z

Wrocław

Klasyfikacja generalna 2016/2017

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 110 WIĘCEK ANNA WROCŁAW Kubutek Running Team Wrocław 1980 K30 3
00:19:28
00:19:27
4
00:19:38
00:19:38
9
00:19:57
00:19:54
8
00:20:52
00:20:50
8
00:19:49
00:19:44
6
00:19:41
00:19:39
6 21
2 317 SAMBORSKA-WCISŁO EWA Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1984 K30 6
00:20:21
00:20:19
5
00:20:11
00:20:11
5
00:19:49
00:19:45


11
00:20:00
00:19:56
8
00:19:59
00:19:59
5 24
3 199 Kołarzyk justyna wrocław 1983 K30 15
00:21:30
00:21:26
9
00:20:57
00:20:57




17
00:22:18
00:22:07
13
00:22:05
00:21:58
4 54
4 274 Górniak-Antkowiak Agnieszka Oborniki Śląskie OBORYGENI 1978 K30 18
00:22:02
00:21:46
11
00:21:35
00:21:35
19
00:21:26
00:21:22


15
00:21:05
00:21:00
11
00:20:53
00:20:49
5 55
5 300 Łowicka Magdalena Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1985 K30 13
00:21:22
00:21:17
10
00:21:21
00:21:21
21
00:21:57
00:21:48


23
00:23:00
00:22:48
14
00:22:25
00:22:18
5 58
6 239 Hotała Anna Wrocław HAKUNA MATATA 1982 K30 14
00:21:32
00:21:26
14
00:22:11
00:22:04
20
00:21:56
00:21:48


16
00:22:12
00:22:04
15
00:22:47
00:22:40
5 59
7 406 KOCHMAN KATARZYNA Wrocław #SobasTeam 1986 K30



22
00:22:05
00:21:56
17
00:23:18
00:23:14
19
00:22:20
00:22:13
16
00:23:01
00:22:58
4 74
8 736 łomnicka Basia Wrocław Sobczyk team 1979 K30

16
00:22:22
00:22:19
26
00:22:31
00:22:27
13
00:22:33
00:22:27
25
00:23:06
00:23:01


4 80
9 119 Kluz Adrianna Wrocław 1983 K30

20
00:23:04
00:22:48
28
00:22:50
00:22:39
18
00:23:32
00:23:20


17
00:23:07
00:22:58
4 83
10 658 Ridel Magdalena ŚWIDNICA Bielawska Akademia Biegania 1982 K30

13
00:22:08
00:22:08


15
00:23:06
00:22:59
20
00:22:29
00:22:14
38
00:25:13
00:25:03
4 86
11 233 Zendwalewicz Ewa Miłoszyce Jelcz Triathlon Project 1982 K30 24
00:23:25
00:23:18
28
00:23:57
00:23:57
44
00:24:11
00:24:00
21
00:23:52
00:23:40
21
00:22:34
00:22:25
20
00:23:28
00:23:21
6 86
12 73 BURAKIEWICZ KLAUDIA Wrocław 1984 K30 25
00:23:23
00:23:21
27
00:23:53
00:23:50
43
00:24:06
00:23:59
31
00:24:59
00:24:49
31
00:24:22
00:24:17
33
00:25:04
00:24:52
6 114
13 106 BARAN EWA WROCŁAW MARATON TEAM 1978 K30 20
00:23:02
00:22:53
23
00:23:40
00:23:40
40
00:24:12
00:23:55




35
00:25:09
00:24:54
4 118
14 126 Ładońska Katarzyna Wrocław Pro-Run Wrocław 1982 K30 29
00:24:01
00:23:46
36
00:25:00
00:24:48
37
00:24:01
00:23:44
34
00:25:20
00:25:10
30
00:24:21
00:24:09
39
00:25:38
00:25:07
6 129
15 627 OPALIŃSKA DOROTA Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania 1985 K30

21
00:23:20
00:23:20


41
00:25:59
00:25:46
33
00:24:37
00:24:22
37
00:25:14
00:25:02
4 132
16 422 Bondarewicz Agata Wrocław Bondziki 1979 K30 48
00:26:03
00:25:46
38
00:25:10
00:24:52
47
00:24:43
00:24:25
39
00:25:43
00:25:31
29
00:24:23
00:24:07
29
00:24:10
00:23:55
6 135
17 273 Gordijenko Anna Jelenia Góra VEGE RUNNERS/ŚLĘZAK TEAM 1986 K30 33
00:24:23
00:24:18
31
00:24:01
00:23:57
42
00:24:10
00:23:59
29
00:24:58
00:24:42




4 135
18 251 Ostrowska-Markowska Małgorzata OŁAWA Błękitne Ślimaczki 1983 K30 37
00:24:42
00:24:31
134
00:30:27
00:30:27
41
00:24:06
00:23:57
33
00:25:36
00:24:59
35
00:25:11
00:24:52


5 146
19 388 Boruta-Kołodziej Emilia Wrocław KołoTeam 1984 K30 40
00:25:01
00:24:51




37
00:25:38
00:25:23
45
00:26:03
00:25:41
41
00:25:43
00:25:25
4 163
20 16 Ścieglińska-Sztaba Marta Wrocław O CO BIEGA 1986 K30 44
00:25:47
00:25:31
35
00:24:46
00:24:46
58
00:26:35
00:26:01
30
00:25:00
00:24:46




4 167
21 396 Zablocka Dorota Wroclaw 1977 K30 47
00:25:59
00:25:39
56
00:26:34
00:25:55
49
00:25:13
00:24:51
52
00:27:06
00:26:44
36
00:25:23
00:25:03
42
00:25:48
00:25:33
6 174
22 421 Pajor Ewelina Wrocław 1985 K30

60
00:26:47
00:26:47
97
00:29:04
00:28:24
40
00:25:58
00:25:46
42
00:25:39
00:25:26
43
00:25:44
00:25:38
5 185
23 257 Nowak Justyna Oborniki Śl OBORYGENI 1984 K30 65
00:27:17
00:27:01
43
00:25:39
00:25:39


32
00:25:15
00:24:58
48
00:26:24
00:26:09


4 188
24 37 Pokojowczyk Magdalena Smolec Stefan też by pobiegał 1983 K30 43
00:25:40
00:25:30
49
00:26:09
00:25:54
52
00:25:43
00:25:24
55
00:27:09
00:26:53
60
00:27:14
00:26:56
48
00:26:11
00:25:53
6 192
25 21 Kalinowska-Sroczyńska Joanna Wrocław Zakochaj się w bieganiu 1981 K30 55
00:26:42
00:26:21
53
00:26:19
00:26:01
59
00:26:20
00:26:05
50
00:26:39
00:26:32


44
00:25:50
00:25:39
5 202
26 201 Dawidziuk Agnieszka Wrocław 1986 K30 67
00:27:31
00:27:07
81
00:27:42
00:27:42
29
00:22:56
00:22:39
58
00:27:34
00:27:14


51
00:26:37
00:26:21
5 205
27 139 Knopek Małgorzata Wrocław 1981 K30 52
00:26:15
00:25:56
55
00:26:30
00:26:30
60
00:26:30
00:26:10


59
00:27:04
00:26:44
61
00:27:38
00:27:20
5 226
28 727 Korach Patrycja Wrocław KOBIETY NA MEDAL 1984 K30

103
00:28:37
00:28:37
64
00:26:44
00:26:24
54
00:26:55
00:26:47
58
00:26:53
00:26:43
50
00:26:30
00:26:21
5 226
29 453 Pudło Kamila Oborniki Śląskie Oborygeni 1983 K30 60
00:27:05
00:26:42
63
00:26:56
00:26:56




51
00:26:43
00:26:27
69
00:28:06
00:27:43
4 243
30 39 Bryłka-Nadolska Marta Wrocław PRO-RUN WROCLAW 1979 K30 78
00:28:32
00:27:51
62
00:26:55
00:26:55
70
00:26:53
00:26:40
66
00:28:01
00:27:39
64
00:27:35
00:27:12
52
00:26:56
00:26:40
6 244
31 75 Barwicka Sonia Ruda Śląska 1985 K30 66
00:27:28
00:27:03
68
00:27:07
00:27:07
65
00:26:46
00:26:26
60
00:27:30
00:27:16
56
00:26:59
00:26:41


5 247
32 539 Tubielewicz Katarzyna Wrocław 1985 K30 58
00:26:49
00:26:29


80
00:27:42
00:27:16
59
00:27:34
00:27:14
67
00:27:39
00:27:17


4 264
33 323 Dering Agnieszka Wrocław ORIENTOP WROCŁAW 1982 K30 68
00:27:32
00:27:08
65
00:27:03
00:27:03
71
00:27:08
00:26:43
61
00:27:45
00:27:24




4 265
34 86 Nalepa Jola Wrocław 1982 K30 69
00:27:35
00:27:12
71
00:27:12
00:26:51
69
00:27:03
00:26:39


68
00:27:40
00:27:21
60
00:27:35
00:27:16
5 266
35 663 Telega Joanna Opole Polaris 1979 K30

78
00:27:34
00:27:34


74
00:28:10
00:27:55
53
00:26:46
00:26:35
67
00:27:53
00:27:39
4 272
36 370 Teterycz-Dytko Katarzyna Lubawka K2 1979 K30 56
00:26:34
00:26:26
102
00:28:37
00:28:37
67
00:26:53
00:26:32




55
00:27:06
00:27:00
4 280
37 308 Rotter Magdalena Wrocław 1983 K30 82
00:28:28
00:28:00
58
00:26:39
00:26:39
66
00:26:45
00:26:26




78
00:28:39
00:28:28
4 284
38 80 Liszewska Marcelina Wrocław Mamy-Biegamy 1984 K30

89
00:27:59
00:27:59
76
00:27:23
00:27:04
81
00:28:41
00:28:18
66
00:27:34
00:27:17
64
00:27:43
00:27:29
5 287
39 65 Sadowska Agnieszka Wrocław Wrocławska Szóstka 1979 K30

86
00:27:56
00:27:56
77
00:27:18
00:27:05
67
00:28:01
00:27:42
65
00:27:36
00:27:13


4 295
40 41 Lipiec Ewa Wrocław 1977 K30

76
00:27:25
00:27:25


75
00:28:23
00:28:00
73
00:28:02
00:27:42
73
00:28:08
00:27:57
4 297
41 31 Bartosik Kamila Smolec Night Runners Wrocław/#SobasTeam 1977 K30

82
00:27:46
00:27:46
79
00:27:42
00:27:16


91
00:29:40
00:29:20
62
00:27:43
00:27:23
4 314
42 567 Janus Natalia Wrocław Running Academy 1982 K30

94
00:28:14
00:28:14
81
00:27:25
00:27:16


74
00:28:01
00:27:45
66
00:27:50
00:27:39
4 315
43 416 Mikołajczyk Katarzyna Wrocław 1982 K30 89
00:28:48
00:28:26
87
00:27:56
00:27:56


69
00:28:07
00:27:46


82
00:29:14
00:28:56
4 327
44 268 Dziergwa Agnieszka Iwiny 1984 K30 99
00:29:24
00:29:20
108
00:28:55
00:28:55




79
00:28:42
00:28:16
47
00:25:57
00:25:49
4 333
45 723 DUCZEMIŃSKA Aleksandra wroclaw AUTO-SERWIS KOZIA 1981 K30

110
00:28:56
00:28:56
72
00:27:21
00:26:50


78
00:28:36
00:28:08
79
00:28:57
00:28:37
4 339
46 347 Kaczyńska Paulina Wrocław FizjoTRIterapia 1979 K30 115
00:30:58
00:30:34
117
00:29:26
00:28:59
111
00:29:54
00:29:35
100
00:30:19
00:30:04
70
00:27:43
00:27:33
59
00:27:23
00:27:13
6 340
47 673 Adamiak Marta Złoty Stok Aby do Mety 1983 K30

96
00:28:20
00:28:20
88
00:28:00
00:27:53
89
00:29:07
00:29:02


72
00:28:01
00:27:55
4 345
48 279 Gnutek Anna Ząbkowice Śl. Aby do Mety (drużyna) 1982 K30 85
00:28:08
00:28:05


78
00:27:19
00:27:14
150
00:34:48
00:34:48
95
00:29:58
00:29:50
93
00:30:23
00:30:15
5 351
49 194 Krasicka Aneta Wroclaw 1981 K30 75
00:27:56
00:27:46
109
00:28:56
00:28:56


86
00:28:52
00:28:34
85
00:28:58
00:28:44


4 355
50 183 Karmowska Magdalena Wrocław 1979 K30 102
00:29:48
00:29:33
99
00:28:28
00:28:28
100
00:28:52
00:28:29
95
00:30:01
00:29:43
90
00:29:31
00:29:19
80
00:29:10
00:28:51
6 364
51 429 Szańca Monika Wrocław 1979 K30 107
00:30:45
00:30:04
151
00:31:34
00:31:34
99
00:29:10
00:28:28
79
00:28:43
00:28:11
80
00:28:48
00:28:16


5 365
52 164 Poliwoda Paulina Wysoka Poliwoda Team 1980 K30

130
00:30:02
00:30:02
106
00:29:34
00:29:06
73
00:28:17
00:27:54


57
00:27:18
00:27:05
4 366
53 404 Ciołkowska Katarzyna Wrocław 1981 K30 46
00:25:42
00:25:35
173
00:33:40
00:33:40
56
00:26:10
00:25:49


96
00:30:15
00:29:54


4 371
54 512 SKOWRON-MARKOWSKA STEFANIA Wrocław 1980 K30 86
00:28:39
00:28:09
100
00:28:35
00:28:07
84
00:28:10
00:27:41
104
00:30:50
00:30:26




4 374
55 72 Grzebyk Agata Wrocław 1978 K30 94
00:29:16
00:28:51
98
00:28:26
00:28:26
103
00:29:14
00:28:46
112
00:31:45
00:31:21


87
00:29:56
00:29:35
5 382
56 79 Pieter Katarzyna Kiełczów O CO BIEGA 1981 K30

119
00:29:29
00:29:29
138
00:33:02
00:32:27
72
00:28:05
00:27:52


56
00:27:29
00:27:00
4 385
57 69 Borowiec Katarzyna Wrocław HAKUNA MATATA 1982 K30 95
00:29:22
00:28:59
115
00:29:13
00:29:13
105
00:29:20
00:28:58
99
00:30:17
00:29:55
93
00:30:13
00:29:40


5 392
58 426 Fijarczyk Magdalena Wrocław SIÓDME POTY 1977 K30 119
00:31:11
00:30:57


122
00:31:00
00:30:42
96
00:30:15
00:29:47
92
00:29:53
00:29:33
86
00:29:45
00:29:29
5 393
59 307 Maślankiewicz Dorota Wałbrzych TeMMPo 1983 K30 90
00:28:48
00:28:27
141
00:30:54
00:30:54


102
00:30:38
00:30:13
103
00:31:17
00:30:51
103
00:32:13
00:31:50
5 398
60 168 Trykowska Blanka Wrocław NOA 1982 K30

129
00:30:02
00:30:02
107
00:29:34
00:29:07
90
00:29:34
00:29:11
76
00:28:28
00:28:02


4 402
61 204 Skuza Karolina Brzezina 1982 K30 103
00:30:03
00:29:37
107
00:28:53
00:28:53
104
00:29:14
00:28:46
107
00:30:55
00:30:32


88
00:30:11
00:29:51
5 402
62 435 Pudło Joanna Wroclaw 1981 K30 118
00:31:14
00:30:57


127
00:31:40
00:31:19


87
00:29:31
00:29:09
84
00:29:27
00:29:14
4 416
63 275 Luberadzka Gosia Wrocław O CO BIEGA 1983 K30

162
00:32:21
00:32:21
124
00:31:30
00:30:52
131
00:32:49
00:32:37
119
00:32:28
00:32:03
105
00:32:20
00:31:58
5 479
64 35 Stelmaszak Ewa Wrocław 1979 K30

137
00:30:31
00:30:31
115
00:29:49
00:29:35
108
00:30:54
00:30:35
128
00:33:07
00:32:44


4 488
65 214 Kasperczyk Marlena Siechnice 1986 K30

145
00:31:17
00:31:17
125
00:31:48
00:31:11
106
00:31:04
00:30:32
112
00:32:03
00:31:38


4 488
66 671 Rybczyńska Katarzyna Ząbkowice Śląskie Aby do Mety 1982 K30

138
00:30:42
00:30:42
123
00:30:55
00:30:48
156
00:36:15
00:36:11


91
00:30:21
00:30:13
4 508
67 395 Kłepo Małgorzata Wrocław 1982 K30 137
00:32:36
00:32:07




138
00:34:11
00:33:35
127
00:33:01
00:32:29
112
00:33:13
00:32:44
4 514
68 398 Boroń-Kosik Magda Wrocław kokos team 1980 K30 143
00:33:03
00:32:28
142
00:30:56
00:30:56


110
00:31:06
00:30:53
123
00:32:33
00:32:20


4 518
69 391 Zawadzka-Jurochnik Justyna Sobótka 1981 K30 122
00:31:26
00:31:00
147
00:31:19
00:31:19


144
00:34:34
00:34:03
134
00:34:43
00:34:12
118
00:34:50
00:34:19
5 518
70 464 Dziekońska Magdalena Wrocław 1986 K30 128
00:31:29
00:31:12
166
00:32:48
00:32:48


126
00:32:38
00:32:12
111
00:31:58
00:31:38


4 531
71 250 FIL BEATA Wrocław O CO BIEGA 1985 K30 157
00:35:43
00:35:26


150
00:36:32
00:35:55
130
00:32:43
00:32:30
109
00:31:57
00:31:32


4 546
72 557 Synowiec Edyta Wrocław 1986 K30 134
00:32:23
00:31:48


141
00:33:50
00:33:14
157
00:37:04
00:36:29
122
00:32:40
00:32:13


4 554
73 337 Kubica Katarzyna Siechnice Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 1982 K30 161
00:38:33
00:37:58


157
00:40:16
00:39:35
152
00:35:24
00:34:59
135
00:34:32
00:34:16
123
00:35:24
00:35:03
5 567
74 527 Nowak-Kasprzak Anna Wrocław 1985 K30

174
00:33:46
00:33:46
154
00:37:10
00:37:10
161
00:39:37
00:39:10
139
00:35:20
00:34:47
125
00:35:28
00:35:08
5 579
75 785 Sznajder Joanna Wrocław 1983 K30



152
00:36:53
00:36:21
162
00:39:53
00:39:24
140
00:35:28
00:34:51
131
00:38:04
00:37:40
4 585
76 46 Rajsel Katarzyna Wrocław 1984 K30 160
00:36:30
00:35:54
195
00:36:24
00:36:24


154
00:36:01
00:35:19


128
00:36:43
00:36:05
4 637

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 564 KRĘŻEL JOLANTA Wrocław Pro-Run Wrocław 1977 K30 17
00:21:36
00:21:33


27
00:22:45
00:22:33




24
00:23:50
00:23:36
3 68
2 55 agatowska Anna Wrocław 1978 K30 61
00:27:05
00:26:44
57
00:26:35
00:26:10


56
00:27:16
00:27:04




3 174
3 131 Gonera Katarzyna Wrocław 1982 K30 76
00:27:54
00:27:46
48
00:26:09
00:26:09




89
00:29:42
00:29:18


3 213
4 646 Jaworska Agnieszka Wroclaw 1977 K30

93
00:28:10
00:28:10
87
00:28:12
00:27:49
88
00:29:21
00:28:59




3 268
5 877 Luchowska Karolina Wrocław TOR 1983 K30





114
00:31:57
00:31:45
99
00:30:36
00:30:11
97
00:31:07
00:30:51
3 310
6 680 Kopała Justyna Wrocław Debeściaki 1978 K30

121
00:29:35
00:29:35


123
00:32:16
00:32:06


99
00:31:15
00:31:01
3 343
7 851 Minorczyk Justyna Wrocław 1977 K30





120
00:32:26
00:31:57
125
00:32:53
00:32:24
101
00:32:00
00:31:31
3 346
8 734 DURAŁ Paulina Wrocław Trening Ultrasa 1985 K30

149
00:31:30
00:31:30


132
00:33:16
00:32:53
98
00:30:29
00:30:05


3 379
9 683 Bronowicka Anna Kąty Wrocławskie 1980 K30

179
00:33:56
00:33:28
143
00:33:58
00:33:36
97
00:30:14
00:29:53




3 419
10 414 Piędel Paulina Oława 1986 K30 158
00:35:52
00:35:33
192
00:35:19
00:35:19
151
00:36:45
00:36:03






3 501
11 761 Jednoróg Joanna Długołęka Karkonosz Running Team 1978 K30



31
00:23:08
00:22:57




25
00:23:51
00:23:37
2 56
12 215 Jagiełło-Kolawa Katarzyna Wrocław MATNER RUNNING TEAM 1977 K30

54
00:26:27
00:26:27


51
00:26:53
00:26:35




2 105
13 635 Zakrzewska Kinga Wrocław 1977 K30

64
00:26:58
00:26:22




46
00:26:23
00:26:03


2 110
14 103 Żuchowska Magdalena Smolec Pole Dance Studio Wrocław 1978 K30 73
00:27:53
00:27:36
85
00:27:55
00:27:55








2 158
15 327 Romańska-Pietrzak Agata Wrocław 1981 K30



96
00:28:43
00:28:16


83
00:29:01
00:28:34


2 179
16 899 Różańska Karolina Dzierżoniów 1985 K30







82
00:28:40
00:28:25
104
00:32:11
00:31:52
2 186
17 236 Bełza Anna Siechnice POLEDANCE STUDIO WROCŁAW 1979 K30 88
00:28:39
00:28:21
122
00:29:40
00:29:40








2 210
18 116 Zaręba Małgorzata Trzebnica 1981 K30 111
00:30:41
00:30:21
101
00:28:36
00:28:36








2 212
19 837 Halemba Anna Siemianowice ŚLąskie Grupa DBK Katowice 1984 K30



113
00:30:01
00:29:35


117
00:32:33
00:32:01


2 230
20 805 Waścińska Dominika Ruda Śląska Grupa DBK Katowice 1984 K30



135
00:32:20
00:31:42


106
00:31:41
00:31:08


2 241
21 387 Futoma-Kołoch Bożena Wrocław 1980 K30 110
00:30:45
00:30:17
132
00:30:17
00:30:17








2 242
22 855 Blicharz Magdalena Wrocław 1980 K30





119
00:32:25
00:31:57
124
00:32:48
00:32:21


2 243
23 122 Madej Anna Wrocław 1981 K30 104
00:30:00
00:29:38
144
00:31:15
00:30:47








2 248
24 909 Zych Agnieszka Wrocław 1985 K30





147
00:34:54
00:34:13
107
00:31:46
00:31:15


2 254
25 143 Masztalerz Katarzyna Wrocław Wrocław Aikikai 1977 K30 112
00:30:49
00:30:29
164
00:32:35
00:32:35








2 276
26 417 Kita Joanna KIelce 1986 K30 146
00:33:01
00:32:43


131
00:32:08
00:31:26






2 277
27 237 Żak-Ratajczak Katarzyna Wrocław 1978 K30 127
00:31:32
00:31:11
167
00:32:56
00:32:30








2 294
28 912 GRZEGOREK MARTA WROCŁAW 1978 K30





159
00:38:29
00:37:58
138
00:35:14
00:34:45


2 297
29 348 Kurzeja Anna Trzebnica 1977 K30 149
00:33:30
00:33:10
170
00:33:21
00:33:21








2 319
30 983 Josypenko Bożena Warszawa DREAM RUN 1978 K30









10
00:20:39
00:20:38
1 10
31 747 Ligenza Natalia Warszawa 1986 K30

15
00:22:16
00:22:16








1 15
32 652 PAWLUS VIOLETTA Siechnice Ślęzak team 1978 K30



18
00:21:19
00:21:11






1 18
33 594 Rogozińska Beata Wrocław 1980 K30 32
00:24:20
00:24:08










1 32
34 125 Szałacińska Marta WROCŁAW MaMoKa 1981 K30 34
00:24:41
00:24:19










1 34
35 948 Brodziak Agnieszka Wrocław Sobczyk Team 1985 K30







38
00:25:27
00:25:06


1 38
36 654 Herbinger Anna Wrocław 1981 K30

50
00:26:09
00:25:48








1 50
37 674 Król-Szremska Halina Wrocław 1982 K30

51
00:26:15
00:25:45








1 51
38 227 Maciorowska Ewa Wrocław 1984 K30 53
00:26:26
00:26:16










1 53
39 874 Wołoszyn Agnieszka Ząbkowice Śląskie 1977 K30





57
00:27:07
00:27:05




1 57
40 854 Żygadło Justyna Wrocław WATAHA 1982 K30





63
00:27:38
00:27:27




1 63
41 881 Kalicińska Monika Siechnice Nostromo 1983 K30





70
00:28:14
00:27:49




1 70
42 556 Smagała Ewelina Wrocław SMAGI TEAM 1978 K30 72
00:27:38
00:27:25










1 72
43 660 Skwarek Elżbieta Bielawa Bielawska Akademia Biegania 1977 K30

75
00:27:25
00:26:47








1 75
44 938 sobczyk agnieszka rybnik Grupa DBK Katowice 1978 K30







75
00:28:19
00:27:48


1 75
45 741 Przezdziecka Malgorzata kielczowek gm.dlugoleka 1978 K30

80
00:27:37
00:27:10








1 80
46 968 jarosz anita chobienia 1983 1983 K30









83
00:29:26
00:29:12
1 83
47 476 Chomicka Anna Oława POWERFUL FREAKS 1986 K30 91
00:28:51
00:28:31










1 91
48 858 Pasieka Magda Mrocza 1981 K30





94
00:29:51
00:29:26




1 94
49 291 Brytan Joanna Wrocław 1983 K30 101
00:29:45
00:29:31










1 101
50 974 Sekta Sylwia Siemianowice Śląskie 1983 K30









102
00:31:57
00:31:33
1 102
51 611 Szkudlarek Sylwia Wrocław 1982 K30

106
00:28:50
00:28:50








1 106
52 496 Biłas Mazurczyk Magdalena Wrocław Mój i Julci :) 1983 K30 106
00:30:24
00:30:03










1 106
53 289 Patorska Anna Wrocław 1981 K30 109
00:30:20
00:30:16










1 109
54 953 DULĘBA IZABELA WROCŁAW 1977 K30







110
00:31:55
00:31:33


1 110
55 365 Frątczak Małgorzata Wrocław 1983 K30 117
00:30:49
00:30:45










1 117
56 989 Grabowska - Mynarska Sylwia Katowice UKS Orzeł Katowice 1985 K30









121
00:34:50
00:34:41
1 121
57 750 Lauer Justyna Górki 1986 K30





124
00:32:29
00:32:08




1 124
58 638 Dymurska Kasia Bielawa 1982 K30

126
00:29:51
00:29:51








1 126
59 45 Anioł Laura Wrocław 1985 K30 126
00:31:45
00:31:11










1 126
60 735 LENARTOWICZ ANNA WROCŁAW 1984 K30

133
00:30:20
00:30:20








1 133
61 839 Woźniak Monika Wrocław 1980 K30



134
00:32:10
00:31:36






1 134
62 515 Mazurczak Ewa Kiełczówek RUN Wilczyce 1977 K30 135
00:32:08
00:31:48










1 135
63 200 Stolarczyk Agata Wrocław 1984 K30

140
00:30:54
00:30:54








1 140
64 910 FEJKIEL KASIA WROCŁAW 1978 K30





149
00:35:01
00:34:40




1 149
65 740 Łukasińska Monika Wrocław 1980 K30

150
00:31:32
00:31:32








1 150
66 43 Polakiewicz Małgorzata Wrocław 1983 K30

153
00:31:36
00:31:36








1 153
67 749 KULIK JOANNA WROCŁAW 1984 K30

155
00:31:44
00:31:44








1 155
68 849 Justyna Adamowicz Wrocław 1980 K30





160
00:38:55
00:38:25




1 160
69 583 Wierzbicka Karolina Oleśnica GRUPA DBK WROCŁAW 1984 K30 163
00:39:45
00:39:11










1 163
70 582 Jarosińska Agnieszka Ozimek Grupa DBK WROCŁAW 1981 K30 164
00:39:46
00:39:11










1 164
71 599 Dębska Beata Wysoka GRUPA DBK WROCŁAW 1977 K30 165
00:39:47
00:39:12










1 165
72 581 Cieśla Agnieszka Opole Grupa DBK 1984 K30 167
00:40:57
00:40:21










1 167
73 42 Cichoń Maja Wrocław 1986 K30

169
00:33:09
00:32:42








1 169
74 441 Perek Agnieszka Wroclaw 1980 K30 169
00:42:28
00:42:22










1 169
75 600 biegacz2 anonimowy 1983 K30 170
00:59:15
00:58:34










1 170
76 695 KAŹMIERCZAK ANNA wrocław 1980 K30

172
00:33:37
00:33:37








1 172
77 675 Bajek Agata Wroclaw 1982 K30

177
00:33:54
00:33:54








1 177
78 651 Baszyńska Ulana Wrocław 1984 K30

178
00:33:54
00:33:54








1 178

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni