Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 4

19.01.2020 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1157 RUDNIK DAMIAN Bydgoszcz DAMIAN RUDNIK TEAM 1995 M20 00:15:21 00:15:22
2 1154 BEDNAREK ADRIAN Bydgoszcz ADRIANBEDNAREK.PL 1990 M20 00:15:40 00:15:42
3 3 FRYDRYCHOWSKI PIOTR Kleczew RÓŻOWE MISIE 1994 M20 00:16:16 00:16:17
4 1254 SZYMAŃSKI MAREK Sarnaki 1993 M20 00:16:30 00:16:31
5 8 GRABIŃSKI WOJCIECH Rogoźno GRUNWALD TEAM POZNAŃ/CITY TRAIL TEAM 1994 M20 00:17:14 00:17:15
6 1420 KOKOCKI PAWEŁ Wielka NIeszawka BIEGAJ Z DYMKIEM 1990 M20 00:17:25 00:17:27
7 1447 NALEWALSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1994 M20 00:17:38 00:17:39
8 264 TUCHOLSKI BARTŁOMIEJ Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 M20 00:17:41 00:17:43
9 1023 STANKIEWICZ JACEK Bydgoszcz 1993 M20 00:18:37 00:18:38
10 265 KALACZYŃSKI MIŁOSZ Bydgoszcz POLONIA BYDGOSZCZ SLA 1997 M20 00:19:20 00:19:25
11 1436 DERDA PIOTR Bydgoszcz 1997 M20 00:19:39 00:19:43
12 69 WERNER MICHAŁ Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS / GARDENFLORA MTB TEAM 1990 M20 00:20:29 00:20:36
13 1225 STODOLNY MICHAŁ Kołaczkowo KU AZS UTP BYDGOSZCZ 1995 M20 00:20:43 00:20:51
14 195 WENDA DAWID Bydgoszcz SZKOŁA JAZDY TOMAS 1990 M20 00:21:06 00:21:09
15 189 ZBORAŁA DAWID Bydgoszcz SZKOŁA JAZDY TOMAS 1990 M20 00:21:12 00:21:15
16 1081 BETLEWSKI SZYMON Pruszcz KU AZS UTP BYDGOSZCZ 1998 M20 00:21:16 00:21:22
17 1433 BRZĄKAŁA ŁUKASZ Sypniewo 1994 M20 00:21:26 00:22:34
18 1037 SYPNIEWSKI ŁUKASZ Bydgoszcz KU AZS UTP BYDGOSZCZ 1998 M20 00:21:36 00:21:42
19 1168 WOLSKI TOMASZ Myślęcinek BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1990 M20 00:21:48 00:22:50
20 1284 JAGIELSKI SZYMON Maksymilianowo 1998 M20 00:22:26 00:24:34
21 1145 KACZOROWSKI RAFAŁ Bydgoszcz WALECZNI BYDGOSZCZ 1991 M20 00:22:30 00:23:35
22 1247 ŁASSA RAFAŁ Bydgoszcz SBRT RUNNING TEAM BYDGOSZCZ 1997 M20 00:22:34 00:23:40
23 327 STRYJAK KRZYSZTOF Bydgoszcz 1998 M20 00:22:48 00:23:56
24 1101 PIEKARSKI PAWEŁ Bydgoszcz 1990 M20 00:22:48 00:23:53
25 61 KNAPIK KAROL Osielsko 1990 M20 00:23:03 00:24:10
26 1265 GRALAK DAMIAN Bydgoszcz 1992 M20 00:23:20 00:24:25
27 99 GOSIENIECKI KONRAD Drzycim 1994 M20 00:23:21 00:24:27
28 284 KWASEK ŁUKASZ Bydgoszcz 1994 M20 00:23:22 00:25:26
29 1445 SOBOTA SZYMON Łabiszyn KEEEPER 1996 M20 00:23:25 00:24:34
30 1152 BORKOWSKI MICHAŁ Lubostroń ŁABISZYN RUNNERS 1991 M20 00:23:36 00:24:44
31 1495 STODÓLSKI PRZEMYSŁAW Janikowo 1993 M20 00:23:38 00:24:54
32 1511 PISKORSKI PAWEŁ Bydgoszcz PAWEŁ PISKORSKI 1991 M20 00:23:54 00:25:00
33 1233 KASPRZYK MIŁOSZ Ślesin 1993 M20 00:24:09 00:25:22
34 1218 GAWRYCH ADAM Bydgoszcz 1990 M20 00:24:13 00:26:16
35 1187 KOZIOŁ ŁUKASZ Bydgoszcz 1990 M20 00:24:15 00:25:26
36 1106 WOJCIECHOWSKI GRZEGORZ Bydgoszcz ATOS BYDGOSZCZ 1992 M20 00:24:18 00:25:29
37 1354 STERING ADRIAN Bydgoszcz 1990 M20 00:24:52 00:26:59
38 1386 KAPELIŃSKI SEBASTIAN Bydgoszcz RODOS TEAM 1991 M20 00:24:56 00:26:04
39 38 MAŁACHA DAWID Żnin KU AZS UTP BYDGOSZCZ 1995 M20 00:25:15 00:25:21
40 313 LEWANDOWSKI MARCIN Stęszewko KEEEPER 1991 M20 00:25:15 00:26:26
41 293 SAWICKI MIKOŁAJ Bydgoszcz 1997 M20 00:25:40 00:26:47
42 1150 SZUKALSKI PIOTR Bydgoszcz 1998 M20 00:26:39 00:28:47
43 1141 JANKOWSKI DAMIAN Maksymilianowo 1998 M20 00:26:39 00:28:47
44 217 POKORSKI ADAM Bydgoszcz WSPR BYDGOSZCZ 1991 M20 00:27:57 00:30:09
45 310 BĘDZIŃSKI MATEUSZ Bydgoszcz MR. 1992 M20 00:28:15 00:31:21
46 1382 APTOWICZ DAMIAN Bydgoszcz 1994 M20 00:31:15 00:34:15

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni