z

Wrocław

Klasyfikacja generalna 2019/2020

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 3 Czeronek Mikołaj Wrocław CZERI TEAM 2000 M16

2
00:15:18
00:15:16


1
00:15:24
00:15:24
1
00:15:14
00:15:13
3 4
2 1161 Kulik Robert Twardogóra MKLS ECHO Twardogóra/Wosiek Team 2002 M16 1
00:16:29
00:16:28
4
00:16:03
00:16:00


2
00:15:54
00:15:53
2
00:15:54
00:15:51
4 5
3 1286 Stępień Bartosz Dobroszyce MKS MOS Wrocław-Team Dziubińskiego 2002 M16



3
00:16:49
00:16:47
4
00:16:59
00:16:58
6
00:16:46
00:16:43
3 13
4 1225 Dańkowski Dominik Wrocław Triathlonowa Akademia Młodzieży 2000 M16

7
00:17:23
00:17:20
2
00:16:39
00:16:38


5
00:16:39
00:16:37
3 14
5 1176 Malik Jakub wrocław CZERI TEAM 2001 M16 4
00:18:19
00:18:14
9
00:18:07
00:18:03
8
00:18:48
00:18:45




3 21
6 304 Mikołajek Filip Wrocław Dziubiński TEAM - MKS MOS 2003 M16

10
00:18:43
00:18:38
6
00:18:04
00:18:00
7
00:17:52
00:17:50
9
00:17:32
00:17:28
4 22
7 1357 Polak Bartosz Żelazno Klub lekkoatletyczny ziemia kłodzka 2003 M16

13
00:19:16
00:19:13
9
00:19:01
00:18:57
10
00:19:14
00:19:10
10
00:18:45
00:18:40
4 29
8 1070 Grela Rafał Wrocław LO 5 2002 M16 5
00:22:24
00:21:21


12
00:22:41
00:21:34
14
00:22:50
00:21:39
14
00:23:20
00:20:58
4 31
9 1346 Libura Jakub Radwanice Sobczyk Team- Mks Siechnice 2002 M16

15
00:21:17
00:21:10
10
00:21:20
00:21:12
12
00:20:16
00:20:11
12
00:19:51
00:19:46
4 34
10 253 Stępień Patryk Wrocław 2003 M16 6
00:25:41
00:23:38


13
00:25:38
00:23:33


16
00:28:19
00:24:45
3 35
11 1118 Pawelczak Karol Wrocław Sobczyk team- MKS Siechnice 2000 M16

14
00:19:54
00:19:52


13
00:20:50
00:20:47
13
00:20:20
00:20:15
3 40
12 240 Wójcik Dominik Wrocław 2003 M16 7
00:25:52
00:24:39
18
00:26:36
00:25:25


17
00:25:26
00:24:19
17
00:27:25
00:24:54
4 41
13 1380 Kozdrowiecki Mateusz Lutynia 2002 M16

17
00:24:34
00:24:34
14
00:25:10
00:24:04
15
00:24:24
00:22:22
15
00:24:27
00:21:57
4 44
14 1459 BANACHOWSKI ARKADIUSZ BRZEG WALVET 2003 M16



15
00:25:43
00:24:38
18
00:27:24
00:26:18
18
00:27:40
00:25:10
3 51

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 1437 Adamczak Kacper Tarchaly Wielkie POTĘŻNYteam 2003 M16



1
00:16:11
00:16:10
3
00:15:59
00:15:59


2 4
2 235 Porczyński Karol Wrocław 2002 M16 2
00:17:14
00:17:11
6
00:17:04
00:17:02






2 8
3 1436 Wieczorek Mikołaj Kuźnica POTĘŻNYteam 2001 M16



5
00:17:45
00:17:43
6
00:17:26
00:17:24


2 11
4 1352 Malinowski Rafał Gościęcice GRUPA ADAMKA/SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO 2001 M16

8
00:17:32
00:17:30
4
00:17:32
00:17:31




2 12
5 1489 Lewandowski Kuba Wrocław Sobczyk Team - MKS Siechnice 2001 M16





5
00:17:22
00:17:22
8
00:17:16
00:17:14
2 13
6 1212 Krezel Kuba Wrocław SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 2001 M16 3
00:17:59
00:17:56




11
00:20:03
00:20:02


2 14
7 1356 Polak Sebastian Żelazno Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka 2001 M16

16
00:23:21
00:22:18




11
00:19:35
00:19:29
2 27
8 1344 Wiącek Aleksander Kołbiel OKS Start Otwock 2000 M16

1
00:14:58
00:14:58






1 1
9 1347 Skibiak Kacper Bolków KS SMS SZKLARSKA PORĘBA/BGCS Team 2000 M16

3
00:15:34
00:15:33






1 3
10 1575 KRĘCLEWSKI PIOTR TRZEBNICA 2002 M16







3
00:16:18
00:16:15
1 3
11 1581 Krawczyński Mikołaj Kiełczów WKS Śląsk Wrocław 2000 M16







4
00:16:30
00:16:30
1 4
12 1313 Przydział Jakub Sędziszów Małopolski CWKS Resovia Rzeszów 2000 M16

5
00:16:24
00:16:22






1 5
13 1576 JONAS FILIP WROCŁAW 2003 M16







7
00:17:09
00:17:07
1 7
14 1453 PUTERKO MACIEJ WILKSZYN MKS PARASOL WROCŁAW 2001 M16



7
00:18:11
00:18:09




1 7
15 1491 DZIEDZIC BARTOSZ WROCŁAW MKS MOS WROCŁAW 2001 M16





8
00:18:14
00:18:14


1 8
16 1497 Kozaczkiewicz Marcel Szewce Triathlonowa Akademia Młodzieży 2003 M16





9
00:18:21
00:18:16


1 9
17 1364 GAŁĘCKI KAMIL Kobyla Góra 2001 M16

11
00:18:49
00:18:45






1 11
18 1445 ZIELEŃ PIOTR BIELANY WROCŁAWSKIE 2000 M16



11
00:22:36
00:21:34




1 11
19 1341 SWIESIULSKI MATEUSZ BYSTRZYCA KŁODZKA ULKS BYSTRZYCA KŁODZKA 2001 M16

12
00:19:01
00:18:57






1 12
20 1493 KUNICKI MATEUSZ WROCŁAW 2003 M16





16
00:24:35
00:22:33


1 16
21 1583 ROSZKO MATEUSZ TRZEBNICA 2002 M16







19
00:31:25
00:27:59
1 19

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni