z

Wrocław

Klasyfikacja generalna 2016/2017

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1 Boratyński Dariusz Wrocław CITY TRAIL Team/Wosiek Team 1997 M16 1
00:15:37
00:15:37
1
00:15:37
00:15:37
1
00:15:47
00:15:47
2
00:15:56
00:15:56
2
00:15:33
00:15:31
1
00:15:39
00:15:39
6 4
2 712 Mrowiński Rafał Kalisz 1997 M16

3
00:15:51
00:15:51
2
00:15:50
00:15:50
1
00:15:51
00:15:50
3
00:15:34
00:15:32
2
00:15:41
00:15:41
5 8
3 471 Przedwojewski Bartłomiej Wrocław Salomon Suunto Team 1993 M20 4
00:16:07
00:16:07
2
00:15:44
00:15:44
3
00:15:57
00:15:55
3
00:15:58
00:15:57




4 12
4 572 Sobas Jacek Wrocław #AniołkiSobasa 1985 M30 3
00:16:00
00:16:00
4
00:16:04
00:16:04
4
00:16:01
00:16:00
6
00:16:22
00:16:22
5
00:16:08
00:16:05
5
00:16:02
00:16:02
6 16
5 576 Papla Filip Węgliniec Wosiek Team 1998 M16 6
00:16:26
00:16:26


5
00:16:08
00:16:08


6
00:16:16
00:16:13
4
00:15:57
00:15:56
4 21
6 181 Janik Krzysztof MALERZOWICE WLK Nysa Biega 1990 M20 8
00:16:39
00:16:38
6
00:16:30
00:16:30
6
00:16:14
00:16:14
5
00:16:16
00:16:15


12
00:17:00
00:17:00
5 25
7 2 Witek Andrzej Mirków 140minut.pl 1992 M20 2
00:15:45
00:15:45




17
00:17:33
00:17:33
4
00:15:51
00:15:49
3
00:15:53
00:15:53
4 26
8 536 WITKOWSKI MARCIN Krotoszyn MKS Parasol Wrocław 1985 M30 5
00:16:16
00:16:16
5
00:16:15
00:16:15


10
00:16:58
00:16:58


10
00:16:39
00:16:39
4 30
9 800 FRĄSZCZAK Patryk Krotoszyn Wosiek Team 1995 M20



7
00:16:20
00:16:18
7
00:16:27
00:16:26
9
00:16:37
00:16:35
7
00:16:20
00:16:20
4 30
10 3 Sobczyk Tomasz Wrocław SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 1977 M30 10
00:16:53
00:16:53
7
00:16:40
00:16:40
8
00:16:21
00:16:20
8
00:16:39
00:16:39
7
00:16:30
00:16:27
9
00:16:27
00:16:27
6 30
11 266 Glinka Szymon Miedary Running Academy 1992 M20



10
00:16:47
00:16:46
9
00:16:52
00:16:51
10
00:16:47
00:16:44
8
00:16:22
00:16:20
4 37
12 573 Rajca Michał Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1990 M20

9
00:16:47
00:16:47
9
00:16:32
00:16:32
15
00:17:16
00:17:15
14
00:17:12
00:17:10


4 47
13 342 Tyburek Rafał Oława Sobczyk Team-MKS Siechnice 1978 M30

8
00:16:43
00:16:43
13
00:17:07
00:17:05
14
00:17:07
00:17:06
12
00:17:03
00:17:02


4 47
14 525 Ślęzak Piotr Siemianice ŚlęzakTeam 1989 M20 7
00:16:36
00:16:36


12
00:16:55
00:16:55
16
00:17:23
00:17:23


16
00:17:14
00:17:14
4 51
15 934 Czeronek Mikołaj Wrocław CZERI TEAM 2000 M16 22
00:18:29
00:18:27


17
00:17:27
00:17:24


8
00:16:32
00:16:29
6
00:16:14
00:16:13
4 53
16 535 PAWLACZYK BARTOSZ ZDUNY MKS Parasol Wrocław 1996 M20 16
00:17:29
00:17:29
11
00:17:11
00:17:11


13
00:17:03
00:17:03
17
00:17:29
00:17:27
14
00:17:06
00:17:06
5 54
17 593 Bobrowski Mateusz Bolesławiec Łomek Team 1998 M16 14
00:17:28
00:17:28


18
00:17:31
00:17:29
11
00:16:59
00:16:59
18
00:17:32
00:17:31
13
00:17:05
00:17:04
5 56
18 247 Samotij Dominik Wrocław trenujznami.pl 1982 M30 11
00:17:10
00:17:10




19
00:17:53
00:17:51
13
00:17:07
00:17:05
15
00:17:09
00:17:09
4 58
19 705 Ogrodnik Maciej Wroclaw Triwise 1997 M16 15
00:17:29
00:17:29
13
00:17:14
00:17:14
15
00:17:14
00:17:14
18
00:17:37
00:17:37
21
00:17:42
00:17:42
17
00:17:17
00:17:16
6 60
20 533 Buszewski Beniamin Wrocław Sobczyk team- MKS SIECHNICE 1974 M40 9
00:16:40
00:16:39
14
00:17:15
00:17:15


22
00:18:03
00:18:02
19
00:17:32
00:17:31
19
00:17:25
00:17:23
5 61
21 550 Josypenko Jędrzej Warszawa DREAM RUN 1986 M30 18
00:17:42
00:17:41
12
00:17:11
00:17:10
14
00:17:09
00:17:09




18
00:17:24
00:17:21
4 62
22 418 Regimowicz Tomasz Wrocław Team Draczyński 1976 M40

15
00:17:44
00:17:44
16
00:17:16
00:17:14


15
00:17:16
00:17:13
20
00:17:30
00:17:30
4 66
23 485 Tubek Sebastian Wrocław #SobasTeam 1996 M20 20
00:18:18
00:18:17
20
00:18:18
00:18:18
19
00:17:43
00:17:41
21
00:18:00
00:18:00
16
00:17:21
00:17:18
21
00:17:36
00:17:36
6 75
24 425 Markowicz Łukasz Wrocław Wosiek Team 1994 M20 24
00:18:35
00:18:35
18
00:18:03
00:18:01
20
00:17:44
00:17:44


23
00:18:08
00:18:07
22
00:17:38
00:17:37
5 83
25 176 Kozłowicz Tomasz Wielka Lipa ATHLETICS TEAM PRUSICE 1992 M20 19
00:17:44
00:17:43
16
00:17:45
00:17:45


30
00:18:40
00:18:39
22
00:17:57
00:17:53
30
00:18:50
00:18:48
5 87
26 18 KULCZEWSKI ŁUKASZ WROCŁAW KB Vamos Amigos Wrocław 1980 M30 23
00:18:31
00:18:29
25
00:18:44
00:18:44
25
00:18:10
00:18:06
23
00:18:06
00:18:03
27
00:18:21
00:18:18
32
00:18:55
00:18:53
6 96
27 189 Najdek Daniel Bolesławiec Łomek Team 1998 M16 27
00:18:46
00:18:45


24
00:18:08
00:18:05
24
00:18:18
00:18:18
25
00:18:16
00:18:14
28
00:18:30
00:18:29
5 100
28 313 Wróbel Damian Wrocław 1989 M20 21
00:18:19
00:18:18
19
00:18:12
00:18:12


34
00:18:52
00:18:51


27
00:18:29
00:18:27
4 101
29 478 PIECZUROWSKI SŁAWOMIR WROCŁAW Team-LUKS Żórawina-Wrocław 1960 M50

17
00:17:59
00:17:59
21
00:17:56
00:17:54
20
00:17:58
00:17:57


50
00:19:57
00:19:56
4 108
30 590 Wiśniewski Sławomir Wrocław 1973 M40 26
00:18:46
00:18:43
23
00:18:38
00:18:38
31
00:18:37
00:18:34
40
00:19:23
00:19:21
37
00:19:05
00:19:00
33
00:18:59
00:18:57
6 113
31 462 Tomczyk Rafał Wrocław Wosiek Team 1983 M30 29
00:18:58
00:18:57
27
00:18:57
00:18:56
26
00:18:19
00:18:16
35
00:19:05
00:19:03




4 117
32 657 MICHALAK JAKUB WROCŁAW Sobczyk team- MKS SIECHNICE 1986 M30

26
00:18:51
00:18:49
34
00:18:45
00:18:42
39
00:19:19
00:19:17
29
00:18:39
00:18:37
29
00:18:41
00:18:39
5 118
33 473 Durmaj Bartek Siechnice 1984 M30 41
00:19:38
00:19:32
24
00:18:39
00:18:36
42
00:19:17
00:19:11
42
00:19:27
00:19:22
32
00:18:55
00:18:50
35
00:19:09
00:19:06
6 132
34 90 Jankowski Dariusz Wrocław BETON 1984 M30 28
00:18:46
00:18:42
28
00:18:57
00:18:57
38
00:19:02
00:18:58


40
00:19:16
00:19:10


4 134
35 54 PRZYSTARZ ARTUR Oborniki Śląskie OBORYGENI 1969 M40 39
00:19:32
00:19:30
29
00:19:05
00:19:03
37
00:18:56
00:18:53
36
00:19:06
00:19:04
34
00:18:57
00:18:55


5 136
36 241 Pruciak Krzysztof Oława Biegowy Patol 1984 M30 30
00:19:04
00:19:04


39
00:19:05
00:19:03
37
00:19:07
00:19:07


34
00:19:00
00:19:00
4 140
37 210 Zarczuk Paweł Wrocław INSS-POL 1988 M20 33
00:19:15
00:19:10
31
00:19:14
00:19:10
50
00:19:42
00:19:34
41
00:19:25
00:19:21




4 155
38 19 Kwiatek Paweł Wrocław 140minut.pl 1990 M20 45
00:19:52
00:19:49
30
00:19:11
00:19:11


54
00:19:59
00:19:57
42
00:19:29
00:19:24
39
00:19:18
00:19:16
5 156
39 344 Łukaszewski Andrzej Wrocław TETA My 1967 M40 31
00:19:06
00:19:04
34
00:19:32
00:19:32
46
00:19:31
00:19:31
52
00:19:53
00:19:52
46
00:19:35
00:19:31
49
00:19:46
00:19:43
6 157
40 111 Radecki Jakub Wrocław Kubutek Running Team Wrocław 1975 M40 36
00:19:28
00:19:26
37
00:19:38
00:19:38
64
00:19:53
00:19:50
72
00:20:52
00:20:50
51
00:19:49
00:19:45
45
00:19:40
00:19:38
6 169
41 179 Szałata Adrian Krotoszyn WITKOWSKI TEAM 1989 M20

38
00:19:41
00:19:41
57
00:19:45
00:19:42
38
00:19:17
00:19:15


37
00:19:12
00:19:11
4 170
42 350 Szymczak Jakub Wrocław 140minut.pl 1987 M20 51
00:20:15
00:20:11
40
00:19:41
00:19:41
41
00:19:17
00:19:14
62
00:20:32
00:20:26
50
00:19:49
00:19:43
42
00:19:37
00:19:36
6 173
43 267 Wieczór-Szczerbowicz Jarosław Ścinawa Sklep Biegacza Wrocław 1992 M20

39
00:19:41
00:19:41
52
00:19:38
00:19:35
47
00:19:47
00:19:45


36
00:19:11
00:19:10
4 174
44 722 BUDNIK ŁUKASZ WROCŁAW BUDNIK TEAM 1984 M30

35
00:19:37
00:19:37
48
00:19:35
00:19:30
49
00:19:52
00:19:48
44
00:19:33
00:19:28


4 176
45 142 Perkowski Piotr Kampinos Monk Sandals Team 1979 M30 32
00:19:09
00:19:04


45
00:19:29
00:19:22
274
00:29:37
00:29:17
45
00:19:34
00:19:29
57
00:20:07
00:20:06
5 179
46 338 Korzeniewski Michał Wrocław PRO-RUN Wrocław 1982 M30 35
00:19:27
00:19:18


49
00:19:34
00:19:30
57
00:20:14
00:20:11
38
00:19:09
00:19:06


4 179
47 320 Buryło Krzysztof Oborniki Śląskie OBORYGENI 1992 M20 47
00:20:00
00:19:58
47
00:20:04
00:20:04


71
00:20:56
00:20:48
41
00:19:29
00:19:26
46
00:19:41
00:19:38
5 181
48 322 Olawiński Karol Kobierzyce TMTeam 1979 M30 40
00:19:34
00:19:32


62
00:19:51
00:19:46
48
00:19:49
00:19:45
47
00:19:38
00:19:34
47
00:19:41
00:19:39
5 182
49 128 Ważny Dariusz Wrocław WAŻNY TEAM 1979 M30 37
00:19:30
00:19:28
51
00:20:12
00:20:12
63
00:19:52
00:19:50
64
00:20:37
00:20:34
55
00:19:58
00:19:54
40
00:19:24
00:19:21
6 183
50 169 Pągowski Andrzej Wrocław 1973 M40 52
00:20:19
00:20:16
36
00:19:38
00:19:35
40
00:19:12
00:19:07
56
00:20:11
00:20:08
57
00:20:01
00:19:56
63
00:20:18
00:20:16
6 184
51 529 Wilk Czesław Węgrów PRO RUN WROCŁAW 1958 M50 56
00:20:24
00:20:22
59
00:20:30
00:20:30
44
00:19:27
00:19:24
51
00:19:55
00:19:52


53
00:19:59
00:19:58
5 204
52 413 PRUSEK PIOTR ŚRODA ŚLASKA 1974 M40 54
00:20:20
00:20:17


66
00:20:02
00:19:54
60
00:20:23
00:20:20
52
00:19:53
00:19:46
41
00:19:33
00:19:31
5 207
53 184 Wierzbicki Witold Wrocław Pro-Run Wrocław 1981 M30 46
00:19:56
00:19:50


223
00:25:41
00:25:17
69
00:20:47
00:20:43
48
00:19:45
00:19:42
65
00:20:26
00:20:23
5 228
54 481 Drobina Marcin Miłoszyce KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE 1982 M30 49
00:20:11
00:20:04
50
00:20:12
00:20:05
65
00:20:01
00:19:53




68
00:20:36
00:20:30
4 232
55 221 Nolbert Adam Wrocław Wrocław Marathon Team 1970 M40

52
00:20:18
00:20:18
69
00:20:08
00:20:04
121
00:22:25
00:22:14
62
00:20:22
00:20:16
51
00:20:00
00:19:56
5 234
56 716 Hawrylewicz Paweł Wrocław HAKUNA MATATA 1977 M30

53
00:20:18
00:20:18
56
00:19:44
00:19:42


61
00:20:17
00:20:14
67
00:20:31
00:20:29
4 237
57 378 GADZIŃSKI MAREK WROCŁAW WKB PIAST WROCŁAW 1962 M50

42
00:19:45
00:19:45
68
00:20:05
00:20:01
91
00:21:26
00:21:23
68
00:20:25
00:20:21
59
00:20:13
00:20:09
5 237
58 757 Zagrobelny Radosław Wrocław MONKO COFFEE 1964 M50



59
00:19:47
00:19:43
68
00:20:46
00:20:43
56
00:20:00
00:19:55
56
00:20:07
00:20:05
4 239
59 561 Posłuszny Paweł Wrocław AWF WROCŁAW 1979 M30 34
00:19:19
00:19:17
93
00:21:33
00:20:14
61
00:19:48
00:19:45


97
00:21:22
00:21:22
52
00:19:58
00:19:56
5 240
60 332 Przydróżny Jeremiasz Odolanów F. U. K. S. GARKI 1992 M20 44
00:19:43
00:19:37
32
00:19:19
00:19:19
70
00:20:17
00:20:11
95
00:21:35
00:21:30




4 241
61 427 Wysłobocki Mateusz Lądek-Zdrój KL Ziemia Kłodzka 1991 M20 92
00:22:02
00:21:32
75
00:21:02
00:21:02
60
00:19:47
00:19:43


58
00:20:04
00:19:57
55
00:20:09
00:20:04
5 248
62 254 Pawelczak Karol Wrocław Sobczyk team- MKS Siechnice 2000 M16 120
00:22:45
00:22:23
77
00:21:03
00:20:57
92
00:21:13
00:21:07
83
00:21:17
00:21:08
66
00:20:26
00:20:19
48
00:19:45
00:19:39
6 274
63 316 Kędzierski Jakub Wrocław OIRP Wrocław 1992 M20 57
00:20:33
00:20:23
56
00:20:24
00:20:24


99
00:21:42
00:21:35


64
00:20:30
00:20:22
4 276
64 83 Sobierski Wojciech Wrocław HAKUNA MATATA 1978 M30 85
00:21:23
00:21:15
58
00:20:27
00:20:22
72
00:20:20
00:20:15
70
00:20:50
00:20:47
78
00:20:48
00:20:45
77
00:20:48
00:20:44
6 277
65 280 GIBALSKI TOMASZ Rościsławice Oborygeni 1969 M40 84
00:21:29
00:21:14
70
00:20:50
00:20:50
73
00:20:21
00:20:16
73
00:21:01
00:20:56
84
00:21:03
00:20:59
66
00:20:32
00:20:28
6 282
66 242 Grzegorczyk Wojciech Wrocław 1980 M30 64
00:20:49
00:20:44
72
00:20:56
00:20:50


78
00:21:06
00:21:01
74
00:20:43
00:20:37
72
00:20:42
00:20:39
5 282
67 230 Ząbek Łukasz Wrocław 140minut.pl 1978 M30 74
00:21:10
00:21:05
69
00:20:49
00:20:44
81
00:20:41
00:20:34
89
00:21:21
00:21:17
88
00:21:12
00:21:05
79
00:20:53
00:20:50
6 303
68 450 Przydróżny Samuel Odolanów 1993 M20 55
00:20:28
00:20:22
54
00:20:21
00:20:21
85
00:20:50
00:20:41
112
00:22:11
00:21:59




4 306
69 329 Kalwat Bartosz Wrocław 140minut.pl 1980 M30 71
00:21:00
00:20:55
68
00:20:49
00:20:49


88
00:21:21
00:21:17


84
00:21:10
00:21:01
4 311
70 172 Kurta Grzegorz Wrocław CS Running Team 1981 M30



84
00:20:52
00:20:37
75
00:21:05
00:20:58
83
00:21:04
00:20:53
71
00:20:42
00:20:36
4 313
71 629 Depczyński Wojciech Siechnice Alektum Team 1972 M40

63
00:20:37
00:20:26


84
00:21:12
00:21:10
92
00:21:23
00:21:13
83
00:21:05
00:21:00
4 322
72 138 Szczygielski Bartłomiej Wrocław HAKUNA MATATA 1973 M40

78
00:21:04
00:20:59


98
00:21:39
00:21:35
75
00:20:44
00:20:38
75
00:20:48
00:20:43
4 326
73 182 Mazur Adam Wrocław 1994 M20

81
00:21:10
00:21:10
82
00:20:39
00:20:35
90
00:21:22
00:21:21


74
00:20:44
00:20:41
4 327
74 174 Murmyło Wojciech Wrocław HAKUNA MATATA 1975 M40

43
00:19:46
00:19:46


142
00:23:06
00:22:51
76
00:20:47
00:20:39
69
00:20:35
00:20:32
4 330
75 333 Furlepa Wiktor Wrocław 1999 M16 60
00:20:39
00:20:37
155
00:23:31
00:23:31
95
00:21:12
00:21:09
113
00:22:01
00:21:59
90
00:21:22
00:21:08
87
00:21:10
00:21:08
6 332
76 455 Szczęśnik Jerzy Wrocław WOSIEK Team 1968 M40 67
00:20:51
00:20:49
65
00:20:43
00:20:43




106
00:21:50
00:21:45
94
00:21:30
00:21:26
4 332
77 302 Strzałka Sławomir Wrocław Europa Ubezpieczenia 1986 M30 88
00:21:27
00:21:23


67
00:20:02
00:19:57
97
00:21:38
00:21:33
89
00:21:13
00:21:06
89
00:21:22
00:21:17
5 333
78 328 Izydorski Marcin Wrocław 1981 M30 80
00:21:17
00:21:08
71
00:20:55
00:20:55


109
00:22:05
00:21:57
73
00:20:43
00:20:36


4 333
79 287 Tregub Igor Wroclaw Kukurudza 1988 M20



128
00:22:16
00:22:02
79
00:21:09
00:21:03
69
00:20:34
00:20:25
58
00:20:13
00:20:08
4 334
80 95 KIEŻA MAREK WROCŁAW 1988 M20 95
00:21:58
00:21:39
74
00:21:00
00:20:47
104
00:21:38
00:21:26
120
00:22:22
00:22:10
71
00:20:35
00:20:28
99
00:21:43
00:21:31
6 339
81 436 Jarosz Adam Kąty Wrocławskie 1978 M30 106
00:22:09
00:22:02
90
00:21:30
00:21:21


94
00:21:36
00:21:29
87
00:21:12
00:21:04
70
00:20:43
00:20:36
5 341
82 352 Labusek Łukasz Rydułtowy 1992 M20 69
00:20:55
00:20:52


88
00:20:53
00:20:49


67
00:20:25
00:20:19
120
00:22:22
00:22:16
4 344
83 238 HOTAŁA Piotr WROCŁAW HAKUNA MATATA 1979 M30 72
00:21:06
00:20:59
83
00:21:17
00:21:10
103
00:21:33
00:21:23


103
00:21:47
00:21:40
93
00:21:25
00:21:21
5 351
84 93 Bombała Norbert Smolec HAKUNA MATATA 1974 M40 103
00:22:03
00:21:56
89
00:21:30
00:21:25
97
00:21:24
00:21:17
86
00:21:16
00:21:12
91
00:21:16
00:21:09
85
00:21:06
00:21:02
6 351
85 545 Niezgódka Przemysław Wrocław Night Runners Wrocław 1984 M30 68
00:20:54
00:20:50


94
00:21:17
00:21:09
106
00:21:56
00:21:50
102
00:21:44
00:21:36
92
00:21:26
00:21:20
5 356
86 96 Fonrobert Dominik Wrocław GT RAT 1977 M30 117
00:22:38
00:22:19
99
00:21:46
00:21:46
111
00:21:52
00:21:38
76
00:21:08
00:20:59


82
00:21:07
00:20:59
5 368
87 60 Tryk Sebastian Wrocław Pro-Run Wrocław 1971 M40 89
00:21:32
00:21:25
85
00:21:22
00:21:22
117
00:22:06
00:21:44
117
00:22:09
00:22:04
104
00:21:52
00:21:42
90
00:21:24
00:21:18
6 368
88 102 Lipnicki Tomasz Wrocław Pro-Run Wrocław 1970 M40 63
00:20:47
00:20:42


278
00:28:56
00:28:34
105
00:21:54
00:21:49
95
00:21:29
00:21:19
109
00:21:57
00:21:50
5 372
89 647 Duda Jakub Wleń Trenuj z Nami 1986 M30

73
00:20:57
00:20:57
87
00:20:54
00:20:46
100
00:21:48
00:21:38
112
00:22:04
00:21:53


4 372
90 445 Trocha Roman Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania 1963 M50 83
00:21:26
00:21:14


100
00:21:28
00:21:21
107
00:22:39
00:21:52
85
00:21:06
00:21:03


4 375
91 628 OPALIŃSKI JACEK Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania 1984 M30

94
00:21:39
00:21:39


96
00:21:39
00:21:31
94
00:21:29
00:21:16
91
00:21:20
00:21:19
4 375
92 664 GOLAK ŁUKASZ Opole POLARIS 1983 M30

64
00:20:38
00:20:38
79
00:20:34
00:20:30


129
00:22:23
00:22:18
104
00:21:45
00:21:42
4 376
93 209 Chrobot Krzysztof Wrocław Ślęzak Team 1963 M50

92
00:21:32
00:21:32
96
00:21:18
00:21:12
92
00:21:33
00:21:26
116
00:22:01
00:21:56
98
00:21:32
00:21:29
5 378
94 380 Jędrzejuk Marek Wrocław Wroclaw Marathon Team 1985 M30 90
00:21:38
00:21:28
111
00:22:09
00:22:09




93
00:21:22
00:21:14
88
00:21:24
00:21:15
4 382
95 604 Musial Tomasz Wrocław 1990 M20 96
00:21:50
00:21:40
95
00:21:43
00:21:35
114
00:21:51
00:21:42
81
00:21:10
00:21:05


112
00:21:59
00:21:55
5 384
96 324 Dering Marcin Wrocław Orientop Wrocław 1982 M30 82
00:21:24
00:21:13
79
00:21:05
00:21:05
113
00:21:49
00:21:41
110
00:22:07
00:21:57




4 384
97 490 Skrzek Marcin Wrocław Pro-Run Wrocław 1980 M30 77
00:21:11
00:21:06
88
00:21:29
00:21:21
132
00:22:31
00:22:10
114
00:22:05
00:22:01
108
00:21:55
00:21:46
119
00:22:23
00:22:15
6 387
98 405 Borowiec Bartosz Wrocław Pro-Run Wrocław 1983 M30 97
00:21:57
00:21:48
102
00:21:52
00:21:52


93
00:21:35
00:21:29
100
00:21:35
00:21:27


4 392
99 381 Barcik Przemyslaw WROCLAW Asplex Team 1980 M30 94
00:21:47
00:21:38
87
00:21:28
00:21:28
120
00:21:55
00:21:50
150
00:23:24
00:23:15
110
00:21:59
00:21:51


5 411
100 856 BALICKI MIŁOSZ Oborniki Śląskie Oborygeni 1977 M30



116
00:21:51
00:21:44
108
00:22:08
00:21:56
105
00:21:52
00:21:42
97
00:21:39
00:21:29
4 426
101 218 Rogala Klaudiusz Wrocław DRUŻYNA SZPIKU 1973 M40 101
00:21:54
00:21:51
84
00:21:18
00:21:12
125
00:22:06
00:22:00
140
00:22:59
00:22:50
138
00:22:50
00:22:43
118
00:22:19
00:22:14
6 428
102 451 Jaśkowiec Marcin Wrocław 1978 M30 156
00:23:41
00:23:32
101
00:21:51
00:21:51
91
00:21:16
00:21:06
87
00:21:22
00:21:15
173
00:24:08
00:23:59


5 435
103 552 Hawryliszyn Jan Łozina 1983 M30 112
00:22:14
00:22:08
108
00:22:03
00:22:03




133
00:22:36
00:22:32
86
00:21:12
00:21:06
4 439
104 446 Zawadzki Krzysztof Bielany Wrocławskie 1985 M30 76
00:21:06
00:21:06
62
00:20:35
00:20:35
89
00:20:52
00:20:50


215
00:25:32
00:25:22


4 442
105 36 Kleszcz Tomasz Wrocław Night Runners 1982 M30 99
00:21:58
00:21:49




129
00:22:38
00:22:27
114
00:22:04
00:21:54
100
00:21:41
00:21:36
4 442
106 276 MAJDAŃSKI TOMASZ Wrocław 1979 M30 123
00:22:42
00:22:34
128
00:22:36
00:22:36
107
00:21:41
00:21:33
85
00:21:14
00:21:10




4 443
107 263 Krause Tomasz Wrocław Atos Runners 1983 M30 105
00:22:10
00:22:01


110
00:21:45
00:21:35
115
00:22:09
00:22:01
130
00:22:32
00:22:18
113
00:22:04
00:21:55
5 443
108 634 Broda Dominik Wrocław 1986 M30

55
00:20:21
00:20:21
54
00:19:44
00:19:41
104
00:21:56
00:21:47


231
00:28:31
00:28:10
4 444
109 375 WIELGUS PIOTR Wrocław PTHW WROCŁAW 1981 M30 126
00:22:49
00:22:38
122
00:22:27
00:22:18
141
00:22:39
00:22:30
102
00:21:51
00:21:46
99
00:21:31
00:21:26


5 449
110 401 Wandel Piotr Wrocław Dziki z Ołtaszyna 1973 M40 118
00:22:29
00:22:19
112
00:22:09
00:22:09
151
00:22:59
00:22:52
118
00:22:13
00:22:08
109
00:21:57
00:21:48
111
00:21:59
00:21:53
6 450
111 258 Matyla Roman Wrocław Capgemini 1986 M30 102
00:22:42
00:21:54
96
00:21:43
00:21:43


127
00:22:33
00:22:26


126
00:22:36
00:22:27
4 451
112 438 Jędrych Dariusz Wrocław Wroclaw Marathon Team 1970 M40 125
00:22:46
00:22:35
115
00:22:14
00:22:14
112
00:21:51
00:21:39
101
00:21:47
00:21:39




4 453
113 517 Maciejewski Karol Nadolice Wielkie GT RAT 1982 M30 136
00:22:57
00:22:46
114
00:22:12
00:22:12
105
00:21:43
00:21:32


101
00:21:42
00:21:34


4 456
114 147 Gerus Wieslaw Wrocław Pro-Run Wrocław 1965 M50 116
00:22:27
00:22:14
107
00:21:58
00:21:58
123
00:22:04
00:21:54
119
00:22:14
00:22:09
123
00:22:19
00:22:09
115
00:22:03
00:21:56
6 457
115 363 OGÓREK KRZYSZTOF WROCŁAW Dziki z Ołtaszyna 1986 M30 104
00:22:09
00:21:58
148
00:23:11
00:23:11


155
00:23:28
00:23:22
98
00:21:32
00:21:24
108
00:21:53
00:21:48
5 458
116 708 WYSOCZAŃSKI PAWEŁ Wołów PCC SQUAD 1990 M20

129
00:22:38
00:22:38
108
00:21:39
00:21:33


150
00:23:08
00:23:04
76
00:20:48
00:20:44
4 463
117 20 Czaja Maciej Wrocław miniclassic.pl 1976 M40 111
00:22:16
00:22:07
100
00:21:50
00:21:50


132
00:22:45
00:22:37
122
00:22:16
00:22:07
141
00:23:09
00:22:59
5 465
118 759 Gil Stanisław Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania 1956 M60



101
00:21:27
00:21:22
137
00:23:33
00:22:47
127
00:22:35
00:22:16
101
00:21:46
00:21:38
4 466
119 466 Bień Krzysztof Krapkowice 1979 M30 159
00:24:04
00:23:41
138
00:22:52
00:22:39
98
00:21:25
00:21:18


115
00:22:03
00:21:55
123
00:22:32
00:22:22
5 474
120 354 Junyszek Marcin Wrocław 140minut.pl 1985 M30 129
00:22:44
00:22:40


137
00:22:31
00:22:25
171
00:24:02
00:23:54
113
00:22:00
00:21:53
96
00:21:30
00:21:27
5 475
121 718 Hajdasz Tomasz Kąty Wrocławskie Hakuna Matata 1972 M40

127
00:22:35
00:22:22
124
00:22:08
00:21:58
143
00:23:04
00:22:55
118
00:22:07
00:21:58
107
00:21:51
00:21:44
5 476
122 341 Biziel Michał Wrocław TRIATHLON MIETKÓW TEAM 1974 M40 108
00:22:14
00:22:04
117
00:22:19
00:22:19
127
00:22:14
00:22:02
125
00:22:34
00:22:24




4 477
123 537 Miszczyk Waldemar Sadkow 1975 M40

121
00:22:26
00:22:15
142
00:22:45
00:22:30
122
00:22:15
00:22:14
121
00:22:10
00:22:02
114
00:22:01
00:21:55
5 478
124 393 Cytawa Arkadiusz Wrocław straż pożarna 1971 M40 87
00:21:27
00:21:20
98
00:21:44
00:21:44


151
00:23:21
00:23:16
143
00:23:05
00:22:54


4 479
125 641 Czechowski Paweł Wrocław 1979 M30

110
00:22:07
00:22:07
240
00:26:26
00:26:01
126
00:22:35
00:22:25
111
00:22:00
00:21:52
136
00:22:56
00:22:49
5 483
126 704 Antoszczuk Arkadiusz Kiełczów Pro-Run Wrocław 1972 M40 110
00:22:19
00:22:06


138
00:22:44
00:22:26
133
00:22:48
00:22:38
126
00:22:27
00:22:14
121
00:22:24
00:22:17
5 490
127 457 Mielczarek Tomasz Wrocław 1975 M40 144
00:23:14
00:23:00


131
00:22:25
00:22:09
136
00:23:01
00:22:46
119
00:22:10
00:22:00
106
00:21:54
00:21:43
5 492
128 180 Skrouba Piotr Wrocław 1977 M30 93
00:21:45
00:21:36
105
00:21:56
00:21:45
139
00:22:41
00:22:28


160
00:23:37
00:23:28
171
00:24:19
00:24:04
5 497
129 437 Molenda Michał WROCŁAW 1971 M40 75
00:21:19
00:21:05


130
00:22:25
00:22:07


151
00:23:19
00:23:07
144
00:23:20
00:23:04
4 500
130 665 Sikorski Marcin Opole Polaris 1990 M20

168
00:23:52
00:23:52
119
00:21:54
00:21:50


79
00:20:54
00:20:48
142
00:23:02
00:22:59
4 508
131 136 Krzyśków Piotr Wrocław Velicante Sport Team 1983 M30 134
00:22:51
00:22:42
143
00:23:01
00:22:52
122
00:22:03
00:21:54
116
00:22:13
00:22:02




4 515
132 685 kociszewski sebastian szczodre PRO-RUN WROCŁAW 1976 M40

118
00:22:20
00:22:20
121
00:22:06
00:21:50
144
00:23:01
00:22:55
148
00:23:08
00:23:00
133
00:22:48
00:22:41
5 516
133 262 Zieliński Sebastian Wrocław trenujznami.pl 1976 M40

113
00:22:09
00:22:02
149
00:23:02
00:22:48
139
00:22:54
00:22:49
132
00:22:33
00:22:25
132
00:22:43
00:22:37
5 516
134 423 Świsterski Dariusz Wrocław Ślęzak team 1976 M40 141
00:23:00
00:22:50
97
00:21:44
00:21:44


152
00:23:25
00:23:16


129
00:22:40
00:22:31
4 519
135 713 filipiak tomasz Rogów Sobócki 1973 M40



145
00:22:54
00:22:43
134
00:22:43
00:22:38
136
00:22:45
00:22:39
105
00:21:52
00:21:43
4 520
136 49 gala przemyslaw wroclaw 1982 M30 100
00:22:00
00:21:50
119
00:22:21
00:22:21
153
00:22:56
00:22:56




150
00:23:26
00:23:17
4 522
137 82 Srokowski Łukasz Wrocław 1983 M30 107
00:22:07
00:22:03
124
00:22:33
00:22:33
185
00:24:18
00:23:58
153
00:23:32
00:23:17
140
00:23:05
00:22:51


5 524
138 161 Krakowiak Krzysztof Szewce 1975 M40 142
00:22:58
00:22:51
144
00:23:02
00:23:02
135
00:22:25
00:22:19
130
00:22:35
00:22:32
135
00:22:44
00:22:37
128
00:22:35
00:22:31
6 528
139 733 Durał Grzegorz Wrocław Trening Ultrasa 1978 M30

76
00:21:03
00:21:03


294
00:33:16
00:32:53
82
00:20:59
00:20:53
80
00:20:56
00:20:50
4 532
140 304 Kuligowski Patryk Wrocław 1992 M20 148
00:23:25
00:23:14
126
00:22:35
00:22:19
115
00:21:54
00:21:43
146
00:23:10
00:23:01
211
00:25:25
00:25:12
154
00:23:41
00:23:29
6 535
141 261 Jaworski Piotr Wrocław 1986 M30 121
00:22:36
00:22:26
136
00:22:52
00:22:52




152
00:23:25
00:23:13
127
00:22:36
00:22:30
4 536
142 530 Karwicki Tomasz Wrocław 1979 M30 143
00:23:12
00:23:00
147
00:23:10
00:23:10
126
00:22:12
00:22:01
224
00:25:41
00:25:41
125
00:22:21
00:22:13


5 541
143 192 KOLASA PIOTR Siechnice MKS Siechnice 1990 M20 153
00:23:55
00:23:23
141
00:22:57
00:22:57




128
00:22:42
00:22:17
122
00:22:29
00:22:19
4 544
144 162 Ładoński Ryszard Wrocław PRO-RUN Wrocław 1957 M50 186
00:25:03
00:24:47
135
00:22:51
00:22:51
140
00:22:40
00:22:30
135
00:22:49
00:22:42


135
00:23:23
00:22:47
5 545
145 212 Rzatkiewicz Konrad Wrocław KS DW Opona 1979 M30 109
00:22:12
00:22:05
120
00:22:26
00:22:26


197
00:25:02
00:24:47
177
00:24:15
00:24:07
152
00:23:31
00:23:27
5 558
146 117 ozimina hubert oborniki śląskie OBORYGENI 1977 M30 162
00:24:03
00:23:47
134
00:22:51
00:22:45
136
00:22:30
00:22:23
174
00:24:12
00:24:01
149
00:23:10
00:23:00
140
00:23:03
00:22:58
6 559
147 614 Kuk Daniel Wrocław Aircom Automotive 1989 M20

154
00:23:27
00:23:27


176
00:24:18
00:24:04
120
00:22:13
00:22:02
110
00:22:02
00:21:51
4 560
148 253 Fiącek Adam Wysoka Hartuję charta 1976 M40 149
00:23:27
00:23:15
131
00:22:44
00:22:36
143
00:22:43
00:22:37
167
00:24:00
00:23:51
142
00:23:04
00:22:53


5 565
149 482 Kołacz Arkadiusz WROCŁAW Maraton Team 1966 M50

146
00:23:09
00:23:09
134
00:22:30
00:22:18


158
00:23:34
00:23:25
131
00:22:46
00:22:35
4 569
150 588 Sobkowicz Jacek Wrocław 1987 M20 113
00:22:12
00:22:08
104
00:21:54
00:21:54


187
00:24:38
00:24:29
166
00:23:41
00:23:37


4 570
151 190 Wojciechowski Bartosz Wrocław 1973 M40 124
00:22:45
00:22:35
137
00:22:52
00:22:52
144
00:22:59
00:22:40


178
00:24:19
00:24:08
167
00:24:08
00:23:55
5 572
152 100 Hryńczuk Piotr Wrocław NOA #runyourlife 1987 M20 132
00:22:48
00:22:41
125
00:22:34
00:22:31


180
00:24:32
00:24:20
137
00:22:47
00:22:42


4 574
153 430 Bal Tomasz Kąty Wrocławskie 1981 M30 155
00:23:37
00:23:25
133
00:22:50
00:22:50
163
00:23:21
00:23:14
166
00:24:06
00:23:51
156
00:23:30
00:23:20
134
00:22:53
00:22:44
6 578
154 359 Woldan Arkadiusz Wrocław Arkadiusz Woldan 1988 M20 62
00:20:45
00:20:41
109
00:22:06
00:22:06




208
00:25:15
00:25:11
207
00:26:24
00:26:13
4 586
155 503 Kubica Paweł Siechnice Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 1985 M30 240
00:28:04
00:27:31


228
00:26:07
00:25:27


80
00:21:01
00:20:50
44
00:19:39
00:19:34
4 592
156 202 Demkowski Marcin Wrocław 140MINUT.PL 1985 M30 152
00:23:41
00:23:23
152
00:23:23
00:23:23
252
00:27:16
00:26:53
159
00:23:42
00:23:28


130
00:22:41
00:22:31
5 593
157 269 Kowal Krzysztof Wrocław Pro-Run Wrocław 1983 M30 187
00:25:03
00:24:48
173
00:24:08
00:23:49
147
00:23:02
00:22:46
213
00:25:33
00:25:13
134
00:22:45
00:22:33
147
00:23:46
00:23:10
6 601
158 146 Piekarski Piotr Wrocław 1979 M30 138
00:23:04
00:22:50
132
00:22:48
00:22:48
150
00:23:10
00:22:52
182
00:24:40
00:24:24




4 602
159 440 Szkudlarski Tomasz Wrocław 3M Running Team 1972 M40 200
00:26:01
00:25:22
159
00:23:36
00:23:19
188
00:24:23
00:24:04
163
00:23:52
00:23:41
131
00:22:36
00:22:25
151
00:23:31
00:23:25
6 604
160 433 Bondarewicz Tomasz Wrocław Bondziki 1977 M30 160
00:23:56
00:23:43
150
00:23:18
00:23:18
161
00:23:21
00:23:09
156
00:23:32
00:23:22
141
00:23:02
00:22:51


5 607
161 400 Szczepankiewicz Marcin Wrocław Dog Field Team Wrocław 1981 M30 133
00:22:49
00:22:42


156
00:23:15
00:23:05


155
00:23:29
00:23:19
164
00:23:55
00:23:44
4 608
162 419 Bieńkowski Piotr Kiełczów MoLdUr TeAm / MKS Siechnice 1970 M40 163
00:24:18
00:24:00
179
00:24:18
00:24:18
170
00:23:38
00:23:29
158
00:23:32
00:23:24
159
00:23:38
00:23:26
145
00:23:17
00:23:04
6 625
163 240 Łukasiewicz Jarosław Wrocław TRENUJ Z NAMI 1986 M30

86
00:21:26
00:21:26
93
00:21:15
00:21:08
276
00:29:50
00:29:23
197
00:24:59
00:24:50


4 652
164 514 Rybiański Jacek Wroclaw TriActiv Ridley / Ceneo Runners 1975 M40 168
00:24:21
00:24:08




191
00:24:57
00:24:38
163
00:23:42
00:23:30
137
00:23:02
00:22:51
4 659
165 67 Litewka Grzegorz Jawor 1971 M40 166
00:24:14
00:24:01
166
00:23:50
00:23:50
158
00:23:26
00:23:07


169
00:24:02
00:23:47


4 659
166 618 Olaczek Łukasz Mrozów Tata startuje // TRI AMO 1979 M30

167
00:23:52
00:23:38
162
00:23:31
00:23:12


176
00:24:24
00:24:06
163
00:24:00
00:23:43
4 668
167 339 hysyk jakub Wrocław 1982 M30 276
00:35:24
00:35:24
153
00:23:24
00:23:24


138
00:22:57
00:22:48


103
00:21:44
00:21:41
4 670
168 622 huminiecki michał Wrocław 1980 M30

193
00:24:43
00:24:07


179
00:24:37
00:24:16
145
00:23:18
00:22:56
153
00:23:42
00:23:27
4 670
169 141 Jędrzejek Beniamin Wrocław Vege Runners 1980 M30 146
00:23:13
00:23:07
170
00:23:56
00:23:56
166
00:23:32
00:23:23
189
00:24:41
00:24:32




4 671
170 630 PASZKOWSKI MARCIN WROCŁAW Biuro Rachunkowe PIOMAR s.c. 1980 M30

165
00:23:50
00:23:34
172
00:24:09
00:23:36


171
00:24:09
00:23:56
173
00:24:22
00:24:07
4 681
171 408 TKACZEW PAWEŁ Wrocław OBORYGENI 1976 M40

205
00:25:06
00:25:06
174
00:23:55
00:23:42
162
00:23:50
00:23:40
193
00:25:03
00:24:47
159
00:23:45
00:23:35
5 688
172 38 Pokojowczyk Robert Smolec Stefan też by pobiegał 1972 M40 169
00:24:19
00:24:09
177
00:24:16
00:24:00
157
00:23:23
00:23:05
212
00:25:28
00:25:11
186
00:24:37
00:24:18
203
00:26:10
00:25:51
6 689
173 101 Lewandowski Leszek Brzezina POWSTAŃCY Z KANAPY 1978 M30 178
00:24:44
00:24:25
175
00:24:13
00:23:54
169
00:23:38
00:23:27
168
00:24:01
00:23:51
213
00:25:38
00:25:21


5 690
174 693 Rychter Marek Ostrów Wielkopolski 1969 M40

156
00:23:34
00:23:29


219
00:26:06
00:25:25
161
00:23:39
00:23:28
158
00:23:37
00:23:32
4 694
175 30 Witkowski Wojciech Wrocław 1980 M30 151
00:23:35
00:23:22


178
00:24:01
00:23:47


190
00:24:44
00:24:30
177
00:24:31
00:24:20
4 696
176 85 BIENIADA PAWEŁ WROCŁAW MOBI TEAM 1979 M30



186
00:24:18
00:24:00
164
00:23:53
00:23:44
195
00:25:03
00:24:48
155
00:23:43
00:23:31
4 700
177 509 Caban Rafał Oleśnica UKS Ludwikowice 1975 M40

149
00:23:15
00:23:15
168
00:23:36
00:23:25


201
00:25:22
00:25:03
187
00:25:21
00:25:04
4 705
178 331 Frydecki Sławomir Miękinia 1960 M50

161
00:23:38
00:23:38
176
00:23:55
00:23:46
196
00:24:54
00:24:46
172
00:24:03
00:23:58


4 705
179 645 Miros Janusz Wrocław 1976 M40

187
00:24:29
00:24:29
175
00:24:01
00:23:45
178
00:24:22
00:24:12
242
00:27:12
00:27:01
166
00:24:04
00:23:53
5 706
180 815 Łowicki Michał Kluczbork KAMCAR AUTO-SZYBY KLUCZBORK 1995 M20



181
00:24:07
00:23:51
216
00:25:33
00:25:19
144
00:23:13
00:22:54
168
00:24:12
00:23:56
4 709
181 505 Burakiewicz Dominik Wrocław 1984 M30 167
00:24:10
00:24:08
171
00:23:58
00:23:57
177
00:23:51
00:23:47
201
00:24:56
00:24:55
204
00:25:13
00:25:08


5 716
182 245 Sieńczyk Marcin Wrocław WroRun Jagodno 1978 M30 165
00:24:13
00:24:00


215
00:25:24
00:25:06
209
00:25:24
00:25:07
205
00:25:36
00:25:10
143
00:23:10
00:22:59
5 722
183 224 Kłoczko Michał Wrocław 1985 M30 170
00:24:22
00:24:13
182
00:24:24
00:24:24
194
00:24:24
00:24:16
185
00:24:33
00:24:29


185
00:25:09
00:25:00
5 722
184 360 Stępień Grzegorz Opole Wieczorne bieganie w Opolu 1977 M30 172
00:24:30
00:24:18
194
00:24:50
00:24:35


170
00:24:01
00:23:53


191
00:25:38
00:25:17
4 727
185 420 WYSOKIŃSKI DARIUSZ Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM 1970 M40

203
00:24:59
00:24:59
203
00:24:56
00:24:39
186
00:24:41
00:24:29
181
00:24:34
00:24:11
160
00:23:51
00:23:36
5 730
186 134 LISS RAFAŁ Wrocław VELICANTE SPORT TEAM 1976 M40 137
00:22:58
00:22:49


241
00:26:41
00:26:06
190
00:24:54
00:24:32
165
00:23:56
00:23:34


4 733
187 492 Filar Filip Jelcz-Laskowice 1986 M30 216
00:26:32
00:26:13
220
00:25:46
00:25:46


204
00:25:17
00:25:02
157
00:23:33
00:23:21
157
00:23:41
00:23:32
5 734
188 477 Lechowski Jan Jelcz-Laskowice volvo polska 1958 M50 180
00:24:50
00:24:37
190
00:24:32
00:24:32
214
00:25:20
00:25:06
198
00:24:57
00:24:48
198
00:25:16
00:24:59
169
00:24:09
00:23:58
6 737
189 579 Juszczak Grzegorz Wrocław 1973 M40 230
00:27:11
00:26:46
195
00:24:51
00:24:51
201
00:24:50
00:24:36
192
00:24:55
00:24:40
191
00:24:48
00:24:32
161
00:23:48
00:23:37
6 739
190 229 Langner Krzysztof Wrocław Pro-Run Wrocław 1962 M50 147
00:23:22
00:23:10
185
00:24:27
00:24:03
224
00:25:42
00:25:19
231
00:26:40
00:26:09
184
00:24:27
00:24:14


5 740
191 431 Bagiński Łukasz Wrocław Grupa Biegowa Melo-Śmiacz 1981 M30 196
00:25:33
00:25:13
191
00:24:35
00:24:35
182
00:24:16
00:23:56
177
00:24:26
00:24:09




4 746
192 137 Jarosz Paweł Wrocław AMATOR WrocławTeam# 1989 M20 195
00:25:33
00:25:09
222
00:25:54
00:25:54
200
00:24:40
00:24:35
202
00:25:07
00:25:00
179
00:24:16
00:24:10
178
00:24:34
00:24:30
6 752
193 521 Gąska Piotr Lublin 1994 M20 210
00:26:26
00:25:59
157
00:23:35
00:23:35




192
00:25:09
00:24:44
196
00:25:50
00:25:34
4 755
194 625 Antoniszyn Dariusz Szczytkowice ITMZM 2015 / Szczytkowice w biegu 1967 M40

174
00:24:09
00:24:09
211
00:25:16
00:25:02
205
00:25:18
00:25:02


165
00:24:05
00:23:52
4 755
195 351 Maślanka Łukasz Wrocław 1985 M30 243
00:28:03
00:27:41
208
00:25:11
00:25:11
155
00:23:02
00:22:58
208
00:25:12
00:25:06
185
00:24:27
00:24:16


5 756
196 283 Paduchowicz Maciek Wroclaw VELICANTE SPORT TEAM 1982 M30 228
00:27:21
00:26:39
184
00:24:27
00:24:27


175
00:24:06
00:24:03


170
00:24:09
00:24:00
4 757
197 74 Woźniak Konrad Wrocław 1984 M30 191
00:25:23
00:24:58
169
00:23:53
00:23:53
248
00:26:46
00:26:27
251
00:27:27
00:27:12
153
00:23:32
00:23:14


5 761
198 486 Cabaj Paweł Środa Śląska 1982 M30 154
00:23:39
00:23:24
163
00:23:41
00:23:41
207
00:25:06
00:24:54
238
00:26:47
00:26:34




4 762
199 76 Mitrosz Andrzej Wrocław PRO-RUN Wroclaw 1956 M60 161
00:23:57
00:23:45
229
00:26:25
00:26:10
183
00:24:19
00:23:56
200
00:25:06
00:24:52
222
00:25:54
00:25:42


5 766
200 301 Guz Mariusz Wrocław 1986 M30 192
00:25:20
00:25:02
164
00:23:49
00:23:49
235
00:26:09
00:25:48
206
00:25:18
00:25:03
219
00:25:45
00:25:26
240
00:29:29
00:29:16
6 781
201 133 Groński Robert wrocław HAKUNA MATATA 1976 M40 158
00:23:54
00:23:37
199
00:24:55
00:24:55
199
00:24:51
00:24:35
227
00:26:07
00:25:50




4 783
202 220 Dzięcielski Krzysztof GAŁÓW POWSTAŃCY Z KANAPY 1963 M50 171
00:24:35
00:24:16
186
00:24:29
00:24:29
266
00:27:48
00:27:28


175
00:24:21
00:24:05


4 798
203 226 Fishchuk Oleh Wrocław Slawa Ukrainie 1991 M20 225
00:26:50
00:26:27




247
00:27:14
00:26:55
182
00:24:28
00:24:14
148
00:23:21
00:23:12
4 802
204 474 Kawzowicz Piotr Wrocław O CO BIEGA 1977 M30 204
00:25:47
00:25:30


218
00:25:43
00:25:09


200
00:25:25
00:25:00
180
00:25:08
00:24:45
4 802
205 108 Chałupa Bartosz Wilczyce 1980 M30 209
00:26:16
00:25:59
211
00:25:17
00:24:58
195
00:24:46
00:24:22


189
00:24:43
00:24:30


4 804
206 346 Gowin Grzegorz Łodygowice Drużyna Szpiku 1993 M20 182
00:24:54
00:24:42
189
00:24:32
00:24:32
219
00:25:30
00:25:13


218
00:25:39
00:25:24
226
00:28:11
00:27:56
5 808
207 597 Skuza Łukasz Brzezina 1981 M30 219
00:26:41
00:26:15
183
00:24:25
00:24:11


223
00:25:50
00:25:40
225
00:26:19
00:25:58
186
00:25:23
00:25:00
5 811
208 70 Kurilec Krzysztof Wrocław Matner Running Team 1964 M50 184
00:25:00
00:24:43
216
00:25:24
00:25:01
191
00:24:27
00:24:13
220
00:25:45
00:25:26




4 811
209 518 Skrzypczak Łukasz Krzyków Capgemini 1981 M30 193
00:25:53
00:25:03
223
00:26:08
00:25:27
221
00:25:41
00:25:15
218
00:25:48
00:25:23
210
00:25:25
00:25:12
193
00:25:40
00:25:23
6 814
210 88 Stronczak Krzysztof Wrocław Trenuj z Nami 1964 M50 224
00:26:45
00:26:26
237
00:26:53
00:26:53
234
00:26:16
00:25:47
183
00:24:35
00:24:27


175
00:24:26
00:24:13
5 816
211 500 koza artur Ząbkowice Śląskie ZGBF/ZKKK 1973 M40 208
00:26:03
00:25:51


216
00:25:19
00:25:07
211
00:25:23
00:25:10


182
00:25:04
00:24:56
4 817
212 379 Kornaś Marcin Ząbkowice Śląskie Drużyna Kłodzka Kotlina 1978 M30 206
00:25:50
00:25:45
217
00:25:35
00:25:35
205
00:25:00
00:24:46
252
00:30:13
00:27:13
220
00:25:46
00:25:31
190
00:25:21
00:25:13
6 818
213 294 Konopacki Krzysztof Ząbkowice Ślaskie Aby do Mety 1977 M30 188
00:24:54
00:24:50
151
00:23:21
00:23:21
259
00:27:13
00:27:06
264
00:28:35
00:28:30


223
00:28:00
00:27:53
5 821
214 150 Włodarczyk Paweł Ciechów 1978 M30 176
00:24:39
00:24:24
207
00:25:08
00:25:08
225
00:25:44
00:25:22
215
00:25:34
00:25:17




4 823
215 25 Kania Sebastian Wieruszów 1992 M20 198
00:25:36
00:25:15


202
00:25:16
00:24:37


207
00:25:31
00:25:11
218
00:27:16
00:27:16
4 825
216 502 ZAWADZKI ROBERT Bielany Wrocławskie SIÓDME POTY 1962 M50 217
00:26:25
00:26:13
197
00:24:52
00:24:36
204
00:24:50
00:24:39


214
00:25:32
00:25:22


4 832
217 444 Zamiar Adam Malerzów Volvo Polska 1975 M40 241
00:28:00
00:27:35
240
00:26:57
00:26:57
190
00:24:29
00:24:09




162
00:23:54
00:23:39
4 833
218 776 Rajca Bartłomiej Wrocław SELFMADE MAN TEAM 1975 M40



257
00:27:34
00:27:02
210
00:25:27
00:25:10
194
00:25:05
00:24:48
176
00:24:29
00:24:15
4 837
219 188 Kolebuk Robert Wrocław Rodzina Kolebuków 1972 M40

219
00:25:44
00:25:44


173
00:24:04
00:23:55
188
00:24:33
00:24:20
258
00:34:50
00:34:22
4 838
220 399 Kosik Marcin Wrocław Kokos Team 1979 M30 211
00:26:37
00:26:02
212
00:25:19
00:25:19
210
00:25:24
00:25:01
228
00:26:12
00:25:58
216
00:25:36
00:25:22


5 849
221 801 WOJTYŁŁO KRZYSZTOF WROCŁAW 1949 M60



226
00:25:47
00:25:26
232
00:26:32
00:26:10
203
00:25:26
00:25:06
192
00:25:32
00:25:19
4 853
222 17 Sroczyński Arkadiusz Wrocław Zakochaj się w bieganiu 1978 M30 221
00:26:42
00:26:22
214
00:25:23
00:25:23
229
00:25:42
00:25:28
222
00:25:45
00:25:36


198
00:25:50
00:25:38
5 855
223 213 Puzicki Piotr Wroclaw Wild Pandas 1974 M40 237
00:27:57
00:27:18
228
00:26:21
00:26:02
208
00:25:10
00:24:54
230
00:26:26
00:26:06


204
00:26:03
00:25:51
5 870
224 592 Ciura Krzysztof Siedlec 1966 M50 231
00:27:17
00:26:52
242
00:27:01
00:27:01
288
00:30:58
00:30:28
234
00:26:46
00:26:22
212
00:25:44
00:25:17
201
00:26:11
00:25:47
6 878
225 121 Regner Wojciech Wrocław 1977 M30 203
00:25:33
00:25:29
232
00:26:37
00:26:37
243
00:26:19
00:26:08
244
00:26:52
00:26:41
202
00:25:15
00:25:04


5 880
226 259 Przechewka Adrian wroclaw 1972 M40 201
00:25:39
00:25:27
221
00:25:53
00:25:41
256
00:27:11
00:27:00
203
00:25:14
00:25:01
274
00:32:14
00:31:52


5 881
227 368 Gleń Dariusz Wrocław 1973 M40 229
00:26:59
00:26:44
218
00:25:42
00:25:42


236
00:26:51
00:26:30


202
00:26:07
00:25:51
4 885
228 292 Skorecki Witold Ząbkowice Śl 1967 M40 226
00:27:03
00:26:37
206
00:25:08
00:24:48
220
00:25:36
00:25:15
235
00:26:42
00:26:25




4 887
229 531 Kowalski Ireneusz Wrocław Drużyna Radia Wrocław 1967 M40 223
00:26:45
00:26:26
252
00:27:29
00:27:01
251
00:27:20
00:26:51


228
00:26:33
00:26:07
194
00:25:39
00:25:25
5 896
230 57 Szczepański Darek Wrocław Trenujznami.pl 1960 M50 207
00:26:04
00:25:46
231
00:26:37
00:26:37
239
00:26:20
00:25:59




219
00:27:55
00:27:38
4 896
231 617 Duczemiński Dariusz Wrocław NOA 1977 M30

269
00:29:31
00:29:31
164
00:23:51
00:23:20
207
00:25:33
00:25:05
262
00:29:10
00:28:41


4 902
232 551 Misiewicz Wojciech Wrocław 1990 M20 239
00:27:48
00:27:27


265
00:27:51
00:27:28


217
00:25:41
00:25:23
183
00:25:15
00:24:58
4 904
233 152 Hawron Tomasz Wrocław 1972 M40 213
00:26:51
00:26:07
254
00:27:43
00:26:49
255
00:27:26
00:26:59


230
00:26:54
00:26:14
208
00:26:56
00:26:15
5 905
234 780 Żyła Janusz Wrocław 1956 M60



242
00:26:34
00:26:07
250
00:27:32
00:27:07
221
00:25:55
00:25:35
199
00:25:52
00:25:40
4 912
235 127 Kopczyński Henryk Wrocław K-Team 1950 M60 218
00:26:30
00:26:14
235
00:26:47
00:26:47


254
00:27:41
00:27:23
254
00:28:22
00:27:53
206
00:26:22
00:26:13
5 913
236 87 Nalepa Paweł Wrocław 1984 M30 236
00:27:35
00:27:13
245
00:27:11
00:26:51
249
00:26:52
00:26:28


234
00:26:44
00:26:23
211
00:26:51
00:26:30
5 926
237 374 Budzik Krzysztof Brzeg Dolny 1980 M30 212
00:26:21
00:26:05
233
00:26:38
00:26:38
232
00:25:59
00:25:38




250
00:32:00
00:31:37
4 927
238 580 Janiszewski Lesław Wrocław TOR 1979 M30

253
00:27:41
00:27:41


243
00:26:56
00:26:38
231
00:26:34
00:26:16
205
00:26:25
00:26:12
4 932
239 217 KUCAB ANDRZEJ lubin 1966 M50

226
00:26:15
00:26:15


268
00:28:56
00:28:56
229
00:26:32
00:26:11
210
00:26:42
00:26:24
4 933
240 24 Nowak Daniel Wrocław 1976 M40

224
00:26:09
00:26:09
238
00:26:29
00:25:58
249
00:27:30
00:27:02
223
00:26:18
00:25:48


4 934
241 385 Zawadzki Michał Wrocław 1977 M30 249
00:28:45
00:28:19
239
00:26:57
00:26:57


248
00:27:31
00:27:01
232
00:26:51
00:26:20
215
00:27:25
00:26:57
5 934
242 107 Cywiński Bartłomiej Wrocław Pro-Run Wrocław 1977 M30 181
00:24:59
00:24:39


227
00:25:51
00:25:27
261
00:28:44
00:28:11
272
00:31:34
00:31:02


4 941
243 542 Jędrusiak Bartosz Wrocław WILD PANDAS 1985 M30

251
00:27:20
00:27:00
236
00:26:08
00:25:51


246
00:27:24
00:27:10
209
00:26:28
00:26:16
4 942
244 178 Ciosk Łukasz Wrocław Klub biegacza KP 1983 M30



274
00:28:29
00:28:14
239
00:26:52
00:26:34
187
00:24:28
00:24:18
255
00:32:27
00:32:02
4 955
245 52 Kruczkiewicz Mateusz Wrocław HAKUNA MATATA 1979 M30 215
00:26:44
00:26:12
241
00:26:58
00:26:58
260
00:27:41
00:27:07
263
00:28:51
00:28:28
239
00:27:25
00:26:52


5 955
246 522 Borodzicz Tomasz Wrocław Pro-Run Wrocław 1986 M30 246
00:28:22
00:27:50
225
00:26:15
00:25:49
247
00:26:52
00:26:22




239
00:29:30
00:29:10
4 957
247 129 Wieczorek Jacek Wrocław Velicante Sport Team 1972 M40 189
00:25:36
00:24:51


279
00:29:14
00:28:40


268
00:30:47
00:30:22
222
00:28:00
00:27:51
4 958
248 465 Fijarczyk Tomasz Wrocław Sente Running Team 1981 M30 235
00:27:20
00:27:07
248
00:27:14
00:27:14
263
00:27:53
00:27:23
253
00:27:47
00:27:21
243
00:27:32
00:27:02
232
00:28:45
00:28:22
6 958
249 171 Pazdej Łukasz Przecławice ŻYWIOŁ 1982 M30 242
00:28:03
00:27:35
260
00:28:25
00:28:25
209
00:25:16
00:25:01
286
00:31:32
00:31:02
248
00:27:27
00:27:17


5 959
250 26 Chlebowski Krzysztof Głuszyca KLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKA 1985 M30 248
00:28:40
00:28:12
249
00:27:18
00:27:18
222
00:25:30
00:25:16
241
00:26:55
00:26:35


251
00:32:27
00:31:39
5 960
251 480 Bogner Paweł Wrocław 1990 M20 255
00:29:38
00:29:02
265
00:29:08
00:29:08


237
00:26:55
00:26:32
209
00:25:27
00:25:12


4 966
252 601 Kołodziej Krzysztof Wrocław KołoTeam 1985 M30 233
00:27:06
00:26:56
256
00:27:50
00:27:38


257
00:28:02
00:27:46
250
00:27:59
00:27:36
227
00:28:15
00:27:57
5 966
253 706 Florczak Zdzisław Wrocław MATNER RUNNING TEAM 1952 M60

263
00:28:52
00:28:52
253
00:27:07
00:26:53
255
00:27:50
00:27:33
247
00:27:32
00:27:17
216
00:27:09
00:26:57
5 971
254 495 Wiśniewski Krystian Wrocław Stabłowice Team 1982 M30 199
00:25:29
00:25:18
238
00:26:54
00:26:39


278
00:29:56
00:29:27
258
00:28:49
00:28:34


4 973
255 711 Lisiecki Jakub Pępowo 1989 M20

282
00:32:57
00:32:57
271
00:28:45
00:28:07
273
00:29:50
00:29:16
226
00:26:34
00:25:59
213
00:27:13
00:26:49
5 983
256 540 Grela Łukasz Wrocław 1992 M20 227
00:27:00
00:26:39


245
00:26:43
00:26:16
266
00:29:04
00:28:45
245
00:27:33
00:27:06


4 983
257 771 Gorczyński Filip Wrocław 1974 M40



281
00:29:14
00:28:48
267
00:29:27
00:28:56
236
00:26:57
00:26:29
200
00:26:08
00:25:44
4 984
258 48 Borek Mateusz Wrocław 1991 M20 259
00:29:54
00:29:37
250
00:27:19
00:27:19
267
00:27:45
00:27:33


256
00:28:30
00:28:11
220
00:27:54
00:27:39
5 985
259 773 Machoń Tomasz Ozorowice 1981 M30



275
00:28:35
00:28:18
258
00:28:04
00:27:49
251
00:28:00
00:27:41
217
00:27:32
00:27:15
4 1001
260 672 KURASINSKI KRZYSZTOF WROCŁAW PRO-RUN 1969 M40

291
00:36:45
00:36:45
302
00:36:35
00:35:53
169
00:24:05
00:23:52
283
00:36:47
00:36:08
259
00:35:58
00:35:23
5 1002
261 132 Luberadzki Kuba Wrocław O CO BIEGA 1984 M30

277
00:30:47
00:30:47
283
00:29:52
00:29:15
265
00:28:50
00:28:37
227
00:26:30
00:26:05
235
00:29:33
00:28:46
5 1004
262 282 Socha Piotr Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM 1972 M40 244
00:28:07
00:27:43
262
00:28:51
00:28:25


271
00:29:29
00:29:06


234
00:28:56
00:28:34
4 1011
263 63 Zimmerman Adam Wrocław 1980 M30

255
00:27:47
00:27:47


275
00:29:55
00:29:19
249
00:28:04
00:27:22
233
00:29:03
00:28:26
4 1012
264 402 Krügel Dennis Wroclaw 1981 M30 234
00:27:10
00:26:58
244
00:27:11
00:27:11
276
00:28:49
00:28:22


259
00:29:11
00:28:36


4 1013
265 541 Pawlak Marek WROCŁAW Zakochaj Się W Bieganiu 1969 M40 260
00:30:02
00:29:39
267
00:29:19
00:28:52
262
00:27:46
00:27:17




224
00:28:18
00:27:53
4 1013
266 814 Żygadło Paweł WROCŁAW 1987 M20



282
00:29:21
00:28:50
262
00:28:57
00:28:28
252
00:28:20
00:27:50
221
00:28:05
00:27:44
4 1017
267 298 Makuch Łukasz Wrocław Grunwald Runners 1988 M20 265
00:30:35
00:30:17
270
00:29:40
00:29:26


259
00:28:13
00:27:58
266
00:29:41
00:29:32
237
00:29:11
00:28:58
5 1027
268 710 Kubiak Maciej Wrocław 1972 M40

278
00:31:04
00:30:36


270
00:29:31
00:29:05
260
00:29:04
00:28:40
228
00:28:22
00:28:01
4 1036
269 246 PODSIADŁY ROBERT Wrocław Chata Biegacza K34 Zakopane 1959 M50 247
00:28:43
00:28:07


284
00:30:28
00:29:47
282
00:30:28
00:29:55


225
00:28:22
00:27:53
4 1038
270 219 Kolebuk Franciszek Wrocław Rodzina Kolebuków 2000 M16

258
00:28:12
00:28:12


285
00:31:32
00:31:00
269
00:30:58
00:30:25
245
00:31:44
00:31:16
4 1057
271 252 MARKOWSKI RAFAŁ OŁAWA Błękitne Ślimaczki 1983 M30 254
00:29:12
00:29:01
275
00:30:27
00:30:27
277
00:28:39
00:28:29
280
00:30:14
00:29:36
255
00:28:18
00:27:59


5 1061
272 386 Szymanis Przemysław Sobotka JACKOWICZ TEAM 1993 M20 253
00:29:15
00:28:48


285
00:29:49
00:29:49
284
00:30:48
00:30:29


243
00:30:20
00:29:57
4 1065
273 44 Pucek Przemysław Smolec WKB Piast Wrocław 1972 M40 258
00:29:55
00:29:36
273
00:29:51
00:29:51
287
00:30:51
00:30:20
287
00:31:25
00:31:03


248
00:31:51
00:31:32
5 1066
274 472 Szyda Jacek Wrocław Pro-Run Wrocław 1974 M40 270
00:34:04
00:33:31
284
00:33:38
00:33:38
293
00:32:32
00:31:50
290
00:32:19
00:31:46
267
00:30:05
00:29:44
249
00:31:57
00:31:35
6 1070
275 264 Antkowiak Adrian Wrocław O CO BIEGA 1986 M30 277
00:35:43
00:35:26


272
00:28:43
00:28:08
291
00:32:43
00:32:30
235
00:26:54
00:26:29


4 1075
276 113 Jezierski Jacek Smolec 1965 M50

279
00:32:05
00:31:55
291
00:31:04
00:30:47


264
00:29:15
00:29:05
246
00:31:50
00:31:17
4 1080
277 432 konieczny Robert Strzegom 1971 M40 267
00:31:55
00:31:24
285
00:33:39
00:32:57
297
00:33:54
00:33:26
295
00:33:30
00:32:58
276
00:32:19
00:32:09
253
00:31:50
00:31:45
6 1081
278 196 Marzec Dominik Wrocław 1988 M20 264
00:30:32
00:30:13
272
00:29:48
00:29:48
286
00:30:06
00:29:54
292
00:32:38
00:32:38
261
00:28:58
00:28:40


5 1083
279 777 królak piotr sroda slaska to ja. Środa Śląska 1974 M40



290
00:31:19
00:30:41
281
00:30:10
00:29:46
277
00:32:40
00:32:13
254
00:32:14
00:31:54
4 1102
280 235 Staszak Krzysztof Siechnice Misiek biega 1977 M30 273
00:34:24
00:34:10
287
00:34:25
00:34:25
300
00:35:14
00:34:40
301
00:36:48
00:36:32
284
00:36:29
00:36:08
260
00:37:40
00:37:12
6 1104
281 790 Sznajder Michał Wrocław 1981 M30



305
00:36:53
00:36:23
304
00:39:54
00:39:18
270
00:31:12
00:30:34
247
00:31:46
00:31:21
4 1126
282 27 Olczyk Łukasz Wrocław 1981 M30 278
00:35:42
00:35:26
290
00:35:51
00:35:51
304
00:36:31
00:35:55




261
00:38:02
00:37:39
4 1133
283 353 Madej Maciej Kiełczów 1971 M40 275
00:35:21
00:34:43
288
00:34:26
00:34:26
298
00:34:14
00:33:41
299
00:35:12
00:34:35
281
00:35:06
00:34:28


5 1142
284 185 Siwek Maciej Wrocław 1986 M30 271
00:34:04
00:33:31
289
00:35:01
00:34:19
299
00:35:07
00:34:32
302
00:38:04
00:37:36




4 1161
285 64 Gawęcki Maciek Wrocław Gawenda Dance 1985 M30 279
00:38:33
00:37:48
283
00:33:08
00:33:08
303
00:36:32
00:35:55
305
00:49:38
00:48:58




4 1170

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 692 Konieczny Mikołaj Wroclaw FDA Antoni Wrocław 1998 M16

22
00:18:32
00:18:29
28
00:18:21
00:18:18
26
00:18:21
00:18:18




3 76
2 803 Koza Kacper Bolesławiec 1997 M16



32
00:18:39
00:18:35
33
00:18:50
00:18:49
26
00:18:18
00:18:14


3 91
3 752 SKUDLARSKI Jakub Wrocław Pro-Run Wrocław 1991 M20



29
00:18:22
00:18:17
29
00:18:38
00:18:36
35
00:19:00
00:18:55


3 93
4 775 Muniak Paweł Bolesławiec 1978 M30



33
00:18:44
00:18:40
32
00:18:45
00:18:43
28
00:18:27
00:18:23


3 93
5 488 Szczepaniak Kamil Karpacz AWF Wrocław 1993 M20 42
00:19:42
00:19:40
44
00:19:54
00:19:54
55
00:19:44
00:19:42






3 141
6 479 DYTKO Krzysztof Lubawka K2 1974 M40 50
00:20:14
00:20:08
61
00:20:31
00:20:31






73
00:20:46
00:20:39
3 184
7 310 Piróg Marek Bolesławiec GT RAT 1984 M30



80
00:20:39
00:20:30


60
00:20:20
00:20:14
60
00:20:15
00:20:12
3 200
8 309 Boberski Piotr Wroclaw NDB 1984 M30

49
00:20:10
00:20:10
75
00:20:23
00:20:18
77
00:21:04
00:21:00




3 201
9 144 Głód Mateusz Wrocław HakunaMatata 1979 M30





82
00:21:13
00:21:07
70
00:20:29
00:20:26
54
00:20:05
00:20:02
3 206
10 154 Kwaśnik Robert Wrocław 1978 M30 58
00:20:27
00:20:23


77
00:20:30
00:20:24


72
00:20:38
00:20:32


3 207
11 822 Gross Szymon Wołów 1978 M30



83
00:20:42
00:20:37
74
00:21:02
00:20:58
59
00:20:08
00:20:01


3 216
12 575 Malaczewski Łukasz Wrocław TOR 1979 M30 131
00:22:43
00:22:40
33
00:19:30
00:19:28


53
00:19:58
00:19:56




3 217
13 861 Garbicz Paweł Police Axxiome Health 1994 M20





128
00:22:29
00:22:27
81
00:20:55
00:20:50
78
00:20:50
00:20:48
3 287
14 511 Otfinowski Mateusz Wrocław 1984 M30 86
00:21:23
00:21:20




141
00:22:56
00:22:50
107
00:21:58
00:21:45


3 334
15 532 Piotrowski Damian Wrocław 1973 M40 65
00:20:50
00:20:45




145
00:23:07
00:23:00
147
00:23:04
00:22:59


3 357
16 719 Gąsiorowski Jacek Wrocław Drużyna Szpiku 1970 M40

140
00:22:56
00:22:56


123
00:22:33
00:22:22


116
00:22:14
00:22:05
3 379
17 595 Tom Andrzej Wrocław 1952 M60

123
00:22:30
00:22:19
133
00:22:26
00:22:13
147
00:23:11
00:23:01




3 403
18 77 potera piotr Miłoszyce KB Harcownik Jelcz-Laskowice 1970 M40 115
00:22:17
00:22:10




160
00:23:40
00:23:30
139
00:22:57
00:22:50


3 414
19 371 WITKOWSKI Grzegorz Wrocław VELICANTE SPORT TEAM 1978 M30 150
00:23:28
00:23:20
145
00:23:06
00:22:58


154
00:23:29
00:23:21




3 449
20 778 Kęśminowicz Witold Wrocław STREET WORKOUT POLAND 1994 M20



154
00:23:09
00:22:57
148
00:23:11
00:23:03
154
00:23:26
00:23:14


3 456
21 788 Czarciński Michał Wrocław 1974 M40



159
00:23:26
00:23:08
181
00:24:31
00:24:20


124
00:22:38
00:22:24
3 464
22 867 Greber Karol Wrocław #NieBiegamBoLubie 1993 M20





184
00:25:01
00:24:28
146
00:23:32
00:22:57
139
00:23:20
00:22:52
3 469
23 228 Imielski Tomasz Wrocław 1978 M30

201
00:24:56
00:24:56
167
00:23:41
00:23:23
124
00:22:35
00:22:24




3 492
24 349 Pytlik Leszek Odolanów 1979 M30 202
00:25:58
00:25:28
142
00:22:58
00:22:58
160
00:23:13
00:23:09






3 504
25 587 roszko piotr trzebnica 1976 M40 177
00:24:33
00:24:25




165
00:23:54
00:23:47
162
00:23:36
00:23:29


3 504
26 519 Łuszczyk Walter Wrocław Ceneo Runners 1980 M30

172
00:24:06
00:24:06




183
00:24:30
00:24:14
156
00:23:42
00:23:31
3 511
27 468 Dobies Dawid Olsztyn 1986 M30 98
00:21:52
00:21:49


189
00:24:15
00:24:07
226
00:25:56
00:25:47




3 513
28 698 Olczyk Jacek Wrocław 1986 M30

160
00:23:37
00:23:37


193
00:24:49
00:24:40


172
00:24:16
00:24:05
3 525
29 549 Stankiewicz Tomasz Wrocław 1977 M30 175
00:24:46
00:24:24
176
00:24:15
00:24:15






195
00:25:50
00:25:31
3 546
30 32 Wiśniewski Paweł Wrocław 1991 M20 173
00:24:37
00:24:20




194
00:24:57
00:24:41


189
00:25:29
00:25:10
3 556
31 403 Gwara Łukasz Wrocław 1978 M30





217
00:25:37
00:25:19
196
00:25:02
00:24:49
174
00:24:22
00:24:13
3 587
32 619 Sikora Michał Kiełczów 1981 M30

209
00:25:15
00:24:43
192
00:24:36
00:24:14


224
00:26:22
00:25:57


3 625
33 569 Słowiński Marcin Wrocław Running Academy 1980 M30

234
00:26:42
00:26:42
198
00:24:53
00:24:32
199
00:25:04
00:24:49




3 631
34 563 ŁAPTUCH GRZEGORZ Wrocław 1987 M20

215
00:25:23
00:25:05


245
00:27:00
00:26:43


179
00:24:55
00:24:39
3 639
35 61 Rychter Beniamin Ostrów Wielkopolski Ostrovia Runners 1995 M20 164
00:24:06
00:24:00




240
00:26:48
00:26:35
244
00:27:16
00:27:04


3 648
36 243 Żminkowski Krzysztof Wrocław ATOS RUNNERS 1984 M30 256
00:29:49
00:29:06


250
00:27:03
00:26:34


199
00:25:14
00:24:59


3 705
37 326 grzybek maciej wrocław 1971 M40 232
00:27:17
00:26:53


269
00:28:22
00:28:02




229
00:28:25
00:28:03
3 730
38 639 Buss Jakub Kudowa-Zdrój Kudowscy Miłośnicy Biegania 1972 M40

227
00:26:21
00:25:36
261
00:28:00
00:27:14
256
00:28:11
00:27:34




3 744
39 677 Sawicki Cyprian Wrocław 1973 M40

261
00:28:39
00:28:39
268
00:28:10
00:27:53
269
00:29:18
00:29:01




3 798
40 678 MALIK PIOTR Wroclaw 1979 M30

257
00:27:51
00:27:51


277
00:29:50
00:29:23
271
00:31:29
00:30:59


3 805
41 424 Danielak Michał Żary NieMaToJakPełneKorytko 1986 M30





297
00:34:34
00:34:06
273
00:32:04
00:31:37
241
00:29:47
00:29:22
3 811
42 278 Osadczuk Piotr Wroclaw 1973 M40 263
00:30:26
00:30:06
271
00:29:43
00:29:21


289
00:31:49
00:31:22




3 823
43 187 Kołpak Jarosław Wysoka toma24.pl 1978 M30 262
00:30:29
00:30:01
274
00:30:17
00:30:17


288
00:31:46
00:31:19




3 824
44 774 Bugajny Maciej Rościsławice Fitnessacja 1978 M30



295
00:33:24
00:33:09


279
00:33:56
00:33:37
252
00:32:02
00:31:45
3 826
45 863 Łuczak Jakub Malanów #NieBiegamBoLubie 1993 M20





296
00:33:44
00:33:10
280
00:34:16
00:33:39
256
00:32:42
00:32:13
3 832
46 559 Synowiec Radosław Wrocław 1984 M30 268
00:32:24
00:31:49


296
00:33:50
00:33:13
300
00:37:05
00:36:29




3 864
47 812 Fedorczak Michał Nowa Sól Wosiek Team 1995 M20



11
00:16:49
00:16:47
12
00:17:00
00:17:00




2 23
48 589 Kononowicz Leszek Żmigród 1984 M30 12
00:17:20
00:17:20








25
00:18:13
00:18:12
2 37
49 384 Michalak Daniel Oława SOBCZYK TEAM 1999 M16 25
00:18:41
00:18:40
21
00:18:22
00:18:22








2 46
50 892 Krawczyński Mikołaj Kiełczów WKS Śląsk Wrocław 2000 M16





28
00:18:37
00:18:34
20
00:17:37
00:17:34


2 48
51 823 Borowiecki Jędrzej Zielona Góra biegostacja.pl 1992 M20



30
00:18:28
00:18:25
27
00:18:29
00:18:28




2 57
52 913 Sosenko Szymon Wrocław WKS ŚLĄSK 2000 M16





25
00:18:21
00:18:18
33
00:18:56
00:18:52


2 58
53 732 OSTOLSKI MAREK Wroclaw 1979 M30





45
00:19:36
00:19:34


31
00:18:54
00:18:53
2 76
54 819 Ledniowski Filip Wrocław Wks Śląsk Wrocław 2000 M16



47
00:19:33
00:19:19


30
00:18:41
00:18:36


2 77
55 669 Waloszczyk Bartłomiej Świętoszów ULKS Bystrzyca Kłodzka / JW2399Świętoszów 1973 M40

41
00:19:42
00:19:38
36
00:18:52
00:18:52






2 77
56 862 Samson Krzysztof Wrocław 1991 M20





44
00:19:33
00:19:30
49
00:19:45
00:19:42


2 93
57 891 Czapliński Jakub Wrocław WKS Śląsk 2000 M16





58
00:20:13
00:20:11
43
00:19:32
00:19:27


2 101
58 843 Behrendt Paweł Toruń OIRP Wrocław 1987 M20



53
00:19:42
00:19:38




61
00:20:16
00:20:14
2 114
59 897 Widziewicz Remigiusz Domasław WKS Śląsk 1966 M50





59
00:20:18
00:20:14
63
00:20:23
00:20:16


2 122
60 449 Łaźniewski Dariusz Wysoka Olszyna Biega 1986 M30 48
00:20:06
00:20:02


76
00:20:26
00:20:19






2 124
61 928 Kulbicki Piotr Wrocław GT RAT 1981 M30







65
00:20:24
00:20:18
62
00:20:22
00:20:16
2 127
62 725 Nakielski Marcin Wrocław Alektum Team 1983 M30

60
00:20:31
00:20:31


67
00:20:44
00:20:42




2 127
63 249 Mazur Mariusz Wrocław Skorpion Polkowice 1983 M30 73
00:21:10
00:21:03
57
00:20:24
00:20:24








2 130
64 130 Stolarczyk Mateusz Wrocław 1984 M30 66
00:20:50
00:20:46
67
00:20:45
00:20:43








2 133
65 742 Kazimierzak Łukasz Wrocław Pro-Run 1984 M30

66
00:20:44
00:20:37
78
00:20:35
00:20:29






2 144
66 605 Gmur Karol Raszków WKS Sląsk Wrocław 1976 M40 91
00:21:31
00:21:30




55
00:20:07
00:20:05




2 146
67 886 Kardas Marek Wrocław Biegaj Pod Okiem Trenera 1987 M20





80
00:21:05
00:21:03
86
00:21:17
00:21:04


2 166
68 650 Dulas Kazimierz Wrocław Zakwas Popowice 1980 M30

82
00:21:15
00:21:15
90
00:20:56
00:20:51






2 172
69 887 Możejko Zbigniew Wrocław 1969 M40





111
00:22:03
00:21:58


81
00:21:03
00:20:58
2 192
70 784 Wołodko Grzegorz Smolec CAPGEMINI 1977 M30



106
00:21:42
00:21:32




95
00:21:31
00:21:26
2 201
71 51 Kotowicz Przemysław Wrocław Mtb Votum Team Wrocław 1965 M50

106
00:21:58
00:21:58
102
00:21:31
00:21:23






2 208
72 175 Guła Sławomir Kobierzyce 1979 M30 114
00:22:13
00:22:10
103
00:21:53
00:21:46








2 217
73 376 koba piotr wroclaw 1975 M40 128
00:22:48
00:22:40
116
00:22:14
00:22:08








2 244
74 686 Kupiec Mariusz Kłodzko 1975 M40

139
00:22:52
00:22:43
118
00:21:56
00:21:49






2 257
75 460 Turkiewicz Dariusz Wrocław 1972 M40

178
00:24:16
00:24:16
86
00:20:48
00:20:42






2 264
76 571 Teterycz Dariusz Lubawka K2 Miszkowice 1975 M40 135
00:22:49
00:22:44
130
00:22:44
00:22:44








2 265
77 720 Melnyk Ivan Wrocław Kukurudza 1986 M30

80
00:21:09
00:21:09


195
00:25:04
00:24:46




2 275
78 607 Pajor Bartosz Wrocław GVT 1984 M30 43
00:19:42
00:19:39
236
00:26:48
00:26:48








2 279
79 244 Brodziak Marek Wrocław Gabinety Stomatologiczne TARABUŁA 1973 M40 122
00:22:35
00:22:29






174
00:24:18
00:24:00


2 296
80 835 Sarul Michał Wrocław Gabinety Stomatologiczne TARABUŁA 1980 M30







167
00:23:59
00:23:40
138
00:23:05
00:22:51
2 305
81 109 Kotowicz Tomasz Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1977 M30







164
00:23:49
00:23:33
149
00:23:29
00:23:16
2 313
82 765 Sroka Krystian Wroclaw 1971 M40



173
00:23:51
00:23:42
149
00:23:18
00:23:09




2 322
83 772 Zimoń Adam WROCŁAW Integrum Broker 1975 M40



165
00:23:22
00:23:22
157
00:23:35
00:23:23




2 322
84 696 Rejman Grzegorz Wałbrzych 1983 M30

158
00:23:36
00:23:24
171
00:23:37
00:23:31






2 329
85 810 Duliński Adam Oborniki Śląskie Oborygeni 1982 M30



233
00:25:53
00:25:40




102
00:21:43
00:21:39
2 335
86 900 Zych Marcin Wrocław #SobasTeam 1981 M30





298
00:34:55
00:34:14


43
00:19:38
00:19:33
2 341
87 715 Garbaciak Michał Wrocław Ready 1987 M20

162
00:23:39
00:23:33
196
00:24:50
00:24:29






2 358
88 792 Nusbaum Ireneusz Jaworzno Grupa DBK Sosnowiec 1979 M30



193
00:24:41
00:24:15


170
00:24:10
00:23:52


2 363
89 743 Świderski Piotr wrocław 1992 M20

188
00:24:31
00:24:26
179
00:24:00
00:23:47






2 367
90 930 Kowzan Piotr Wałbrzych 1972 M40







257
00:28:43
00:28:18
117
00:22:19
00:22:12
2 374
91 23 Hołowacz Wojciech Namysłów 1982 M30 190
00:25:05
00:24:58
196
00:24:51
00:24:51








2 386
92 120 Królikowski Paweł Wrocław 1986 M30 185
00:25:12
00:24:46


206
00:25:06
00:24:51






2 391
93 786 Słomka Maciej Wrocław 1983 M30



217
00:25:36
00:25:08
188
00:24:43
00:24:30




2 405
94 661 lech piotr Brzeg Dolny 1980 M30

213
00:25:21
00:25:21
197
00:24:44
00:24:30






2 410
95 666 Kois Robert Wroclaw 1973 M40 222
00:26:48
00:26:24








197
00:26:00
00:25:35
2 419
96 944 Gajowy Tomasz Wrocław freelancer 1982 M30







237
00:26:51
00:26:31
184
00:25:13
00:25:00
2 421
97 721 Wcisło Piotr Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1958 M50

210
00:25:16
00:25:16






212
00:26:51
00:26:35
2 422
98 848 Płaskociński Robert Wrocław Pro-Run Wrocław 1970 M40





221
00:26:14
00:25:29
206
00:25:51
00:25:11


2 427
99 504 Kaczmarczyk Adam Wrocław Wroclaw Marathon Team 1982 M30 174
00:24:58
00:24:21
264
00:29:00
00:29:00








2 438
100 754 Zygan Bazyli Wrocław Vegeraton 1981 M30



230
00:26:13
00:25:36
233
00:26:46
00:26:16




2 463
101 411 lorenc patryk Wrocław Ubezpieczenia Lorenc 1992 M20 220
00:26:29
00:26:15
243
00:27:02
00:27:02








2 463
102 864 Krzyzanowski Marek Wrocław 1963 M50







265
00:29:40
00:29:22
230
00:28:28
00:28:10
2 495
103 68 Radosiński Łukasz Wrocław 1980 M30

230
00:26:31
00:25:51


272
00:29:55
00:29:12




2 502
104 285 Madej Bartosz Wroclaw Gabinety stomatologiczne TARABUŁA 1974 M40 250
00:28:44
00:28:29






263
00:29:05
00:28:46


2 513
105 824 Malczyk Mariusz Ruda Śląska Grupa DBK Katowice 1991 M20



264
00:27:50
00:27:24


275
00:32:31
00:31:57


2 539
106 866 Chodlewski Krzysztof Wrocaw 1988 M20





303
00:38:55
00:38:24
240
00:27:16
00:26:52


2 543
107 315 Kaczmarczyk Jarosław Wrocław 1966 M50 261
00:30:06
00:29:41




283
00:30:50
00:30:24




2 544
108 208 Robak Wojciech Krotoszyn 1982 M30 269
00:33:08
00:32:35
276
00:30:39
00:30:39








2 545
109 806 Waściński Rafał Mikołów GRUPA DBK 1992 M20



292
00:32:19
00:31:41


278
00:32:50
00:32:16


2 570
110 615 Grzywczak Wiesław Murowana Goślina K.B Gepard Murowana Goślina 1956 M60

293
00:43:14
00:43:14
306
00:42:25
00:41:45






2 599
111 947 Demczyszak Mateusz Jaworzyna Śląska 10 BKPanc/trenujznami.pl 1986 M30







1
00:14:58
00:14:56


1 1
112 901 Kowalski Wojciech Nadolice Wielkie drużyna A 1982 M30





4
00:16:03
00:16:03




1 4
113 670 Szurmiński Adam Kalisz Wosiek Team 1994 M20

10
00:17:11
00:17:11








1 10
114 988 Bętkowski Piotr Warszawa CITY TRAIL Team 1987 M20









11
00:16:53
00:16:53
1 11
115 949 Ludkiewicz Łukasz Stary Węgliniec 1996 M20







11
00:17:00
00:16:58


1 11
116 560 Urbanowski Wojciech Wrocław InsERT TEAM 1983 M30 13
00:17:24
00:17:22










1 13
117 463 Fedorowicz Jacek Wrocław KB Vamos Amigos Wrocław 1970 M40 17
00:17:34
00:17:33










1 17
118 355 Klimczak Tomasz Wrocław - 1991 M20



22
00:17:59
00:17:58






1 22
119 795 Wolański Jan Oława Orzeł Marszowice 1980 M30



23
00:18:06
00:18:03






1 23
120 993 MAZUR BARTŁOMIEJ BIELAWA MUFLON BIELAWA 2000 M16









23
00:18:07
00:18:05
1 23
121 946 Zawiślak Paweł Oława KERAM KEMADA 1998 M16







24
00:18:09
00:18:08


1 24
122 990 Mielecki Radosław Wrocław Wosiek Team 1975 M40









24
00:18:13
00:18:13
1 24
123 992 Rycak Bartosz Police 5 pinż 1993 M20









26
00:18:17
00:18:14
1 26
124 798 Szczerbakowicz Kamil Nadolice Wielkie 1989 M20



27
00:18:21
00:18:18






1 27
125 904 Makowski Krzysztof Wrocław FITNESS SETUP 1992 M20





31
00:18:42
00:18:41




1 31
126 952 MAZURKIEWICZ DAREK SMOLEC 1978 M30







31
00:18:44
00:18:42


1 31
127 799 Zarzycki Wojtek Dzierżoniów 1985 M30



35
00:18:48
00:18:44






1 35
128 945 LACHOWSKI PRZEMYSŁAW BOLESŁAWIEC KLUB BIEGACZA BOLESŁAWIEC 1974 M40







36
00:19:01
00:18:58


1 36
129 961 Kucharski Robert Wrocław Zakochaj się w bieganiu 1980 M30









38
00:19:14
00:19:11
1 38
130 390 Pawlik Robert Ślęza 140minut.pl 1970 M40 38
00:19:31
00:19:29










1 38
131 941 Stachura Dawid Wrocław MKS PARASOL WROCŁAW 2000 M16







39
00:19:12
00:19:10


1 39
132 781 Łaciński Bogusław Siechnice Ślęzak team 1961 M50



43
00:19:19
00:19:12






1 43
133 895 Sobczyński Kalikst Wrocław WKS Śląsk 1971 M40





43
00:19:32
00:19:29




1 43
134 642 Stanisławski Filip Polkowice 1987 M20

45
00:20:01
00:20:01








1 45
135 875 Zawadzki Paweł Wrocław NOA #runyourlife 1985 M30





46
00:19:38
00:19:35




1 46
136 717 Antosz Michał Wrocław MTB Votum Orbea Team Wrocław 1984 M30

46
00:20:03
00:20:03








1 46
137 729 TRAWKOWSKI PAWEŁ WARSZAWA 1973 M40

48
00:20:08
00:20:08








1 48
138 894 Rosłaniec Mateusz Wrocław WKS ŚLĄSK 2000 M16





50
00:19:52
00:19:49




1 50
139 827 MIELCAREK DAWID KĘPNO 1982 M30



51
00:19:39
00:19:34






1 51
140 844 najdek ireneusz szklarska poręba magnat 1973 M40







53
00:19:51
00:19:48


1 53
141 598 STANKIEWICZ Antoni Sobótka KB Sobótka 1958 M50 53
00:20:17
00:20:16










1 53
142 951 Kurzyp Stanisław Wrocław WKS Śląsk 2002 M16







54
00:19:52
00:19:48


1 54
143 834 Kucharski Jakub Wojcieszów Hawi Racing Team 1993 M20



58
00:19:46
00:19:42






1 58
144 47 WRÓBEL ŁUKASZ Kiełczów Goggle PAE Team 1977 M30 59
00:20:27
00:20:24










1 59
145 878 Rojkowski Łukasz Żerniki Wrocławskie 1992 M20





61
00:20:26
00:20:26




1 61
146 586 KAŹMIERCZAK ŁUKASZ WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 1984 M30 61
00:20:52
00:20:38










1 61
147 902 Gałosz Łukasz Oleśnica 1992 M20





63
00:20:34
00:20:31




1 63
148 940 Klimowicz Marek Gdynia 1986 M30







64
00:20:17
00:20:17


1 64
149 906 Ciesiółka Sebastian Wrocław WKS ŚLĄSK 1975 M40





65
00:20:41
00:20:37




1 65
150 105 Spinelli Gabriele Wrocław Choncos 1984 M30





66
00:20:43
00:20:40




1 66
151 506 Kozubal Janusz Wrocław 1972 M40 70
00:21:15
00:20:54










1 70
152 808 Dobrowolski Eric Wroclaw 1998 M16



71
00:20:14
00:20:11






1 71
153 762 Pokojowczyk Dariusz Wrocław 1976 M40



74
00:20:22
00:20:17






1 74
154 950 Majasow Kostiantyn Wrocław Śląsk Wrocław 1983 M30







77
00:20:43
00:20:39


1 77
155 277 Krowisz Kamil Dobrzykowice MATNER RUNNING TEAM 1974 M40 78
00:21:11
00:21:07










1 78
156 578 ŻUCHOWSKI DAWID SMOLEC 1977 M30 79
00:21:09
00:21:07










1 79
157 325 Krupa Łukasz Chojnów Zakochaj się w bieganiu 1990 M20 81
00:21:22
00:21:12










1 81
158 620 MICIAK KRZYSZTOF Żerniki Wrocławskie 1967 M40

91
00:21:30
00:21:30








1 91
159 943 Zaremba Dawid Wroclaw Przysiady bulgarskie 1984 M30







96
00:21:36
00:21:22


1 96
160 760 Szkudlarek Marcin Wroclaw 1982 M30



99
00:21:25
00:21:19






1 99
161 873 Grubecki Krzysztof Wrocław 1982 M30





103
00:21:52
00:21:47




1 103
162 383 Kuśmierski Wojciech Wrocław 1973 M40



109
00:21:41
00:21:34






1 109
163 56 Jędrzejko Patryk Witnica Dzikie Dziki Gorzów 1993 M20







117
00:22:06
00:21:58


1 117
164 299 Młynarczyk Arkadiusz Wrocław 1985 M30 119
00:22:31
00:22:23










1 119
165 936 Lamek Andrzej Ostrzeszów 1970 M40







124
00:22:35
00:22:11


1 124
166 959 Haber Michał Wrocław 1991 M20









125
00:22:39
00:22:24
1 125
167 577 Rejman Łukasz Wrocław 1980 M30 127
00:22:42
00:22:39










1 127
168 833 Zakrzewski Tomasz Wrocław Nokia 1976 M40



129
00:22:21
00:22:06






1 129
169 394 kroczak tomasz Środa Śląska 1978 M30 130
00:22:54
00:22:40










1 130
170 914 Guga Romuald wrocłsw wks Śląsk W-w 1955 M60





131
00:22:44
00:22:36




1 131
171 149 Krukiewicz Pawel Smolec 1982 M30 139
00:23:30
00:22:50










1 139
172 173 Bauer Bogdan Wrocław 1988 M20 140
00:22:58
00:22:50










1 140
173 501 Bilski Adrian Wrocław Asplex Team 1987 M20 145
00:23:15
00:23:05










1 145
174 763 Txertudi Ernesto Wroclaw 1995 M20



146
00:22:48
00:22:45






1 146
175 984 Szczot Andrzej Wrocław 1976 M40









146
00:23:10
00:23:06
1 146
176 791 Krzywania Paweł Wrocław 1978 M30



148
00:23:02
00:22:47






1 148
177 769 Jackowiak Jacek Wrocław Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław 1977 M30



152
00:23:17
00:22:52






1 152
178 526 Czenczek Karol Ząbkowice Śląskie ZKKK 1997 M16 157
00:23:39
00:23:34










1 157
179 889 Mikrut Paweł Wrocław 1982 M30





161
00:23:51
00:23:37




1 161
180 927 Modzelewski Łukasz Wrocław nightrunners 1981 M30







168
00:23:48
00:23:44


1 168
181 884 Wołczyński Zenon Namysłów 1962 M50





172
00:24:02
00:23:55




1 172
182 367 Dudek Michał Wrocław 1982 M30 179
00:24:59
00:24:32










1 179
183 816 Lembke Maciej Wrocław 1987 M20



180
00:24:13
00:23:50






1 180
184 917 Nowicki Mateusz Wrocław 1995 M20







180
00:24:33
00:24:11


1 180
185 702 Oczkoś Michał Wrocław 1994 M20

180
00:24:20
00:24:20








1 180
186 205 Zwierz Patryk Wrocław #SOBASTEAM 1984 M30

181
00:24:22
00:24:22








1 181
187 966 Królikowski Robert Wrocław 1985 M30









181
00:25:05
00:24:48
1 181
188 609 Jaremek Paweł Lublin UMCS Biega 1975 M40 183
00:25:04
00:24:43










1 183
189 797 KOŁODZIEJ Paweł CZERNICA 1975 M40



184
00:24:06
00:23:57






1 184
190 507 WŁODARCZYK KRZYSZTOF MIŁOSZYCE KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE 1981 M30



187
00:24:11
00:24:01






1 187
191 907 Wolak Lech Wrocław 1984 M30









188
00:25:18
00:25:06
1 188
192 288 Żak Piotr Wrocław Goggle Pro Active Eyewear Team 1980 M30

192
00:24:40
00:24:40








1 192
193 123 Brzeziński Jakub Wrocław Niedobiegany 1983 M30 194
00:25:40
00:25:04










1 194
194 407 Kopacz Michał Wrocław Perła Team 1990 M20 197
00:25:37
00:25:15










1 197
195 700 Tom Jan Wrocław 1984 M30

198
00:24:53
00:24:42








1 198
196 648 Kasperczyk Łukasz Suszec 1983 M30

200
00:24:55
00:24:55








1 200
197 694 Zięba Adam Wrocław 1995 M20

202
00:24:59
00:24:59








1 202
198 691 Brzezin Marcin warszawa 1982 M30

204
00:25:05
00:25:05








1 204
199 456 sosnowski adam lubin NN Życie 1967 M40 205
00:26:12
00:25:42










1 205
200 793 Brysiak Ziemowit Wroclaw 1973 M40



212
00:25:25
00:25:03






1 212
201 794 Serafin Marcin Katowice GRUPA DBK 1987 M20



213
00:25:31
00:25:05






1 213
202 890 szcześniak andrzej wrocław WOMP Wrocław 1949 M60





214
00:25:15
00:25:15




1 214
203 596 Terka Tomasz Oleśnica GRUPA DBK WROCŁAW 1990 M20 214
00:26:37
00:26:07










1 214
204 960 Gorzędowski Adrian Poznań 1988 M20









214
00:27:07
00:26:51
1 214
205 880 Bała PitEr Bukowa Night Runners 1985 M30





225
00:25:56
00:25:43




1 225
206 871 Baker Glenn Wroclaw Biegamy we Wrocławiu 1981 M30





229
00:26:26
00:25:58




1 229
207 832 Kaban Krzysztof Wrocław 1981 M30



231
00:26:04
00:25:36






1 231
208 924 Rogala Adam Stalowa Wola 1962 M50







233
00:26:45
00:26:21


1 233
209 975 Baca Leszek Gliwice 1982 M30









236
00:29:24
00:28:57
1 236
210 809 Liebenthal Tadeusz Wrocław GT RAT 1986 M30



237
00:26:10
00:25:51






1 237
211 956 Balcarek Michał Tychy Grupa DBK Kraków 1984 M30







238
00:27:23
00:26:50


1 238
212 555 Smagała Wojciech Wrocław SMAGI TRI TEAM 1981 M30 238
00:27:39
00:27:25










1 238
213 969 Bilski Piotr Wrocław 1987 M20









238
00:29:18
00:29:02
1 238
214 942 Zaremba Wojciech JAWORZNO Grupa DBK Katowice 1990 M20







241
00:27:30
00:26:58


1 241
215 853 Gomoła Mateusz Krzeptów Daft Runner 1981 M30





242
00:27:05
00:26:37




1 242
216 836 filipowicz marian wroclaw 1945 1945 M60









242
00:30:01
00:29:36
1 242
217 821 Podlasek Tomasz Wrocław 1988 M20



244
00:26:37
00:26:14






1 244
218 963 Grzesiak Marek Sośnie 1995 M20









244
00:30:56
00:30:36
1 244
219 98 Słuja Paweł Wrocław TMT 1983 M30 245
00:28:09
00:27:47










1 245
220 820 Kwiatek Krystian Wrocław run-log.com 1981 M30



246
00:26:48
00:26:21






1 246
221 688 Pasek Marek Ząbkowice śląskie Bielawska Akademia Biegania 1980 M30

246
00:27:13
00:26:36








1 246
222 830 ropella marek lubin ksrg zg rudna 1984 M30





246
00:26:57
00:26:52




1 246
223 745 Stępień Rafał Wrocław 1973 M40

247
00:27:13
00:27:13








1 247
224 584 Wierzbicki Arkadiusz Oleśnica GRUPA DBK WROCŁAW 1980 M30 251
00:29:05
00:28:30










1 251
225 335 Granda Mateusz Legnickie Pole 1990 M20 252
00:28:35
00:28:35










1 252
226 896 Ciesielski Michał Wrocław 1985 M30







253
00:28:13
00:27:51


1 253
227 818 Ledniowski Jerzy Siedlec 1976 M40



254
00:27:33
00:26:54






1 254
228 234 KWACZYŃSKI Mariusz wrocław 1984 M30 257
00:29:46
00:29:31










1 257
229 925 Kwinta Tomasz Katowice Szwagier Biega 1966 M50









257
00:34:46
00:34:17
1 257
230 796 Smoluk Mateusz Wrocław 1981 M30



258
00:27:26
00:27:03






1 258
231 632 KUKUROWSKI JAREK SMOLEC 1971 M40

259
00:28:13
00:28:13








1 259
232 825 Zalewski Michał Wrocław 1960 M50





260
00:28:08
00:28:08




1 260
233 314 Kaszuba Krzysztof Oborniki Śląskie Oborygeni 1991 M20

266
00:29:14
00:29:14








1 266
234 606 Polak Marcin Wrocław 1983 M30 266
00:31:17
00:30:47










1 266
235 730 WYSOCKI WOJCIECH WROCŁAW 1977 M30

268
00:29:26
00:29:26








1 268
236 828 Bogusz Slawomir Dobroszyce Fresenius Netcare 1974 M40



270
00:28:45
00:28:04






1 270
237 343 Burak Rafal Wroclaw Capgemini 1987 M20 272
00:34:51
00:34:00










1 272
238 764 Szymczyk Filip Wrocław 1985 M30



273
00:28:33
00:28:09






1 273
239 115 Waligórski Sebastian Wrocław Night Runners Wrocław 1982 M30 274
00:34:37
00:34:12










1 274
240 860 Pasieka Tomasz Mrocza #maratonyweroniki 1976 M40





279
00:29:53
00:29:27




1 279
241 770 Siewniak Marcin Katowice Grupa DBK Katowice 1976 M40



280
00:29:21
00:28:45






1 280
242 265 Rutkowski Dominik Mirków 1987 M20

280
00:32:09
00:32:09








1 280
243 461 Pasierb Antoni Wrocław Kiełczowski KB Ślimaki 1971 M40 280
00:42:16
00:41:34










1 280
244 649 LUZAR Andrzej Bielawa 1970 M40

281
00:32:14
00:32:14








1 281
245 932 Kleiber Bartek Komorniki 1975 M40







282
00:36:47
00:36:04


1 282
246 957 Nusbaum Bartosz JAWORZNO Grupa DBK Katowice 1984 M30







285
00:38:51
00:38:15


1 285
247 679 Pasterski Marcin Wrocław 1978 M30

286
00:33:55
00:33:24








1 286
248 787 KASPERCZYK MICHAŁ RUDA ŚLĄSKA GRUPA DBK KATOWICE 1979 M30



289
00:31:01
00:30:37






1 289
249 709 Gluchowicz Rafal Krzyzanowice 1969 M40

292
00:37:04
00:36:29








1 292
250 345 Godlewski Kamil Krapkowice 1984 M30





293
00:33:18
00:32:45




1 293
251 755 Osadczuk Andrzej Oleśnica 1969 M40



294
00:32:28
00:32:11






1 294
252 256 Szymański Paweł Wrocław 1980 M30



301
00:36:02
00:35:22






1 301

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni