z

Wrocław

Klasyfikacja generalna 2019/2020

Kategorie główne:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 12 Zieleń Małgorzata Wrocław Wosiek Team 1996 K20

3
00:18:12
00:18:11
2
00:18:23
00:18:21
5
00:19:08
00:19:08
2
00:18:25
00:18:22
4 7
2 1242 Pawlus Klaudia Wschowa 2000 K16 2
00:18:41
00:18:41
5
00:18:20
00:18:18
1
00:17:49
00:17:47




3 8
3 1297 Minorczyk Karina Wrocław 1997 K20

7
00:19:21
00:19:18


3
00:19:05
00:19:01
3
00:18:28
00:18:23
3 13
4 9 Grzywaczewska Justyna Lublin CITY TRAIL Team 1988 K30 10
00:20:45
00:20:42
10
00:19:41
00:19:39
3
00:19:23
00:19:21
2
00:18:58
00:18:58
9
00:19:17
00:19:14
5 14
5 1202 OBSTÓJ KAROLINA KIEŁCZÓW Akademia Biegania 1990 K20 4
00:19:38
00:19:37
9
00:19:30
00:19:28


6
00:19:16
00:19:15
6
00:18:47
00:18:43
4 16
6 1236 Adamska Joanna Wrocław SZYMI Team 1997 K20 11
00:20:58
00:20:51
15
00:20:16
00:20:13
5
00:19:32
00:19:29
7
00:19:23
00:19:21
5
00:18:46
00:18:42
5 17
7 1121 Kędzia Milena Olsztyn Mazury Running Team/Wosiek Team 1997 K20 7
00:20:14
00:20:08
11
00:19:45
00:19:42
7
00:19:50
00:19:46
4
00:19:09
00:19:08
7
00:19:08
00:19:05
5 18
8 13 Piskorowska Danuta Wrocław 1980 K30

12
00:19:44
00:19:42
4
00:19:29
00:19:29
8
00:19:31
00:19:30
11
00:19:25
00:19:22
4 23
9 1394 Papiór Jolanta Wrocław Mks Parasol Wrocław 1996 K20 6
00:19:55
00:19:48


6
00:19:51
00:19:39


12
00:19:34
00:19:28
3 24
10 1260 Łomnicka Barbara Wrocław SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 1979 K40 5
00:19:49
00:19:47
13
00:19:47
00:19:42
10
00:20:36
00:20:34
9
00:19:42
00:19:40
13
00:19:48
00:19:43
5 24
11 272 Budziewska Katarzyna Łagiewniki Łab Łagiewniki 1985 K30 8
00:20:12
00:20:10
14
00:20:12
00:20:07
9
00:20:19
00:20:14
10
00:20:37
00:20:31


4 27
12 1175 Haber Agnieszka Groblice SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 1987 K30 9
00:20:39
00:20:35
16
00:20:44
00:20:39
14
00:21:15
00:21:10
16
00:21:45
00:21:43
28
00:21:46
00:21:42
5 39
13 1409 Hołubowicz Anita Lwówek Śląski Wosiek Team 1993 K20



13
00:20:57
00:20:54
11
00:20:50
00:20:46
16
00:20:21
00:20:16
3 40
14 1020 Pirozek Aneta Wrocław Sobczyk Team - MKS Siechnice 1992 K20 12
00:21:31
00:21:19
19
00:21:17
00:21:05
16
00:21:30
00:21:22


20
00:21:03
00:20:54
4 47
15 1184 Peniowicz Justyna Sułów 1987 K30 14
00:21:55
00:21:48
18
00:21:05
00:20:58
20
00:22:08
00:22:01
15
00:21:39
00:21:34
27
00:21:49
00:21:41
5 47
16 1037 Hotała Anna Wrocław HAKUNA MATATA 1982 K30 15
00:22:50
00:21:49
21
00:22:41
00:21:39


14
00:22:16
00:21:14
23
00:23:27
00:21:07
4 50
17 1208 Jurasik Magda Wrocław Sobczyk Team- Mks Siechnice 1990 K20 13
00:21:27
00:21:24


27
00:23:01
00:22:56


14
00:20:10
00:20:04
3 54
18 1439 Błauciak Ewa Tarnów/Ząbkowice Śląskie SOBCZYK TEAM - ZGBF 1998 K20



18
00:21:59
00:21:52
18
00:21:58
00:21:51
22
00:21:16
00:21:04
3 58
19 190 Braciszewicz Anna Legnica #ArekPrałatTeam 1995 K20

29
00:24:37
00:23:16
21
00:23:13
00:22:11
17
00:22:47
00:21:44
24
00:23:40
00:21:21
4 62
20 1114 Drewnicka Magdalena Groblice Sobczyk Team - MKS Siechnice 1982 K30

22
00:21:55
00:21:48
19
00:23:01
00:21:59


30
00:22:10
00:21:58
3 71
21 1323 Gronowska Anna Przemiłów 1994 K20

31
00:24:28
00:23:21
28
00:24:01
00:22:59
20
00:23:16
00:22:13
29
00:21:53
00:21:45
4 77
22 163 Świętek Sylwia Wrocław Litwin Triathlon Team 1977 K40

26
00:24:09
00:23:01
29
00:24:01
00:23:01
23
00:24:05
00:23:00
38
00:25:14
00:22:50
4 78
23 1120 Świątek Ewelina Wrocław OIRP WROCŁAW 1980 K30 28
00:25:41
00:24:36
25
00:23:30
00:22:25
30
00:24:11
00:23:09


26
00:23:59
00:21:41
4 79
24 1182 Zendwalewicz Ewa Miłoszyce Jelcz Triathlon Project 1982 K30 17
00:22:42
00:22:36




21
00:22:40
00:22:30
41
00:23:25
00:23:12
3 79
25 1075 Wiater Wioleta Oława SOBCZYK TEAM - MKS SIECHNICE 1997 K20 16
00:22:06
00:22:00




27
00:23:26
00:23:22
37
00:22:40
00:22:35
3 80
26 1052 Kluz Adrianna Wrocław 1983 K30



25
00:23:40
00:22:35
22
00:23:41
00:22:38
34
00:22:24
00:22:11
3 81
27 1301 Bednarek karolina radwanice 1987 K30

34
00:25:33
00:23:29
23
00:23:45
00:22:24


25
00:23:54
00:21:33
3 82
28 191 Maćkała Amelia Wrocław SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 2002 K16

28
00:24:19
00:23:16


24
00:24:11
00:23:05
31
00:24:20
00:22:02
3 83
29 217 Stępień Kamila Opole Wieczorne bieganie w Opolu 1987 K30

23
00:23:11
00:22:10


29
00:25:40
00:23:31
32
00:24:28
00:22:08
3 84
30 1048 Zdanowicz Elżbieta Wrocław Vege Runners 1974 K40 26
00:25:36
00:24:33
35
00:23:46
00:23:33
34
00:24:37
00:23:34
30
00:24:41
00:23:37
42
00:25:56
00:23:34
5 90
31 37 Waga Katarzyna Częstochowa 1990 K20 32
00:28:32
00:25:08
51
00:28:19
00:25:18


26
00:25:23
00:23:22
33
00:25:27
00:22:08
4 91
32 303 Vakh Oksana Domaszczyn 1997 K20

27
00:25:23
00:23:12
63
00:29:38
00:26:27
19
00:23:17
00:22:07
47
00:27:29
00:24:01
4 93
33 192 BARAN EWA WROCŁAW MARATON TEAM 1978 K40 25
00:25:51
00:24:26
32
00:24:28
00:23:23
36
00:25:18
00:24:09
62
00:28:19
00:26:06
51
00:27:48
00:24:20
5 93
34 1292 Todek Marta Wrocław 1982 K30

33
00:24:32
00:23:28
31
00:23:41
00:23:18
31
00:24:46
00:23:41
39
00:25:13
00:22:54
4 95
35 51 Kalinowska-Sroczyńska Joanna Wrocław Zakochaj się w bieganiu 1981 K30 21
00:24:52
00:23:47
37
00:24:59
00:23:56
40
00:25:35
00:24:30
38
00:25:22
00:24:18


4 96
36 175 Hawron Agnieszka Wrocław 1972 K40 27
00:25:51
00:24:33


35
00:25:16
00:24:03
35
00:26:08
00:24:06
45
00:26:12
00:23:44
4 97
37 1024 Dziergwa Agnieszka Iwiny 1984 K30 24
00:25:30
00:24:25




40
00:26:34
00:24:28
40
00:25:24
00:23:03
3 104
38 50 Maleszka Kinga Wrocław Grupa Biegowa Melo-Śmiacz 1985 K30 20
00:23:47
00:23:37




43
00:25:47
00:24:39
44
00:26:09
00:23:43
3 107
39 1013 Dryńkowska Anna Wrocław 1985 K30 29
00:26:42
00:24:37
39
00:25:23
00:24:03
41
00:25:46
00:24:31
41
00:25:43
00:24:30
48
00:26:33
00:24:05
5 109
40 195 BURAKIEWICZ KLAUDIA Wrocław 1984 K30 31
00:26:20
00:25:02
43
00:25:53
00:24:40
46
00:26:25
00:25:17
36
00:25:24
00:24:15
53
00:26:57
00:24:28
5 110
41 41 Skiba Ela Wrocław 1990 K20

52
00:28:21
00:25:19


28
00:25:24
00:23:23
36
00:25:45
00:22:25
3 116
42 1267 LEWANDOWSKA PATRYCJA AGATA Ołdrzychowice Kłodzkie Drużyna Kłodzka Kotlina / Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzk 1988 K30

30
00:24:26
00:23:17
37
00:25:16
00:24:09


49
00:26:31
00:24:08
3 116
43 167 Jurczak Maja Wołów Sobczyk Team - MKS Siechnice 2001 K16

36
00:24:42
00:23:40


44
00:25:47
00:24:41
43
00:25:55
00:23:36
3 123
44 1046 Sipurzyńska Ewa Bałdowice 1979 K40 30
00:26:47
00:24:44
46
00:26:20
00:25:03
49
00:27:37
00:25:33
51
00:27:33
00:25:30
59
00:28:29
00:25:07
5 125
45 1045 Kuligowska Małgorzata Wrocław 1989 K30 33
00:26:21
00:25:09
49
00:26:17
00:25:12


45
00:25:50
00:24:44
52
00:26:51
00:24:26
4 127
46 1005 Królikowska Sylwia Wrocław 1980 K30 35
00:27:22
00:25:17
45
00:26:10
00:24:51
51
00:26:53
00:25:39
48
00:26:27
00:25:14
60
00:27:40
00:25:12
5 128
47 230 Gruhn Anna Wrocław Podatki to kradzież 1982 K30 37
00:27:30
00:25:28
48
00:27:11
00:25:08
47
00:26:33
00:25:26


46
00:27:49
00:23:53
4 130
48 302 Sielska Marta Oleśnica 1989 K30

44
00:25:56
00:24:46


37
00:25:26
00:24:16
50
00:26:33
00:24:09
3 131
49 25 Misiorek Emilia Oborniki Śląskie 1980 K30

68
00:28:17
00:27:00
22
00:24:16
00:22:11
54
00:27:44
00:25:39
63
00:28:53
00:25:31
4 139
50 204 Florkowska-Dwojak Marta Wrocław WKS Grunwald Poznań 1982 K30 44
00:29:00
00:25:57
50
00:27:19
00:25:16
92
00:31:18
00:28:09
47
00:26:01
00:24:51


4 141
51 1036 Stanisz Marta Wrocław bezklubowa 1983 K30



42
00:25:47
00:24:42
46
00:26:54
00:24:45
56
00:28:17
00:24:48
3 144
52 1087 Woźniak Karolina Pińczów SOBCZYK TEAM- MKS SIECHNICE 1995 K20 41
00:27:59
00:25:51


56
00:27:10
00:26:01
53
00:26:51
00:25:39
57
00:28:13
00:24:51
4 150
53 1127 Bondarewicz Agata Wrocław Bondziki 1979 K40

41
00:26:32
00:24:31
57
00:28:07
00:26:04
59
00:28:02
00:25:59
55
00:27:50
00:24:31
4 153
54 1106 Foryta Katarzyna Wrocław 1992 K20

40
00:26:37
00:24:26


56
00:28:49
00:25:42
58
00:28:29
00:25:04
3 154
55 286 Magdziak Iwona Wrocław NOA 1984 K30 34
00:28:31
00:25:16
42
00:26:47
00:24:36


80
00:28:35
00:27:25


3 156
56 1108 Wawrzynów Katarzyna Wrocław 1989 K30 49
00:28:34
00:26:31
54
00:27:47
00:25:43


58
00:27:58
00:25:54
75
00:29:36
00:26:10
4 161
57 1066 Ziemba Daria Lamki 1988 K30 38
00:26:42
00:25:39


58
00:27:06
00:26:04
66
00:27:28
00:26:24
67
00:28:05
00:25:41
4 162
58 1337 Grajnert Małgorzata Domaszków Sobczyk team- MKS SIECHNICE 2000 K16



39
00:25:35
00:24:23
25
00:24:22
00:23:16
101
00:27:28
00:27:28
3 165
59 107 Stankiewicz Izabela Wrocław 1977 K40

57
00:27:23
00:26:06
53
00:26:51
00:25:44
55
00:27:45
00:25:41
61
00:27:43
00:25:14
4 165
60 1413 Szachniewicz Joanna Krzeptów Heart Attack 1970 K40



55
00:29:09
00:26:00
52
00:26:48
00:25:38
62
00:28:42
00:25:21
3 169
61 1042 Pietrzyk Sandra Wrocław Sobczyk Team 2002 K16 46
00:28:12
00:26:09
56
00:27:14
00:26:04
67
00:28:47
00:26:43
75
00:29:17
00:27:10


4 169
62 243 Hyżyk Aleksandra Wrocław 2001 K16 47
00:28:12
00:26:10
62
00:28:24
00:26:21
62
00:28:34
00:26:26
70
00:28:43
00:26:39


4 171
63 1266 Bielecka Iwona Wrocław PRO-RUN Wrocław 1986 K30

55
00:26:59
00:25:44
60
00:28:34
00:26:20
57
00:28:48
00:25:45


3 172
64 1033 KOŁODZIEJCZYK AGNIESZKA Wrocław 1975 K40

58
00:28:17
00:26:10
52
00:27:47
00:25:42
65
00:28:36
00:26:23
72
00:29:21
00:25:55
4 175
65 111 Wrońska Daniela WROCŁAW 140minut.pl 1989 K30 50
00:28:36
00:26:33
71
00:30:19
00:27:15


60
00:28:12
00:26:02
71
00:29:16
00:25:51
4 181
66 1427 Siedlecka Agata Wrocław 1991 K20



44
00:27:17
00:25:09
68
00:28:31
00:26:26
70
00:29:13
00:25:46
3 182
67 1172 Dębska Marta Wrocław 1982 K30 48
00:28:19
00:26:13
60
00:28:16
00:26:12
75
00:28:31
00:27:18
88
00:29:53
00:27:45
91
00:30:33
00:27:04
5 183
68 48 Ciołkowska Katarzyna Wrocław 1981 K30 54
00:30:06
00:27:04


72
00:30:25
00:27:15
63
00:28:20
00:26:10
102
00:31:30
00:27:29
4 189
69 250 GAŁKIEWICZ Irena Wrocław 1974 K40 118
00:33:45
00:31:37


64
00:28:32
00:26:29
61
00:28:09
00:26:03
65
00:29:00
00:25:33
4 190
70 1275 Kasprzak Patrycja Wrocław Sobczyk Team- MKS Siechnice 1979 K40

61
00:27:28
00:26:17
65
00:27:51
00:26:40
67
00:28:28
00:26:25


3 193
71 1084 Kolebuk Hanna Wrocław 2003 K16 58
00:28:38
00:27:33
66
00:29:00
00:26:57
70
00:29:14
00:27:10
85
00:29:44
00:27:39
89
00:30:25
00:27:00
5 194
72 1237 Janiszewska Waszak Marta Wroclaw Bergson Team Run 1979 K40 60
00:29:45
00:27:35
65
00:28:46
00:26:35


82
00:29:41
00:27:33
78
00:29:58
00:26:33
4 203
73 1261 Bryłka-Nadolska Marta Wrocław PRO-RUN WROCLAW 1979 K40 43
00:27:01
00:25:55
70
00:28:29
00:27:14




92
00:30:33
00:27:08
3 205
74 238 Idzikowska Marta Wrocław 1989 K30 53
00:29:08
00:27:00
64
00:28:34
00:26:24


89
00:30:46
00:27:45
129
00:33:22
00:29:20
4 206
75 1043 Tchórzewska-Pietrzyk Anna Wrocław SOBCZYK TEAM - MKS SIECHNICE 1978 K40 59
00:29:37
00:27:34
82
00:28:44
00:27:33
71
00:29:19
00:27:15
86
00:29:49
00:27:43


4 212
76 280 Waga Dorota Częstochowa 1995 K20 51
00:30:07
00:26:43


80
00:30:40
00:27:34


86
00:30:15
00:26:53
3 217
77 85 Barwicka Sonia Ruda Śląska 1985 K30 42
00:27:53
00:25:51
98
00:30:43
00:28:41
79
00:29:39
00:27:34


103
00:31:06
00:27:31
4 219
78 1059 Rybczyńska Magdalena Wrocław 1975 K40 71
00:30:16
00:28:11
72
00:29:22
00:27:16
78
00:28:36
00:27:30


112
00:31:21
00:27:53
4 221
79 67 Skoracka Anna Wrocław Run Vegan! 1992 K20



82
00:27:38
00:27:38
69
00:28:35
00:26:28
74
00:29:26
00:26:05
3 225
80 1079 Urbanska Klaudia Wroclaw 1987 K30 57
00:29:31
00:27:27
100
00:31:17
00:29:04
68
00:29:05
00:26:57


106
00:31:08
00:27:41
4 225
81 168 Łata Kasia Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1975 K40 63
00:29:56
00:27:47
75
00:29:23
00:27:19
88
00:29:14
00:27:57




3 226
82 1034 Nicpoń Agnieszka Wrocław 1971 K40 75
00:31:44
00:28:29
81
00:29:46
00:27:33
76
00:28:39
00:27:23
105
00:30:37
00:28:29
118
00:30:36
00:28:09
5 232
83 210 Żołnierowicz Karolina Wrocław 1971 K40 82
00:30:47
00:28:44
79
00:28:39
00:27:32
111
00:30:32
00:29:23
73
00:29:08
00:27:06


4 234
84 1004 Dończyk-Karsznia Katarzyna Wrocław Kobiety w biegu 1975 K40 70
00:30:11
00:27:59


86
00:29:59
00:27:47
91
00:31:00
00:27:55
83
00:30:21
00:26:48
4 239
85 231 Kaczmarek Dorota Wrocław RADZIKI 1982 K30

101
00:32:15
00:29:08
117
00:32:48
00:29:34
71
00:27:53
00:26:44
68
00:29:07
00:25:46
4 240
86 24 DYMKOWSKA MAŁGORZATA WROCŁAW Velicante Sport Team 1976 K40 85
00:32:01
00:28:49
93
00:31:24
00:28:21
97
00:31:26
00:28:23
74
00:28:22
00:27:08
81
00:30:00
00:26:39
5 240
87 222 Wolak-Łakomy Dominika Wrocław Bergson Team Run 1982 K30 61
00:29:53
00:27:44


106
00:30:50
00:28:43
83
00:29:42
00:27:34
96
00:30:48
00:27:23
4 240
88 136 Kanus Marta Wrocław 1980 K30

78
00:29:38
00:27:30
73
00:29:20
00:27:16
90
00:29:01
00:27:48
104
00:31:00
00:27:32
4 241
89 185 Puchalska Katarzyna Wrocław Velicante Sport Team 1981 K30 84
00:31:58
00:28:46
90
00:31:17
00:28:15
85
00:30:47
00:27:45
77
00:28:33
00:27:19
84
00:30:11
00:26:50
5 245
90 1332 Kaczyńska Paulina Wrocław FizjoTRIterapia 1979 K40

74
00:29:21
00:27:18
84
00:29:42
00:27:41
93
00:30:05
00:27:55
87
00:30:15
00:26:53
4 245
91 1064 Pągowska Magdalena Wrocław 1978 K40

73
00:29:20
00:27:17


92
00:30:05
00:27:55
82
00:30:04
00:26:42
3 247
92 275 Dering Agnieszka Wrocław ORIENTOP WROCŁAW 1982 K30 69
00:30:02
00:27:58


83
00:29:41
00:27:38
95
00:30:11
00:28:04
100
00:30:55
00:27:27
4 247
93 179 Bartosik Kamila Smolec Night Runners Wrocław/#SobasTeam 1977 K40 72
00:30:16
00:28:11
96
00:30:39
00:28:33


81
00:30:42
00:27:33


3 249
94 294 Korgól Anna Rogoż RUN WISZNIA RUN 1983 K30

88
00:31:02
00:28:00
77
00:29:34
00:27:25
100
00:31:26
00:28:24
85
00:30:19
00:26:51
4 250
95 1414 Łańduch Olimpia Siechnice Sobczyk Team - MKS Siechnice 1979 K40



99
00:30:33
00:28:28
76
00:30:20
00:27:16
76
00:29:55
00:26:23
3 251
96 297 Ziobrowska Magdalena Groblice MKS Siechnice - Sobczyk Team 1985 K30



102
00:30:37
00:28:33
72
00:28:08
00:26:58
79
00:29:06
00:26:38
3 253
97 281 Kurek Ewa Piotrkowiczki 1965 K50 39
00:27:49
00:25:41




87
00:30:47
00:27:44
130
00:33:24
00:29:22
3 256
98 234 Łuć Katarzyna Wrocław 1981 K30 77
00:31:42
00:28:34
77
00:29:29
00:27:24


103
00:30:40
00:28:27


3 257
99 211 Nosewicz Malgorzata Wrocław 1978 K40 74
00:30:30
00:28:23
92
00:30:27
00:28:21
93
00:30:16
00:28:09
94
00:30:09
00:27:58
95
00:30:50
00:27:21
5 259
100 140 GRZEŚKOWIAK MAGDALENA WROCŁAW 1979 K40 87
00:32:12
00:29:00
85
00:30:02
00:27:49
91
00:30:11
00:28:05
101
00:30:35
00:28:25


4 263
101 1067 Miaśkiewicz Sylwia Wrocław 1979 K40 65
00:29:58
00:27:52


101
00:30:39
00:28:32
99
00:30:33
00:28:24
107
00:31:09
00:27:41
4 265
102 1393 Zasławska Katarzyna Wrocław Zakochaj się w bieganiu 1966 K50



90
00:30:05
00:28:02
84
00:28:45
00:27:39
93
00:30:30
00:27:08
3 267
103 66 Bioły Małgorzata Mirków 1974 K40 67
00:30:00
00:27:54
80
00:29:44
00:27:32




126
00:32:11
00:28:40
3 273
104 1030 Kosędka Anita Wrocław 1982 K30 93
00:32:30
00:29:19
91
00:31:17
00:28:15
89
00:30:59
00:27:58
119
00:32:21
00:29:17


4 273
105 30 Chabińska Paulina Trzebnica Akademia Biegania 1995 K20 101
00:33:02
00:29:51


105
00:31:51
00:28:41
79
00:30:27
00:27:21
94
00:30:51
00:27:20
4 274
106 106 Bortkiewicz Monika Wrocław Nie widzę przeszkód 1987 K30 94
00:31:29
00:29:22
76
00:29:24
00:27:20
104
00:30:48
00:28:41
118
00:31:20
00:29:08


4 274
107 1251 Srokowska Joanna Wrocław 1981 K30 80
00:31:54
00:28:38
107
00:32:43
00:30:31




90
00:31:07
00:27:01
3 277
108 252 Becker Karolina Wrocław 1982 K30 79
00:30:45
00:28:36
94
00:30:29
00:28:22
110
00:31:21
00:29:14
106
00:30:43
00:28:31
123
00:31:49
00:28:25
5 279
109 1329 Tomera Dorota Stara Bystrzyca lks iskra jaszkowa 1975 K40

87
00:30:03
00:27:58
94
00:30:21
00:28:14


99
00:31:23
00:27:24
3 280
110 55 Hankiewicz-Bomirska Olga Wrocław 1979 K40 90
00:32:22
00:29:16
103
00:32:25
00:29:17
95
00:31:22
00:28:20
98
00:31:23
00:28:19
98
00:30:59
00:27:24
5 283
111 1062 SIKOŃ-WILCZYŃSKA MAGDALENA WROCŁAW 1975 K40

84
00:29:49
00:27:41
87
00:29:57
00:27:52


113
00:31:22
00:27:54
3 284
112 1047 Hałasińska Marta Wrocław 1981 K30 73
00:31:17
00:28:11
99
00:30:58
00:28:43
112
00:31:42
00:29:26
146
00:34:17
00:32:08


4 284
113 247 Sieradzka Anna Długołęka GRUPA DBK WROCŁAW 1980 K30 103
00:32:57
00:29:55
83
00:29:47
00:27:40


102
00:30:32
00:28:26


3 288
114 1203 Gałęcka Bożena Kobyla Góra 1975 K40 81
00:30:41
00:28:38
97
00:29:53
00:28:37


114
00:30:57
00:28:54
119
00:31:34
00:28:12
4 292
115 87 Szuba Marta Wrocław 1986 K30 92
00:31:34
00:29:19
86
00:31:01
00:27:58


139
00:34:41
00:31:28
117
00:32:02
00:28:03
4 295
116 98 Karmowska Magdalena Wrocław 1979 K40 102
00:30:58
00:29:55
89
00:30:07
00:28:05
108
00:30:15
00:29:07
122
00:31:51
00:29:40
125
00:30:59
00:28:31
5 299
117 35 CHUDZINSKA Patrycja Wrocław 1986 K30 62
00:29:49
00:27:46




131
00:33:54
00:30:45
110
00:32:03
00:27:49
3 303
118 120 Chrzanowska Patrycja Wrocław 1991 K20 83
00:31:48
00:28:45


109
00:32:14
00:29:10
111
00:31:41
00:28:38
120
00:31:43
00:28:18
4 303
119 1006 Dobrowolska Agnieszka Wrocław 1994 K20

95
00:29:41
00:28:30


104
00:30:38
00:28:27
108
00:31:40
00:27:45
3 307
120 68 Wirth-Czarcińska Magdalena Wrocław 1975 K40 138
00:36:49
00:33:41
120
00:35:05
00:32:01
96
00:30:32
00:28:22
97
00:30:26
00:28:16


4 313
121 1169 ŁABUZ EWA WROCŁAW WKB PIAST 1955 K60 86
00:32:05
00:28:59


103
00:29:50
00:28:37
125
00:33:05
00:29:56
134
00:33:00
00:29:30
4 314
122 76 Spikowska Monika Wrocław 1981 K30 91
00:31:30
00:29:19
109
00:32:49
00:30:37




115
00:31:28
00:27:57
3 315
123 220 Malinowska Magdalena Wrocław RUN WILCZYCE 1967 K50 99
00:32:56
00:29:42
104
00:32:35
00:29:29


117
00:31:15
00:29:03
116
00:31:28
00:27:59
4 319
124 1123 Pogorzała Urszula Wrocław Zakochaj się w bieganiu 1972 K40

102
00:31:20
00:29:13
107
00:31:01
00:28:57
110
00:29:42
00:28:37


3 319
125 1252 Ogrodnik Anna Wroclaw Zakochaj sie w bieganiu 1983 K30 89
00:31:18
00:29:13
119
00:35:03
00:31:53
118
00:33:18
00:30:04
157
00:36:04
00:32:54


4 326
126 1250 CHMURA-CHOJNACKA EWELINA WROCŁAW 1982 K30 97
00:32:48
00:29:34
134
00:36:16
00:33:13
137
00:36:10
00:33:07
96
00:30:25
00:28:14
162
00:37:52
00:33:51
5 327
127 1192 Kosiba-Rogala Wioletta WROCŁAW DRUŻYNA SZPIKU 1974 K40 96
00:32:39
00:29:34
117
00:34:34
00:31:30
123
00:33:51
00:30:41
134
00:34:13
00:31:04
137
00:33:47
00:29:45
5 336
128 153 Cieszkowska-Kuchta Magdalena Brzezina 1972 K40 105
00:33:11
00:30:05


121
00:32:40
00:30:30
113
00:31:01
00:28:49
144
00:33:19
00:29:55
4 339
129 205 Kwiecień Magdalena Wrocław SP22 1981 K30 116
00:34:09
00:30:58
123
00:35:09
00:32:02


115
00:32:04
00:28:57
111
00:31:20
00:27:49
4 342
130 1007 Smyrnova Kateryna Wrocław 1986 K30 88
00:30:17
00:29:04
112
00:31:54
00:30:46


142
00:32:50
00:31:40


3 342
131 1112 tomys monika prudnik 1995 K20 66
00:29:09
00:27:52




112
00:31:59
00:28:45
166
00:34:43
00:34:43
3 344
132 61 Baranowska Ewelina Wrocław Bergson team run 1982 K30 100
00:32:00
00:29:46
113
00:33:00
00:30:48
131
00:35:07
00:31:59




3 344
133 128 Wiśniewska Marta Wałbrzych FitWorkout 1986 K30 108
00:32:35
00:30:22
116
00:33:44
00:31:28


121
00:32:45
00:29:33
133
00:33:31
00:29:29
4 345
134 19 Hylińska Hanna Wrocław PCG Go 1988 K30 107
00:31:23
00:30:15


116
00:31:43
00:29:34
124
00:32:53
00:29:47


3 347
135 1186 Kazuła Izabela Trzebnica 1973 K40 106
00:33:23
00:30:08
108
00:32:46
00:30:33


133
00:33:12
00:31:03


3 347
136 110 Krasicka Aneta Wroclaw 1981 K30 111
00:33:33
00:30:29


119
00:33:15
00:30:10
126
00:33:15
00:30:05
121
00:32:23
00:28:20
4 351
137 225 STASIAK MAŁGORZATA Wrocław VELICANTE SPORT TEAM 1976 K40 120
00:35:08
00:31:52
110
00:33:41
00:30:37
129
00:34:49
00:31:35
160
00:36:22
00:33:16
147
00:34:23
00:30:21
5 359
138 109 Mikołejko Anna Wrocław 1979 K40 110
00:33:33
00:30:29




129
00:33:35
00:30:25
122
00:32:24
00:28:22
3 361
139 1068 DRZEWIŃSKA KATARZYNA Wrocław 1989 K30 119
00:34:49
00:31:47
111
00:32:46
00:30:44


135
00:33:13
00:31:04
138
00:33:06
00:29:46
4 365
140 233 Bronowicka Anna Kąty Wrocławskie 1980 K30 109
00:33:28
00:30:26


128
00:34:32
00:31:22


135
00:33:33
00:29:31
3 372
141 42 Przybysławska Dorota Wrocław 1985 K30 121
00:35:03
00:31:55
122
00:34:12
00:32:02


143
00:34:54
00:31:45
131
00:32:55
00:29:24
4 374
142 1040 Sawko Magdalena Siechnice Sobczyk Team-MKS Siechnice 1988 K30 113
00:33:49
00:30:45


132
00:34:36
00:32:32
130
00:33:43
00:30:39
141
00:33:23
00:29:52
4 375
143 274 Palikowska Anna Kąty Wrocławskie 1988 K30 140
00:37:31
00:34:14


122
00:33:45
00:30:36


114
00:31:56
00:27:56
3 376
144 242 Sahaj Danuta Strzelin 1992 K20 133
00:36:38
00:33:32
127
00:34:25
00:32:17


116
00:32:02
00:29:00
142
00:33:49
00:29:53
4 376
145 261 Żukrowska Kornelia Wrocław 1988 K30 123
00:35:03
00:31:56
121
00:34:12
00:32:02


144
00:34:54
00:31:46
132
00:32:55
00:29:25
4 376
146 134 Maćkowiak Paulina Oborniki Śląskie OSP BIEGA 1987 K30



66
00:28:46
00:26:40
184
00:45:50
00:42:29
127
00:33:00
00:28:58
3 377
147 1310 Mazurczak Ewa Kiełczówek RUN Wilczyce 1977 K40

156
00:42:22
00:39:15


132
00:34:16
00:31:02
97
00:30:51
00:27:23
3 385
148 255 TOMCZAK ANNA Wrocław Biegam bo biegam 1976 K40

125
00:35:17
00:32:07
120
00:33:41
00:30:27
140
00:34:43
00:31:32
153
00:35:14
00:31:08
4 385
149 184 Robak Manuela Wrocław 1989 K30 129
00:35:58
00:32:54
131
00:36:07
00:33:05
125
00:34:10
00:31:07
137
00:34:16
00:31:11


4 385
150 256 Kuchta Alicja Brzezina 2002 K16 143
00:38:02
00:34:56
118
00:34:39
00:31:35


179
00:39:11
00:36:59
140
00:33:16
00:29:52
4 401
151 1117 Pużyńska Alicja Wrocław 1975 K40 131
00:36:04
00:32:55
128
00:35:38
00:32:30
143
00:36:51
00:33:43




3 402
152 1288 Piaskowska Wiktoria Wrocław 2003 K16

137
00:35:29
00:33:16
126
00:34:23
00:31:16
150
00:35:31
00:32:24
143
00:33:53
00:29:55
4 406
153 1009 Hernik-Oko Monika Smolec 1972 K40 126
00:35:34
00:32:25
124
00:35:10
00:32:06


167
00:37:06
00:34:02
158
00:36:52
00:32:49
4 408
154 122 Herich Paulina Ratowice 1984 K30 134
00:36:38
00:33:32
135
00:36:18
00:33:14
144
00:37:02
00:33:55
148
00:35:34
00:32:21


4 413
155 1093 Pokarowska Hania Wrocław 1983 K30 128
00:35:48
00:32:41


141
00:36:37
00:33:29
147
00:35:30
00:32:21
148
00:34:26
00:30:26
4 416
156 161 Hyżyk Anna Wrocław 1977 K40 136
00:36:41
00:33:37
132
00:36:10
00:33:08
148
00:37:14
00:34:11
166
00:36:51
00:33:46


4 416
157 1367 Linder Jagoda Kąty Wrocławskie 2003 K16

129
00:35:39
00:32:32
135
00:35:57
00:32:52
159
00:36:15
00:33:12
155
00:35:58
00:31:59
4 419
158 80 Dymek Aneta Wroclaw 1984 K30 135
00:36:45
00:33:35
140
00:36:45
00:33:38
147
00:37:06
00:34:02


154
00:35:22
00:31:53
4 422
159 1054 Królikowska Anita Wrocław Bergson Team Run 1979 K40 144
00:39:05
00:36:01
145
00:36:47
00:34:35
134
00:34:55
00:32:46
169
00:37:49
00:34:38
160
00:36:57
00:33:31
5 423
160 171 Żabska Ewa Wrocław 1985 K30

115
00:34:20
00:31:14


164
00:36:38
00:33:25
146
00:34:13
00:30:14
3 425
161 1027 Kokoszka Kamila Wrocław 1995 K20

138
00:36:38
00:33:32
145
00:37:04
00:33:59


145
00:33:33
00:30:06
3 428
162 288 Sahaj-Zawadzka Idalia Wrocław 1988 K30 150
00:40:05
00:36:59
141
00:36:04
00:33:56


162
00:36:27
00:33:24
139
00:33:47
00:29:50
4 430
163 258 Chaszczewska Monika Wroclaw 1981 K30 127
00:35:47
00:32:33
139
00:35:46
00:33:36




164
00:38:04
00:33:57
3 430
164 1361 Mendel Dominika Wroclaw 1976 K40

136
00:36:17
00:33:14
138
00:36:10
00:33:08


163
00:37:54
00:33:53
3 437
165 1129 Urbanska-Krawczyk Izabela Kamieniec Wrocławski Zakochaj sie w bieganiu 1958 K60 122
00:35:10
00:31:56




161
00:36:34
00:33:20
157
00:36:16
00:32:13
3 440
166 1246 Hycnar Jowita Wrocław PĄCZUSZKI 1991 K20 148
00:40:03
00:36:45
143
00:37:15
00:34:02
149
00:37:53
00:34:40
153
00:35:46
00:32:32


4 440
167 29 Majerczyk-Godlewska Jadwiga Wiązów 1968 K50 139
00:37:01
00:33:55
151
00:38:36
00:35:28
156
00:38:59
00:35:52
176
00:38:32
00:35:24


4 446
168 1245 Głogowska Weronika Wrocław Pączuszki 2000 K16 147
00:40:03
00:36:45


150
00:37:53
00:34:41
152
00:35:47
00:32:31


3 449
169 1177 Nowak-Kasprzak Anna Wrocław 1985 K30 153
00:41:06
00:37:54
142
00:37:06
00:34:01
155
00:39:01
00:35:50
174
00:38:30
00:35:18
156
00:36:08
00:32:01
5 450
170 1173 Kubica Katarzyna Siechnice Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 1982 K30 152
00:39:34
00:37:26
149
00:38:24
00:35:20
153
00:37:41
00:35:34
173
00:37:21
00:35:14


4 454
171 1368 Tobola Beata Kąty Wrocławskie 1973 K40

148
00:37:54
00:34:49
146
00:37:06
00:34:00
168
00:37:33
00:34:30
161
00:37:40
00:33:40
4 455
172 1167 PALIWODA BEATA Wrocław Bergson Team Run 1978 K40 145
00:39:11
00:36:07
146
00:36:53
00:34:39


175
00:38:29
00:35:18
165
00:37:59
00:34:33
4 456
173 170 Draghici Oana Wroclaw Call-me-a-cab 1985 K30



139
00:36:14
00:33:08
165
00:36:39
00:33:26
159
00:37:07
00:33:07
3 463
174 1103 Fedyk Agnieszka Wrocław 1970 K40 155
00:43:09
00:39:48
147
00:37:52
00:34:40
162
00:42:18
00:39:03


172
00:42:15
00:38:11
4 464
175 148 Bednarek-Hajdukiewicz Marta Kiełczów Alektum 1988 K30 141
00:37:49
00:34:33


152
00:38:36
00:35:29


174
00:47:49
00:38:14
3 467
176 227 Cwynar Joanna Wilkszyn 1974 K40 149
00:40:02
00:36:57
154
00:41:04
00:38:00
164
00:43:28
00:40:17




3 467
177 251 Wieszaczewska Agnieszka Wrocław Night Runners Wrocław 1986 K30 142
00:37:57
00:34:39


158
00:40:06
00:36:52
170
00:38:23
00:35:10


3 470
178 199 WÓJTOWICZ KATARZYNA Środa Śląska Średzcy Biegacze 1987 K30

150
00:38:32
00:35:24
151
00:38:30
00:35:18
172
00:38:17
00:35:11
169
00:40:48
00:36:51
4 470
179 1104 Zając Małgorzata Wrocław 1970 K40 154
00:43:09
00:39:47
159
00:43:40
00:40:29
161
00:42:17
00:39:02


173
00:42:15
00:38:11
4 474
180 1107 Ksok Krystyna Wrocław 1958 K60

152
00:39:41
00:36:35
157
00:39:41
00:36:35
181
00:42:11
00:38:58
171
00:41:35
00:38:03
4 480
181 36 Filipek Agnieszka Wrocław Klub Bobika 1981 K30

155
00:42:22
00:39:14
159
00:40:55
00:37:47
180
00:40:22
00:37:09
175
00:46:19
00:42:16
4 489
182 257 Zawadzka-Jurochnik Justyna Sobótka 1981 K30

157
00:43:09
00:39:58
165
00:43:36
00:40:22
182
00:42:54
00:39:37
176
00:48:00
00:43:49
4 498
183 1397 Jopek Monika Wrocław 1982 K30



154
00:37:52
00:35:44
178
00:38:16
00:36:09
168
00:39:39
00:36:16
3 500
184 218 Garbiec Teresa Opole 1961 K50

161
00:48:05
00:44:50


185
00:47:51
00:45:43
177
00:50:57
00:48:25
3 523

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5 Liczba biegów Punkty
1 11 Napieraj Dominika Wrocław CITY TRAIL Team/ FALSTART Rudniki 1991 K20 1
00:17:45
00:17:43






8
00:19:12
00:19:10
2 9
2 1154 Liputa Emilia Wrocław Aloha Triathlon Team 1995 K20

6
00:18:48
00:18:46




4
00:18:32
00:18:28
2 10
3 160 Pietroczuk Sylwia Nysa NOA 1991 K20 3
00:19:35
00:19:33


11
00:20:41
00:20:36




2 14
4 1495 Ciesiółka Katarzyna Wrocław WKS ŚLĄSK 2000 K16





13
00:21:10
00:21:05
17
00:20:47
00:20:40
2 30
5 1362 Zywer Urszula Żarów WATAHA 1994 K20



17
00:21:52
00:21:40


18
00:20:49
00:20:42
2 35
6 1069 Jędrzejewska-Wnuk Agnieszka Wrocław NOA 1982 K30 18
00:23:54
00:22:52
24
00:23:15
00:22:12






2 42
7 1109 Wysoczanska Anna Wrocław Wieczorne Bieganie we Wrocławiu 1991 K20



24
00:22:30
00:22:24


35
00:24:32
00:22:12
2 59
8 1205 Nowacka Helena Poznań gRUNwald team Poznań 2000 K16 22
00:25:04
00:23:57
38
00:25:08
00:24:02






2 60
9 1460 Żarczyńska Martyna ZAGÓRZYCE Sobczyk Team- MKS Siechnice 1995 K20



33
00:24:35
00:23:33
34
00:26:09
00:24:06


2 67
10 28 Adamiec Izabela Wilkszyn biegambolubie.pl 1992 K20

47
00:27:09
00:25:05
43
00:26:05
00:24:59




2 90
11 17 Siwek Jagoda Przygórze 1994 K20



48
00:26:38
00:25:27
49
00:26:30
00:25:15


2 97
12 72 hanslik celina Wroclaw TriActiv Ridley 1985 K30 45
00:27:59
00:25:57
67
00:29:02
00:26:57






2 112
13 1152 Dęga Katarzyna Wroclaw Dolny Śląsk 1991 K20 52
00:29:10
00:26:56


61
00:28:34
00:26:26




2 113
14 1422 Chołuj Małgorzata Szczodre Pro-Run Wrocław 1964 K50



54
00:27:50
00:25:47
64
00:28:18
00:26:13


2 118
15 1319 Elzbieta Frydecka Miękinia 1962 K50





78
00:29:27
00:27:21
64
00:28:02
00:25:33
2 142
16 1440 Antoniak-Witek Joanna Mirków 140minut.pl 1992 K20



69
00:29:11
00:27:05


73
00:28:31
00:25:59
2 142
17 1190 Grzelka-Zembaty Katarzyna Kamieniec Wrocławski 1983 K30 55
00:29:16
00:27:13






88
00:30:22
00:26:55
2 143
18 1444 Kruczek Anna WROCLAW 1985 K30



100
00:31:38
00:28:29


69
00:29:06
00:25:46
2 169
19 1424 Mrozek Aneta Wrocław 1977 K40



98
00:30:34
00:28:25


77
00:28:56
00:26:31
2 175
20 1102 Senderska-Płonowska Magdalena Wrocław 1992 K20 95
00:31:41
00:29:25




145
00:35:07
00:31:55


2 240
21 1032 Ladaczek Marzena Wrocław 1981 K30 125
00:35:25
00:32:17
126
00:35:12
00:32:07






2 251
22 278 Kalinowska Dorota Wrocław Flo team 1985 K30 115
00:33:59
00:30:52




138
00:34:31
00:31:22


2 253
23 214 Wierzbicka Karolina Oleśnica GRUPA DBK WROCŁAW 1984 K30 124
00:35:18
00:32:16
130
00:34:45
00:32:37






2 254
24 1021 Drwięga Jadwiga Wrocław Bergson Team Run 1979 K40



127
00:33:25
00:31:18
128
00:32:30
00:30:22


2 255
25 1448 Grudzień Sylwia Wrocław - 1982 K30



124
00:33:52
00:30:41


136
00:33:39
00:29:31
2 260
26 1403 MIERZWA KATARZYNA STĘPIŃ 1982 K30



133
00:35:56
00:32:42
155
00:35:43
00:32:32


2 288
27 1402 Mróz Justyna WĘGRÓW 1985 K30



136
00:36:20
00:33:07
154
00:35:44
00:32:32


2 290
28 1447 Mojka Magdalena Wrocław 1977 K40





158
00:35:09
00:32:58
152
00:35:01
00:31:06
2 310
29 1513 WÓJCIK KATARZYNA WROCŁAW 1978 K40





163
00:35:37
00:33:25
151
00:33:32
00:31:01
2 314
30 125 Zymlinska Joanna Wrocław Heart Attack 1970 K40



160
00:41:29
00:38:19


170
00:41:45
00:37:36
2 330
31 1065 Pawlak Katarzyna Wrocław 1988 K30

160
00:44:19
00:41:02


183
00:44:39
00:41:18


2 343
32 1587 KRÓLIK Kinga Dobroń UKS AZYMUT PABIANICE 1999 K20







1
00:17:02
00:17:00
1 1
33 1343 MIKSZUTA EMILIA STRASZYN 2001 K16

1
00:17:28
00:17:26






1 1
34 1475 Bielak Natalia Żary KS SMS SZKLARSKA PORĘBA 2002 K16





1
00:17:35
00:17:34


1 1
35 1345 LEWNA WERONIKA SŁUPSK 2001 K16

2
00:17:39
00:17:38






1 2
36 1342 DUBIELLA MONIKA LUBICHOWO LLKS ZIEMII KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 2000 K16

4
00:18:15
00:18:13






1 4
37 1264 Najdek Ewa Oleśnica sobczyk team- MKS Siechnice 1998 K20

8
00:19:29
00:19:23






1 8
38 1443 Romanowska Justyna Kąty Wrocławskie Wosiek Team 1993 K20



8
00:20:15
00:20:10




1 8
39 1578 Jabłońska Adrianna Przecław Stal Mielec 2000 K16







10
00:19:17
00:19:14
1 10
40 1492 Josypenko Bożena Warszawa DREAM RUN 1978 K40





12
00:21:01
00:20:52


1 12
41 307 Piszczek Magdalena Wrocław KONIE 1980 K30



12
00:21:02
00:20:52




1 12
42 1570 Andruszków Aleksandra Trzebnica 1997 K20







15
00:20:11
00:20:06
1 15
43 1339 Grygiel Ilona Racibórz Sobczyk Team - MKS Siechnice 1999 K20



15
00:21:22
00:21:15




1 15
44 1270 Michalska Agnieszka Ostrów Wielkopolski 1978 K40

17
00:21:41
00:20:40






1 17
45 1584 Burszta Matylda Wrocław Wosiek Team 1992 K20







19
00:20:48
00:20:44
1 19
46 1241 WICHARY AGNIESZKA BIELSKO BIAŁA 1995 K20 19
00:24:41
00:23:36








1 19
47 1304 Pawlik Adrianna Wrocław 140minut.pl 1994 K20

20
00:22:40
00:21:35






1 20
48 1585 Lulis Anna Wrocław Akademia Biegania 1980 K30







21
00:21:08
00:20:57
1 21
49 1180 Górka Sylwia Wrocław 1987 K30 23
00:25:10
00:24:08








1 23
50 1454 Baranowska Angelika Wroclaw Backrunners Wrocław 1991 K20



26
00:23:42
00:22:41




1 26
51 1389 Kołodziejczyk Kasia Wrocław 1993 K20



32
00:24:37
00:23:28




1 32
52 1490 Gordijenko Anna Jelenia Góra VEGE RUNNERS/ŚLĘZAK TEAM 1986 K30





32
00:24:59
00:23:51


1 32
53 1474 Krzemińska-Bielak Kamila Żary 1976 K40





33
00:25:04
00:23:57


1 33
54 1100 Nowaczyk Dorota Wrocław 1984 K30 36
00:27:27
00:25:22








1 36
55 1429 Przeorek Irmina Tuliszków KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA 1989 K30



38
00:25:14
00:24:13




1 38
56 1487 Świeboda Małgorzata Wrocław 1985 K30





39
00:25:26
00:24:18


1 39
57 1018 Matusiak Katarzyna Wrocław 1986 K30 40
00:27:02
00:25:43








1 40
58 1481 Łazarska Hanna Wałbrzych #nopainnogain 1990 K20





42
00:25:40
00:24:37


1 42
59 1465 SEKUT MAGDA KRĘPICE 1987 K30



45
00:26:37
00:25:16




1 45
60 219 Mazzara Dominika Wroclaw Progres 1985 K30





50
00:26:39
00:25:28


1 50
61 1450 SUDOŁ ANNA ZABRZE 1991 K20



50
00:27:40
00:25:36




1 50
62 1360 FART MAGDALENA WROCŁAW ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU 1979 K40

53
00:26:33
00:25:23






1 53
63 1595 Adamczak Barbara Bydgoszcz Sprawne żywienie 1996 K20







54
00:27:52
00:24:30
1 54
64 1115 Nogaj-Małachowska Marta Wrocław 1988 K30 56
00:28:41
00:27:24








1 56
65 1418 Adamiec Oliwia Korczyna BiegamBoLubie.pl 2001 K16



59
00:27:14
00:26:08




1 59
66 1019 Nalewalska Joanna Bolesławiec/Wrocław Arkadiusz Gardzielewski Running Team / HAKUNA MATATA 1987 K30

59
00:27:11
00:26:10






1 59
67 1365 kozubal joanna wrocław Radio Wrocław 1974 K40

63
00:27:33
00:26:22






1 63
68 1091 ULIASZ JOANNA WYSOKA 1986 K30 64
00:29:52
00:27:48








1 64
69 1556 Rogozińska Beata Wrocław 1980 K30







66
00:29:07
00:25:41
1 66
70 1220 Wołczek Paulina Wrocław 1994 K20 68
00:29:01
00:27:55








1 68
71 1231 Sizonova Kateryna Kupiańsk 1988 K30

69
00:27:12
00:27:06






1 69
72 1383 Owczarek Agnieszka Gajków Pani 1976 K40



74
00:29:23
00:27:16




1 74
73 1171 Borończyk Julita Wrocław 1976 K40 76
00:30:36
00:28:32








1 76
74 1255 Małecka Ula Wrocław Pani 1970 K40 78
00:30:56
00:28:35








1 78
75 1534 Fischer Agnieszka Wrocław 1977 K40







80
00:30:09
00:26:38
1 80
76 1456 WIĘCKOWSKA AGATA WROCŁAW 1984 K30



81
00:30:42
00:27:34




1 81
77 1077 Lahmer Racha Wrocław Matner Running Team 1997 K20 98
00:32:42
00:29:39








1 98
78 1164 Klimek Marta Wrocław DBTP 1991 K20 104
00:33:13
00:29:57








1 104
79 1528 Cholewińska Aleksandra Wrocław 1984 K30







105
00:31:35
00:27:38
1 105
80 1322 Romanik Olga Wrocław 1994 K20

105
00:31:59
00:29:52






1 105
81 105 Białokryty Izabela Wrocław 1986 K30

106
00:33:06
00:30:03






1 106
82 1478 Preiss Maria Wroclaw Litwin Triathlon Team 1976 K40





107
00:30:38
00:28:32


1 107
83 1514 Semiczek Lidia Kiełczów POWSTAŃCY Z KANAPY 1980 K30





108
00:31:47
00:28:34


1 108
84 1549 Różańska Karolina Dzierżoniów 1985 K30







109
00:31:14
00:27:48
1 109
85 1494 Nakrewicz Natalia Wrocław 1997 K20





109
00:29:44
00:28:36


1 109
86 1015 Kościelak Dominika Opole 1999 K20 112
00:33:40
00:30:34








1 112
87 1438 MAJCHER MAJA NYSA 2003 K16



113
00:32:34
00:29:27




1 113
88 1431 Zogata Julia Wrocław 1999 K20



114
00:31:38
00:29:29




1 114
89 1101 Prochowska Aldona Wrocław 1988 K30 114
00:32:07
00:30:49








1 114
90 1326 Wolikowska Joanna Wrocław Komando Foki 1993 K20

114
00:34:17
00:31:07






1 114
91 1400 Majcher Patrycja Nysa 1978 K40



115
00:32:37
00:29:30




1 115
92 1247 ŚMIAŁEK ADRIANNA MIRKÓW 1992 K20 117
00:33:14
00:31:06








1 117
93 1499 Glos Lucyna Łozina Brak 1982 K30





120
00:32:39
00:29:32


1 120
94 1504 WINIARSKA EWA KIEŁCZÓWEK 1987 K30





123
00:31:51
00:29:40


1 123
95 1546 Winiarska-Maks Ewa Kiełczówek 1987 K30







124
00:30:58
00:28:31
1 124
96 1472 Dąbrowska Iwona Kiełczów 1966 K50





127
00:33:20
00:30:05


1 127
97 1547 Litorowicz Agnieszka Wysoka Agnieszka Litorowicz 1977 K40







128
00:33:07
00:29:09
1 128
98 1452 Kowalewicz Katarzyna Wrocław 1979 K40



130
00:34:54
00:31:52




1 130
99 1239 Dębska Beata Wysoka GRUPA DBK WROCŁAW 1977 K40 130
00:35:56
00:32:54








1 130
100 1082 Kaszczyszyn Małgorzata Wrocław 1966 K50 132
00:36:33
00:33:24








1 132
101 1279 Matusiak Alicja Wrocław - 1984 K30

133
00:36:17
00:33:12






1 133
102 1511 Koszyka Weronika Słubice Wybiegać Marzenia Team / #KB 1993 K20





136
00:34:11
00:31:05


1 136
103 1228 Mielczarek Hanna Wrocław 1988 K30 137
00:36:43
00:33:40








1 137
104 1381 Duda Renata Śliwice Duda Running Team 1970 K40



140
00:36:34
00:33:24




1 140
105 1515 Węgrzynowska Magdalena Byków Litwin Team 1976 K40





141
00:33:40
00:31:34


1 141
106 1449 Sudoł Barbara Wrocław 2001 K16



142
00:33:32
00:33:32




1 142
107 1294 Grzegorczyk Malwina Wrocław 1988 K30

144
00:36:17
00:34:11






1 144
108 1187 Nowicka-Chwastyk Magdalena Kąty Wrocławskie 1989 K30 146
00:40:01
00:36:44








1 146
109 1559 Stompel Ewelina Siemianowice Śląskie 1990 K20







149
00:34:03
00:30:31
1 149
110 1523 Wąsik Monika Wrocław 1983 K30





149
00:35:34
00:32:22


1 149
111 1544 Piekarska Krystyna Wrocław 1979 K40







150
00:34:40
00:30:33
1 150
112 1520 STASZKOWIAN MAGDALENA ŁAGIEWNIKI 1982 K30





151
00:32:34
00:32:27


1 151
113 1165 Gruca Katarzyna Wrocław 1978 K40 151
00:40:28
00:37:21








1 151
114 1012 Wypych Kamila Wrocław Ślęzak Team 1993 K20

153
00:39:59
00:36:51






1 153
115 1376 Jarczynska Adriana Wroclaw 1984 K30





156
00:35:51
00:32:44


1 156
116 156 Pytel Marta Wrocław 1988 K30 156
00:47:46
00:44:25








1 156
117 172 Czyż Oliwia Wrocław 1988 K30 157
00:47:46
00:44:26








1 157
118 1302 Zając Katarzyna Wrocław 1996 K20

158
00:43:39
00:40:27






1 158
119 1451 Szołtys Karolina Katowice Giszowiec Biega Razem 1975 K40



163
00:42:51
00:39:44




1 163
120 1541 Gorbachova Nataliia Wrocław 1984 K30







167
00:39:52
00:35:46
1 167
121 1477 Wiśniewska Agnieszka Wałbrzych 1972 K40





171
00:38:24
00:35:11


1 171
122 1500 Halka MAŁGORZATA Wroclaw JACHU 1974 K40





177
00:38:59
00:35:52


1 177

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni