z

Wrocław

Klasyfikacja generalna 2017/2018

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 119 Sobas Jacek Kędzierzyn-Koźle #SobasTeam 1985 M30 6
00:16:12
00:16:12
5
00:16:03
00:16:03


7
00:16:17
00:16:17


6
00:16:01
00:16:01
4 24
2 1002 KULCZEWSKI ŁUKASZ WROCŁAW KB Vamos Amigos Wrocław 1980 M30 22
00:17:53
00:17:51
24
00:18:18
00:18:16
19
00:17:48
00:17:46
28
00:18:16
00:18:14
29
00:18:20
00:18:18
34
00:18:37
00:18:37
6 93
3 172 MICHALAK JAKUB WROCŁAW SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 1986 M30 42
00:19:04
00:19:00
30
00:18:36
00:18:33
29
00:18:41
00:18:40


28
00:18:14
00:18:14
24
00:18:16
00:18:16
5 111
4 1012 Kucharski Robert Wrocław RUNNING ACADEMY 1980 M30 48
00:19:16
00:19:11
34
00:18:49
00:18:46
33
00:19:05
00:19:03
32
00:18:38
00:18:35
33
00:18:34
00:18:32
229
00:27:45
00:26:39
6 132
5 1200 Ważny Dariusz Wrocław WAŻNY TEAM 1979 M30

44
00:19:16
00:19:13
32
00:19:00
00:18:59
45
00:19:31
00:19:29
39
00:18:51
00:18:49
35
00:18:39
00:18:39
5 150
6 347 Wcisło Grzegorz Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1982 M30 21
00:17:50
00:17:49
18
00:17:33
00:17:31
21
00:17:58
00:17:58


91
00:20:45
00:20:45


4 151
7 1076 Głód Mateusz Wrocław przebiega.pl 1979 M30 49
00:19:17
00:19:14
54
00:19:57
00:19:54
35
00:19:09
00:19:07
48
00:19:35
00:19:34
40
00:18:53
00:18:52
37
00:18:49
00:18:48
6 160
8 1180 Nowakowski Marcin Wrocław 1983 M30 47
00:19:14
00:19:09
39
00:19:03
00:19:01


46
00:19:34
00:19:31
47
00:19:13
00:19:10
38
00:18:51
00:18:50
5 170
9 401 Cholewiński Paweł Środa Śląska Średzcy Biegacze 1984 M30 39
00:18:57
00:18:55
38
00:18:55
00:18:52


57
00:20:07
00:20:05
55
00:19:35
00:19:32


4 189
10 188 Zych Marcin Wrocław #SobasTeam 1981 M30 53
00:19:31
00:19:29
75
00:20:38
00:20:33
38
00:19:41
00:19:38
56
00:20:08
00:20:05
59
00:19:43
00:19:40
44
00:19:06
00:19:06
6 191
11 521 Behrendt Paweł Toruń OIRP Wrocław 1987 M30

36
00:18:54
00:18:52
87
00:21:19
00:21:11
53
00:20:01
00:19:57
62
00:19:51
00:19:49
45
00:19:07
00:19:05
5 196
12 1255 Zawadzki Paweł Wrocław NOA #runyourlife 1985 M30 19
00:17:46
00:17:46
20
00:17:53
00:17:53
27
00:18:35
00:18:35
138
00:23:38
00:22:21




4 204
13 1085 Orłowski Łukasz wrocław GET RUN 1987 M30 41
00:19:01
00:18:57


40
00:19:43
00:19:38
83
00:21:06
00:21:01
68
00:20:08
00:20:05


4 232
14 229 Kruk Tomasz Nysa Athletics Nysa 1982 M30 69
00:20:18
00:20:09
55
00:19:58
00:19:54


68
00:20:38
00:20:33
54
00:19:27
00:19:25


4 246
15 1199 ZIEMBA ARKADIUSZ DOBRZYKOWICE WROCLAW MARATON TEAM 1979 M30 70
00:20:18
00:20:11
76
00:20:39
00:20:35
42
00:19:54
00:19:50
58
00:20:10
00:20:07




4 246
16 452 Przybysławski Kamil Wrocław flo team 1982 M30

71
00:21:33
00:20:28
49
00:20:13
00:20:10
93
00:21:22
00:21:15
69
00:21:09
00:20:06
62
00:20:51
00:19:49
5 251
17 274 Pajor Bartosz Wrocław GVT 1984 M30

72
00:20:28
00:20:28
57
00:20:26
00:20:26
65
00:20:30
00:20:28
67
00:20:05
00:20:04


4 261
18 1174 CYRAN PIOTR Nysa NOA - Run Your Life 1986 M30 111
00:21:42
00:21:36
353
00:37:50
00:35:27
68
00:20:44
00:20:39
67
00:20:32
00:20:29
77
00:20:18
00:20:14
55
00:20:33
00:19:31
6 267
19 1058 Kwaśnik Robert Wrocław 1978 M30 71
00:20:21
00:20:15
68
00:20:31
00:20:24
62
00:20:38
00:20:32
148
00:23:49
00:22:40
85
00:20:41
00:20:35
69
00:20:21
00:20:16
6 270
20 65 Durał Grzegorz Wrocław Trening Ultrasa 1978 M30 62
00:19:58
00:19:51
324
00:31:53
00:29:36
65
00:20:40
00:20:35
82
00:23:00
00:20:58
319
00:31:41
00:29:29
66
00:20:20
00:20:12
6 275
21 1286 Wyroślak Józef Wrocław #sobasteam 1982 M30

111
00:21:47
00:21:32


72
00:20:46
00:20:40
58
00:19:39
00:19:37
49
00:19:18
00:19:16
4 290
22 1023 Hawryliszyn Jan Łozina 1983 M30 76
00:20:31
00:20:26




91
00:21:18
00:21:15
65
00:19:57
00:19:56
75
00:20:30
00:20:28
4 307
23 1014 Nowak Paweł Wrocław Land Rower Wrocław/Night Runners Wrocław 1986 M30 102
00:21:23
00:21:23


81
00:21:07
00:21:05
108
00:21:42
00:21:37
83
00:20:32
00:20:30
63
00:19:53
00:19:52
5 329
24 1193 Grzegorczyk Wojciech Wrocław 1980 M30 88
00:21:01
00:20:56
97
00:21:19
00:21:12
78
00:21:06
00:21:01
81
00:20:57
00:20:57
84
00:20:39
00:20:35


5 331
25 317 Tomczyk Rafał Wrocław Wosiek Team 1983 M30

133
00:22:08
00:22:06
80
00:21:06
00:21:03
80
00:20:58
00:20:56


43
00:19:01
00:19:00
4 336
26 1169 Altewęgier Jarosław Kraków 1978 M30 90
00:21:04
00:20:58
90
00:21:08
00:21:02
84
00:21:17
00:21:08
84
00:21:05
00:21:02
80
00:20:32
00:20:29


5 338
27 205 Jarosz Adam Kąty Wrocławskie 1978 M30 81
00:20:51
00:20:40
79
00:20:41
00:20:37


95
00:21:26
00:21:18
92
00:20:49
00:20:45


4 347
28 237 Junyszek Marcin Wrocław 140minut.pl 1985 M30 93
00:21:08
00:21:04




90
00:21:18
00:21:13
96
00:20:59
00:20:53
76
00:20:36
00:20:30
4 355
29 117 Kosel Szczepan Wrocław 1986 M30 112
00:21:49
00:21:37


76
00:21:01
00:20:54
99
00:21:31
00:21:24
81
00:20:33
00:20:29


4 368
30 1208 Grzebski Sebastian Nysa #KontuzjaNieZającNieUcieknie 1985 M30 113
00:21:42
00:21:38
351
00:37:37
00:35:15
69
00:20:44
00:20:39
75
00:20:48
00:20:46
119
00:21:34
00:21:30


5 376
31 1091 Stodółka Szymon Wilczyce Wosiek Team 1986 M30

138
00:23:35
00:22:20
100
00:21:46
00:21:35
86
00:21:10
00:21:04


53
00:19:31
00:19:28
4 377
32 288 Dering Marcin Wrocław Orientop Wrocław 1982 M30 104
00:21:37
00:21:28
88
00:21:02
00:20:57
83
00:21:11
00:21:07
107
00:21:40
00:21:34




4 382
33 134 Zachara Łukasz Kilianów 1982 M30



72
00:20:58
00:20:49
103
00:21:35
00:21:30
125
00:22:53
00:21:46
95
00:21:12
00:21:07
4 395
34 72 Sobierski Wojciech Wrocław HAKUNA MATATA 1978 M30 114
00:21:47
00:21:40
114
00:21:43
00:21:36
77
00:21:02
00:20:59
112
00:21:48
00:21:43
95
00:20:53
00:20:51
152
00:25:04
00:23:02
6 398
35 184 HOTAŁA Piotr WROCŁAW HAKUNA MATATA 1979 M30 99
00:21:28
00:21:22
145
00:22:42
00:22:35
86
00:22:16
00:21:11
113
00:22:45
00:21:44
131
00:22:56
00:21:53
100
00:21:19
00:21:15
6 398
36 236 MAJDAŃSKI TOMASZ Wrocław 1979 M30 95
00:21:11
00:21:07
100
00:21:20
00:21:17
105
00:21:56
00:21:53




104
00:21:22
00:21:19
4 404
37 360 Jaworek Marcin Wrocław 1986 M30 133
00:22:47
00:22:31
116
00:22:46
00:21:39


124
00:23:01
00:22:00
117
00:21:30
00:21:24
77
00:21:35
00:20:34
5 434
38 1166 Sokołowski Jarek Wrocław Elegant Team 1987 M30

102
00:21:31
00:21:23
73
00:21:01
00:20:51
131
00:23:18
00:22:12
133
00:22:04
00:21:56


4 439
39 1090 Krzyśków Piotr Wrocław Velicante Sport Team 1983 M30 121
00:22:08
00:21:55
119
00:22:51
00:21:46
107
00:23:09
00:22:03


135
00:23:04
00:21:58
92
00:22:07
00:21:06
5 439
40 465 OPALIŃSKI JACEK Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania 1984 M30

124
00:22:04
00:21:55


130
00:22:22
00:22:12
102
00:21:01
00:20:57
94
00:21:08
00:21:07
4 450
41 1257 Duda Jakub Wleń Orientop Wrocław 1986 M30 115
00:21:50
00:21:42




104
00:21:38
00:21:32
128
00:22:56
00:21:50
103
00:22:22
00:21:19
4 450
42 1296 Kleszcz Tomek Wrocław Night Runners 1982 M30

146
00:23:47
00:22:37
113
00:22:23
00:22:15
100
00:21:30
00:21:24
99
00:20:57
00:20:54


4 458
43 1197 Gawlik Marcin SIECHNICE SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 1978 M30 106
00:21:37
00:21:30
110
00:21:34
00:21:29


126
00:22:10
00:22:05
130
00:21:57
00:21:52


4 472
44 70 Czechowski Paweł Wrocław 1979 M30 103
00:21:31
00:21:26
99
00:21:25
00:21:17
176
00:26:30
00:24:23
97
00:21:24
00:21:20




4 475
45 167 Skrzek Marcin Wrocław Pro-Run Wrocław 1980 M30 135
00:22:46
00:22:35


109
00:22:15
00:22:07
117
00:21:59
00:21:52
149
00:22:25
00:22:20
148
00:22:58
00:22:53
5 509
46 506 KRÓLIKOWSKI Piotr Wrocław Bergson Team Run 1980 M30

137
00:23:26
00:22:16
144
00:23:17
00:23:13
159
00:23:01
00:22:54
144
00:23:15
00:22:10
96
00:22:09
00:21:08
5 521
47 1258 Karwicki Tomasz Wrocław 1979 M30 132
00:22:39
00:22:31
132
00:22:11
00:22:06
108
00:22:11
00:22:05
155
00:22:57
00:22:48
200
00:23:41
00:23:36


5 527
48 1103 KOBOS RADOSŁAW Siechnice RUNNING ACADEMY 1982 M30 123
00:22:10
00:22:00
153
00:22:54
00:22:54


147
00:22:41
00:22:37
108
00:21:12
00:21:07


4 531
49 1254 Cetnarowski Kamil Wrocław 1979 M30 170
00:24:33
00:23:50




165
00:23:11
00:23:04
122
00:21:41
00:21:38
101
00:21:20
00:21:16
4 558
50 1238 Cukrowski Marcin Wrocław 1983 M30 150
00:23:21
00:23:06


112
00:23:20
00:22:14
161
00:24:01
00:22:59
150
00:23:24
00:22:20


4 573
51 418 Zybura Jakub Wrocław JA CIERPIĘ DOLĘ RUNNING MAN TEAM 1982 M30

131
00:23:11
00:22:05


202
00:25:01
00:23:50
134
00:24:04
00:21:57
107
00:22:31
00:21:30
4 574
52 1219 Olaczek Łukasz Mrozów i-Sport.pl Wrocław 1979 M30 174
00:24:12
00:23:54
179
00:25:40
00:23:32
124
00:24:50
00:22:42
191
00:23:42
00:23:36
162
00:24:46
00:22:40
127
00:23:09
00:22:09
6 587
53 1170 Gwara Łukasz Wrocław 1978 M30 179
00:24:19
00:24:00
183
00:25:47
00:23:35
120
00:23:49
00:22:36


176
00:24:06
00:22:55
118
00:22:00
00:21:54
5 593
54 214 Stanisz Radosław Wrocław bezklubowy 1983 M30 190
00:24:45
00:24:33
181
00:24:41
00:23:34


167
00:24:11
00:23:09
142
00:23:12
00:22:08
117
00:21:58
00:21:54
5 607
55 92 Zwierz Patryk Wrocław Nokia 1984 M30 216
00:25:29
00:25:17
213
00:24:42
00:24:29
151
00:24:33
00:23:26
178
00:24:25
00:23:21
143
00:23:11
00:22:08
136
00:23:32
00:22:32
6 608
56 1204 GOLAK ŁUKASZ Opole POLARIS 1983 M30

135
00:22:17
00:22:12
91
00:21:22
00:21:18
150
00:22:47
00:22:42


237
00:29:25
00:27:24
4 613
57 1171 Piekarski Piotr Wrocław 1979 M30 319
00:35:10
00:34:28
163
00:24:18
00:23:07
141
00:24:24
00:23:10
180
00:24:27
00:23:22
196
00:24:43
00:23:31
140
00:23:41
00:22:38
6 624
58 1290 Mielnikiewicz Slawomir Wroclaw RUNNING ACADEMY 1982 M30

134
00:22:17
00:22:06
99
00:21:36
00:21:30
101
00:21:36
00:21:28
294
00:29:37
00:27:29


4 628
59 116 Bal Tomasz Kąty Wrocławskie 1981 M30

148
00:23:50
00:22:42
128
00:22:54
00:22:45
166
00:23:10
00:23:05
186
00:24:19
00:23:12


4 628
60 444 Dudek Grzegorz Wrocław Ceneo Runners / MATNER RUNNING TEAM 1984 M30

188
00:24:48
00:23:41
142
00:24:19
00:23:11
173
00:23:22
00:23:13


130
00:22:18
00:22:12
4 633
61 166 Krause Tomasz Wrocław Atos Runners 1983 M30 126
00:22:16
00:22:07
212
00:26:40
00:24:29
145
00:24:24
00:23:14
154
00:23:51
00:22:46




4 637
62 225 Szczepankiewicz Marcin Wrocław Dog Field Team Wrocław 1981 M30 134
00:22:43
00:22:34
158
00:23:04
00:22:58
152
00:23:33
00:23:26
200
00:24:49
00:23:47
209
00:24:02
00:23:57


5 644
63 1261 Sieńczyk Marcin Wrocław WroRun Jagodno 1978 M30 160
00:23:46
00:23:33
171
00:24:28
00:23:21
175
00:25:28
00:24:21
177
00:24:24
00:23:18
139
00:22:12
00:22:05


5 645
64 165 Łukasiński Jacek Wrocław Wrocław Maraton Team 1978 M30 182
00:24:16
00:24:04
193
00:24:56
00:23:49
149
00:23:31
00:23:24


228
00:25:49
00:24:35
139
00:23:36
00:22:36
5 663
65 210 Mikrut Paweł Wrocław 1982 M30 261
00:28:02
00:27:28
147
00:23:53
00:22:42
111
00:22:25
00:22:13


158
00:23:35
00:22:29


4 677
66 1043 Fidler Daniel Wrocław 1981 M30 168
00:23:58
00:23:45




211
00:26:08
00:24:01
157
00:23:32
00:22:25
141
00:23:44
00:22:39
4 677
67 1259 Hryńczuk Piotr Wrocław NOA #runyourlife 1987 M30 147
00:23:05
00:22:55


164
00:25:12
00:24:00
209
00:24:08
00:23:58
159
00:22:38
00:22:29


4 679
68 256 Fijarczyk Tomasz Wrocław Sente Running Team 1981 M30 234
00:26:32
00:26:08
221
00:25:51
00:24:43


168
00:23:22
00:23:09
172
00:23:55
00:22:52
138
00:23:35
00:22:33
5 699
69 1229 Wróbel Tomasz Wrocław TEAM DRACZYŃSKI 1981 M30 177
00:24:17
00:23:58


194
00:25:05
00:24:54
170
00:23:19
00:23:11


166
00:24:55
00:23:38
4 707
70 113 Poliwoda Tomasz Wysoka POLIWODA TEAM 1979 M30 171
00:24:05
00:23:51
159
00:24:12
00:23:03


224
00:25:34
00:24:28


165
00:24:39
00:23:35
4 719
71 333 Ostrowski Paweł Wrocław PolmeRun 1978 M30



155
00:23:48
00:23:38
199
00:23:55
00:23:47
220
00:24:21
00:24:15
163
00:23:27
00:23:25
4 737
72 1132 Łuszczyk Walter Wrocław Ceneo Runners 1980 M30 188
00:24:40
00:24:29
206
00:25:25
00:24:12
140
00:24:18
00:23:10
204
00:24:04
00:23:54




4 738
73 340 Rzatkiewicz Konrad Wrocław KS DW Opona 1979 M30 158
00:23:40
00:23:31


162
00:24:01
00:23:55
229
00:24:44
00:24:40
205
00:23:55
00:23:49


4 754
74 147 Skorek Karol Wrocław 1983 M30 219
00:26:01
00:25:25


173
00:26:29
00:24:17
241
00:27:19
00:25:03
210
00:27:12
00:23:59
160
00:24:25
00:23:19
5 762
75 594 Rybarczyk Krzysztof Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM 1985 M30



183
00:25:44
00:24:37
220
00:24:26
00:24:21
207
00:26:04
00:23:54
154
00:24:05
00:23:05
4 764
76 1220 WITKOWSKI Grzegorz Wrocław VELICANTE SPORT TEAM 1978 M30 197
00:24:57
00:24:45
187
00:24:43
00:23:38
177
00:25:34
00:24:29


204
00:24:50
00:23:44


4 765
77 1157 budziewski tomasz łagiewniki 1978 M30 223
00:25:58
00:25:32
227
00:25:07
00:25:04
158
00:23:49
00:23:47
194
00:23:39
00:23:37
197
00:23:33
00:23:32


5 772
78 169 Skrzypczak Łukasz Krzyków Capgemini 1981 M30 186
00:24:50
00:24:24
204
00:26:12
00:24:05


261
00:27:52
00:25:48
222
00:26:25
00:24:17
162
00:25:31
00:23:24
5 774
79 1285 Świątek Łukasz Wrocław 1981 M30

199
00:25:04
00:23:58


236
00:26:18
00:24:56
193
00:25:34
00:23:26
153
00:25:10
00:23:03
4 781
80 1020 Woźniak Konrad Wrocław 1984 M30 191
00:24:56
00:24:39


167
00:25:16
00:24:03
218
00:25:27
00:24:20
219
00:25:22
00:24:12
249
00:30:44
00:28:43
5 795
81 1005 OGÓREK KRZYSZTOF WROCŁAW Dziki z Ołtaszyna 1986 M30

200
00:25:10
00:24:03


214
00:25:17
00:24:14
224
00:25:37
00:24:27
159
00:24:17
00:23:15
4 797
82 609 Maślanka Łukasz Wrocław 1985 M30



229
00:27:01
00:27:01
233
00:25:58
00:24:53
168
00:23:50
00:22:44
172
00:24:53
00:23:47
4 802
83 446 Trojan Dominik Wrocław flo team 1981 M30

247
00:28:15
00:25:58
174
00:25:25
00:24:20
278
00:27:35
00:26:15
216
00:25:13
00:24:07
173
00:25:47
00:23:48
5 810
84 1128 Kowal Krzysztof Wrocław Pro-Run Wrocław 1983 M30 220
00:25:54
00:25:25
217
00:26:50
00:24:37
209
00:27:42
00:25:26
242
00:27:14
00:25:04
178
00:25:10
00:23:02


5 824
85 28 Sikora Michał Kiełczów 1981 M30 211
00:25:28
00:25:06
205
00:25:19
00:24:06


226
00:25:41
00:24:33


183
00:25:35
00:24:30
4 825
86 1069 Żminkowski Krzysztof Wrocław 1984 M30 233
00:26:29
00:26:03
207
00:25:25
00:24:12
168
00:25:16
00:24:04


218
00:25:15
00:24:08


4 826
87 1148 Waszczyński Tomasz Wrocław 1979 M30

244
00:29:00
00:25:50


217
00:26:21
00:24:17
201
00:24:45
00:23:36
174
00:24:54
00:23:50
4 836
88 22 Lewandowski Leszek Brzezina POWSTAŃCY Z KANAPY 1978 M30 201
00:25:02
00:24:52


196
00:26:05
00:24:56
223
00:25:34
00:24:26
248
00:26:34
00:25:16


4 868
89 1130 FIL ŁUKASZ Wrocław Klub Hokejowy Wataha 71 Wrocław 1981 M30 192
00:24:48
00:24:40
228
00:26:12
00:25:05
191
00:25:57
00:24:51


277
00:28:29
00:26:18


4 888
90 1264 Pabijańczyk Damian Kryniczno Heavy Lift Team 1984 M30 272
00:28:19
00:27:51


190
00:26:58
00:24:49


245
00:25:19
00:25:13
184
00:24:41
00:24:36
4 891
91 43 Włodarczyk Paweł Środa Śląska 1978 M30 183
00:24:22
00:24:11




279
00:29:27
00:26:18
253
00:28:42
00:25:26
190
00:26:53
00:24:48
4 905
92 1092 Borek Michał Wrocław 1984 M30 228
00:26:25
00:25:49
229
00:27:21
00:25:07
211
00:26:49
00:25:33


249
00:27:25
00:25:16


4 917
93 153 Nalepa Paweł Wrocław 1984 M30

261
00:28:37
00:26:17
199
00:27:18
00:25:06
271
00:28:07
00:26:04
246
00:27:23
00:25:14
214
00:28:11
00:26:09
5 920
94 402 Bała PitEr Bukowa Night Runners 1985 M30 217
00:25:39
00:25:22
270
00:29:00
00:26:41
188
00:25:56
00:24:47


247
00:26:23
00:25:15


4 922
95 599 Wojtyłko Kamil Wrocław 1986 M30



200
00:26:18
00:25:07
280
00:27:26
00:26:19
259
00:26:46
00:25:37
187
00:25:50
00:24:42
4 926
96 194 Guz Mariusz Wrocław 1986 M30

305
00:29:24
00:28:08
212
00:26:50
00:25:35
266
00:26:58
00:25:52
257
00:27:42
00:25:35
196
00:27:11
00:25:10
5 931
97 280 Pająk Tomasz Wroclaw #HoliColoring - Kolorowanka dla dorosłych 1978 M30 290
00:29:21
00:29:06
186
00:25:58
00:23:37


188
00:23:46
00:23:31


269
00:33:09
00:31:02
4 933
98 276 Biskup Przemysław Oborniki Śląskie 1979 M30 273
00:27:52
00:27:52
286
00:29:25
00:27:12
224
00:27:45
00:26:28
281
00:28:29
00:26:27
250
00:27:32
00:25:22
203
00:26:50
00:25:42
6 950
99 1057 Sroczyński Arkadiusz Wrocław MoLdUr TeAm 1978 M30 231
00:26:10
00:26:01
256
00:28:19
00:26:10


240
00:27:07
00:25:03
225
00:26:40
00:24:30


4 952
100 144 Skuza Łukasz Brzezina 1981 M30 227
00:25:55
00:25:43
240
00:26:50
00:25:37




283
00:29:07
00:26:55
206
00:27:57
00:25:52
4 956
101 1035 Kosik Marcin Wrocław Kokos Team 1979 M30 287
00:29:37
00:28:51
297
00:30:55
00:27:47
231
00:29:20
00:27:08
270
00:28:15
00:26:04
268
00:28:05
00:25:54
193
00:27:01
00:24:58
6 962
102 1060 Słowiński Marcin Wrocław Running Academy 1980 M30 279
00:28:35
00:28:05


219
00:27:24
00:26:12
234
00:26:05
00:24:54
231
00:25:47
00:24:41


4 963
103 1135 Ciesielski Michał Wrocław 1985 M30 230
00:26:16
00:25:52
267
00:27:41
00:26:27
218
00:28:08
00:25:56
267
00:28:57
00:25:52




4 982
104 1059 Kornaś Marcin Ząbkowice Śląskie Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 1978 M30 204
00:25:03
00:24:55
274
00:27:57
00:26:48


309
00:29:26
00:28:18
282
00:28:02
00:26:52
233
00:28:03
00:27:01
5 993
105 278 Jędrusiak Bartosz Wrocław WILD PANDAS 1985 M30 288
00:29:22
00:28:53
268
00:27:43
00:26:29




269
00:28:05
00:25:56
201
00:27:35
00:25:33
4 1026
106 1129 Klesta Rafał Wrocław ATOS RUNNERS 1985 M30 260
00:27:51
00:27:27
269
00:28:51
00:26:39


272
00:28:12
00:26:05
272
00:27:25
00:26:10


4 1073
107 1050 MARKOWSKI RAFAŁ OŁAWA Błękitne Ślimaczki 1983 M30



251
00:31:19
00:29:07
310
00:31:35
00:28:30
285
00:29:19
00:27:02
230
00:30:08
00:26:56
4 1076
108 460 Hadryś Grzegorz Wrocław 1980 M30

306
00:30:51
00:28:26
249
00:31:12
00:29:00
312
00:30:54
00:28:45


259
00:32:33
00:29:29
4 1126
109 1124 POTANIEC BARTŁOMIEJ WROCŁAW 1985 M30 278
00:28:37
00:28:04
280
00:29:25
00:27:07




314
00:31:27
00:29:09
256
00:31:29
00:29:20
4 1128
110 309 Wierzbicki Arkadiusz Oleśnica GRUPA DBK WROCŁAW 1980 M30 251
00:27:01
00:26:54
317
00:31:30
00:29:12




322
00:31:57
00:29:37
254
00:31:18
00:29:01
4 1144
111 102 Pazdej Łukasz Przecławice ŻYWIOŁ 1982 M30 305
00:31:56
00:31:17
327
00:32:08
00:29:53
265
00:33:10
00:30:56
322
00:31:45
00:29:32
316
00:31:31
00:29:16
273
00:33:53
00:31:48
6 1159
112 58 Grzybowski Łukasz Wrocław 1981 M30 293
00:30:35
00:29:57
312
00:31:58
00:28:44
237
00:30:28
00:28:11
324
00:32:45
00:29:38




4 1166
113 1244 Dullak Mariusz Wrocław Mamy-Biegamy 1981 M30 311
00:32:53
00:32:14


269
00:33:57
00:31:35
348
00:35:39
00:32:23
327
00:34:02
00:30:43
278
00:35:36
00:32:28
5 1185
114 1280 Patyra Łukasz Wrocław Velicante Sport Team 1983 M30

334
00:34:15
00:30:54
264
00:32:56
00:30:44
300
00:30:10
00:27:54
291
00:30:32
00:27:19


4 1189
115 473 Żygadło Paweł WROCŁAW 1987 M30

311
00:30:50
00:28:38
253
00:30:42
00:29:24
320
00:32:30
00:29:23
305
00:30:40
00:28:27


4 1189
116 1161 Kruczkiewicz Mateusz Wrocław HAKUNA MATATA 1979 M30 299
00:31:29
00:30:52
308
00:31:50
00:28:35


335
00:33:48
00:30:37
324
00:33:29
00:30:10
260
00:31:52
00:29:38
5 1191
117 42 Kotkowski Tomala Wrocław 1980 M30 296
00:31:03
00:30:25
336
00:34:53
00:31:37


340
00:34:07
00:31:49
332
00:35:23
00:32:08
275
00:34:11
00:32:02
5 1239
118 86 Masalski Przemysław Wrocław End or fina ł Team 1981 M30 301
00:31:12
00:31:00
344
00:35:14
00:32:55
261
00:32:44
00:30:26
352
00:35:50
00:33:35




4 1258
119 1048 Sznajder Michał Wrocław 1981 M30 304
00:31:47
00:31:16
348
00:37:20
00:33:57
276
00:33:38
00:33:38
345
00:35:21
00:32:07




4 1273
120 311 Wieteska Marcin Wrocław 1978 M30 317
00:34:07
00:33:47
343
00:34:59
00:32:34
271
00:33:23
00:32:07
347
00:34:23
00:32:17




4 1278
121 407 Polak Marcin Wrocław 1983 M30 315
00:33:41
00:33:13
339
00:34:24
00:32:06


353
00:36:57
00:33:49


279
00:35:36
00:32:33
4 1286
122 1079 Siwek Maciej Wrocław 1986 M30 328
00:38:59
00:38:19
352
00:38:42
00:35:17
278
00:36:16
00:33:54
350
00:36:30
00:33:16
337
00:38:55
00:35:40


5 1293

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 532 WITKOWSKI MARCIN Krotoszyn MKS Parasol Wrocław 1985 M30

8
00:16:52
00:16:52
10
00:16:47
00:16:47


9
00:16:48
00:16:48


3 27
2 1125 Tyburek Rafał Oława Sobczyk Team 1978 M30 35
00:18:25
00:18:25
17
00:17:27
00:17:26
14
00:17:17
00:17:16






3 66
3 581 Jackowiak Piotr Brzeg SztukaRuchu 1986 M30



28
00:18:37
00:18:34
29
00:18:18
00:18:17


16
00:17:27
00:17:25
3 73
4 217 MIERZWA SŁAWOMIR Mierzwa 140minut.pl 1981 M30 65
00:20:07
00:19:58
49
00:19:44
00:19:40


62
00:20:22
00:20:19




3 176
5 336 Catti Roberto Wroclaw 1987 M30 116
00:21:54
00:21:46






98
00:21:05
00:20:54
71
00:21:24
00:20:22
3 285
6 1267 Bieniek Michal Wroclaw 1979 M30 119
00:22:02
00:21:49
123
00:21:59
00:21:53






123
00:22:11
00:22:04
3 365
7 30 Figiel Jakub Wrocław FidżiTeam 1981 M30 37
00:18:31
00:18:31
333
00:33:04
00:30:52
44
00:19:56
00:19:53






3 414
8 1018 Jędrzejek Beniamin Wrocław Vege Runners 1980 M30



150
00:23:38
00:23:26
162
00:24:02
00:23:00
169
00:23:52
00:22:48


3 481
9 1249 Puchalski Marcin Wrocław Velicante Sport Team 1980 M30 155
00:23:27
00:23:23
196
00:25:01
00:23:51




233
00:25:53
00:24:46


3 584
10 1213 Woźniak Waldemar Wrocław EBIEGI.PL 1981 M30



182
00:25:48
00:24:37
222
00:25:43
00:24:25
199
00:25:40
00:23:34


3 603
11 1232 Piasny Grzegorz Wrocław Capgemini 1982 M30 173
00:24:16
00:23:53
190
00:23:52
00:23:43


246
00:26:17
00:25:12




3 609
12 676 Czachurski Marcin Wrocław 1981 M30





264
00:28:01
00:25:50
212
00:25:10
00:24:03
150
00:23:59
00:22:57
3 626
13 1272 Ptak Arkadiusz Wilkszyn Spartanie Dzieciom 1979 M30

234
00:26:33
00:25:21
181
00:24:45
00:24:36


242
00:26:22
00:25:09


3 657
14 44 Chałupa Bartosz Wilczyce 1980 M30 242
00:26:42
00:26:25
260
00:27:26
00:26:17


282
00:28:33
00:26:28




3 784
15 1165 Korzeniowski Mirosław Wrocław HAKUNA MATATA 1978 M30 283
00:29:06
00:28:26
298
00:29:59
00:27:48
213
00:26:53
00:25:41






3 794
16 310 Kozak Marcin Wrocław GRUPA DBK WROCŁAW 1984 M30 243
00:26:35
00:26:30
266
00:27:35
00:26:26


299
00:28:52
00:27:50




3 808
17 1231 Rabsztyn Andrzej Wrocław Triathlon Mietków Team 1978 M30

262
00:28:43
00:26:19


273
00:29:09
00:26:05
275
00:29:35
00:26:17


3 810
18 268 Kołodziej Krzysztof Wrocław KołoTeam 1985 M30 264
00:27:55
00:27:30
316
00:29:03
00:29:03
234
00:28:47
00:27:33






3 814
19 16 Polańczyk Krzysztof Wrocław VELICANTE SPORT TEAM 1982 M30 322
00:36:17
00:35:46
273
00:29:57
00:26:46




303
00:31:36
00:28:24


3 898
20 370 Żuchowski Marcin Wrocław 1983 M30 324
00:36:37
00:36:00
299
00:30:05
00:27:48


326
00:31:49
00:29:46




3 949
21 1032 Luberadzki Kuba Wrocław O CO BIEGA 1984 M30

341
00:35:33
00:32:17
266
00:33:17
00:30:58
354
00:37:33
00:34:20




3 961
22 1126 Gawęcki Maciek Wrocław Gawenda Dance 1985 M30





363
00:44:09
00:40:52
338
00:42:08
00:38:45
289
00:40:36
00:37:25
3 990
23 374 Demczyszak Mateusz Jaworzyna Śląska 10 BKPanc/trenujznami.pl 1986 M30 1
00:14:59
00:14:59








1
00:15:05
00:15:05
2 2
24 690 Kowalski Wojciech Nadolice Wielkie drużyna A 1982 M30







4
00:15:51
00:15:51
4
00:15:35
00:15:35
2 8
25 391 Pisulski ADAM ŻAGAŃ 10BK Panc 1980 M30 12
00:16:48
00:16:45








9
00:16:35
00:16:35
2 21
26 1262 Wiktorski Mieszko Wrocław trenujznami.pl / #WrocławskaHusaria 1981 M30 34
00:18:24
00:18:23
22
00:18:12
00:18:10








2 56
27 428 Kwaśniewski Mateusz Wrocław Waniewski Coaching 1987 M30

31
00:18:46
00:18:43




50
00:19:22
00:19:20


2 81
28 215 Czarny Jarek Wroclaw #SobasTeam 1986 M30

60
00:20:09
00:20:07
52
00:20:18
00:20:15






2 112
29 103 Boberski Piotr Wroclaw NDB 1984 M30

87
00:21:01
00:20:56


30
00:18:32
00:18:32




2 117
30 495 Gwardzik Piotr Wrocław #SOBASTEAM 1979 M30

80
00:20:54
00:20:42
46
00:20:09
00:20:05






2 126
31 748 Borowiak Adam Wrocław 1981 M30







71
00:20:14
00:20:08
56
00:19:37
00:19:33
2 127
32 60 Kurta Grzegorz Wrocław CS Running Team 1981 M30 80
00:20:46
00:20:38


61
00:20:36
00:20:32






2 141
33 494 Posłuszny Paweł Wrocław AWF WROCŁAW 1979 M30

62
00:20:19
00:20:11


87
00:21:12
00:21:08




2 149
34 504 Krzaczkowski Łukasz Wrocław Dziki Wrocław 1980 M30

95
00:22:15
00:21:08


71
00:20:47
00:20:39




2 166
35 774 Golonka Bartosz Wrocław PGB Sportowa Paczka 1979 M30







127
00:22:56
00:21:48
80
00:21:42
00:20:38
2 207
36 655 Duliński Adam Oborniki Śląskie Oborygeni 1982 M30





106
00:21:36
00:21:33
115
00:21:18
00:21:15


2 221
37 253 Jędrzejuk Marek Wrocław Wroclaw Marathon Team 1985 M30

113
00:21:40
00:21:33


111
00:21:45
00:21:43




2 224
38 1298 Srokowski Łukasz Wrocław 1983 M30

122
00:22:01
00:21:53


134
00:22:24
00:22:17




2 256
39 782 Puzik Jan Ozimek Grupa DBK Opole 1982 M30







190
00:25:39
00:23:23
78
00:21:38
00:20:35
2 268
40 200 Otfinowski Mateusz Wrocław 1984 M30

109
00:21:41
00:21:29


175
00:24:20
00:23:16




2 284
41 1077 Sarul Michał Wrocław Gabinety Stomatologiczne TARABUŁA 1980 M30

150
00:23:16
00:22:45




165
00:24:50
00:22:44


2 315
42 626 Piaskowski Marcin Kończyce Zakochaj sie w bieganiu 1978 M30







191
00:24:32
00:23:24
142
00:23:43
00:22:41
2 333
43 474 Rawski Krzysztof Wrocław 1983 M30

210
00:26:34
00:24:24
159
00:26:00
00:23:51






2 369
44 768 Gajowy Tomasz Wrocław freelancer 1982 M30







215
00:25:13
00:24:06
167
00:24:40
00:23:40
2 382
45 758 Momot Piotr Wrocław Triathlon Club Wrocław 1986 M30







211
00:25:07
00:24:01
178
00:25:21
00:24:16
2 389
46 1278 Gomoła Mateusz Krzeptów Daft Runner 1981 M30 189
00:24:47
00:24:32




210
00:25:14
00:23:59




2 399
47 1188 Brzozowski Jan Wysoka Wicked Becker Avionics Runners 1980 M30 180
00:24:05
00:24:01




238
00:26:06
00:25:01




2 418
48 320 Szczęsny Łukasz Wrocław 1982 M30 253
00:27:26
00:27:00


169
00:26:15
00:24:06






2 422
49 1143 Burakiewicz Dominik Wrocław 1984 M30 205
00:25:13
00:24:55
223
00:25:53
00:24:47








2 428
50 49 Długokęcki David Wrocław Capgemini 1982 M30 163
00:23:51
00:23:40




286
00:28:51
00:26:44




2 449
51 419 Kaliciński Jarosław Siechnice Ślęzak Team 1982 M30

235
00:26:37
00:25:24
225
00:27:46
00:26:33






2 460
52 54 Jeżak Robert Wrocław 1979 M30

288
00:29:33
00:27:17


179
00:24:26
00:23:22




2 467
53 1205 Kubiak Wojciech Opole Polaris 1985 M30





262
00:26:56
00:25:49


218
00:28:16
00:26:13
2 480
54 1104 Łopuszyński Łukasz Wrocław ACER PREDATOR 1980 M30 235
00:26:28
00:26:09




248
00:26:16
00:25:12




2 483
55 700 Jarosz Wojciech Tychy GRUPA DBK WROCŁAW 1983 M30





284
00:29:41
00:26:33


208
00:29:03
00:26:00
2 492
56 373 szachewicz slawek wroclaw 1979 M30 262
00:27:57
00:27:28






236
00:26:05
00:24:55


2 498
57 1159 Machoń Tomasz Ozorowice 1981 M30 267
00:28:02
00:27:48
258
00:28:29
00:26:15








2 525
58 610 OLSZEWSKI TOMASZ JEDLINA ZDRÓJ 1979 M30





290
00:29:03
00:26:53
241
00:26:14
00:25:08


2 531
59 1282 Kiestrzyn Jan Wrocław Gabinety stomatologiczne TARABULA 1980 M30 280
00:28:42
00:28:16
255
00:28:26
00:26:08








2 535
60 660 Trzpiola Tycjan Legnica KURACJUSZE 1987 M30





318
00:31:28
00:29:20
290
00:29:25
00:27:18


2 608
61 1289 syrnik krystian prusice 1980 M30





361
00:39:29
00:39:29


293
00:39:21
00:38:16
2 654
62 1095 Danielak Michał Żary NieMaToJakPełneKorytko 1986 M30 326
00:37:32
00:36:31




341
00:35:05
00:31:50




2 667
63 724 WITKOLSKI MARCIN KROTOSZYN MKS PARASOL WROCŁAW 1985 M30





11
00:16:44
00:16:44




1 11
64 10 Zimmer Łukasz Toruń City Trail Team/Packman Team 1981 M30



13
00:17:12
00:17:11






1 13
65 637 Josypenko Jędrzej Warszawa DREAM RUN 1986 M30







16
00:17:23
00:17:23


1 16
66 1027 Urbanowski Wojciech Wrocław InsERT TEAM 1983 M30 26
00:18:04
00:18:04










1 26
67 831 Olawiński Karol Kobierzyce TMTeam 1979 M30









36
00:18:42
00:18:42
1 36
68 122 Gomułkiewicz Filip Wrocław #SOBASTEAM / runnersclub.pl 1984 M30

40
00:19:08
00:19:08








1 40
69 541 Kononowicz Leszek Żmigród 1984 M30

41
00:19:08
00:19:08








1 41
70 259 Romanowski Dawid Zielona Góra Masterchem Team YAMA Suplement Sport 1987 M30 43
00:19:07
00:19:07










1 43
71 514 CIMICKI JACEK WROCLAW WKB Piast 1982 M30

45
00:19:25
00:19:22








1 45
72 631 Woźniak Tomasz Olsztyn URWIS BIEGA 1987 M30







46
00:19:11
00:19:08


1 46
73 385 KUNICKI KONRAD Wrocław NOA #runyourlife 1982 M30 50
00:19:19
00:19:18










1 50
74 318 Nowak Mariusz Bielsko-Biała Matner Running Team 1981 M30 52
00:19:32
00:19:25










1 52
75 777 Majasow Kostiantyn Wrocław Śląsk Wrocław 1983 M30







70
00:20:10
00:20:08


1 70
76 736 Przykucki Tomasz Mrozów 1981 M30





78
00:20:59
00:20:50




1 78
77 650 Sokolowski Adam Wrocław TriActiv Ridley 1985 M30







79
00:20:31
00:20:28


1 79
78 547 Krzywania Paweł Wrocław 1978 M30

84
00:20:57
00:20:52








1 84
79 628 Perkowski Piotr Kampinos Monk Sandals Team 1979 M30









85
00:20:49
00:20:45
1 85
80 773 Gross Szymon Wołów 1978 M30







90
00:20:49
00:20:44


1 90
81 482 Szymański Remigiusz Rzeszów WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ 1982 M30

101
00:22:29
00:21:17








1 101
82 555 Maniak Darek Syców 1987 M30

104
00:21:32
00:21:25








1 104
83 780 SZUMICZAK JAKUB WROCŁAW 1987 M30







124
00:21:52
00:21:46


1 124
84 479 JADACH GRZEGORZ Wrocław URTICA TEAM 1982 M30

125
00:22:04
00:21:56








1 125
85 536 Pomianowski Szymek Wrocław KURACJUSZE 1984 M30

128
00:23:06
00:22:00








1 128
86 591 Wybraniec Michal Wałbrzych 1985 M30



133
00:24:03
00:22:52






1 133
87 843 Nusbaum Ireneusz Jaworzno Grupa DBK Katowice 1979 M30









145
00:23:49
00:22:49
1 145
88 699 Główka Maciej Wrocław Running Academy 1987 M30





152
00:23:49
00:22:44




1 152
89 542 Maciejewski Adam Wrocław 1984 M30









155
00:24:07
00:23:05
1 155
90 499 Letkowski Dariusz Warszawa Gapmont Running Team 1978 M30

162
00:26:17
00:23:07








1 162
91 1111 Karbowiak Jakub Wrocław Karkonosz Running Team Szklarska Poręba 1986 M30 169
00:24:06
00:23:48










1 169
92 612 Zabel Przemysław Tarnowo Podgórne UAM TRIATHLON POZNAŃ 1983 M30



170
00:24:21
00:24:06






1 170
93 729 Panek Paweł Dąbrowa Górnicza GRUPA DBK SOSNOWIEC 1979 M30





174
00:24:21
00:23:14




1 174
94 850 Konieczny Rafał WROCŁAW 1984 M30









175
00:25:06
00:24:01
1 175
95 164 Paduchowicz Maciek Wroclaw VELICANTE SPORT TEAM 1982 M30 178
00:24:04
00:23:59










1 178
96 771 Maćkowiak Łukasz Wrocław TriActiv Ridley 1984 M30







184
00:24:15
00:23:09


1 184
97 737 SZCZOT RADOSŁAW WROCŁAW PIAST LUTYNIA 1987 M30





187
00:25:37
00:23:31




1 187
98 652 Zachariasz Marcin Wrocław Xrunners 1984 M30





189
00:24:37
00:23:33




1 189
99 735 Nowicki Michał Kąty Wrocławskie 1985 M30





196
00:25:04
00:23:43




1 196
100 798 Steciak Grzegorz Opole 1984 M30









199
00:27:24
00:25:22
1 199
101 39 PASZKOWSKI MARCIN WROCŁAW Biuro Rachunkowe PIOMAR s.c. 1980 M30 200
00:25:15
00:24:52










1 200
102 264 Kuszewski Maciej Wrocław 1985 M30 207
00:25:19
00:24:59










1 207
103 804 Zdrzałka Bartosz Wrocław 1986 M30









212
00:28:12
00:26:04
1 212
104 578 Koc Tomek Opole Grupa DBK Wrocław 1985 M30



215
00:25:50
00:25:50






1 215
105 646 Naskrętski Andrzej Krępice Krępi z Krępic 1979 M30







217
00:25:11
00:24:07


1 217
106 824 Żyrek Daniel Tychy GRUPA DBK Katowice 1985 M30









217
00:29:18
00:26:13
1 217
107 537 SKORUPSKI SZYMON Strzelin 1987 M30

218
00:25:43
00:24:37








1 218
108 694 Piwko Michał Wrocław 1984 M30





227
00:26:43
00:24:35




1 227
109 720 Ciba Tomasz Trzebnica Iratus Crabronum 1987 M30





232
00:26:57
00:24:48




1 232
110 455 Morin Sergey Wroclaw 1985 M30

236
00:27:39
00:25:25








1 236
111 384 MYKAITO KOSTORYJI WROCŁAW KAPITOSZKA 1986 M30 247
00:26:52
00:26:38










1 247
112 727 WIECHOWSKI DANIEL WROCŁAW MUCHOBRONX 1980 M30





252
00:26:28
00:25:18




1 252
113 832 Kozak Damian Szczecin 1985 M30









253
00:31:15
00:29:01
1 253
114 315 Cieśla Leszek Lędziny GRUPA DBK WROCŁAW 1983 M30 258
00:27:42
00:27:25










1 258
115 847 Hołdyński Ireneusz DOBROSZYCE GRUPA DBK WROCŁAW 1980 M30









262
00:33:15
00:30:07
1 262
116 844 Joszko Norbert Dylaki Grupa DBK Opole 1978 M30









265
00:31:31
00:30:23
1 265
117 349 Markiewicz Rafał Wroclaw 1982 M30 266
00:28:20
00:27:47










1 266
118 1281 Szydełko Jarosław Wrocław WroRun Jagodno 1979 M30



270
00:33:54
00:31:36






1 270
119 622 Dirbach Sławomir Wrocław GRUPA DBK WROCŁAW 1982 M30



283
00:41:35
00:39:17






1 283
120 627 Jędrzejczyk Bartek Wrocław TriActiv Ridley 1986 M30







284
00:29:07
00:26:58


1 284
121 195 Banach Dawid Wrocław 1985 M30 284
00:29:07
00:28:33










1 284
122 561 Piątkowski Tomasz Głuszyca Faurecia Wałbrzych Frames 1979 M30





287
00:28:55
00:26:45




1 287
123 785 ZDZAŁKA BARTOSZ WROCŁAW 1986 M30







289
00:30:33
00:27:16


1 289
124 549 Marusia Łukasz Wrocław 1986 M30

292
00:29:45
00:27:30








1 292
125 829 Nusbaum Bartosz JAWORZNO Grupa DBK Katowice 1984 M30









292
00:41:07
00:38:00
1 292
126 189 Ziółkowski Marcin Wrocław 1981 M30







296
00:29:41
00:27:32


1 296
127 840 KUKUCZKA PIOTR WIELUŃ 1979 M30









296
00:42:39
00:39:35
1 296
128 630 Karolonek Mateusz Wrocław 1987 M30







298
00:30:20
00:28:10


1 298
129 819 Górszczyk Artur Bytom Grupa DBK Katowice 1983 M30









298
00:43:52
00:40:46
1 298
130 790 BRAND JÓZEF OPOLE 1978 M30









299
00:47:43
00:44:36
1 299
131 769 Szymczyk Filip Wrocław 1985 M30







300
00:30:25
00:28:18


1 300
132 492 Lachera Mateusz Rawicz URTICA Team 1986 M30

303
00:31:22
00:28:03








1 303
133 710 Baker Glenn Wroclaw Biegamy we Wrocławiu 1981 M30





304
00:30:12
00:28:07




1 304
134 406 hysyk jakub Wrocław 1982 M30 306
00:31:42
00:31:28










1 306
135 80 Adamus Krzysztof Wrocław 1980 M30 307
00:31:56
00:31:37










1 307
136 763 Łazarski Jarosław wrocław WROCLAW MARATHON TEAM 1981 M30







310
00:32:04
00:28:46


1 310
137 171 Stasiak Patryk Nysa GRUPA DBK WROCŁAW 1981 M30 314
00:33:42
00:33:12










1 314
138 463 Kołpak Jarosław Wysoka toma24.pl 1978 M30

328
00:32:21
00:29:54








1 328
139 516 Hamala Bartosz Wrocław Gabinety stomatologiczne TARABUŁA 1981 M30

342
00:34:47
00:32:24








1 342
140 741 Pasiek Łukasz Mirków GRUPA DBK WROCŁAW 1985 M30





359
00:37:08
00:36:06




1 359

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni