Warszawa

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 673 Ślusarczyk Mariola Warszawa UKS Barnim Goleniów 1990 K20



1
00:17:46
00:17:45
1
00:17:26
00:17:25
1
00:17:30
00:17:29
2
00:18:31
00:18:30
4 5
2 184 Wicha Iwona Góra Kalwaria DREAM RUN/LŁKS PREFBET ŚNIADOWO 1987 K30 2
00:18:42
00:18:40
2
00:18:19
00:18:18
2
00:18:34
00:18:33
3
00:19:28
00:19:25
2
00:17:50
00:17:48
1
00:16:59
00:16:58
6 7
3 12 Wiśniewska Martyna Warszawa adidas Runners Tricity 1988 K30

3
00:18:45
00:18:43
3
00:19:05
00:19:03


3
00:18:23
00:18:20
3
00:18:58
00:18:55
4 12
4 160 Kazmierczak Marta Warszawa Dream Run 1981 K30 4
00:18:57
00:18:56


4
00:19:23
00:19:21
6
00:21:07
00:21:04
5
00:19:37
00:19:35
6
00:19:10
00:19:08
5 19
5 177 Kostrzewska Justyna Łomianki Dolne Adidas Runner Warsaw 1982 K30 6
00:19:18
00:19:16
17
00:23:05
00:22:12
9
00:21:01
00:20:07
4
00:20:20
00:20:15
4
00:19:30
00:19:26
5
00:19:10
00:19:07
6 19
6 1218 Rybacka Edyta Julianów ActionTwins 1986 K30 3
00:18:51
00:18:49
4
00:19:04
00:19:03
6
00:19:48
00:19:46


7
00:19:53
00:19:50


4 20
7 1025 Mejka Małgorzata Lubawa 1986 K30

6
00:21:08
00:20:47
10
00:20:18
00:20:07
10
00:22:25
00:21:36
14
00:22:57
00:20:52
7
00:19:20
00:19:16
5 33
8 1018 Josypenko Bożena Warszawa DREAM RUN 1978 K40 9
00:20:09
00:20:07


11
00:20:30
00:20:24
7
00:21:16
00:21:09
9
00:20:17
00:20:12
10
00:19:27
00:19:25
5 35
9 284 Kozłowicz Paulina Warszawa 1978 K40 16
00:22:04
00:21:14
8
00:20:56
00:20:50
12
00:20:54
00:20:41
17
00:23:01
00:22:50
10
00:20:28
00:20:18
12
00:20:47
00:20:36
6 42
10 1092 Suchanecka Aleksandra Brwinów Good Coach Team 1995 K20 12
00:20:39
00:20:34


16
00:21:27
00:21:19
8
00:21:38
00:21:31


9
00:19:30
00:19:24
4 45
11 422 Prugar Fukowska Paulina Warszawa NeOn Team 1983 K30 10
00:20:36
00:20:34


13
00:20:59
00:20:53


12
00:20:38
00:20:32
11
00:19:57
00:19:53
4 46
12 1065 JAWORSKA WIOLETA Zwoleń Team Kopeć 1994 K20 11
00:20:41
00:20:34
12
00:22:00
00:21:49


12
00:23:15
00:22:24
16
00:21:39
00:21:32


4 51
13 1160 Jastak Natalia Warszawa 2001 K16 14
00:21:00
00:20:54
10
00:21:18
00:21:14
18
00:21:27
00:21:23
15
00:22:49
00:22:45
18
00:21:53
00:21:49
68
00:26:41
00:25:23
6 57
14 1272 Pniewska Edyta Warszawa Adidas Runners Warsaw 1976 K40 17
00:22:00
00:21:14
11
00:21:36
00:21:26
17
00:21:34
00:21:22
14
00:23:28
00:22:39
19
00:21:56
00:21:49
17
00:21:31
00:21:23
6 59
15 78 Kalbarczyk Adriana Warszawa Duklanowski Team 1991 K20 19
00:22:15
00:21:21
33
00:26:57
00:24:12
15
00:21:28
00:21:17


13
00:20:50
00:20:45
13
00:20:51
00:20:42
5 60
16 233 Żuraniewska Agnieszka Warszawa Nudne Piątki 1977 K40

13
00:22:40
00:21:53
26
00:23:34
00:22:39
28
00:25:18
00:24:27
23
00:23:31
00:22:22
14
00:22:22
00:21:16
5 76
17 476 Zimowicz Magda warszawa 1981 K30 25
00:22:55
00:22:04


21
00:22:08
00:22:01


17
00:21:57
00:21:48
16
00:21:30
00:21:21
4 79
18 1222 Stańczyk Karolina Warsaw Dream Run 1974 K40 24
00:22:11
00:22:01
19
00:22:33
00:22:26
24
00:22:42
00:22:31
22
00:24:05
00:23:56
27
00:22:45
00:22:37
21
00:22:23
00:22:14
6 86
19 53 Szyszko Ewa Marki Markowi Biegacze 1980 K30 36
00:23:41
00:22:53


25
00:23:36
00:22:38
20
00:24:25
00:23:38
29
00:23:51
00:22:43
20
00:22:19
00:22:13
5 94
20 331 Krajewska Hanna Piła 2002 K16 15
00:21:03
00:21:01
14
00:21:57
00:21:56


36
00:25:15
00:25:11
32
00:23:15
00:23:12


4 97
21 1398 Chruściel Lucyna Warszawa adidas Runners Warsaw 1988 K30

54
00:28:06
00:25:19
20
00:22:01
00:21:41
9
00:22:26
00:21:36
15
00:21:15
00:21:01


4 98
22 54 PACIOREK Ewa Marki Markowi Biegacze 1984 K30 29
00:23:27
00:22:40


30
00:24:52
00:23:11
21
00:23:59
00:23:53


19
00:22:18
00:22:12
4 99
23 297 PIETRASIK ELŻBIETA Warszawa 1985 K30 43
00:24:56
00:23:15
16
00:22:51
00:22:04
28
00:24:32
00:22:54
32
00:26:20
00:24:46
28
00:24:46
00:22:41


5 104
24 35 Cymborska Jolanta Warszawa 1981 K30 32
00:22:53
00:22:43
20
00:22:49
00:22:42
33
00:23:55
00:23:45
29
00:24:42
00:24:33
30
00:23:00
00:22:48
25
00:22:45
00:22:34
6 104
25 146 Kuich Aleksandra Józefosław Dream Run 1982 K30 27
00:23:16
00:22:26




30
00:25:33
00:24:38
21
00:22:30
00:22:21
27
00:22:51
00:22:40
4 105
26 322 Furmaniak-Pańczak Joanna Warszawa RozpędzOne 1989 K20 33
00:25:16
00:22:44


22
00:22:03
00:22:01


24
00:23:37
00:22:30
29
00:24:50
00:22:46
4 108
27 1021 Kamińska Angelika WARSZAWA SIOSTRY BIEGAJĄ 1979 K30 22
00:21:43
00:21:38




25
00:24:16
00:24:07
31
00:24:09
00:22:59
31
00:23:57
00:22:51
4 109
28 351 Gadomska Anna Warszawa PZU Sport Team 1981 K30 28
00:23:19
00:22:29
27
00:24:33
00:23:34


26
00:25:45
00:24:12


35
00:24:34
00:23:18
4 116
29 1008 Kuder Anna Warszawa SBRT 1990 K20 35
00:23:42
00:22:51
183
00:35:59
00:33:10
27
00:23:38
00:22:43
39
00:26:16
00:25:21
25
00:22:41
00:22:31


5 126
30 399 ŚWISTAK ANNA Warszawa KB Jogger Nowy Dwór Mazowiecki 1988 K30 26
00:22:30
00:22:13




31
00:25:31
00:24:40
40
00:24:51
00:23:43
32
00:24:16
00:23:11
4 129
31 536 BOGDAŃSKA Katarzyna WARSZAWA 1995 K20

34
00:24:25
00:24:14
37
00:24:50
00:23:55
38
00:26:06
00:25:17


22
00:22:34
00:22:27
4 131
32 182 Ciborska Agnieszka Warszawa Naprzód Młociny 1973 K40 58
00:25:01
00:24:13
24
00:24:12
00:23:19
36
00:25:02
00:23:54
34
00:25:52
00:25:05
42
00:24:55
00:23:47
47
00:25:06
00:23:55
6 136
33 306 Majewska-Ostrowska Maja Warszawa 1981 K30 53
00:24:59
00:24:06
26
00:24:18
00:23:32
32
00:24:37
00:23:40




26
00:23:45
00:22:39
4 137
34 576 Borysowska Monika Szczecin 1978 K40



35
00:25:26
00:23:48
33
00:25:52
00:25:04
34
00:24:32
00:23:21
37
00:24:36
00:23:23
4 139
35 1005 Nowakowska Katarzyna Warszawa adidas Runners Warsaw 1982 K30 39
00:23:54
00:22:59
22
00:24:06
00:23:17


66
00:27:46
00:26:52
52
00:25:48
00:24:31
33
00:24:18
00:23:12
5 146
36 248 Zubelewicz Anna Warszawa RozpędzOne 1987 K30 51
00:26:31
00:23:58
29
00:24:38
00:23:39
39
00:25:03
00:24:00




30
00:24:50
00:22:47
4 149
37 1457 Łukowska Agnieszka Warszawa Duklanowski Team 1977 K40



44
00:25:20
00:24:24
35
00:25:59
00:25:08
37
00:24:40
00:23:29
34
00:24:19
00:23:14
4 150
38 1337 Wilk-Majewska Justyna Warszawa Reebok Run Crew 1986 K30 45
00:24:19
00:23:21
21
00:24:07
00:23:16
66
00:26:38
00:25:41
45
00:26:29
00:25:39
47
00:25:36
00:24:17


5 158
39 131 Kosman Małgorzata Warszawa i-Sport Team 1963 K50



45
00:25:27
00:24:25
41
00:26:18
00:25:27
35
00:24:31
00:23:22
39
00:24:30
00:23:26
4 160
40 111 Gawlik Justyna Ciechanów RunnersClub.pl 1994 K20 40
00:23:49
00:23:01


38
00:24:49
00:23:56
52
00:27:03
00:26:16
33
00:24:27
00:23:20


4 163
41 82 Stasiak Grażyna Izabelin 1962 K50 54
00:25:04
00:24:07
32
00:24:58
00:24:08
34
00:24:41
00:23:47
44
00:26:22
00:25:36




4 164
42 564 Kashivska Oksana Warszawa 1969 K40



40
00:25:00
00:24:05
46
00:26:36
00:25:44
44
00:25:01
00:23:49
41
00:24:41
00:23:31
4 171
43 546 Soszyńska - Pstrokońska Joanna Warszawa Gazele na starcie 1982 K30

45
00:27:35
00:24:47
47
00:27:34
00:24:46
40
00:27:04
00:25:22
112
00:31:07
00:27:41
40
00:26:49
00:23:29
5 172
44 253 Leśniewicz-Paraszka Danuta Warszawa Minions Speed Team 1985 K30 57
00:24:59
00:24:08
37
00:25:11
00:24:20
51
00:25:54
00:24:59
57
00:27:24
00:26:28
50
00:25:33
00:24:27
38
00:24:27
00:23:24
6 176
45 1376 Suwała Katarzyna Warszawa adidas Runners Warsaw 1988 K30 44
00:24:12
00:23:17
65
00:28:41
00:25:55




38
00:24:52
00:23:35
36
00:24:29
00:23:23
4 183
46 186 Kalukiewicz Amelia Słupno MYKK 1975 K40

31
00:24:53
00:24:07


51
00:27:10
00:26:15
55
00:25:56
00:24:40
46
00:24:58
00:23:50
4 183
47 420 Hrycaj Karolina Warszawa 2002 K16 67
00:25:16
00:24:27
46
00:25:39
00:24:48
70
00:26:53
00:25:55
61
00:27:35
00:26:43
57
00:25:52
00:24:43
28
00:23:51
00:22:45
6 192
48 168 Wójcik Monika Warszawa RozpędzOne 1977 K40 72
00:27:16
00:24:43
97
00:30:06
00:27:36
41
00:25:19
00:24:14
43
00:25:45
00:25:34


43
00:25:33
00:23:32
5 199
49 1091 Ogrocka Agnieszka Warszawa adidas Runners Warsaw 1979 K30 130
00:29:49
00:27:07
51
00:27:38
00:25:10
52
00:26:43
00:25:02


51
00:26:31
00:24:27
45
00:24:55
00:23:48
5 199
50 1090 Rzymowska Krystyna warszawa 1969 K40 50
00:24:47
00:23:56
36
00:25:09
00:24:20


47
00:27:20
00:25:46
67
00:26:26
00:25:12


4 200
51 1307 Winkowska-Struzik Magdalena Warszawa Duklanowski Team / ObiegUWka 1983 K30 89
00:27:02
00:25:30
38
00:25:18
00:24:28


48
00:27:41
00:26:06
26
00:23:39
00:22:33


4 201
52 84 Budek Joanna Warszawa Rozpędzonych 1977 K40 48
00:25:29
00:23:52
43
00:25:42
00:24:42
50
00:26:04
00:24:56
64
00:27:47
00:26:49


61
00:26:55
00:24:52
5 202
53 100 krzesińska renata Wyśmierzyce Aktywni Biegacze, 1981 K30 74
00:25:41
00:24:44
56
00:27:10
00:25:31


55
00:27:18
00:26:24
49
00:25:47
00:24:26
50
00:25:15
00:24:04
5 210
54 25 Bakalarska Mariola Warszawa Warsaw Run Club 1968 K50 78
00:26:25
00:24:51
44
00:26:18
00:24:45


63
00:28:24
00:26:49
54
00:26:41
00:24:39
51
00:25:23
00:24:07
5 212
55 409 Pisarek Sabina Warszawa 1985 K30 124
00:29:33
00:26:47
35
00:25:08
00:24:17


74
00:28:21
00:27:32
48
00:25:44
00:24:24
56
00:25:29
00:24:17
5 213
56 1334 Michalczyk Anna Warszawa Naprzód Młociny 1980 K30 71
00:26:13
00:24:42


53
00:26:47
00:25:08


45
00:26:01
00:23:59
49
00:25:19
00:24:03
4 218
57 584 Dettlaff Patrycja NOWA IWICZNA Dream Run 1983 K30

50
00:25:13
00:25:06
59
00:25:35
00:25:26
59
00:26:38
00:26:30
70
00:25:28
00:25:17
52
00:25:11
00:24:08
5 220
58 210 Chojnacka Sylwia Warszawa adidas Runners Warsaw 1982 K30 56
00:25:01
00:24:07
52
00:26:51
00:25:15
63
00:27:23
00:25:39
58
00:28:04
00:26:28
59
00:26:05
00:24:53


5 225
59 174 Molenda Monika Warszawa Nationale Nederlanden KWW 1975 K40 96
00:28:31
00:25:57
40
00:25:24
00:24:32
43
00:25:24
00:24:20
49
00:27:06
00:26:12




4 228
60 223 Zielińska Beata Piastów Biegnij z ProService Finteco 1980 K30 99
00:27:36
00:26:00
149
00:33:16
00:30:42
42
00:26:16
00:24:17
86
00:29:08
00:28:05
53
00:25:45
00:24:34
48
00:25:21
00:24:01
6 229
61 456 Krochmalska Agnieszka Warszawa Adidas Runners Warsaw 1973 K40 47
00:24:40
00:23:51
48
00:25:40
00:24:51




74
00:26:55
00:25:42
67
00:26:32
00:25:21
4 236
62 1445 Leszczuk Patrycja Warszawa Nationale-Nederlanden 1991 K20



57
00:26:53
00:25:16
56
00:27:18
00:26:27
69
00:26:33
00:25:16
54
00:25:24
00:24:12
4 236
63 511 Tula Renata Warszawa Mykmyk 1952 K60 70
00:25:33
00:24:36
47
00:25:38
00:24:49


76
00:28:29
00:27:41
61
00:26:11
00:24:57
62
00:26:11
00:25:01
5 240
64 1023 Jankowska Wiola Warszawa 1980 K30 73
00:25:51
00:24:44


58
00:27:03
00:25:22
53
00:27:13
00:26:18


58
00:26:30
00:24:24
4 242
65 369 Zduniak Sylwia Warszawa 1984 K30 59
00:25:48
00:24:14
41
00:26:13
00:24:38
72
00:27:43
00:26:08
73
00:29:07
00:27:31
71
00:26:33
00:25:21


5 243
66 29 Redkiewicz Agnieszka Warszawa Team Zabiegane Dni 1983 K30 60
00:25:20
00:24:15
87
00:29:32
00:27:02


65
00:28:24
00:26:50
78
00:28:10
00:26:00
42
00:24:45
00:23:31
5 245
67 705 GRUSZCZYŃSKA-HYC AGNIESZKA WARSZAWA 1977 K40



56
00:26:14
00:25:15
54
00:27:07
00:26:21
77
00:27:14
00:26:00
60
00:25:55
00:24:44
4 247
68 1044 Rączkowska Patrycja WARSZAWA MYKK 1984 K30 85
00:25:52
00:25:04
42
00:25:28
00:24:42
69
00:26:52
00:25:54
71
00:28:21
00:27:27
66
00:26:25
00:25:09
80
00:27:25
00:26:17
6 248
69 1111 Słodownik Renata Warszawa 1968 K50 81
00:25:51
00:24:57


86
00:29:36
00:27:06
60
00:29:01
00:26:38
58
00:26:08
00:24:50
55
00:25:28
00:24:15
5 254
70 1120 Farat Magdalena Warszawa 1980 K30 103
00:26:53
00:26:03


61
00:27:12
00:25:35


43
00:24:53
00:23:47
57
00:25:30
00:24:24
4 264
71 1014 Isasi-Kuran, Agata Marki Markowi Biegacze 1977 K40 41
00:24:02
00:23:13




50
00:27:12
00:26:12
95
00:29:48
00:26:42
86
00:28:02
00:26:43
4 272
72 1113 WRONA Anna Brwinów Good Coach Team 1982 K30 82
00:26:36
00:24:59


64
00:26:39
00:25:40
77
00:28:37
00:27:43
60
00:26:13
00:24:57


4 283
73 559 Legan Martyna Warszawa Kuźnia Triathlonu 1992 K20 144
00:30:47
00:28:11
71
00:27:57
00:26:17
68
00:27:35
00:25:52
93
00:30:13
00:28:43
75
00:27:59
00:25:50
70
00:27:34
00:25:30
6 284
74 1214 Olechno Aniela Warszawa Nationale Nederlanden Running Team 1983 K30 88
00:26:32
00:25:29
67
00:26:57
00:25:59
62
00:27:15
00:25:36


81
00:27:35
00:26:17
97
00:29:20
00:27:14
5 298
75 1084 Kopycka Agnieszka Chylice 1976 K40

64
00:27:31
00:25:53


84
00:29:37
00:27:59
93
00:27:57
00:26:40
65
00:27:17
00:25:15
4 306
76 1187 Odrowąż-Petrykowska Maria Warszawa Nationale-Nederlanden Running Team 1982 K30 97
00:26:58
00:25:57
55
00:26:16
00:25:23
74
00:27:15
00:26:12


94
00:28:02
00:26:42
84
00:27:41
00:26:27
5 307
77 231 Gruzd Anna Warszawa ROZPĘDZONE 1973 K40 64
00:26:55
00:24:24
102
00:30:10
00:27:40


67
00:28:32
00:26:58
79
00:28:16
00:26:02


4 312
78 1013 Maron Agnieszka Warszawa Adidas Runners Warsaw / Jack team 1974 K40

69
00:28:45
00:26:15
90
00:29:42
00:27:18
81
00:28:44
00:27:50
72
00:27:40
00:25:29


4 312
79 1190 Wojciechowska Joanna Warszawa Nationale-Nederlanden Running Team 1987 K30 101
00:27:33
00:26:02
73
00:27:18
00:26:19
65
00:27:16
00:25:40
78
00:29:26
00:27:43




4 317
80 1041 Zawadzka Magdalena Warszawa KS STASZEWSCY/AKS Polonia Warszawa 1981 K30 111
00:28:56
00:26:22
63
00:28:19
00:25:49
79
00:29:08
00:26:40
83
00:30:20
00:27:59
100
00:30:00
00:26:56
98
00:30:22
00:27:19
6 323
81 133 Piotrowska Anna Nadarzyn Spartanie dzieciom 1970 K40 80
00:26:29
00:24:55
49
00:26:28
00:24:55
92
00:29:11
00:27:28
103
00:31:35
00:29:10


137
00:32:10
00:28:58
5 324
82 1046 Pawelec Krystyna Piastów Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1953 K60 91
00:28:18
00:25:40
74
00:29:05
00:26:30
87
00:29:54
00:27:11
75
00:30:04
00:27:37




4 327
83 1399 Łyp Monika Piastów Rozbiegany Piastów 1984 K30 86
00:26:52
00:25:19
62
00:27:16
00:25:44
71
00:27:45
00:26:03
110
00:31:21
00:29:48




4 329
84 94 Welkier Monika Warszawa 1974 K40 79
00:25:04
00:24:54


73
00:27:08
00:26:12


101
00:28:22
00:27:09
77
00:27:13
00:26:06
4 330
85 45 Kaczmarek Katarzyna Marki 1986 K30 108
00:28:48
00:26:17


84
00:28:46
00:27:01
95
00:31:08
00:28:45
76
00:29:00
00:25:56
75
00:28:07
00:26:04
5 330
86 1372 Piłat Renata Warszawa Dziady OCR 1967 K50 106
00:26:13
00:26:08
78
00:27:25
00:26:37
76
00:27:17
00:26:24
88
00:29:54
00:28:22


94
00:28:18
00:27:05
5 336
87 326 Chrzanowska Olga Warszawa 1985 K30 69
00:25:34
00:24:30
86
00:29:31
00:27:01


92
00:30:59
00:28:39
90
00:28:48
00:26:38


4 337
88 1386 MARKOWSKA OKTAWIA Malbork Biegaj z Dymkiem / KS Staszewscy 1979 K30 120
00:29:14
00:26:40


122
00:31:26
00:29:04
70
00:28:19
00:27:25
83
00:28:37
00:26:32
64
00:27:09
00:25:07
5 337
89 83 Piotrowska Edyta Warszawa Bractwo Biegowe BGK 1977 K40 100
00:27:35
00:26:00
75
00:27:31
00:26:32
83
00:28:39
00:26:59


89
00:28:40
00:26:36


4 347
90 1140 Knoll Katarzyna Warszawa adidas runners Warsaw 1980 K30 109
00:27:13
00:26:18
85
00:31:01
00:26:54
94
00:28:41
00:27:40
97
00:30:34
00:28:52
92
00:27:56
00:26:40
85
00:27:40
00:26:35
6 356
91 76 Sawa Ola Warszawa 1978 K40 125
00:27:53
00:26:51
98
00:30:14
00:27:37


82
00:30:34
00:27:52
113
00:31:04
00:27:41
73
00:27:49
00:25:46
5 366
92 1248 Pakuła Magdalena Warszawa 1980 K30 116
00:29:05
00:26:34


99
00:30:23
00:27:46
100
00:30:48
00:29:06
99
00:29:02
00:26:53
69
00:27:32
00:25:29
5 367
93 1412 Różańska Magdalena Warszawa 1976 K40 137
00:30:10
00:27:37


82
00:28:36
00:26:53


80
00:27:20
00:26:07
72
00:26:57
00:25:43
4 371
94 1144 Tryniszewska Anna Warszawa 1987 K30 161
00:31:27
00:28:42
83
00:28:28
00:26:50
107
00:30:32
00:28:08
96
00:31:10
00:28:48


92
00:29:05
00:27:00
5 378
95 1410 Bourich Katarzyna Warszawa 1989 K20 122
00:29:18
00:26:45
80
00:29:09
00:26:44
88
00:28:58
00:27:16


117
00:30:13
00:28:03
96
00:28:23
00:27:12
5 381
96 624 Zasuwa Marta Warszawa 1981 K30



113
00:33:08
00:28:21
99
00:30:47
00:29:05
88
00:28:41
00:26:35
82
00:28:30
00:26:24
4 382
97 342 Zgaińska Martyna Warszawa XTB Running Team 1990 K20 131
00:27:16
00:27:09
68
00:27:43
00:26:11




82
00:28:32
00:26:18
102
00:29:36
00:27:28
4 383
98 1403 Wojtasik Joanna Warszawa 1983 K30 113
00:28:07
00:26:30
57
00:27:05
00:25:32




106
00:29:41
00:27:20
111
00:29:52
00:27:50
4 387
99 1031 Hereć-Olejnik Ewa Kiełpin Łomiankowska Grupa Biegowa /RUN Oley 1970 K40 112
00:29:07
00:26:29
89
00:29:08
00:27:21


106
00:31:53
00:29:32
105
00:29:30
00:27:17
87
00:28:59
00:26:44
5 387
100 376 Zaręba Aneta Warszawa TrenerBiegania.pl 1979 K30

84
00:28:27
00:26:51


139
00:34:18
00:31:46
87
00:28:38
00:26:34
78
00:27:29
00:26:14
4 388
101 1228 Gonet Katarzyna Warszawa RozpędzOne 1974 K40 147
00:31:03
00:28:15
95
00:29:14
00:27:34
96
00:29:29
00:27:43
94
00:30:17
00:28:43
121
00:30:35
00:28:19
105
00:30:48
00:27:38
6 390
102 1085 Bogucka Martyna Warszawa JacekBiega Runnig Team 1973 K40 141
00:30:29
00:27:55


98
00:30:12
00:27:45
85
00:30:27
00:28:05
103
00:30:16
00:27:12
114
00:30:02
00:27:51
5 400
103 1242 Sędzik Joanna Warszawa Biegamy RAZEM 1980 K30

119
00:30:38
00:28:59
101
00:30:28
00:27:51
102
00:30:51
00:29:09


89
00:28:53
00:26:49
4 411
104 1148 HULANICKA IRINA WARSZAWA Goggle Team 1956 K60 121
00:27:43
00:26:45


105
00:29:13
00:28:07
107
00:30:42
00:29:39
98
00:28:09
00:26:52
110
00:29:02
00:27:49
5 420
105 192 OZGA ANNA Warszawa 1993 K20 104
00:27:40
00:26:06
93
00:29:10
00:27:32
100
00:29:30
00:27:51


126
00:30:56
00:28:46


4 423
106 554 Misiak Anna Warszawa 1988 K30

82
00:29:15
00:26:45
114
00:31:03
00:28:34
112
00:32:30
00:29:56
115
00:31:07
00:27:58


4 423
107 316 Świetlik Magdalena Warszawa 1980 K30 118
00:29:06
00:26:35
117
00:31:21
00:28:50
104
00:29:53
00:28:07
87
00:29:53
00:28:18


136
00:32:01
00:28:53
5 426
108 616 Getler- Strzyżowska Małgorzata Grodzisk Maz. PĘDZĄCE LENIWCE 1976 K40



109
00:29:52
00:28:13
114
00:31:44
00:30:04
96
00:28:47
00:26:42
115
00:29:56
00:27:53
4 434
109 1286 Hawryluk-Stasiak Ewa Warszawa BIEGUNI 2022 1963 K50 123
00:28:18
00:26:46
88
00:28:37
00:27:03


116
00:31:45
00:30:09
111
00:29:43
00:27:36
129
00:30:40
00:28:37
5 438
110 1097 Lewandowska Joanna Warszawa 1972 K40 102
00:27:39
00:26:02
96
00:30:07
00:27:35


101
00:31:36
00:29:08


142
00:32:20
00:29:10
4 441
111 1133 Cieplińska Wioletta Warszawa Naprzód Młociny 1973 K40 119
00:28:09
00:26:35
112
00:30:20
00:28:35
103
00:30:25
00:28:04


134
00:32:21
00:29:08
107
00:30:57
00:27:43
5 441
112 700 Orłowska Monika Grodzisk Mazowiecki 1979 K30



93
00:29:12
00:27:32
105
00:32:06
00:29:28
122
00:30:37
00:28:20
127
00:30:36
00:28:31
4 447
113 649 Kozaczuk Katarzyna Sokołów Podlaski PĘDZĄCE LENIWCE 1977 K40



108
00:29:52
00:28:12
117
00:31:49
00:30:12
120
00:30:23
00:28:19
113
00:29:54
00:27:51
4 458
114 92 Sikorska Renata Ząbki 1977 K40 136
00:29:56
00:27:24
91
00:29:10
00:27:29


108
00:32:07
00:29:45
125
00:30:47
00:28:36


4 460
115 1290 Wróbel Aneta Mińsk Mazowiecki KS Barakuda Mińsk Mazowiecki 1974 K40 138
00:29:15
00:27:37
90
00:28:23
00:27:27
116
00:30:28
00:28:44


141
00:31:34
00:29:28
122
00:30:25
00:28:19
5 466
116 212 Hubernatorova Daria Warszawa 1997 K20 133
00:29:54
00:27:13
81
00:28:15
00:26:44




147
00:31:40
00:29:37
108
00:29:48
00:27:45
4 469
117 641 Nadolska Ania Warszawa 1973 K40



119
00:31:16
00:28:56
120
00:32:06
00:30:31
135
00:31:31
00:29:12
104
00:29:44
00:27:31
4 478
118 569 Stępniewska Krystyna Warszawa 1983 K30

121
00:31:34
00:29:06
130
00:31:09
00:29:22
126
00:33:17
00:30:57
114
00:29:56
00:27:47
118
00:30:13
00:28:03
5 479
119 566 Zaleska Aneta łOMIANKI ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA 1982 K30 105
00:28:45
00:26:07


147
00:32:46
00:30:28
90
00:30:18
00:28:35
138
00:32:25
00:29:18


4 480
120 1301 Prus Małgorzata Warszawa Decathlon Triathlon Team 1993 K20 95
00:26:51
00:25:55


188
00:39:20
00:36:57
115
00:30:54
00:30:05


83
00:27:37
00:26:25
4 481
121 18 Wasilewska Joanna Dziekanów Polski Łomiankowska Grupa Biegowa 1978 K40 166
00:31:28
00:28:53
120
00:30:35
00:28:59
137
00:31:57
00:29:39
132
00:33:33
00:31:14
123
00:30:34
00:28:24
109
00:30:56
00:27:45
6 484
122 72 Gadomska Małgorzata Warszawa 1970 K40 126
00:29:36
00:26:57


189
00:40:34
00:37:49
125
00:33:16
00:30:51
107
00:30:39
00:27:23
128
00:30:50
00:28:34
5 486
123 48 Tomaszewska Mariola Warszawa Biegam dla Siebie 1968 K50

109
00:30:09
00:28:25
110
00:29:22
00:28:15
188
00:43:51
00:41:06
179
00:35:10
00:31:54
93
00:28:24
00:27:04
5 491
124 113 Burczyńska Beata Warszawa RozpędzOna 1975 K40 153
00:31:00
00:28:28
125
00:32:00
00:29:29
102
00:29:49
00:28:04
119
00:32:44
00:30:23


145
00:32:36
00:29:27
5 491
125 214 MIECZNIKOWSKA BARBARA warszawa SBRTWarszawa 1976 K40 154
00:31:08
00:28:31
104
00:30:43
00:28:06


130
00:33:43
00:31:13


116
00:30:06
00:28:00
4 504
126 49 Waszczak Agata Warszawa 1989 K20 148
00:30:55
00:28:16
140
00:32:57
00:30:21
138
00:32:15
00:29:42


128
00:32:07
00:28:49
101
00:29:30
00:27:23
5 507
127 1413 Modras Agnieszka Warszawa Bractwo biegowe BGK 1979 K30

137
00:32:53
00:30:04
123
00:31:46
00:29:05
164
00:34:42
00:34:42
127
00:31:56
00:28:48
133
00:31:54
00:28:44
5 520
128 1037 Paszek Krystyna Grodzisk Mazowiecki Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1961 K50 151
00:31:06
00:28:25
148
00:33:33
00:30:41
106
00:30:55
00:28:08
118
00:32:52
00:30:17




4 523
129 1426 Dąbrowska Jolanta Warszawa GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA 1983 K30

138
00:32:53
00:30:04
124
00:31:46
00:29:05


129
00:31:57
00:28:49
132
00:31:54
00:28:43
4 523
130 373 Adamczyk Anna Zaborow Grupa dbk warszawa 1987 K30 174
00:32:37
00:29:48
124
00:30:59
00:29:24
91
00:29:47
00:27:27
152
00:35:34
00:33:05
171
00:34:25
00:31:17
157
00:32:22
00:30:11
6 524
131 28 ŻYWEK TERESA WARSZAWA Tripower.pl 1947 K60 156
00:31:12
00:28:33
105
00:30:44
00:28:14
132
00:31:43
00:29:24
144
00:33:43
00:32:02
162
00:33:39
00:30:25
144
00:32:23
00:29:18
6 525
132 345 Karólkowska Monika Warszawa 1981 K30 195
00:34:24
00:31:43
150
00:33:34
00:30:50
141
00:32:22
00:29:59
135
00:33:55
00:31:29
140
00:32:25
00:29:20
117
00:31:03
00:28:02
6 533
133 1258 Leśniak Urszula Warszawa 1985 K30 127
00:27:52
00:26:57


115
00:29:40
00:28:39


173
00:35:08
00:31:23
119
00:28:14
00:28:03
4 534
134 583 Więcławska Kasia Wola Mrokowska UL Running Team 1978 K40

108
00:30:02
00:28:22
126
00:31:29
00:29:12
143
00:34:16
00:31:56
157
00:33:20
00:30:16


4 534
135 1164 Zakrzewska-Gratys Agnieszka Sochaczew Lecę bo chcę 1979 K30 181
00:32:48
00:30:04
115
00:31:15
00:28:42
135
00:31:58
00:29:33


146
00:32:46
00:29:35
141
00:32:29
00:29:10
5 537
136 501 Pelinko Magdalena Ząbki RUN COOKIES RUN 1986 K30 140
00:30:28
00:27:52
114
00:31:05
00:28:39


148
00:34:52
00:32:16


140
00:31:27
00:29:07
4 542
137 1215 Strzelczyk Marlena Pruszków Nationale-Nederlanden 1988 K30 169
00:31:52
00:29:12
130
00:32:19
00:29:39
120
00:31:27
00:28:56
124
00:32:30
00:30:46




4 543
138 591 Długosielska Małgorzata Warszawa Długiteam 1977 K40

116
00:30:33
00:28:44
139
00:31:33
00:29:54


166
00:33:05
00:30:51
124
00:29:40
00:28:22
4 545
139 201 Karłowicz Anna Warszawa Partia Wolnych Biegaczy 1953 K60

123
00:32:01
00:29:20
148
00:32:56
00:30:31
134
00:33:51
00:31:25
142
00:32:39
00:29:29
150
00:31:56
00:29:39
5 547
140 375 Kędra-Orzechowska Magdalena Warszawa RozpędzONA 1981 K30 135
00:29:57
00:27:24


131
00:30:27
00:29:23


136
00:32:19
00:29:13
146
00:31:35
00:29:31
4 548
141 1206 Górska-Babik Joanna Łomianki 1978 K40 146
00:29:19
00:28:13
118
00:30:32
00:28:57
144
00:31:52
00:30:04
140
00:33:30
00:31:47




4 548
142 66 Grałek Aleksandra Marki Markowi Biegacze 1991 K20 163
00:29:36
00:28:46


153
00:30:54
00:30:54
131
00:33:33
00:31:13
130
00:31:15
00:28:57
134
00:30:07
00:28:49
5 548
143 1341 Grabowska Anna Warszawa Odłam Rozrywkowy 1979 K30 178
00:32:32
00:29:54
135
00:32:34
00:30:02
150
00:33:14
00:30:39
141
00:34:20
00:31:51
174
00:34:45
00:31:31
123
00:31:33
00:28:20
6 549
144 1335 SZCZUTOWSKA OLGA STEFANOWO 1974 K40 170
00:31:05
00:29:31
110
00:30:09
00:28:28
128
00:31:34
00:29:16
142
00:34:12
00:31:53




4 550
145 544 Choma Grażyna Repki PĘDZĄCE LENIWCE 1978 K40

144
00:33:10
00:30:28
145
00:31:46
00:30:06
149
00:33:58
00:32:19
133
00:31:11
00:29:08
131
00:30:44
00:28:40
5 553
146 1240 Gajdecka Adriana Warszawa Accenture 1979 K30 167
00:30:34
00:28:57
122
00:30:06
00:29:08
142
00:31:04
00:29:59
122
00:32:14
00:30:37




4 553
147 268 Łozowska Aneta Warszawa RozpędzOne 1978 K40 117
00:29:06
00:26:35
111
00:31:05
00:28:34




169
00:34:00
00:30:54
158
00:33:20
00:30:12
4 555
148 1257 Rodak-Dębowska Magdalena Warszawa FitnessPR 1972 K40 149
00:30:53
00:28:19


118
00:31:14
00:28:56
133
00:33:46
00:31:17
155
00:32:23
00:30:14


4 555
149 62 Wnorowska Magdalena Łomianki 1977 K40



134
00:31:54
00:29:30
138
00:34:14
00:31:46
165
00:34:03
00:30:48
125
00:29:39
00:28:26
4 562
150 1330 Kroszka Beata Warszawa Team ZabieganeDni 1971 K40 173
00:32:18
00:29:42




129
00:33:32
00:31:09
143
00:32:35
00:29:30
121
00:31:18
00:28:15
4 566
151 1054 Trojanek Edyta Warszawa sensorybeauty.pl 1979 K30 168
00:31:40
00:29:01
128
00:32:22
00:29:35


127
00:33:29
00:31:01
149
00:32:45
00:29:41


4 572
152 390 FABROWICZ KATARZYNA WARSZAWA 1976 K40 155
00:31:06
00:28:32


121
00:30:41
00:29:00


154
00:32:20
00:30:10
143
00:31:21
00:29:16
4 573
153 310 Gajewska Karolina Warszawa adidas Runners Warsaw 1984 K30

126
00:32:24
00:29:30


146
00:33:47
00:32:09
148
00:31:44
00:29:38
154
00:32:05
00:29:59
4 574
154 1081 Gałka Weronika Lublin 1990 K20 128
00:28:40
00:27:06


140
00:32:20
00:29:57
137
00:33:58
00:31:33


170
00:34:15
00:31:07
4 575
155 222 Bednarska Jolanta Tarnobrzeg 1984 K30 171
00:31:07
00:29:33
133
00:31:38
00:29:57
127
00:31:31
00:29:14
150
00:34:42
00:32:22




4 581
156 401 Dawidowicz Ewa Warszawa 1985 K30 162
00:29:46
00:28:44
153
00:32:05
00:31:09
129
00:30:20
00:29:20


198
00:34:52
00:33:43
153
00:31:04
00:29:56
5 597
157 1357 Bohusz-Rubaszewska Ewa Warszawa 1955 K60 180
00:32:36
00:30:01
134
00:31:41
00:29:59
154
00:33:18
00:30:56


160
00:32:29
00:30:23
160
00:32:30
00:30:24
5 608
158 1016 Kuder Anna Warszawa 1965 K50 164
00:31:25
00:28:47
182
00:35:58
00:33:10
149
00:33:17
00:30:39
147
00:34:49
00:32:12
151
00:33:05
00:29:50


5 611
159 1432 Sztuba Olga Warszawa 4Sz 1982 K30

152
00:33:54
00:31:06


153
00:36:51
00:33:07
159
00:33:46
00:30:23
148
00:31:53
00:29:39
4 612
160 1392 Katana Katarzyna Pruszków Rozbiegany Piastów 1974 K40 182
00:33:26
00:30:37


151
00:33:20
00:30:43
136
00:33:54
00:31:30
150
00:31:58
00:29:42


4 619
161 392 Burza Maria Warszawa 1958 K60

151
00:32:46
00:31:04
159
00:34:11
00:31:40
151
00:34:46
00:33:00
158
00:33:26
00:30:22
164
00:32:54
00:30:45
5 619
162 1128 Figaj Ewa Warszawa 1974 K40 187
00:33:49
00:31:08
132
00:32:12
00:29:43
152
00:33:08
00:30:43


164
00:33:48
00:30:41


4 635
163 461 Kogut Monika Warszawa 1994 K20

172
00:35:20
00:32:37
157
00:34:07
00:31:30
162
00:36:50
00:34:11
168
00:34:11
00:30:52
151
00:32:00
00:29:50
5 638
164 1282 Głębocka-Roszczyk Joanna Warszawa Naprzód Młociny/NBRC Żoliborz 1984 K30 196
00:34:31
00:31:43
159
00:33:53
00:31:26


160
00:36:03
00:33:43
153
00:33:22
00:30:09
168
00:34:14
00:31:01
5 640
165 638 Sierzputowska Ewa Warszawa Guns and Roses Run Team 1966 K50



156
00:34:05
00:31:27
169
00:38:00
00:35:11
175
00:34:44
00:31:33
165
00:33:53
00:30:45
4 665
166 1233 Usarek Karolina Warszawa Vege Runners 1988 K30 215
00:34:44
00:33:50
165
00:32:48
00:31:56
175
00:34:59
00:34:04
180
00:37:21
00:36:31
172
00:32:24
00:31:18
155
00:31:14
00:30:10
6 667
167 292 Kalbarczyk Izabella Warszawa 1980 K30 139
00:30:16
00:27:44


155
00:33:31
00:31:02
174
00:38:11
00:35:30
208
00:38:00
00:34:43
201
00:37:24
00:34:07
5 669
168 1443 Gomółka-Piątek Małgorzata Mińsk mazowiecki 1968 K50

178
00:35:52
00:33:00
161
00:34:41
00:32:01
168
00:37:37
00:34:54
170
00:34:20
00:31:09


4 677
169 1057 Dermańska Marta Warszawa 1984 K30 159
00:30:21
00:28:42


158
00:33:55
00:31:33


189
00:34:55
00:32:37
172
00:33:17
00:31:12
4 678
170 118 Szafran Beata Marków Świnice pump!T 1977 K40 189
00:34:02
00:31:27
160
00:32:34
00:31:39
174
00:35:43
00:34:00
155
00:35:02
00:33:15




4 678
171 1022 Gromadka Małgorzata Łomianki CMKP Team 1979 K30

186
00:36:02
00:33:14


165
00:37:29
00:34:46
176
00:34:44
00:31:37
152
00:33:06
00:29:53
4 679
172 1170 Uklejska Joanna Warszawa Anderwald 1990 K20 184
00:33:42
00:30:59
179
00:35:32
00:33:01
167
00:35:03
00:32:39
163
00:37:05
00:34:36
196
00:35:49
00:33:33


5 693
173 1327 OGONEK KATARZYNA Łomianki 1980 K30 183
00:33:21
00:30:47


166
00:34:50
00:32:29
159
00:36:03
00:33:40
190
00:35:47
00:32:38
204
00:36:27
00:34:08
5 698
174 251 Wróblewska Joanna Warszawa Lasek Bielański Team 1955 K60 186
00:33:39
00:31:04
157
00:34:02
00:31:21
170
00:35:53
00:33:15


203
00:37:07
00:33:57
186
00:34:44
00:32:27
5 699
175 486 Orlińska Beata Warszawa 1982 K30

190
00:36:15
00:33:47
173
00:36:28
00:33:58
171
00:37:53
00:35:26
181
00:35:16
00:32:07
174
00:34:28
00:31:25
5 699
176 1020 Matyjewicz Klaudia Warszawa Biegowe Endorfiny 1992 K20

141
00:33:12
00:30:22
169
00:35:37
00:32:57


212
00:38:22
00:35:04
182
00:35:31
00:32:11
4 704
177 55 KRZEMIŃSKA Monika Leszno k. Błonia 1971 K40 197
00:34:23
00:31:43
158
00:33:55
00:31:23
163
00:34:46
00:32:16


188
00:35:43
00:32:34


4 706
178 325 Hardej Monika Nowa Iwiczna M.I.L.A. 1976 K40 198
00:34:29
00:31:45
166
00:34:26
00:31:58
165
00:35:01
00:32:26




177
00:34:47
00:31:45
4 706
179 1339 Roszkowska-Kazała Małgorzata Warszawa adidas Runners Warsaw 1976 K40

131
00:32:13
00:29:41


172
00:38:11
00:35:29
210
00:38:01
00:34:43
203
00:37:26
00:34:08
4 716
180 247 Scheffner Agata Józefów 1973 K40 214
00:36:17
00:33:31
185
00:35:54
00:33:13
168
00:35:19
00:32:49
170
00:37:47
00:35:13


198
00:37:16
00:34:03
5 721
181 1232 Borowik Monika Ożarów Mazowiecki adidas Runners Warsaw 1986 K30 190
00:34:11
00:31:27


162
00:34:53
00:32:11
181
00:37:18
00:37:18


189
00:36:13
00:33:00
4 722
182 426 Cieplak Katarzyna Warszawa 1980 K30 192
00:34:21
00:31:37
175
00:35:22
00:32:55




194
00:35:43
00:33:26
173
00:33:33
00:31:24
4 734
183 1114 Dałkiewicz Marta Warszawa 1985 K30 220
00:37:04
00:34:25
173
00:35:13
00:32:44


175
00:37:29
00:35:46
192
00:35:54
00:32:45
195
00:37:04
00:33:46
5 735
184 1100 Jurkowska Irena Warszawa 1949 K60 206
00:35:00
00:32:22
188
00:36:04
00:33:32
178
00:36:47
00:34:20
179
00:38:05
00:36:22
201
00:36:09
00:33:53
202
00:37:11
00:34:08
6 746
185 596 Karpinska Nina Warszawa Pawko Runner Team 1982 K30

170
00:35:08
00:32:22
176
00:36:42
00:34:06


209
00:36:55
00:34:43
193
00:34:44
00:33:27
4 748
186 1299 Kryńska Anna Warszawa Off-Road Runners Benefit Systems 1982 K30 204
00:34:58
00:32:21




177
00:38:17
00:35:52
191
00:35:01
00:32:45
181
00:34:15
00:32:08
4 753
187 1435 Kowal Agnieszka Ząbki Adidas Runnners Warsaw 1980 K30

177
00:34:37
00:32:59


182
00:39:34
00:37:55
200
00:35:52
00:33:47
197
00:35:55
00:33:49
4 756
188 474 Sadowska Katarzyna Warszawa Adidas Runners Warsaw 1987 K30 212
00:35:43
00:33:08
174
00:35:22
00:32:55
177
00:36:33
00:34:08


205
00:36:20
00:34:09
207
00:36:46
00:34:43
5 763
189 567 Mierzejewska-Ćwik Sylwia Warszawa gazele na starcie 1983 K30

199
00:38:28
00:35:40


176
00:37:31
00:35:50
193
00:35:19
00:33:06
196
00:37:05
00:33:48
4 764
190 1082 Gałka Katarzyna Warszawa BIMevo 1992 K20 211
00:35:41
00:33:04


172
00:36:21
00:33:58


204
00:37:13
00:34:05
185
00:35:32
00:32:23
4 772
191 1038 Pytel Anna Kosewko 1983 K30 217
00:36:53
00:34:09
194
00:37:24
00:34:49
181
00:37:39
00:35:07
185
00:42:26
00:39:57
216
00:38:53
00:35:41


5 776
192 302 Palmowska Monika Załuski Jogger Nowy Dwór Mazowiecki 1984 K30 230
00:40:14
00:37:25
201
00:37:23
00:35:46
182
00:38:05
00:35:28
166
00:37:22
00:34:52




4 779
193 466 Domagała Aleksandra Dziekanów Nowy Borkofoki 1980 K30 227
00:39:37
00:36:44
198
00:38:27
00:35:36
186
00:39:30
00:36:44


222
00:40:04
00:36:43
178
00:35:24
00:32:03
5 784
194 279 Rotuska Karolina Warszawa 2000 K16

200
00:36:36
00:35:42
185
00:37:19
00:36:11
187
00:43:32
00:41:01
215
00:37:01
00:35:40


4 787
195 1219 Bednarczyk Anna Warszawa BARTKI 1979 K30 216
00:36:33
00:33:57
180
00:35:34
00:33:07
179
00:36:06
00:34:30


220
00:38:46
00:36:34


4 795
196 580 Bińkowska Katarzyna Warszawa Nationale Nederlanden 1974 K40

202
00:38:26
00:35:48
183
00:38:15
00:35:42


214
00:38:41
00:35:26
200
00:37:22
00:34:07
4 799
197 463 Ordońska Sandra Nowy Dwór Mazowiecki KB JOGGER Nowy Dwór Mazowiecki 1995 K20 207
00:33:16
00:32:25
196
00:37:03
00:35:26




206
00:36:17
00:34:12
199
00:36:06
00:34:05
4 808
198 1034 Lepieszkiewicz Natalia Warszawa 1983 K30 219
00:36:55
00:34:18




173
00:37:55
00:35:29
211
00:37:04
00:34:48
206
00:36:43
00:34:37
4 809
199 1102 Michalska-Szmidt Magdalena Milanówek Nie należę 1972 K40 223
00:38:14
00:35:32
195
00:37:49
00:35:09
184
00:38:27
00:35:56


223
00:40:24
00:37:01
212
00:39:04
00:35:48
5 814
200 1083 Dobrzyńska Agnieszka Małgorzata Izabelin DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 1980 K30

204
00:41:40
00:38:35
195
00:44:54
00:44:54
189
00:43:51
00:41:07
226
00:43:36
00:40:20


4 814
201 366 WRONOWSKa Aneta Warszawa 1976 K40 229
00:39:56
00:37:21
203
00:39:13
00:36:39
187
00:39:20
00:36:55


218
00:38:24
00:36:10
211
00:38:49
00:35:43
5 819
202 85 Jakubowska-Gawlik Katarzyna Warszawa 1973 K40 234
00:40:49
00:38:06
210
00:44:41
00:42:01
190
00:40:18
00:39:10
186
00:42:36
00:40:04




4 820
203 23 Melska Karolina Warszawa 1986 K30 221
00:37:17
00:34:33




183
00:40:43
00:38:01
219
00:39:18
00:36:12
216
00:41:32
00:38:19
4 839
204 1408 Sadkowska Magdalena Piaseczno 1983 K30



196
00:47:41
00:45:14
194
00:49:09
00:46:38
230
00:48:06
00:44:56
225
00:48:10
00:45:02
4 845
205 57 Smoczyk Mirosława Warszawa 1975 K40 238
00:41:14
00:38:42
206
00:41:30
00:38:58
194
00:46:21
00:43:41


229
00:47:35
00:44:18


4 867
206 99 Wojewódzka Dorota Warszawa WOJEWÓDZCY TEAM 1965 K50 243
00:47:38
00:44:37


202
00:50:16
00:47:36
196
00:51:32
00:48:51
231
00:48:49
00:45:33


4 872
207 1028 Szewczyk Agnieszka Warszawa Face Nordic Walking Team 1975 K40 241
00:44:53
00:41:49
213
00:46:37
00:43:43


193
00:48:06
00:45:20
227
00:45:49
00:42:21


4 874
208 1032 Cichocka Magdalena Warszawa 1983 K30 240
00:42:35
00:39:38
205
00:41:47
00:38:54




224
00:40:47
00:37:25
209
00:38:59
00:35:35
4 878
209 1036 Białoszewska Anna Warszawa 1961 K50 239
00:42:18
00:39:32




192
00:46:57
00:44:31
228
00:46:35
00:43:24
221
00:45:49
00:42:33
4 880
210 41 Krajnik Agnieszka Warszawa Klub Biegacza Providenta 1968 K50 242
00:46:51
00:43:52
214
00:48:21
00:45:10


195
00:50:14
00:47:29
232
00:49:40
00:46:13


4 883

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 4 Stelmach Dominika Warszawa Adidas Runners Warsaw 1982 K30 1
00:17:47
00:17:47
1
00:17:31
00:17:31


2
00:18:20
00:18:19




3 4
2 13 Kowalczyk Agnieszka LESZNO adidas Runners Warsaw 1985 K30

23
00:24:12
00:23:17
7
00:19:51
00:19:49
5
00:20:59
00:20:57




3 35
3 203 KOC Marta Michałowice 1999 K16 13
00:20:45
00:20:41


19
00:21:44
00:21:36
18
00:22:58
00:22:52




3 50
4 451 SZUBA ANETA SIELC 1988 K30 42
00:24:11
00:23:15


31
00:23:21
00:23:18


65
00:25:07
00:25:04


3 138
5 1165 Kurbiel-Syrocka Aleksandra Warszawa 1989 K20



46
00:27:01
00:24:43


62
00:28:11
00:24:58
74
00:28:02
00:25:47
3 182
6 348 Kombarova Olga Warszawa adidas Runners Warsaw 1991 K20 46
00:24:27
00:23:33
61
00:26:34
00:25:43


79
00:29:22
00:27:43




3 186
7 67 Jasińska-Kot Agnieszka Marki Markowi Biegacze 1979 K30 55
00:25:42
00:24:07




68
00:28:01
00:27:01
63
00:28:06
00:25:00


3 186
8 1459 Wiaderna Nina Warszawa 1986 K30



95
00:28:45
00:27:43
62
00:27:40
00:26:45
56
00:25:58
00:24:43


3 213
9 1390 Berkan Małgorzata Warszawa 1980 K30 110
00:28:51
00:26:20
60
00:27:14
00:25:42




84
00:27:52
00:26:33


3 254
10 219 Zawadzka Anna Warszawa Biegnij z ProService Finteco 1982 K30



48
00:26:47
00:24:50
80
00:28:48
00:27:48


139
00:30:48
00:29:05
3 267
11 1369 Chudzik Dorota Łomianki Łomiankowska Grupa Biegowa 1978 K40 77
00:27:26
00:24:48


97
00:30:14
00:27:44


97
00:29:51
00:26:44


3 271
12 1366 Rząsowska Anna Warszawa 1982 K30 93
00:28:42
00:25:49
70
00:29:02
00:26:16


145
00:34:49
00:32:08




3 308
13 1249 Karłowicz Anna Warszawa 1973 K40

100
00:28:26
00:27:39


121
00:32:57
00:30:35


90
00:29:01
00:26:50
3 311
14 1017 Stępień Dorota Warszawa 1984 K30



112
00:30:41
00:28:19


131
00:31:18
00:28:59
95
00:29:11
00:27:07
3 338
15 108 Sołtysiak Ewelina Warszawa I-Sport 1991 K20



143
00:32:24
00:30:02


124
00:30:35
00:28:27
112
00:29:56
00:27:51
3 379
16 112 Chmielewska Edyta Warszawa RozpędzOna 1980 K30 160
00:31:16
00:28:42
147
00:33:10
00:30:39


91
00:30:58
00:28:36




3 398
17 1099 Rataszewska Edyta Klaudyn Sportmaniacy 1965 K50 143
00:29:35
00:27:59


136
00:32:11
00:29:39


145
00:32:50
00:29:34


3 424
18 568 Petrajtis Aneta Dziekanów lesny 1971 K40





158
00:41:09
00:33:29
186
00:35:53
00:32:30
103
00:30:51
00:27:31
3 447
19 1184 Kopczyńska Judyta Marki 1978 K40 200
00:34:47
00:31:57
168
00:34:59
00:32:15


156
00:35:05
00:33:17




3 524
20 541 Wiącek Izabela Warszawa ADIDAS RUNNERS WARSAW 1984 K30

176
00:34:36
00:32:58


161
00:36:13
00:33:50
199
00:35:52
00:33:46


3 536
21 622 Sierzputowska Iwona Warszawa Sie Biega 1971 K40



171
00:36:26
00:33:49
178
00:38:54
00:36:05
195
00:36:38
00:33:26


3 544
22 674 Gurdziel Malgorzata Warszawa 1973 K40



180
00:37:11
00:34:39


207
00:37:33
00:34:13
184
00:35:39
00:32:20
3 571
23 540 Warniełło Monika Warszawa 1988 K30

189
00:35:22
00:33:36




213
00:38:10
00:35:05
208
00:37:08
00:34:59
3 610
24 560 Mikułowska Anna Warszawa Gazele na starcie 1982 K30

209
00:44:14
00:41:26


191
00:45:04
00:43:22


220
00:44:53
00:41:33
3 620
25 447 Wnorowska Karolina Konstancin 1980 K30 244
00:48:05
00:44:34


193
00:45:02
00:42:16
190
00:45:11
00:42:29




3 627
26 402 Krzeszowska Janczy Ewa Warszawa CrazyBees 1969 K40 235
00:40:50
00:38:08
212
00:45:09
00:42:29
191
00:40:21
00:39:13






3 638
27 181 Zielińska Weronika Warszawa 12tri.pl / ASICS FrontRunner Poland 1986 K30

7
00:20:49
00:20:48
5
00:19:30
00:19:29






2 12
28 142 Mazek Emilia Garwolin Sklep Biegacza 1993 K20 5
00:19:04
00:19:02


8
00:20:03
00:20:00






2 13
29 743 Bubeła Magda Blizne Jasińskiego Duklanowski Team 1979 K30





16
00:23:33
00:22:46
11
00:20:33
00:20:26


2 27
30 397 Paluch Dorota Warszawa Adidas Runners Warsaw 1989 K20 20
00:21:25
00:21:21
15
00:22:50
00:22:02








2 35
31 347 Bednarczyk Paulina Jozefoslaw Duklanowski Team 1979 K30 18
00:21:22
00:21:15








18
00:22:29
00:21:26
2 36
32 679 Pankiewicz Paulina Warszawa AR, Krzepcy i Wsciekła 1980 K30



23
00:23:21
00:22:20


20
00:23:04
00:21:52


2 43
33 101 Ziendara Michalina Warszawa MKS Polonia 2000 K16 30
00:22:42
00:22:40


14
00:21:07
00:21:02






2 44
34 1207 Łęcka Agnieszka Golub-Dobrzyń JacekBiega Running Team 1989 K20

28
00:25:17
00:23:38






23
00:24:42
00:22:32
2 51
35 272 PÓŁTORAK KATARZYNA Warszawa Duklanowski Team 1977 K40





27
00:25:08
00:24:19


24
00:23:36
00:22:33
2 51
36 391 Gorzoch Justyna Warszawa KW Warszawa 1984 K30

25
00:24:15
00:23:23
29
00:24:10
00:23:07






2 54
37 71 Kucińska Magdalena Warszawa-Wesoła 1984 K30

30
00:24:52
00:23:58


24
00:24:57
00:24:07




2 54
38 763 Kudła Joanna Warszawa Kudłate Makarony 1989 K20





19
00:24:01
00:23:13


53
00:26:18
00:24:10
2 72
39 742 Czapska Dagny Warszawa Duklanowski Team 1985 K30





42
00:26:23
00:25:34
41
00:23:55
00:23:45


2 83
40 687 Urbańska Martyna Otwock 1975 K40



55
00:26:53
00:25:14
72
00:29:03
00:27:29




2 127
41 1380 Stankiewicz Joanna Warszawa adidas Runners Warsaw 1990 K20 75
00:25:42
00:24:48
59
00:26:30
00:25:40








2 134
42 573 Żebrowska Anna Warszawa Running Onions 1987 K30

53
00:26:57
00:25:19
81
00:29:11
00:26:50






2 134
43 68 Gmurczyk Ania Warszawa 1982 K30 65
00:25:25
00:24:26
79
00:27:37
00:26:39








2 144
44 59 Kowalska Aneta Warszawa 1989 K20



85
00:29:39
00:27:01
69
00:29:49
00:27:21




2 154
45 385 Szalewicz Ewa Łomianki Łomiankowska Grupa Biegowa 1979 K30 84
00:27:40
00:25:03
72
00:27:19
00:26:19








2 156
46 1115 Konkowska-Szymańska Joanna Warszawa 1967 K50 98
00:27:36
00:26:00
58
00:27:09
00:25:35








2 156
47 523 Szaniawska Jolanta Glina 1970 K40

76
00:28:08
00:26:32






81
00:28:24
00:26:22
2 157
48 1174 Talarek Renata Zamienie i-Sport team 1984 K30 94
00:27:23
00:25:51






68
00:27:22
00:25:14


2 162
49 1076 Kaczorowska Martyna Sochaczew 1983 K30 52
00:25:36
00:24:03




113
00:32:35
00:30:01




2 165
50 588 Rogulska Lidia Pruszków Enter Air Runners Club 1985 K30

77
00:28:24
00:26:33




91
00:28:00
00:26:39


2 168
51 1388 Myszka Joanna Warszawa 1981 K30 83
00:27:44
00:25:01






86
00:28:44
00:26:33


2 169
52 1064 Kądzielska Magdalena Koczargi Stare 1976 K40 66
00:27:06
00:24:26




109
00:36:34
00:29:45




2 175
53 1421 Kaseja Łucja Warszawa Niezła Korba 1986 K30 76
00:25:50
00:24:48






109
00:28:40
00:27:25


2 185
54 550 Cielecka Paulina Warszawa 1983 K30

92
00:30:06
00:27:30






99
00:29:27
00:27:19
2 191
55 809 Gollnik Daria Nowy Dwór Mazowiecki RozbiegaMy Nowy Dwór 1986 K30







116
00:30:04
00:27:58
76
00:28:09
00:26:04
2 192
56 772 komonska marlena ząbki 1985 K30





98
00:31:27
00:28:56
104
00:28:35
00:27:16


2 202
57 814 Sadurska Katarzyna Warszawa 1984 K30







110
00:30:37
00:27:30
106
00:30:41
00:27:40
2 216
58 32 Kalinowska Zofia Warszawa 2002 K16 92
00:26:41
00:25:40
129
00:30:27
00:29:37








2 221
59 158 Smolińska Katarzyna warszawa 1988 K30 114
00:28:01
00:26:30




111
00:31:24
00:29:52




2 225
60 1199 Pociejewska Justyna Warszawa Nationale-Nederlanden 1981 K30 115
00:29:11
00:26:31




123
00:33:11
00:30:40




2 238
61 1142 Borkowska Bożena WARSZAWA Trucht Tarchomin Team 1968 K50

145
00:33:18
00:30:34


104
00:32:04
00:29:27




2 249
62 1237 Pelvetska Oksana Warszawa adidas Runners Warsaw 1978 K40 145
00:30:49
00:28:13


111
00:30:46
00:28:16






2 256
63 1371 Gumowska Beata Łomianki Łomiankowska Grupa Biegowa 1969 K40 201
00:34:44
00:32:00


67
00:27:58
00:25:41






2 268
64 1429 Czaja-Linczewski Luiza Warszawa 1973 K40

139
00:31:56
00:30:16




139
00:30:35
00:29:20


2 278
65 1291 Włodarczyk Anna Warszawa RozpędzOna 1974 K40 129
00:29:39
00:27:06
167
00:32:13
00:32:13








2 296
66 80 Bondara Jaśmina Warszawa 1988 K30 172
00:32:10
00:29:37


125
00:31:34
00:29:10






2 297
67 1124 Zagożdżon Katarzyna Warszawa 1984 K30 165
00:31:41
00:28:52
136
00:31:44
00:30:03








2 301
68 122 Kurpeta Alina Warszawa bbkts 1980 K30 142
00:29:28
00:27:57
169
00:35:08
00:32:21








2 311
69 1342 Jędrzejczyk Kasia Warszawa Odłam Rozrywkowy 1990 K20







182
00:35:26
00:32:13
138
00:32:14
00:29:00
2 320
70 51 Niemiec Bogusia Wisła 1989 K20 185
00:33:49
00:31:02
142
00:32:51
00:30:24








2 327
71 703 Gwiazdowicz Maja Warszawa 1971 K40





157
00:41:09
00:33:28
185
00:35:53
00:32:30


2 342
72 1153 Wielądek Anna Warszawa 1979 K30 205
00:35:09
00:32:22
155
00:33:46
00:31:17








2 360
73 606 Siwek Magdalena Warszawa 1981 K30

197
00:37:23
00:35:31






171
00:33:19
00:31:11
2 368
74 1250 Strzelecka Marta Warszawa 1983 K30 188
00:33:49
00:31:08
181
00:35:39
00:33:08








2 369
75 850 Mhadhbi Joanna Warszawa Warszawa 1985 K30







183
00:35:35
00:32:27
187
00:35:31
00:32:30
2 370
76 1103 Zelazek Ula Warszawa 1982 K30 203
00:33:55
00:32:20
184
00:34:54
00:33:12








2 387
77 183 Bogusz Anita Warszawa Nationale-Nederlanden 1968 K50 225
00:36:00
00:36:00
163
00:34:29
00:31:50








2 388
78 1179 Miedzińska Katarzyna Łomianki Dolne 1972 K40 228
00:39:41
00:36:53
171
00:35:14
00:32:33








2 399
79 538 Górecka Anna Warszawa Motobabiniec 1974 K40

191
00:36:40
00:33:51






214
00:40:04
00:37:03
2 405
80 298 Palki Katarzyna Warszawa 1976 K40

193
00:37:14
00:34:45




217
00:39:01
00:35:43


2 410
81 406 Lewoc Anna Warszawa 1990 K20 210
00:35:26
00:32:36








213
00:39:35
00:36:18
2 423
82 930 Cybulska Dagmara Sochaczew UKS VICTORIA JÓZEFÓW 1999 K16









4
00:19:08
00:19:06
1 4
83 603 Łasocha Magdalena Warszawa Adidas Runners Warsaw 1992 K20

5
00:20:20
00:20:14








1 5
84 769 Ziółek Magdalena Józefosław OlejRunningTeam 1978 K40







6
00:19:45
00:19:40


1 6
85 494 Giżyńska Anna Warszawa 1982 K30 7
00:19:32
00:19:30










1 7
86 931 Cybulska Klaudia Sochaczew UKS VICTORIA JÓZEFÓW 1999 K16









8
00:19:25
00:19:23
1 8
87 338 Święcka Magdalena Gdańsk AZS AWF Warszawa 1999 K16 8
00:19:39
00:19:33










1 8
88 290 Sulik Agnieszka Warszawa Warsaw Masters Team 1986 K30







8
00:20:16
00:20:10


1 8
89 1418 Bury Małgorzata Biłgoraj brak/PZU Sport Team 1979 K30

9
00:21:47
00:21:01








1 9
90 663 Wielechowska Magdalena Warszawa Naprzód Młociny 1984 K30





11
00:22:45
00:21:59




1 11
91 1035 Ptaszyńska Małgorzata Warszawa adidas Runners Warsaw 1990 K20





13
00:23:27
00:22:37




1 13
92 865 Radkowska Małgorzata Warszawa Team Parszczyńskich/ Adidas Runners Warsaw 1988 K30









15
00:21:28
00:21:19
1 15
93 1400 Nowacka Małgorzata Kobyłka Adidas Runners Warsaw 1983 K30

18
00:23:09
00:22:22








1 18
94 483 RZEMIENIEWSKA-JASTRZĘBSKA Marta Warszawa Ducla Academy 1994 K20 21
00:22:31
00:21:35










1 21
95 817 Rogulska Justyna Otwock 1998 K20







22
00:23:34
00:22:22


1 22
96 357 Ciolczyk Magda Warszawa Mbc team 1981 K30 23
00:22:50
00:21:58










1 23
97 740 Kądziołka Beata Warszawa Biegusie 1986 K30





23
00:24:48
00:23:59




1 23
98 221 Liśkiewicz Sylwia Warszawa Adidas Runners Warsaw 1977 K40 31
00:23:42
00:22:43










1 31
99 382 Kowal Monika Warszawa Adidas Runners Warsaw 1987 K30 34
00:23:44
00:22:51










1 34
100 799 WENTYKIER BEATA PIASECZNO 1978 K40







36
00:25:30
00:23:25


1 36
101 225 Perchaluk Magdalena Warszawa Entre.pl TEAM 1979 K30 37
00:23:43
00:22:55










1 37
102 1131 Dryja Monika Warsaw Obozybiegowe.pl 1978 K40





37
00:26:09
00:25:14




1 37
103 493 Bogusz Lilia Warszawa 1976 K40 38
00:23:46
00:22:57










1 38
104 752 Gomułkiewicz Monika Warszawa 1995 K20







39
00:24:50
00:23:37


1 39
105 522 Chmielewska Magdalena Józefów 1969 K40

39
00:25:25
00:24:32








1 39
106 1029 Rutkowska Marta Warszawa DREAM RUN 1982 K30









44
00:24:48
00:23:35
1 44
107 713 Kalitowicz Anna Warszawa ARW 1990 K20







46
00:25:21
00:24:09


1 46
108 450 Sęk Zofia Warszawa 1976 K40 49
00:24:45
00:23:53










1 49
109 637 Wilczewska Monika Olsztyn 1984 K30



49
00:25:56
00:24:56






1 49
110 615 Gruza Marta Piaseczno Adidas Runners Warsaw 1984 K30



54
00:26:09
00:25:14






1 54
111 949 Bagińska Anna Sulejówek 1974 K40









59
00:25:36
00:24:25
1 59
112 684 dytłow sara warszawa 1987 K30



60
00:25:33
00:25:30






1 60
113 259 Tucharz Anna Warszawa SBRT Warszawa 1977 K40 61
00:25:15
00:24:16










1 61
114 1212 Książek-Rybacka Magdalena Warszawa 1985 K30 62
00:25:50
00:24:18










1 62
115 1246 Suska Magdalena Warszawa Nationale-Nederlanden 1985 K30 63
00:25:16
00:24:20










1 63
116 967 Biała Antonina Warszawa adidas Runners Warsaw 1994 K20









63
00:27:11
00:25:03
1 63
117 821 Michalak Marta Płońsk KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 1978 K40







64
00:26:16
00:25:00


1 64
118 919 Pawliczak Daria Warszawa Adidas Runners Warsaw 1990 K20









66
00:27:18
00:25:15
1 66
119 542 Jarecka Katarzyna Warszawa ADIDAS RUNNERS 1976 K40

66
00:28:27
00:25:59








1 66
120 1052 Borządek Aleksandra Grodzisk Mazowiecki Legia Run Club 2000 K16 68
00:25:16
00:24:29










1 68
121 6 Turczyńska Monika Warszawa Leczo team 1973 K40









71
00:26:59
00:25:34
1 71
122 852 SZNIAWSKA AGATA WARSZAWA 1989 K20







73
00:28:05
00:25:38


1 73
123 635 Mackiewicz Dorota Warszawa 1974 K40



75
00:28:04
00:26:22






1 75
124 572 Wiśniewska Iwona Warszawa 1987 K30



77
00:28:04
00:26:25






1 77
125 570 Myszka Ewelina Warszawa 1986 K30



78
00:28:04
00:26:25






1 78
126 890 Kozakowska Anna lublin 1983 K30









79
00:29:20
00:26:15
1 79
127 669 Zawodzińska Aleksandra Warszawa 1982 K30



80
00:31:20
00:26:45






1 80
128 736 Matlakowska Martyna Ostrowiec Świętokrzyski 1992 K20







85
00:28:39
00:26:33


1 85
129 460 Wenzel Marta Warszawa 1976 K40 87
00:26:12
00:25:22










1 87
130 954 Baran Karolina Siennica Nadolna 4nalsky.run 1982 K30









88
00:28:56
00:26:49
1 88
131 677 Gogol Urszula Warszawa 1991 K20



89
00:29:36
00:27:16






1 89
132 693 Tyśkiewicz Joanna Ciechanów 1991 K20





89
00:31:01
00:28:31




1 89
133 1394 Michael Monika Warszawa adidas runners Warsaw 1988 K30 90
00:27:09
00:25:37










1 90
134 728 Pietroń Joanna Warszawa 1989 K20









91
00:28:57
00:26:52
1 91
135 240 Padowicz Anna Warszawa 1980 K30

94
00:29:59
00:27:34








1 94
136 552 Świstak Ilona WARSZAWA Klub Biegacza Provident 1985 K30

99
00:30:14
00:27:39








1 99
137 987 Sala Nela Gliwice Grupa DBK Katowice 1986 K30









100
00:29:27
00:27:21
1 100
138 1193 Woldan Kamila Gidle Nationale-Nederlanden 1989 K20

101
00:29:17
00:27:40








1 101
139 811 Koluch Klaudyna Warszawa 1988 K30







102
00:29:29
00:27:09


1 102
140 520 Wiśniewska Marta Warszawa 1980 K30

103
00:30:29
00:27:58








1 103
141 524 Benda Karolina Komorów 2000 K16

106
00:30:54
00:28:20








1 106
142 1314 Kralik Sylwia Warszawa 1982 K30 107
00:28:58
00:26:15










1 107
143 515 Dobrowolska Marta Komorów MYKK 1972 K40

107
00:30:55
00:28:21








1 107
144 781 Mieczkowska Anna Ostrołęka 1982 K30







108
00:29:31
00:27:25


1 108
145 1407 Tomczyk Ewa Warszawa 1984 K30

113
00:30:10
00:28:35








1 113
146 623 Krakowska Małgorzata Sokołów Podlaski PĘDZĄCE LENIWCE 1978 K40



117
00:30:21
00:28:44






1 117
147 829 Kocińska Agnieszka Warszawa CBRE Corporate Outsourcing 1987 K30







118
00:30:16
00:28:13


1 118
148 721 Grabska Katarzyna Stężyca 1994 K20







119
00:30:27
00:28:15


1 119
149 927 Jastrzębska Anna Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team 1982 K30









120
00:31:33
00:28:12
1 120
150 973 MARCZAK Grażyna WARSZAWA Leczo Team 1953 K60









126
00:30:45
00:28:30
1 126
151 1300 Hakenberg Dorota Warszawa Nationale-Nederlanden 1974 K40

127
00:31:09
00:29:32








1 127
152 764 KIERLAŃCZYK AGNIESZKA WARSZAWA BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM 1984 K30





128
00:33:41
00:31:06




1 128
153 920 Kukuła Agata Warszawa 1986 K30









130
00:31:39
00:28:37
1 130
154 1098 Kasprzak Anna Warszawa 1979 K30 132
00:28:49
00:27:12










1 132
155 836 Łuba Magdalena Warszawa CBRE Corporate Outsourcing 1987 K30







132
00:31:07
00:29:03


1 132
156 659 Mońka Ewelina Radziwiłłów Mazowiecki 1996 K20



133
00:31:56
00:29:24






1 133
157 217 Fira Karolina Otwock 1993 K20 134
00:28:48
00:27:13










1 134
158 961 MICKIEWICZ MARLENA WARSZAWA 1976 K40









135
00:31:54
00:28:52
1 135
159 718 JANKOWICKA KATARZYNA LUBLIN 1989 K20







137
00:32:20
00:29:15


1 137
160 561 Orłowska Katarzyna Warszawa 1993 K20

143
00:31:14
00:30:24








1 143
161 847 Tatarzyńska Elżbieta Warszawa 1985 K30







144
00:32:38
00:29:31


1 144
162 628 Kapłon Anna Warszawa 1977 K40



146
00:32:35
00:30:11






1 146
163 1220 Padzik Sylwia Warszawa 1987 K30

146
00:33:07
00:30:34








1 146
164 940 Jarmołowicz Magdalena Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30









147
00:31:46
00:29:33
1 147
165 893 Kwinta Sylwia Warszawa 1977 K40









149
00:32:44
00:29:39
1 149
166 1377 Bąba Sylwia Warszawa MYKK 1989 K20 150
00:31:19
00:28:24










1 150
167 30 Kalinowska Sylwia Warszawa RozpędzOna 1975 K40 152
00:31:00
00:28:27










1 152
168 753 Lipiec Sabina Warszawa 1995 K20







152
00:33:12
00:30:04


1 152
169 598 Głogowska Małgosia Warszawa Pszczółkowski Team 1976 K40

154
00:33:57
00:31:12








1 154
170 759 Antoniak Agnieszka Warszawa 1990 K20





154
00:35:33
00:33:08




1 154
171 912 Płusa Monika Warszawa 1991 K20









156
00:33:25
00:30:11
1 156
172 791 Dymek Jolanta Warszawa Adidas Runners Warsaw 1987 K30







156
00:32:32
00:30:15


1 156
173 532 Wiśniewicz Iga Warszawa 1989 K20

156
00:33:55
00:31:19








1 156
174 412 Marchel Anna Warszawa 1989 K20 157
00:31:05
00:28:33










1 157
175 1320 Głuszcz Beata Warsaw 1989 K20 158
00:30:20
00:28:40










1 158
176 735 Lachowiecka Anna warszawa 1980 K30









159
00:33:22
00:30:16
1 159
177 692 Ciężkowska Magdalena Mińsk Mazowecki 1984 K30



160
00:32:37
00:31:40






1 160
178 816 Walendzik Anna Łomianki Dolne 1984 K30







161
00:32:33
00:30:23


1 161
179 904 Frącz Paulina Kielce Enter Air Runners Club 1989 K20









161
00:32:35
00:30:26
1 161
180 110 JANICKA Elżbieta Warszawa 12tri.pl 1975 K40

161
00:34:18
00:31:40








1 161
181 894 Kubasiewicz Patrycja Warszawa 1993 K20









162
00:33:35
00:30:28
1 162
182 557 Kąkowska Julia Warszawa 1985 K30

162
00:34:38
00:31:44








1 162
183 909 Woroszyło Agnieszka Warszawa 1993 K20









163
00:33:36
00:30:29
1 163
184 833 Sochocka Klaudia Warszawa 1991 K20







163
00:33:57
00:30:30


1 163
185 196 Suska Małgorzata Warszawa 1974 K40

164
00:34:22
00:31:55








1 164
186 678 Jaworska Klaudia Warszawa 1996 K20



164
00:34:55
00:32:25






1 164
187 977 Krzeptowicz Katarzyna Warszawa Grupa DBK Warszawa 1979 K30









166
00:31:01
00:30:51
1 166
188 914 Trościańczyk Agata Warszawa 1975 K40







167
00:33:05
00:30:51


1 167
189 707 Trościańczyk Agata Warszawa 1975 K40







167
00:33:05
00:30:51


1 167
190 985 LAZOU VASJLIKI WARSZAWA VASO 1987 K30









167
00:33:04
00:30:56
1 167
191 754 Michalska Karolina WARSZAWA Adidas Runners Warsaw 1987 K30





167
00:37:12
00:34:53




1 167
192 950 Cwalina Izabela OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1981 K30









169
00:34:09
00:31:05
1 169
193 127 Drozd-Karwińska Katarzyna Warszawa 1979 K30 175
00:32:28
00:29:50










1 175
194 866 Remiszewska Aneta Warszawa 1981 K30









175
00:34:48
00:31:37
1 175
195 419 Bryś Magdalena Warszawa 1993 K20 176
00:32:41
00:29:53










1 176
196 856 WALENDOWICZ EWA WARSZAWA 1986 K30









176
00:34:48
00:31:43
1 176
197 229 Mielczarska Zuzanna WARSZAWA adidas Runners Warsaw 1989 K20 177
00:32:37
00:29:53










1 177
198 835 Blaszczyk Agnieszka Warszawa CBRE Corporate Outsourcing 1978 K40







177
00:33:52
00:31:48


1 177
199 780 Skiba Katarzyna Warszawa 1987 K30







178
00:35:00
00:31:50


1 178
200 254 Jurzykowska Katarzyna Warszawa 1990 K20 179
00:32:44
00:29:59










1 179
201 790 Sitkowska Daria Warszawa 1993 K20









179
00:35:06
00:32:04
1 179
202 795 Górnich Anna WARSZAWA 1990 K20







180
00:35:13
00:32:04


1 180
203 926 Bezlapowicz Izabela Wójtowo GRUPA DBK OLSZTYN 1973 K40









180
00:34:20
00:32:08
1 180
204 933 DOBRZYŃSKA-BLUJ MONIKA WARSZAWA GRUPA DBK WARSZAWA 1977 K40









183
00:33:26
00:32:12
1 183
205 774 Kwiatkowska Maja Warszawa 1980 K30







184
00:35:37
00:32:29


1 184
206 642 Beim Marta Warszawa 1995 K20





184
00:39:01
00:38:04




1 184
207 823 Kesy Marta Oborniki 1992 K20







187
00:35:43
00:32:33


1 187
208 531 Chudzik Magdalena Wojcieszyn 1978 K40

187
00:36:09
00:33:21








1 187
209 808 Włodarczyk Agata Warszawa 1988 K30









188
00:35:05
00:32:53
1 188
210 898 Goszczyńska Paulina Dziekanów Polski 1982 K30









190
00:36:17
00:33:11
1 190
211 468 Jakubczyk Katarzyna warszawa ZC Running Team 1979 K30 191
00:34:04
00:31:29










1 191
212 2 KRZYSZTOFIAK MAJA POZNAŃ 1994 K20









191
00:35:39
00:33:15
1 191
213 929 Łuczkiewicz Ewa Sosnowiec Grupa DBK Katowice 1976 K40









192
00:36:30
00:33:23
1 192
214 565 Szaniawska Urszula Warszawa 1985 K30

192
00:36:35
00:34:00








1 192
215 238 Markowska Beata Warszawa 1989 K20



192
00:42:50
00:40:17






1 192
216 343 Ziółkowska Magda Warszawa 1988 K30 193
00:34:27
00:31:40










1 193
217 413 Nader Karolina Warszawa 1988 K30 194
00:34:27
00:31:41










1 194
218 941 Filak Anna Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1978 K40









194
00:35:59
00:33:44
1 194
219 798 Ficner Joanna Żyrardów 1990 K20







197
00:35:44
00:33:37


1 197
220 660 Przybylska Renata Łowicz 1975 K40



197
00:48:10
00:45:35






1 197
221 747 Woźniak Paulina Pniewy 1995 K20





197
00:56:26
00:55:24




1 197
222 651 Magielnicka Edyta Grodzisk Maz 1996 K20



198
00:48:10
00:45:36






1 198
223 289 Paczka Anna Gniezno 1977 K40 199
00:34:32
00:31:48










1 199
224 682 Korbiń Patrycja Osuchów 1997 K20



199
00:48:12
00:45:37






1 199
225 666 Szkop Karolina Żyrardów 1997 K20



200
00:49:00
00:46:39






1 200
226 667 Jodłowska Klaudia Żyrardów 1997 K20



201
00:49:00
00:46:40






1 201
227 389 Pawłowicz Izabela Warszawa 1984 K30 202
00:34:54
00:32:03










1 202
228 862 Pylypenko Iryna Warszawa 1991 K20







202
00:37:29
00:33:57


1 202
229 895 Dziamska Barbara Warszawa - 1988 K30









205
00:36:49
00:34:33
1 205
230 1053 Daniłowicz Ewelina Warszawa 1984 K30

207
00:43:00
00:40:15








1 207
231 308 De Angelis Ewa Warszawa 1958 K60 208
00:35:13
00:32:27










1 208
232 537 Rachwald Magdalena Nowa Iwiczna 1974 K40

208
00:44:02
00:41:20








1 208
233 250 Gebarska Anna Lomianki SMARTTECH3D 1977 K40 209
00:35:26
00:32:30










1 209
234 906 Kornas Aneta warszawa 1989 K20









210
00:35:39
00:35:39
1 210
235 188 Kucharczuk Sławka Warszawa 1973 K40

211
00:45:09
00:42:29








1 211
236 490 Panczyk Kinga Warszawa 1972 K40 213
00:35:47
00:33:12










1 213
237 975 Białoń Julia Rybnik Grupa DBK Katowice 2001 K16









215
00:40:51
00:37:39
1 215
238 1040 Kępińska Kamila Warszawa Kamyk Biega 1984 K30

215
00:52:08
00:49:16








1 215
239 611 GOLUBIŃSKA EWA WARSZAWA 1962 K50

216
00:52:08
00:49:17








1 216
240 959 WOJCIECHOWSKA PATRYCJA BŁONIE Grupa DBK Warszawa 1980 K30









217
00:43:22
00:40:14
1 217
241 319 Lewandowska Ilona Warszawa Adidas Runners Warsaw 1994 K20 218
00:37:05
00:34:16










1 218
242 944 CIENIEWSKA AGATA BRZYDOWO GRUPA DBK OLSZTYN 1997 K20









218
00:44:25
00:41:21
1 218
243 948 Pałka Patrycja Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1994 K20









219
00:44:27
00:41:22
1 219
244 843 Karska Natalia Warszawa 1990 K20







221
00:38:44
00:36:36


1 221
245 361 Pokutycka-Madrala Marta Warszawa Nationale-Nederlanden 1978 K40 222
00:37:20
00:34:35










1 222
246 976 FITAS BARBARA RUDA ŚLĄSKA Grupa DBK Katowice 1989 K20









222
00:45:53
00:42:42
1 222
247 935 JANISZEWSKA MONIKA BRUINÓW GRUPA DBK 1981 K30









223
00:46:14
00:43:04
1 223
248 155 Skonieczna Sylwia Jabłonna RozpędzOna 1986 K30 224
00:38:07
00:35:34










1 224
249 947 Pietrulewicz Dorota Olsztyn GRUPA DBK OLSZTYN 1965 K50









224
00:48:00
00:44:52
1 224
250 631 Paprocka Ewa Warszawa 1973 K40







225
00:41:00
00:37:50


1 225
251 489 PACHOLSKA BARBARA WARSZAWA 1984 K30 226
00:39:04
00:36:03










1 226
252 946 Pałka Krystyna Olsztyn Grupa DBK Olsztyn 1968 K50









226
00:49:31
00:46:23
1 226
253 980 SZYNDRALEWICZ GABRIELA OLSZTYN GRUPA DBK OLSZTYN 1969 K40









227
00:49:32
00:46:24
1 227
254 301 Antosieiwcz Joanna Warszawa 1974 K40 231
00:40:53
00:37:59










1 231
255 287 ZJAWINSKA MARTA WARSAW 1974 K40 232
00:40:53
00:38:00










1 232
256 1195 Freeman Urszula Warszawa Nationale-Nederlanden Running Team 1977 K40 233
00:40:53
00:38:01










1 233
257 506 Kukla Agnieszka Warszawa 1980 K30 236
00:41:03
00:38:14










1 236
258 467 SZYPERSKA ANNA WARSZAWA 1976 K40 237
00:41:07
00:38:31










1 237

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni