z

Lublin

Klasyfikacja generalna 2017/2018

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 84 Pitura Eliza Lublin Szymanowski Triathlon Team 1976 K40 16
00:23:25
00:23:18
12
00:22:35
00:22:27
10
00:22:55
00:22:47
11
00:24:01
00:22:58


9
00:27:01
00:26:52
5 42
2 270 Andrzejewska Joanna Lublin lubelskibiegacz.pl TEAM 1970 K40 12
00:22:30
00:22:23
15
00:22:47
00:22:39
12
00:23:14
00:23:07
13
00:24:12
00:23:07
10
00:23:55
00:22:52
11
00:28:56
00:26:55
6 45
3 1078 Salachna - Nowak Magdalena Lublin Biegam z ABS 1977 K40 14
00:24:06
00:23:03
16
00:24:14
00:23:12


16
00:25:15
00:24:11
11
00:25:18
00:24:15
13
00:29:16
00:27:13
5 54
4 1097 MISZTAL Agnieszka Lubartow Lubelski Biegacz Team 1977 K40 20
00:25:59
00:24:49
22
00:26:37
00:25:27
16
00:26:18
00:25:15
18
00:27:32
00:26:25
16
00:26:41
00:25:37


5 70
5 247 Grzenia Małgorzata Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1968 K40 18
00:25:00
00:23:56
19
00:25:44
00:24:40
15
00:27:03
00:24:59




23
00:35:51
00:31:46
4 75
6 38 Sekuła Joanna Franciszków 1969 K40 39
00:28:58
00:27:54
29
00:26:56
00:26:49
32
00:29:19
00:28:16
28
00:29:26
00:28:22




4 128
7 129 Żuk Agata Lublin Lublin Biega / Skrzydlate Celebrytki 1976 K40 66
00:31:58
00:29:47
86
00:31:05
00:29:56


32
00:31:00
00:28:58
25
00:30:18
00:28:12
21
00:35:34
00:31:27
5 144
8 1154 Piluś Joanna LUBLIN 1974 K40 47
00:30:33
00:28:23
57
00:29:42
00:28:27
33
00:30:29
00:28:18
38
00:31:34
00:29:29


27
00:38:06
00:33:59
5 145
9 1160 Foltyn Ula Ludwin Łęczna Biega/Aktywni Ludwin 1975 K40 32
00:28:52
00:26:46
53
00:29:11
00:27:57
31
00:29:44
00:27:40
49
00:32:32
00:30:23
37
00:31:39
00:29:29
57
00:45:43
00:41:29
6 149
10 72 Starzyńska Marta Lublin Perfect Runner 1973 K40



56
00:32:14
00:30:06
51
00:32:43
00:30:42
48
00:32:37
00:30:33
35
00:39:07
00:34:58
4 190
11 1091 Cybulska Dominika Lublin wydolność.pl 1975 K40 63
00:31:52
00:29:44


50
00:31:44
00:29:37
48
00:32:26
00:30:20
49
00:32:59
00:30:51


4 210
12 1074 Juraś-Kmieć Marzena Lublin Biegam Sobie 1975 K40 62
00:31:49
00:29:40
77
00:30:42
00:29:28
51
00:31:43
00:29:40




29
00:36:15
00:34:08
4 219
13 1034 Woźniak Monika Elizówka Lublin Biega / Skrzydlate Celebrytki 1974 K40 64
00:31:56
00:29:45
85
00:31:04
00:29:55
45
00:31:20
00:29:13
33
00:31:24
00:29:20




4 227
14 1006 Różniewska Monika Lubartów 1971 K40 54
00:31:59
00:28:52
90
00:32:25
00:30:13


55
00:33:54
00:30:52
46
00:32:29
00:30:14


4 245
15 268 Kuniewicz Ewa Lublin 1976 K40 70
00:32:49
00:30:44
94
00:31:36
00:30:25
54
00:32:03
00:30:00




36
00:37:37
00:35:32
4 254
16 479 Dorożyńska Beata Puchaczów Wolność Endorfinom 1974 K40

156
00:40:57
00:39:38
74
00:34:09
00:33:06
79
00:37:16
00:34:56
57
00:35:02
00:32:51
47
00:42:45
00:38:30
5 257
17 1108 ZABŁOCKA ANNA Lublin Lubelska Grupa Triathlonu 1968 K40 69
00:32:49
00:30:44
88
00:31:21
00:30:05
57
00:32:12
00:30:07
45
00:32:13
00:30:08




4 259
18 83 BABIARZ MAGDALENA LUBLIN BRAK 1973 K40 73
00:34:18
00:31:10


70
00:35:39
00:32:33
74
00:36:50
00:33:47
56
00:34:28
00:32:21


4 273
19 1191 Witek-Kondrat Anna Czemierniki 1974 K40

106
00:33:44
00:31:33
67
00:34:10
00:31:58
84
00:38:07
00:35:58


41
00:41:22
00:37:11
4 298
20 173 Walczyńska Anna Lublin 1974 K40 82
00:36:22
00:33:11
136
00:37:04
00:33:57




60
00:35:43
00:33:28
50
00:43:43
00:39:30
4 328

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1187 Dessauer Wioletta Lubartów Stay Insane 1975 K40

13
00:22:41
00:22:31
9
00:22:28
00:22:20
10
00:22:46
00:22:40




3 32
2 1023 Karwacka Aneta ŁĘCZNA AZS UMCS Biega 1976 K40 61
00:31:47
00:29:40
79
00:30:43
00:29:34
52
00:32:07
00:29:55






3 192
3 1186 Zwierz Małgorzata lublin 1975 K40

105
00:32:44
00:31:23
78
00:33:49
00:33:49
71
00:35:26
00:33:22




3 254
4 153 Królikowska Katarzyna Lublin 1970 K40

122
00:34:29
00:33:08
72
00:34:55
00:32:51
72
00:35:32
00:33:28




3 266
5 454 MICHALSKA MAGDALENA URSZULIN Drużyna Wolność Endorfinom 1969 K40

155
00:40:57
00:39:38
89
00:37:51
00:35:47


66
00:39:09
00:37:06


3 310
6 133 Demczuk Lilianna Łęczna Łęczna Biega 1977 K40 89
00:36:12
00:34:04
154
00:40:48
00:38:40


86
00:40:53
00:38:45




3 329
7 179 RUMINŃSKA ŻANETA BEŁŻYCE Bełżyce i okolice biegają 1975 K40 33
00:28:08
00:26:58


29
00:29:31
00:27:29






2 62
8 382 Rumińska Żaneta Bełżyce Bełżyce biegają 1975 K40

49
00:28:53
00:27:45


42
00:31:08
00:29:57




2 91
9 1180 Pieczkowska Barbara Lublin 1975 K40

81
00:29:46
00:29:36
66
00:32:25
00:31:22






2 147
10 313 Firek Grażyna Zamość 1976 K40

104
00:33:22
00:31:10


46
00:32:22
00:30:11




2 150
11 477 Hacker Kaye Lublin 1969 K40

120
00:35:53
00:32:49




38
00:31:49
00:29:32


2 158
12 214 Madej Ewa Bychawa 1972 K40 78
00:34:39
00:32:27
107
00:32:44
00:31:38








2 185
13 492 LASKA DOROTA Lublin 1972 K40

140
00:37:42
00:34:39




58
00:35:28
00:33:19


2 198
14 505 Szafka Katarzyna Świdnik Wolność Endorfinom 1971 K40

157
00:40:57
00:39:39
85
00:35:53
00:34:50






2 242
15 25 gajek magdalena lublin wieś tańczy i biega 1974 K40



13
00:23:39
00:23:32






1 13
16 443 Niezgoda Agata Lublin 1976 K40

21
00:26:22
00:25:18








1 21
17 557 Żebrowska Jolanta Puławy Chemik Noxy Puławy i UMCS Biega 1969 K40







21
00:29:34
00:27:30


1 21
18 480 Jasińska Magdalena Lublin Grube Korzenie 1976 K40

27
00:27:35
00:26:26








1 27
19 321 Bińczyk Monika Warszawa 1976 K40



38
00:30:48
00:28:38






1 38
20 587 Strzechowska Małgorzata Mierzyn 1977 K40









40
00:39:17
00:37:00
1 40
21 1158 Pietrzyk Ewa Mełgiew Biegający Świdnik 1976 K40 55
00:32:03
00:28:56










1 55
22 544 Żurowska Małgorzata Lublin 1969 K40





59
00:33:36
00:31:24




1 59
23 305 Wójcicka Agnieszka Łęczna Łęczna Biega 1977 K40

84
00:31:54
00:29:46








1 84
24 251 Jędrzejewska ELWIRA Chełm 1977 K40 84
00:36:43
00:33:34










1 84
25 76 Lejman Anna Lublin 1974 K40 98
00:39:01
00:35:52










1 98
26 231 Prasek Anna Lublin 1975 K40 104
00:41:03
00:38:49










1 104
27 1010 kazanowska-Falba Violetta Lublin 1973 K40 105
00:42:28
00:39:14










1 105
28 220 Malinowska -Szerega Ewelina Lublin 1977 K40 108
00:46:57
00:43:47










1 108
29 502 Polska Bożena Lublin Lublin Biega 1968 K40

116
00:33:39
00:32:25








1 116
30 309 Karpińska Agnieszka Lublin Lubelska Grupa Triathlonu 1977 K40

144
00:35:25
00:35:19








1 144

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni