z

Wrocław

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 119 GREKOW Sławko WROCŁAW TETA My 1967 M50 2
00:18:48
00:18:48


1
00:18:34
00:18:33
1
00:18:28
00:18:28


1
00:18:51
00:18:49
4 5
2 1285 Łukaszewski Andrzej Wrocław TETA My 1967 M50 1
00:18:39
00:18:39
1
00:19:28
00:19:27
2
00:19:35
00:19:33


1
00:19:08
00:19:06
2
00:19:31
00:19:29
5 5
3 1062 Zaleński Lesław Wrocław MARATHON TEAM 1959 M50 3
00:19:57
00:19:57
2
00:20:02
00:20:01
3
00:19:56
00:19:53
2
00:19:57
00:19:54
2
00:19:31
00:19:30


5 9
4 1351 Jaz Zygmunt Wrocław 1961 M50

3
00:20:54
00:20:47
4
00:20:23
00:20:18
3
00:21:30
00:20:25
13
00:28:34
00:26:21
3
00:20:44
00:20:38
5 13
5 129 Nowakowski Wiesław Wrocław Wroclaw Marathon Team 1964 M50

4
00:22:44
00:21:55
7
00:23:02
00:22:00


3
00:22:10
00:21:05
4
00:22:23
00:21:21
4 18
6 1185 Kołacz Arkadiusz WROCŁAW Maraton Team 1966 M50 4
00:22:21
00:21:20
8
00:24:23
00:23:31


9
00:24:59
00:23:56
5
00:24:13
00:23:07
6
00:24:10
00:23:05
5 23
7 1289 Abulewicz Wojciech Wrocław Trening Studio 17 1968 M50 6
00:24:06
00:23:05


13
00:25:18
00:24:12
6
00:23:46
00:22:44
4
00:23:20
00:22:18
8
00:25:06
00:24:03
5 24
8 1338 Kraśniewski Krzysztof Żmigród KB SUKCES ŻMIGRÓD 1965 M50

7
00:24:01
00:23:07
10
00:24:29
00:23:24
7
00:24:14
00:23:10
6
00:24:31
00:23:28
7
00:24:30
00:23:25
5 27
9 151 Dzięcielski Krzysztof GAŁÓW POWSTAŃCY Z KANAPY 1963 M50

6
00:23:46
00:22:57
12
00:24:52
00:23:47
8
00:24:46
00:23:42
7
00:24:35
00:23:32


4 33
10 31 Kuźmicki Karol Wrocław Kiku Run Team 1965 M50 9
00:26:20
00:25:19
12
00:26:24
00:25:31
15
00:26:08
00:25:03
10
00:25:42
00:24:35
8
00:25:06
00:24:00


5 39
11 1350 Łukasiewicz Grzegorz Wrocław STANMIT 1967 M50

11
00:26:56
00:25:16


11
00:26:45
00:24:42
9
00:26:24
00:24:23
9
00:25:21
00:24:14
4 40
12 135 DOMAGAŁA ZDZISŁAW Kępno GEO-CENTRUM KĘPNO 1965 M50 8
00:26:09
00:25:07
9
00:26:43
00:24:21
14
00:26:21
00:24:16




10
00:25:28
00:24:20
4 41
13 92 Koczan Henryk Wrocław 1961 M50 10
00:27:25
00:25:21
10
00:26:07
00:25:02
16
00:26:22
00:25:16
12
00:27:09
00:25:55
10
00:25:44
00:24:37
11
00:26:20
00:25:15
6 41
14 1124 Szczepański Darek Wrocław Trenujznami.pl 1960 M50 11
00:27:34
00:25:32
13
00:27:14
00:25:32
17
00:28:01
00:25:57
14
00:28:28
00:26:26
11
00:27:28
00:25:22
12
00:27:34
00:25:28
6 47
15 1110 Ogonowski Robert Wrocław Im gorzej tym lepiej 1968 M50 12
00:27:57
00:26:48
14
00:28:52
00:27:09


15
00:30:29
00:28:22


14
00:31:12
00:29:02
4 55
16 312 Oko Tomasz Smolec 1962 M50 16
00:34:55
00:31:42
15
00:32:33
00:29:43
19
00:28:54
00:26:42
13
00:28:32
00:26:22


13
00:28:10
00:26:00
5 57

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 560 Szczęśnik Jerzy Wrocław WOSIEK Team 1968 M50



6
00:21:48
00:21:44
4
00:21:24
00:21:24


5
00:21:39
00:21:33
3 15
2 406 WRONA Grzegorz WROCŁAW Grupa DBK Wrocław 1967 M50

17
00:38:17
00:35:43
20
00:34:40
00:31:36


15
00:36:25
00:33:16


3 52
3 332 Adamski Rafał Wrocław Pro-Run Wrocław 1968 M50 5
00:23:43
00:22:41




5
00:23:37
00:22:26




2 10
4 1311 Kubera Andrzej Wrocław 1964 M50 7
00:24:27
00:23:25
5
00:23:41
00:22:49








2 12
5 564 Chrobot Krzysztof Wrocław Ślęzak Team 1963 M50



8
00:23:06
00:22:04


12
00:26:58
00:25:27


2 20
6 134 Sobolewski Leszek Wrocław 1967 M50 15
00:33:31
00:30:19








15
00:34:27
00:31:17
2 30
7 1286 Lajks Marek Wrocław 1968 M50 13
00:31:54
00:28:39


18
00:29:46
00:26:40






2 31
8 328 MASŁOWSKI TADEUSZ OBORNIKI ŚLĄSKIE NO LIMITS 1960 M50 14
00:33:03
00:29:45


22
00:35:19
00:32:10






2 36
9 544 Tomczak Henryk Wroclaw WKB PIAST WROCLAW 1962 M50



5
00:20:57
00:20:53






1 5
10 170 Domagała Adam Bielawa Bielawska Akademia Biegania 1967 M50



9
00:23:58
00:22:50






1 9
11 576 Bednarczyk Bogusław Wwocław Pro-Run Wrocław 1967 M50



11
00:24:31
00:23:28






1 11
12 655 Rakowski Leszek Wroclaw 1966 M50







14
00:29:33
00:27:29


1 14
13 1144 Słaby Piotr Wrocław Port Uraz 1963 M50

16
00:33:33
00:31:14








1 16
14 1192 PODSIADŁY ROBERT Wrocław Chata Biegacza K34 Zakopane 1959 M50



21
00:35:15
00:32:05






1 21

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni