Warszawa

Klasyfikacja generalna 2019/2020

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1324 Sarzała Dariusz Warszawa AKS Polonia Warszawa 1959 M60 1
00:21:15
00:21:14
1
00:20:56
00:20:54
1
00:20:54
00:20:53
1
00:21:17
00:20:58
1
00:21:17
00:21:14
1
00:21:15
00:21:14
6 4
2 1129 Piątek Bogdan Zielonka LECHICI Zielonka 1953 M60

2
00:22:57
00:22:09
4
00:23:30
00:22:26
4
00:23:30
00:22:42
2
00:23:26
00:22:20
2
00:21:33
00:21:25
5 10
3 1313 Dalgiewicz Dariusz Łomianki 1957 M60 4
00:22:32
00:22:22
4
00:22:37
00:22:32
3
00:22:21
00:22:11
2
00:22:03
00:21:54
3
00:22:30
00:22:20
3
00:22:01
00:21:47
6 11
4 1112 Kamiński Stanisław NADARZYN GOS Nadarzyn 1958 M60 3
00:23:35
00:22:21
3
00:23:19
00:22:17
2
00:23:01
00:22:10
3
00:23:05
00:22:12
4
00:23:39
00:22:33
4
00:23:33
00:22:21
6 11
5 1101 Kluj Bogusław Zakręt Guns and Roses Run Team/Biegam dla Sandry i Roberta 1958 M60 9
00:30:34
00:27:05
10
00:26:40
00:25:44
6
00:26:44
00:25:08
6
00:25:45
00:24:38
8
00:27:12
00:25:55
5
00:24:08
00:23:03
6 25
6 139 HULANICKI ANDRZEJ WARSZAWA Goggle Team 1958 M60 6
00:27:45
00:25:36
14
00:28:36
00:27:42
7
00:26:50
00:25:57
7
00:28:25
00:25:26
7
00:26:32
00:25:22
7
00:26:51
00:24:42
6 27
7 1259 KIESZEK TADEUSZ LESZNO K/ W-WY Dystans Leszno 1956 M60 5
00:24:18
00:23:03
8
00:25:32
00:24:24


5
00:25:37
00:24:23
14
00:35:43
00:33:29


4 32
8 1191 Piekut Andrzej Nowy Dwór Mazowiecki KB Jogger 1959 M60 7
00:27:07
00:25:57
9
00:26:36
00:25:40


8
00:26:09
00:26:00


8
00:27:41
00:26:33
4 32
9 96 Kaźmierski Janusz Warszawa DA SIĘ 1955 M60 8
00:29:02
00:26:51
11
00:27:39
00:26:36
9
00:27:34
00:26:42
9
00:27:15
00:26:10




4 37
10 1320 BUŚ GRZEGORZ warszawa 1951 M60 12
00:31:31
00:28:16


8
00:29:11
00:26:39
10
00:28:07
00:26:16
9
00:28:32
00:26:21


4 39
11 234 Maler Władysław Warszawa 1940 M60 10
00:29:47
00:27:23
12
00:29:11
00:27:33
11
00:28:59
00:27:56
11
00:29:22
00:27:42
10
00:28:40
00:26:22
9
00:29:37
00:27:29
6 40
12 78 glasser marek warszawa 1949 M60 13
00:31:50
00:28:41


15
00:31:18
00:29:29
13
00:31:23
00:29:43
12
00:32:02
00:29:52
10
00:31:06
00:28:50
5 48
13 89 Bochenek JERZY warszawa Auto-mex 1954 M60 11
00:28:57
00:27:38
16
00:29:37
00:28:35
13
00:29:32
00:28:31
12
00:29:36
00:28:30




4 52
14 100 Kielewicz Kazimierz Radom 1952 M60 17
00:34:20
00:30:53
19
00:34:31
00:32:07
14
00:32:02
00:29:28
14
00:32:39
00:29:59




4 64
15 1247 Dymel Andrzej WARSZAWA Markowi Biegacze 1952 M60 19
00:37:39
00:36:19
20
00:36:02
00:34:23


16
00:37:40
00:35:59
17
00:37:56
00:35:51
13
00:37:25
00:35:20
5 65
16 1311 Kępczyński Janusz Ożarów Mazowiecki GOSIR Ożarów Mazowiecki 1949 M60 18
00:39:22
00:35:55
21
00:37:32
00:34:54
16
00:38:59
00:36:13
17
00:39:42
00:36:55




4 72
17 319 Abdallah Yousry Warszawa 1948 M60 22
00:41:14
00:38:00
23
00:41:42
00:39:56
17
00:41:00
00:39:17
19
00:43:33
00:41:51


16
00:41:28
00:39:19
5 74
18 381 Przyk Krzysztof Warszawa RUN-LOG.COM 1955 M60 21
00:40:43
00:37:19
22
00:39:33
00:36:44


18
00:40:06
00:37:10


15
00:39:38
00:36:11
4 76
19 1580 Noworyta Jacek Warszawa ASA Team Biegiem po zdrowie 1942 M60

26
00:46:06
00:43:40
21
00:44:18
00:42:40
15
00:38:43
00:35:54
15
00:38:31
00:35:18


4 77
20 1002 Marczyk Jerzy Paweł Warszawa Face Nordic Walking Team 1958 M60

24
00:42:50
00:39:59
19
00:45:03
00:42:12
20
00:45:18
00:42:16


17
00:44:30
00:41:07
4 80
21 19 Szewczyk Marek Warszawa Face Nordic Walking Team 1959 M60

25
00:44:55
00:42:04
20
00:45:03
00:42:15
21
00:46:05
00:43:03
18
00:46:01
00:42:34


4 84

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1081 KRYPA JAN Warszawa Fundacja LOTTO 1954 M60

5
00:23:56
00:23:01
5
00:24:26
00:23:28


5
00:24:44
00:23:35


3 15
2 1113 Bielicki Adam TRUSKAW izabelinrunners.pl 1955 M60

6
00:23:56
00:23:02




6
00:27:01
00:23:55
6
00:25:29
00:23:23
3 18
3 292 Grzyb Ryszard Warszawa Lasy Wawerskie 1956 M60 15
00:32:11
00:29:00
13
00:29:27
00:27:39
10
00:28:08
00:27:00






3 38
4 277 Pawłuszek Leszek Przyłęk 1951 M60 14
00:31:52
00:28:42
15
00:30:11
00:28:24
12
00:29:45
00:28:03






3 41
5 1898 Wasilewski Sławomir Warszawa PASJA Nordic Walking 1945 M60







16
00:38:45
00:35:19
12
00:38:29
00:35:06
2 28
6 1197 Dzieniszewski Tadeusz Wyszków 1951 M60 20
00:39:44
00:36:21
18
00:34:34
00:32:00








2 38
7 1231 Cichowicz Jerzy Warszawa 1955 M60 23
00:44:47
00:41:27


18
00:43:02
00:40:16






2 41
8 1135 Jarochowski Władysław Jabłonna 1957 M60 2
00:21:57
00:21:50










1 2
9 1056 Mikina Artur Warszawa guns and roses run team 1959 M60

7
00:24:03
00:23:16








1 7
10 1857 Senger Ryszard Lipusz 1950 M60







11
00:29:12
00:28:10


1 11
11 1980 Dimitrow Dimitar Węgorzewo D7 1952 M60









11
00:33:51
00:31:31
1 11
12 1826 Jerulank Wiesław Grajewo Maratonka Grajewo 1958 M60







13
00:32:19
00:30:03


1 13
13 2013 MALDIS Marek Warszawa LASEK BIELAŃSKI TEAM 1949 M60









14
00:38:11
00:36:04
1 14
14 1082 Michalak Jerzy Płońsk KB im. P. Sękowskiego 1948 M60 16
00:32:22
00:29:11










1 16
15 1536 Jakubczak Krzysztof Warszawa Adidas Runners Warsaw 1958 M60

17
00:31:01
00:29:27








1 17

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni