Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 4

19.01.2020 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 225 BEJGIER EDMUND Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1968 M50 00:18:29 00:18:30
2 1431 MACZYŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1966 M50 00:18:55 00:18:57
3 24 MAKOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz 1969 M50 00:19:23 00:19:27
4 71 RACZYŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz BIEGAJĄCY FILOZOF TEAM 1960 M50 00:19:43 00:19:46
5 133 WŁODARCZYK WOJCIECH Bydgoszcz CZARNE STOPY 1964 M50 00:20:24 00:21:28
6 122 MICHALAK WOJCIECH Bydgoszcz 1966 M50 00:21:32 00:22:38
7 1222 RÓŻYCKI SŁAWOMIR Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1960 M50 00:21:46 00:21:53
8 276 BAUMGART JACEK Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1962 M50 00:22:01 00:22:08
9 175 ZIMNY MAREK Bydgoszcz ELTRA W BIEGU 1960 M50 00:22:04 00:23:13
10 117 RYGIEWICZ WOJCIECH Wolwark BBL SZUBIN 1965 M50 00:22:09 00:23:13
11 1013 ĆWIKLIŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz COLORADO PIZZA EXPRESS 1964 M50 00:23:12 00:25:16
12 181 KUCHCZYŃSKI ADAM Bydgoszcz BÓL TO ŚCIEMA 1967 M50 00:23:15 00:23:24
13 1307 KOWALEWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1968 M50 00:23:17 00:24:20
14 55 FALKOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1964 M50 00:23:17 00:24:27
15 1025 RAUNEST ADAM bydgoszcz 1962 M50 00:23:20 00:24:29
16 1060 KOWALSKI ARKADIUSZ Łochowo 1969 M50 00:23:22 00:24:33
17 1493 NOWAK PAWEŁ Kcynia KEPNET 1965 M50 00:23:24 00:24:31
18 44 KLINIKOWSKI JACEK Świekatowo RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I... 1969 M50 00:23:32 00:24:41
19 1245 WĘGRZYNOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1968 M50 00:23:35 00:24:48
20 325 BAGROWSKI MAREK Dąbrowa Chełmińska UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA 1962 M50 00:23:36 00:23:54
21 318 HOLICZKO MIROSŁAW Bydgoszcz JW1515 BYDGOSZCZ 1966 M50 00:23:41 00:24:48
22 244 LUZAK MIROSŁAW Bydgoszcz MWIK BYDGOSZCZ 1961 M50 00:23:54 00:24:04
23 1208 LICA KRZYSZTOF Bydgoszcz SISU OWB 1962 M50 00:24:05 00:26:09
24 1273 JANKOWSKI TOMASZ Osielsko DĘBY OSIELSKO 1969 M50 00:24:11 00:25:24
25 1151 CIEŚLEWICZ WALDEMAR Bydgoszcz 1969 M50 00:24:21 00:25:26
26 1376 KUBOWICZ PIOTR Bydgoszcz PEGAZ 1967 M50 00:24:25 00:24:31
27 210 POPIELARZ ROBERT Rynarzewo WKURW_TEAM 1969 M50 00:24:27 00:25:31
28 1337 BRZUSKIEWICZ SŁAWOMIR Bydgoszcz ARTCOP 1967 M50 00:24:29 00:25:32
29 1266 ŻUCHOWSKI DARIUSZ BYDGOSZCZ 1968 M50 00:24:46 00:25:57
30 131 ZUPA WOJCIECH Bydgoszcz SISU-OWB TEAM 1962 M50 00:25:00 00:27:03
31 1463 ANGLART ROMAN Bydgoszcz RUN PASJA 1966 M50 00:25:01 00:26:18
32 1250 KUNDE ADAM Lipniki BYDFOSZCZTRIATHLON 1962 M50 00:25:04 00:27:10
33 87 KOLANOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1962 M50 00:25:10 00:26:17
34 1138 KWASEK WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1967 M50 00:25:52 00:27:05
35 108 GOTOWICZ MARIUSZ Bydgoszcz KDP GOTOWICZ 1962 M50 00:26:06 00:28:12
36 160 DOBOSZ MACIEJ Niemcz 1968 M50 00:26:07 00:28:13
37 120 DRYGAS RYSZARD Bydgoszcz 1965 M50 00:26:19 00:26:26
38 177 PRZYBYLSKI MARIUSZ Bydgoszcz GLS POLAND 1962 M50 00:26:38 00:28:42
39 1468 CIEŚLIK MAREK Ślesin RANCZO MICHALIN 1961 M50 00:26:54 00:28:59
40 141 STANKIEWICZ DARIUSZ Maksymilianowo BÓL TO ŚCIEMA 1967 M50 00:26:55 00:29:07
41 188 LIWOCH GRZEGORZ Osielsko 1967 M50 00:28:35 00:30:50
42 1454 TWARDOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1968 M50 00:29:03 00:31:17
43 51 KAPELIŃSKI STANISŁAW Bydgoszcz RODOS TEAM 1967 M50 00:30:20 00:32:27
44 1312 TOMASZEWSKI PIOTR Bydgoszcz 1962 M50 00:32:07 00:35:15
45 91 SCHNEIDER KRZYSZTOF Bydgoszcz 1961 M50 00:34:36 00:36:51
46 1513 BRZYKCY ANDRZEJ Bydgoszcz 1961 M50 00:46:48 00:49:58

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni