z

Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 3

22.12.2019 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Pobierz wyniki:
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 1157 RUDNIK DAMIAN Bydgoszcz DAMIAN RUDNIK TEAM 1995 M20 00:15:38 00:15:39
2 5 KOTŁOWSKI BARTOSZ Ostromecko LKS OSTROMECKO 1992 M20 00:15:54 00:15:55
3 3 FRYDRYCHOWSKI PIOTR Kleczew RÓŻOWE MISIE 1994 M20 00:16:00 00:16:01
4 1474 TULEJA JAKUB Bydgoszcz CWZS ZAWISZA 2001 M16 00:16:04 00:16:05
5 273 FELCZAK JAKUB Bydgoszcz RÓŻOWE MISIE 1994 M20 00:16:23 00:16:24
6 1441 JARANOWSKI ANDRZEJ Brodnica GKS FABIANKI 1993 M20 00:16:41 00:16:43
7 253 SKIBA ŁUKASZ Bydgoszcz SZYMI TEAM 1988 M30 00:16:47 00:16:47
8 1254 SZYMAŃSKI MAREK Sarnaki 1993 M20 00:16:55 00:16:57
9 1015 SULKOWSKI ZDZISŁAW Bydgoszcz 1971 M40 00:16:56 00:16:59
10 1357 KOŚMIEJA MARCIN Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1985 M30 00:17:02 00:17:04
11 1471 ŚPINDLER DAVID CZECH REPUBLIC CZECH REPUBLIC 1994 M20 00:17:05 00:17:07
12 1229 SZCZEŚNIAK WIKTOR Bydgoszcz CWZS ZAWISZA 2003 M16 00:17:13 00:17:15
13 1447 NALEWALSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1994 M20 00:17:15 00:17:17
14 1042 MAŁECKI JAKUB Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1979 M40 00:17:16 00:17:17
15 1420 KOKOCKI PAWEŁ Wielka NIeszawka BIEGAJ Z DYMKIEM 1990 M20 00:17:18 00:17:20
16 20 MRUK TOMASZ Bydgoszcz CZARNE STOPY 1976 M40 00:17:21 00:17:23
17 1153 WILKOSZ TOMASZ Bydgoszcz 2001 M16 00:17:32 00:17:33
18 1209 TUCZYŃSKI SYLWESTER Bydgoszcz BYDGOSKIE OKONIE 1992 M20 00:17:36 00:17:37
19 211 BEDRA ROBERT Bydgoszcz CZARNE STOPY 1980 M30 00:17:42 00:17:44
20 8 GRABIŃSKI WOJCIECH Rogoźno GRUNWALD TEAM POZNAŃ/CITY TRAIL TEAM 1994 M20 00:17:50 00:17:52
21 151 KUŁAKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz CZARNE STOPY 1985 M30 00:17:54 00:17:56
22 1213 ŁAZ KAMIL Bydgoszcz ADRIANBEDNAREK.PL 1983 M30 00:17:57 00:17:58
23 1280 GULIŃSKI GRZEGORZ Toruń TEAM KOPEĆ 1984 M30 00:17:57 00:18:00
24 1422 LUTOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN PASJA 1985 M30 00:18:15 00:18:16
25 190 JAGIEŁA JAROSŁAW BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1972 M40 00:18:18 00:18:21
26 1462 GLUGLA MARIUSZ Świecie THE RUNNERS ŚWIECIE 1978 M40 00:18:28 00:18:31
27 225 BEJGIER EDMUND Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO 1968 M50 00:18:29 00:18:31
28 1452 BIAŁEK DAWID Nakło nad Notecią TRAWERS TEAM NAKŁO 1989 M30 00:18:28 00:18:31
29 1431 MACZYŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1966 M50 00:18:31 00:18:33
30 143 ŻYCZIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz TEAMOCHAL 1987 M30 00:18:34 00:18:36
31 1434 SOBIERALSKI RAFAŁ Brzoza RAFO KING 1974 M40 00:18:36 00:18:38
32 102 SZYSZKA MARIUSZ Bydgoszcz 1 BRYGADA LOGISTYCZNA / SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1978 M40 00:18:34 00:18:39
33 307 SZLINGER JAKUB Tur TEAMOCHAL 1986 M30 00:18:41 00:18:43
34 1023 STANKIEWICZ JACEK Bydgoszcz 1993 M20 00:18:48 00:18:50
35 1479 KUBIŃSKI JAKUB Osielsko ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1987 M30 00:18:56 00:18:59
36 247 FLOREK PAWEŁ Bydgoszcz RUNADDICTS 1986 M30 00:18:57 00:19:00
37 306 WILK ŁUKASZ Bydgoszcz #RUNADDICTS 1983 M30 00:18:57 00:19:00
38 1107 RUTKOWSKI SZYMON Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1998 M20 00:19:01 00:19:03
39 1178 KACZMAREK SEBASTIAN Bydgoszcz 1983 M30 00:19:00 00:19:04
40 1446 BEHRENDT PAWEŁ Toruń OIRP WROCŁAW 1987 M30 00:19:04 00:19:06
41 1342 RZESZOTARSKI DANIEL Bydgoszcz 1984 M30 00:19:05 00:19:08
42 329 TRZÓSŁO SYLWESTER Więcbork MGLKS GROM WIĘCBORK 1980 M30 00:19:03 00:19:10
43 1026 BARCZAK RAFAŁ złotów STACHOWSCY.EU 1975 M40 00:19:06 00:19:10
44 259 PIC DAWID Osielsko KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ 1992 M20 00:19:10 00:19:13
45 330 GOŁEMBIEWSKI MAREK Bydgoszcz SP44/XVLO MISTRZOSTWA SPORTOWEGO 1972 M40 00:19:14 00:19:16
46 224 JAROSZEWSKI JAN Tryszczyn DEEP FOREST 2002 M16 00:19:12 00:19:17
47 1475 RYCHTER MARCIN Niemcz THE RYCHTERS 1971 M40 00:19:24 00:19:28
48 121 RYMER JAKUB Bydgoszcz ERPLAST 1985 M30 00:19:30 00:19:33
49 77 KONWIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz 1985 M30 00:19:32 00:19:34
50 1001 KUROWSKI KAMIL Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ / 3GRAVITY 1985 M30 00:19:35 00:19:40
51 147 TACIAK DAWID Bydgoszcz ATOS 1981 M30 00:19:35 00:19:40
52 1419 POTOCKI MARCIN Żary 1978 M40 00:19:40 00:19:44
53 24 MAKOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz 1969 M50 00:19:42 00:19:45
54 1193 ŁADNIAK DARIUSZ Zławieś Wielka 1978 M40 00:19:43 00:19:49
55 1391 SOWIŃSKI PIOTR Łochowice SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1971 M40 00:19:47 00:19:51
56 137 BETHKE SLAWOMIR Bydgoszcz SISU-OWB TEAM 1989 M30 00:19:51 00:19:55
57 1105 GIOLDA PAWEŁ Bydgoszcz 1983 M30 00:19:55 00:19:57
58 1144 FUZ MAREK Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1971 M40 00:19:56 00:20:01
59 265 KALACZYŃSKI MIŁOSZ Bydgoszcz POLONIA BYDGOSZCZ SLA 1997 M20 00:19:59 00:20:07
60 1436 DERDA PIOTR Bydgoszcz 1997 M20 00:20:08 00:20:12
61 71 RACZYŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz BIEGAJĄCY FILOZOF TEAM 1960 M50 00:20:10 00:20:14
62 1443 GUTKOWSKI JAKUB Stopka 1986 M30 00:20:13 00:20:18
63 111 KUJDA ARKADIUSZ OSIELSKO 1 BRYGADA LOGISTYCZNA 1979 M40 00:20:22 00:21:26
64 1160 GŁOGOGOWSKI KRZYSZTOF Koronowo KORONOWO NA BIEGOWO 1977 M40 00:20:29 00:20:33
65 1449 KŁOSOWSKI MARCIN Bydgoszcz GRUPA BANKIETOWA SPECJAL 1976 M40 00:20:31 00:20:35
66 1281 GRUSZECZKA JACEK Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ 1986 M30 00:20:37 00:20:43
67 1306 DERING TOMASZ Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1981 M30 00:20:41 00:21:49
68 1081 BETLEWSKI SZYMON Pruszcz KU AZS UTP BYDGOSZCZ 1998 M20 00:20:48 00:20:56
69 1049 WĘGIELEWSKI SZYMON Bydgoszcz 1986 M30 00:20:49 00:20:58
70 179 KLINOWSKI RADOSŁAW Bydgoszcz 1985 M30 00:20:50 00:21:53
71 267 NAWROCKI DARIUSZ Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1976 M40 00:20:55 00:20:59
72 1271 SUDOŁ JACEK Bydgoszcz PARKRUN BYDGOSZCZ 1978 M40 00:20:56 00:21:00
73 199 RYBAK REMIGIUSZ Białe Błota KEEEPER/BIKE U UP 1977 M40 00:20:57 00:21:01
74 27 POLASIK MICHAŁ Bydgoszcz RUN4FUN 1987 M30 00:20:57 00:22:01
75 133 WŁODARCZYK WOJCIECH Bydgoszcz CZARNE STOPY 1964 M50 00:20:57 00:22:02
76 50 CICHY ADAM Bydgoszcz RUN4FUN 1986 M30 00:20:58 00:22:02
77 1126 ŁYSZCZARZ BŁAŻEJ Bydgoszcz 1979 M40 00:21:01 00:22:04
78 1120 MARĆ ROBERT Bydgoszcz 1971 M40 00:21:01 00:21:11
79 203 MALENDOWICZ ROBERT Tuchola 1975 M40 00:21:02 00:21:06
80 274 CHUDAŃSKI HUBERT Bydgoszcz 1985 M30 00:21:07 00:21:11
81 122 MICHALAK WOJCIECH Bydgoszcz 1966 M50 00:21:09 00:21:16
82 1202 MILEWSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1970 M40 00:21:10 00:21:16
83 1007 GŻYL MIKOŁAJ Bydgoszcz JANUSZE TRIATHLONU EXODUS TEAM 1983 M30 00:21:10 00:21:18
84 294 GABRYCH MACIEJ Bydgoszcz CZARNE STOPY 1980 M30 00:21:10 00:22:14
85 1292 PIASECKI JANUSZ Bydgoszcz 1980 M30 00:21:12 00:21:20
86 136 PIEKARSKI MAREK Bydgoszcz VIII LO BYDGOSZCZ 1971 M40 00:21:13 00:21:15
87 212 BOROWSKI RADOSŁAW Sępólno Krajeńskie KRAJNA SĘPÓLNO 1989 M30 00:21:24 00:21:29
88 1192 SZYSZKA RADOSŁAW Bydgoszcz 1982 M30 00:21:32 00:21:37
89 69 WERNER MICHAŁ Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS / GARDENFLORA MTB TEAM 1990 M20 00:21:36 00:21:43
90 1168 WOLSKI TOMASZ Bydgoszcz BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1990 M20 00:21:36 00:22:41
91 1216 MIĘKCZYŃSKI MIŁOSZ Zielonczyn LUPUS TEAM 1983 M30 00:21:39 00:21:48
92 280 DROBINSKI DANIEL Bydgoszcz 1989 M30 00:21:41 00:21:52
93 1063 ŚLAZIŃSKI DANIEL Bydgoszcz 1977 M40 00:21:43 00:21:49
94 129 PERLINSKI DAMIAN Bydgoszcz MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAK 1985 M30 00:21:43 00:21:48
95 1314 GRZELAK RADEK Łochowo 1977 M40 00:21:45 00:22:51
96 1425 RYDLEWSKI MAREK Ciele / Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1970 M40 00:21:46 00:21:53
97 1004 GWIAZDOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz 1977 M40 00:21:49 00:21:54
98 197 WIŚNIEWSKI PIOTR Bydgoszcz 1989 M30 00:21:49 00:21:54
99 300 BINIAKOWSKI JANUSZ Bydgoszcz 1977 M40 00:21:53 00:22:57
100 272 GRZYWIŃSKI GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1977 M40 00:21:53 00:21:59
101 227 PUCHACZ MARCIN Bydgoszcz 1984 M30 00:21:54 00:21:57
102 1433 BRZĄKAŁA ŁUKASZ Sypniewo 1994 M20 00:21:57 00:22:59
103 1343 CHODKIEWICZ TOMASZ Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1977 M40 00:21:58 00:22:05
104 1297 MALEC KAROL Bydgoszcz BIUEL TEAM BYDGOSZCZ 1976 M40 00:22:01 00:22:07
105 1222 RÓŻYCKI SŁAWOMIR Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1960 M50 00:22:01 00:22:09
106 1098 DAMSKI ŁUKASZ Tryszczyn GARDENFLORA MTB TEAM 1982 M30 00:22:05 00:22:12
107 1387 WŁOCH SYLWESTER Bydgoszcz MAX DO KOŃCA 1963 M50 00:22:05 00:23:09
108 1327 STROMCZYŃSKI WIESŁAW bydgoszcz TUPTUŚ BORÓWNO 1958 M60 00:22:08 00:22:19
109 132 JANOWSKI KRZYSZTOF KRUSZYN CB 163 1977 M40 00:22:11 00:22:18
110 1408 HIGGINS RYAN Bydgoszcz CHUPACABRAS 1983 M30 00:22:12 00:25:17
111 1300 KOCHAŃSKI TOMASZ Grudziądz PARKRUN GRUDZIĄDZ 1986 M30 00:22:13 00:23:20
112 1155 NIEDBALSKI GRZEGORZ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1958 M60 00:22:13 00:22:17
113 1450 MISIASZEK JAKUB Toruń VEGE RUNNERS 1988 M30 00:22:13 00:23:29
114 1460 KOBYLARZ KAROL Szubin 1989 M30 00:22:18 00:25:28
115 1323 ROGALSKI MACIEJ Bydgoszcz OLOTEAM 1987 M30 00:22:18 00:22:23
116 76 BILICKI WOJCIECH Bydgoszcz 1980 M30 00:22:19 00:23:25
117 1303 MARCINIAK PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1982 M30 00:22:20 00:23:27
118 74 GĄSIOROWSKI ROBERT Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 00:22:22 00:22:29
119 1237 KOWALSKI HUBERT Łochowo RUNDOM 2003 M16 00:22:25 00:23:34
120 1459 WOŹNIAK ADAM Bydgoszcz SBRT BYDGOSZCZ 1979 M40 00:22:26 00:23:31
121 7 BRZEZIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1983 M30 00:22:26 00:23:31
122 221 KONKEL BARTOSZ Bydgoszcz 1986 M30 00:22:29 00:23:35
123 1469 LADA PRZEMYSŁAW Zalesie STALE BIEGAM - NORA TRADING 1984 M30 00:22:30 00:22:36
124 1412 SIKORSKI JAROSŁAW Bydgoszcz 1978 M40 00:22:33 00:23:43
125 1135 DZIEKAN WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1979 M40 00:22:33 00:23:40
126 1142 SZULC RAFAŁ TARKOWO DOLNE RUN BYDGOSZCZ 1984 M30 00:22:36 00:22:42
127 38 MAŁACHA DAWID Żnin KU AZS UTP BYDGOSZCZ 1995 M20 00:22:37 00:22:45
128 113 WIDŹGOWSKI PRZEMYSŁAW Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1978 M40 00:22:37 00:22:45
129 317 BURCZYK ROMAN Bydgoszcz 1977 M40 00:22:39 00:22:46
130 1011 KABACIŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz GARDENFLORA MTB TEAM 1983 M30 00:22:40 00:23:48
131 1101 PIEKARSKI PAWEŁ Bydgoszcz 1990 M20 00:22:41 00:23:47
132 291 NOWOTNIK MARIUSZ Bydgoszcz 1981 M30 00:22:49 00:24:04
133 1175 URBAŃSKI DAWID Bydgoszcz 1980 M30 00:22:51 00:24:05
134 304 KARCZEWSKI FILIP Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1983 M30 00:22:52 00:23:05
135 1279 KAPUSTA MACIEJ Bydgoszcz 1977 M40 00:22:52 00:23:01
136 125 KRAWISZ MACIEJ Łochowo LP500 1976 M40 00:22:53 00:23:01
137 107 SZECÓWKA MARCIN Bydgoszcz 1982 M30 00:22:54 00:24:01
138 53 BARSZCZ TOMASZ Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1983 M30 00:22:56 00:22:56
139 1247 ŁASSA RAFAŁ Bydgoszcz SBRT RUNNING TEAM BYDGOSZCZ 1997 M20 00:22:58 00:24:03
140 139 KREŃSKI TOMASZ bydgoszcz TEAMOCHAL 1977 M40 00:23:00 00:23:09
141 1456 CIEPŁOWSKI ROBERT Bydgoszcz 1977 M40 00:23:00 00:24:06
142 174 STĘPSKI MAREK Bydgoszcz 1973 M40 00:23:01 00:23:11
143 195 WENDA DAWID Bydgoszcz SZKOŁA JAZDY TOMAS 1990 M20 00:23:02 00:24:14
144 1048 GÓŹDŹ TOMASZ Bydgoszcz JAŚ BIEGA 1977 M40 00:23:02 00:24:08
145 180 KUCHCZYŃSKI JAKUB BYDGOSZCZ BKS BYDGOSZCZ/BÓL TO ŚCIEMA 2002 M16 00:23:03 00:23:13
146 283 NAWROCKI MARCIN Mogilno MOGILNO TEAM 1980 M30 00:23:03 00:24:13
147 68 JANCOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1971 M40 00:23:03 00:24:07
148 1478 WYCINKO CHRISTIAN BRZOZA 1985 M30 00:23:03 00:24:09
149 126 KRASIŃSKI PIOTR Bydgoszcz 1975 M40 00:23:05 00:23:17
150 1333 ZIĘTARA MAREK Pakość STOWARZYSZENIE PSI GŁOS 1982 M30 00:23:06 00:25:12
151 1074 DRWĘCKI DANIEL Bydgoszcz BIEGNIJ Z PROSERVICE 1983 M30 00:23:10 00:24:25
152 135 KOWALSKI MAREK NIEMCZ REKINY OSIELSKO 1970 M40 00:23:11 00:23:20
153 1284 JAGIELSKI SZYMON Maksymilianowo 1998 M20 00:23:16 00:24:31
154 1140 TUBAJA ALBERT Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1975 M40 00:23:19 00:24:26
155 1251 NADRATOWSKI MACIEJ Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1975 M40 00:23:20 00:24:27
156 261 NOWICKI OLGIERD Bydgoszcz 1985 M30 00:23:20 00:24:27
157 1319 VON BEUSSER MATEUSZ Osielsko LUŹNO RĘKA 1987 M30 00:23:22 00:24:41
158 1025 RAUNEST ADAM bydgoszcz 1962 M50 00:23:22 00:24:27
159 175 ZIMNY MAREK Bydgoszcz ELTRA W BIEGU 1960 M50 00:23:23 00:24:36
160 1146 ZIELIŃSKI MACIEJ Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1979 M40 00:23:26 00:24:36
161 65 PALIGA MACIEJ Sośno 1987 M30 00:23:28 00:24:33
162 284 KWASEK ŁUKASZ Bydgoszcz 1994 M20 00:23:28 00:25:34
163 327 STRYJAK KRZYSZTOF Bydgoszcz 1998 M20 00:23:30 00:24:43
164 1265 GRALAK DAMIAN Bydgoszcz 1992 M20 00:23:30 00:24:37
165 220 WIĘCASZEK MIKOŁAJ Bydgoszcz TBL 2002 M16 00:23:31 00:25:40
166 60 DRZEWIECKI RAFAŁ Niemcz RUN4FUN 1975 M40 00:23:32 00:24:43
167 262 ZAPARUCHA MIKOLAJ Rynarzewo ZAPA 1972 M40 00:23:34 00:24:47
168 117 RYGIEWICZ WOJCIECH Wolwark BBL SZUBIN 1965 M50 00:23:38 00:24:54
169 222 DRYLL ANDRZEJ WIĘCBORK 1975 M40 00:23:38 00:25:43
170 1453 LICHOCKI MARCIN Bydgoszcz 1986 M30 00:23:38 00:23:38
171 1307 KOWALEWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1968 M50 00:23:40 00:24:45
172 28 SIUDA SEBASTIAN Bydgoszcz SOLECCY BIEGACZE 1973 M40 00:23:40 00:24:51
173 155 WIŚNIEWSKI LESZEK Bydgoszcz 1984 M30 00:23:40 00:24:49
174 189 ZBORAŁA DAWID Bydgoszcz SZKOŁA JAZDY TOMAS 1990 M20 00:23:41 00:24:53
175 162 BERNACKI DOMINIK Czarnowo 1980 M30 00:23:41 00:24:51
176 308 WASILEWSKI DAREK Bydgoszcz RUN4FUN 1982 M30 00:23:42 00:24:54
177 73 GACKOWSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz IRON AND ONE TEAM 1973 M40 00:23:43 00:23:53
178 1013 ĆWIKLIŃSKI JAROSŁAW Bydgoszcz COLORADO PIZZA EXPRESS 1964 M50 00:23:43 00:25:47
179 1145 KACZOROWSKI RAFAŁ Bydgoszcz WALECZNI BYDGOSZCZ 1991 M20 00:23:43 00:24:51
180 1206 WOJTECKI ŁUKASZ Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1983 M30 00:23:44 00:24:54
181 90 STAWCZYK DARIUSZ Bydgoszcz 1977 M40 00:23:45 00:24:54
182 182 DEBCZYNSKI MACIEJ Bydgoszcz ATOS 1981 M30 00:23:45 00:25:00
183 1056 KLAWIKOWSKI DAWID Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 M30 00:23:45 00:24:53
184 318 HOLICZKO MIROSŁAW Bydgoszcz JW1515 BYDGOSZCZ 1966 M50 00:23:49 00:24:57
185 249 LEBA DARIUSZ UNISŁAW LEBUŚTEAM 1975 M40 00:23:50 00:24:57
186 154 KAMPER JAROSŁAW Bydgoszcz BÓL TO ŚCIEMA 1977 M40 00:23:51 00:24:02
187 1424 ARACH PRZEMYSŁAW Bydgoszcz 1983 M30 00:23:52 00:25:01
188 244 LUZAK MIROSŁAW Bydgoszcz MWIK BYDGOSZCZ 1961 M50 00:23:52 00:25:58
189 1022 ŁOBOCKI KRZYSZTOF Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1984 M30 00:23:53 00:24:59
190 1317 PIENTKA RAFAŁ Bydgoszcz NABIEDAKA_PRZEZSWIAT 1981 M30 00:23:53 00:25:07
191 181 KUCHCZYŃSKI ADAM Bydgoszcz BÓL TO ŚCIEMA 1967 M50 00:23:53 00:24:05
192 1072 UMIEJSKI SEBASTIAN Bydgoszcz 1989 M30 00:23:58 00:25:06
193 309 LUBERDA ŁUKASZ Bydgoszcz 1984 M30 00:23:58 00:25:06
194 1233 KASPRZYK MIŁOSZ Ślesin 1993 M20 00:23:58 00:25:10
195 236 WIŚNIEWSKI DAWID Bydgoszcz CZARDZIECI.PL 1980 M30 00:23:59 00:25:06
196 1214 SIKORSKI JAREK bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1977 M40 00:24:02 00:26:06
197 1099 RZENTKOWSKI GRZEGORZ BYDGOSZCZ 1973 M40 00:24:03 00:26:09
198 1245 WĘGRZYNOWSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1968 M50 00:24:04 00:27:09
199 1472 LEWANDOWSKI DOMINIK LONDYN 2002 M16 00:24:05 00:24:10
200 1187 KOZIOŁ ŁUKASZ Bydgoszcz 1990 M20 00:24:06 00:25:20
201 138 MONDRY WALDEMAR Bydgoszcz 1965 M50 00:24:06 00:24:15
202 1060 KOWALSKI ARKADIUSZ Łochowo 1969 M50 00:24:07 00:25:22
203 78 OLSZEWSKI DANIEL Bydgoszcz 1988 M30 00:24:07 00:25:20
204 157 PAWLAK ŁUKASZ Osielsko 1984 M30 00:24:09 00:25:17
205 200 SZMELTER MICHAŁ Bydgoszcz 1972 M40 00:24:12 00:25:21
206 1236 MITKOWSKI PIOTR Wtelno GARDENFLORAMTBTEAM 1978 M40 00:24:13 00:25:26
207 325 BAGROWSKI MAREK Janowo/k /Dąbrowy Chełmińskiej UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA 1962 M50 00:24:13 00:24:19
208 314 STRYJAK MIKOŁAJ Bydgoszcz DAMY RADĘ! 2001 M16 00:24:14 00:25:27
209 1369 SZYMAŃCZAK BARTOSZ Bydgoszcz 1989 M30 00:24:15 00:25:25
210 34 KOSIARSKI TOMASZ Bydgoszcz 1974 M40 00:24:16 00:25:26
211 94 PYJOS RAFAŁ Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1984 M30 00:24:16 00:25:27
212 1152 BORKOWSKI MICHAŁ Lubostroń ŁABISZYN RUNNERS 1991 M20 00:24:17 00:25:28
213 1082 KRÓL KAROL Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1977 M40 00:24:18 00:25:26
214 169 POPOWSKI ZBIGNIEW Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1955 M60 00:24:24 00:25:29
215 1208 LICA KRZYSZTOF Bydgoszcz SISU OWB 1962 M50 00:24:24 00:25:31
216 99 GOSIENIECKI KONRAD Drzycim 1994 M20 00:24:29 00:26:34
217 1003 MAZURKIEWICZ PIOTR Dobrcz 1978 M40 00:24:30 00:25:39
218 118 KITKOWSKI PIOTR Bydgoszcz KITA TEAM 1977 M40 00:24:31 00:25:45
219 1199 BOJAŁKOWSKI LESZEK Bydgoszcz 1978 M40 00:24:31 00:25:43
220 100 KLESSA KRYSTIAN Bydgoszcz 1984 M30 00:24:31 00:25:42
221 1282 KONDEK JAKUB BYDGOSZCZ 1978 M40 00:24:32 00:25:41
222 292 JAWORSKI MARCIN solec kujawski BRAK 1974 M40 00:24:33 00:24:38
223 61 KNAPIK KAROL Osielsko 1990 M20 00:24:33 00:25:47
224 237 POLIWODZIŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz KS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDON 1979 M40 00:24:33 00:25:43
225 245 KUBICZEK PAWEŁ Maksymilianowo 1972 M40 00:24:34 00:25:42
226 1075 BALCERZAK LESZEK Łabiszyn 1979 M40 00:24:36 00:26:42
227 1463 ANGLART ROMAN Bydgoszcz RUN PASJA 1966 M50 00:24:38 00:25:45
228 210 POPIELARZ ROBERT Rynarzewo WKURW_TEAM 1969 M50 00:24:42 00:25:53
229 131 ZUPA WOJCIECH Bydgoszcz SISU-OWB TEAM 1962 M50 00:24:42 00:25:50
230 88 BRETT PRZEMYSŁAW Białe Błota BTW BYDGOSZCZ 1973 M40 00:24:46 00:27:02
231 144 BOROWICZ IRENEUSZ Bydgoszcz 1983 M30 00:24:46 00:26:56
232 1054 SIUDA MAREK Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU 1973 M40 00:24:46 00:26:54
233 1423 POBIEDZIŃSKI ROBERT Bydgoszcz PB SLA 1993 M20 00:24:48 00:26:55
234 1337 BRZUSKIEWICZ SŁAWOMIR Bydgoszcz ARTCOP 1967 M50 00:24:49 00:24:59
235 57 WOŹNIAK RADEK Bydgoszcz BOZITA POLSKA 1983 M30 00:24:50 00:26:00
236 1273 JANKOWSKI TOMASZ Osielsko DĘBY OSIELSKO 1969 M50 00:24:51 00:26:02
237 276 BAUMGART JACEK Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1962 M50 00:24:51 00:26:02
238 1230 ANDRZEJEWSKI RYSZARD Bydgoszcz WZGÓRZE WOLNOŚCI 1948 M60 00:24:51 00:25:02
239 134 WINKLEWSKI KRZYSZTOF Solec Kujawski 1976 M40 00:24:51 00:26:00
240 1445 SOBOTA SZYMON Łabiszyn KEEEPER 1996 M20 00:24:51 00:27:01
241 109 JESKE MAREK Niwy RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 00:24:51 00:25:57
242 1416 NOWICKI MATEUSZ Bydgoszcz 1994 M20 00:24:52 00:26:06
243 1364 SPYCHAJ PIOTR Bydgoszcz INFLUENCE 1987 M30 00:24:53 00:26:08
244 1266 ŻUCHOWSKI DARIUSZ BYDGOSZCZ 1968 M50 00:24:53 00:27:01
245 1440 MĄDRY MICHAŁ Bydgoszcz 1984 M30 00:25:00 00:26:18
246 320 DRYGAS TOMASZ Rynarzewo #FTS 1981 M30 00:25:02 00:25:10
247 1151 CIEŚLEWICZ WALDEMAR Bydgoszcz 1969 M50 00:25:04 00:26:20
248 1354 STERING ADRIAN Bydgoszcz 1990 M20 00:25:07 00:27:13
249 1239 PASIEKA TOMASZ Mrocza #MARATONYWERONIKI 1976 M40 00:25:12 00:27:17
250 1106 WOJCIECHOWSKI GRZEGORZ Bydgoszcz ATOS BYDGOSZCZ 1992 M20 00:25:17 00:26:27
251 87 KOLANOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1962 M50 00:25:18 00:26:37
252 33 WARLIKOWSKI ŁUKASZ Bydgoszcz 1984 M30 00:25:27 00:27:33
253 160 DOBOSZ MACIEJ Niemcz 1968 M50 00:25:31 00:26:41
254 293 SAWICKI MIKOŁAJ Bydgoszcz 1997 M20 00:25:33 00:26:39
255 289 OPALA MARCIN BYDGOSZCZ 1978 M40 00:25:33 00:27:40
256 1186 WRÓBEL PAWEŁ Bydgoszcz 1983 M30 00:25:35 00:26:44
257 26 BUTOWSKI MICHAŁ Bydgoszcz SEN O VICTORII 1973 M40 00:25:35 00:25:48
258 1218 GAWRYCH ADAM Bydgoszcz 1990 M20 00:25:36 00:27:43
259 149 SCHNEIDER KRYSTIAN Bydgoszcz 1989 M30 00:25:42 00:28:46
260 70 NURKIEWICZ JAROSŁAW Bydgoszcz KUNG FU PANDY 3 1971 M40 00:25:48 00:26:59
261 1250 KUNDE ADAM Lipniki BYDFOSZCZTRIATHLON 1962 M50 00:25:50 00:27:06
262 1030 LEWANDOWSKI PIOTR Bydgoszcz 1972 M40 00:25:51 00:27:58
263 1138 KWASEK WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1967 M50 00:25:52 00:27:09
264 1370 BONIŚNIAK DAWID Łochowice UKS CZAPLA BIAŁE BŁOTA 1980 M30 00:25:56 00:28:05
265 1439 TRUDNOWSKI JANUSZ Bydgoszcz RUN PASJA 1947 M60 00:26:00 00:29:45
266 219 WIĘCASZEK MACIEJ Bydgoszcz PRO-PAIN THE TRUTH HURTS 1972 M40 00:26:03 00:28:13
267 1448 KSIĄŻKA ARKADIUSZ Bydgoszcz 1989 M30 00:26:07 00:28:15
268 1336 FRĄCKOWIAK WALDEMAR Bydgoszcz 1971 M40 00:26:10 00:28:19
269 120 DRYGAS RYSZARD Bydgoszcz 1965 M50 00:26:15 00:26:24
270 80 BIAŁOWĄS DARIUSZ BYDGOSZCZ 1973 M40 00:26:16 00:28:22
271 79 PASZKIET WITOLD Bydgoszcz 1954 M60 00:26:18 00:27:30
272 1335 KARASZEWSKI ALEKSANDER Bydgoszcz 1985 M30 00:26:18 00:28:27
273 1352 MONTOWSKI JAN Bydgoszcz 1956 M60 00:26:20 00:27:29
274 1332 WOJTECKI MACIEJ Bydgoszcz BLINK182 1999 M20 00:26:25 00:27:38
275 108 GOTOWICZ MARIUSZ Bydgoszcz KDP GOTOWICZ 1962 M50 00:26:27 00:29:32
276 1340 REKOWSKI MATEUSZ Bydgoszcz 1989 M30 00:26:31 00:27:39
277 1470 LEWANDOWSKI JAKUB Bydgoszcz 2000 M16 00:26:32 00:29:35
278 1182 SKALISZ RYSZARD Bydgoszcz 1946 M60 00:26:34 00:27:51
279 115 KAŁUŻNY BARTŁOMIEJ Bydgoszcz 1974 M40 00:26:38 00:28:43
280 1338 KONDEK IGOR Bydgoszcz 2002 M16 00:26:43 00:28:05
281 128 RADECKI MACIEJ Bydgoszcz CYBORGI 1975 M40 00:26:48 00:29:03
282 1113 FAŁKOWSKI ZBIGNIEW Osie 1957 M60 00:26:50 00:30:01
283 185 LEWANDOWSKI MACIEJ Bydgoszcz KEEEPER 1975 M40 00:26:51 00:28:57
284 1473 STANISŁAWSKI ZDZISŁAW BYDGOSZCZ 1955 M60 00:26:51 00:29:03
285 84 PRZYBYSZEWSKI MARCIN Osielsko 1973 M40 00:26:53 00:28:00
286 48 PAPIEROWSKI PIOTR Bydgoszcz ATOS 1986 M30 00:26:54 00:29:01
287 56 KARSKI HUBERT Bydgoszcz 1951 M60 00:26:57 00:29:06
288 215 CZERNIA JERZY STRASZYN CZERNIA TEAM 1970 M40 00:26:59 00:28:04
289 1259 GROTT BARTŁOMIEJ Bydgoszcz SZYBKI INACZEJ 1977 M40 00:27:11 00:29:23
290 170 PYTLIŃSKI PAWEŁ Osielsko BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1979 M40 00:27:12 00:29:23
291 163 RATKE KAMIL Bydgoszcz 1982 M30 00:27:15 00:28:34
292 119 RÓŻAŃSKI WOJCIECH Bydgoszcz 1981 M30 00:27:15 00:29:25
293 1191 GRAPATYN PIOTR Bydgoszcz AŚ BYDGOSZCZ 1976 M40 00:27:16 00:29:24
294 1457 SOŁDYGA PAWEŁ Bydgoszcz 1979 M40 00:27:16 00:30:26
295 140 KOZIŃSKI TOMASZ Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1973 M40 00:27:16 00:29:26
296 321 BŁASZCZAK BOGDAN Bydgoszcz 1958 M60 00:27:20 00:28:38
297 1313 BROWNELL MACKLAND Niemca CHUPACABRAS 1981 M30 00:27:27 00:30:35
298 1176 GRALAK JERZY BYDGOSZCZ 1963 M50 00:27:33 00:28:42
299 141 STANKIEWICZ DARIUSZ Maksymilianowo BÓL TO ŚCIEMA 1967 M50 00:27:33 00:29:43
300 1468 CIEŚLIK MAREK Ślesin RANCHO MICHALICE 1961 M50 00:27:35 00:30:46
301 1019 PIETRASZAK TOMASZ Białe Błota RUN BYDGOSZCZ 1971 M40 00:27:38 00:29:49
302 326 KULAS BARTOSZ Bydgoszcz OSOWA RUN TEAM 1974 M40 00:27:44 00:29:52
303 217 POKORSKI ADAM Bydgoszcz WSPR BYDGOSZCZ 1991 M20 00:27:48 00:30:55
304 251 SKIBIŃSKI SEBASTIAN Łabiszyn ŁABISZYN RUNNERS 1982 M30 00:27:49 00:30:57
305 1262 STRYJAK TOMASZ Bydgoszcz DAMY RADĘ! 1973 M40 00:27:51 00:29:07
306 235 WEGNER ROMAN Niemcz 1963 M50 00:28:03 00:30:10
307 1402 SKOPOWSKI KRZYSZTOF BYDGOSZCZ 1976 1976 M40 00:28:04 00:31:08
308 1104 SIEŃSKI JACEK Niemcz RUN BYDGOSZCZ 1963 M50 00:28:05 00:30:12
309 31 NAGÓRSKI RYSZARD Ciechocinek 1956 M60 00:28:10 00:30:16
310 158 MUSIAŁ ARTUR Bydgoszcz 1970 M40 00:28:11 00:30:19
311 301 MONTOWSKI JAKUB Bydgoszcz 1982 M30 00:28:12 00:30:19
312 40 CEGŁOWSKI MARCIN Bydgoszcz TEAM GARDONIX 1978 M40 00:28:14 00:31:23
313 1021 WAWRZYNIAK ANDRZEJ bydgoszcz 22. ODN 1960 M50 00:28:19 00:30:25
314 83 KUZIOŁA MARCIN Bydgoszcz 1979 M40 00:28:28 00:31:35
315 62 KUKLIŃSKI RAFAŁ Bydgoszcz 1978 M40 00:28:33 00:30:44
316 1458 MELWIŃSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz VOLCANO 1979 M40 00:28:35 00:30:43
317 204 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1953 M60 00:28:37 00:30:53
318 1429 KRET KRZYSZTOF Bydgoszcz 1984 M30 00:28:37 00:30:49
319 1058 JARZEMSKI MARCIN Bydgoszcz BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM 1987 M30 00:28:37 00:30:42
320 1141 JANKOWSKI DAMIAN Maksymilianowo 1998 M20 00:28:37 00:30:40
321 1084 KISIEL KRYSTIAN Bydgoszcz #KISIELKI 1987 M30 00:28:41 00:30:54
322 85 KLONOWSKI MACIEJ Bydgoszcz NIEZRZESZONY 1972 M40 00:28:55 00:30:07
323 297 STĘPNIAK KRZYSZTOF Bydgoszcz RUN4FUN 1978 M40 00:29:03 00:32:09
324 1287 KASPEREK DARIUSZ Niemcz 1981 M30 00:29:06 00:30:24
325 1133 BARTOSZEWSKI DARIUSZ Bydgoszcz 1983 M30 00:29:09 00:31:19
326 1272 BABICZ RADOSŁAW Bydgoszcz 1984 M30 00:29:37 00:32:47
327 243 JANKOWSKI RAFAŁ Łochowo 7 BDH SZARE WILKI 1974 M40 00:29:48 00:32:59
328 241 SZYPERSKI SŁAWOMIR Bydgoszcz 1972 M40 00:29:58 00:33:02
329 1376 KUBOWICZ PIOTR Bydgoszcz PEGAZ 1967 M50 00:30:11 00:31:18
330 1158 GIERACH KRZYSZTOF NIEMCZ TRISPACE/TREK 1952 M60 00:30:14 00:32:26
331 188 LIWOCH GRZEGORZ Osielsko 1967 M50 00:30:17 00:32:31
332 213 DERECKI PIOTR Bydgoszcz TEAMOCHAL 1971 M40 00:30:20 00:33:29
333 67 IWANIUK JACEK Bydgoszcz PĘDZĄCE CHOMIKI 1973 M40 00:30:24 00:32:35
334 1451 AUGUSTYNOWICZ ROMAN Bydgoszcz 1979 M40 00:30:28 00:33:35
335 1005 BURSZTYŃSKI TOMEK Borówno GARDENFLORA MTB TEAM 1986 M30 00:30:37 00:31:45
336 1480 NOWAK ADAM BYDGOSZCZ WUJEK PORADA 1972 M40 00:30:45 00:31:57
337 278 TESKA JERZY Bydgoszcz JA 13 1953 M60 00:30:51 00:33:57
338 1417 ZIÓŁKOWSKI WOJCIECH Niemcz 1987 M30 00:31:17 00:34:25
339 51 KAPELIŃSKI STANISŁAW Bydgoszcz RODOS TEAM 1967 M50 00:31:21 00:33:28
340 1115 AWIZEN ANTONI Bydgoszcz MYSLIWY 1948 M60 00:31:32 00:32:36
341 218 PREDER BARTOSZ BYDGOSZCZ 1978 M40 00:31:38 00:34:47
342 1068 BYCZYŃSKI MICHAŁ Bydgoszcz 1990 M20 00:31:53 00:35:00
343 91 SCHNEIDER KRZYSZTOF Bydgoszcz 1961 M50 00:32:06 00:35:11
344 1454 TWARDOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1968 M50 00:32:23 00:34:35
345 1291 KUTRA PAWEŁ Bydgoszcz 1978 M40 00:32:24 00:35:37
346 148 HARACEWIAT CEZARY Bydgoszcz CHUPACABRAS 1961 M50 00:32:31 00:34:35
347 246 DRAUS TOMASZ Bydgoszcz 1981 M30 00:32:42 00:35:50
348 310 BĘDZIŃSKI MATEUSZ Bydgoszcz MR. 1992 M20 00:32:46 00:36:00
349 152 SŁOMKOWSKI MACIEJ Bydgoszcz 1980 M30 00:32:47 00:34:06
350 1006 GURYN WIKTOR Bydgoszcz ZIELONY PELIKAN 1983 M30 00:32:54 00:34:10
351 96 ZAKRZEWSKI ADAM Kartuzy 1995 M20 00:33:40 00:35:56
352 1315 KANJERSKI JERZY Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1940 M60 00:33:47 00:34:01
353 37 ŻURAWSKI MICHAŁ Bydgoszcz RUN LOTTO-BYDGOSTIA 1976 M40 00:34:08 00:37:22
354 268 ASTUKIEWICZ TOMASZ Bydgoszcz 1970 M40 00:34:19 00:37:25
355 178 PYJOS MARCIN Bydgoszcz ATOS 1980 M30 00:34:55 00:38:02
356 1164 ANGIEL WŁADYSŁAW Bydgoszcz TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 1937 M60 00:35:25 00:35:28
357 75 JANICKI ROBERT Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1984 M30 00:36:55 00:40:00
358 44 KLINIKOWSKI JACEK Świekatowo RUN BYDGOSZCZ / KOCHAM ŻYCIE I... 1969 M50 00:38:03 00:41:16
359 214 KAWA MARCIN Bydgoszcz CUKIER SERCE 1975 M40 00:38:26 00:41:38
360 303 PROSEK KRZYSZTOF Bydgoszcz 1971 M40 00:39:42 00:42:51
361 103 PERLIK WIESŁAW Zielonka TADMAX 1954 M60 00:44:58 00:48:13
362 1061 SAPA DARIUSZ Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1967 M50 00:44:58 00:48:12
363 1379 KORECIŃSKI MIROSŁAW Bydgoszcz WATAHA BYDGOSZCZ 1957 M60 00:51:20 00:54:39
364 1437 CZERWIŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz COOKIETEAMRUNNERS 1976 M40 00:52:18 00:55:30

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni