z

Katowice

Wyniki

Bieg 1

16.10.2016 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 133 CZERNEK WOJCIECH Katowice AZS POLITECHNIKA ŚLĄSKA 1992 M20 00:16:17 00:16:17
2 507 KAWIK TOMASZ Brenna KAWIK TEAM/RUNSPIRATION 1991 M20 00:16:18 00:16:18
3 2 PASEK DAMIAN Bytom TEAM PASEK 1985 M30 00:16:38 00:16:38
4 103 MUTWIL OLIWIER Wodzisław Śląski FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ ODWAŻNIE 1999 M16 00:16:51 00:16:51
5 3 WŁOSTOWSKI MATEUSZ Bytom TEAM PASEK 1995 M20 00:16:58 00:16:59
6 563 ROSIŃSKI ARTUR Ruda Śląska PARKRUN KATOWICE 1993 M20 00:17:02 00:17:02
7 628 BEZNER KAMIL Bytom TEAM PASEK 1984 M30 00:17:03 00:17:03
8 106 MRACHACZ PIOTR Bytom TEAM PASEK 1997 M16 00:17:14 00:17:15
9 511 LYSKO JAKUB Dąbrowa Górnicza DOLINIARZE 1985 M30 00:17:27 00:17:27
10 266 GADOMSKI KAMIL Katowice 1998 M16 00:17:39 00:17:39
11 531 SZYMAŃSKI BARTOSZ Katowice NIEWYMIĘKACZE 1981 M30 00:17:42 00:17:42
12 397 SEWERYN JACEK Mysłowice LIGA NIEZWYKŁYCH DŻENTELMENÓW 1978 M30 00:17:47 00:17:48
13 162 SZAFARCZYK MARCIN Ochaby Małe LKS POGÓRZE/ RUNSZ-TEAM/ FUNDACJA MYŚL POZYTYWNIE DZIAŁAJ OD 1990 M20 00:17:49 00:17:51
14 445 BUKAŁA DAWID Bieruń 1994 M20 00:18:00 00:18:00
15 171 LIZAK WOJCIECH Jastrzębie-Zdrój 1980 M30 00:18:01 00:18:01
16 537 GAJDA MARCIN Tychy 1978 M30 00:18:15 00:18:17
17 20 WOTA ROBERT Kraków PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 1966 M50 00:18:32 00:18:34
18 522 ZIECINA MACIEJ katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1977 M30 00:18:33 00:18:34
19 342 WILK DAWID Zabrze NIGHT RUNNERS 1989 M20 00:18:44 00:18:47
20 23 SZMUKIER MARCIN KOZIEGŁOWY PARKRUN KATOWICE 1995 M20 00:18:48 00:18:50
21 503 SZYMCZAK ARKADIUSZ Siemianowice Śląskie TS AKS CHORZÓW 1992 M20 00:18:56 00:18:59
22 498 GRUSZCZYŃSKI ARTUR Katowice 1977 M30 00:19:08 00:19:08
23 278 KLIMAS KAMIL Katowice 1982 M30 00:19:08 00:19:11
24 572 SOBÓR KRZYSZTOF Dąbrowa Górnicza VIACON POLSKA 1971 M40 00:19:11 00:19:13
25 412 JANKOWSKI ŁUKASZ Katowice TRAINING- CONNECTING PEOPLE 1986 M30 00:19:12 00:19:14
26 263 SNOCHOWSKI RAFAŁ Katowice SKLEPBIEGACZA.PL 1983 M30 00:19:14 00:19:16
27 387 WARSKI PATRYK Katowice 1983 M30 00:19:13 00:19:17
28 203 SZAFRON ŁUKASZ Chorzów SKLEPBIEGACZA.PL 1988 M20 00:19:17 00:19:20
29 316 JANOCHA PIOTR Żarki Letnisko LIBERO MYSZKÓW 1979 M30 00:19:27 00:19:31
30 625 PYTEL JANUSZ Sosnowiec SOKÓŁ ZAKOPANE 1958 M50 00:19:31 00:19:34
31 595 BEŁC PAWEŁ Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1999 M16 00:19:34 00:19:35
32 119 ADAMCZYK MIROSŁAW Siemianowice Śląskie CSC ADVENTURE ACADEMY 1970 M40 00:19:35 00:19:37
33 298 MORDARSKI PIOTR katowice 1973 M40 00:19:37 00:19:39
34 631 MYKAŁA RAFAŁ Katowice AUGUSTEAM 1973 M40 00:19:37 00:19:42
35 494 IWANYSZYN TOMASZ Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1982 M30 00:19:42 00:19:46
36 170 DOMAŃSKI JAROSŁAW Siemianowice Śląskie 1979 M30 00:19:42 00:19:47
37 588 CZADO ARTUR Sosnowiec 1991 M20 00:19:51 00:19:53
38 18 ŚWIDER MARIUSZ Sosnowiec #CZELADZBIEGA 1981 M30 00:19:55 00:19:58
39 441 MLECZKO MARIAN Zabrze AKTYWNE ZABRZE 1962 M50 00:19:57 00:20:00
40 345 WOWER BARTŁOMIEJ Chorzów CSC ADVENTURE ACADEMY 1982 M30 00:20:01 00:20:02
41 416 SIEDLECKI PAWEŁ Katowice UKS SPRINT KATOWICE 1981 M30 00:20:10 00:20:14
42 135 GROCKI MIROSŁAW Chorzów HAZOKI 1988 M20 00:20:12 00:20:15
43 83 DUDZIK ZENON katowice NIEZRZESZONY 1962 M50 00:20:15 00:20:18
44 141 ŻUK ANDRZEJ KATOWICE NFZ WYDZIAŁ BIEGOWY 1970 M40 00:20:18 00:20:20
45 238 KROSNY SEBASTIAN Mikołów BIEGAMYZSERCEM.PL_BIEGATON 1982 M30 00:20:20 00:20:20
46 518 SZALA KRZYSZTOF Łaziska Górne BIEGAMGDZIECHCE.PL 1985 M30 00:20:21 00:20:23
47 100 GÓRSKI MARIUSZ Tychy 1982 M30 00:20:27 00:20:29
48 389 WIECZOREK DAMIAN Katowice NIGHT RUNNERS 1971 M40 00:20:25 00:20:30
49 301 DZIDOWSKI ALEKSANDER Zawiercie BIEGAJ RAZEM Z NAMI ZAWIERCIE 1981 M30 00:19:58 00:20:52
50 281 ŻELIŃSKI MICHAŁ Chorzów 1998 M16 00:20:27 00:21:16
51 442 HERTLING KRZYSZTOF Chorzów CSC ADVENTURE ACADEMY 1998 M16 00:20:28 00:21:16
52 497 KORNATOWSKI TOMASZ Katowice NIGHT RUNNERS 1977 M30 00:20:32 00:20:36
53 363 FURICH DARIUSZ Siemianowice Śląskie 1971 M40 00:20:36 00:20:40
54 514 JACHYM ARKADIUSZ Bielsko-Biała 1976 M40 00:20:36 00:20:40
55 428 KOBEL RADOSŁAW Mikołów BODY MIND EXPERTS KATOWICE 1977 M30 00:20:38 00:20:42
56 329 TUREK RAFAŁ Będzin NIEZRZESZONY 1977 M30 00:20:41 00:20:43
57 311 KUKUCZ BARTŁOMIEJ Skoczów LKS POGÓRZE / OLZA CIESZYN 1986 M30 00:20:41 00:20:45
58 192 KOZIEŁ GRZEGORZ Chorzów SILESIA RUNNERS CLUB 1982 M30 00:20:42 00:20:44
59 228 HIRSZ TOMASZ Siemianowice Śląskie 1980 M30 00:20:44 00:20:48
60 60 PISZCZEK KRZYSZTOF Katowice PROFI AUTO TEAM 1980 M30 00:20:47 00:21:34
61 198 SZĘDZIELORZ KRYSTIAN Siemianowice Śląskie SILESIA RUNNERS CLUB 1982 M30 00:20:48 00:20:53
62 562 THAMM MARIUSZ KATOWICE 5M 1976 M40 00:20:48 00:20:52
63 637 KANIA DAMIAN MYSŁOWICE 1980 M30 00:20:54 00:20:57
64 449 JODŁOWIEC CZESŁAW imielin 1965 M50 00:20:58 00:21:04
65 148 GAMZA ANDRZEJ Siemianowice Śl. 1967 M40 00:21:02 00:21:07
66 610 PALCZEWSKI PRZEMEK Mysłowice LIGA NIEZWYKŁYCH DŻENTELMENÓW 1975 M40 00:21:02 00:21:05
67 431 PLICH ANDRZEJ Mysłowice LIGA NIEZWYKŁYCH DZENTELMENÓW 1977 M30 00:21:05 00:21:08
68 270 POTĘGA GRZEGORZ Dąbrowa Górnicza 1968 M40 00:21:12 00:22:00
69 467 STACHOWIAK SEBASTIAN Katowice 1971 M40 00:21:13 00:22:00
70 288 CHROBOK ŁUKASZ ZABRZE NIGHT RUNNERS ZABRZE 1983 M30 00:21:21 00:21:27
71 310 GONIWIECHA RAFAŁ Katowice ENDURANCE TEAM 1979 M30 00:21:23 00:22:11
72 312 BOREK BOGUSŁAW Strzebiń O CO BIEGA W KALETACH 1975 M40 00:21:32 00:22:20
73 82 OLEKSY KRZYSZTOF Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1970 M40 00:21:35 00:23:08
74 31 KĘPA KRZYSZTOF Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1970 M40 00:21:37 00:21:43
75 326 KINEL JACEK Siemianowice Slaskie ADS MASNA KRYTYCZNA 1982 M30 00:21:41 00:21:46
76 370 FONFEREK MAREK Chorzów 1973 M40 00:21:45 00:22:34
77 480 STRUMIŃSKI EMIL Czeladź MOVEMAN.PL 1988 M20 00:21:47 00:22:37
78 153 FILAPEK BARTOSZ Brzeszcze 1982 M30 00:21:48 00:21:52
79 540 STAŃCZYK TOMASZ Kalety O CO BIEGA W KALETACH 1972 M40 00:21:51 00:22:37
80 58 SZCZYGIEŁ DAMIAN Katowice PROFI AUTO TEAM 1986 M30 00:21:56 00:22:43
81 581 JÓZEF TOMASZ Dąbrowa Górnicza RUNDOMATO 1983 M30 00:21:59 00:22:49
82 299 RUS MICHAŁ Ruda Śląska 1983 M30 00:22:02 00:22:50
83 481 SPRYCHA SŁAWOMIR Czeladź #CZELADZBIEGA 1983 M30 00:22:03 00:22:08
84 46 FIREK RAFAŁ Brzezinka 1975 M40 00:22:04 00:22:51
85 38 ŻYCHOŃ KRZYSZTOF Katowice PROFI AUTO TEAM 1985 M30 00:22:05 00:22:52
86 525 SEGIET PAWEŁ Bytom SILESIA RUNNERS CLUB 1979 M30 00:22:07 00:22:11
87 241 LOSKA WALDEMAR Katowice KOSTUCHNA BIEGA 1974 M40 00:22:07 00:22:12
88 486 ZIELONKA ROMAN Dąbrowa Górnicza BREMBO POLAND 1973 M40 00:22:09 00:22:56
89 61 WIĘCZKOWSKI PIOTR Katowice PARTNER 2000 1978 M40 00:22:15 00:23:04
90 371 DZIDA TOMASZ Ruda Śląska BIEG Z CHRYSTUSEM 1975 M40 00:22:23 00:23:56
91 623 MISZCZAK DAMIAN Imielin IMIELIN BIEGA/TEAM PAPRY 20 1974 M40 00:22:26 00:24:48
92 260 GAŃCZAK WALDEMAR Chorzów SILESIA RUNNERS CLUB 1978 M30 00:22:30 00:22:33
93 290 CHROBOK MATEUSZ Zabrze NIGHT RUNNERS ZABRZE 1988 M20 00:22:31 00:22:37
94 624
736*
SYGUŁA ŁUKASZ Dąbrowa Górnicza 1982 M30 00:22:32 00:23:23
95 54 FRANKIEWICZ MARIUSZ Katowice 1980 M30 00:22:34 00:23:22
96 201 DZIWAK DARIUSZ Katowice TIMOTHY 1985 M30 00:22:35 00:23:26
97 420 BEDNARSKI MARIUSZ Toporowice 1976 M40 00:22:36 00:22:41
98 645 ĆMIEL MATEUSZ KATOWICE 1988 M20 00:22:38 00:22:44
99 355 KURZ MAREK Katowice 1976 M40 00:22:43 00:23:32
100 373 GIERSZEWSKI KAROL Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 2000 M16 00:22:44 00:22:47
101 144 KAŁUŻA ARKADIUSZ Bierun 1973 M40 00:22:45 00:22:52
102 573 WOTA SERGIUSZ Krynica Morska 1968 M40 00:22:47 00:23:38
103 504 CEBULA MARIUSZ Ruda Śląska LEROY MERLIN KATOWICE 1973 M40 00:22:49 00:22:55
104 524 FIGIEL HENRYK katowice 1965 M50 00:22:53 00:22:59
105 286 SEWERA SEBASTIAN Katowice KOSTUCHNA BIEGA 1983 M30 00:22:59 00:23:04
106 29 HOROWSKI TOMASZ Tychy SZYBCY I WŚCIEKLI 1972 M40 00:22:59 00:23:49
107 289 GAŁĄZKA ADRIAN Świętochłowice 1984 M30 00:23:01 00:23:51
108 233 PIETRYSIAK STEFAN Zabrze S.A.S ZABRZE 1960 M50 00:23:05 00:23:13
109 440 WOLNY MIROSŁAW Katowice 1976 M40 00:23:06 00:23:54
110 337 DULIAN MICHAŁ RUDA ŚLĄSKA BIEG Z CHRYSTUSEM 1982 M30 00:23:06 00:24:39
111 375 KUCHARCZYK ROBERT Chorzów SILESIA RUNNERS CLUB 1979 M30 00:23:06 00:23:55
112 618 IWAŃCZAK STANISŁAW Katowice 1966 M50 00:23:08 00:23:10
113 149 MOTOWIDŁO TOMASZ Jastrzębie-Zdrój 1979 M30 00:23:08 00:23:59
114 283 PINKAWA GRZEGORZ Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1979 M30 00:23:10 00:24:00
115 439 ĆWIKLIŃSKI PIOTR Dąbrowa Górnicza KLUB ŻEGLARSKI ZAGŁĘBIE 1980 M30 00:23:12 00:24:01
116 474 JÓZEF MATEUSZ Katowice RUNDOMATO 1993 M20 00:23:15 00:24:05
117 505 SIKORA ARKADIUSZ Chorzów ŚLĄSKI WYDZIAŁ BIEGOWY NFZ 1976 M40 00:23:15 00:23:21
118 40 POTOCZNY MIROSŁAW JAWORZNO 1974 M40 00:23:16 00:24:08
119 484 RYMASZEWSKI WOJTEK Zabrze TRENERBIEGANIA.PL 1982 M30 00:23:16 00:24:08
120 559 ŚWIERCZEK ŁUKASZ Sosnowiec GALEN 1977 M30 00:23:20 00:24:11
121 175 SUŁKOWSKI OLEK Katowice WUJEK BIEGA 1979 M30 00:23:21 00:25:55
122 120 KUCZBORSKI JAROSŁAW Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1974 M40 00:23:24 00:24:15
123 274 ROLNIK REMIGIUSZ Mikołów 1967 M40 00:23:25 00:24:15
124 423 KMERA TOMASZ Sosnowiec SAINT-GOBAIN-SQUAD 1978 M30 00:23:25 00:23:28
125 35 MAŁKOWSKI TOMASZ Zabrze NIGHT RUNNERS 1982 M30 00:23:26 00:25:45
126 41 GOŁĄBEK PIOTR Sosnowiec 1983 M30 00:23:28 00:24:23
127 231 STANKOWIAK MACIEJ Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW 1978 M30 00:23:30 00:25:01
128 27 DUDEK PAWEŁ Katowice MORDERCZE PTAKI 1978 M30 00:23:42 00:25:13
129 101 LEŚNIAK TOMASZ Dąbrowa Górnicza KRZYWDA TEAM 1984 M30 00:23:43 00:23:49
130 585 HUMPA FILIP Katowice GALEN TEAM 1986 M30 00:23:44 00:24:30
131 115 ŻERO SEBASTIAN Będzin WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1981 M30 00:23:44 00:24:31
132 73 GWÓŹDŹ MICHAŁ Czeladź #CZELADZBIEGA 1976 M40 00:23:47 00:24:43
133 118 KULIKÓW SŁAWOMIR Mysłowice 1978 M30 00:23:49 00:24:38
134 571 SZYDŁO MACIEJ Katowice OPEL ACTIVE TEAM 1973 M40 00:23:49 00:24:45
135 339 NITKA ARTUR Ruda Ruda 1980 M30 00:23:51 00:25:25
136 323 FLOREK IREK Mysłowice 1983 M30 00:23:52 00:25:28
137 468 STACHOWIAK DAMIAN Katowice 1996 M20 00:23:54 00:24:45
138 510 BORCZ TOMASZ SOSNOWIEC 1973 M40 00:23:54 00:24:42
139 66 BĄK TADEUSZ bieruń SAMOTNY BIEGACZ 1955 M60 00:23:54 00:24:49
140 630 DOMAGALSKI RYSZARD ZABRZE 1958 M50 00:23:58 00:24:48
141 63 BIERNAT MATEUSZ Katowice 1987 M20 00:23:58 00:24:50
142 166 GĄSIOROWSKI MARCIN Rybnik 1978 M30 00:24:00 00:24:09
143 125 WOSIEK PIOTR Katowice PROFI AUTO TEAM 1986 M30 00:24:00 00:24:48
144 332 WYSOTA MICHAŁ Sosnowiec GALEN 1978 M30 00:24:02 00:24:53
145 491 WLODKOWSKI KRZYSZTOF Tychy 1979 M30 00:24:03 00:24:57
146 237 ŻMIJEWSKI MACIEJ Zabrze 1985 M30 00:24:07 00:26:28
147 218 ZIELIŃSKI MARCIN Bytom MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 1977 M30 00:24:07 00:24:57
148 53 BRYŚ KRZYSZTOF Katowice 1986 M30 00:24:08 00:24:57
149 225 NOWIŃSKI WOJTEK Zabrze NIGHT RUNNERS 1984 M30 00:24:13 00:25:47
150 309 HELBIN JAKUB Dąbrowa górnicza MACROLOGIC RUNTIME 1982 M30 00:24:14 00:26:32
151 390 STARY DAMIAN Ruda Śląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1976 M40 00:24:14 00:25:46
152 294 GAŁĄZKA MAREK Świętochłowice 1961 M50 00:24:14 00:25:04
153 409 SITARZ GRZEGORZ Ostrów Wielkopolski LEROY MERLIN KATOWICE 1986 M30 00:24:18 00:25:13
154 240 KUŚ DAWID Katowice RUCH AUTONOMII ŚLĄSKA 1987 M20 00:24:18 00:25:06
155 564 SŁOMSKI MAKSYM Katowice PPNBB 1988 M20 00:24:18 00:25:11
156 483 SURZYN MICHAŁ Katowice 1984 M30 00:24:18 00:25:49
157 419 KOWAL LESZEK Zabrze 1966 M50 00:24:22 00:25:52
158 320 LEWANDOWSKI TOMASZ Katowice SKLEP BIEGACZA 1989 M20 00:24:24 00:26:42
159 71 JANKO KAMIL Chorzów 1996 M20 00:24:25 00:25:12
160 570 NUSBAUM IRENEUSZ Jaworzno GRUPA DBK 1979 M30 00:24:25 00:26:01
161 368 JÓZEF MAREK Katowice RUNDOMATO 1978 M30 00:24:26 00:25:17
162 392 KAŁUSKI KUBA Katowice 1985 M30 00:24:27 00:25:59
163 202 DUDA RADOSŁAW Ożarowice GB GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 1990 M20 00:24:31 00:25:22
164 406 BIENIEK ADRIAN Chorzow 1983 M30 00:24:32 00:25:24
165 414 MACHOWIAK ADAM Katowice 1984 M30 00:24:34 00:26:07
166 57 PELC ADAM Katowice DLABIEGACZY.PL 1982 M30 00:24:37 00:26:11
167 302 WIECZOREK KRZYSZTOF Katowice TRUCHTACZ MYSŁOWICE 1968 M40 00:24:38 00:26:12
168 275 ROLNIK BARTOSZ Mikołów 2000 M16 00:24:38 00:25:30
169 136 PIWOWAR JAROSŁAW Sosnowiec PARKRUN KATOWICE 1985 M30 00:24:40 00:25:29
170 430 CHRZANOWSKI CZESŁAW SOSNOWIEC HDK PCK BASIA PRZY KWK MYSŁOWICE WESOŁA 1960 M50 00:24:42 00:26:16
171 359 JASKÓLSKI PIOTR Chorzów BRAK 1980 M30 00:24:44 00:25:39
172 333 WOJTASZCZYK PAWEŁ Katowice 1983 M30 00:24:46 00:27:26
173 319 JANDZIOŁ MARCIN Bytom 1982 M30 00:24:50 00:26:22
174 613 WISEŁKA ANDRZEJ Rybnik 1979 M30 00:24:51 00:26:29
175 455 PUCEK TOMASZ Chorzów 1979 M30 00:24:52 00:25:43
176 393 STRUMIEN JACEK Katowice 1962 M50 00:24:52 00:25:45
177 229 BOJDOŁ MARCIN Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA 1973 M40 00:24:52 00:26:27
178 576 AUGUSTYN GRZEGORZ Katowice STOWARZYSZENIE BLOK AKTYWNI RAZEM 1978 M30 00:24:55 00:26:28
179 165 SOLECKI TOMASZ Bieruń GOMOLA TRANS AIRCO 1979 M30 00:24:55 00:27:35
180 533 PIATEK JACEK Knurów 1976 M40 00:24:55 00:25:49
181 174 SZYNAWA ADRIAN Siemianowice Śląskie RAIFFEISEN POLBANK SPORT TEAM 1987 M20 00:24:56 00:25:47
182 112 KONARSKI MICHAŁ Piekary Śląskie 1982 M30 00:24:57 00:26:32
183 425 DZIUBDZIELA MARCIN Katowice GALEN TEAM 1981 M30 00:24:59 00:26:32
184 443 BŁASZCZYK CZESŁAW Katowice 1955 M60 00:25:03 00:27:22
185 90 ŁUKASZEWSKI PRZEMYSŁAW Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW 1975 M40 00:25:04 00:25:58
186 401 SUŚLIK SOBIESŁAW Mysłowice 1974 M40 00:25:06 00:26:40
187 527 BALCAREK MICHAŁ Tychy GRUPA DBK 1984 M30 00:25:10 00:26:45
188 179 WYROBIEC GRZEGORZ Jaworzno 1972 M40 00:25:11 00:27:32
189 560 ZIĘBA ADAM Bytom 1974 M40 00:25:13 00:26:05
190 568 JĘDRUCH JACEK Katowice JJ PRODUCTION 1983 M30 00:25:16 00:26:08
191 84 SZELUGA JERZY Zabrze 1975 M40 00:25:17 00:26:53
192 636 WOSK MATEUSZ Mysłowice 1987 M20 00:25:18 00:26:10
193 138 BUGAJ GRZEGORZ Mysłowice TRAVOIS 1974 M40 00:25:18 00:26:49
194 593 NOWAK DAWID Czerwionka-Leszczyny PIORUNY 1987 M20 00:25:19 00:27:49
195 448 JODŁOWIEC MICHAŁ Imielin 1999 M16 00:25:20 00:26:56
196 489 MAJDA TOMASZ Katowice LEROY MERLIN KATOWICE 1986 M30 00:25:23 00:26:20
197 272 KOTAS AREK Katowice 1975 M40 00:25:30 00:27:02
198 461 CISŁO PRZEMEK Sosnowiec DĘBÓWKA 1979 M30 00:25:31 00:25:34
199 97 KOSOBUDZKI SEBASTIAN Sosnowiec WIKOSS-SPORT 1975 M40 00:25:38 00:26:31
200 81 TRZCIONKA MIROSŁAW Katowice PROFI AUTO TEAM 1986 M30 00:25:40 00:26:28
201 67 BIENIEK ADAM Zabrze NIGHT RUNNERS 1979 M30 00:25:40 00:27:16
202 62 PALENTA MAREK Katowice 1971 M40 00:25:41 00:27:14
203 130 NIŹNIK MARCIN Siemianowice Śląskie 1985 M30 00:25:43 00:26:40
204 535 SZYMAŃSKI MICHAŁ Katowice 1979 M30 00:25:44 00:27:18
205 575 POLAK KRZYSZTOF Ruda Śląska OPEL ACTIVE TEAM 1973 M40 00:25:49 00:28:08
206 199 MAJER BŁAŻEJ Kietrz 1994 M20 00:25:52 00:28:16
207 183 KUBERA ANDRZEJ Katowice BIEGAMY DALEJ KATOWICE 1968 M40 00:25:52 00:26:46
208 151 WOŁUJEWICZ PAWEŁ Mysłowice 1988 M20 00:25:55 00:27:30
209 102 KUBICA DARIUSZ Mysłowice 1972 M40 00:26:00 00:26:52
210 17 ADAMCZEWSKI DARIUSZ Chorzów 1988 M20 00:26:02 00:28:35
211 415 BULAK WITOLD Chorzów PARKRUN KATOWICE 1986 M30 00:26:02 00:27:43
212 96 KOZIARZ ARTUR Katowice SILESIA SKATING 1983 M30 00:26:03 00:26:55
213 580 HERMAN ROBERT Sosnowiec 1988 M20 00:26:04 00:28:36
214 407 MOCNY MICHAŁ Kraków DUROSKI 1987 M20 00:26:04 00:28:36
215 248 HORZELA ADAM Katowice 1986 M30 00:26:05 00:27:40
216 152 BERESKA BARTŁOMIEJ Gliwice 1985 M30 00:26:15 00:27:05
217 336 PIETREK DARIUSZ Ruda Sląska ADS MASNA KRYTYCZNA 1985 M30 00:26:15 00:28:35
218 476 LACHERA BOGUSŁAW Zabrze NIGHT RUNNERS 1959 M50 00:26:15 00:28:34
219 534 SIARKA JAREK Ruda Śl. 1983 M30 00:26:16 00:28:37
220 108 PIEKOSZEWSKI JANUSZ Mysłowice 1975 M40 00:26:19 00:27:17
221 261 GROMADZKI KAMIL Katowice 1986 M30 00:26:23 00:27:58
222 277 HAŃCZUR JOZEF Bytom B T M RUNNERS 1961 M50 00:26:23 00:27:19
223 528 DZIUBDZIELA JAROSŁAW Katowice GALEN TEAM 1957 M50 00:26:25 00:27:59
224 350 GOGOLIN JERZY Zabrze 1947 M60 00:26:26 00:26:30
225 69 ŻYCHOŃ ADAM Katowice 1986 M30 00:26:27 00:27:15
226 587 DĄBEK ARTUR Piła Kościelecka 1985 M30 00:26:28 00:27:17
227 634 ULCZOK TOMASZ Łaziska Górne 1980 M30 00:26:30 00:28:50
228 247 SOBSTEL PRZEMYSŁAW Siemianowice Slaskie 1982 M30 00:26:33 00:28:53
229 132 RYKALSKI DAMIAN Jaworzno EPKT SPOTTERS 1981 M30 00:26:36 00:28:11
230 87 RONER PRZEMYSŁAW Siemianowice Śląskie 1979 M30 00:26:36 00:28:59
231 542 BIESZCZAD DAWID Świętochłowice KLUB MORSÓW TERMOKLINA ŚWIĘTOCHŁOWICE 2000 M16 00:26:38 00:26:45
232 490 BARCZYK ŁUKASZ Klucze 1981 M30 00:26:39 00:28:10
233 463 KOŚNIAK SŁAWOMIR Kalety O CO BIEGA W KALETACH 1984 M30 00:26:45 00:27:33
234 308 BADURA RYSZARD Katowice - 1959 M50 00:26:46 00:27:38
235 245 KAMIŃSKI RAFAŁ Gliwice NIGHT RUNNERS 1984 M30 00:26:47 00:28:21
236 43 PARCHENIAK JACEK Katowice 1968 M40 00:26:47 00:27:41
237 140 ESZYK JERZY Katowice 1968 M40 00:26:50 00:27:43
238 173 CZEMPIEL MATEUSZ Piekary Śląskie PROMILKI Z PIEKAR 1989 M20 00:26:50 00:28:28
239 239 MOĆKO GRZEGORZ Katowice 1955 M60 00:26:56 00:28:32
240 583 WOŹNICZKA KRZYSZTOF Katowice 1969 M40 00:27:04 00:28:39
241 422 FLAK HENRYK Katowice 1956 M60 00:27:05 00:29:26
242 142 NAWIAS ALBIN Katowice 1961 M50 00:27:07 00:28:01
243 500 OBUCHOWSKI ROBERT Dąbrowa Górnicza WŚCIEKŁE KRÓLIKI 1972 M40 00:27:11 00:29:35
244 172 PAWELEC SEBASTIAN Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC 1973 M40 00:27:12 00:28:46
245 296 SIEJDA DANIEL Siemianowice Śląskie 1984 M30 00:27:15 00:29:34
246 217 LASKA RAFAŁ Katowice 1975 M40 00:27:17 00:29:36
247 303 PAWŁOWSKI CZESŁAW nowy sącz 1956 M60 00:27:25 00:29:59
248 400 HAJNRICH MACIEJ Katowice 1981 M30 00:27:29 00:30:01
249 432 BARON EUGENIUSZ Gostyń USNB 1964 M50 00:27:31 00:29:08
250 45 SITKO SYLWESTER Preczów 1972 M40 00:27:47 00:30:10
251 620 BUSS JAKUB Kudowa-Zdrój KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA 1972 M40 00:28:05 00:30:31
252 195 PAWEŁEK KRZYSZTOF Świętochłowice 1972 M40 00:28:30 00:30:50
253 388 LIPMAN WIEŃCZYSŁAW Katowice 1965 M50 00:28:32 00:30:52
254 622 BEDLICKI MICHAŁ Katowice TS SOKÓŁ ŚLĄSK 1969 M40 00:28:34 00:31:01
255 346 GRZELA KRZYSZTOF Siemianowice Śląskie NATIONALE NEDERLANDEN 1983 M30 00:28:35 00:31:01
256 150 DONOCIK KRZYSZTOF Katowice 1982 M30 00:28:39 00:31:15
257 548 MAŁYSZKO DAWID Katowice 1989 M20 00:28:41 00:31:20
258 611 PIĘTOŃ PAWEŁ Katowice ROCKFIT 1988 M20 00:28:41 00:30:13
259 561 ŚWIERŻYŃSKI KAROL Katowice 1989 M20 00:28:43 00:31:22
260 146 PILARSKI RADEK Katowice - 1976 M40 00:28:48 00:31:10
261 626 HORA GRZEGORZ Ruda Śląska 1980 M30 00:28:48 00:31:22
262 284 KOS ŁUKASZ Katowice 1979 M30 00:28:53 00:31:18
263 304 CHODZIDŁO RAFAŁ Chorzów 1981 M30 00:28:54 00:30:33
264 291 KRAWCZYK KAMIL Tychy 1989 M20 00:28:55 00:31:20
265 451 NOWAK ŁUKASZ Katowice 1978 M30 00:28:57 00:30:37
266 519 TURCZYK TOMASZ Katowice 1978 M30 00:28:58 00:30:38
267 398 JARCZYK KAMIL Siemianowice Śląskie 1988 M20 00:29:00 00:30:40
268 600 DOMŻOŁ RADOSŁAW Mysłowice PPNBB 1995 M20 00:29:15 00:31:47
269 256 JARASZ ALEKSANDER Zabrze 1977 M30 00:29:18 00:31:50
270 315 KOWALSKI SŁAWOMIR Bytom BIEGAM OD WCZORAJ 1983 M30 00:29:18 00:31:52
271 364 GAIM JACEK Katowice 1975 M40 00:29:22 00:31:58
272 353 GWÓŹDŹ MICHAŁ Katowice 1990 M20 00:29:28 00:31:07
273 617 NIECZYPOR ROLAND Katowice 1956 M60 00:29:29 00:31:50
274 547 STAWOWY KRZYSZTOF Rybnik PIORUNY 1989 M20 00:29:31 00:32:02
275 413 SŁYSZKO ADAM Bytom 1976 M40 00:29:34 00:31:59
276 182 MARCHEWKA ŁUKASZ Bytom ROCKY BALBOA RUNNING CLUB 1981 M30 00:29:42 00:32:17
277 612 REDMAN GRZEGORZ Czeladź RKP 1981 M30 00:29:51 00:32:18
278 599 MADEJ MARCIN Czeladź 1980 M30 00:30:00 00:32:38
279 434 GOLECZKO MARIUSZ Ruda Śląska 1993 M20 00:30:06 00:32:31
280 113 DURA KAMIL Katowice DUROSKI 1986 M30 00:30:14 00:32:47
281 408 URBANOWICZ DAMIAN Czerwionka-Leszczyny 1985 M30 00:30:26 00:33:02
282 529 URBANOWICZ PAWEŁ Ruda Śląska 1989 M20 00:30:35 00:33:10
283 378 GRZYŚKA PIOTR Zabrze NIGHT RUNNERS 1982 M30 00:30:36 00:33:01
284 543 KACZMAREK DAWID Jastrzębie Zdrój 1988 M20 00:30:51 00:33:19
285 475 JÓZEF EDWARD Katowice RUNDOMATO 1954 M60 00:30:55 00:33:17
286 381 CZARNY MARIUSZ Jaworzno JAWORZNO ŁBC 1978 M30 00:31:08 00:33:37
287 460 SNOPEK KRZYSZTOF Sosnowiec DĘBÓWKA 1980 M30 00:31:13 00:31:17
288 509 KUBICZEK DOMINIK Dąbrowa Górnicza W POGONI ZA DUCHEM 1982 M30 00:31:30 00:33:56
289 565 NIEDZIELSKI MICHAŁ Łaziska Górne 1974 M40 00:31:31 00:34:12
290 269 KAMROWSKI ŁUKASZ Katowice PAE GOGGLE TEAM 1978 M30 00:31:39 00:34:05
291 647
722*
WALISZAK DAMIAN Malinowice 1975 M40 00:31:42 00:34:14
292 394 KUNYSZ MICHAŁ Łaziska Górne 1995 M20 00:31:47 00:34:18
293 521 WYDRA ANDRZEJ Katowice 1980 M30 00:31:58 00:34:34
294 297 CHELUSZKA KAROL Zabrze 1995 M20 00:32:04 00:34:43
295 56 NOWAK ZBIGNIEW JAWORZNO MK BIKE 1964 M50 00:32:26 00:35:04
296 405 TUCHOWSKI ROMAN Ruda Śląska 1973 M40 00:32:32 00:35:08
297 404 CHRUŚCIŃSKI MACIEJ Świętochłowice 1987 M20 00:32:36 00:35:11
298 158 KWINTA TOMASZ Katowice SZWAGIER BIEGA 1966 M50 00:32:54 00:35:29
299 49 PAWLICZEK MARIUSZ Jastrzębie-Zdrój 1979 M30 00:33:03 00:35:34
300 629 BAJOREK ŁUKASZ RUDA ŚLĄSKA 1984 M30 00:33:24 00:35:03
301 154 HEPEK ARTUR Bytom 1970 M40 00:33:36 00:36:07
302 109 ŁYPACZEWSKI PIOTR Będzin 1991 M20 00:33:39 00:36:06
303 411 PIELOK WOJCIECH Chorzów 1981 M30 00:34:18 00:36:52
304 496 MOŻDŻEŃ ADAM Katowice X 1978 M30 00:34:23 00:36:50
305 292 SZAŁAŃSKI ŁUKASZ Piekary Śląskie PROMILKI Z PIEKAR 1991 M20 00:34:28 00:36:05
306 614 JANKOWSKI ANDRZEJ Katowice 1952 M60 00:34:40 00:37:03
307 129 CZESZEJKO-SOCHACKI TOMASZ Siemianowice Śląskie 1977 M30 00:35:38 00:38:10
308 616 JANICZEK TADEUSZ Bytom-Łagiewniki TKKF MOSIR CZELADŹ 1940 M60 00:35:58 00:38:34
309 48 MAŁAGA JAROSŁAW Katowice 1966 M50 00:36:36 00:39:02
310 648 KRZYKAWSKI ARKADIUSZ MALINOWICE 1973 M40 00:36:51 00:39:21
311 615 THOMALLA BOGDAN Zabrze OBR TOMCHEM ZABRZE 1942 M60 00:37:53 00:40:35
312 208 KMIECIAK MIROSŁAW Łódź 8 GZ "DZIELNE ORZEŁKI"/ 87 DH "MROCZNA PUSZCZ 1962 M50 00:41:35 00:43:56

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni