Warszawa

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 393 Kucharski Piotr Lubartów 12tri.pl 1968 M50 1
00:19:34
00:19:31
1
00:19:43
00:19:41
1
00:19:53
00:19:50
2
00:20:27
00:20:24
3
00:19:53
00:19:49


5 5
2 1012 Maron Jacek Warszawa Adidas Runners Warsaw / Jack team 1968 M50 5
00:20:22
00:20:19
2
00:20:04
00:19:58
2
00:20:05
00:20:00
3
00:21:28
00:21:22
1
00:19:36
00:19:29
1
00:19:24
00:19:18
6 6
3 1234 Czerwoński Artur Łomianki Widłorogi/KS Lemiesz Team 1968 M50 4
00:19:51
00:19:48


4
00:20:12
00:20:07
1
00:20:22
00:20:16
2
00:19:38
00:19:34


4 11
4 449 Zając Adam WARSZAWA Naprzód Młociny 1967 M50 2
00:19:45
00:19:39
4
00:20:16
00:20:13
3
00:20:05
00:20:00


4
00:20:18
00:20:11


4 13
5 61 Domagała Jarosław Warszawa AKTYWNA WARSZAWA 1966 M50 6
00:20:31
00:20:24
3
00:20:09
00:20:05
6
00:20:16
00:20:12


5
00:20:29
00:20:23
2
00:20:36
00:20:32
5 16
6 1181 PIERAŃSKI ADAM Warszawa VEGE RUNNERS 1960 M50

8
00:25:00
00:24:02
9
00:26:20
00:24:43
5
00:24:59
00:23:27
6
00:22:30
00:22:20
4
00:23:12
00:22:04
5 23
7 26 OLSZAK ZENON warszawa OB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA 1964 M50 8
00:21:41
00:21:33




4
00:23:34
00:23:26
9
00:33:51
00:23:49
3
00:21:43
00:21:31
4 24
8 97 Krasnapeutsau Andrey Warszawa 1963 M50 12
00:23:54
00:23:44


7
00:22:53
00:22:41
7
00:24:47
00:24:45
8
00:23:49
00:23:40
8
00:25:21
00:24:06
5 30
9 549 Polak Lechosław Pęcice Małe LechuBiega 1963 M50

10
00:25:20
00:24:30


10
00:26:41
00:25:51
10
00:25:06
00:23:57
6
00:24:11
00:23:01
4 36
10 1277 Jóźwik Jarosław Warszawa 1966 M50 11
00:23:57
00:22:55
6
00:23:22
00:22:33




13
00:26:00
00:24:55
7
00:24:43
00:23:31
4 37
11 77 Żywień Marek Warszawa ONLY SPEEDWAY 1966 M50 14
00:25:16
00:24:24
7
00:24:56
00:23:59
10
00:25:50
00:24:53
8
00:26:12
00:25:21




4 39
12 64 Rynkun Ludomir Nowy Dwór Mazowiecki KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki 1968 M50



15
00:27:52
00:26:46
12
00:27:43
00:26:47
14
00:27:13
00:25:58
10
00:26:02
00:24:49
4 51
13 270 Piekut Andrzej Nowy Dwór Mazowiecki KB Jogger 1959 M50 18
00:25:10
00:24:59


11
00:26:41
00:24:56


12
00:25:24
00:24:15
12
00:25:08
00:24:57
4 53
14 396 Kossakowski Jarosław Warszawa 1961 M50 22
00:27:57
00:26:24
13
00:27:24
00:25:45
13
00:27:38
00:26:00
13
00:28:48
00:27:04
16
00:29:14
00:27:06


5 55
15 79 Wojciechowski Ryszard Warszawa Kuźnia Triathlonu 1968 M50 17
00:24:57
00:24:52


14
00:26:10
00:26:03


17
00:27:24
00:27:17
14
00:26:18
00:25:13
4 62
16 1009 Kowalczyk Bogdan Warszawa 1962 M50 20
00:28:03
00:25:21
15
00:29:44
00:27:13


16
00:31:07
00:28:44
15
00:28:43
00:26:32


4 66
17 1042 Wykręt Krzysztof Warszawa 1968 M50 28
00:38:13
00:35:32
14
00:27:04
00:26:59
24
00:30:28
00:30:15
17
00:28:58
00:28:51
21
00:32:14
00:29:02
17
00:30:31
00:27:20
6 69
18 1039 Korczykowski Artur Warszawa 1966 M50 19
00:26:10
00:25:05
19
00:32:49
00:30:17
17
00:28:32
00:27:34
15
00:28:56
00:28:05
19
00:31:16
00:28:04


5 70
19 1264 Czarnota Andrzej Warszawa Nationale-Nederlanden 1966 M50 23
00:28:58
00:27:19


16
00:28:23
00:27:15
19
00:30:25
00:29:23
23
00:31:46
00:29:38


4 81
20 137 rzepka mirek warszawa New Balance Run Club 1960 M50

17
00:30:37
00:28:05
22
00:31:55
00:29:30
22
00:32:22
00:30:37
26
00:34:05
00:30:50
20
00:32:38
00:29:25
5 81
21 619 Grałek Paweł Marki Markowi Biegacze 1960 M50



21
00:30:54
00:29:06
23
00:33:27
00:31:07
20
00:31:15
00:28:57
19
00:30:07
00:28:49
4 83
22 1294 Dąbrowski Andrzej Kobyłka Ostatnia prosta 1960 M50 24
00:30:33
00:27:54
16
00:29:45
00:27:20
23
00:32:30
00:30:12


27
00:35:18
00:32:04
23
00:33:37
00:30:26
5 86
23 1396 Maliszewski Jerzy Warszawa 1966 M50 25
00:31:33
00:29:53
21
00:36:26
00:32:29
18
00:30:57
00:28:40




24
00:34:11
00:30:56
4 88
24 1048 Brzozowski Artur Warszawa 1966 M50



20
00:31:24
00:28:48
21
00:30:43
00:29:48
25
00:32:58
00:30:48
22
00:31:50
00:29:35
4 88
25 1358 Rubaszewski Paweł Warszawa 1961 M50 26
00:32:44
00:30:08
18
00:31:32
00:29:49
25
00:32:43
00:30:21


24
00:31:51
00:29:45
21
00:31:36
00:29:30
5 88
26 1027 Szewczyk Marek Warszawa Face Nordic Walking Team 1959 M50 29
00:44:16
00:41:14
23
00:43:42
00:40:46


25
00:50:35
00:47:48
29
00:44:46
00:41:18


4 106

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 676 guglas mariusz sulejówek 1968 M50



8
00:24:21
00:22:45


7
00:23:53
00:22:41
5
00:23:53
00:22:43
3 20
2 768 Kubasiewicz Artur Warszawa 1965 M50





18
00:31:55
00:29:13
18
00:30:59
00:27:49
15
00:29:47
00:26:40
3 51
3 639 Mrowiec Paweł Nowa iwiczna Nationale Nederlanden 1966 M50



19
00:30:20
00:28:44
20
00:31:09
00:29:27
22
00:31:45
00:29:37


3 61
4 1068 Wilson Mark Bielawa 1966 M50 27
00:32:56
00:30:20
20
00:33:09
00:30:41


24
00:34:06
00:32:29




3 71
5 239 Senatorski Piotr Warszawa 1961 M50 3
00:19:47
00:19:43


5
00:20:14
00:20:09






2 8
6 500 Jankowski Mariusz Michałowice Elipsoida 1968 M50

5
00:22:36
00:21:45


6
00:26:28
00:24:07




2 11
7 1415 Gałązka Andrzej Warszawa www.runandtravel.pl 1967 M50

9
00:25:24
00:24:26
12
00:26:44
00:25:05






2 21
8 1177 Skowroński Wojciech Warszawa SANTANDER RUNNERS TEAM 1967 M50

12
00:28:22
00:25:36






13
00:27:22
00:25:11
2 25
9 116 Mazur Robert Warszawa 1968 M50 16
00:25:48
00:24:48




11
00:27:45
00:26:06




2 27
10 163 ŁUKASIAK Arkadiusz Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Roweowa 1966 M50 15
00:30:08
00:24:45




14
00:28:11
00:27:14




2 29
11 822 Hajnus Wojciech Warszawa 1965 M50







28
00:35:36
00:32:32
25
00:35:31
00:32:26
2 53
12 497 JANKOWSKI MARCIN WARSZAWA 1968 M50 7
00:22:15
00:21:28










1 7
13 232 Dąbrowski Piotr Warszawa SBBP Łosie 1968 M50 9
00:22:50
00:21:52










1 9
14 897 KAMIŃSKI WIESŁAW WARSZAWA Nasielsk Baszta Team 1967 M50









9
00:26:27
00:24:10
1 9
15 618 Suwald Andrzej Warszawa JacekBiega Running Team 1961 M50





9
00:28:18
00:25:46




1 9
16 370 Szpakiewicz Zbigniew STRZEMBOWO KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku 1964 M50 10
00:23:34
00:22:48










1 10
17 840 Olczak Janusz Warszawa 1964 M50







11
00:24:09
00:23:59


1 11
18 610 Malinowski Krzysztof Warszawa 1966 M50

11
00:27:02
00:24:36








1 11
19 937 JEZIERSKI ZBIGNIEW 1968 M50









11
00:26:10
00:24:53
1 11
20 473 Rataszewski Marek Warszawa Warsaw run club 1961 M50 13
00:24:48
00:23:57










1 13
21 884 Kalisiewicz Krzysztof Warszawa 1962 M50









16
00:29:06
00:27:02
1 16
22 889 Szajer Paweł Warszawa 1965 M50









18
00:29:43
00:27:39
1 18
23 199 Żarczyński Mariusz Warszawa 1966 M50 21
00:28:23
00:25:48










1 21
24 614 GOLUBIŃSKI WIESŁAW WARSZAWA 1959 M50

22
00:35:49
00:32:58








1 22
25 686 Czerniak Artur Warszawa Klub Sportowy Masakra 1968 M50



26
00:34:00
00:31:20






1 26

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni