Lublin

Klasyfikacja generalna 2017/2018

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1110 Odziemczyk Sylwester Lublin lubelska grupa triathlonu 1965 M50 25
00:20:44
00:20:40
29
00:20:54
00:20:52
32
00:20:50
00:20:50
23
00:21:06
00:21:05
39
00:21:22
00:21:20
40
00:25:50
00:25:47
6 109
2 356 Gawda Piotr Lublin Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST 1966 M50

28
00:20:50
00:20:47
29
00:20:36
00:20:35
37
00:22:02
00:22:01


24
00:24:43
00:24:41
4 118
3 1181 Ziółek Mirosław Jacków Stay Insane 1963 M50

84
00:22:55
00:22:48
69
00:22:27
00:22:20
86
00:23:42
00:23:37
88
00:23:13
00:23:09


4 327
4 132 Peciak Robert Lublin 1964 M50 230
00:35:38
00:33:25
321
00:35:48
00:32:42
125
00:25:20
00:24:17
120
00:25:51
00:24:46
108
00:24:11
00:24:05
78
00:27:40
00:27:34
6 431
5 18 Godula Ryszard Lublin Biegnij Forrest biegnij 1959 M50 121
00:25:26
00:24:22
146
00:25:23
00:24:21
131
00:25:27
00:24:23
114
00:25:32
00:24:30
101
00:23:49
00:23:42


5 467
6 340 Blicharz Stanisław Niemce Nie Ma Letko 1967 M50



139
00:25:36
00:24:32
141
00:27:01
00:25:52
160
00:29:23
00:27:14
107
00:33:20
00:29:15
4 547
7 236 Illek Arkadiusz Świdnik Świdnik Triathlon Team 1967 M50 209
00:30:16
00:29:07
195
00:28:18
00:26:15
177
00:28:33
00:26:24
159
00:28:03
00:26:53
119
00:25:50
00:24:46


5 650
8 143 Mielniczuk Stanisław Hrubieszów Perfect Runner/STAY INSANE COLPOLVEN 1958 M50 171
00:27:56
00:26:48


175
00:26:29
00:26:21
170
00:28:15
00:27:12
152
00:27:46
00:26:43


4 668
9 391 Kulczycki Wiesław Lublin 1960 M50

202
00:27:39
00:26:26
164
00:27:54
00:25:51
168
00:29:11
00:27:07


135
00:36:14
00:32:05
4 669
10 1139 Lewczyński Piotr Lublin 1959 M50

257
00:29:55
00:28:36


200
00:31:16
00:29:08
174
00:29:39
00:28:31
136
00:34:33
00:32:22
4 767
11 1115 Wrona Andrzej Lublin Triathlon Lublin Team 1959 M50 237
00:38:44
00:35:28
335
00:40:30
00:37:19


237
00:40:29
00:37:22
203
00:39:38
00:37:18
169
00:44:34
00:40:15
5 846
12 1135 Król Ryszard Lublin Lublin Biega 1966 M50 197
00:30:28
00:28:20
256
00:29:41
00:28:32
205
00:30:41
00:28:35
196
00:30:46
00:28:43




4 854
13 1077 Karski Jacek Lublin 1963 M50 225
00:36:04
00:32:46
312
00:35:14
00:32:02


228
00:35:13
00:32:59
201
00:35:46
00:33:38


4 966

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 1165 Watras Marek Hrubieszów Hrubieszów 1958 M50 113
00:24:12
00:24:04


179
00:26:30
00:26:30




110
00:31:34
00:29:25
3 402
2 190 Grzywacz Dariusz Lublin 1965 M50 164
00:27:34
00:26:26
241
00:29:50
00:27:49
183
00:28:02
00:26:57






3 588
3 537 Piekniak Krzysztof Lublin intrograf team 1966 M50





227
00:35:12
00:32:58
199
00:34:22
00:33:12
163
00:41:46
00:37:38
3 589
4 413 Gustaw Krzysztof Lublin GUCIORKI 1959 M50

279
00:31:51
00:29:46
198
00:30:02
00:27:59






2 477
5 290 BRZYGOŁA ANDRZEJ LUBLIN 1959 M50 112
00:25:03
00:23:58










1 112
6 466 Grymuza Zbigniew Lublin SKPB Lublin 1965 M50

134
00:25:09
00:23:58








1 134
7 417 Schick Ed Lublin 1964 M50

153
00:26:44
00:24:39








1 153
8 522 Głodek Andrzej Kąty LO Żelechów 1960 M50





174
00:28:32
00:27:23




1 174
9 252 Jędrzejewski Romuald Chełm 1966 M50 182
00:30:22
00:27:15










1 182

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni