Warszawa

Klasyfikacja generalna 2019/2020

Kategorie główne:
Pobierz wyniki PDF:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 12 Wicha Iwona Góra Kalwaria DREAM RUN/LŁKS PREFBET ŚNIADOWO 1987 K30

1
00:18:28
00:18:27
1
00:18:11
00:18:10


1
00:18:08
00:18:06
2
00:18:10
00:18:10
4 5
2 215 Mazek Emilia Garwolin Sklep Biegacza 1993 K20

2
00:18:41
00:18:38


3
00:18:40
00:18:37
2
00:18:27
00:18:26
1
00:18:01
00:17:59
4 8
3 192 Parszczyńska Izabela Giżycko Team Parszczyńskich 1988 K30 2
00:18:35
00:18:34
3
00:18:55
00:18:54


2
00:18:19
00:18:17


4
00:18:27
00:18:26
4 11
4 1695 dytłow sara warszawa 1987 K30



2
00:18:38
00:18:34
4
00:18:42
00:18:38
4
00:18:59
00:18:58
6
00:18:54
00:18:51
4 16
5 14 Kostrzewska Justyna Łomianki Dolne Adidas Runner Warsaw 1982 K30 6
00:19:25
00:19:22
5
00:19:26
00:19:22


5
00:19:17
00:19:12
5
00:19:10
00:19:07
5
00:18:46
00:18:43
5 20
6 1349 Kubicka Zuzanna Wieliszew UNTS Warszawa 1993 K20 4
00:19:14
00:19:06


5
00:19:15
00:19:13


6
00:19:28
00:19:24
8
00:19:15
00:19:13
4 23
7 84 Suchanecka Aleksandra Brwinów Good Coach Team 1995 K20 9
00:20:22
00:20:16
8
00:20:14
00:20:10
4
00:19:16
00:19:11
6
00:19:32
00:19:27
8
00:19:36
00:19:32


5 26
8 329 Gajda Sylwana Warszawa Grzegorz Wrona Team 1999 K20 5
00:19:18
00:19:16


8
00:19:35
00:19:33
7
00:19:38
00:19:35


7
00:19:02
00:19:01
4 27
9 1281 Prugar Fukowska Paulina Warszawa NeOn Team 1983 K30 7
00:20:09
00:20:02
6
00:20:03
00:19:57
7
00:19:35
00:19:30
9
00:19:47
00:19:44
14
00:20:45
00:20:39
11
00:19:55
00:19:50
6 29
10 293 Josypenko Bożena Warszawa DREAM RUN 1978 K40 8
00:20:16
00:20:10
9
00:20:16
00:20:10
13
00:20:10
00:20:05
10
00:19:54
00:19:50
11
00:20:20
00:20:12
10
00:19:35
00:19:30
6 37
11 1354 JAWORSKA WIOLETA Zwoleń Team Kopeć 1994 K20 17
00:21:50
00:21:42
13
00:21:16
00:21:04
12
00:20:10
00:20:05
8
00:19:43
00:19:37


9
00:19:32
00:19:26
5 42
12 1138 Fijołek-Warszewska Agnieszka Warszawa Kuźnia Triathlonu 1972 K40 11
00:20:32
00:20:27


11
00:20:05
00:19:57
11
00:20:34
00:20:24
12
00:20:27
00:20:21


4 45
13 1446 Rek Iwona Warszawa 1988 K30

14
00:21:34
00:21:11
15
00:21:06
00:20:53
13
00:21:10
00:21:00
15
00:21:01
00:20:52
14
00:20:38
00:20:31
5 56
14 168 Bujnowska Małgorzata Warszawa 1985 K30 13
00:21:18
00:21:13
12
00:21:03
00:21:00


17
00:21:41
00:21:37
17
00:21:37
00:21:33


4 59
15 182 Kozłowicz Paulina Warszawa 1978 K40 18
00:22:02
00:21:47
16
00:21:27
00:21:17
16
00:21:06
00:20:59
28
00:28:07
00:22:29
13
00:20:52
00:20:37
15
00:20:42
00:20:32
6 60
16 1353 Ragus-Suszczyńska Agnieszka Warszawa 1993 K20 20
00:22:15
00:22:08
23
00:22:08
00:22:04
18
00:21:26
00:21:23
19
00:21:54
00:21:49
16
00:21:33
00:21:30
20
00:21:30
00:21:27
6 73
17 288 Bubeła Magda Blizne Jasińskiego Duklanowski Team 1979 K40

26
00:23:16
00:22:25
17
00:21:23
00:21:17
14
00:21:09
00:21:03


17
00:21:06
00:20:59
4 74
18 1189 Żuraniewska Agnieszka Warszawa Nudne Piątki 1977 K40 16
00:22:47
00:21:38
18
00:22:27
00:21:41
24
00:22:16
00:22:03
16
00:22:23
00:21:34




4 74
19 366 Kolano Agnieszka Warszawa Przedwojewski Team 1981 K30 15
00:22:44
00:21:31
140
00:31:03
00:29:08
22
00:21:57
00:21:50
22
00:22:10
00:22:00
22
00:22:08
00:21:59
19
00:21:34
00:21:22
6 78
20 1520 Kuczyńska Magdalena Warszawa 1982 K30

20
00:22:43
00:21:54
19
00:21:54
00:21:41
23
00:22:51
00:22:04
23
00:23:09
00:22:04
18
00:21:14
00:21:06
5 80
21 1190 Szyszko Ewa Marki Markowi Biegacze 1980 K30 26
00:22:57
00:22:50
27
00:22:44
00:22:36
27
00:22:21
00:22:12
21
00:22:04
00:21:56
19
00:21:47
00:21:39
25
00:22:38
00:22:27
6 91
22 1013 Cymborska Jolanta Warszawa 1981 K30

17
00:21:46
00:21:36


31
00:22:52
00:22:44
26
00:22:37
00:22:29
22
00:21:57
00:21:51
4 96
23 104 Rutkowska Marta Warszawa DREAM RUN 1982 K30 28
00:23:09
00:23:02


23
00:22:02
00:21:54
24
00:22:17
00:22:08
25
00:22:25
00:22:18


4 100
24 180 Królikowska Justyna Warszawa Snowflake. Never the same 1992 K20 21
00:23:30
00:22:12
22
00:22:46
00:22:00
28
00:23:21
00:22:31
29
00:23:25
00:22:33


45
00:24:26
00:23:23
5 100
25 1187 Nowakowska Katarzyna Warszawa adidas Runners Warsaw 1982 K30 23
00:23:45
00:22:37
32
00:24:07
00:23:15


30
00:23:34
00:22:43
33
00:23:57
00:22:53
21
00:21:58
00:21:49
5 106
26 1497 Kądziołka Beata Warszawa Biegusie 1986 K30

28
00:23:28
00:22:40
32
00:23:42
00:22:52
35
00:23:51
00:23:03
27
00:23:45
00:22:38
23
00:23:12
00:22:07
5 110
27 450 Zimowicz Magda warszawa 1981 K30

35
00:24:19
00:23:24
25
00:22:12
00:22:03
20
00:22:02
00:21:51


33
00:23:53
00:22:47
4 113
28 1199 Komorowska Olga Warszawa 1992 K20 33
00:24:32
00:23:20
24
00:22:25
00:22:08
26
00:23:04
00:22:12


30
00:23:52
00:22:49


4 113
29 52 Pniewska Edyta Warszawa Adidas Runners Warsaw 1976 K40 19
00:22:08
00:21:59
21
00:22:07
00:21:56


42
00:24:25
00:23:37
38
00:24:14
00:23:07
37
00:24:02
00:22:53
5 115
30 247 Majewska Edyta Wołomin WIDŁOROGI 1983 K30 29
00:24:13
00:23:05
30
00:23:55
00:23:05
30
00:23:33
00:22:42


34
00:23:56
00:22:53
28
00:22:48
00:22:32
5 117
31 51 Rzymowska Krystyna warszawa 1969 K50 30
00:24:25
00:23:11
34
00:24:29
00:23:24
40
00:24:31
00:23:36
36
00:23:53
00:23:03
36
00:24:08
00:23:03
31
00:22:52
00:22:36
6 131
32 1371 Myszkiewicz Agnieszka Warszawa PZU Sport Team 1982 K30 47
00:25:09
00:23:58
36
00:24:13
00:23:24


32
00:23:33
00:22:45
35
00:24:00
00:22:55
30
00:23:37
00:22:35
5 133
33 1214 Brzeska Agata Łomianki Łomiankowska Grupa Biegowa 1976 K40 32
00:25:32
00:23:18
31
00:24:28
00:23:08
34
00:23:45
00:22:56
135
00:31:59
00:29:14
40
00:25:16
00:23:08
43
00:25:18
00:23:04
6 137
34 227 Jagiełło-Fajkowska Agnieszka Warszawa adidas Runners Warsaw 1987 K30 44
00:25:10
00:23:55
38
00:24:29
00:23:37
41
00:24:35
00:23:47
41
00:24:24
00:23:35
39
00:24:14
00:23:07
24
00:22:31
00:22:22
6 142
35 1117 Kashivska Oksana Warszawa 1969 K50 35
00:24:34
00:23:26
52
00:25:31
00:24:42
35
00:24:09
00:23:20
40
00:24:17
00:23:28
37
00:24:09
00:23:07
35
00:23:55
00:22:51
6 142
36 1284 Leśniewicz-Paraszka Danuta Warszawa Minions Speed Team 1985 K30 24
00:23:45
00:22:38
65
00:26:08
00:25:20
36
00:24:07
00:23:21
38
00:24:15
00:23:26
51
00:26:11
00:24:59
67
00:28:16
00:24:56
6 149
37 1153 Kuich Aleksandra Józefosław Dream Run 1982 K30

41
00:26:17
00:23:45
38
00:24:28
00:23:24
48
00:24:56
00:24:05


27
00:23:45
00:22:32
4 154
38 1064 Gzula Beata Warszawa Team Parszczyńskich 1973 K40 36
00:24:33
00:23:26
125
00:31:01
00:28:27


45
00:24:34
00:23:46
45
00:25:41
00:24:31
34
00:23:52
00:22:48
5 160
39 209 Gańska-Karamon Monika Warszawa Biegam 1973 K40 41
00:25:51
00:23:41
40
00:25:15
00:23:43
37
00:24:18
00:23:23
46
00:24:50
00:23:50


49
00:24:56
00:23:48
5 164
40 280 Łukowska Agnieszka Warszawa Duklanowski Team 1977 K40 51
00:25:34
00:24:19
37
00:24:23
00:23:28


43
00:24:25
00:23:37


36
00:24:01
00:22:52
4 167
41 1176 Jagnieszczak Zuzanna Warszawa Adidas Runners Warsaw 1985 K30 46
00:25:03
00:23:57
123
00:31:00
00:28:26
48
00:24:37
00:24:37
33
00:23:38
00:22:49
46
00:25:42
00:24:32


5 173
42 125 Farat Magdalena Warszawa 1980 K30 38
00:24:40
00:23:33
42
00:24:32
00:23:46
42
00:24:49
00:24:00
69
00:27:53
00:25:17


53
00:25:05
00:23:59
5 175
43 1361 Ciborska Agnieszka Warszawa Naprzód Młociny 1973 K40 76
00:26:50
00:25:34
54
00:26:05
00:24:59
49
00:24:54
00:24:39
57
00:25:44
00:24:43
41
00:24:21
00:23:15
41
00:23:16
00:23:00
6 185
44 1010 Kucińska Magdalena Warszawa-Wesoła 1984 K30 43
00:25:02
00:23:55


54
00:25:49
00:24:49
52
00:25:10
00:24:07
49
00:25:55
00:24:43
42
00:24:04
00:23:01
5 186
45 286 Kaseja Łucja Warszawa Niezła Korba 1986 K30 50
00:26:23
00:24:15
45
00:25:36
00:24:03


55
00:26:03
00:24:26
44
00:25:08
00:23:56


4 194
46 1205 Kosman Małgorzata Warszawa i-Sport Team 1963 K50

72
00:26:37
00:25:51
47
00:25:22
00:24:25
51
00:24:56
00:24:06
55
00:26:17
00:25:12
51
00:25:01
00:23:53
5 204
47 108 Jędrzejczyk Agnieszka Lipków Triathlon Serwis 1971 K40 49
00:26:25
00:24:14




60
00:25:51
00:24:52
48
00:26:55
00:24:42
52
00:25:10
00:23:56
4 209
48 1042 Bakalarska Mariola Warszawa Warsaw Run Club 1968 K50

60
00:26:18
00:25:14
56
00:25:50
00:24:54
56
00:25:28
00:24:29
47
00:24:48
00:24:37
55
00:25:07
00:24:00
5 214
49 1393 Pieńkowska Kasia Warszawa Adidas Runners Warsaw 1982 K30 59
00:26:15
00:24:59


53
00:25:43
00:24:47
71
00:26:17
00:25:21
52
00:27:02
00:24:59
56
00:25:25
00:24:10
5 220
50 123 Tula Renata Warszawa Mykmyk 1952 K60 57
00:25:58
00:24:41
49
00:25:27
00:24:35
59
00:25:54
00:24:59
66
00:25:56
00:25:05
57
00:26:23
00:25:19


5 222
51 240 Wojciechowska Joanna Warszawa Nationale-Nederlanden Running Team 1987 K30 58
00:27:02
00:24:48
50
00:27:03
00:24:36
57
00:26:30
00:24:56
62
00:26:37
00:24:58




4 227
52 47 Różańska Magdalena Warszawa 1976 K40

57
00:25:58
00:25:06
58
00:25:53
00:24:58
54
00:25:16
00:24:16
100
00:30:26
00:28:05
60
00:25:27
00:24:17
5 229
53 446 jakubowska joanna warszawa Trimasters 1977 K40

74
00:27:42
00:25:59
51
00:25:49
00:24:44
49
00:25:05
00:24:05


57
00:25:21
00:24:10
4 231
54 1365 krzesińska renata Wyśmierzyce Aktywni Biegacze, 1981 K30

70
00:26:52
00:25:45
63
00:26:17
00:25:21
65
00:26:06
00:25:05
53
00:26:17
00:25:07
59
00:25:23
00:24:16
5 240
55 1397 PIETRASIK ELŻBIETA Warszawa 1985 K30 73
00:26:43
00:25:30
53
00:26:20
00:24:49
71
00:26:58
00:25:55
75
00:27:03
00:25:24
61
00:28:07
00:26:02
63
00:26:33
00:24:31
6 248
56 1177 Krochmalska Agnieszka Warszawa Adidas Runners Warsaw 1973 K40 71
00:27:35
00:25:25
76
00:27:15
00:26:16
60
00:26:05
00:25:09


58
00:26:32
00:25:24
62
00:25:35
00:24:30
5 251
57 110 Jankowska Wiola Warszawa 1980 K30 55
00:25:45
00:24:34


50
00:25:38
00:24:42
78
00:26:45
00:25:41


74
00:26:32
00:25:18
4 257
58 1304 Pisarek Sabina Warszawa 1985 K30 78
00:27:15
00:26:03


62
00:26:10
00:25:17


56
00:26:29
00:25:17
71
00:26:18
00:25:06
4 267
59 160 Kurbiel-Syrocka Aleksandra Warszawa 1989 K30 74
00:27:45
00:25:33


73
00:29:48
00:25:57
68
00:26:53
00:25:07
54
00:27:27
00:25:10
80
00:27:54
00:25:49
5 269
60 1347 Żebrowska Anna Warszawa Running Onions 1987 K30 53
00:25:35
00:24:21


90
00:30:05
00:27:24
80
00:27:49
00:25:51


50
00:25:53
00:23:50
4 273
61 42 Czapinska Katarzyna Warszawa AR Warsaw 1981 K30 72
00:26:46
00:25:29
66
00:26:20
00:25:28
67
00:26:37
00:25:41
91
00:27:34
00:26:38
68
00:28:31
00:26:27
92
00:28:40
00:26:39
6 273
62 1678 Legan Martyna Warszawa Kuźnia Triathlonu 1992 K20



64
00:26:18
00:25:24
63
00:26:04
00:25:03
83
00:29:32
00:27:24
65
00:25:45
00:24:35
4 275
63 320 Getler- Strzyżowska Małgorzata Grodzisk Maz. PĘDZĄCE LENIWCE 1976 K40 87
00:27:47
00:26:34
69
00:26:41
00:25:36
69
00:26:41
00:25:47
67
00:26:03
00:25:07


72
00:26:23
00:25:16
5 277
64 327 Jędrachowicz Agnieszka Warszawa 1983 K30 70
00:27:44
00:25:22


44
00:25:00
00:24:07
79
00:27:22
00:25:46


87
00:31:13
00:26:17
4 280
65 1364 Rocka Gosia Warszawa 1976 K40 68
00:27:30
00:25:17
73
00:27:33
00:25:56
79
00:28:06
00:26:15
77
00:27:02
00:25:29
66
00:27:23
00:26:15
78
00:26:49
00:25:35
6 284
66 297 Smolińska Katarzyna warszawa 1988 K30 92
00:28:56
00:26:47
79
00:28:05
00:26:29


59
00:25:50
00:24:47
59
00:27:52
00:25:47


4 289
67 238 Nowakowska Beata Hipolitów RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIE 1977 K40

59
00:26:45
00:25:13


82
00:27:33
00:26:00
64
00:28:32
00:26:11
86
00:28:18
00:26:14
4 291
68 1500 SZYMAŃSKA AGNIESZKA ŁOMIANKI Biegowy Wariat Running Team 1977 K40

63
00:26:53
00:25:16
52
00:25:54
00:24:46


111
00:30:59
00:28:40
73
00:27:33
00:25:17
4 299
69 241 Olechno Aniela Warszawa Nationale Nederlanden Running Team 1983 K30 81
00:28:27
00:26:14
80
00:28:06
00:26:31
76
00:27:38
00:26:05
84
00:27:46
00:26:10
62
00:28:09
00:26:02
85
00:28:12
00:26:09
6 299
70 1619 Walczak Anna Warszawa TurboDziki 1978 K40



83
00:29:28
00:26:46
86
00:29:04
00:26:21
72
00:29:56
00:26:45
77
00:27:48
00:25:33
4 318
71 409 MARKOWSKA OKTAWIA Malbork Biegaj z Dymkiem / KS Staszewscy 1979 K40

102
00:29:33
00:27:45
82
00:28:10
00:26:36
81
00:27:35
00:25:55
91
00:29:54
00:27:47
69
00:26:17
00:25:01
5 323
72 1576 Drużkowska Monika Warszawa adidas Runners Warsaw 1991 K20



81
00:27:21
00:26:22
95
00:29:44
00:27:03
77
00:29:26
00:27:04
70
00:27:11
00:25:04
4 323
73 225 Wójcik Małgorzata Warszawa 1975 K40

86
00:29:17
00:26:52
86
00:28:06
00:27:02


70
00:28:54
00:26:42
82
00:28:04
00:26:00
4 324
74 453 Jasinowicz Aleksandra Warszawa TriNEGU 1994 K20

67
00:27:07
00:25:30


92
00:27:44
00:26:42
71
00:30:02
00:26:44
96
00:28:53
00:26:44
4 326
75 138 HULANICKA IRINA WARSZAWA Goggle Team 1956 K60 97
00:28:11
00:26:54
106
00:28:52
00:27:57
80
00:27:14
00:26:21
83
00:27:11
00:26:09
69
00:27:36
00:26:28


5 329
76 85 Gumowska Beata Łomianki Łomiankowska Grupa Biegowa 1969 K50 168
00:34:00
00:30:37


46
00:25:26
00:24:24
50
00:25:04
00:24:05


66
00:26:47
00:24:45
4 330
77 1202 Wasilewska Joanna Dziekanów Polski Łomiankowska Grupa Biegowa 1978 K40 96
00:29:06
00:26:54
81
00:28:13
00:26:38
74
00:27:33
00:26:00
89
00:28:14
00:26:36


88
00:29:27
00:26:25
5 332
78 301 Hereć-Olejnik Ewa Kiełpin Łomiankowska Grupa Biegowa /RUN Oley 1970 K40 85
00:28:37
00:26:25
78
00:28:01
00:26:25
93
00:29:06
00:27:27
93
00:28:38
00:26:58
82
00:29:46
00:27:22
107
00:29:33
00:27:17
6 338
79 311 Zaleska Aneta łOMIANKI ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA 1982 K30 84
00:28:35
00:26:24
164
00:30:15
00:30:15
87
00:28:48
00:27:12
133
00:31:59
00:29:13
99
00:31:18
00:28:03
79
00:28:00
00:25:45
6 349
80 147 Pakuła Magdalena Warszawa 1980 K30 102
00:30:19
00:27:02


84
00:28:33
00:26:56
97
00:28:10
00:27:11
74
00:28:59
00:26:46


4 357
81 336 Bourich Katarzyna Warszawa 1989 K30 82
00:28:35
00:26:20
82
00:28:10
00:26:39
89
00:28:49
00:27:16
111
00:29:35
00:28:01


105
00:29:25
00:27:13
5 358
82 1296 Kostka Aneta Kazimierów Adidas Runners Warsaw 1992 K20 100
00:28:13
00:26:58
84
00:27:45
00:26:48
95
00:28:30
00:27:35


81
00:28:31
00:27:18


4 360
83 1579 Ostrowska Mariola Warszawa Adidas Runners Warsaw 1979 K40

88
00:28:50
00:26:56
94
00:30:07
00:27:32
102
00:29:29
00:27:45
76
00:29:19
00:27:00
102
00:30:24
00:27:08
5 360
84 1077 Kostarska Anna Warszawa 1984 K30 110
00:29:47
00:27:31


91
00:28:56
00:27:25
87
00:27:59
00:26:25


84
00:28:10
00:26:06
4 372
85 1008 Kociszewska Paulina Warszawa 1982 K30

116
00:29:45
00:28:09
85
00:28:37
00:26:59
98
00:29:03
00:27:15
73
00:29:52
00:26:45


4 372
86 56 Zawadzka Magdalena Warszawa KS STASZEWSCY/AKS Polonia Warszawa 1981 K30 115
00:30:53
00:27:45
94
00:29:44
00:27:22
105
00:30:22
00:27:47


78
00:30:14
00:27:06
104
00:30:16
00:27:11
5 381
87 156 Sędzik Joanna Warszawa Biegamy RAZEM 1980 K30 108
00:30:41
00:27:23
107
00:29:47
00:27:59
88
00:28:51
00:27:14


79
00:29:19
00:27:06
116
00:29:57
00:27:45
5 382
88 290 Hawryluk-Stasiak Ewa Warszawa BIEGUNI 2022 1963 K50 88
00:28:46
00:26:37
101
00:29:32
00:27:39
108
00:29:34
00:27:57
130
00:30:51
00:29:08
118
00:32:13
00:29:04
99
00:29:07
00:27:00
6 396
89 1357 Krakowska Małgorzata Sokołów Podlaski PĘDZĄCE LENIWCE 1978 K40 141
00:32:17
00:29:11
129
00:30:11
00:28:38
99
00:29:13
00:27:41
103
00:29:22
00:27:46
96
00:30:05
00:27:57
100
00:29:06
00:27:02
6 398
90 1237 Choma Grażyna Repki PĘDZĄCE LENIWCE 1978 K40 132
00:31:43
00:28:36


100
00:29:13
00:27:41
104
00:29:22
00:27:46
92
00:29:55
00:27:47
103
00:29:14
00:27:10
5 399
91 149 Cieplińska Wioletta Warszawa Naprzód Młociny 1973 K40 119
00:31:03
00:27:51
92
00:29:47
00:27:14
111
00:30:47
00:28:04
108
00:30:43
00:27:54
89
00:30:55
00:27:44


5 400
92 57 Kuder Anna Warszawa SBRT 1990 K20 121
00:30:26
00:28:06
127
00:31:08
00:28:35


53
00:25:06
00:24:15
101
00:30:28
00:28:12
129
00:30:35
00:28:26
5 402
93 23 Waszczak Agata Warszawa 1989 K30 113
00:29:59
00:27:43
111
00:29:50
00:28:07
97
00:29:13
00:27:41
119
00:30:01
00:28:25
86
00:29:38
00:27:31
108
00:29:32
00:27:23
6 402
94 1368 Stalmach-Chylińska Jolanta Warszawa Warszawa 1960 K50 99
00:29:20
00:26:57
104
00:30:12
00:27:50
113
00:30:43
00:28:11
109
00:30:35
00:27:57
93
00:30:56
00:27:50


5 405
95 1045 Litke Andżelika Warszawa eAzymut 1993 K20 107
00:30:47
00:27:22
100
00:29:19
00:27:38


170
00:34:05
00:31:15
109
00:31:41
00:28:35
93
00:29:43
00:26:42
5 409
96 1301 Cielecka Paulina Warszawa 1983 K30 117
00:30:04
00:27:48
115
00:30:36
00:28:09
110
00:30:36
00:28:03


95
00:31:07
00:27:56
91
00:29:42
00:26:38
5 411
97 188 Kacprzak-Klejna Agnieszka Warszawa 1978 K40 125
00:29:29
00:28:12
89
00:29:28
00:27:01
55
00:26:40
00:24:53




143
00:32:25
00:29:10
4 412
98 1591 Kalwajtys Anna Warszawa TRIMASTERS 1982 K30



106
00:29:27
00:27:55
118
00:29:49
00:28:17
85
00:29:34
00:27:30
109
00:29:24
00:27:24
4 418
99 185 Kopczyńska Dominika Warszawa Nationale Nederlanden Running Team 1973 K40

149
00:31:50
00:29:25
117
00:29:31
00:28:27
110
00:29:40
00:28:00
84
00:29:40
00:27:28
113
00:29:39
00:27:35
5 424
100 455 Odrowąż-Petrykowska Maria Warszawa Nationale-Nederlanden Running Team 1982 K30

105
00:29:29
00:27:53
96
00:29:15
00:27:40


102
00:30:20
00:28:12
124
00:31:16
00:28:07
4 427
101 1260 Gajewska Karolina Warszawa adidas Runners Warsaw 1984 K30 150
00:32:51
00:29:35


98
00:30:13
00:27:41
114
00:29:45
00:28:10
104
00:31:19
00:28:13
112
00:30:36
00:27:34
5 428
102 263 Strzelczyk Marlena Pruszków Nationale-Nederlanden 1988 K30 91
00:29:01
00:26:46
95
00:29:53
00:27:26


101
00:29:16
00:27:38


148
00:32:42
00:29:36
4 435
103 401 Rajchel Katarzyna Warszawa 1984 K30 165
00:30:19
00:30:19
136
00:30:38
00:28:56
119
00:30:05
00:28:32
124
00:30:23
00:28:42
87
00:29:52
00:27:39
111
00:29:38
00:27:33
6 441
104 1238 Kozaczuk Katarzyna Sokołów Podlaski PĘDZĄCE LENIWCE 1977 K40 136
00:31:58
00:28:51
97
00:29:09
00:27:31


123
00:30:15
00:28:39
117
00:31:12
00:29:02
119
00:29:58
00:27:52
5 456
105 423 Moraczewska Aleksandra Łomianki Łomiankowska Grupa Biegowa 1974 K40 114
00:29:59
00:27:44
114
00:29:55
00:28:08


112
00:30:48
00:28:04
119
00:32:24
00:29:08
144
00:32:19
00:29:12
5 459
106 58 Kuder Anna Warszawa 1965 K50 122
00:30:26
00:28:06
128
00:31:08
00:28:35


106
00:29:40
00:27:53
103
00:30:27
00:28:13
128
00:30:35
00:28:26
5 459
107 1215 Brzeska Edyta Łomianki Łomiankowska Grupa Biegowa 2002 K16 157
00:32:06
00:29:51
171
00:32:14
00:30:34
121
00:30:23
00:28:37
132
00:31:59
00:29:13
94
00:30:58
00:27:53
115
00:30:50
00:27:43
6 462
108 74 Winnicka Edyta Warszawa adidas Runners Warsaw / Słodkie Pączki 1988 K30 118
00:30:57
00:27:49
124
00:31:01
00:28:27
116
00:31:00
00:28:24




106
00:29:17
00:27:14
4 464
109 1376 Brach Barbara Warszawa 1980 K30 124
00:31:18
00:28:12
117
00:30:35
00:28:12
92
00:30:05
00:27:25




131
00:31:33
00:28:30
4 464
110 69 Sierzputowska Ewa Warszawa Guns and Roses Run Team 1966 K50 154
00:33:00
00:29:44
156
00:32:31
00:29:56
127
00:31:45
00:29:13
107
00:30:42
00:27:53
108
00:30:48
00:28:33
123
00:29:09
00:28:02
6 465
111 207 Szczepańska Anna Warszawa Biegam Na Tarchominie 1979 K40 104
00:30:21
00:27:13
132
00:31:25
00:28:45
120
00:31:21
00:28:33


112
00:31:01
00:28:46


4 468
112 1506 Bardadyn Ula Warszawa ROGATY BIEGACZ 1978 K40

112
00:30:48
00:28:08
107
00:30:29
00:27:56
113
00:30:50
00:28:04


136
00:31:57
00:28:39
4 468
113 1308 Soszyńska - Pstrokońska Joanna Warszawa Gazele na starcie 1982 K30 229
00:39:14
00:35:43
44
00:26:27
00:24:03


147
00:33:06
00:30:07


64
00:27:43
00:24:35
4 484
114 1039 Grałek Aleksandra Marki Markowi Biegacze 1991 K20 105
00:29:26
00:27:17
121
00:29:16
00:28:20




125
00:31:42
00:29:35
146
00:31:24
00:29:22
4 497
115 101 Wnorowska Magdalena Łomianki 1977 K40



124
00:31:36
00:28:59
143
00:31:38
00:29:54
107
00:30:32
00:28:23
134
00:31:40
00:28:35
4 508
116 1031 Rataszewska Edyta Klaudyn Sportmaniacy 1965 K50 133
00:31:01
00:28:38
130
00:30:15
00:28:40
134
00:32:17
00:29:45
137
00:30:25
00:29:22




4 534
117 445 Gomółka-Piątek Małgorzata Mińsk mazowiecki 1968 K50

158
00:32:38
00:29:58
132
00:32:15
00:29:34
131
00:31:50
00:29:10
116
00:31:11
00:28:59


4 537
118 196 Gajdecka Adriana Warszawa Accenture 1979 K40 127
00:30:29
00:28:15
138
00:30:48
00:29:04
115
00:29:10
00:28:16
158
00:31:35
00:30:30




4 538
119 1046 Kowalczyk Anna Czarny Las Drużyna ML 1974 K40 161
00:33:18
00:30:07
151
00:31:58
00:29:33
122
00:31:24
00:28:48
105
00:29:25
00:27:48




4 539
120 1089 KACZOR Renata Warszawa 1970 1970 K40 146
00:32:37
00:29:27
142
00:30:50
00:29:13
126
00:31:45
00:29:11
134
00:30:53
00:29:14


138
00:30:57
00:28:54
5 540
121 233 Modras Agnieszka Warszawa Bractwo biegowe BGK 1979 K40



133
00:32:11
00:29:36
169
00:32:07
00:31:09
114
00:32:08
00:28:54
126
00:31:37
00:28:24
4 542
122 1168 Opońska Emilia Jabłonna Biegam na Tarchominie 1984 K30 160
00:33:25
00:30:05
169
00:33:05
00:30:27
150
00:33:58
00:31:16
144
00:32:32
00:29:55
128
00:33:07
00:29:54
122
00:31:03
00:28:02
6 544
123 407 Jędrzejczyk Kasia Warszawa Odłam Rozrywkowy 1990 K20 189
00:34:51
00:31:38
173
00:33:11
00:30:42
130
00:32:09
00:29:31
117
00:30:58
00:28:16


125
00:30:36
00:28:23
5 545
124 1198 Lelito Daria Warszawa 1989 K30

154
00:32:20
00:29:48
118
00:31:01
00:28:28
122
00:31:10
00:28:28
161
00:36:09
00:32:47


4 555
125 361 Hołopiak Ewa Warszawa New Balance Run Club 1961 K50 109
00:29:48
00:27:25




161
00:33:16
00:30:38
145
00:33:22
00:31:01
142
00:31:19
00:29:08
4 557
126 1378 Pilecka Joanna Warszawa 1979 K40 135
00:31:51
00:28:45
152
00:31:56
00:29:33
125
00:31:46
00:29:07




147
00:32:31
00:29:27
4 559
127 208 Bohusz-Rubaszewska Ewa Warszawa 1955 K60 158
00:32:11
00:29:56
153
00:31:22
00:29:47
135
00:32:24
00:29:51
145
00:31:34
00:29:57
130
00:32:13
00:29:58
151
00:31:50
00:29:40
6 561
128 1395 Grabarska Lidia Warszawa 1981 K30 134
00:30:57
00:28:38
187
00:33:34
00:31:49


141
00:32:28
00:29:45
141
00:33:49
00:30:35
149
00:32:49
00:29:36
5 565
129 367 Siek Urszula Warszawa 1979 K40 176
00:34:03
00:30:56
143
00:31:03
00:29:13
146
00:32:30
00:30:53
146
00:32:37
00:29:58
132
00:33:15
00:30:07
164
00:32:55
00:30:43
6 567
130 1288 Hardej Monika Nowa Iwiczna M.I.L.A. 1976 K40 155
00:32:57
00:29:46
163
00:32:36
00:30:12


153
00:32:14
00:30:28
122
00:31:37
00:29:30
145
00:31:20
00:29:13
5 575
131 102 Dziedzic Marlena Warszawa TARCHOMIN TRIATHLON TEAM 1976 K40 94
00:28:03
00:26:49


164
00:33:14
00:33:00
176
00:32:59
00:32:06
148
00:32:26
00:31:20


4 582
132 229 Domagała Aleksandra Dziekanów Nowy Borkofoki 1980 K30 185
00:33:42
00:31:22
185
00:34:09
00:31:23
143
00:33:23
00:30:40
149
00:33:04
00:30:13
135
00:33:27
00:30:17
155
00:33:07
00:29:54
6 582
133 388 Grabowska Anna Warszawa Odłam Rozrywkowy 1979 K40 193
00:35:13
00:32:01
179
00:33:38
00:31:10
139
00:33:00
00:30:23
136
00:32:02
00:29:19


140
00:31:17
00:29:02
5 594
134 340 Gęza Marzena Warszawa 1984 K30 147
00:31:39
00:29:28
147
00:30:50
00:29:19


150
00:31:49
00:30:14


163
00:33:40
00:30:34
4 607
135 1174 Kulińska Agnieszka Dąbrowa 1979 K40 188
00:34:48
00:31:28


151
00:33:56
00:31:19
163
00:33:32
00:30:49
133
00:33:19
00:30:10
160
00:33:19
00:30:13
5 607
136 1621 Kapłon Anna Warszawa 1977 K40



129
00:32:01
00:29:19
196
00:36:50
00:34:02
129
00:33:06
00:29:55
158
00:32:11
00:29:58
4 612
137 1208 Karłowicz Anna Warszawa Partia Wolnych Biegaczy 1953 K60 164
00:32:36
00:30:18
162
00:32:32
00:30:10
142
00:33:08
00:30:35
164
00:33:36
00:30:58
147
00:34:28
00:31:16
177
00:35:35
00:32:21
6 615
138 1021 Zgorzałek Magda Warszawa 1987 K30 202
00:36:12
00:32:54
178
00:33:38
00:31:01
148
00:33:44
00:31:01
148
00:32:55
00:30:09
143
00:33:50
00:30:36


5 617
139 50 Mróz Gabriela Jedlicze Pawko Runner Team 1993 K20

159
00:31:33
00:29:59
128
00:30:50
00:29:13
157
00:32:09
00:30:30


181
00:35:38
00:32:38
4 625
140 1318 Więcławska Kasia Wola Mrokowska UL Running Team 1978 K40 145
00:32:33
00:29:26
166
00:32:01
00:30:21




150
00:34:07
00:31:52
165
00:32:50
00:30:44
4 626
141 40 Kondracka Justyna Sochaczew HOSPIFARM S.C. 1985 K30 148
00:32:56
00:29:28
180
00:33:42
00:31:10
144
00:33:26
00:30:41
167
00:34:01
00:31:06
168
00:37:05
00:33:35
172
00:35:05
00:31:29
6 627
142 448 Głębocka-Roszczyk Joanna Warszawa Naprzód Młociny/NBRC Żoliborz 1984 K30

192
00:34:50
00:32:16


159
00:33:26
00:30:36
127
00:33:04
00:29:50
152
00:32:51
00:29:46
4 630
143 353 Żurańska Dagmara Warszawa 1977 K40 196
00:35:48
00:32:22
213
00:36:32
00:33:56
155
00:37:43
00:31:57
156
00:33:14
00:30:29
153
00:35:28
00:32:12
167
00:34:19
00:31:02
6 631
144 398 SZCZUTOWSKA OLGA STEFANOWO 1974 K40 153
00:32:46
00:29:39




171
00:33:13
00:31:31
151
00:34:23
00:32:08
169
00:33:18
00:31:11
4 644
145 1386 Górecka Katarzyna Leszno Goorecki Team 1978 K40 167
00:31:39
00:30:32
203
00:34:58
00:33:22
153
00:33:34
00:31:48
179
00:34:02
00:32:24
156
00:34:30
00:32:18
170
00:32:22
00:31:13
6 646
146 325 Kucharska Joanna Warszawa 1984 K30 204
00:36:18
00:33:06


154
00:34:25
00:31:50
151
00:30:15
00:30:15
138
00:33:39
00:30:32


4 647
147 157 Dąbrowska Marta Warszawa 1987 K30 214
00:35:54
00:33:36


138
00:32:37
00:30:03
155
00:32:14
00:30:28


141
00:31:24
00:29:07
4 648
148 440 Długosielska Małgorzata Warszawa Długiteam 1977 K40 187
00:33:41
00:31:24
219
00:36:11
00:34:25


173
00:33:30
00:31:55
139
00:32:39
00:30:33
162
00:33:30
00:30:22
5 661
149 1104 Krzeptowicz Katarzyna Warszawa Grupa DBK Warszawa 1979 K40 159
00:33:06
00:29:57
191
00:32:35
00:32:12


180
00:34:07
00:32:28
155
00:34:26
00:32:14
175
00:33:19
00:32:04
5 669
150 21 Wróbel Joanna Warszawa 1991 K20 240
00:40:44
00:37:15
141
00:31:35
00:29:09
149
00:33:55
00:31:11
152
00:33:17
00:30:21




4 682
151 1271 Cieplak Katarzyna Warszawa 1980 K30 163
00:32:23
00:30:09
170
00:32:08
00:30:29


183
00:34:32
00:32:51
169
00:35:51
00:33:37


4 685
152 425 Mendygrał Emilia Działki 1978 K40 198
00:35:42
00:32:29




162
00:33:27
00:30:44
144
00:34:07
00:30:57
184
00:36:05
00:32:50
4 688
153 171 Pytka Monika Warszawa Naprzód Młociny 1979 K40 186
00:34:35
00:31:23
211
00:36:23
00:33:49
162
00:35:20
00:32:36
192
00:36:37
00:33:47


153
00:32:52
00:29:47
5 693
154 1297 Zajfryd Marzena Warszawa 1978 K40 209
00:35:32
00:33:21
208
00:35:16
00:33:35
165
00:35:45
00:33:11
195
00:35:33
00:33:52
170
00:35:52
00:33:38
182
00:34:53
00:32:47
6 712
155 1163 Kruszyńska Anna Józefów 1968 K50 200
00:35:51
00:32:43
207
00:36:00
00:33:33


182
00:35:23
00:32:45
152
00:35:19
00:32:08
183
00:35:52
00:32:50
5 717
156 1017 Melska Karolina Warszawa 1986 K30



167
00:36:12
00:33:31
181
00:34:24
00:32:41
186
00:38:44
00:35:34
192
00:37:10
00:33:58
4 726
157 1071 WRONOWSKa Aneta Warszawa 1976 K40 221
00:37:53
00:34:34
195
00:35:08
00:32:37
176
00:36:33
00:34:55
191
00:36:28
00:33:38
166
00:36:41
00:33:31


5 728
158 1343 Warniełło Monika Warszawa 1988 K30 218
00:36:17
00:34:02




184
00:34:43
00:33:03
158
00:34:32
00:32:22
173
00:33:43
00:31:38
4 733
159 107 Jurkowska Irena Warszawa 1949 K60 205
00:36:17
00:33:11
209
00:35:22
00:33:36
173
00:36:39
00:34:05
194
00:36:30
00:33:51
176
00:37:19
00:34:06
190
00:36:55
00:33:50
6 733
160 278 Fidler Ewa Warszawa 1971 K40 212
00:36:45
00:33:25
188
00:34:39
00:32:02
159
00:35:00
00:32:25
177
00:35:06
00:32:13




4 736
161 1006 Kowal Agnieszka Ząbki Adidas Runnners Warsaw 1980 K30 192
00:35:15
00:31:59
201
00:34:45
00:33:00


172
00:33:19
00:31:45
172
00:36:55
00:33:42


4 737
162 1372 ZALEWSKA EWA Warszawa MPWIK 1968 K50 228
00:38:20
00:35:06
206
00:36:03
00:33:31


188
00:35:12
00:33:20
159
00:34:59
00:32:36
186
00:36:16
00:33:08
5 739
163 190 Gromadka Małgorzata Łomianki CMKP Team 1979 K40 199
00:36:04
00:32:40
205
00:36:01
00:33:28


175
00:34:56
00:32:02


166
00:34:06
00:30:59
4 745
164 1122 Sekuła Martyna Warszawa 1991 K20 227
00:38:22
00:35:03
227
00:37:14
00:35:25
158
00:34:02
00:32:25


173
00:36:02
00:33:48
187
00:35:20
00:33:10
5 745
165 1024 Górecka Anna Warszawa Motobabiniec 1974 K40

199
00:35:25
00:32:59


190
00:36:09
00:33:26
181
00:37:22
00:35:05
180
00:35:37
00:32:29
4 750
166 1542 Stragiewska Eliza Warszawa 1981 K30



174
00:36:54
00:34:15
202
00:37:17
00:34:28
183
00:38:23
00:35:08
196
00:37:59
00:34:46
4 755
167 146 Matyjewicz Klaudia Warszawa Biegowe Endorfiny 1992 K20

247
00:52:10
00:49:20
182
00:39:38
00:36:51
174
00:34:47
00:31:55
157
00:35:41
00:32:21


4 760
168 1012 Sierzputowska Iwona Warszawa Sie Biega 1971 K40 216
00:37:04
00:33:45
216
00:36:46
00:34:11
171
00:36:36
00:33:58
193
00:36:38
00:33:48


188
00:36:27
00:33:18
5 768
169 1014 Orlińska Beata Warszawa 1982 K30 206
00:36:34
00:33:18
189
00:34:35
00:32:06




177
00:37:37
00:34:29
197
00:38:05
00:34:48
4 769
170 1133 Wróblewska Joanna Warszawa Lasek Bielański Team 1955 K60 203
00:36:26
00:33:03
204
00:35:59
00:33:23


189
00:36:07
00:33:20
175
00:37:24
00:34:05


4 771
171 330 Wójcik-Urbańczyk Monika warszawa 1976 K40 238
00:40:22
00:37:06


166
00:36:03
00:33:28


184
00:38:44
00:35:29
194
00:37:18
00:34:10
4 782
172 379 Wrona Agnieszka Warszawa Compensa Aktywni 1985 K30 210
00:36:46
00:33:21
194
00:35:28
00:32:36
170
00:35:35
00:33:50




209
00:44:48
00:41:14
4 783
173 413 Roszkowska-Kazała Małgorzata Warszawa adidas Runners Warsaw 1976 K40 207
00:36:34
00:33:20
225
00:37:59
00:35:14


197
00:36:58
00:34:05
191
00:40:16
00:36:55
198
00:38:09
00:34:51
5 793
174 1063 Kalbarczyk Izabella Warszawa 1980 K30 208
00:36:34
00:33:20
226
00:37:58
00:35:15


198
00:36:58
00:34:05
192
00:40:16
00:36:55
199
00:38:10
00:34:52
5 797
175 375 Czerko Beata Warszawa Compensa Aktywni 1977 K40 211
00:36:47
00:33:22
193
00:35:09
00:32:18




185
00:38:55
00:35:31
210
00:44:49
00:41:19
4 799
176 447 Dykier Dorota .Pomiechówek Kosewko 1963 K50

237
00:42:09
00:39:37
187
00:48:40
00:44:20
213
00:43:49
00:41:03
199
00:44:06
00:40:49
207
00:43:45
00:40:35
5 806
177 26 Pytel Anna Kosewko 1983 K30 233
00:39:28
00:36:10
235
00:41:02
00:38:30
184
00:41:33
00:38:53


189
00:39:55
00:36:43
201
00:38:52
00:35:40
5 807
178 22 Szewczyk Agnieszka Warszawa Face Nordic Walking Team 1975 K40

239
00:44:55
00:42:03
186
00:45:02
00:42:11
215
00:45:17
00:42:14
200
00:45:15
00:41:46
208
00:44:29
00:41:06
5 809
179 202 Uklejska Joanna Warszawa Anderwald 1990 K20 219
00:37:34
00:34:22
217
00:36:53
00:34:15
172
00:35:52
00:34:02
212
00:42:09
00:39:20




4 820
180 32 Chaberska Agata Warszawa 1994 K20 246
00:40:45
00:39:35


180
00:37:24
00:36:23
208
00:37:54
00:36:52
190
00:38:58
00:36:50


4 824
181 29 Kowalczyk Klaudia Warszawa 1994 K20 245
00:40:45
00:39:35


179
00:37:11
00:36:11
207
00:37:52
00:36:50
194
00:39:58
00:37:49


4 825
182 61 Steć-Rąbalska Adrianna Warszawa 1988 K30

236
00:41:06
00:38:39
185
00:42:13
00:39:32
210
00:41:01
00:38:12
197
00:43:12
00:39:59


4 828
183 228 ZASŁONKA JUSTYNA Warszawa 1991 K20 239
00:40:43
00:37:14


183
00:41:22
00:38:37
209
00:40:11
00:37:14


211
00:45:23
00:41:57
4 842
184 1096 Mierzejewska-Ćwik Sylwia Warszawa gazele na starcie 1983 K30 230
00:39:15
00:35:43
221
00:37:05
00:34:40


204
00:37:52
00:34:59


203
00:39:04
00:35:55
4 858
185 1107 Jaszek-Wilczyńska Anna Warszawa Biegaj z Ursusem 1983 K30 231
00:39:23
00:35:59
222
00:37:23
00:34:50


205
00:37:59
00:35:10


205
00:40:21
00:37:07
4 863
186 1054 Wojewódzka Dorota Warszawa WOJEWÓDZCY TEAM 1965 K50 249
00:49:22
00:45:54
243
00:48:52
00:46:09
188
00:49:36
00:46:49




216
00:49:39
00:46:23
4 896

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1671 Święcka Magdalena Gdańsk AZS AWF Warszawa 1999 K20



3
00:18:51
00:18:49


3
00:18:32
00:18:31
3
00:18:25
00:18:24
3 9
2 355 Majcher Elżbieta Rawa Mazowiecka 1984 K30 14
00:21:40
00:21:27
15
00:21:20
00:21:13






16
00:21:01
00:20:51
3 45
3 1612 Biela Celina Warszawa 1982 K30



20
00:21:50
00:21:41
18
00:21:45
00:21:39
18
00:21:45
00:21:38


3 56
4 1786 Karwowska IWONA WARSZAWA 1985 K30





34
00:23:48
00:23:01
28
00:23:43
00:22:40
26
00:23:30
00:22:28
3 88
5 1235 PÓŁTORAK KATARZYNA Warszawa Duklanowski Team 1977 K40 25
00:23:48
00:22:40






32
00:22:58
00:22:51
40
00:23:07
00:22:59
3 97
6 1622 Radkowska Małgorzata Warszawa Team Parszczyńskich/ Adidas Runners Warsaw 1988 K30



70
00:26:46
00:25:50
15
00:21:30
00:21:21
21
00:22:54
00:21:47


3 106
7 1276 Bielecka Anna Lublin 1997 K20 37
00:25:45
00:23:27


39
00:24:23
00:23:25
39
00:25:03
00:23:27




3 115
8 333 Piętocha Anna Warszawa adidas Runners Warsaw 1988 K30 34
00:23:33
00:23:25
48
00:24:32
00:24:15






46
00:23:48
00:23:27
3 128
9 1680 Gruszczynska-Hyc Agnieszka Warszawa Duklanowski Team 1974 K40



61
00:26:07
00:25:14
64
00:25:52
00:25:03
50
00:26:00
00:24:50


3 175
10 1123 Wójcik Monika Warszawa RozpędzOne 1977 K40 42
00:25:08
00:23:48


65
00:26:43
00:25:37
76
00:27:06
00:25:25




3 183
11 204 Molenda Monika Warszawa Nationale Nederlanden KWW 1975 K40 56
00:26:51
00:24:37






63
00:27:17
00:26:07
76
00:28:31
00:25:22
3 195
12 1380 Dettlaff Patrycja NOWA IWICZNA Dream Run 1983 K30 60
00:26:13
00:25:01


78
00:27:11
00:26:14
61
00:26:27
00:24:53




3 199
13 1254 Gaj-Świeżaczyńska Joanna Komorów 1987 K30 64
00:27:35
00:25:15
64
00:27:44
00:25:18


94
00:28:35
00:27:01




3 222
14 324 Panasiuk Olga Warszawa Decathlon Targówek 1992 K20 80
00:28:28
00:26:12
71
00:26:38
00:25:48


73
00:26:59
00:25:23




3 224
15 1658 Antoszkiewicz Dobrawa Warszawa Adidas Runners 1983 K30



104
00:28:41
00:27:45
88
00:27:34
00:26:35


94
00:27:48
00:26:43
3 286
16 1051 Ciszewska Anna Warszawa 1980 K30 142
00:32:35
00:29:13
96
00:29:56
00:27:27
72
00:27:28
00:25:56






3 310
17 117 Chudzik Dorota Łomianki Łomiankowska Grupa Biegowa 1978 K40 67
00:27:29
00:25:17
51
00:26:16
00:24:42


200
00:36:55
00:34:08




3 318
18 1426 Kamińska Maria SZCZERCÓW Bez Faulu 1993 K20 151
00:32:53
00:29:36




100
00:29:15
00:27:32
75
00:29:04
00:26:50


3 326
19 414 Kosewska Dorota Warszawa Biegam na Tarchominie 1968 K50 129
00:31:38
00:28:29


101
00:29:18
00:27:44


106
00:31:34
00:28:23


3 336
20 1331 Łozowska Aneta Warszawa RozpędzOne 1978 K40 98
00:28:15
00:26:55
113
00:30:33
00:28:08






139
00:31:10
00:29:01
3 350
21 1275 Świetlik Magdalena Warszawa 1980 K30 116
00:29:07
00:27:46
126
00:30:58
00:28:33
123
00:30:04
00:28:57






3 365
22 449 Gonet Katarzyna Warszawa RozpędzOne 1974 K40

119
00:30:40
00:28:15


138
00:34:52
00:29:23


114
00:29:45
00:27:35
3 371
23 377 Pieńkowska Agnieszka Warszawa Compensa Aktywni 1977 K40 131
00:31:49
00:28:35
118
00:30:47
00:28:15


129
00:30:58
00:29:04




3 378
24 1088 Różycka Beata Warszawa Team Zabiegane Dni 1963 K50 83
00:28:37
00:26:22


161
00:35:06
00:32:29
139
00:31:19
00:29:40




3 383
25 1689 Stępień Magdalena Książenice Enter Air Runners Club 1982 K30



114
00:29:54
00:28:12


115
00:31:11
00:28:55
157
00:32:09
00:29:57
3 386
26 1701 GUZ MAGDALENA WARSZAWA 1982 K30



136
00:32:36
00:29:57


136
00:33:34
00:30:24
121
00:29:12
00:27:59
3 393
27 394 Szalewicz Ewa Łomianki Łomiankowska Grupa Biegowa 1979 K40





199
00:36:53
00:34:06
97
00:31:09
00:28:03
118
00:30:07
00:27:49
3 414
28 256 Jędraszczyk Karolina Warszawa Nationale Nederlanden Running Team 1983 K30 156
00:32:58
00:29:51
160
00:32:33
00:30:02


154
00:33:08
00:30:28




3 470
29 1137 Jastrzębska Anna Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team 1982 K30 162
00:33:30
00:30:08




168
00:33:58
00:31:06
142
00:33:57
00:30:35


3 472
30 28 Kroszka Beata Warszawa Team ZabieganeDni 1971 K40

246
00:50:45
00:48:01


120
00:30:15
00:28:26
110
00:31:45
00:28:36


3 476
31 1206 Szczygielska Agnieszka Piaseczno 1976 K40 149
00:32:56
00:29:29
181
00:33:42
00:31:10




167
00:37:05
00:33:34


3 497
32 254 Sztuba Olga Warszawa 4Sz 1982 K30 184
00:34:49
00:31:18
165
00:32:47
00:30:19
168
00:36:18
00:33:43






3 517
33 1309 Petrajtis Aneta Dziekanów lesny 1971 K40 182
00:34:27
00:31:10


156
00:34:36
00:31:59
186
00:36:13
00:33:12




3 524
34 1310 Gwiazdowicz Maja Warszawa 1971 K40 181
00:34:27
00:31:10


157
00:34:36
00:31:59
187
00:36:13
00:33:13




3 525
35 1306 Wolska Milena Dębe Wielkie RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie 1986 K30 213
00:36:52
00:33:32




178
00:35:11
00:32:21
149
00:34:39
00:31:21


3 540
36 65 Górzyńska Anna Warszawa 1978 K40

190
00:34:52
00:32:11
175
00:37:10
00:34:32


179
00:37:49
00:34:36


3 544
37 295 Zielińska Sylwia Warszawa 1974 K40 173
00:34:17
00:30:55
175
00:33:35
00:30:57


201
00:37:20
00:34:24




3 549
38 1543 Więcek Anna Warszawa 1987 K30





203
00:37:17
00:34:29
182
00:38:22
00:35:06
195
00:37:54
00:34:41
3 580
39 1581 Pawłowska Malwina Ożarów Mazowiecki 1982 K30

177
00:32:02
00:31:00




198
00:43:04
00:40:00
206
00:43:41
00:40:34
3 581
40 1456 Siwy-Hudowska Anna Warszawa 1977 K40

228
00:38:00
00:35:30




174
00:36:59
00:33:50
185
00:36:16
00:33:01
3 587
41 403 Matejka Małgorzata Warszawa Biegam na Tarchominie 1982 K30 241
00:40:36
00:37:17


178
00:38:51
00:36:08


196
00:42:31
00:39:14


3 615
42 1328 WIŚNIEWSKA EWELINA WARSZAWA 1984 K30 225
00:38:21
00:34:59
224
00:37:34
00:35:04
169
00:36:24
00:33:50






3 618
43 155 Dałkiewicz Marta Warszawa 1985 K30 237
00:40:00
00:36:50
215
00:36:37
00:34:09


185
00:36:01
00:33:09




3 637
44 154 Wierzynska Aga Warszawa 1979 K40 234
00:39:37
00:36:18




211
00:41:04
00:38:17
195
00:41:18
00:38:56


3 640
45 5 Stelmach Dominika Warszawa Adidas Runners Warsaw 1982 K30 1
00:17:15
00:17:14




1
00:17:56
00:17:54




2 2
46 13 Wiśniewska Martyna Warszawa adidas Runners Tricity 1988 K30 3
00:18:50
00:18:46
4
00:19:21
00:19:17








2 7
47 1369 POLISHCHUK MARIYA Warszawa UNTS Warszawa 1994 K20 10
00:20:26
00:20:18


6
00:19:28
00:19:26






2 16
48 1804 Mierzlikin Natalia Warszawa UKS Gepard Warszawa 1989 K30





12
00:20:28
00:20:27
7
00:19:28
00:19:27


2 19
49 1525 Mieloch Tamara Podkowa Leśna Vegerunners/Team Mountain Fuel Polska 1977 K40

10
00:20:15
00:20:12
9
00:19:50
00:19:45






2 19
50 1605 Kazmierczak Marta Warszawa Dream Run 1981 K30



10
00:19:53
00:19:47


10
00:19:57
00:19:51


2 20
51 1688 Kalbarczyk Adriana Warszawa Duklanowski Team 1991 K20



14
00:20:20
00:20:14


9
00:19:42
00:19:39


2 23
52 1755 Bednarczyk Paulina Jozefoslaw Duklanowski Team 1979 K40





26
00:22:32
00:22:25
29
00:22:48
00:22:42


2 55
53 348 SZYMANEK ANNA Warszawa NAPRZÓD MŁOCINY/LEMIESZ TEAM 1980 K30 27
00:25:05
00:22:54


31
00:23:42
00:22:48






2 58
54 91 Stańczyk Karolina Warsaw Dream Run 1974 K40 39
00:24:46
00:23:37




27
00:23:15
00:22:26




2 66
55 1319 Misiak Agata Warszawa Widłorogi 1992 K20 31
00:24:21
00:23:13








38
00:23:08
00:22:53
2 69
56 189 Gorzoch Justyna Warszawa KW Warszawa 1984 K30







31
00:23:58
00:22:50
44
00:25:21
00:23:14
2 75
57 1879 Lepa Katarzyna Warszawa SBRT Warszawa 1981 K30







42
00:25:46
00:23:40
39
00:24:08
00:22:55
2 81
58 1868 Żydek - Róg Renata Warszawa SBRT Warszawa 1983 K30







43
00:25:47
00:23:42
54
00:25:12
00:24:00
2 97
59 112 WRONA Anna Brwinów Good Coach Team 1982 K30

55
00:25:49
00:25:02


58
00:25:39
00:24:46




2 113
60 1419 Zwardoń Ewa WARSZAWA BUXIDA TEAM 1980 K30 54
00:26:36
00:24:24
61
00:26:16
00:25:15








2 115
61 1396 Skryganiuk Liudmyla Warszawa 1988 K30 61
00:27:17
00:25:05
62
00:26:12
00:25:16








2 123
62 1526 Piotrowska Edyta Warszawa Bractwo Biegowe BGK 1977 K40

58
00:26:39
00:25:07


72
00:26:26
00:25:22




2 130
63 1140 Miśkiewicz Martyna Warszawa Team Parszczyńskich / UKS Siódemka Rumia 1989 K30 62
00:27:22
00:25:11


68
00:26:42
00:25:45






2 130
64 1099 Osińska Sylwia Warszawa 1977 K40 77
00:26:53
00:25:37






65
00:28:23
00:26:14


2 142
65 152 Kopcinska kasia Warszawa 1977 K40 79
00:28:23
00:26:11


75
00:27:49
00:26:00






2 154
66 1106 Stańczak Iwona Warszawa Trucht Tarchomin Team 1975 K40

77
00:27:51
00:26:19
77
00:26:20
00:26:06






2 154
67 1036 Redkiewicz Agnieszka Warszawa Team Zabiegane Dni 1983 K30

29
00:23:46
00:22:53


140
00:31:19
00:29:40




2 169
68 359 Hepner Malwina Warsaw Adidas Runners Warsaw 1985 K30 101
00:28:14
00:26:58
85
00:27:46
00:26:48








2 186
69 198 Wierzgała Iwona Warszawa Nationale Nederlanden 1979 K40 106
00:29:47
00:27:21
99
00:30:06
00:27:35








2 205
70 136 Głuszcz Beata Warsaw 1989 K30 75
00:25:43
00:25:34




142
00:31:26
00:29:51




2 217
71 1242 Weber Agata Warszawa JacekBiega Running Team 1975 K40 137
00:31:02
00:28:53
87
00:27:48
00:26:55








2 224
72 1513 Orłowska Monika Grodzisk Mazowiecki 1979 K40

131
00:31:45
00:28:43


99
00:29:59
00:27:19




2 230
73 1758 Kakolecka Justyna Warszawa 1973 K40





127
00:29:49
00:28:47
105
00:30:24
00:28:16


2 232
74 443 Witkowska-Patena Ewa WARSZAWA 1987 K30

122
00:30:49
00:28:21


121
00:30:09
00:28:27




2 243
75 456 Cichowicz Martyna Warszawa 1993 K20







88
00:29:59
00:27:41
156
00:32:55
00:29:54
2 244
76 1228 Metera Anna Warszawa 1975 K40 130
00:30:46
00:28:34
120
00:30:46
00:28:19








2 250
77 1812 Bernacka Julia Warszawa 1994 K20







121
00:32:43
00:29:28
171
00:34:34
00:31:18
2 292
78 1440 Lipińska Kamila Warszawa 1984 K30

157
00:31:29
00:29:57
141
00:32:03
00:30:28






2 298
79 1899 LEWANDOWSKA AGNIESZKA WARSZAWA 1979 K40







123
00:31:39
00:29:33
179
00:35:31
00:32:23
2 302
80 1900 LEWANDOWSKA OLGA WARSZAWA 2003 K16







124
00:31:41
00:29:35
178
00:35:29
00:32:22
2 302
81 1261 Czaja Paula Książenice Wichura 1992 K20 171
00:33:55
00:30:44
139
00:31:37
00:29:08








2 310
82 73 Trościańczyk Agata Warszawa 1975 K40 143
00:31:34
00:29:16
167
00:32:02
00:30:23








2 310
83 1100 Kwinta Sylwia Warszawa 1977 K40 177
00:34:20
00:30:57


147
00:31:56
00:30:58






2 324
84 274 Miedzińska Katarzyna Łomianki Dolne 1972 K40 180
00:34:24
00:31:06


152
00:34:11
00:31:31






2 332
85 134 Patrzałek Anna Warszawa 1983 K30 170
00:32:00
00:30:43
172
00:32:12
00:30:36








2 342
86 36 Dermańska Marta Warszawa 1984 K30

184
00:32:20
00:31:19


160
00:32:15
00:30:37




2 344
87 428 Fain Oksana Warszawa 1986 K30 175
00:32:13
00:30:56
182
00:33:40
00:31:16








2 357
88 262 Łachmanowicz Domi Warszawa 1991 K20 194
00:35:26
00:32:08




166
00:33:59
00:31:04




2 360
89 1186 Popiolek Joanna Warsaw 1974 K40 197
00:35:44
00:32:25


163
00:34:48
00:33:00






2 360
90 1864 Kacprzyk Agnieszka Warszawa 1979 K40







188
00:39:30
00:36:16
176
00:35:20
00:32:09
2 364
91 1266 Jaworska Klaudia Warszawa 1996 K20 201
00:36:21
00:32:49






165
00:36:48
00:33:30


2 366
92 1893 Żyła-Zdziech Sylwia Warszawa 1976 K40







193
00:40:57
00:37:43
200
00:38:23
00:35:11
2 393
93 1152 Januszwwska Aleksandra Warszawa 2001 K16

229
00:38:01
00:35:32
181
00:38:11
00:36:24






2 410
94 80 Cichocka Magdalena Warszawa 1983 K30 222
00:38:10
00:34:37
223
00:37:43
00:34:57








2 445
95 1181 Krajnik Agnieszka Warszawa Klub Biegacza Providenta 1968 K50

242
00:47:31
00:44:37






213
00:45:31
00:42:08
2 455
96 341 Kaniewska Katarzyna Piastow 1980 K30 244
00:41:24
00:38:04
238
00:42:46
00:40:08








2 482
97 54 Smoczyk Mirosława Warszawa 1975 K40 250
00:50:47
00:47:17
244
00:49:10
00:46:25








2 494
98 1062 Zielińska Weronika Warszawa 12tri.pl / ASICS FrontRunner Poland 1986 K30

7
00:20:09
00:20:07








1 7
99 1553 Karolczuk Aleksandra Rawa Mazowiecka KP LO Rawa Mazowiecka 2004 K16

11
00:20:59
00:20:53








1 11
100 2035 MCBAIN JENNY BICESTER ALCHESTER 1977 K40









12
00:20:19
00:20:11
1 12
101 1416 Pankiewicz Paulina Warszawa AR, Krzepcy i Wsciekła 1980 K30 12
00:22:16
00:21:08










1 12
102 1999 Fortuniak Weronika Warszawa UNTS Warszawa 1998 K20









13
00:20:26
00:20:23
1 13
103 1545 Kąkolecka Klaudia Warszawa 2003 K16

19
00:22:31
00:21:44








1 19
104 1897 RZEMIENIEWSKA-JASTRZĘBSKA Marta Warszawa Ducla Academy 1994 K20







20
00:21:51
00:21:41


1 20
105 1625 Ciolczyk Magda Warszawa Mbc team 1981 K30



21
00:22:35
00:21:42






1 21
106 1067 Gasiorowska alicja Piaseczno Żórawski Team 1978 K40 22
00:23:28
00:22:22










1 22
107 1870 Winkowska-Struzik Magdalena Warszawa Duklanowski Team / ObiegUWka 1983 K30







24
00:23:13
00:22:11


1 24
108 1216 Wnęk Joanna Warszawa Off-road Runners Benefit Systems 1986 K30

25
00:22:24
00:22:10








1 25
109 1764 Cewińska Ida Warszawa, MAZOWIECKIE Trimasters 1994 K20





25
00:23:06
00:22:12




1 25
110 2004 Mikołajczyk Katarzyna Warszawa 1984 K30









29
00:22:50
00:22:33
1 29
111 1632 Iniewski Daria Warszawa 1995 K20



29
00:22:45
00:22:37






1 29
112 2002 Filipczak Jagoda Warszawa PUKS Młode Orły 1994 K20









32
00:22:55
00:22:39
1 32
113 1648 Kleczkowska Katarzyna Klara Warszawa 1985 K30



33
00:24:00
00:22:52






1 33
114 1188 Majewska-Ostrowska Maja Warszawa 1981 K30

33
00:24:16
00:23:18








1 33
115 1774 KOMOROWSKA AGNIESZKA ŁOMIANKI PARASPORTOWI 2003 K16





37
00:24:00
00:23:13




1 37
116 1478 WENTYKIER BEATA PIASECZNO 1978 K40

39
00:24:32
00:23:41








1 39
117 1316 Siedlecka Anna Warszawa 1984 K30 40
00:25:51
00:23:40










1 40
118 1571 Suwała Katarzyna Warszawa adidas Runners Warsaw 1988 K30

43
00:24:07
00:23:47








1 43
119 1642 Peszek Katarzyna Warszawa Dzikie Grubasy Szatana / ARW 1978 K40



43
00:26:43
00:24:02






1 43
120 1796 Sęk Zofia Warszawa 1976 K40





44
00:24:41
00:23:41




1 44
121 1413 Jastak Natalia Warszawa 2001 K16 45
00:26:08
00:23:55










1 45
122 1666 Dłużniewska Paulina WARSZAWA 2001 K16



45
00:25:07
00:24:16






1 45
123 326 Paluch Dorota Warszawa Adidas Runners Warsaw 1989 K30

46
00:24:26
00:24:08








1 46
124 1916 Kalukiewicz Amelia Słupno MYKK 1975 K40









47
00:24:37
00:23:30
1 47
125 1761 Wasielewska Natalia Warszawa 1982 K30





47
00:25:06
00:24:04




1 47
126 60 Ogrocka Agnieszka Warszawa adidas Runners Warsaw 1979 K40

47
00:24:59
00:24:12








1 47
127 2029 Białek Sabina Warszawa Adidas Runners 1983 K30









48
00:24:42
00:23:40
1 48
128 1292 Karpiłowska Maria Warszawa 1978 K40 48
00:26:25
00:24:09










1 48
129 1139 Kot Wioleta Warszawa 1982 K30 52
00:25:37
00:24:21










1 52
130 1568 ZUBELEWICZ-JERUZALSKA ANNA WARSZAWA 1987 K30

56
00:26:01
00:25:05








1 56
131 2011 Młodzińska Nina Warszawa 1998 K20









58
00:25:16
00:24:11
1 58
132 1838 Sobczynska Krystyna Nasielsk 1975 K40







60
00:27:01
00:25:51


1 60
133 1881 Jaskólska Magda Warszawa Vege Runners 1991 K20









61
00:25:37
00:24:29
1 61
134 1273 Michalak Marta Płońsk KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 1978 K40 63
00:27:21
00:25:12










1 63
135 1295 Bąk Martyna Tomaszów Mazowiecki 1996 K20 65
00:27:33
00:25:15










1 65
136 1299 Cios Oliwia Milejów 1997 K20 66
00:27:34
00:25:16










1 66
137 1668 Andrzejewska-Sobieszek Ewa Warszawa Sport_Life_Balance 1978 K40



66
00:27:15
00:25:39






1 66
138 1841 Szuster Zofia Warszawa 1983 K30







67
00:28:38
00:26:20


1 67
139 1958 Kozłowska Joanna Olsztyn Drużyna Wilka/BRAG rzeczy niemożliwych 1982 K30









68
00:27:03
00:24:57
1 68
140 1575 Lipińska Katarzyna Marki Markowi Biegacze 1986 K30

68
00:26:29
00:25:33








1 68
141 1286 Szpoton Monika Warszawa Adidas Runners 1985 K30 69
00:26:29
00:25:20










1 69
142 1792 JAWORSKA NATASZA ZIELONKI PARCELA PARASPORTOWI 2000 K16





70
00:26:04
00:25:17




1 70
143 1765 Zubelewicz Anna Warszawa RozpędzOne 1987 K30





74
00:27:04
00:25:23




1 74
144 2020 MIECZNIKOWSKA BARBARA warszawa SBRTWarszawa 1976 K40









75
00:28:23
00:25:20
1 75
145 1486 Lipińska Marlena Warszawa 1988 K30

75
00:27:11
00:26:06








1 75
146 1711 Dziewińska Dagmara Warszawa 1984 K30







80
00:29:24
00:27:15


1 80
147 1945 Senger Natalia Warszawa LTT Lipusz 1983 K30









81
00:27:00
00:25:57
1 81
148 1949 Wildner Ewelina Warszawa 1982 K30









83
00:28:12
00:26:04
1 83
149 1458 Chojnacka Sylwia Warszawa adidas Runners Warsaw 1982 K30

83
00:28:26
00:26:45








1 83
150 1802 Grabska Katarzyna Stężyca 1994 K20





85
00:27:48
00:26:13




1 85
151 380 Talarek Renata Zamienie i-Sport team 1984 K30 86
00:28:35
00:26:27










1 86
152 1924 Łaskawska Justyna Warszawa 1980 K30









89
00:29:32
00:26:29
1 89
153 1431 Vovk Alina Warszawa adidas Runners Warsaw 1991 K20 89
00:28:50
00:26:39










1 89
154 1943 Wojciechowska Magdalena Warszawa Bractwo Biegowe BGK 1988 K30









90
00:28:45
00:26:34
1 90
155 1323 Dąbrowska Anna Maria Gdynia Adekada 1975 K40





90
00:29:17
00:26:37




1 90
156 317 Kralik Sylwia Warszawa 1982 K30 90
00:28:55
00:26:45










1 90
157 1485 Bartosiewicz Daria Warszawa Dzikie Grubasy Szatana 1987 K30

90
00:28:46
00:27:04








1 90
158 1837 Popielarska Marta Nasielsk 1991 K20







90
00:28:56
00:27:45


1 90
159 1531 Jędrzejczyk Anna Otwock Enter Air Runners Club 1993 K20

91
00:29:31
00:27:08








1 91
160 1381 Berkan Małgorzata Warszawa 1980 K30 93
00:29:07
00:26:48










1 93
161 1569 Nowak Katarzyna Warszawa Dzikie Grubasy Szatana 1987 K30

93
00:29:01
00:27:19








1 93
162 1944 Michałowska Anna Warszawa Biegam na Tarchominie 1977 K40









95
00:29:45
00:26:43
1 95
163 1232 Tabaszewska Małgorzata Warszawa 1983 K30 95
00:30:06
00:26:51










1 95
164 1767 Winiarska-Maks Ewa Kiełczówek 1987 K30





96
00:28:10
00:27:09




1 96
165 2036 BENNETT STEPHANIE PLAYMOUTH PLAYMOUTH MUSKETEERS RC 1993 K20









97
00:28:52
00:26:45
1 97
166 2033 AIREY DEBBIE BRISTOL STANBRIDGE ELIERS 1977 K40









98
00:29:01
00:26:54
1 98
167 1498 Bałdyga Aleksandra Warszawa Kyokushin Dojo Młode Lwy 1995 K20

98
00:29:11
00:27:33








1 98
168 1909 MARYSZCZAK MAGDA DĘBE WIELKIE SBRT WARSZAWA 1980 K30







98
00:30:15
00:28:03


1 98
169 2014 Sawicka Aleksandra Żelechów gmina Żabia Wola 1981 K30









101
00:28:19
00:27:07
1 101
170 1267 Chmielewska Martyna Warszawa 1991 K20



102
00:30:22
00:27:44






1 102
171 122 Lewandowska Joanna Warszawa 1972 K40 103
00:29:13
00:27:03










1 103
172 1639 Mackiewicz Dorota Warszawa 1974 K40



103
00:28:49
00:27:44






1 103
173 1243 Kazin Karolina Dywity PRON SQUAD 1993 K20

103
00:30:21
00:27:48








1 103
174 1560 GRONOSTAJ KATARZYNA WARSZAWA 1992 K20

108
00:30:31
00:28:02








1 108
175 1649 Dobrosielska Ola Chotomów 1989 K30



109
00:29:34
00:28:02






1 109
176 1480 Naworol Aleksandra Warszawa 1992 K20

109
00:29:40
00:28:02








1 109
177 1961 Gerwel-Wronka Magdalena Klaudyn 1981 K30









110
00:29:36
00:27:33
1 110
178 34 Stępień Dorota Warszawa 1984 K30

110
00:29:07
00:28:06








1 110
179 1060 Zasuwa Marta Warszawa 1981 K30 111
00:30:45
00:27:33










1 111
180 1387 Mientkiewicz Paulina Warszawa 1990 K20 112
00:30:49
00:27:37










1 112
181 1586 Ignaczak Katarzyna Koszalin 1986 K30



112
00:30:53
00:28:09






1 112
182 1824 Jarkowska Anita Warszawa 1984 K30







113
00:30:51
00:28:46


1 113
183 1775 JAWORSKA TERESA ZWOLEŃ 1975 K40





115
00:29:53
00:28:15




1 115
184 199 Werstak Anna Michałowice adidas Runners Warsaw 1986 K30





116
00:29:51
00:28:15




1 116
185 1962 par justyna warszawa Anpharm PF 1991 K20









117
00:28:51
00:27:48
1 117
186 2040 Długosz Katarzyna Lublin STAY INSANE 1987 K30









120
00:28:56
00:27:53
1 120
187 374 Figacz Łucja Warszawa Agisko Polska 1992 K20 120
00:30:14
00:27:58










1 120
188 1813 Nawrot Magdalena Warszawa 1982 K30







120
00:32:30
00:29:21


1 120
189 1234 Ziółkowska Ewelina Warszawa Off-Road Runners Benefit Systems 1987 K30 123
00:31:18
00:28:11










1 123
190 1750 Czenska Magdalena Warszawa 1981 K30





125
00:30:23
00:28:44




1 125
191 1211 Sędkowska Sylwia Warszawa Cogitare Team 1992 K20 126
00:31:26
00:28:13










1 126
192 1756 Lewandowska Ilona Warszawa Adidas Runners Warsaw 1994 K20





126
00:30:20
00:28:45




1 126
193 1831 ŻYWEK TERESA WARSZAWA Tripower.pl 1947 K60







126
00:32:56
00:29:43


1 126
194 2043 Paszek Krystyna Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1961 K50









127
00:31:35
00:28:24
1 127
195 1359 Madej Malgorzata Niedrzwica Duza 1964 K50 128
00:29:38
00:28:22










1 128
196 20 Kądzielska Magdalena Koczargi Stare 1976 K40





128
00:31:52
00:29:01




1 128
197 1929 Giczewska Ewa Warszawa I możesz więcej 1982 K30









130
00:30:31
00:28:30
1 130
198 1493 Kukawska Agata Warszawa 1992 K20



131
00:32:12
00:29:33






1 131
199 1876 Bernardelli Katarzyna Warszawa 1996 K20







131
00:33:28
00:30:05


1 131
200 1941 Olszanowska Karolina Warszawa 1976 K40









132
00:31:44
00:28:30
1 132
201 1953 Mrozek Aneta Wrocław 1977 K40









133
00:31:47
00:28:34
1 133
202 1517 Mikszewicz Paula Warszawa 1992 K20

133
00:30:21
00:28:48








1 133
203 1437 Żwirkowska Anita Warszawa 1990 K20

134
00:30:37
00:28:48








1 134
204 1884 Oley-Trojanowska Erika Warszawa 1980 K30







134
00:33:36
00:30:15


1 134
205 1919 Kołoszko Anna Warszawa 1985 K30









135
00:31:43
00:28:36
1 135
206 1080 Kowalska Kinga Warszawa 1987 K30

135
00:30:28
00:28:50








1 135
207 1938 Truszkowska Agnieszka Legionowo szyje kolorowo 1982 K30









137
00:30:56
00:28:48
1 137
208 1441 Zbrzezna Paulina Warszawa 1993 K20

137
00:31:41
00:29:02








1 137
209 1706 GRZEŚKOWIAK ANNA WARSZAWA 1979 K40



137
00:32:36
00:29:57






1 137
210 165 Bogusz Anita Warszawa Nationale-Nederlanden 1968 K50







137
00:33:38
00:30:30


1 137
211 1338 Świstak Ilona WARSZAWA Klub Biegacza Provident 1985 K30 138
00:31:08
00:28:59










1 138
212 1171 Popławska Monika Węgorzewo 1989 K30 139
00:32:14
00:28:59










1 139
213 1098 ROMANOWSKA AGATA Warszawa 1984 K30 140
00:32:23
00:29:08










1 140
214 1667 Szymańska Karolina Warszawa 1980 K30



140
00:33:04
00:30:27






1 140
215 1740 Wieczorek Dorota Debe Wielkie 1981 K30







140
00:32:47
00:30:35


1 140
216 1572 Szaniawska Jolanta Glina 1970 K40

144
00:31:36
00:29:15








1 144
217 1422 KOSIERADZKA MAŁGORZATA WARSZAWA 1989 K30 144
00:32:37
00:29:25










1 144
218 1489 Zawadzka-Nazimek Joanna Warszawa Przybysze z Matplanety 1982 K30

145
00:31:46
00:29:17








1 145
219 1651 Augustyniak Aleksandra Warszawa 1977 K40



145
00:32:18
00:30:42






1 145
220 1555 KOBIERNICKA ALEKSANDRA WARSZAWA 1989 K30

146
00:30:16
00:29:18








1 146
221 1735 Kochman Iwona Warszawa Vege Runners 1963 K50







146
00:34:21
00:31:07


1 146
222 1020 Nijakowska Anna Warszawa Dzikie Kaczki 1992 K20

148
00:31:48
00:29:19








1 148
223 1462 Sobolewska Aleksandra Warszawa 1996 K20

150
00:31:01
00:29:28








1 150
224 1987 Kąkowska Julia Warszawa 1985 K30









150
00:32:49
00:29:37
1 150
225 1399 FUTOMIA KATARZYNA WARSZAWA 1988 K30 152
00:32:53
00:29:37










1 152
226 1928 Ziomek Anna warszawa 1979 K40









154
00:32:52
00:29:49
1 154
227 1907 BARAŃSKA KATARZYNA WARSZAWA 1983 K30







154
00:35:23
00:32:13


1 154
228 1561 Prymek Agata Olsztyn 1997 K20

155
00:32:15
00:29:53








1 155
229 1717 Redzinska Dorota Skubianka 1977 K40









159
00:32:10
00:29:59
1 159
230 1614 Gurdziel Malgorzata Warszawa 1973 K40



160
00:35:06
00:32:26






1 160
231 1871 Janowska Monika Mława grupa biegowa URPL 1992 K20







160
00:36:09
00:32:47


1 160
232 1496 Kudła Joanna Warszawa Kudłate Makarony 1989 K30

161
00:31:04
00:30:04








1 161
233 1982 Hunkiewicz Ewa Warszawa 1978 K40









161
00:33:33
00:30:21
1 161
234 1849 Kaczmarska Magdalena Warszawa Grupa biegowa URPL 1977 K40







162
00:36:18
00:32:58


1 162
235 1855 Aleksiejuk Anastazja Warszawa 1985 K30







163
00:36:19
00:33:00


1 163
236 1731 Konarzewska Katarzyna Stara Wieś 1981 K30







164
00:35:22
00:33:09


1 164
237 1769 Nowacka Katarzyna Bydgoszcz 1986 K30





165
00:32:41
00:30:58




1 165
238 1220 Turczyn-Pakuła Aneta Warszawa 1977 K40 166
00:33:31
00:30:23










1 166
239 1442 Szymonik Agnieszka Warszawa 1994 K20

168
00:32:56
00:30:27








1 168
240 1990 Stachurska Katarzyna Warszawa Praga 1987 K30









168
00:33:12
00:31:08
1 168
241 1390 WALENDOWICZ EWA WARSZAWA 1986 K30 169
00:34:09
00:30:43










1 169
242 1811 Radzio Aleksandra Warszawa 1995 K20







171
00:35:53
00:33:39


1 171
243 1302 Meissner Magdalena Warszawa 1991 K20 172
00:34:00
00:30:50










1 172
244 1315 Jakubowska Magdalena Warszawa 1985 K30 174
00:33:11
00:30:55










1 174
245 1535 Niemiec Bogusia Wisła 1989 K30

174
00:33:29
00:30:57








1 174
246 1959 Antoniak Agnieszka Warszawa 1990 K20









174
00:33:08
00:31:59
1 174
247 1246 Kucharska Katarzyna Konstantynów Łódzki 1983 K30

176
00:33:24
00:30:58








1 176
248 1672 MAZUŚ ANNA WARSZAWA 1971 K40



177
00:37:33
00:34:59






1 177
249 316 Berger Hortensja Marki 1983 K30 178
00:34:29
00:30:59










1 178
250 1908 ZARZYCKA MONIKA POZNAŃ 1983 K30







178
00:37:45
00:34:35


1 178
251 1252 Idzik Natalia Warszawa Sklep Biegacza Running Team 1998 K20 179
00:34:14
00:31:04










1 179
252 1694 Talaga Anna Kozienice 1992 K20







180
00:34:52
00:34:52


1 180
253 1436 Salamon Marta Bydgoszcz Wkurw_team 1987 K30

183
00:33:05
00:31:17








1 183
254 1272 Giersz Adrianna Mińsk Mazowiecki OFF-ROAD RUNNERS BENEFIT SYSTEMS 1990 K20 183
00:34:25
00:31:18










1 183
255 1577 ŁUKIEWICZ KATARZYNA WARSZAWA 1979 K40

186
00:38:15
00:31:32








1 186
256 1889 Miłaszewska Karolina Warszawa 1978 K40







187
00:37:56
00:35:42


1 187
257 461 Rączkowska Patrycja WARSZAWA MYKK 1984 K30









189
00:36:52
00:33:31
1 189
258 1209 Piekarczyk Dorota Warszawa 1969 K50 190
00:35:10
00:31:43










1 190
259 1333 Andrejew Agnieszka Ząbki Bóbr Tłuszcz 1970 K40 191
00:35:12
00:31:51










1 191
260 1827 Lis Anna Warszawa 2002 K16









191
00:36:58
00:33:55
1 191
261 1993 Barczuk Magda Warszawa 1992 K20









193
00:37:24
00:34:08
1 193
262 1240 Woźniakowska Karolina Warszawa 1997 K20 195
00:35:26
00:32:09










1 195
263 1519 Kowalska-Bojar Monika Warszawa 1976 K40

196
00:35:10
00:32:42








1 196
264 1502 Bukała Klaudia Bałtów 1995 K20

197
00:34:29
00:32:44








1 197
265 1464 Koler Adrianna Warszawa 1995 K20

198
00:34:29
00:32:44








1 198
266 1157 Siwek Magdalena Warszawa 1981 K30

200
00:35:23
00:33:00








1 200
267 1521 Lach Monika Warszawa 1977 K40

202
00:35:31
00:33:01








1 202
268 1979 Dimitrow Agnieszka Warszawa D7 1976 K40









202
00:38:02
00:35:47
1 202
269 1955 Pszczółkowska Edyta Warszawa 1992 K20









204
00:36:40
00:36:24
1 204
270 1776 Spytek Justyna Warszawa Para Sportowi 1980 K30





206
00:39:26
00:36:45




1 206
271 1511 Cyburska Agata Warszawa 1997 K20

210
00:36:24
00:33:37








1 210
272 1454 Pisarczyk Anna Warszawa Naprzód Młociny 1981 K30

212
00:36:29
00:33:55








1 212
273 1969 Wachnicka Agnieszka Otwock 1979 K40









212
00:45:31
00:42:04
1 212
274 1512 Hajduk Magdalena Warszawa 1992 K20

214
00:36:29
00:33:59








1 214
275 1751 Al-Askari-Czyżewska Barbara Pułtusk indywidualnie 1957 K60





214
00:44:44
00:42:03




1 214
276 1986 Bacewicz Katarzyna Warszawa 1980 K30









214
00:46:34
00:43:09
1 214
277 349 Ostrowska Aneta Warszawa 1976 K40 215
00:36:49
00:33:38










1 215
278 1917 Sergiej Dominika Warszawa 1977 K40









215
00:47:05
00:45:00
1 215
279 1344 Frontczak Joanna Łęczyca 1994 K20 217
00:36:14
00:33:56










1 217
280 1583 POLENS JOANNA WARSZAWA ADIDAS RUNNERS 1996 K20

218
00:36:07
00:34:22








1 218
281 1527 Wiącek Izabela Warszawa ADIDAS RUNNERS WARSAW 1984 K30

220
00:36:12
00:34:27








1 220
282 1434 DOBRZYŃSKA-BLUJ MONIKA WARSZAWA GRUPA DBK WARSZAWA 1977 K40 220
00:34:30
00:34:30










1 220
283 1417 WYMIATAŁ JOANNA WARSZAWA 1990 K20 223
00:38:03
00:34:41










1 223
284 121 Szczepańska Ewa Warszawa 1974 K40 224
00:38:22
00:34:50










1 224
285 1070 Rutkowska Marta Ząbki 1994 K20 226
00:38:24
00:35:03










1 226
286 1564 Siwczyńska Dorota Warszawa 1989 K30

230
00:38:17
00:35:41








1 230
287 1293 Szafran Beata Marków Świnice pump!T 1977 K40

231
00:39:09
00:36:30








1 231
288 1418 WYMIATAŁ MARTA WARSZAWA 1989 K30 232
00:39:30
00:36:08










1 232
289 1507 Kisser Paulina Kobyłka Warszawski Klub Rogatego Morsa 1983 K30

232
00:39:26
00:36:43








1 232
290 77 Zawiślak Ola Warszawa 1986 K30

233
00:39:49
00:37:25








1 233
291 1201 Roman-Dykier Ewa Studzianki 1987 K30

234
00:40:27
00:37:38








1 234
292 1430 Koziarska Anna Duchnice ZIELONE MIELONE 1973 K40 235
00:40:14
00:36:37










1 235
293 387 Bińkowska Katarzyna Warszawa Nationale Nederlanden 1974 K40 236
00:39:06
00:36:41










1 236
294 1570 AL-ASKARI – CZYŻEWSKA BARBARA WARSZAWA 1957 K60

240
00:44:05
00:42:19








1 240
295 1537 Szymczukiewicz Agnieszka Nowy Dwór Mazowiecki 1976 K40

241
00:45:15
00:42:47








1 241
296 1239 Kałuska Karolina Warszawa 1997 K20 242
00:40:42
00:37:25










1 242
297 1400 Ordońska Sandra Nowy Dwór Mazowiecki KB JOGGER Nowy Dwór Mazowiecki 1995 K20 243
00:39:45
00:37:34










1 243
298 1523 Kościelska Anna Warszawa 1969 K50

245
00:50:45
00:48:01








1 245
299 1124 Partyka Mirosława Warszawa 1968 K50 247
00:46:24
00:42:54










1 247
300 1339 Sas Aldona Piastów 1961 K50 248
00:46:24
00:42:54










1 248

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni