Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 2

19.11.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 196 NIEMCZEWSKA ANGELIKA ŁOBŻENICA ANKO SPORT/LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA 1977 K40 00:22:13 00:22:21
2 416 KOZŁOWSKA KAROLINA Bydgoszcz PRZEDSZKOLE NR 49 W BYDGOSZCZY 1976 K40 00:22:18 00:22:34
3 1127 KOWALSKA MAŁGORZATA Bydgoszcz ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 5 MS BYDGOSZCZ 1976 K40 00:22:49 00:24:00
4 1174 SZULC MAŁGORZATA bydgoszcz 1977 K40 00:23:19 00:24:28
5 168 CICHOŃSKA-BAZAK MARZENA Bydgoszcz 1973 K40 00:23:39 00:25:47
6 1307 PASTWA DONATA Bydgoszcz TRISPACE 1971 K40 00:23:43 00:23:50
7 406 MRUK-HORODECKA KORNELIA Nakło nad Notecią ZS19TEAM 1977 K40 00:23:46 00:26:02
8 662 BROCHA ADRIANA BYDGOSZCZ 1977 K40 00:23:48 00:24:54
9 1126 LANGE MONIKA Sicienko WOLNE STRZAŁY 1976 K40 00:23:51 00:25:10
10 73 MACIEJEWSKA JOANNA Bydgoszcz #PUSZCZALSCY MARATON PUSZCZY BYDGOSKIEJ 1977 K40 00:23:59 00:26:06
11 609 SEREDA EWELINA Grudziadz GRUDZIADZ 1977 K40 00:24:11 00:26:19
12 340 ZAMIATOWSKA KINGA BYDGOSZCZ BELLA LINE BDG 1977 K40 00:24:14 00:25:27
13 469 SOWIŃSKA JUSTYNA Łochowice SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA 1971 K40 00:24:32 00:25:38
14 1087 DZIEŻA ROMA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1971 K40 00:24:39 00:25:44
15 1254 SZYCZEWSKA EWA Bydgoszcz KEEEPER 1972 K40 00:24:45 00:26:53
16 512 ANDRZEJAK SYLWIA Żołędowo 1969 K40 00:24:45 00:27:10
17 183 WOJCIECHOWSKA EMILIA Bydgoszcz 1975 K40 00:24:46 00:27:10
18 189 JANKOWSKA KATARZYNA Bydgoszcz 1972 K40 00:24:52 00:27:02
19 1205 POLACKA JADWIGA Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1973 K40 00:25:41 00:26:49
20 268 FUZ GABRIELA Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1974 K40 00:25:43 00:28:03
21 1305 DULIŃSKA DOROTA Niemcz ZS19 TEAM/TRISPACE 1976 K40 00:26:51 00:28:05
22 1222 DURAŁEK ANNA Pruszcz 1976 K40 00:27:01 00:29:21
23 304 NUNZEK AGNIESZKA Bydgoszcz 1974 K40 00:27:15 00:29:27
24 590 DUDZIŃSKA ALEKSANDRA BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ 1968 K40 00:27:21 00:30:50
25 221 RYDELSKA KINGA Bydgoszcz 1972 K40 00:27:40 00:29:59
26 332 NAROŻNIAK JUSTYNA Występ 1971 K40 00:27:41 00:29:59
27 1098 MAZANOWSKA EWA Bydgoszcz RUN-PASJA BYDGOSZCZ 1977 K40 00:27:52 00:31:21
28 89 JARUSZEWSKA JOWITA BYDGOSZCZ 1976 K40 00:28:00 00:30:08
29 666
581*
DYDEK DOROTA Szczecin 1968 K40 00:28:31 00:32:06
30 618 KOCZURA ALINA Ostrów Wielkopolski 1977 K40 00:28:38 00:32:09
31 536 KRÓL JOANNA Bydgoszcz 1975 K40 00:28:38 00:32:11
32 563 RYBKA ALDONA Zielonka BIEG3KROLI.PL 1976 K40 00:28:43 00:30:56
33 1121 LENSER EWA Solec Kujawski SOLECCY BIEGACZE 1975 K40 00:28:57 00:32:29
34 68 WITKOWSKA KAROLINA Bydgoszcz 1972 K40 00:29:01 00:32:32
35 475 BARAŃSKA SYLWIA Bydgoszcz PARKRUN BYDGOSZCZ 1972 K40 00:29:02 00:32:29
36 272 POCZWARDOWSKA WIOLETTA Bydgoszcz 1977 K40 00:29:05 00:32:44
37 165 BETHKE DARIA Bydgoszcz FISHKA.PL 1971 K40 00:29:13 00:32:50
38 1245 CZYŻAK JOANNA Nowy Dwór AMS 1975 K40 00:29:27 00:31:51
39 647
742*
POGORZELSKA BOGUSIA Wieczfnia Kościelna 1977 K40 00:29:51 00:33:25
40 1146 RUPIŃSKA JUSTYNA Bydgoszcz 1974 K40 00:30:19 00:33:49
41 1318 BEŁKA-SIEMION ANETA Bydgoszcz RUN LOTTO-BYDGOSTIA 1977 K40 00:30:30 00:34:11
42 84 ANIUKIEWICZ MONIKA Osielsko 1970 K40 00:30:31 00:34:07
43 27 BALCERZAK DOROTA Inowrocław BBL INOWROCŁAW 1969 K40 00:30:44 00:33:07
44 303 GORGOL RENATA Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1976 K40 00:31:05 00:33:17
45 1107 SZAJDA MAGDALENA Bydgoszcz 1977 K40 00:31:25 00:34:51
46 258 PLUCIŃSKA ALEKSANDRA Bydgoszcz PRZEDSZKOLE NR 66 1977 K40 00:31:29 00:34:55
47 523 PAPKA JOANNA Chojnice 1973 K40 00:31:30 00:33:43
48 522 TOMASZEWICZ WIOLETTA Chojnice 1970 K40 00:31:31 00:33:44
49 577 RADKIEWICZ BEATA Lipniki 1976 K40 00:31:33 00:35:14
50 88 STIMMA ANNA Pruszcz LUBIĘ SOBIE POBIEGAĆ CZASAMI 1976 K40 00:32:04 00:35:42
51 305 MARĆ AGNIESZKA Bydgoszcz 1975 K40 00:32:09 00:35:48
52 471 CHWIAŁKOWSKA JOANNA Bydgoszcz 1975 K40 00:32:13 00:35:47
53 322 KACZMAREK AGNIESZKA bydgoszcz 1971 K40 00:32:22 00:34:31
54 1334 STĘPKOWSKA IZABELA Bydgoszcz 1974 K40 00:32:50 00:36:26
55 455 PAWLAK ŻANETA Białe Błota 1971 K40 00:32:50 00:36:24
56 1236 JAKUBOWSKA BEATA Łochowo ELTRA W BIEGU 1977 K40 00:33:01 00:36:29
57 140 WIŚNIEWSKA EWA Mrocza 1968 K40 00:33:17 00:36:57
58 1352 LEWANDOWSKA BEATA Bydgoszcz 1973 K40 00:33:19 00:35:39
59 584 ŻYWIECKA MAGDA Toruń 1977 K40 00:33:44 00:37:22
60 36 STĘPSKA KRYSTYNA Bydgoszcz 1975 K40 00:34:05 00:37:32
61 485 ZELEK ALEKSANDRA Bydgoszcz 1974 K40 00:34:50 00:38:27
62 1360 CYBUL ANNA Bydgoszcz 1974 K40 00:36:41 00:36:41
63 288 PERS ALEKSANDRA Bydgoszcz GRUPA EVER 1976 K40 00:37:51 00:41:34
64 483 MURAS JOANNA BYDGOSZCZ 1976 K40 00:43:38 00:47:22

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni