z

Wrocław

Klasyfikacja generalna 2016/2017

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1 Boratyński Dariusz Wrocław CITY TRAIL Team/Wosiek Team 1997 M16 1
00:15:37
00:15:37
1
00:15:37
00:15:37
1
00:15:47
00:15:47
2
00:15:56
00:15:56
2
00:15:33
00:15:31
1
00:15:39
00:15:39
6 4
2 712 Mrowiński Rafał Kalisz 1997 M16

3
00:15:51
00:15:51
2
00:15:50
00:15:50
1
00:15:51
00:15:50
3
00:15:34
00:15:32
2
00:15:41
00:15:41
5 8
3 576 Papla Filip Węgliniec Wosiek Team 1998 M16 6
00:16:26
00:16:26


5
00:16:08
00:16:08


6
00:16:16
00:16:13
4
00:15:57
00:15:56
4 21
4 934 Czeronek Mikołaj Wrocław CZERI TEAM 2000 M16 22
00:18:29
00:18:27


17
00:17:27
00:17:24


8
00:16:32
00:16:29
6
00:16:14
00:16:13
4 53
5 593 Bobrowski Mateusz Bolesławiec Łomek Team 1998 M16 14
00:17:28
00:17:28


18
00:17:31
00:17:29
11
00:16:59
00:16:59
18
00:17:32
00:17:31
13
00:17:05
00:17:04
5 56
6 705 Ogrodnik Maciej Wroclaw Triwise 1997 M16 15
00:17:29
00:17:29
13
00:17:14
00:17:14
15
00:17:14
00:17:14
18
00:17:37
00:17:37
21
00:17:42
00:17:42
17
00:17:17
00:17:16
6 60
7 189 Najdek Daniel Bolesławiec Łomek Team 1998 M16 27
00:18:46
00:18:45


24
00:18:08
00:18:05
24
00:18:18
00:18:18
25
00:18:16
00:18:14
28
00:18:30
00:18:29
5 100
8 254 Pawelczak Karol Wrocław Sobczyk team- MKS Siechnice 2000 M16 120
00:22:45
00:22:23
77
00:21:03
00:20:57
92
00:21:13
00:21:07
83
00:21:17
00:21:08
66
00:20:26
00:20:19
48
00:19:45
00:19:39
6 274
9 333 Furlepa Wiktor Wrocław 1999 M16 60
00:20:39
00:20:37
155
00:23:31
00:23:31
95
00:21:12
00:21:09
113
00:22:01
00:21:59
90
00:21:22
00:21:08
87
00:21:10
00:21:08
6 332
10 219 Kolebuk Franciszek Wrocław Rodzina Kolebuków 2000 M16

258
00:28:12
00:28:12


285
00:31:32
00:31:00
269
00:30:58
00:30:25
245
00:31:44
00:31:16
4 1057

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 692 Konieczny Mikołaj Wroclaw FDA Antoni Wrocław 1998 M16

22
00:18:32
00:18:29
28
00:18:21
00:18:18
26
00:18:21
00:18:18




3 76
2 803 Koza Kacper Bolesławiec 1997 M16



32
00:18:39
00:18:35
33
00:18:50
00:18:49
26
00:18:18
00:18:14


3 91
3 384 Michalak Daniel Oława SOBCZYK TEAM 1999 M16 25
00:18:41
00:18:40
21
00:18:22
00:18:22








2 46
4 892 Krawczyński Mikołaj Kiełczów WKS Śląsk Wrocław 2000 M16





28
00:18:37
00:18:34
20
00:17:37
00:17:34


2 48
5 913 Sosenko Szymon Wrocław WKS ŚLĄSK 2000 M16





25
00:18:21
00:18:18
33
00:18:56
00:18:52


2 58
6 819 Ledniowski Filip Wrocław Wks Śląsk Wrocław 2000 M16



47
00:19:33
00:19:19


30
00:18:41
00:18:36


2 77
7 891 Czapliński Jakub Wrocław WKS Śląsk 2000 M16





58
00:20:13
00:20:11
43
00:19:32
00:19:27


2 101
8 993 MAZUR BARTŁOMIEJ BIELAWA MUFLON BIELAWA 2000 M16









23
00:18:07
00:18:05
1 23
9 946 Zawiślak Paweł Oława KERAM KEMADA 1998 M16







24
00:18:09
00:18:08


1 24
10 941 Stachura Dawid Wrocław MKS PARASOL WROCŁAW 2000 M16







39
00:19:12
00:19:10


1 39
11 894 Rosłaniec Mateusz Wrocław WKS ŚLĄSK 2000 M16





50
00:19:52
00:19:49




1 50
12 951 Kurzyp Stanisław Wrocław WKS Śląsk 2002 M16







54
00:19:52
00:19:48


1 54
13 808 Dobrowolski Eric Wroclaw 1998 M16



71
00:20:14
00:20:11






1 71
14 526 Czenczek Karol Ząbkowice Śląskie ZKKK 1997 M16 157
00:23:39
00:23:34










1 157

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni