Warszawa

Klasyfikacja generalna 2019/2020

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 79 Maron Jacek Warszawa Adidas Runners Warsaw / Jack team 1968 M50 5
00:20:02
00:19:57
9
00:22:08
00:21:57
1
00:19:22
00:19:17
2
00:19:37
00:19:33
1
00:19:41
00:19:36
8
00:22:57
00:22:16
6 9
2 370 Czerwoński Artur Łomianki Widłorogi/KS Lemiesz Team 1968 M50 2
00:19:34
00:19:29


3
00:20:02
00:19:56
3
00:19:51
00:19:45


3
00:20:14
00:19:59
4 11
3 1061 Kucharski Piotr Lubartów 12tri.pl 1968 M50 3
00:19:40
00:19:37
4
00:20:13
00:20:07
5
00:20:20
00:20:17
4
00:20:01
00:19:57
4
00:20:37
00:20:34
2
00:19:39
00:19:37
6 13
4 1162 Łobejko Wiesław Stanisławów Drugi Bravehearts Legionowo 1968 M50 4
00:19:46
00:19:39
3
00:19:56
00:19:49
4
00:20:08
00:20:00
6
00:20:39
00:20:32
2
00:20:23
00:20:15
6
00:20:36
00:20:31
6 13
5 1294 Weremczuk Stanisław Warszawa 1969 M50 6
00:21:10
00:20:02
2
00:19:39
00:19:32
2
00:19:50
00:19:46
5
00:20:26
00:20:19




4 15
6 1035 OLSZAK ZENON warszawa OB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA 1964 M50

8
00:21:38
00:21:27
8
00:22:20
00:22:11
7
00:21:33
00:21:24


5
00:20:25
00:20:20
4 28
7 222 Polak Lechosław Pęcice Małe LechuBiega 1963 M50 9
00:24:24
00:23:15
11
00:23:45
00:22:57
9
00:23:40
00:22:51
10
00:23:45
00:22:54
6
00:24:09
00:23:05
15
00:24:19
00:23:15
6 34
8 255 Kosowski Przemysław Warszawa Nationale Nederlanden Running Team 1969 M50

6
00:21:01
00:20:52


8
00:21:53
00:21:43
5
00:22:01
00:21:53
16
00:25:39
00:23:35
4 35
9 1032 Rataszewski Marek Warszawa Warsaw run club 1961 M50 10
00:24:37
00:23:27
12
00:24:30
00:23:38
10
00:24:49
00:23:57
11
00:24:23
00:23:30




4 43
10 1130 Rynkun Ludomir Nowy Dwór Mazowiecki KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki 1968 M50 11
00:25:23
00:24:06
13
00:24:37
00:23:43


17
00:26:08
00:25:12
11
00:25:48
00:24:36
13
00:24:24
00:23:12
5 48
11 402 Żywień Marek Warszawa ONLY SPEEDWAY 1966 M50 12
00:25:39
00:24:26
16
00:25:16
00:24:25
12
00:25:55
00:25:05
14
00:25:23
00:24:28
10
00:25:29
00:24:21
17
00:25:28
00:24:22
6 48
12 43 Dąbrowski Marcin Warszawa 1967 M50 15
00:27:35
00:25:22
17
00:26:51
00:25:12
11
00:26:03
00:25:03
16
00:25:48
00:24:45


23
00:28:04
00:25:58
5 59
13 1143 Kaska Krzysztof Legionowo 1969 M50 16
00:28:10
00:25:58
18
00:26:51
00:25:17
15
00:28:31
00:25:46
21
00:27:29
00:25:43
12
00:27:33
00:25:25


5 61
14 1604 Jachoł Gerard Warszawa 1964 M50



14
00:27:02
00:25:28
19
00:26:27
00:25:20
13
00:27:56
00:25:49
18
00:25:53
00:24:48
4 64
15 1055 Wojciechowski Ryszard Warszawa Kuźnia Triathlonu 1968 M50 14
00:26:25
00:25:18
19
00:26:46
00:25:54
17
00:26:55
00:26:06


16
00:29:37
00:28:35
25
00:29:25
00:28:20
5 66
16 1322 Kubasiewicz Artur Warszawa 1965 M50 19
00:31:36
00:28:21
20
00:28:09
00:26:30
16
00:28:32
00:26:00
20
00:27:33
00:25:42


21
00:26:49
00:25:35
5 75
17 273 Miedziński Piotr Łomianki Dolne MSD Running Club 1969 M50 24
00:34:24
00:31:06


25
00:34:13
00:31:33
13
00:25:57
00:24:19
14
00:30:31
00:27:26


4 76
18 16 Brzozowski Artur Warszawa 1966 M50 18
00:29:11
00:26:59
22
00:28:50
00:27:17


26
00:31:57
00:30:10
23
00:32:50
00:30:35


4 89
19 1119 rzepka mirek warszawa New Balance Run Club 1960 M50 20
00:30:46
00:28:27
28
00:31:43
00:29:05
19
00:29:30
00:28:28
22
00:29:47
00:28:06


31
00:32:44
00:30:34
5 89
20 106 Korczykowski Artur Warszawa 1966 M50

23
00:28:56
00:27:51
22
00:30:19
00:29:21
28
00:35:06
00:31:45
19
00:31:27
00:29:18
26
00:31:40
00:28:28
5 90
21 1040 Grałek Paweł Marki Markowi Biegacze 1960 M50 17
00:28:23
00:26:14
25
00:28:53
00:27:56




20
00:31:30
00:29:23
29
00:31:23
00:29:22
4 91
22 206 Rubaszewski Paweł Warszawa 1961 M50 23
00:31:40
00:29:25
29
00:30:59
00:29:25


24
00:31:12
00:29:34
17
00:31:29
00:29:12
27
00:31:07
00:28:56
5 91
23 148 Wykręt Krzysztof Warszawa 1968 M50

24
00:28:56
00:27:52
23
00:30:20
00:29:21
27
00:35:05
00:31:44
18
00:31:26
00:29:17
30
00:32:38
00:29:26
5 92
24 397 Maliszewski Jerzy Warszawa 1966 M50 25
00:40:30
00:37:05
30
00:34:39
00:32:08
20
00:30:36
00:28:52
23
00:31:10
00:29:31


28
00:32:29
00:29:21
5 96
25 1192 ZALEWSKI TOMASZ Warszawa 1964 M50 22
00:32:30
00:29:17
27
00:31:33
00:29:03


31
00:35:13
00:33:22
22
00:32:35
00:30:12
34
00:36:07
00:33:01
5 102
26 1606 Skolik Andrzej Cybulice Małe Fundacja Wojskowości Polskiej 1967 M50



24
00:32:15
00:29:36
29
00:35:22
00:32:37
24
00:36:04
00:32:50
33
00:36:07
00:32:53
4 110
27 87 Fornalski Andrzej Warszawa 1969 M50

32
00:42:52
00:41:13


34
00:40:16
00:38:32
26
00:40:51
00:38:36
20
00:26:14
00:25:05
4 112
28 49 Różański Robert Warszawa 1969 M50

31
00:36:28
00:33:57


30
00:35:57
00:33:14
25
00:38:41
00:36:20
32
00:35:12
00:32:05
4 118

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1227 Zając Adam WARSZAWA Naprzód Młociny 1967 M50 7
00:20:31
00:20:20
5
00:20:40
00:20:33
6
00:21:08
00:20:57






3 18
2 1798 Manikało Dariusz Lipków 1969 M50





9
00:22:36
00:22:24
7
00:23:22
00:23:09
9
00:23:23
00:22:17
3 25
3 1743 Radzewicz Mariusz Błędów INFJ 1963 M50





12
00:24:28
00:23:41
9
00:24:51
00:23:45
11
00:23:47
00:22:45
3 32
4 1019 Kowalczyk Bogdan Warszawa 1962 M50



18
00:29:38
00:27:06


15
00:30:54
00:27:47
24
00:28:19
00:26:11
3 57
5 344 Czarnota Andrzej Warszawa Nationale-Nederlanden 1966 M50 21
00:31:02
00:28:42


21
00:30:41
00:29:05
25
00:32:31
00:29:47




3 67
6 1401 STEFAŃSKI STEFAN WARSZAWA 1967 M50 1
00:19:29
00:19:27
7
00:21:02
00:20:59








2 8
7 158 Kmieć Cezary Warszawa KS Lemiesz Team Warszawa 1969 M50 8
00:21:21
00:21:11




1
00:19:34
00:19:29




2 9
8 1692 Czerniak Artur Warszawa Klub Sportowy Masakra 1968 M50



13
00:26:54
00:25:17


21
00:32:08
00:29:55


2 34
9 1548 Wójcik Dariusz Warszawa OK!Sport 1967 M50

1
00:18:00
00:17:57








1 1
10 1981 Kosiorek Dariusz Warszawa Adidas Runners Warsaw 1966 M50









1
00:19:32
00:19:27
1 1
11 1852 Briggs Sean Lipków Adidas Runners 1966 M50







3
00:21:27
00:20:23


1 3
12 2037 NOOTT JAMES BRISTOL NBRG 1965 M50









4
00:20:28
00:20:19
1 4
13 1615 guglas mariusz sulejówek 1968 M50



7
00:21:52
00:21:39






1 7
14 2009 Elmola Hameda Warszawa Adidas Runners Warsaw 1969 M50









7
00:22:04
00:21:54
1 7
15 1861 Grządziel Paweł Warszawa SBRT Warszawa 1969 M50







8
00:25:46
00:23:39


1 8
16 2034 HARDY JEFF BRISTOL FIRAMPTON GOTTERELL HARRKERS 1961 M50









10
00:23:39
00:22:31
1 10
17 1567 Freites Luis Marki Pol-Ven team 1961 M50

10
00:23:03
00:22:57








1 10
18 1664 KAMIŃSKI WIESŁAW WARSZAWA Nasielsk Baszta Team 1967 M50









12
00:25:10
00:22:45
1 12
19 191 Czuba Robert Warszawa NA FALI ROBERT CZUBA 1966 M50 13
00:27:10
00:24:55










1 13
20 1925 Urbaniak Krzysztof Bieniewice Warszawa 1967 M50









14
00:23:25
00:23:15
1 14
21 1280 Syrewicz Krzysztof Lidzbark Warmiński 1969 M50

14
00:24:44
00:23:46








1 14
22 1465 Pieniążek Leszek Warszawa Ortoreh Team 1960 M50

15
00:25:35
00:23:52








1 15
23 1729 SERAFIN PAWEŁ WARSZAWA 1966 M50





15
00:25:40
00:24:40




1 15
24 1782 Celiński Tomasz Otwock TUPTUś Otwock 1968 M50





18
00:26:05
00:25:17




1 18
25 1957 Siwiński Jerzy Olsztyn Drużyna Wilka 1960 M50









19
00:27:03
00:24:57
1 19
26 1578 Malinowski Krzysztof Warszawa 1966 M50

21
00:29:28
00:27:02








1 21
27 2032 AIREY ANDY YATE 1966 M50









22
00:28:59
00:25:45
1 22
28 1455 JAROS ARKADIUSZ BRWINÓW Vege Runners 1961 M50

26
00:29:41
00:28:09








1 26
29 1760 Domański Mirosław Warszawa 1963 M50





32
00:36:35
00:33:42




1 32
30 1771 Matusiewicz Jarosław Warszawa 1966 M50





33
00:39:54
00:37:13




1 33
31 1086 PIGUŁA KRZYSZTOF ŁÓDŹ 1962 M50

33
00:46:51
00:44:03








1 33
32 2031 Żyluk Marek Zgorzelec 1963 M50









35
00:35:56
00:33:48
1 35
33 1781 Dąbrowski Andrzej Kobyłka Ostatnia prosta 1960 M50





35
00:45:19
00:42:16




1 35

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni