z

Wrocław

Klasyfikacja generalna 2017/2018

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1212 Łukaszewski Andrzej Wrocław 1967 M50 61
00:19:53
00:19:51
46
00:19:29
00:19:27
36
00:19:35
00:19:32
54
00:20:01
00:19:58
53
00:19:25
00:19:22
47
00:19:16
00:19:15
6 182
2 244 CHRUSZCZ JERZY MAREK OPOLE TEAM SOBCZYK 1959 M50 68
00:20:13
00:20:08
73
00:20:32
00:20:29
56
00:20:27
00:20:22




64
00:20:05
00:20:04
4 261
3 271 Wilk Czesław Węgrów PRO RUN WROCŁAW 1958 M50 78
00:20:32
00:20:29
67
00:20:26
00:20:23




113
00:21:14
00:21:11
82
00:20:44
00:20:42
4 340
4 1177 Chrobot Krzysztof Wrocław Ślęzak Team 1963 M50 85
00:20:56
00:20:51
82
00:20:52
00:20:45
96
00:21:33
00:21:28
98
00:21:27
00:21:20
103
00:21:06
00:20:58
86
00:21:51
00:20:52
6 349
5 1172 Zaleński Lesław Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM 1959 M50 97
00:21:14
00:21:14
81
00:20:46
00:20:42


116
00:21:56
00:21:51
112
00:21:11
00:21:10
72
00:20:26
00:20:23
5 362
6 1150 Krauze Tomasz Wrocław Pro-Run Wrocław 1967 M50 105
00:21:38
00:21:30
112
00:21:33
00:21:33
121
00:22:42
00:22:36
115
00:21:52
00:21:49
155
00:22:28
00:22:22
124
00:25:11
00:22:05
6 453
7 595 NIKSIŃSKI DARIUSZ WROCŁAW WKB PIAST WROCŁAW 1966 M50

140
00:22:33
00:22:28
93
00:21:28
00:21:23
129
00:22:18
00:22:11
129
00:21:57
00:21:51


4 491
8 296 Nowakowski Wiesław Wrocław Wroclaw Marathon Team 1964 M50 136
00:22:50
00:22:35




139
00:23:24
00:22:21
138
00:23:08
00:22:03
108
00:22:35
00:21:34
4 521
9 52 Gerus Wieslaw Wrocław Pro-Run Wrocław 1965 M50 129
00:22:30
00:22:19
136
00:23:21
00:22:16
123
00:23:44
00:22:38
141
00:22:29
00:22:21
234
00:24:54
00:24:46
134
00:22:30
00:22:25
6 522
10 1222 Kołacz Arkadiusz WROCŁAW Wrocław Marathon Team 1966 M50 139
00:22:58
00:22:42
151
00:23:56
00:22:51
153
00:23:37
00:23:30
195
00:24:47
00:23:43
179
00:24:08
00:23:03


5 622
11 248 Kubera Andrzej Wrocław 1964 M50 187
00:24:44
00:24:26
182
00:24:44
00:23:35


169
00:24:16
00:23:10
177
00:24:08
00:23:00
147
00:23:58
00:22:53
5 675
12 530 DOMAGAŁA ZDZISŁAW Kępno GEO-CENTRUM KĘPNO 1965 M50

203
00:27:15
00:24:05
157
00:25:53
00:23:46
221
00:25:30
00:24:24
194
00:24:39
00:23:27
164
00:24:51
00:23:26
5 718
13 94 Dzięcielski Krzysztof GAŁÓW POWSTAŃCY Z KANAPY 1963 M50 172
00:24:14
00:23:52


186
00:25:50
00:24:41
239
00:26:11
00:25:02


169
00:24:48
00:23:42
4 766
14 17 Słaby Piotr Wrocław Port Uraz 1963 M50 208
00:25:13
00:25:00
209
00:26:27
00:24:20


244
00:27:11
00:25:08
239
00:27:12
00:25:02


4 900
15 1062 Koczan Henryk Wrocław 1961 M50 245
00:26:54
00:26:36
257
00:27:23
00:26:15
222
00:27:30
00:26:22
292
00:27:03
00:27:03
244
00:26:24
00:25:10
194
00:27:05
00:24:59
6 905
16 472 Ciura Krzysztof Siedlec 1966 M50

252
00:27:19
00:26:07
210
00:27:39
00:25:31
283
00:28:40
00:26:31
266
00:28:01
00:25:53
222
00:27:28
00:26:20
5 950
17 1275 KUCAB ANDRZEJ lubin 1966 M50 241
00:26:44
00:26:25
233
00:27:27
00:25:20


277
00:28:17
00:26:12


227
00:26:32
00:26:32
4 978
18 1113 Szczepański Darek Wrocław Woclaw Marathon Team 1960 M50 246
00:26:58
00:26:37
287
00:28:24
00:27:13
227
00:27:52
00:26:44


328
00:33:00
00:30:54
238
00:29:48
00:27:48
5 998
19 154 DOLIŃSKI TOMASZ WROCŁAW niezrzeszony 1964 M50

282
00:29:20
00:27:09
252
00:29:18
00:29:18


270
00:28:13
00:26:00
224
00:28:26
00:26:22
4 1028
20 249 Kuźmicki Karol Wrocław Kiku Run Team 1965 M50 276
00:28:22
00:28:04
307
00:30:48
00:28:32


319
00:31:34
00:29:21


221
00:27:25
00:26:18
4 1123

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1131 PODSIADŁY ROBERT Wrocław Chata Biegacza K34 Zakopane 1959 M50

318
00:32:37
00:29:16


339
00:34:27
00:31:16
329
00:34:28
00:31:07


3 986
2 759 WASILEWSKI ADAM Wrocław Wroclaw Marathon Team 1965 M50







147
00:23:22
00:22:15
114
00:22:51
00:21:47
2 261
3 772 WOJDYŁA MIECZYSŁAW WROCŁAW Tradycja i jakość Wrocław 1964 M50







313
00:32:25
00:29:09
246
00:31:24
00:28:25
2 559
4 27 Kowalski Ireneusz Wrocław Drużyna Radia Wrocław 1967 M50

325
00:31:51
00:29:37


288
00:29:50
00:26:45




2 613
5 485 Ratajczak Marek Wrocław Triathlon Club Wrocław 1966 M50

166
00:24:19
00:23:10








1 166
6 683 Ludwin Janusz Wrocław 1964 M50





198
00:24:52
00:23:46




1 198
7 513 Nowak Grzegorz Wrocław TMTeam 1964 M50

220
00:26:49
00:24:41








1 220
8 125 Kurilec Krzysztof Wrocław Matner Running Team 1964 M50 226
00:26:03
00:25:43










1 226
9 669 KUPCZAK PIOTR Wrocław 1965 M50





247
00:27:26
00:25:12




1 247
10 732 DANIELAK KRZYSZTOF ŻARY 1960 M50





276
00:27:20
00:26:07




1 276
11 821 WRONA Grzegorz WROCŁAW Grupa DBK Wrocław 1967 M50









282
00:37:13
00:34:14
1 282

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni