011 | D4 | ATUT Wroclaw |
Nr | Nazwisko | Imię | Rocznik | Kategoria | Klub |
---|---|---|---|---|---|
202 | Bomirski | Tomek | 2010 | D5 | SP119 |
214 | Broczek | KACPER | 2008 | D5 | MKS Parasol Wrocław |
207 | Budnik | PAWEŁ | 2010 | D5 | BUDNIK TEAM |
205 | Caban | Mateusz | 2010 | D5 | |
203 | Drewnicka | Juli | 2010 | D5 | MKS Siechnice |
206 | Filarski | Eryk | 2010 | D5 | Matner Running Team |
208 | Jaskulska | Kornelia | 2010 | D5 | MKS Siechnice |
204 | Kamiński | Marcin | 2009 | D5 | V LO |
215 | KIERES | WOJCIECH | 2010 | D5 | MKS Siechnice/SP17 |
217 | Kluczka | Dominika | 2010 | D5 | SP Parnas |
211 | Kornaś | Jan | 2010 | D5 | GóryLasy |
201 | Krzak | Natasza | 2010 | D5 | Akademia Sportu Run4Fun |
209 | Machoń | Juliusz | 2008 | D5 | LITWIN SPORTS |
218 | Popławska | Joanna | 2008 | D5 | MKS Parasol Wrocław |
212 | Szmyd | Martyna | 2010 | D5 | |
213 | Szmyd | Milena | 2010 | D5 | |
216 | Wiktorski | Michał | 2008 | D5 | MKS Parasol / LO XIV / trenujznami.pl |
210 | WYSOCKA | MICHALINA | 2010 | D5 | MKS MOS WROCŁAW |