Bydgoszcz

Wyniki

Bieg 1

15.10.2017 Dystans: 5 km Rodzaj: Bieg główny
Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Czas netto Czas brutto
1 173 BAZAK CEZARY Bydgoszcz CENTRUM DOKTRYN I SZKOLENIA SIŁ ZBROJNYCH 1966 M50 00:20:15 00:21:46
2 1191 TRZCIŃSKI FRANCISZEK Chełmno TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ / SIR START 1965 M50 00:20:20 00:20:25
3 1023 ZIMNY MAREK Bydgoszcz BKTR GRYF 1960 M50 00:21:25 00:23:12
4 1088 RACZYŃSKI KRZYSZTOF Bydgoszcz BIEGAJĄCY FILOZOF TEAM 1960 M50 00:21:30 00:21:36
5 1120 WŁOCH SYLWESTER Bydgoszcz INDYWIDUALISTA 1963 M50 00:21:34 00:21:40
6 1192 WŁODARCZYK WOJCIECH Bydgoszcz 1964 M50 00:21:35 00:21:44
7 1158 PAWLIK STANISŁAW Osielsko FARMVITA TEAM 1965 M50 00:21:49 00:23:25
8 1267 PAWLIK MAREK Pruszcz FARMVITA TEAM 1960 M50 00:21:56 00:23:32
9 1223 LUZAK MIROSŁAW Bydgoszcz MWIK BYDGOSZCZ 1961 M50 00:22:19 00:23:51
10 449 KANTORSKI ZBYSZEK Bydgoszcz COCA-COLA RUNNERS 1966 M50 00:22:53 00:24:34
11 1189 BAUMGART JACEK Osielsko BIEGAJ Z DĘBAMI 1962 M50 00:22:57 00:24:34
12 160 KUCHCZYŃSKI ADAM Bydgoszcz BÓL TO ŚCIEMA 1967 M50 00:23:34 00:26:35
13 479 ŁOŚ DARIUSZ Zamość 1958 M50 00:23:48 00:26:51
14 1078 BRZUSKIEWICZ SŁAWOMIR Bydgoszcz 1967 M50 00:23:52 00:25:39
15 1294 HOLICZKO MIROSŁAW Bydgoszcz JW1515 BYDGOSZCZ 1966 M50 00:24:01 00:25:35
16 266 KWASEK WOJCIECH Bydgoszcz KABEL TEAM BYDGOSZCZ 1967 M50 00:24:43 00:26:23
17 1025 FALKOWSKI WOJCIECH Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1964 M50 00:24:52 00:26:35
18 70 ŚLIWIŃSKI ANDRZEJ bydgoszcz 1967 M50 00:25:35 00:27:10
19 350 WYSOCKI JERZY Bydgoszcz CZARNE STOPY.SM 1963 M50 00:25:48 00:28:53
20 105 WAWRZYNIAK ANDRZEJ bydgoszcz 22. ODN 1960 M50 00:25:49 00:27:39
21 1197 WEGNER ROMAN Niemcz 1963 M50 00:25:51 00:28:54
22 489 MONDRY WALDEMAR Bydgoszcz 1965 M50 00:25:57 00:29:06
23 114 DRYGAS RYSZARD Bydgoszcz 1965 M50 00:25:58 00:29:06
24 1143 PRZYBYLSKI MARIUSZ Bydgoszcz KLUB BIEGACZA GLS POLAND 1962 M50 00:26:00 00:29:03
25 199 ZUPA WOJCIECH Bydgoszcz SISU-OWB TEAM 1962 M50 00:26:05 00:29:07
26 433 PRZEWŁOCKI SŁAWOMIR Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU 1958 M50 00:26:08 00:29:17
27 1166 SKÓRCZ TOMASZ Bydgoszcz 1967 M50 00:26:22 00:29:33
28 320 TOMACKI MIROSŁAW Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ 1958 M50 00:26:34 00:29:43
29 1117 CIACHERA IRENEUSZ Bydgoszcz INDYWIDUALNIE 1967 M50 00:26:47 00:29:56
30 138 RUMOCKI JÓZEK Grudziądz RUNNERS KUNTERSZTYN 1959 M50 00:27:23 00:29:08
31 232 SIEŃSKI JACEK Niemcz RUN BYDGOSZCZ 1963 M50 00:27:42 00:30:52
32 1108 WYPORKIEWICZ JERZY Wilcze 1967 M50 00:27:55 00:31:06
33 389 ARENT JAN Bydgoszcz 1966 M50 00:28:00 00:31:04
34 18 BEJSTER PRZEMYSŁAW Szczecin WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1958 M50 00:28:13 00:31:28
35 1030 KAPELIŃSKI STANISŁAW Bydgoszcz RODOS TEAM 1967 M50 00:29:51 00:34:24
36 187 HARACEWIAT CEZARY Bydgoszcz 1961 M50 00:29:57 00:34:34
37 1298 DĘBSKI ARKADIUSZ BYDGOSZCZ 1960 M50 00:30:43 00:35:17
38 307 PONICKI ANDRZEJ Bydgoszcz 1966 M50 00:30:44 00:35:20
39 252 GRALAK JERZY BYDGOSZCZ 1963 M50 00:30:52 00:35:27
40 355 LEWANDOWSKI JAN Bydgoszcz 1962 M50 00:31:17 00:35:51
41 1123 SAPA DARIUSZ Bydgoszcz BYDGOSKIE ŻÓŁWIE 1967 M50 00:42:06 00:46:53

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni