z

Wrocław

Klasyfikacja generalna 2015/2016

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 760 Boratyński Dariusz Wrocław CITY TRAIL Team/Wosiek Team 1997 M16



1
00:15:49
00:15:49
1
00:16:33
00:16:33
3
00:16:15
00:16:15
2
00:15:27
00:15:26
4 7
2 339 Witek Andrzej Mirków 140minut.pl 1992 M20 1
00:15:53
00:15:52
2
00:15:56
00:15:56
3
00:15:56
00:15:56
3
00:16:47
00:16:47


4
00:15:36
00:15:35
5 9
3 3 Sobczyk Tomasz Wrocław SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 1977 M30 3
00:16:39
00:16:38
3
00:16:17
00:16:17
7
00:16:27
00:16:27
5
00:17:47
00:17:47
2
00:16:00
00:16:00
5
00:16:07
00:16:07
6 13
4 536 Ludkiewicz Łukasz Stary Węgliniec 1996 M16



6
00:16:18
00:16:18
4
00:17:39
00:17:39
4
00:16:24
00:16:24
9
00:16:43
00:16:42
4 23
5 432 Samotij Dominik Wrocław trenujznami.pl 1982 M30 2
00:16:27
00:16:26


15
00:17:03
00:17:02
13
00:18:41
00:18:39
6
00:16:52
00:16:52
10
00:16:45
00:16:43
5 31
6 558 Pelc Paweł Wrocław LoMag Software 1978 M30

5
00:16:56
00:16:56
13
00:17:00
00:17:00
8
00:18:06
00:18:06
7
00:16:54
00:16:54
11
00:16:48
00:16:46
5 31
7 596 Buk Dominik Iwiny 1975 M40

6
00:16:59
00:16:58
12
00:16:57
00:16:56
7
00:17:59
00:17:59
9
00:17:00
00:16:59
17
00:17:12
00:17:10
5 34
8 56 Burchacki Przemysław Skokowa Athletics Team Prusice 1988 M20 6
00:17:11
00:17:10
9
00:17:21
00:17:21
21
00:17:26
00:17:26
10
00:18:22
00:18:22
14
00:17:21
00:17:21
13
00:16:59
00:16:58
6 38
9 443 Sawicki Maciej Paczków 1992 M20 8
00:17:13
00:17:11
8
00:17:10
00:17:08


16
00:18:54
00:18:52
8
00:16:55
00:16:53
15
00:17:02
00:17:00
5 39
10 228 ZALEWSKI IGOR WŁOCŁAWEK Triathlon Club Wrocław 1993 M20

4
00:16:53
00:16:53
14
00:17:00
00:17:00
15
00:18:53
00:18:52
10
00:17:02
00:17:01
12
00:16:55
00:16:54
5 40
11 236 Fedorowicz Jacek Wrocław KB Vamos Amigos Wrocław 1970 M40 5
00:17:10
00:17:09
7
00:17:07
00:17:06
20
00:17:14
00:17:13
9
00:18:12
00:18:11




4 41
12 781 Buszewski Beniamin Wrocław Sobczyk team- MKS SIECHNICE 1974 M40



16
00:17:04
00:17:03
14
00:18:48
00:18:47
13
00:17:17
00:17:16
14
00:17:01
00:16:59
4 57
13 661 Regimowicz Tomasz Wrocław Team Draczyński 1976 M30



19
00:17:10
00:17:08
12
00:18:38
00:18:37
15
00:17:26
00:17:26
16
00:17:06
00:17:03
4 62
14 284 Gańko Bartłomiej Wrocław TETA My 1981 M30

11
00:17:59
00:17:58
24
00:18:03
00:18:01
17
00:19:01
00:19:01
21
00:18:06
00:18:05
20
00:17:37
00:17:35
5 69
15 669 Ogrodnik Maciej Wroclaw Triwise 1997 M16

14
00:18:10
00:18:10
25
00:18:05
00:18:03


16
00:17:26
00:17:26
18
00:17:26
00:17:25
4 73
16 134 Figiel Jakub Wrocław FidżiTeam 1981 M30 15
00:18:24
00:18:23
15
00:18:13
00:18:13
34
00:18:33
00:18:33
20
00:19:26
00:19:26
23
00:18:10
00:18:10
26
00:18:38
00:18:36
6 73
17 308 BUDNIK ŁUKASZ WROCŁAW BUDNIK TEAM 1984 M30 13
00:18:09
00:18:06
10
00:17:39
00:17:37
27
00:18:11
00:18:10
31
00:20:27
00:20:25
27
00:18:39
00:18:39
24
00:18:28
00:18:25
6 74
18 131 Wiktorski Mieszko Wrocław trenujznami.pl / #WrocławskaHusaria 1981 M30 16
00:18:28
00:18:27
27
00:19:06
00:19:06
22
00:17:45
00:17:45
98
00:24:03
00:24:03
25
00:18:18
00:18:18
19
00:17:29
00:17:28
6 82
19 297 Bienias Andrzej Wrocław LUKS Żórawina 1971 M40 17
00:18:37
00:18:36
19
00:18:40
00:18:39
35
00:18:44
00:18:43
22
00:19:47
00:19:46
33
00:19:00
00:19:00
27
00:18:40
00:18:37
6 85
20 22 KULCZEWSKI ŁUKASZ WROCŁAW KB Vamos Amigos Wrocław 1980 M30 20
00:18:51
00:18:49
20
00:18:46
00:18:45
31
00:18:31
00:18:29
25
00:20:07
00:20:06
26
00:18:30
00:18:29
22
00:17:58
00:17:55
6 87
21 361 Urbanowski Wojciech Wrocław InsERT TEAM 1983 M30 10
00:17:31
00:17:30


23
00:17:49
00:17:48


22
00:18:09
00:18:09
33
00:19:04
00:19:01
4 88
22 479 Zieniewicz Wojciech Wrocław 1975 M40 11
00:17:55
00:17:54


26
00:18:11
00:18:11
23
00:19:51
00:19:50
31
00:18:53
00:18:52
28
00:18:51
00:18:49
5 88
23 365 Wróbel Damian Wrocław 1989 M20 24
00:19:08
00:19:05


28
00:18:12
00:18:11
33
00:20:34
00:20:32
19
00:17:55
00:17:54
21
00:17:48
00:17:46
5 92
24 504 Kręzel Krzysztof Wisznia Mała Night Runners Wrocław/RunWiszniaRun 1991 M20 25
00:19:10
00:19:09
21
00:18:49
00:18:47
32
00:18:32
00:18:31
32
00:20:27
00:20:26
28
00:18:39
00:18:39


5 106
25 354 PIECZUROWSKI SŁAWOMIR WROCŁAW Team-LUKS Żórawina-Wrocław 1960 M50 7
00:17:12
00:17:11


63
00:20:14
00:20:13
19
00:19:21
00:19:21
20
00:18:00
00:17:59


4 109
26 741 LATAŁA SZYMON Środa Śląska 1978 M30



29
00:18:15
00:18:15
21
00:19:31
00:19:31
35
00:19:11
00:19:09
25
00:18:28
00:18:26
4 110
27 283 Jankowski Dariusz Wrocław BETON 1984 M30 105
00:22:46
00:22:29
17
00:18:35
00:18:33
33
00:18:32
00:18:30
29
00:20:22
00:20:19


34
00:19:04
00:19:00
5 113
28 102 Szczukiewicz Marcin Wrocław Nokia 1976 M30 21
00:19:03
00:19:01
16
00:18:29
00:18:27
41
00:19:15
00:19:12




37
00:19:11
00:19:08
4 115
29 310 WŁOCH MATEUSZ Wrocław GT RAT 1986 M20 18
00:18:43
00:18:41




34
00:20:38
00:20:35
39
00:19:25
00:19:23
35
00:19:05
00:19:03
4 126
30 368 Lis Szymon Wrocław NIGHT RUNNERS WROCŁAW 1986 M20 26
00:19:10
00:19:04


40
00:19:15
00:19:12
26
00:20:12
00:20:09
34
00:19:07
00:19:03


4 126
31 551 WRÓBEL ŁUKASZ Kiełczów Goggle PAE Team 1977 M30

30
00:19:12
00:19:08
42
00:19:16
00:19:13
30
00:20:25
00:20:23
36
00:19:17
00:19:15
36
00:19:11
00:19:08
5 132
32 256 Świda Adam Wrocław TETA My 1985 M30 29
00:19:22
00:19:18
26
00:19:05
00:19:04




29
00:18:45
00:18:44
50
00:19:46
00:19:42
4 134
33 421 Łukaszewski Andrzej Wrocław TETA My 1967 M40 27
00:19:14
00:19:13
25
00:19:03
00:19:02


39
00:20:48
00:20:46
45
00:19:46
00:19:45
44
00:19:27
00:19:25
5 135
34 55 Prałat Arkadiusz Leszno AkadamiaBiegania.com - #ArekPrałatTeam 1992 M20 33
00:19:38
00:19:37
31
00:19:12
00:19:10
36
00:18:57
00:18:54


41
00:19:33
00:19:31


4 141
35 600 Tubek Sebastian Wrocław #SobasTeam 1996 M16

54
00:20:13
00:20:07
53
00:19:48
00:19:45
27
00:20:12
00:20:11
32
00:18:53
00:18:52
32
00:18:59
00:18:57
5 144
36 166 Perkowski Piotr Kampinos Monk Sandals Team 1979 M30 35
00:19:43
00:19:43
33
00:19:30
00:19:25
61
00:20:04
00:19:59
40
00:20:49
00:20:45
40
00:19:26
00:19:23
45
00:19:28
00:19:24
6 148
37 489 Woś Michał Ołdrzychowice Kłodzkie KL Ziemia Kłodzka 1991 M20 14
00:18:17
00:18:15
13
00:18:10
00:18:07


56
00:21:51
00:21:47
71
00:20:28
00:20:26


4 154
38 777 Konieczny Mikołaj Wroclaw FDA Antoni Wrocław 1998 M16



39
00:19:11
00:19:09
45
00:21:10
00:21:07
43
00:19:35
00:19:33
30
00:18:53
00:18:49
4 157
39 480 Gromadzki Mateusz Brzeg 1992 M20 30
00:19:24
00:19:20
24
00:19:01
00:19:00
49
00:19:40
00:19:38


58
00:20:10
00:20:09


4 161
40 164 Sojka Jakub Wilkszyn 1985 M30 46
00:20:37
00:20:33
51
00:20:08
00:20:03
52
00:19:43
00:19:39
35
00:20:40
00:20:39
38
00:19:21
00:19:19


5 170
41 309 Tomczak Henryk Wroclaw WKB PIAST WROCLAW 1962 M50 31
00:19:25
00:19:22


45
00:19:31
00:19:29
44
00:21:06
00:21:04
51
00:19:56
00:19:55
61
00:20:08
00:20:03
5 171
42 137 Kozłowicz Tomasz Wielka Lipa ATHLETICS TEAM PRUSICE 1992 M20 36
00:19:49
00:19:42
36
00:19:38
00:19:32


54
00:21:37
00:21:31
48
00:19:55
00:19:51


4 174
43 104 Olawiński Karol Kobierzyce TMTeam 1979 M30 38
00:20:02
00:19:57
49
00:20:00
00:19:57
60
00:20:01
00:19:57
46
00:21:12
00:21:08
44
00:19:38
00:19:35
49
00:19:41
00:19:37
6 177
44 608 Cwynar Damian Wrocław Night Runners Wrocław 1995 M20

42
00:19:45
00:19:41
48
00:19:32
00:19:30
49
00:21:22
00:21:19
47
00:19:53
00:19:50


4 186
45 61 TOŁŁOCZKO Arek CHWAŁOWICE KB Harcownik Jelcz-Laskowice 1977 M30 28
00:19:15
00:19:12
43
00:19:48
00:19:45


52
00:21:31
00:21:29
68
00:20:24
00:20:20
144
00:22:48
00:22:41
5 191
46 367 Wilk Czesław Węgrów PRO RUN WROCŁAW 1958 M50 37
00:19:57
00:19:54


65
00:20:23
00:20:20
41
00:20:55
00:20:52
60
00:20:11
00:20:10
57
00:19:53
00:19:50
5 195
47 20 Handrysiak Przemysław Wysoka Trenujznami.pl/Wrocław Marathon Team 1987 M20



50
00:19:44
00:19:38
47
00:21:15
00:21:09
63
00:20:17
00:20:13
43
00:19:26
00:19:19
4 203
48 362 Cetnarowski Mariusz Wrocław Perła team 1987 M20 51
00:21:01
00:20:57
61
00:20:38
00:20:33




50
00:19:55
00:19:54
42
00:19:24
00:19:21
4 204
49 209 DOŁOSZYŃSKI TOMASZ BOLKÓW ALPENPROLETARIAT 1978 M30

44
00:19:51
00:19:49


60
00:22:22
00:22:17
54
00:20:05
00:20:02
47
00:19:38
00:19:35
4 205
50 29 Pociejowski Fryderyk Wrocław Sobczyk Team 1982 M30

32
00:19:29
00:19:26
59
00:20:00
00:19:57
53
00:21:34
00:21:31
64
00:20:17
00:20:13
67
00:20:28
00:20:25
5 208
51 634 Murmyło Wojciech Wrocław HAKUNA MATATA 1975 M40

70
00:21:00
00:20:51
57
00:19:56
00:19:51
43
00:21:05
00:21:03
42
00:19:33
00:19:33
70
00:20:37
00:20:33
5 212
52 506 Boba Michał Wrocław SOBCZYK TEAM 1988 M20 50
00:21:06
00:20:56
55
00:20:17
00:20:14
54
00:19:50
00:19:47
58
00:22:09
00:22:06
55
00:20:07
00:20:04


5 214
53 340 Gulczyński Konrad Wrocław GET RUN 1990 M20 34
00:19:41
00:19:39
39
00:19:41
00:19:38
62
00:20:11
00:20:07


87
00:21:17
00:21:15
108
00:21:46
00:21:40
5 222
54 394 Otfinowski Mateusz Wrocław 1984 M30 45
00:20:20
00:20:16
35
00:19:36
00:19:33




80
00:21:00
00:20:56
74
00:20:49
00:20:43
4 234
55 33 Lipnicki Tomasz Wrocław Pro-Run Wrocław 1970 M40 41
00:20:04
00:20:01
48
00:19:57
00:19:54


94
00:23:58
00:23:50
79
00:20:59
00:20:54
68
00:20:34
00:20:29
5 236
56 462 Ulejczyk Marcin SIECHNICE 1985 M30 56
00:21:05
00:21:01
79
00:21:15
00:21:08
82
00:21:28
00:21:18
74
00:22:54
00:22:54
53
00:20:03
00:20:01
55
00:19:52
00:19:47
6 238
57 376 Sedano Aguilera Ismael MALAGA CLUB NERJA ATLETISMO-UMA 1992 M20 110
00:22:43
00:22:39
38
00:19:39
00:19:38




52
00:19:59
00:19:58
41
00:19:22
00:19:19
4 241
58 345 Wróbel Dariusz Wrocław eMDe WueF 1985 M30

87
00:21:20
00:21:17
47
00:19:32
00:19:29


49
00:19:55
00:19:52
59
00:20:02
00:19:57
4 242
59 428 Wiśniewski Michał Opole 1992 M20 74
00:21:34
00:21:22


55
00:19:51
00:19:48


59
00:20:14
00:20:10
54
00:19:49
00:19:46
4 242
60 150 Radecki Jakub Wrocław Kubutek Running Team Wrocław 1975 M40



51
00:19:42
00:19:39
70
00:22:49
00:22:45
70
00:20:28
00:20:24
64
00:20:14
00:20:10
4 255
61 246 Drobina Marcin Miłoszyce KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE 1982 M30 48
00:20:58
00:20:48
71
00:20:57
00:20:51


63
00:22:34
00:22:24
82
00:21:12
00:21:04
78
00:20:55
00:20:46
5 260
62 302 Borkowski Maciej Wrocław CS Running Team 1981 M30

37
00:19:38
00:19:37
77
00:21:01
00:20:54


96
00:21:32
00:21:27
60
00:20:04
00:19:59
4 270
63 161 Ważny Dariusz Wrocław WAŻNY TEAM 1979 M30

85
00:21:22
00:21:17


55
00:21:51
00:21:46
77
00:20:49
00:20:47
53
00:19:46
00:19:44
4 270
64 647 Masłowski Jacek Oborniki Śląskie 1988 M20



76
00:20:55
00:20:53
37
00:20:45
00:20:44
76
00:20:45
00:20:42
82
00:20:56
00:20:51
4 271
65 257 KIEŻA MAREK WROCŁAW 1988 M20 91
00:22:17
00:22:09
58
00:20:24
00:20:20
69
00:20:51
00:20:44
79
00:23:15
00:23:10
67
00:20:26
00:20:19
92
00:21:24
00:21:17
6 273
66 725 Bombała Norbert Smolec HAKUNA MATATA 1974 M40



73
00:20:58
00:20:50
50
00:21:33
00:21:27
69
00:20:30
00:20:24
88
00:21:17
00:21:12
4 280
67 467 kargul michal wroclaw SOBCZYK TEAM 1987 M20 47
00:20:42
00:20:40


66
00:20:32
00:20:25


89
00:21:21
00:21:17
83
00:21:05
00:21:01
4 285
68 191 Urban Krzysztof Wrocław trenujznami.pl 1985 M30 117
00:23:12
00:23:04
98
00:21:48
00:21:39
68
00:20:46
00:20:38
62
00:22:29
00:22:21
81
00:21:04
00:20:58
80
00:20:56
00:20:50
6 291
69 279 Reczuch Andrzej Wrocław TETA My 1976 M30 52
00:20:57
00:20:57




65
00:22:32
00:22:30
92
00:21:23
00:21:21
86
00:21:12
00:21:06
4 295
70 57 Turkiewicz Dariusz Wrocław 1972 M40 65
00:21:29
00:21:14
65
00:20:46
00:20:39




73
00:20:36
00:20:28
93
00:21:27
00:21:18
4 296
71 518 Szczygielski Bartłomiej Wrocław HAKUNA MATATA 1973 M40

57
00:20:21
00:20:17
83
00:21:25
00:21:18
68
00:22:45
00:22:39
91
00:21:25
00:21:20
89
00:21:20
00:21:14
5 297
72 750 Pomianowski Szymek Wrocław KURACJUSZE 1984 M30



75
00:21:00
00:20:52
69
00:22:55
00:22:45
84
00:21:10
00:21:05
69
00:20:42
00:20:32
4 297
73 65 Kostera Robert Wrocław 1974 M40 64
00:21:15
00:21:13
74
00:21:05
00:21:02


83
00:23:19
00:23:16
86
00:21:15
00:21:13


4 307
74 434 Starzyk Adam Kędzierzyn-Koźle Perła Team 1990 M20 60
00:21:11
00:21:06




71
00:22:53
00:22:50
99
00:21:31
00:21:29
84
00:21:10
00:21:05
4 314
75 121 Madera Michał Wrocław LECIMY TUTAJ 1986 M20 63
00:21:18
00:21:13
108
00:22:04
00:22:02
101
00:22:08
00:22:01
87
00:23:44
00:23:39
95
00:21:32
00:21:25
72
00:20:45
00:20:38
6 317
76 578 Wołodko Grzegorz Smolec CAPGEMINI 1977 M30

68
00:20:56
00:20:48
74
00:20:57
00:20:51
78
00:23:16
00:23:08
100
00:21:44
00:21:36


4 320
77 215 Rogala Klaudiusz Wrocław DRUŻYNA SZPIKU 1973 M40 87
00:22:00
00:21:55
67
00:20:47
00:20:43
91
00:21:43
00:21:37
77
00:23:11
00:23:06
113
00:22:21
00:22:17
132
00:22:23
00:22:16
6 322
78 189 Łaźniewski Dariusz Wysoka Olszyna Biega 1986 M20 85
00:22:05
00:21:53
77
00:21:11
00:21:06


96
00:24:01
00:23:53
104
00:21:46
00:21:42
73
00:20:49
00:20:43
5 331
79 173 HOTAŁA Piotr WROCŁAW HAKUNA MATATA 1979 M30 80
00:21:47
00:21:40
93
00:21:34
00:21:26
85
00:21:29
00:21:21
76
00:23:09
00:23:03
108
00:21:56
00:21:49


5 334
80 52 Grzegorczyk Wojciech Wrocław 1980 M30 81
00:21:50
00:21:44
94
00:21:31
00:21:26
99
00:21:54
00:21:49
64
00:22:31
00:22:27
101
00:21:45
00:21:39
96
00:21:26
00:21:21
6 335
81 436 Pluta Kamil Wrocław Perła Team 1990 M20 75
00:21:29
00:21:24
84
00:21:15
00:21:10


80
00:23:17
00:23:13


98
00:21:28
00:21:23
4 337
82 296 Barcik Przemyslaw WROCLAW Asplex Team 1980 M30 69
00:21:26
00:21:19




73
00:23:01
00:22:54
93
00:21:29
00:21:23
103
00:21:40
00:21:33
4 338
83 97 Jędrzejuk Marek Wrocław Wroclaw Marathon Team 1985 M30 42
00:20:06
00:20:03
78
00:21:13
00:21:07
95
00:21:56
00:21:45


134
00:23:06
00:23:00


4 349
84 446 Łukasiewicz Jarosław Wrocław TRENUJ Z NAMI 1986 M20 86
00:22:05
00:21:54
105
00:22:04
00:21:54
92
00:21:48
00:21:39
81
00:23:25
00:23:14
90
00:21:27
00:21:18
104
00:21:42
00:21:33
6 349
85 129 Tryk Sebastian Wrocław Pro-Run Wrocław 1971 M40 92
00:22:25
00:22:10
75
00:21:07
00:21:02
93
00:21:50
00:21:44


105
00:21:47
00:21:43


4 365
86 414 Sołtys Łukasz Wrocław flo team 1978 M30 88
00:22:15
00:22:03
52
00:20:10
00:20:05




150
00:23:40
00:23:32
77
00:20:50
00:20:45
4 367
87 122 Skrouba Piotr Wrocław 1977 M30 102
00:22:44
00:22:29


112
00:22:26
00:22:15
75
00:23:07
00:23:01
103
00:21:50
00:21:42
87
00:21:14
00:21:08
5 367
88 23 Ciepły Maciej Wrocław 1990 M20



100
00:22:01
00:21:57
59
00:22:12
00:22:10
106
00:21:50
00:21:47
102
00:21:37
00:21:32
4 367
89 53 Chrobot Krzysztof Wrocław Ślęzak Team 1963 M50 68
00:21:27
00:21:19


96
00:21:53
00:21:48
84
00:23:29
00:23:22
132
00:23:07
00:22:58
122
00:22:12
00:22:04
5 370
90 336 kołakowski arkadiusz wrocław 140minut.pl 1976 M30 43
00:20:17
00:20:14
81
00:21:11
00:21:09




128
00:22:51
00:22:46
121
00:23:16
00:22:04
4 373
91 621 Melnyk Ivan Wrocław Kukurudza 1986 M20

104
00:22:06
00:21:50
109
00:22:23
00:22:11
90
00:23:48
00:23:44


71
00:20:41
00:20:37
4 374
92 708 Jarosz Adam Kąty Wrocławskie 1978 M30



89
00:21:38
00:21:34
72
00:22:56
00:22:52
122
00:22:40
00:22:32
99
00:21:33
00:21:25
4 382
93 43 Włodarski Marcin Wrocław Team 6 1974 M40 66
00:21:18
00:21:17
90
00:21:21
00:21:20


97
00:24:05
00:24:03
137
00:23:11
00:23:10
147
00:22:48
00:22:43
5 390
94 685 Zych Marcin Wrocław #SobasTeam 1981 M30



78
00:20:59
00:20:55
67
00:22:41
00:22:37
78
00:20:57
00:20:53
170
00:23:57
00:23:46
4 393
95 211 Zieliński Sebastian Wrocław trenujznami.pl 1976 M30 116
00:23:08
00:22:59
117
00:22:23
00:22:17
102
00:22:10
00:22:02
82
00:23:21
00:23:14
94
00:21:32
00:21:24
118
00:22:09
00:21:57
6 394
96 183 Kleszcz Tomasz Wrocław Night Runners 1982 M30 78
00:21:43
00:21:32
80
00:21:19
00:21:09
90
00:21:44
00:21:35


152
00:23:50
00:23:38


4 400
97 143 Sobierski Wojciech Wrocław HAKUNA MATATA 1978 M30 103
00:22:35
00:22:29
106
00:22:04
00:21:56
106
00:22:17
00:22:09
85
00:23:24
00:23:24
111
00:22:08
00:22:01
109
00:21:49
00:21:42
6 400
98 379 Karwicki Tomasz Wrocław 1979 M30 55
00:21:07
00:21:00
76
00:21:05
00:21:03




146
00:23:34
00:23:27
138
00:22:39
00:22:26
4 415
99 116 Roman Arkadiusz Bystrzyca Oławska KB Harcownik Jelcz-Laskowice 1983 M30 99
00:22:30
00:22:27
82
00:21:14
00:21:09
124
00:22:47
00:22:41
111
00:24:55
00:24:46
145
00:23:30
00:23:27


5 416
100 197 Fajer Łukasz Groblice Capgemini 1982 M30 82
00:21:59
00:21:48
88
00:21:25
00:21:17
105
00:22:19
00:22:07




152
00:23:10
00:22:55
4 427
101 597 Kłusek Łukasz Wrocław UNIT 4 1989 M20



88
00:21:42
00:21:30
120
00:25:33
00:25:06
114
00:22:30
00:22:18
105
00:21:43
00:21:35
4 427
102 95 Matyla Roman Wrocław Capgemini 1986 M20

103
00:21:53
00:21:42
120
00:22:52
00:22:38
88
00:23:56
00:23:40


117
00:22:08
00:21:54
4 428
103 263 Szczepankiewicz Marcin Wrocław Dog Field Team Wrocław 1981 M30 72
00:21:24
00:21:20
83
00:21:13
00:21:10


124
00:25:24
00:25:16


150
00:22:55
00:22:48
4 429
104 261 gala przemyslaw wroclaw 1982 M30 98
00:22:37
00:22:24
113
00:22:26
00:22:15




110
00:22:03
00:21:53
112
00:21:58
00:21:47
4 433
105 146 Śliwa Kamil Wrocław Vamos Cebolla 1989 M20 94
00:22:24
00:22:11
110
00:22:15
00:22:07
117
00:22:37
00:22:28




119
00:22:07
00:21:59
4 440
106 562 Szmaj Michal Wrocław MATNER RUNNING TEAM 1982 M30

135
00:23:01
00:22:50
118
00:22:37
00:22:28
102
00:24:26
00:24:13
107
00:21:59
00:21:49
114
00:21:58
00:21:49
5 441
107 352 Kowalski Damian Głogów ASPLEX Team 1985 M30 109
00:22:43
00:22:39
99
00:21:47
00:21:39
103
00:22:18
00:22:04


133
00:23:14
00:22:59
131
00:22:25
00:22:16
5 442
108 58 Świsterski Dariusz Wrocław Ślęzak team 1976 M30 115
00:23:03
00:22:57
139
00:23:01
00:22:55
111
00:22:19
00:22:13
86
00:23:40
00:23:36


135
00:22:28
00:22:19
5 447
109 591 Kipigroch Bartłomiej Wrocław Ślęzak Team 1985 M30

128
00:22:56
00:22:41
97
00:21:54
00:21:49
118
00:25:31
00:25:04


110
00:21:50
00:21:42
4 453
110 650 Durał Grzegorz Wrocław Trening Ultrasa 1978 M30

115
00:22:28
00:22:16


95
00:23:57
00:23:52
147
00:23:50
00:23:28
97
00:21:30
00:21:22
4 454
111 512 Kwiatek Paweł Wrocław 140minut.pl 1990 M20

185
00:24:54
00:24:39
155
00:24:18
00:24:04
91
00:23:56
00:23:47
117
00:22:35
00:22:27
94
00:21:24
00:21:19
5 457
112 84 MODRZEJEWSKI Roman Grabów nad Prosną kings of metal 1967 M40 113
00:22:55
00:22:52
125
00:22:40
00:22:37
110
00:22:14
00:22:12
109
00:24:50
00:24:42


182
00:24:45
00:24:16
5 457
113 86 Wieczorek Jacek Wrocław Velicante Sport Team 1972 M40 131
00:24:35
00:23:40
109
00:22:09
00:22:06
116
00:22:29
00:22:24
103
00:24:24
00:24:14




4 459
114 32 Kowal Krzysztof Wrocław Pro-Run Wrocław 1983 M30 112
00:23:02
00:22:52
124
00:22:47
00:22:36
123
00:22:51
00:22:40
116
00:25:13
00:25:01
126
00:22:55
00:22:45
165
00:23:52
00:23:40
6 475
115 73 Kowalewicz Błażej Zielona Góra BEEP BEEP IM A JEEP 1995 M20 90
00:22:13
00:22:05
118
00:22:23
00:22:17
125
00:23:20
00:22:42
151
00:27:03
00:26:33




4 484
116 476 Adamski Rafał Wrocław Pro-Run Wrocław 1968 M40 95
00:22:19
00:22:15


122
00:22:45
00:22:40
129
00:25:33
00:25:27
142
00:23:23
00:23:17
159
00:23:35
00:23:18
5 488
117 618 PILCH Marek Kraków Głos Seniora 1954 M60

134
00:22:59
00:22:49
143
00:23:30
00:23:26
108
00:24:45
00:24:41
127
00:22:47
00:22:45


4 512
118 390 Luczys Filip Wrocław GT RAT 1981 M30 124
00:23:37
00:23:24
160
00:23:58
00:23:44
139
00:23:34
00:23:16
89
00:23:57
00:23:43




4 512
119 420 Napierała Łukasz Wrocław 1987 M20 150
00:24:58
00:24:45
170
00:24:31
00:24:18
159
00:24:26
00:24:14
100
00:24:17
00:24:08
109
00:21:58
00:21:51


5 518
120 659 Chałupka Kamil Wiadrów 1994 M20



138
00:23:28
00:23:12
93
00:23:56
00:23:49
157
00:24:04
00:23:51
130
00:22:26
00:22:15
4 518
121 70 Rzeczkowski Dariusz wroclaw PRO-RUN WROCŁAW/Sobas Team 1968 M40 83
00:21:53
00:21:48
226
00:26:29
00:26:22
72
00:20:52
00:20:49


141
00:23:22
00:23:17


4 522
122 397 Maciuszek Bartosz Kłodzko 1982 M30 128
00:23:37
00:23:33
126
00:22:45
00:22:37
154
00:24:12
00:24:04
114
00:25:00
00:24:54




4 522
123 245 Bartosiewicz Szymon Smolec Capgemini 1979 M30 120
00:23:19
00:23:07
137
00:23:02
00:22:52
142
00:23:38
00:23:25
128
00:25:38
00:25:23
161
00:24:12
00:24:01
145
00:22:56
00:22:42
6 527
124 610 Gąsiorowski Jacek Wrocław Drużyna Szpiku 1970 M40

156
00:23:46
00:23:35
131
00:23:12
00:22:58


123
00:22:46
00:22:36
120
00:22:15
00:22:04
4 530
125 79 Jędrzejek Beniamin Wrocław Vege Runners 1980 M30 106
00:22:36
00:22:30
133
00:22:54
00:22:46
119
00:22:40
00:22:33


173
00:24:46
00:24:37


4 531
126 459 mazurkiewicz jerzy wroclaw Night Runners Wrocław 1986 M20

165
00:24:05
00:24:00
137
00:23:16
00:23:08
110
00:24:56
00:24:45
130
00:23:06
00:22:54
154
00:23:25
00:23:02
5 531
127 314 Krzyśków Piotr Wrocław Velicante Sport Team 1983 M30

144
00:23:14
00:23:01
133
00:23:20
00:23:04
112
00:24:57
00:24:47
144
00:23:40
00:23:26


4 533
128 321 Wein Maciej Wrocłąw LECIMY TUTAJ 1985 M30 101
00:22:39
00:22:27


171
00:24:57
00:24:50
105
00:24:29
00:24:23
164
00:24:20
00:24:05
211
00:26:17
00:26:03
5 541
129 201 szachewicz slawek wroclaw 1979 M30 107
00:22:47
00:22:38
121
00:22:38
00:22:30
228
00:27:52
00:27:38


155
00:23:48
00:23:40
162
00:23:40
00:23:26
5 545
130 36 GÓRA GRZEGORZ Wrocław Night Runners Wrocław 1985 M30



104
00:22:11
00:22:06
92
00:23:58
00:23:49
255
00:33:20
00:32:56
95
00:21:25
00:21:20
4 546
131 756 JURECKI ZYGFRYD WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 1965 M50



127
00:23:02
00:22:49
132
00:25:52
00:25:39
140
00:24:02
00:23:15
149
00:24:02
00:22:47
4 548
132 266 Kinal Grzegorz Wrocław 1981 M30 186
00:27:47
00:27:31
123
00:22:42
00:22:34


117
00:25:13
00:25:03
124
00:22:46
00:22:41


4 550
133 601 Rzatkiewicz Konrad Wrocław KS DW Opona 1979 M30

181
00:24:52
00:24:31


99
00:24:10
00:24:05
135
00:23:04
00:23:00
139
00:22:42
00:22:31
4 554
134 66 Zwierz Patryk Wrocław #SOBASTEAM 1984 M30 132
00:23:49
00:23:41
151
00:23:30
00:23:20


148
00:26:38
00:26:26
125
00:22:52
00:22:43


4 556
135 47 Antoniszyn Dariusz Szczytkowice ITMZM 2015 / Szczytkowice w biegu 1967 M40 142
00:24:32
00:24:19
145
00:23:15
00:23:04
136
00:23:22
00:23:08
135
00:26:04
00:25:50
149
00:23:44
00:23:30
174
00:24:05
00:23:51
6 558
136 282 Laszczyński Paweł Mędłów O CO BIEGA 1980 M30 227
00:37:18
00:36:46


114
00:22:27
00:22:18
121
00:25:16
00:25:09
176
00:24:54
00:24:46
148
00:22:53
00:22:44
5 559
137 81 Olejnik Piotr wrocław 1991 M20 114
00:23:01
00:22:56
95
00:21:39
00:21:28
238
00:29:25
00:28:51
113
00:25:08
00:24:48




4 560
138 253 WCISŁO Tomasz Wrocław 1983 M30

204
00:25:35
00:25:13
132
00:23:11
00:22:59


115
00:22:29
00:22:22
111
00:21:50
00:21:44
4 562
139 136 Stronczak Krzysztof Wrocław Trenuj z Nami 1964 M50 126
00:23:39
00:23:27
198
00:25:26
00:24:59
178
00:25:39
00:25:08
123
00:25:25
00:25:12
148
00:23:42
00:23:30
169
00:24:00
00:23:46
6 566
140 105 LISS RAFAŁ Wrocław VELICANTE SPORT TEAM 1976 M30 122
00:23:27
00:23:14
148
00:23:21
00:23:14
152
00:24:12
00:23:59
149
00:26:40
00:26:30
160
00:24:15
00:24:01
171
00:24:02
00:23:47
6 571
141 315 Fonrobert Dominik Wrocław GT RAT 1977 M30 180
00:27:34
00:27:04
216
00:26:05
00:25:39
140
00:23:34
00:23:19
122
00:25:26
00:25:12
154
00:23:49
00:23:38
163
00:23:48
00:23:34
6 579
142 186 Kopczyński Łukasz Wrocław K-Team 1982 M30

201
00:25:31
00:25:08


153
00:26:53
00:26:37
120
00:22:36
00:22:30
106
00:21:52
00:21:37
4 580
143 435 Wiśniewski Krystian Wrocław Stabłowice Team 1982 M30 121
00:24:06
00:23:14
153
00:23:35
00:23:24


139
00:26:08
00:26:00


168
00:23:56
00:23:44
4 581
144 235 Kolebuk Robert Wrocław Rodzina Kolebuków 1972 M40 149
00:24:46
00:24:38
119
00:22:24
00:22:18
157
00:24:20
00:24:11
168
00:27:11
00:27:01
169
00:24:24
00:24:15
184
00:24:25
00:24:17
6 593
145 287 Groński Robert wrocław HAKUNA MATATA 1976 M30 133
00:23:59
00:23:42
138
00:23:07
00:22:54


141
00:26:12
00:26:03
192
00:25:50
00:25:36
194
00:25:10
00:24:56
5 604
146 222 Karbowiak Jakub Wrocław Karkonosz Running Team Szklarska Poręba 1986 M20 62
00:21:19
00:21:12
59
00:20:34
00:20:27
244
00:30:32
00:29:57


244
00:30:31
00:29:57


4 609
147 155 Prigan Grzegorz Wrocław 1977 M30

136
00:23:03
00:22:50


147
00:26:40
00:26:26
162
00:24:17
00:24:03
164
00:23:51
00:23:36
4 609
148 19 Czaja Maciej Wrocław miniclassic.pl 1976 M30 156
00:25:18
00:25:02
174
00:24:38
00:24:25
150
00:24:08
00:23:56
145
00:26:30
00:26:17
159
00:24:05
00:23:54
158
00:23:23
00:23:12
6 609
149 313 Guła Sławomir Kobierzyce 1979 M30 144
00:24:26
00:24:20
140
00:23:07
00:22:55




118
00:22:32
00:22:29
210
00:26:18
00:25:59
4 612
150 375 Garbacz Marek Pruszowice Pruszwood 1972 M40 118
00:23:11
00:23:06
164
00:24:01
00:23:54
195
00:26:21
00:26:02
163
00:26:52
00:26:44
167
00:24:21
00:24:10


5 612
151 153 Bednarczyk Bogusław Wwocław Pro-Run Wrocław 1967 M40 154
00:25:20
00:25:00


147
00:24:23
00:23:43
143
00:26:21
00:26:08
218
00:28:01
00:27:24
173
00:24:30
00:23:49
5 617
152 484 Bondarewicz Tomasz Wrocław Bondziki 1977 M30 139
00:24:31
00:24:16


141
00:23:47
00:23:23
167
00:27:13
00:26:53


177
00:24:15
00:23:55
4 624
153 490 Piekarski Piotr Wrocław 1979 M30 152
00:25:13
00:24:52
169
00:24:27
00:24:12
149
00:23:59
00:23:45
156
00:26:58
00:26:40
184
00:25:14
00:25:04


5 626
154 543 Wojciechowski Bartosz Wrocław 1973 M40

179
00:24:40
00:24:30
170
00:25:06
00:24:49
127
00:25:31
00:25:21
168
00:24:24
00:24:13
180
00:24:19
00:24:08
5 644
155 393 Nakraszewicz Jarosław Wrocław Łąki Łan 1980 M30 165
00:26:15
00:25:40
224
00:26:51
00:26:12
161
00:24:32
00:24:23
142
00:26:15
00:26:08
187
00:25:21
00:25:08


5 655
156 147 Ładoński Ryszard Wrocław PRO-RUN Wrocław 1957 M50 172
00:26:56
00:26:35
192
00:24:56
00:24:47
169
00:25:09
00:24:48
136
00:26:01
00:25:50
190
00:25:43
00:25:27
183
00:24:33
00:24:17
6 660
157 611 woj woj Wrocław VELICANTE SPORT TEAM 1975 M40

162
00:24:17
00:23:53
166
00:24:46
00:24:33
154
00:26:51
00:26:38
180
00:25:02
00:24:54
198
00:25:14
00:25:01
5 662
158 40 Ciura Krzysztof Siedlec 1966 M40 155
00:25:25
00:25:01
265
00:30:57
00:30:30
165
00:24:59
00:24:33
146
00:26:40
00:26:18


208
00:26:15
00:25:51
5 674
159 703 Kłoczko Michał Wrocław 1985 M30



206
00:27:08
00:26:39
133
00:25:49
00:25:41
178
00:25:00
00:24:48
160
00:23:29
00:23:22
4 677
160 433 Prukop Wojciech Wrocław 1967 M40 130
00:24:11
00:23:39
268
00:31:34
00:31:01
217
00:28:06
00:27:17


165
00:24:58
00:24:07
167
00:25:05
00:23:43
5 679
161 531 Grabowski Daniel Wrocław 1976 M30

194
00:24:57
00:24:49
160
00:24:25
00:24:23
144
00:26:17
00:26:11


181
00:24:18
00:24:10
4 679
162 271 Maćkowski Wojciech Wrocław 1981 M30 148
00:24:46
00:24:36
183
00:24:45
00:24:33


166
00:26:59
00:26:49
201
00:26:12
00:26:02
191
00:25:00
00:24:50
5 688
163 196 Pławecki Dariusz Wrocław Capgemini 1991 M20 140
00:24:34
00:24:17
190
00:25:01
00:24:46
144
00:23:46
00:23:32




216
00:26:43
00:26:21
4 690
164 293 KRAWCZYK MARIUSZ WROCŁAW NIEZRZESZONY 1987 M20

147
00:23:15
00:23:11
174
00:25:05
00:24:54
174
00:28:07
00:27:26
229
00:28:36
00:28:30
200
00:25:25
00:25:18
5 695
165 573 WOJTYŁŁO KRZYSZTOF WROCŁAW 1949 M60

171
00:24:41
00:24:19
163
00:24:44
00:24:31
173
00:27:24
00:27:12
188
00:25:21
00:25:12


4 695
166 292 Pawlak Marek WROCŁAW Zakochaj Się W Bieganiu 1969 M40 195
00:28:31
00:28:06


236
00:28:48
00:28:12
197
00:29:16
00:28:44
72
00:20:27
00:20:26
239
00:28:24
00:27:39
5 700
167 335 Moszumański Patryk Wrocław 1975 M40 159
00:25:29
00:25:18
177
00:24:37
00:24:29


160
00:26:53
00:26:41


207
00:26:06
00:25:50
4 703
168 373 sosnowski adam lubin NN Życie 1967 M40 197
00:28:35
00:28:12


173
00:25:11
00:24:53
162
00:27:02
00:26:42
172
00:24:39
00:24:24


4 704
169 722 Piątek Stanisław Kraków KTB 1958 M50



180
00:25:16
00:25:10
150
00:26:36
00:26:31
191
00:25:37
00:25:32
190
00:24:56
00:24:47
4 711
170 76 Nowak Daniel Wrocław 1976 M30 185
00:27:59
00:27:30
218
00:26:08
00:25:45
182
00:25:55
00:25:12
165
00:27:04
00:26:46
179
00:25:31
00:24:49
196
00:25:45
00:24:58
6 711
171 383 Sienkiewicz Arkadiusz Wrocław 1974 M40 146
00:24:42
00:24:27
167
00:24:16
00:24:03
242
00:30:09
00:29:41
196
00:28:54
00:28:40
206
00:26:29
00:26:17


5 715
172 198 Budzik Krzysztof Brzeg Dolny 1980 M30 166
00:25:57
00:25:44
184
00:24:51
00:24:36
207
00:27:05
00:26:41
164
00:26:59
00:26:45
202
00:26:18
00:26:04
202
00:25:38
00:25:22
6 716
173 288 Włodarczyk Paweł Ciechów 1978 M30 183
00:27:38
00:27:14


243
00:30:16
00:29:52
176
00:28:13
00:27:37
175
00:25:01
00:24:44
188
00:24:58
00:24:41
5 722
174 21 Bała PitEr Bukowa Night Runners 1985 M30 157
00:25:33
00:25:15
175
00:24:31
00:24:26


209
00:30:13
00:29:58
182
00:25:16
00:25:02


4 723
175 151 KUCAB ANDRZEJ lubin 1966 M40 162
00:25:28
00:25:28
197
00:25:18
00:24:58
177
00:25:19
00:25:05


196
00:25:52
00:25:42
219
00:27:17
00:26:24
5 732
176 69 Kruczkiewicz Mateusz Wrocław HAKUNA MATATA 1979 M30 141
00:24:33
00:24:19


186
00:25:43
00:25:22
193
00:29:06
00:28:39
215
00:27:25
00:27:03


4 735
177 181 Dzięcielski Krzysztof GAŁÓW POWSTAŃCY Z KANAPY 1963 M50 171
00:26:42
00:26:17
214
00:25:49
00:25:36
190
00:25:42
00:25:29
188
00:28:43
00:28:23
186
00:25:25
00:25:07
205
00:26:08
00:25:44
6 735
178 400 BIENIADA PAWEŁ WROCŁAW MOBI TEAM 1979 M30 168
00:26:01
00:25:52
196
00:25:08
00:24:57
183
00:25:33
00:25:15


197
00:25:56
00:25:43
206
00:26:03
00:25:45
5 744
179 460 Kurilec Krzysztof Wrocław Matner Running Team 1964 M50 209
00:30:25
00:30:00
187
00:25:08
00:24:42
167
00:24:50
00:24:35
184
00:28:28
00:28:11




4 747
180 172 Krężel Piotr Wrocław PRO-RUN Wrocław 1972 M40 153
00:25:05
00:24:57
178
00:24:40
00:24:30
194
00:26:06
00:25:52




230
00:27:25
00:26:52
4 755
181 776 Sokołowski Krzysztof Wrocław Klub Biegacza SANTANDER 1971 M40



164
00:24:49
00:24:32
195
00:29:11
00:28:39
194
00:25:59
00:25:42
203
00:25:43
00:25:26
4 756
182 305 Frindo Paweł Wrocław 1973 M40 163
00:25:47
00:25:32
202
00:25:30
00:25:09
184
00:25:33
00:25:16


207
00:26:33
00:26:18


4 756
183 25 Kois Robert Wroclaw 1973 M40 225
00:36:50
00:36:16
146
00:23:19
00:23:04
158
00:24:31
00:24:12
231
00:45:34
00:44:58




4 760
184 628 ozimina hubert oborniki śląskie OBORYGENI 1977 M30

225
00:26:29
00:26:14
185
00:25:35
00:25:16
172
00:27:23
00:27:09
204
00:26:23
00:26:08
199
00:25:36
00:25:18
5 760
185 416 Czerniawski Mateusz Wrocław O CO BIEGA 1983 M30 181
00:27:37
00:27:06
191
00:25:05
00:24:47
220
00:27:44
00:27:23
171
00:27:23
00:27:09




4 763
186 98 Tracz Mateusz Kostomłoty CAPGEMINI 1992 M20 184
00:27:47
00:27:16
212
00:25:51
00:25:31
172
00:25:14
00:24:53


195
00:26:05
00:25:42


4 763
187 427 FIL ŁUKASZ Wrocław Klub Hokejowy Wataha 71 Wrocław 1981 M30 228
00:37:33
00:37:04


221
00:27:43
00:27:23
177
00:27:59
00:27:39
138
00:23:18
00:23:13
240
00:28:08
00:27:46
5 764
188 542 Janusz Rafał Wrocław 1977 M30



227
00:27:50
00:27:36
170
00:27:19
00:27:06
185
00:25:13
00:25:06
186
00:24:44
00:24:28
4 768
189 83 Kopczynski Roman Wroclaw K-TEAM 1977 M30 175
00:27:11
00:26:48
227
00:26:46
00:26:23


169
00:27:17
00:27:01
208
00:26:31
00:26:25
218
00:26:42
00:26:23
5 770
190 92 Nalepa Paweł Wrocław 1984 M30 187
00:27:48
00:27:31
229
00:26:49
00:26:25
193
00:26:09
00:25:50
187
00:28:43
00:28:22
210
00:26:53
00:26:28
213
00:26:34
00:26:11
6 777
191 521 Duczemiński Dariusz Wrocław NOA 1977 M30

246
00:28:05
00:27:41
200
00:26:38
00:26:15
200
00:29:14
00:28:56
183
00:25:14
00:25:04
201
00:25:29
00:25:19
5 784
192 529 Pędzisz Grzegorz Radomierzyce 1977 M30

277
00:33:37
00:33:07


178
00:28:06
00:27:44
158
00:24:10
00:23:54
175
00:24:15
00:23:54
4 788
193 395 Antkowiak Adrian Wrocław O CO BIEGA 1986 M20 202
00:29:06
00:28:36
186
00:24:57
00:24:40
181
00:25:32
00:25:12
219
00:31:52
00:31:52




4 788
194 330 Królikowski Paweł Wrocław 1986 M20 190
00:28:07
00:27:40


191
00:25:59
00:25:34
208
00:30:26
00:29:55
203
00:26:34
00:26:07
221
00:26:56
00:26:28
5 792
195 712 Pokojowczyk Robert Smolec Stefan też by pobiegał 1972 M40



232
00:28:19
00:27:50
191
00:28:56
00:28:35
198
00:26:06
00:25:46
172
00:24:10
00:23:49
4 793
196 534 Frydecki Sławomir Miękinia 1960 M50



210
00:27:05
00:26:46
194
00:28:56
00:28:39
200
00:26:32
00:25:58
195
00:25:06
00:24:56
4 799
197 154 Cywiński Bartłomiej Wrocław Pro-Run Wrocław 1977 M30 147
00:24:51
00:24:32
173
00:24:40
00:24:24
253
00:33:13
00:32:41
229
00:37:56
00:37:31
262
00:38:09
00:38:09


5 802
198 672 wacha bartosz wrocław 1978 M30

188
00:25:03
00:24:44
205
00:27:04
00:26:39
201
00:29:50
00:29:27
226
00:28:33
00:28:11
209
00:26:09
00:25:51
5 803
199 409 Grela Łukasz Wrocław 1992 M20 193
00:28:19
00:28:00
233
00:26:59
00:26:39
213
00:27:27
00:27:06
190
00:28:49
00:28:30
227
00:28:50
00:28:28
222
00:26:57
00:26:34
6 818
200 50 Szczepański Darek Wrocław Trenujznami.pl 1960 M50 158
00:25:28
00:25:16
210
00:25:38
00:25:26
208
00:27:03
00:26:43




248
00:28:54
00:28:35
4 824
201 54 grzybek maciej wrocław 1971 M40 178
00:27:06
00:26:58
222
00:26:13
00:25:58
215
00:27:29
00:27:07


211
00:27:35
00:26:43


4 826
202 539 Hołowacz Wojciech Namysłów 1982 M30

213
00:25:47
00:25:31
226
00:27:54
00:27:31
185
00:28:31
00:28:19
205
00:26:21
00:26:12


4 829
203 188 Kopczyński Henryk Wrocław K-Team 1950 M60 204
00:29:10
00:28:44
253
00:28:36
00:28:11
225
00:27:51
00:27:29
189
00:28:48
00:28:30
224
00:28:25
00:28:08
232
00:27:31
00:27:10
6 842
204 103 Kołodziej Mariusz Wrocław M-Team 1977 M30 177
00:27:18
00:26:55
219
00:26:07
00:25:45
187
00:25:45
00:25:22




263
00:31:53
00:31:17
4 846
205 108 Birut Anatol Strzelin 1953 M60 189
00:28:07
00:27:39
239
00:27:40
00:27:10
218
00:27:47
00:27:18
213
00:31:04
00:30:39
230
00:28:44
00:28:30
245
00:28:49
00:28:24
6 850
206 200 Chałupa Bartosz Wilczyce 1980 M30

244
00:28:06
00:27:36
223
00:27:48
00:27:25
199
00:29:09
00:28:47
223
00:28:23
00:28:04
223
00:27:00
00:26:36
5 868
207 243 Borodzicz Tomasz Wrocław Pro-Run Wrocław 1986 M20 206
00:30:01
00:29:32
247
00:28:13
00:27:45
219
00:27:50
00:27:21


199
00:26:18
00:25:55


4 871
208 300 Regner Wojciech Wrocław 1977 M30

232
00:26:50
00:26:38
216
00:27:42
00:27:11


212
00:27:06
00:26:46
212
00:26:22
00:26:07
4 872
209 306 Marciniszyn Patryk Wrocław 1988 M20

228
00:26:45
00:26:24


186
00:28:41
00:28:21
246
00:30:25
00:30:11
217
00:26:47
00:26:22
4 877
210 113 Stępień Rafał Wrocław 1973 M40 196
00:28:24
00:28:11
231
00:26:48
00:26:32




225
00:28:27
00:28:09
234
00:27:38
00:27:19
4 886
211 630 Wołowiec Kacper Wierzbno 1999 M16

238
00:27:28
00:27:02
231
00:28:18
00:27:45
192
00:29:04
00:28:38
231
00:29:02
00:28:33


4 892
212 527 Florczak Zdzisław Wrocław MATNER RUNNING TEAM 1952 M60

242
00:27:43
00:27:22
211
00:27:12
00:26:51
198
00:29:03
00:28:46


247
00:28:46
00:28:27
4 898
213 64 Nalichowski Bartosz Wrocław 1985 M30 194
00:28:29
00:28:04




217
00:32:09
00:31:47
234
00:29:33
00:29:08
253
00:30:23
00:29:58
4 898
214 170 Kochański Igor Wrocław 1965 M50 212
00:30:48
00:30:17
263
00:30:24
00:29:55
245
00:30:32
00:29:58
216
00:31:32
00:31:07
243
00:30:29
00:29:56
235
00:27:53
00:27:24
6 906
215 264 Pazdej Łukasz Przecławice ŻYWIOŁ 1982 M30 210
00:30:39
00:30:11
260
00:29:37
00:29:19




189
00:25:40
00:25:14
256
00:30:56
00:30:29
4 915
216 334 Sawicki Dominik Wrocław Velicante Sport Team 1975 M40 213
00:30:56
00:30:21
248
00:28:03
00:27:49


221
00:32:44
00:32:13
235
00:29:48
00:29:18
252
00:30:26
00:29:54
5 917
217 498 Jędrusiak Bartosz Wrocław WILD PANDAS 1985 M30 207
00:29:38
00:29:33
259
00:29:14
00:29:06
256
00:33:21
00:33:06
218
00:31:56
00:31:49
237
00:29:35
00:29:25


5 918
218 565 Stachańczyk Wojciech Wrocław MATNER RUNNING TEAM 1975 M40

250
00:28:21
00:27:58
237
00:29:05
00:28:44
203
00:29:48
00:29:31


243
00:28:19
00:28:01
4 933
219 426 Socha Piotr Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM 1972 M40 198
00:28:22
00:28:14




225
00:34:28
00:34:11
253
00:32:46
00:32:18
261
00:31:41
00:31:12
4 937
220 239 Zając Przemysław Wrocław 1986 M20 208
00:30:29
00:29:58


251
00:32:49
00:32:20


241
00:29:59
00:29:35
241
00:28:08
00:27:47
4 941
221 626 Osadczuk Piotr Wroclaw 1973 M40

258
00:29:23
00:29:05
241
00:29:39
00:29:18
211
00:30:54
00:30:38
236
00:29:37
00:29:18


4 946
222 493 Ciosk Łukasz Wrocław Klub biegacza KP 1983 M30 211
00:30:38
00:30:12
261
00:29:54
00:29:37




239
00:29:57
00:29:30
237
00:27:56
00:27:29
4 948
223 442 Jezierski Jacek Smolec 1965 M50 222
00:33:52
00:33:28
275
00:32:27
00:32:12
252
00:32:30
00:32:23
222
00:33:13
00:33:04
252
00:32:03
00:31:56
260
00:31:24
00:31:02
6 948
224 510 Ćwiek Grzegorz Siechnice Trenuj z nami.pl/Wroclaw marathon team 1977 M30



240
00:29:47
00:29:16
224
00:34:12
00:33:50
250
00:31:08
00:30:49
262
00:31:47
00:31:16
4 976
225 75 Pucek Przemysław Smolec WKB Piast Wrocław 1972 M40 216
00:31:09
00:30:53
270
00:31:32
00:31:10
246
00:30:42
00:30:16


254
00:33:20
00:32:53
264
00:32:09
00:31:49
5 980
226 547 SAWKO DARIUSZ WROCŁAW 1964 M50

266
00:31:01
00:30:44
250
00:32:34
00:32:08
230
00:39:31
00:38:54
261
00:38:40
00:38:02


4 1007
227 501 Madej Maciej Kiełczów 1971 M40 226
00:37:13
00:36:39
279
00:37:19
00:36:45
258
00:36:45
00:36:11


260
00:36:17
00:35:45
265
00:32:38
00:32:07
5 1009
228 451 Gawęcki Maciek Wrocław Gawenda Dance 1985 M30



255
00:33:35
00:33:00
226
00:34:46
00:34:20
259
00:35:57
00:35:17
271
00:34:15
00:33:30
4 1011
229 569 MAJ JACEK WROCŁAW 1959 M50

262
00:30:10
00:29:52
247
00:30:53
00:30:20


249
00:31:12
00:30:43
254
00:30:33
00:30:04
4 1012
230 629 Szymański Paweł Wrocław 1980 M30

273
00:31:51
00:31:29
249
00:32:38
00:31:58


248
00:30:38
00:30:27
270
00:33:49
00:33:29
4 1040
231 532 Kaliciński Jarosław Siechnice Ślęzak Team 1982 M30

269
00:31:34
00:31:01
254
00:33:13
00:32:48


257
00:35:22
00:34:50
268
00:33:55
00:33:22
4 1048

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 773 Papla Filip Węgliniec Wosiek Team 1998 M16



8
00:16:31
00:16:30


5
00:16:49
00:16:49
7
00:16:28
00:16:26
3 20
2 219 Ślęzak Piotr Siemianice ŚlęzakTeam 1989 M20



10
00:16:40
00:16:40
11
00:18:26
00:18:26
17
00:17:28
00:17:28


3 38
3 381 WŁODARCZYK KRZYSZTOF MIŁOSZYCE KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE 1981 M30

28
00:19:08
00:19:06
43
00:19:18
00:19:15




40
00:19:20
00:19:15
3 111
4 384 Rybarczyk Tymoteusz Wrocław SOBCZYK TEAM 1997 M16 39
00:20:03
00:20:01


44
00:19:28
00:19:26


46
00:19:51
00:19:49


3 129
5 478 Litwin Michał Wrocław 1982 M30 40
00:20:03
00:19:58
40
00:19:42
00:19:37




65
00:20:17
00:20:15


3 145
6 212 Zarzycki Łukasz Wrocław SOBCZYK TEAM 1987 M20 12
00:17:59
00:17:59
111
00:22:14
00:22:14


38
00:20:47
00:20:45




3 161
7 636 Boberski Piotr Wroclaw NDB 1984 M30





48
00:21:24
00:21:19
57
00:20:11
00:20:07
58
00:20:00
00:19:55
3 163
8 234 Kurta Grzegorz Wrocław CS Running Team 1981 M30 57
00:21:09
00:21:03
64
00:20:45
00:20:37
79
00:21:03
00:20:56






3 200
9 548 Bruch Tomasz Wilczyn 1998 M16

66
00:20:51
00:20:42
38
00:19:11
00:19:07


97
00:21:32
00:21:28


3 201
10 190 Szmagierewski Wojciech Wrocław 1968 M40 67
00:21:28
00:21:18




66
00:22:36
00:22:32
88
00:21:28
00:21:16


3 221
11 45 Dering Marcin Wrocław Orientop Wrocław 1982 M30 58
00:21:09
00:21:03
53
00:20:11
00:20:07




112
00:22:11
00:22:05


3 223
12 541 warnicki wojtek WROCŁAW GT RAT 1982 M30



80
00:21:08
00:21:03


83
00:21:06
00:21:04
66
00:20:30
00:20:24
3 229
13 624 Duda Jakub Wleń Trenuj z Nami 1986 M20

50
00:20:04
00:19:59


61
00:22:29
00:22:19


155
00:23:13
00:23:02
3 266
14 389 Behrendt Paweł Toruń OIRP Wrocław 1987 M20

161
00:24:14
00:23:52




62
00:20:16
00:20:13
51
00:19:47
00:19:43
3 274
15 148 ZACHA KRZYSZTOF Wrocław Capgemini 1987 M20 76
00:21:36
00:21:29
96
00:21:36
00:21:30
113
00:22:27
00:22:17






3 285
16 277 Wyrwas Wojtek Ligota Piękna 1989 M20 97
00:22:30
00:22:23
101
00:21:44
00:21:40
148
00:23:48
00:23:44






3 346
17 822 Chmiel Paweł Janów Lubelski 1989 M20





104
00:24:26
00:24:18
121
00:22:37
00:22:30
142
00:22:46
00:22:37
3 367
18 802 Kocemba Rafał Wrocław 1985 M30





134
00:25:59
00:25:46
139
00:23:29
00:23:14
133
00:22:27
00:22:17
3 406
19 168 Paduchowicz Maciek Wroclaw VELICANTE SPORT TEAM 1982 M30 119
00:23:08
00:23:06
142
00:23:01
00:22:58


161
00:26:53
00:26:42




3 422
20 358 Kowalczyk Paweł Wrocław ArdentCode 1973 M40 169
00:26:18
00:25:55


128
00:23:07
00:22:52




134
00:22:32
00:22:19
3 431
21 825 Sawicki Waldemar Paczków 1960 M50





119
00:25:32
00:25:06
171
00:24:38
00:24:22
179
00:24:22
00:24:07
3 469
22 111 Wiącek Jacek Długołęka VELICANTE SPORT TEAM 1977 M30 137
00:24:01
00:23:59
152
00:23:26
00:23:23
192
00:26:04
00:25:36






3 481
23 429 Grabowski Grzegorz Wrocław 1972 M40



204
00:26:56
00:26:25
126
00:25:32
00:25:21
151
00:23:48
00:23:36


3 481
24 796 Rychter Beniamin Ostrów Wielkopolski Ostrovia Runners 1995 M20





158
00:26:59
00:26:41
153
00:23:49
00:23:38
178
00:24:17
00:24:06
3 489
25 125 Jóźwik Rafał Wrocław Capgemini 1992 M20

163
00:24:08
00:23:54
212
00:27:30
00:26:53
131
00:25:47
00:25:34




3 506
26 214 Stolarczyk Mateusz Wrocław 1984 M30 218
00:32:03
00:31:43


153
00:24:32
00:24:03




151
00:23:02
00:22:50
3 522
27 471 Żuchowski Marcin Wrocław 1983 M30 174
00:27:01
00:26:44
200
00:25:18
00:25:02


181
00:28:20
00:28:03




3 555
28 523 Wasilewski Aleksander Wroclaw UNIT 4 1979 M30



146
00:23:45
00:23:39
159
00:27:07
00:26:41
258
00:35:22
00:34:51


3 563
29 247 Piątek Łukasz Wroclaw WKW Wrocław 1984 M30

182
00:24:49
00:24:31
196
00:26:29
00:26:04
214
00:31:45
00:30:55




3 592
30 598 Matura Łukasz Wrocław UNIT 4 1983 M30

235
00:27:23
00:26:51
202
00:26:50
00:26:24
157
00:27:07
00:26:41




3 594
31 795 Rychter Marek Ostrów Wielkopolski 1969 M40





182
00:28:25
00:28:06
209
00:26:38
00:26:27
215
00:26:40
00:26:19
3 606
32 210 Wichary Cyprian Wroclaw Night Runners Wrocław 1976 M30 176
00:27:11
00:26:53
220
00:26:10
00:25:45




240
00:29:55
00:29:32


3 636
33 99 Kopeć Maciej Wrocław Capgemini 1989 M20

199
00:25:16
00:24:59


207
00:30:12
00:29:45
245
00:30:33
00:30:04


3 651
34 491 Brysiak Ziemowit Wroclaw 1973 M40 205
00:29:13
00:28:47






220
00:28:02
00:27:41
227
00:27:09
00:26:44
3 652
35 332 Polańczyk Krzysztof Wrocław VELICANTE SPORT TEAM 1982 M30 192
00:28:13
00:27:59


230
00:28:07
00:27:39


233
00:29:32
00:29:04


3 655
36 165 Garnczarek Marcin Siechnice CYKLON PROAL TEAM 1983 M30 215
00:30:42
00:30:30
271
00:31:45
00:31:16




213
00:27:09
00:26:46


3 699
37 343 Supel Maciej Wrocław 1985 M30

274
00:32:32
00:32:01


223
00:34:07
00:33:43
251
00:31:48
00:31:32


3 748
38 581 Perz Krzysztof Ostrów Wielkopolski KS Fabryka Biegania Ostrów Wlkp 1989 M20

1
00:15:53
00:15:53
2
00:15:53
00:15:53






2 3
39 706 Wendland Michał Wrocław 1989 M20







1
00:15:50
00:15:50
3
00:15:28
00:15:28
2 4
40 739 Karaban Wojciech Nowogrodziec DRUŻYNA ADAMKA 1997 M16



5
00:16:10
00:16:10




6
00:16:23
00:16:22
2 11
41 758 Bobrowski Mateusz Bolesławiec Łomek Team 1998 M16



17
00:17:06
00:17:05
6
00:17:58
00:17:58




2 23
42 252 Wurst Przemysław Przylep Nowosolska Grupa Biegowa 1993 M20

29
00:19:11
00:19:11




11
00:17:04
00:17:03


2 40
43 832 Najdek Daniel Bolesławiec Łomek Team 1998 M16





24
00:20:03
00:20:03
30
00:18:50
00:18:49


2 54
44 794 Makowski Krzysztof Wrocław FITNESS SETUP 1992 M20





42
00:21:02
00:20:59


31
00:18:58
00:18:55
2 73
45 707 Kania Tomasz Wrocław Sobas Team 1979 M30



56
00:19:52
00:19:49
28
00:20:21
00:20:21




2 84
46 519 Labusek Łukasz Rydułtowy 1992 M20

34
00:19:34
00:19:34
70
00:20:48
00:20:46






2 104
47 356 Nawrocki Szymon Baranów 1985 M30 54
00:21:03
00:20:59
56
00:20:19
00:20:17








2 110
48 680 Zarczuk Paweł Wrocław INSS-POL 1988 M20







75
00:20:43
00:20:39
39
00:19:19
00:19:15
2 114
49 404 Harzowski Mateusz Twardogora Perła Team 1990 M20

18
00:18:39
00:18:39






100
00:21:32
00:21:27
2 118
50 632 Gomółka Dominik Wrocław PWR 1993 M20

22
00:18:49
00:18:47






107
00:21:39
00:21:37
2 129
51 248 Gwardzik Piotr Wrocław #SOBASTEAM 1979 M30

60
00:20:33
00:20:28
71
00:20:52
00:20:48






2 131
52 593 myszka mariusz Pieszyce 1973 M40

69
00:20:58
00:20:50
67
00:20:37
00:20:31






2 136
53 465 Szydłowski Andrzej Wrocław 1959 M50 71
00:21:22
00:21:19
73
00:21:03
00:21:00








2 144
54 863 Strzałka Sławomir Wrocław Europa Ubezpieczenia 1986 M20







74
00:20:36
00:20:32
76
00:20:52
00:20:44
2 150
55 240 Młynarczyk Arkadiusz Wrocław 1985 M30 89
00:22:16
00:22:04
72
00:21:03
00:20:56








2 161
56 142 Gawrzoł Łukasz Polkowice 2pokoje.com 1981 M30 77
00:21:36
00:21:30
86
00:21:24
00:21:17








2 163
57 492 Liputa Grzegorz Bolesławiec Biegamy we Wrocławiu 1989 M20 79
00:21:38
00:21:35


98
00:21:53
00:21:49






2 177
58 874 Kwaśnik Robert Wrocław 1978 M30







98
00:21:40
00:21:28
91
00:21:30
00:21:17
2 189
59 765 Masłowski Michał Oborniki slŚląskie No Limits 1991 M20



81
00:21:18
00:21:17




113
00:21:53
00:21:48
2 194
60 369 Tom Andrzej Wrocław 1952 M60 100
00:22:40
00:22:27




107
00:24:39
00:24:31




2 207
61 778 Gross Szymon Wołów 1978 M30



108
00:22:22
00:22:10




101
00:21:35
00:21:27
2 209
62 470 KOZACZKIEWICZ PAWEŁ WROCŁAW 1976 M30 104
00:22:33
00:22:29
107
00:22:07
00:21:58








2 211
63 605 Respondek Dariusz Wrocław 1974 M40

92
00:21:36
00:21:25
121
00:22:47
00:22:38






2 213
64 177 Urbanowicz Jacek Wrocław Pro-Run Wrocław 1984 M30







102
00:21:50
00:21:41
115
00:22:02
00:21:50
2 217
65 495 Grzelak Arek Czestochowa 1986 M20 108
00:22:46
00:22:38
112
00:22:29
00:22:15








2 220
66 570 Bal Tomasz Kąty Wrocławskie 1981 M30

114
00:22:31
00:22:16
115
00:22:27
00:22:21






2 229
67 258 Skowron Krzysztof Piecowice Capgemini 1972 M40





115
00:25:05
00:24:56


124
00:22:21
00:22:10
2 239
68 814 Goszczyński Sebastian Wrocław 1985 M30





130
00:25:43
00:25:31
131
00:22:58
00:22:58


2 261
69 612 Multana Hubert Kraków Night Runners 1990 M20

127
00:22:54
00:22:38






141
00:22:50
00:22:35
2 268
70 886 Przydróżny Samuel Odolanów 1993 M20







136
00:23:09
00:23:06
140
00:22:43
00:22:31
2 276
71 60 Kaczmarek Łukasz Wrocław 1977 M30 123
00:23:39
00:23:23
159
00:23:57
00:23:42








2 282
72 127 Szczęsny Łukasz Wrocław 1982 M30 134
00:23:50
00:23:43
150
00:23:24
00:23:18








2 284
73 468 Mikolajczak Jacek Wroclaw Night runners wroclaw 1982 M30 111
00:22:50
00:22:43








176
00:24:08
00:23:54
2 287
74 738 Kujda Arkadiusz OSIELSKO 1 BRYGADA LOGISTYCZNA 1979 M30



86
00:21:32
00:21:22
202
00:29:52
00:29:31




2 288
75 82 Krause Tomasz Wrocław Atos Runners 1983 M30

129
00:22:54
00:22:42
162
00:24:36
00:24:23






2 291
76 798 Krakowiak Krzysztof Szewce 1975 M40





125
00:25:39
00:25:21


166
00:23:48
00:23:41
2 291
77 180 Pachuta Piotr Wrocław Capgemini 1985 M30 138
00:24:14
00:24:05
158
00:23:49
00:23:38








2 296
78 704 Mikrut Paweł Wrocław 1982 M30



134
00:23:14
00:23:04


166
00:24:24
00:24:10


2 300
79 657 roszko piotr trzebnica 1976 M30

154
00:23:40
00:23:30




156
00:23:55
00:23:43


2 310
80 533 Szatkowski Kamil Wrocław 1987 M20

131
00:22:57
00:22:44


183
00:28:19
00:28:07




2 314
81 845 Długokęcki David Wrocław Capgemini 1982 M30







174
00:25:03
00:24:42
153
00:23:06
00:22:56
2 327
82 424 Makowski Tomasz Wrocław 1979 M30 136
00:23:48
00:23:44
208
00:25:41
00:25:22








2 344
83 606 Tyka Paweł wrocław 1986 M20

176
00:24:38
00:24:27
176
00:25:06
00:24:55






2 352
84 431 Górski Adam Wrocław 1975 M40 161
00:25:37
00:25:27
206
00:25:36
00:25:19








2 367
85 540 Błaszyk Paweł Wrocław 1985 M30

217
00:26:07
00:25:43
151
00:24:11
00:23:58






2 368
86 801 Kuszewski Maciej Wrocław 1985 M30







193
00:25:56
00:25:41
189
00:25:04
00:24:44
2 382
87 159 Guz Mariusz Wrocław 1986 M20

207
00:25:45
00:25:21


180
00:28:12
00:27:53




2 387
88 93 Syczuk Grzegorz Dąbrowa Chełmińska 1975 M40 167
00:26:03
00:25:46
221
00:26:29
00:25:53








2 388
89 285 Lipkowski Paweł Wrocław VELICANTE SPORT TEAM 1973 M40 182
00:27:40
00:27:07






228
00:29:00
00:28:28


2 410
90 579 Łukjanowicz Rafał Wrocław O CO BIEGA 1980 M30

211
00:25:49
00:25:30
209
00:27:00
00:26:43






2 420
91 401 Wanat Wacław Wrocław PRO_RUN WROCŁAW 1946 M60 200
00:28:37
00:28:23


224
00:27:52
00:27:25






2 424
92 590 Dydejczyk Maciek Wroclaw 1980 M30

245
00:27:48
00:27:36




181
00:25:17
00:25:00


2 426
93 784 KUBIACZYK Arkadiusz Wrocław 3 plus 1 1962 M50





206
00:29:52
00:29:38
222
00:28:07
00:27:57


2 428
94 589 De Surja Wysoka 1981 M30

256
00:28:37
00:28:26
179
00:25:30
00:25:09






2 435
95 17 Domagała Andrzej Wrocław 1986 M20

223
00:26:24
00:26:02




217
00:27:50
00:27:16


2 440
96 407 Izdebski Krzysztof Wrocław 1989 M20

243
00:27:53
00:27:28
197
00:26:25
00:26:07






2 440
97 892 koba piotr wroclaw 1975 M40







221
00:28:14
00:27:54
220
00:26:45
00:26:27
2 441
98 500 Kaczmarczyk Jarosław Wrocław 1966 M40 203
00:29:09
00:28:43
240
00:27:44
00:27:18








2 443
99 5 Kołodziej Krzysztof Wrocław KołoTeam 1985 M30







216
00:27:18
00:27:14
231
00:27:24
00:27:02
2 447
100 566 Mądrawski Przemysław radkow 1979 M30

255
00:28:29
00:28:16
201
00:26:41
00:26:19






2 456
101 278 PODSIADŁY ROBERT Wrocław Chata Biegacza K34 Zakopane 1959 M50

230
00:26:59
00:26:30






233
00:27:53
00:27:19
2 463
102 755 Bosek Maciek Wrocław Trenuj z nami 1985 M30



234
00:28:32
00:28:00


232
00:29:08
00:28:48


2 466
103 761 Borowiec Tomasz Krzyżanowice 1979 M30



259
00:38:22
00:37:43
228
00:36:08
00:35:40




2 487
104 178 Burak Rafal Wroclaw Capgemini 1987 M20 223
00:35:56
00:34:59
272
00:32:07
00:31:24








2 495
105 357 Kaczmarek Krzysztof Baranów 1985 M30 224
00:35:58
00:35:21
278
00:34:32
00:33:57








2 502
106 962 Demczyszak Mateusz Jaworzyna Śląska 10 BKPanc/trenujznami.pl 1986 M20









1
00:15:14
00:15:13
1 1
107 823 Kowalski Wojciech Nadolice Wielkie drużyna A 1982 M30





2
00:16:36
00:16:36




1 2
108 946 Cały Adam Wrocław #SobasTeam 1988 M20









3
00:19:31
00:19:31
1 3
109 762 KARKOWIAK KAMIL BRZEG KERAM KEMADA 1995 M20



4
00:16:03
00:16:03






1 4
110 233 Kiełczewski Grzegorz Wrocław 1960 M50 4
00:17:09
00:17:09










1 4
111 991 Bętkowski Piotr Warszawa CITY TRAIL Team 1987 M20









8
00:16:31
00:16:29
1 8
112 1 Matner Paweł Nysa MATNER RUNNING TEAM 1991 M20



9
00:16:37
00:16:37






1 9
113 454 Brzeziński Radosław Wrocław 1984 M30 9
00:17:20
00:17:20










1 9
114 736 Szkwarek Grzegorz Bystrzyca Kłodzka KERAM KEMADA 1997 M16



11
00:16:55
00:16:55






1 11
115 861 Łazarski Patryk Wałbrzych #nopainnogain 1991 M20







12
00:17:11
00:17:11


1 12
116 204 Moczek Tomasz Głogów Cross Straceńców Team 1978 M30

12
00:18:02
00:18:01








1 12
117 763 Zawiślak Paweł Oława KERAM KEMADA 1998 M16



18
00:17:10
00:17:10






1 18
118 852 Żyliński Piotr Jelenia Góra Team Kopeć 1977 M30







18
00:17:40
00:17:40


1 18
119 833 KOPEĆ MATEUSZ BOLESŁAWIEC ŁOMEK TEAM 1996 M16





18
00:19:20
00:19:20




1 18
120 461 Wiśniewski Sławomir Wrocław 1973 M40 19
00:18:45
00:18:45










1 19
121 338 Jończak Radosław Domaszczyn SoftGIS 1977 M30 22
00:19:07
00:19:06










1 22
122 973 Kononowicz Leszek Żmigród 1984 M30









23
00:18:09
00:18:07
1 23
123 62 Kita Michał Wrocław pędzący w miejscu 1975 M40

23
00:18:56
00:18:54








1 23
124 485 KUBIAK ŁUKASZ GŁOGÓW 1984 M30 23
00:19:07
00:19:03










1 23
125 885 BANAŚ DAWID Kobierzyce 1987 M20







24
00:18:11
00:18:11


1 24
126 937 Krzyśko Bartosz Pełczyce KS AZS Politechnika Wrocławska 1987 M20









29
00:18:51
00:18:49
1 29
127 691 Czarnota Dariusz Wysoka 1989 M20



30
00:18:23
00:18:21






1 30
128 450 Malaczewski Łukasz Wrocław TOR 1979 M30 32
00:19:27
00:19:24










1 32
129 808 Waniowski Tomasz Wrocław 1995 M20





36
00:20:44
00:20:40




1 36
130 731 Traczyński Daniel Świdnica Biegowa Świdnica 1991 M20



37
00:19:01
00:18:59






1 37
131 9 Paraniak Jan Lwówek Śląski 1963 M50







37
00:19:18
00:19:17


1 37
132 902 Laszczyński Szymon Borów MATNER RUNNING TEAM 1983 M30









38
00:19:13
00:19:09
1 38
133 549 Krupa Łukasz Chojnów Zakochaj się w bieganiu 1990 M20

41
00:19:43
00:19:37








1 41
134 502 Kałużny Sebastian Wrocław 1979 M30 44
00:20:18
00:20:12










1 44
135 291 BIJAK ANDRZEJ PIETRZYKOWICE GET RUN 1980 M30

45
00:19:51
00:19:50








1 45
136 751 Wieczór-Szczerbowicz Jarosław Ścinawa Sklep Biegacza Wrocław 1992 M20



46
00:19:32
00:19:29






1 46
137 976 Maruda Krzysztof Wrocław 1980 M30









46
00:19:34
00:19:30
1 46
138 622 Kuczaj Marcin Wrocław Trenuj z nami 1986 M20

46
00:19:52
00:19:46








1 46
139 677 MIKOŁAJCZYK ADAM MIĄKOSZYCE 1999 M16

47
00:20:02
00:19:54








1 47
140 964 ADAM PIOTR ŻERNIKI WROCŁAWSKIE WROCŁAW MARATHON TEAM 1973 M40









48
00:19:40
00:19:37
1 48
141 508 Cysewski Tomasz Osiecznica 1999 M16 49
00:20:55
00:20:53










1 49
142 818 Posłuszny Paweł Wrocław AWF WROCŁAW 1979 M30





51
00:21:27
00:21:27




1 51
143 945 Adamek Paweł Wroclaw 1988 M20









52
00:19:46
00:19:43
1 52
144 360 Piotrowski Damian Wrocław 1973 M40 53
00:21:09
00:20:59










1 53
145 966 PRZYDROŻNY JEREMIASZ GARKI 1992 M20









56
00:20:03
00:19:48
1 56
146 862 Klisz Iwo Wrocław TRIBITION TEAM 1983 M30







56
00:20:17
00:20:04


1 56
147 830 CIECIELĄG JAROSŁAW NYSA NYSA BIEGA 1968 M40





57
00:21:50
00:21:50




1 57
148 768 BURTOWSKI DAMIAN WROCŁAW KERAM KEMADA 1998 M16



58
00:19:54
00:19:53






1 58
149 503 Lewandowski Wojtek Wrocław 1976 M30 59
00:21:10
00:21:05










1 59
150 869 Kozłowski Adrian Wrocław Dawcy Zdrowia 1990 M20







61
00:20:12
00:20:12


1 61
151 481 Rutkowski Paweł Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1979 M30 61
00:21:14
00:21:08










1 61
152 929 Stankiewicz Sebastian Chocianów Ślęzak Team 1991 M20









62
00:20:09
00:20:05
1 62
153 635 Grundys Paweł Wrocław O CO BIEGA 1981 M30

62
00:20:39
00:20:34








1 62
154 933 Stępień Marcin Wrocław 1982 M30









63
00:20:13
00:20:08
1 63
155 575 Stawiński Adam Wrocław 1970 M40

63
00:20:42
00:20:37








1 63
156 730 Łojko Michał Esteban Drzonków Rajtarowianka Drzonków 1987 M20



64
00:20:20
00:20:15






1 64
157 916 Szemiel Maciej Wrocław 1984 M30









65
00:20:29
00:20:19
1 65
158 880 Kuliński Maciej Wrocław OIRP Wrocław 1985 M30







66
00:20:21
00:20:18


1 66
159 507 Cysewski Łukasz Osiecznica 1991 M20 70
00:21:21
00:21:19










1 70
160 423 Szydłowski Robert Wrocław 1984 M30 73
00:21:24
00:21:21










1 73
161 921 Radecki Maciej Wrocław TRIBITION TEAM 1982 M30









75
00:20:49
00:20:44
1 75
162 958 PODWORNY JAN WROCŁAW ITMZM 1971 M40









79
00:20:51
00:20:47
1 79
163 974 KLUKOWSKI KAMIL WROCŁAW 1980 M30









81
00:20:55
00:20:51
1 81
164 716 Bandrowski Rafał Wrocław 1988 M20



84
00:21:22
00:21:19






1 84
165 44 Głód Mateusz Wrocław HakunaMatata 1979 M30 84
00:21:59
00:21:52










1 84
166 927 Przykucki Tomasz Mrozów 1981 M30









85
00:21:14
00:21:06
1 85
167 865 Staroń Grzegorz Wrocław Kwisa Lubań 1973 M40







85
00:21:17
00:21:11


1 85
168 770 Sobiński Olgierd Wrocław 1974 M40



87
00:21:36
00:21:29






1 87
169 577 Hamernik Tomasz Wrocław bieganie.pl 1986 M20

89
00:21:25
00:21:18








1 89
170 917 Kokurewicz Konrad Wrocław 1980 M30









90
00:21:29
00:21:16
1 90
171 641 kaminski artur radwanice night runners 1986 M20

91
00:21:25
00:21:21








1 91
172 509 MODRZEJEWSKI MARIUSZ GRABÓW NAD PROSNĄ 1993 M20 93
00:22:13
00:22:10










1 93
173 695 Cytawa Arkadiusz Wrocław straż pożarna 1971 M40



94
00:21:49
00:21:45






1 94
174 405 Cynar Andrzej Wrocław VELICANTE SPORT TEAM 1987 M20 96
00:23:06
00:22:17










1 96
175 662 Rejman Łukasz Wrocław 1980 M30

97
00:21:41
00:21:35








1 97
176 276 Szmidt Wojtek Ligota Piękna 1990 M20

100
00:21:42
00:21:39








1 100
177 834 DYTKO Krzysztof Lubawka K2 1974 M40





101
00:24:26
00:24:10




1 101
178 576 Walczak Artur Mąkoszyce Loku 1992 M20

102
00:21:57
00:21:41








1 102
179 816 Tecław Arek Wrocław LKK Wulkan 1988 M20





106
00:24:32
00:24:25




1 106
180 754 Ostrowski Dawid Gorlice Ewangeliczni Biegają 1992 M20



107
00:22:13
00:22:10






1 107
181 931 Bandzarzewski Maciej Komorowice 1988 M20









116
00:22:05
00:21:53
1 116
182 644 Zając Tomasz Wrocław KB Vamos Amigos Wrocław 1973 M40

116
00:22:23
00:22:16








1 116
183 6 Olejnik Piotr Ostrów Wielkopolski 1997 M16







116
00:22:26
00:22:23


1 116
184 206 Samuszonek Jakub Wrocław 1982 M30







119
00:22:39
00:22:30


1 119
185 157 Olaczek Łukasz Mrozów Tata startuje // TRI AMO 1979 M30

120
00:22:33
00:22:19








1 120
186 156 Swoboda Andrzej Wrocław trenujznami.pl 1978 M30

122
00:22:36
00:22:32








1 122
187 960 MOLENDA MICHAŁ WROCŁAW ITMZM 1950 M60









123
00:22:22
00:22:10
1 123
188 985 Niedziela Waldemar wrocław Wrocław Marathon Team 1976 M30









125
00:22:27
00:22:11
1 125
189 386 Nowak Jarosław Wrocław 1977 M30 125
00:23:41
00:23:24










1 125
190 968 Kołacz Arkadiusz WROCŁAW Maraton Team 1966 M40









126
00:22:19
00:22:12
1 126
191 715 SALETA MACIEJ Wrocław trenujznami.pl 1990 M20



126
00:22:52
00:22:43






1 126
192 961 Nolbert Adam Wrocław Wrocław Marathon Team 1970 M40









127
00:22:21
00:22:12
1 127
193 227 Kowalski Ireneusz Wrocław Drużyna Radia Wrocław 1967 M40 127
00:23:42
00:23:31










1 127
194 957 WYSOKIŃSKI DARIUSZ Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM 1970 M40









128
00:22:21
00:22:13
1 128
195 953 lbouhmadi zakaria wroclaw 1990 M20









129
00:22:20
00:22:14
1 129
196 877 Rogala Adam Wrocław IM MOTION 1995 M20







129
00:23:00
00:22:47


1 129
197 769 JĘDRUSIAK GRZEGORZ SOKOLA 1990 M20



129
00:23:11
00:22:53






1 129
198 398 Szyszka Grzegorz Wrocław 1978 M30 129
00:23:42
00:23:37










1 129
199 584 Stopiński Filip Mokronos Górny WroclawMarathonTeam 1981 M30

130
00:22:55
00:22:43








1 130
200 774 Wojciechowski Tomasz Wrocław SOBCZYK TEAM 1999 M16



130
00:22:59
00:22:55






1 130
201 555 Jaworski Jarosław Wałbrzych 1984 M30

132
00:22:48
00:22:46








1 132
202 727 Butryn Bogumił Wrocław 1973 M40



135
00:23:21
00:23:07






1 135
203 487 Olszewski Jan Wrocław 1982 M30 135
00:23:51
00:23:44










1 135
204 963 MATUSZCZYK DARIUSZ WROCŁAW 1967 M40









136
00:22:43
00:22:22
1 136
205 956 Nowakowski Wiesław Wrocław Wroclaw Marathon Team 1964 M50









137
00:22:40
00:22:25
1 137
206 843 WILANOWSKI TOMASZ WROCŁAW 1970 M40





137
00:26:23
00:25:55




1 137
207 800 Stachowiak Paweł Kotla 1989 M20





138
00:26:15
00:25:58




1 138
208 839 MACIEJEWSKI ROBERT WAŁBRZYCH 1981 M30





140
00:26:13
00:26:03




1 140
209 583 Wojciechowski Paweł Wrocław 1981 M30

141
00:23:06
00:22:57








1 141
210 939 Łowicki Michał Kluczbork KAMCAR AUTO-SZYBY KLUCZBORK 1995 M20









143
00:22:48
00:22:41
1 143
211 614 Zakrzewski Tomasz Wrocław Nokia 1976 M30

143
00:23:10
00:23:00








1 143
212 876 WIECZOREK SEBASTIAN Wyrzysk pro-run 1977 M30







143
00:23:23
00:23:20


1 143
213 115 Ochej Piotr Wrocław 1980 M30 143
00:24:33
00:24:19










1 143
214 757 Adach Andrzej Wrocław 1977 M30



145
00:23:52
00:23:36






1 145
215 505 SYPEREK MARCIN WROCŁAW PRO-RUN WROCŁAW 1974 M40 145
00:24:29
00:24:21










1 145
216 947 Kulczycki Marek Stara Bystrzyca GE Kłodzko 1982 M30









146
00:23:00
00:22:43
1 146
217 623 Ciekański Karol Wrocław 1992 M20

149
00:23:29
00:23:16








1 149
218 72 Michalski Maciej Wrocław 1988 M20 151
00:25:05
00:24:49










1 151
219 826 LESIŃSKi grzegorz Strzegom 1966 M40





152
00:27:04
00:26:34




1 152
220 568 Wasielewski Kamil Świebodzice 1984 M30

155
00:23:48
00:23:35








1 155
221 10 Hanaczewski Marek Głogów Lubię biegać po piwo 1986 M20





155
00:26:51
00:26:40




1 155
222 982 SKOWROŃSKI WOJCIECH BIELAWA 1987 M20









156
00:23:21
00:23:04
1 156
223 775 Borowiecki Piotr Kraków APIWAST Kraków 1964 M50



156
00:24:27
00:24:08






1 156
224 954 Musial Tomasz Wrocław 1990 M20









157
00:23:18
00:23:06
1 157
225 668 Górnicki Łukasz Wrocław Ciendole FC 1979 M30

157
00:23:51
00:23:35








1 157
226 372 Runowicz Tomasz Wysoka 1983 M30 160
00:25:33
00:25:24










1 160
227 969 MARZEWSKI RAFAŁ WROCŁAW ITMZM 1973 M40









161
00:23:32
00:23:23
1 161
228 859 Rdułtowski Robert Wrocław VMBP Wrocław 1978 M30







163
00:24:15
00:24:04


1 163
229 112 Wieczorek Wojciech Wrocław Velicante Sport Team 1995 M20 164
00:26:33
00:25:38










1 164
230 517 wojna pawel wroclaw 1973 M40

166
00:24:10
00:24:00








1 166
231 674 TRZCIŃSKI MIROSŁAW SULIMÓW 1998 M16

168
00:24:05
00:24:04








1 168
232 746 Kotkowski Piotr POZNAŃ Drużyna Szpiku 1975 M40



168
00:24:53
00:24:39






1 168
233 873 Lemański Piotr Wrocław MATNER RUNNING TEAM 1985 M30







170
00:24:17
00:24:17


1 170
234 275 feluś Dariusz Wrocław 1974 M40 170
00:26:02
00:26:01










1 170
235 251 Dziemidowicz Janusz Wrocław Mitutoyo MTB Team 1984 M30

172
00:24:41
00:24:23








1 172
236 342 Okoń Paweł Wysoka 1973 M40 173
00:27:05
00:26:39










1 173
237 720 Mikrut Piotr Smolec 1988 M20



175
00:25:03
00:24:54






1 175
238 838 Starzec Andrzej Gdańsk 1947 M60





175
00:27:53
00:27:36




1 175
239 866 Boduch Mariusz ŚWIERCZÓW NKB ZRYW Namysłów 1979 M30







177
00:25:13
00:24:46


1 177
240 391 Marynowski Jerzy Wrocław zBiegiemNatury 1969 M40 179
00:27:12
00:27:00










1 179
241 842 LESZCZYŃSKI JANUSZ NIEMODLIN NIEMODLIN BIEGA 1958 M50





179
00:28:13
00:27:53




1 179
242 649 Jaśkowiec Marcin Wrocław 1978 M30

180
00:24:48
00:24:31








1 180
243 923 Chudzik Piotr Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM 1985 M30









185
00:24:30
00:24:19
1 185
244 904 Ibadi Rami Wrocław 1988 M20









187
00:24:36
00:24:30
1 187
245 744 Maślanka Paweł Wrocław Grupa DBK 1986 M20



188
00:25:40
00:25:24






1 188
246 455 Broniewicz Maciej Wroclaw 1977 M30 188
00:27:49
00:27:38










1 188
247 563 Sliwa Dawid Wrocław 1992 M20

189
00:25:09
00:24:45








1 189
248 745 Gajowniczek Mateusz Wrocław lubieplacki 1985 M30



189
00:26:04
00:25:28






1 189
249 419 Borusewicz Adam Wrocław 1983 M30 191
00:28:05
00:27:48










1 191
250 879 Miozga Grzegorz Wrocław 1987 M20









192
00:25:18
00:24:51
1 192
251 550 Hajzer Paweł Wrocław O CO BIEGA 1992 M20

193
00:25:05
00:24:47








1 193
252 919 Teterycz Dariusz Lubawka K2 Miszkowice 1975 M40









193
00:25:12
00:24:54
1 193
253 653 Gawłowicz Rafał Wrocław 1972 M40

195
00:24:57
00:24:51








1 195
254 1006 BUKOWSKI WALDEMAR WROCŁAW ITMZM 1974 M40









197
00:25:20
00:24:58
1 197
255 664 Filar Filip Jelcz-Laskowice 1986 M20



198
00:26:34
00:26:10






1 198
256 702 Kozdrój Łukasz Domaszowice GBK 1974 M40



199
00:26:38
00:26:12






1 199
257 474 WYDRO GRZEGORZ KŁODZKO 1973 M40 199
00:28:25
00:28:22










1 199
258 482 KRUPKA MICHAŁ WROCŁAW 1977 M30 201
00:28:58
00:28:33










1 201
259 666 Ladaczek Michał Wrocław 1982 M30

203
00:25:13
00:25:12








1 203
260 779 SKORUPSKI SZYMON Strzelin 1987 M20



203
00:26:40
00:26:24






1 203
261 912 Czermak Łukasz WROCŁAW 1989 M20









204
00:25:38
00:25:38
1 204
262 790 Jodko Piotr Batorowo Jodko Brothers Running Team 1979 M30





204
00:29:42
00:29:31




1 204
263 557 Zasławski Lech Wrocław 1981 M30

205
00:25:27
00:25:14








1 205
264 831 CIECIELĄG ŁUKASZ NYSA NYSA BIEGA 1990 M20





205
00:29:55
00:29:34




1 205
265 114 Puchalski Adam Wroclaw Capgemini 1986 M20

209
00:25:43
00:25:22








1 209
266 810 Nowak Tymoteusz Nottingham 1991 M20





210
00:30:53
00:30:34




1 210
267 837 LOPEZ MIGUEL ALBACETE 1987 M20





212
00:30:43
00:30:38




1 212
268 1000 POROS WOJCIECH WROCŁAW WROCŁAW MARATHON TEAM 1978 M30









214
00:26:50
00:26:18
1 214
269 179 Dobrowolski-Rezinkin Zbigniew Łowicz Capgemini 1990 M20







214
00:27:12
00:26:49


1 214
270 684 Potaczek Janusz Dzierżoniów ETIXX TEAM 1980 M30



214
00:27:37
00:27:07






1 214
271 438 Nawrocki Mateusz Grębanin 1989 M20 214
00:31:00
00:30:24










1 214
272 642 Śliwiński Tomasz Łask 1986 M20

215
00:26:07
00:25:36








1 215
273 841 Borodziuk Jakub Trzebiatów FC Bogdany 1990 M20





215
00:31:26
00:31:02




1 215
274 262 Gontarz Wojciech Wrocław 1990 M20 217
00:31:59
00:31:34










1 217
275 871 Michalec Tomasz Bakow 1985 M30







219
00:27:42
00:27:31


1 219
276 374 Sołtysiak Jacek Wrocław 1986 M20 219
00:32:22
00:31:58










1 219
277 829 Żygadło Paweł WROCŁAW 1987 M20





220
00:32:36
00:32:07




1 220
278 477 Łabuda Arkadiusz Wrocław 1979 M30 220
00:32:50
00:32:20










1 220
279 182 WIŚNIEWSKI MACIEJ Wrocław MAVIX TEAM 1974 M40 221
00:33:01
00:32:33










1 221
280 771 Kawzowicz Piotr Wrocław O CO BIEGA 1977 M30



222
00:27:45
00:27:24






1 222
281 903 Łazarski Jarosław wrocław WROCLAW MARATHON TEAM 1981 M30









224
00:26:59
00:26:38
1 224
282 967 SKRABA PAWEŁ WROCŁAW 1985 M30









225
00:26:56
00:26:40
1 225
283 926 Koralewski Janusz Wrocław Wrocław Kuźniki 1956 M50









226
00:26:57
00:26:43
1 226
284 817 Sworowski Adam Leszno 1989 M20





227
00:35:29
00:35:01




1 227
285 940 Gowin Grzegorz Łodygowice Drużyna Szpiku 1993 M20









228
00:27:12
00:26:45
1 228
286 983 Likowski Paweł Poznań 1983 M30









229
00:27:10
00:26:48
1 229
287 693 Gracowski Tomasz Wrocław 1987 M20



229
00:28:05
00:27:38






1 229
288 417 Olczyk Łukasz Wrocław 1981 M30 229
00:37:34
00:37:04










1 229
289 782 STYCZYŃSKI ADRIAN WROCŁAW 1977 M30



233
00:28:04
00:27:58






1 233
290 671 KUCHARSKI MACIEJ WYSOKA ARANE RIDERS 1977 M30

234
00:27:04
00:26:45








1 234
291 752 Trzpiola Tycjan Legnica KURACJUSZE 1987 M20



235
00:28:27
00:28:11






1 235
292 613 Kulesza Jarosław Wałbrzych 1993 M20

236
00:27:27
00:26:53








1 236
293 906 Moellenbrock Krzysztof Wiry Grzmot Komorniki 1967 M40









236
00:27:37
00:27:29
1 236
294 560 Jusiel Konrad Grzybowo nyc_squad 1991 M20

237
00:27:26
00:26:59








1 237
295 901 Gałuszka Patryk Wrocław 1990 M20









238
00:27:56
00:27:35
1 238
296 887 Szewczuk Waldemar Oborniki Śląskie 1962 M50







238
00:30:00
00:29:28


1 238
297 772 MIKOŁAJEK PRZEMYSŁAW Weiskirchen BONDZIKI 1981 M30



239
00:29:37
00:28:56






1 239
298 617 Kopta Jerzy Kraków KTB 1945 M60

241
00:27:36
00:27:21








1 241
299 1001 BAJSEROWICZ KRZYSZTOF WROCŁAW 1973 M40









242
00:28:09
00:27:50
1 242
300 895 Płonka Sławomir Kiełczów Fitcal 1978 M30







242
00:30:03
00:29:39


1 242
301 1010 NAZIMEK ZBIGNIEW WROCŁAW 1975 M40









244
00:28:13
00:28:13
1 244
302 914 Czekaj Maciej ostrzeszów 1994 M20









246
00:28:44
00:28:25
1 246
303 883 Siwczyk Pawel Wroclaw 1984 M30







247
00:30:27
00:30:17


1 247
304 759 FUCHS DARIUSZ 1966 M40



248
00:31:47
00:31:13






1 248
305 615 Kubiak Maciej Wrocław 1972 M40

249
00:28:09
00:27:56








1 249
306 988 Majchrzak Bartlomiej Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM 1982 M30









249
00:29:22
00:28:46
1 249
307 1002 PTASZEK ROBERT WROCŁAW 1968 M40









250
00:29:40
00:29:09
1 250
308 656 Lewczyk Michał Wrocław 1986 M20

251
00:28:28
00:28:00








1 251
309 975 STELMASZYK KONRAD WROCŁAW WROCŁAW MARATHON TEAM 1979 M30









251
00:30:19
00:29:54
1 251
310 572 Kapuściński Wojciech Wrocław 1974 M40

252
00:28:26
00:28:06








1 252
311 537 Pena Juan Wroclaw 1979 M30

254
00:28:46
00:28:13








1 254
312 1004 KŁOSIŃSKI JACEK WROCŁAW 1984 M30









255
00:30:45
00:30:21
1 255
313 7 Żołnowski Jarosław ŚWIERCZÓW NKB ZRYW Namysłów 1983 M30







256
00:34:18
00:33:50


1 256
314 673 cichalewski piotr wałbrzych 1989 M20

257
00:29:15
00:28:50








1 257
315 1008 LUBOŃSKI MACIEJ BIELANY WROCŁAWSKIE 1982 M30









257
00:31:02
00:30:39
1 257
316 732 Mazur Paweł Wrocław KS ESKA Nowy Dwór 1979 M30



257
00:34:09
00:33:39






1 257
317 922 Strzelczyk Łukasz Wrocław 1981 M30









258
00:31:11
00:30:41
1 258
318 925 LEWIŃSKI ADAM Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM. 1989 M20









259
00:31:19
00:30:49
1 259
319 660 Rutkowski Dominik Mirków 1987 M20

264
00:30:21
00:29:56








1 264
320 995 PIETRZAK PIOTR BRZEG DOLNY 1982 M30









266
00:32:27
00:32:11
1 266
321 320 Marcinkiewicz Piotr Wrocław 1986 M20

267
00:31:10
00:30:47








1 267
322 949 RASZCZYK PAWEŁ Ełk 1985 M30









267
00:33:02
00:32:28
1 267
323 951 Smagała Wojciech Wrocław SMAGI TRI TEAM 1981 M30









269
00:33:45
00:33:29
1 269
324 979 Martinez Roig Victor WROCLAW 1988 M20









272
00:34:03
00:33:31
1 272
325 959 OSTROWSKI KAROL KIEŁCZÓW WROACTIV 1993 M20









273
00:36:09
00:35:33
1 273
326 627 Sobkowiak Mariusz Wrocław Im-Possible Team 1980 M30

276
00:33:09
00:32:37








1 276
327 524 Tchorek Filip Warszawa Różowi Tysiąć! 1986 M20

280
00:52:07
00:51:08








1 280

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni