z

Wrocław

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 288 Piskorowska Danuta Wrocław 1980 K30 1
00:19:21
00:19:19
1
00:19:16
00:19:14
1
00:19:27
00:19:24
1
00:19:19
00:19:17
2
00:19:05
00:19:04


5 4
2 9 Grzywaczewska Justyna Lublin CITY TRAIL Team 1988 K30 4
00:20:24
00:20:24
2
00:19:23
00:19:22
2
00:19:29
00:19:27
2
00:19:25
00:19:24
1
00:19:00
00:18:59


5 7
3 1290 Budziewska Katarzyna Łagiewniki Łab Łagiewniki 1985 K30 6
00:20:57
00:20:56
5
00:20:07
00:20:06
4
00:20:49
00:20:47
3
00:20:01
00:20:01
3
00:19:53
00:19:51
1
00:21:03
00:21:01
6 11
4 258 Nalewalska Joanna Bolesławiec/Wrocław Arkadiusz Gardzielewski Running Team / HAKUNA MATATA 1987 K30 5
00:20:40
00:20:38
6
00:20:25
00:20:20
5
00:21:00
00:20:54


4
00:21:16
00:21:09
2
00:21:35
00:21:29
5 16
5 1301 Wysocka - Sawa Emilia Wrocław 1986 K30 11
00:23:38
00:22:37
10
00:21:59
00:21:55
7
00:23:24
00:22:23
6
00:23:17
00:22:16




4 34
6 193 Szeglowska Justyna Wrocław Sobczyk Team - MKS Siechnice 1983 K30 12
00:23:15
00:23:08
14
00:23:24
00:23:16
10
00:23:03
00:22:53
9
00:23:34
00:23:21


4
00:24:00
00:22:58
5 35
7 1155 Hypiak Joanna Wrocław TriActiv Ridley 1985 K30

17
00:24:38
00:23:45
12
00:24:08
00:23:07
8
00:24:01
00:22:59
10
00:25:29
00:23:26
5
00:24:10
00:23:06
5 35
8 1294 Piszczek Magdalena Wrocław KONIE 1980 K30 22
00:26:30
00:25:25
9
00:22:36
00:21:44


5
00:21:42
00:21:32
5
00:22:29
00:21:28


4 41
9 174 Stępień Kamila Opole Wieczorne bieganie w Opolu 1987 K30 17
00:25:25
00:24:23


13
00:24:44
00:23:40
10
00:24:33
00:23:30
7
00:24:06
00:23:00


4 47
10 464 Zendwalewicz Ewa Miłoszyce Jelcz Triathlon Project 1982 K30



15
00:24:56
00:23:51
19
00:26:15
00:25:06
13
00:25:28
00:24:14
3
00:23:56
00:22:53
4 50
11 29 Dziergwa Agnieszka Iwiny 1984 K30 16
00:25:18
00:24:18
22
00:25:18
00:24:27
29
00:27:27
00:26:20
20
00:25:29
00:25:18
11
00:24:36
00:23:30
6
00:24:38
00:23:30
6 53
12 1203 BURAKIEWICZ KLAUDIA Wrocław 1984 K30 15
00:25:04
00:24:00
18
00:24:47
00:23:46
17
00:25:10
00:24:02
11
00:24:44
00:23:34
12
00:25:13
00:23:56


5 55
13 246 Makles Wioletta Wrocław NOA - Run Your Life 1980 K30

20
00:25:50
00:24:10
20
00:27:06
00:25:04
12
00:24:50
00:23:43


7
00:24:49
00:23:46
4 59
14 263 Bondarewicz Agata Wrocław Bondziki 1979 K30 18
00:26:35
00:24:34
16
00:26:02
00:23:44
16
00:26:04
00:24:00
13
00:26:15
00:24:15




4 63
15 19 Ziemba Daria Lamki 1988 K30 23
00:26:29
00:25:26


19
00:26:06
00:25:04
17
00:26:02
00:24:57
22
00:26:46
00:25:42
10
00:26:00
00:24:55
5 68
16 487 OPALIŃSKA DOROTA Dzierżoniów Bielawska Akademia Biegania 1985 K30

19
00:24:53
00:23:58
21
00:26:33
00:25:24
18
00:26:12
00:25:05
14
00:25:26
00:24:22


4 72
17 182 Kasprzak Patrycja Wrocław Sobczyk Team- MKS Siechnice 1979 K30 20
00:25:53
00:24:53




24
00:26:49
00:25:40
17
00:26:03
00:24:53
13
00:26:39
00:25:30
4 74
18 1084 Kalinowska-Sroczyńska Joanna Wrocław Zakochaj się w bieganiu 1981 K30 25
00:26:41
00:25:34
23
00:25:39
00:24:41


21
00:26:29
00:25:20
15
00:25:38
00:24:29


4 84
19 45 Nowaczyk Dorota Wrocław 1984 K30 94
00:46:40
00:43:20
27
00:27:45
00:25:19
30
00:28:40
00:26:27
14
00:26:46
00:24:40
16
00:26:55
00:24:46


5 87
20 1021 Maleszka Kinga Wrocław Grupa Biegowa Melo-Śmiacz 1985 K30 37
00:28:47
00:26:39
73
00:33:00
00:29:59
60
00:30:57
00:28:42
23
00:27:35
00:25:30
18
00:26:12
00:24:57
9
00:25:53
00:24:47
6 87
21 1005 Gruhn Anna Wrocław Podatki to kradzież 1982 K30 30
00:28:16
00:26:10
40
00:27:32
00:26:34
26
00:28:15
00:26:12
25
00:27:45
00:25:40


8
00:25:46
00:24:38
5 89
22 48 Ziobrowska Magdalena Groblice MKS Siechnice - Sobczyk Team 1985 K30



22
00:26:34
00:25:27
15
00:25:54
00:24:48
35
00:29:10
00:27:05
19
00:27:30
00:26:21
4 91
23 159 Filak Liliana Wrocław 1987 K30 19
00:27:50
00:24:45
29
00:28:04
00:25:36
43
00:29:48
00:27:38
39
00:29:46
00:27:38


12
00:27:42
00:25:29
5 99
24 72 Świątek Ewelina Wrocław OIRP WROCŁAW 1980 K30 10
00:23:22
00:22:24
13
00:23:38
00:22:44
24
00:26:59
00:25:46


73
00:43:39
00:40:19
53
00:38:54
00:35:39
5 100
25 1245 Barwicka Sonia Ruda Śląska 1985 K30

33
00:26:53
00:25:54
23
00:27:50
00:25:36
22
00:27:27
00:25:26
23
00:27:47
00:25:43


4 101
26 1218 Mazzara Dominika Wroclaw Progres 1985 K30 27
00:27:03
00:25:53
30
00:26:49
00:25:49


31
00:28:37
00:26:32
24
00:26:52
00:25:47
21
00:28:16
00:27:11
5 102
27 1034 Korgól Anna Rogoż RUN WISZNIA RUN 1983 K30 38
00:28:42
00:26:39
32
00:28:12
00:25:53
25
00:27:56
00:25:52
36
00:29:31
00:27:25
30
00:29:48
00:26:44
17
00:27:56
00:25:52
6 104
28 249 Kutycka Kurek Elżbieta Wrocław Chojrak Team Wrocław 1983 K30 41
00:28:57
00:26:46


31
00:28:37
00:26:27


21
00:27:50
00:25:41
14
00:27:43
00:25:38
4 107
29 150 Słaba Agata Wrocław 1987 K30 26
00:27:42
00:25:40
25
00:27:30
00:25:11
32
00:28:34
00:26:28
26
00:27:49
00:25:45




4 109
30 106 hanslik celina Wroclaw TriActiv Ridley 1985 K30 44
00:28:09
00:27:06
39
00:28:48
00:26:27
35
00:29:08
00:27:02
27
00:27:58
00:25:55
33
00:29:14
00:27:02
15
00:27:47
00:25:41
6 110
31 1002 Piecyk Alicja Wrocław 1985 K30 29
00:28:09
00:26:06
28
00:26:28
00:25:32
27
00:27:27
00:26:18
32
00:28:41
00:26:34




4 116
32 1200 Tubielewicz Katarzyna Wrocław 1985 K30 34
00:28:36
00:26:33
38
00:28:52
00:26:13
28
00:28:22
00:26:19
28
00:28:12
00:26:09
29
00:29:21
00:26:17


5 119
33 80 Magdziak Iwona Wrocław NOA 1984 K30 33
00:28:23
00:26:23
26
00:26:51
00:25:12
34
00:28:59
00:26:57
34
00:28:23
00:27:15
28
00:28:24
00:26:15


5 121
34 1133 Hankiewicz-Bomirska Olga Wrocław 1979 K30 45
00:30:36
00:27:28
49
00:30:22
00:27:27
45
00:30:57
00:27:50
37
00:30:37
00:27:32
25
00:28:57
00:25:47
16
00:28:52
00:25:47
6 123
35 204 Sipurzyńska Ewa Bałdowice 1979 K30 42
00:29:03
00:26:51
51
00:30:06
00:27:40
48
00:30:17
00:28:04
35
00:29:27
00:27:19
26
00:28:54
00:25:49
20
00:28:41
00:26:35
6 123
36 1037 Florek Anna Wrocław END OR FINAŁ TEAM 1979 K30 32
00:29:27
00:26:19
36
00:28:22
00:25:59


29
00:28:24
00:26:18
27
00:29:14
00:26:11


4 124
37 474 Różańska Karolina Dzierżoniów 1985 K30

47
00:29:41
00:27:18
36
00:29:14
00:27:04
33
00:28:56
00:26:48
32
00:28:59
00:26:52
24
00:29:43
00:27:40
5 125
38 184 Misiorek Emilia Oborniki Śląskie 1980 K30 28
00:27:04
00:25:58
43
00:28:38
00:26:55
33
00:27:47
00:26:41
47
00:28:32
00:28:32


23
00:29:49
00:27:38
5 127
39 1212 Pałgan Anna Wrocław ATOS RUNNERS/MATNER RUNNING TEAM 1986 K30 36
00:27:43
00:26:39
31
00:28:13
00:25:52


30
00:28:28
00:26:26
31
00:28:54
00:26:52


4 128
40 1336 Kalinowska Dorota Wrocław Flo team 1985 K30 35
00:27:44
00:26:37
35
00:27:04
00:25:58




37
00:29:14
00:27:11
26
00:30:08
00:28:04
4 133
41 1048 Ciołkowska Katarzyna Wrocław 1981 K30 31
00:28:25
00:26:17


50
00:31:17
00:28:07
40
00:30:55
00:27:47


22
00:29:27
00:27:17
4 143
42 1065 Dering Agnieszka Wrocław ORIENTOP WROCŁAW 1982 K30

45
00:28:42
00:27:02
40
00:29:36
00:27:31
38
00:29:40
00:27:37


27
00:30:13
00:28:05
4 150
43 1220 Wolak-Łakomy Dominika Wrocław Bergson Team Run 1982 K30 64
00:33:38
00:30:23
46
00:29:40
00:27:17
44
00:29:57
00:27:48
42
00:30:16
00:28:06
41
00:31:02
00:27:59
25
00:30:11
00:27:58
6 152
44 36 Bortkiewicz Monika Wrocław Nie widzę przeszkód 1987 K30

48
00:28:59
00:27:19
54
00:30:24
00:28:21
67
00:32:22
00:32:22
38
00:29:20
00:27:15
28
00:30:22
00:28:19
5 168
45 1140 Żukrowska Kornelia Wrocław 1988 K30 39
00:27:48
00:26:40
34
00:27:03
00:25:57


65
00:34:31
00:32:16
36
00:29:13
00:27:09


4 174
46 17 Smyrnova Kateryna Wrocław 1986 K30 48
00:28:49
00:27:48
52
00:28:47
00:27:44
47
00:29:13
00:28:01


64
00:37:16
00:34:06
32
00:30:53
00:28:47
5 179
47 1237 Markowska Karolina Pietrzykowice RUN wilczyce 1987 K30 49
00:30:03
00:28:02
41
00:29:04
00:26:40
49
00:30:10
00:28:05
43
00:30:19
00:28:06




4 182
48 22 Ogrodnik Anna Wroclaw Zakochaj sie w bieganiu 1983 K30

53
00:30:16
00:27:46
46
00:30:09
00:27:54
46
00:30:35
00:28:30
40
00:30:56
00:27:47


4 185
49 1101 Religa Paulina Groblice SOBCZYK TEAM - MKS SIECHNICE 1982 K30 47
00:29:51
00:27:45


61
00:30:47
00:28:44


50
00:31:45
00:29:40
37
00:31:45
00:30:35
4 195
50 481 Pawłowska Malwina Wrocław Bergson 1984 K30

65
00:31:33
00:29:11
55
00:30:30
00:28:21
41
00:30:02
00:27:52
42
00:31:05
00:28:03


4 203
51 1107 Białokryty Izabela Wrocław 1986 K30 59
00:31:42
00:29:37
60
00:30:48
00:28:30
65
00:31:28
00:29:24


49
00:32:10
00:29:04
35
00:31:41
00:29:36
5 203
52 1231 Karmowska Magdalena Wrocław 1979 K30 53
00:30:58
00:28:55
83
00:33:03
00:32:08
57
00:30:36
00:28:33
53
00:31:25
00:29:25
43
00:30:12
00:28:10


5 206
53 1298 Łuć Katarzyna Wrocław 1981 K30 52
00:30:56
00:28:47
67
00:31:50
00:29:21
59
00:30:47
00:28:40
50
00:31:12
00:29:00
48
00:32:02
00:28:51


5 209
54 1042 Spikowska Monika Wrocław 1981 K30 55
00:32:12
00:29:09
50
00:29:54
00:27:35
56
00:30:40
00:28:32
51
00:31:15
00:29:04




4 212
55 345 Kaczyńska Paulina Wrocław FizjoTRIterapia 1979 K30 43
00:29:01
00:27:00
63
00:30:13
00:28:32
63
00:30:53
00:28:48
48
00:30:41
00:28:37




4 217
56 1256 Becker Karolina Wrocław 1982 K30 67
00:34:15
00:31:10
68
00:31:53
00:29:23
71
00:33:20
00:30:17
52
00:31:24
00:29:09


34
00:31:09
00:28:57
5 221
57 227 Srokowska Joanna Wrocław 1981 K30 68
00:34:38
00:31:29
70
00:32:43
00:29:46


61
00:33:46
00:31:32
46
00:31:42
00:28:36
47
00:36:12
00:33:01
5 222
58 1090 CHUDZINSKA Patrycja Wrocław 1986 K30



73
00:33:50
00:31:36
55
00:32:35
00:30:16
52
00:32:58
00:29:52
43
00:32:51
00:31:35
4 223
59 1191 MIERZWA KATARZYNA STĘPIŃ 1982 K30 79
00:36:32
00:33:18
77
00:33:52
00:30:58
72
00:33:12
00:31:01
58
00:33:05
00:30:50
55
00:34:12
00:30:59
38
00:33:05
00:31:01
6 223
60 1258 Bagińska Katarzyna Wrocław 1988 K30 63
00:33:15
00:30:11
74
00:32:54
00:30:34
51
00:30:19
00:28:13




39
00:32:09
00:31:02
4 227
61 1235 Ślusarczyk Patrycja Kamieniec Wrocławski Adrian Danilewicz Group 1986 K30 56
00:31:22
00:29:15
64
00:30:22
00:28:40




57
00:34:44
00:31:37
50
00:38:10
00:35:04
4 227
62 1081 Szuba Marta Wrocław 1986 K30 60
00:32:47
00:29:39
58
00:30:46
00:28:10
62
00:31:03
00:28:47
49
00:30:47
00:28:40




4 229
63 90 Justyna Adamowicz Wrocław 1980 K30 61
00:32:00
00:29:52
57
00:30:37
00:28:08
52
00:30:20
00:28:15


65
00:37:19
00:34:08


4 235
64 1177 Borek Marta Wrocław 1984 K30 84
00:36:43
00:33:39
81
00:34:55
00:31:58


59
00:33:19
00:31:09
59
00:34:21
00:32:08
36
00:33:34
00:30:23
5 235
65 1130 Przybysławska Dorota Wrocław 1985 K30 71
00:34:53
00:31:48




64
00:34:31
00:32:16
56
00:34:07
00:31:00
44
00:34:05
00:31:47
4 235
66 1038 Draghici Oana Wroclaw Call-me-a-cab 1985 K30 77
00:35:11
00:32:55
85
00:34:51
00:32:22


66
00:34:30
00:32:20
58
00:34:48
00:31:43
41
00:33:28
00:31:11
5 242
67 200 Szadejko Dorota Wrocław THE INCREDIBLY STRANGE CREATURES WHO STOPPED LIVING AND BECA 1981 K30 65
00:33:41
00:30:37
75
00:32:55
00:30:34


63
00:32:14
00:32:14


40
00:32:13
00:31:05
4 243
68 197 Chaszczewska Monika Wroclaw 1981 K30 88
00:38:36
00:35:28
80
00:34:35
00:31:39


62
00:34:01
00:31:46
53
00:33:52
00:30:46
48
00:36:42
00:33:31
5 243
69 70 Kwiecień Magdalena Wrocław SP22 1981 K30 76
00:35:34
00:32:14
82
00:34:50
00:32:01
69
00:32:15
00:30:04
60
00:34:32
00:31:24


42
00:34:31
00:31:26
5 247
70 1078 Rusin Małgorzata Wrocław 1980 K30 58
00:31:47
00:29:31
61
00:30:56
00:28:30
76
00:35:54
00:32:49
54
00:33:20
00:30:14




4 249
71 1075 Sznajder Joanna Wrocław 1983 K30

96
00:38:47
00:35:37
53
00:31:21
00:28:17
56
00:33:37
00:30:35


45
00:35:40
00:32:28
4 250
72 1190 Mróz Justyna WĘGRÓW 1985 K30 80
00:36:32
00:33:18
78
00:34:31
00:31:37
74
00:34:18
00:32:06
57
00:33:04
00:30:48
54
00:34:11
00:30:58


5 263
73 1152 Tom Magdalena Św. Katarzyna TEAM SOBCZYK-MKS SIECHNICE 1982 K30

89
00:33:58
00:33:07


68
00:33:29
00:32:22
61
00:35:20
00:33:14
49
00:35:13
00:34:03
4 267
74 1156 Hałasińska Marta Wrocław 1981 K30 69
00:34:47
00:31:36
79
00:34:25
00:31:37
75
00:35:18
00:32:11




46
00:35:40
00:32:30
4 269
75 113 Nowak-Kasprzak Anna Wrocław 1985 K30 72
00:35:10
00:32:01
86
00:35:27
00:32:45
78
00:37:19
00:34:13
75
00:48:01
00:44:52
76
00:48:35
00:45:18
58
00:49:36
00:46:22
6 281
76 228 Królikowska Anita Wrocław Bergson Team Run 1979 K30 89
00:38:53
00:35:40
99
00:39:41
00:37:01


72
00:37:23
00:35:04
68
00:37:41
00:34:24
52
00:38:38
00:35:34
5 281
77 1320 Baranowska Ewelina Wrocław Bergson team run 1982 K30 86
00:38:40
00:35:28


82
00:38:56
00:38:56


69
00:37:47
00:34:30
51
00:38:29
00:35:23
4 288
78 410 Pawlak Katarzyna Wrocław 1988 K30

104
00:43:20
00:40:14
84
00:43:27
00:40:19
74
00:44:31
00:41:17
75
00:45:06
00:41:36
57
00:49:36
00:46:19
5 290
79 1059 Filipek Agnieszka Wrocław Klub Bobika 1981 K30

101
00:40:54
00:38:02
80
00:39:26
00:36:19
76
00:48:44
00:45:37
77
00:49:47
00:46:30
59
00:52:48
00:49:32
5 292
80 79 Gutowska Hanna Wroclaw 1981 K30 95
00:51:18
00:47:54
105
00:53:29
00:50:23


77
00:52:46
00:49:34
78
00:53:59
00:50:38
60
00:55:48
00:52:28
5 310
81 1297 Zawadzka-Jurochnik Justyna Sobótka 1981 K30

102
00:41:10
00:38:15
83
00:42:45
00:39:34


72
00:41:21
00:38:06
55
00:43:11
00:40:06
4 312
82 281 Wierzbicka Karolina Oleśnica GRUPA DBK WROCŁAW 1984 K30 93
00:39:58
00:37:39
98
00:39:28
00:36:56
68
00:33:03
00:30:01


66
00:37:20
00:34:12


4 325
83 168 Knop Magdalena Wrocław 1981 K30 92
00:40:17
00:37:11
103
00:42:46
00:39:57




74
00:43:39
00:40:26
56
00:44:34
00:41:26
4 325
84 293 Kubica Katarzyna Siechnice Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 1982 K30 91
00:39:32
00:36:27
97
00:39:10
00:36:19
79
00:39:17
00:36:09
73
00:38:21
00:36:02




4 340

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 276 Chruszcz-Figiel Magdalena Wrocław FIDŻI TEAM 1988 K30 2
00:19:56
00:19:54
3
00:19:56
00:19:53
3
00:20:29
00:20:24






3 8
2 60 Hotała Anna Wrocław HAKUNA MATATA 1982 K30 8
00:22:55
00:21:55
8
00:21:12
00:21:04
6
00:22:27
00:22:19






3 22
3 55 Kuś-Poczta Ewa Wrocław SOBCZYK TEAM MKS SIECHNCE 1980 K30

24
00:25:59
00:25:08
41
00:28:42
00:27:35


34
00:29:09
00:27:05


3 99
4 98 Wojciechowska Beata Wrocław WROCLAW MARATHON TEAM 1979 K30



58
00:30:47
00:28:39
44
00:30:16
00:28:13
45
00:30:42
00:28:34


3 147
5 1068 Chmura Ewelina Wrocław 1982 K30



70
00:32:20
00:30:05


51
00:32:52
00:29:40
33
00:31:01
00:28:48
3 154
6 148 Sroka Joanna Wrocław Tupiące Jeżyki 1985 K30 54
00:32:14
00:29:07
62
00:31:08
00:28:32




47
00:31:52
00:28:47


3 163
7 299 Orska Beata Wroclaw ATOS RUNNERS 1983 K30 50
00:31:39
00:28:22
59
00:31:08
00:28:29




63
00:37:16
00:34:05


3 172
8 1272 Mudrak Dagmara Wrocław 1982 K30 74
00:34:16
00:32:13
84
00:33:04
00:32:08




44
00:30:12
00:28:11


3 202
9 28 Wieszaczewska Agnieszka Wrocław Night Runners Wrocław 1986 K30



81
00:39:43
00:36:38
71
00:38:03
00:34:55


54
00:39:04
00:35:52
3 206
10 319 OLSZEWSKA WIOLETTA JEDLINA ZDRÓJ GIRA SIĘ KRĘCI 1979 K30 81
00:36:31
00:33:20
90
00:36:13
00:33:20




62
00:36:29
00:33:19


3 233
11 1327 Prusko Katarzyna Samotwór Prusaczki biegają 1981 K30 83
00:36:44
00:33:35
91
00:36:51
00:33:56




71
00:39:23
00:36:05


3 245
12 354 Łomnicka Barbara Wrocław SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 1979 K30

4
00:20:07
00:20:04


4
00:20:22
00:20:19




2 8
13 280 Kuźmiak Emilia Głogów Sobczyk Team- MKS Siechnice 1987 K30 3
00:20:20
00:20:19
11
00:22:10
00:22:07








2 14
14 121 Pławiak Anna Wrocław GT RAT 1983 K30 7
00:21:09
00:21:05
7
00:20:56
00:20:51








2 14
15 489 Kluz Adrianna Wrocław 1983 K30



9
00:22:36
00:22:28


6
00:22:01
00:21:47


2 15
16 211 Osmolak Agnieszka Wrocław PRO-RUN WROCŁAW 1988 K30 9
00:22:17
00:22:14


8
00:23:28
00:22:26






2 17
17 460 KOCHMAN KATARZYNA Wrocław #SobasTeam 1986 K30

12
00:22:32
00:22:09


7
00:22:24
00:22:17




2 19
18 595 LEWANDOWSKA PATRYCJA AGATA Ołdrzychowice Kłodzkie Drużyna Kłodzka Kotlina / Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzk 1988 K30





16
00:26:07
00:24:53
9
00:24:39
00:23:26


2 25
19 1359 Świeboda Małgorzata Wrocław 1985 K30

21
00:25:22
00:24:25
14
00:24:56
00:23:48






2 35
20 1066 FEDOROWICZ JOWITA BRZEG KOTWICA BRZEG / AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM 1984 K30 21
00:26:04
00:24:57






20
00:25:43
00:25:31


2 41
21 32 Lopatowska-Rybak Anna Wysoka, poczta Wrocław 1983 K30

44
00:29:24
00:27:00
39
00:29:38
00:27:31






2 83
22 1108 Sobańska Karina Jutrosin 1979 K30 57
00:31:20
00:29:15


66
00:31:30
00:29:26






2 123
23 405 Kosińska Beata Mirków GRUPA DBK WROCŁAW 1985 K30

76
00:33:47
00:30:45
64
00:31:59
00:28:57






2 140
24 1278 Zarzecka - Giełda Edyta Wrocław 1980 K30 87
00:38:41
00:35:28




70
00:37:29
00:34:28




2 157
25 1143 Liszewska Marcelina Wrocław Mamy-Biegamy 1984 K30 66
00:34:14
00:30:54
93
00:36:50
00:34:14








2 159
26 1083 Michalewska Katarzyna Wrocław Trenuj z Nami 1987 K30 90
00:39:14
00:36:03






70
00:38:19
00:34:59


2 160
27 381 Niedźwiadek Justyna Szewce 1981 K30

87
00:35:26
00:32:53
77
00:35:49
00:33:35






2 164
28 660 GĘBKA MAŁGORZATA KĄTY WROCŁAWSKIE BAD 1985 K30







8
00:23:28
00:23:21


1 8
29 526 Kądziołka Beata Warszawa Biegusie 1986 K30



11
00:23:56
00:22:53






1 11
30 730 Sala Nela Gliwice Grupa DBK Katowice 1986 K30









11
00:26:26
00:25:19
1 11
31 84 Poznańska Aneta Wrocław 1979 K30 13
00:23:42
00:23:35










1 13
32 333 WŁODARCZYK MONIKA MIŁOSZYCE 1984 K30 14
00:26:02
00:23:57










1 14
33 380 Skrzypińska Olga Wrocław 1988 K30

15
00:24:21
00:23:32








1 15
34 575 Melcer Katarzyna WROCŁAW Night Runners Wrocław 1988 K30



18
00:24:31
00:24:31






1 18
35 615 Studzińska Katarzyna WROCŁAW 1984 K30









18
00:28:03
00:25:58
1 18
36 625 Mikolajczak Natalia Wroclaw 1984 K30







19
00:26:58
00:25:26


1 19
37 1296 Tajak Aleksandra Wrocław KONIE 1982 K30 24
00:26:32
00:25:26










1 24
38 689 Smierzchała Marta Poznań PRO366, Pędzące Leniwce 1980 K30









29
00:30:35
00:28:20
1 29
39 687 Frankowska Katarzyna Poznań Pędzące Leniwce 1981 K30









30
00:30:35
00:28:20
1 30
40 719 Dudek Donata Chorzów Never Too Late 1982 K30









31
00:30:37
00:28:30
1 31
41 356 Sobiegraj Aleksandra Wrocław 1984 K30

37
00:28:26
00:26:05








1 37
42 1367 Lenard Anna Wrocław 1983 K30



37
00:29:36
00:27:27






1 37
43 1329 Sołtys Małgorzata Wrocław 1979 K30



38
00:29:35
00:27:28






1 38
44 684 Jędrkowiak Paulina Ligota Piękna Run Wisznia Run 1980 K30







39
00:30:23
00:27:19


1 39
45 126 Goralewicz Olga Wrocław 1985 K30 40
00:28:45
00:26:44










1 40
46 1325 Antoszczuk Aneta Kiełczów Pro-Run Wrocław 1979 K30

42
00:27:44
00:26:43








1 42
47 567 Kalitka Kinga Poznań PRO366 1981 K30



42
00:29:41
00:27:36






1 42
48 592 Miaśkiewicz Sylwia Wrocław 1979 K30





45
00:30:20
00:28:17




1 45
49 172 Olech Agata Wroclaw 1985 K30 46
00:28:38
00:27:35










1 46
50 75 Szczyglewska-Mielczarek Iga Wrocław 1982 K30 51
00:31:37
00:28:25










1 51
51 455 Kowalczyk Karolina Radwanice 1983 K30

54
00:30:11
00:27:51








1 54
52 420 Kosicka Marika Poznań 1988 K30

55
00:30:29
00:27:58








1 55
53 454 Tomońska Monika Groblice MKS Siechnice 1984 K30

56
00:30:19
00:27:58








1 56
54 681 KRÓL EMILIA OLEŚNICA 1985 K30







60
00:36:23
00:33:14


1 60
55 1137 Szukiewicz Bożena Wrocław - 1979 K30 62
00:32:12
00:29:57










1 62
56 1353 Brzozowska Kinga Wrocław 1981 K30

66
00:31:58
00:29:20








1 66
57 536 Podolska-Szachewicz Julita Wrocław JEŻOZWIERZE GROUP 1979 K30



67
00:32:00
00:29:48






1 67
58 1345 Mądry Marta Wrocław 21k.pl/ trenujznami.pl 1987 K30







67
00:37:44
00:34:24


1 67
59 386 Korzeniewska Monika Wrocław Signium Team 1987 K30

69
00:32:43
00:29:46








1 69
60 586 Bejda Agnieszka Wrocław 1985 K30





69
00:36:05
00:32:58




1 69
61 213 Siwochowicz Anna Wrocław 1981 K30 70
00:33:50
00:31:42










1 70
62 385 Woszek-Duszyńska Natalia Wrocław Signium Team 1982 K30

71
00:32:44
00:29:48








1 71
63 1099 Gawlik Anna Siechnice SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 1981 K30

72
00:32:12
00:29:53








1 72
64 140 Skinder Karolina Wrocław 1986 K30 73
00:34:12
00:32:05










1 73
65 1106 Ważna Nina Wrocław WAŻNY TEAM 1985 K30 75
00:35:24
00:32:14










1 75
66 343 Gregorczyk Joanna Wrocław 1986 K30 78
00:36:13
00:33:02










1 78
67 97 Węgrzyńska Pamela Wrocław 1986 K30 82
00:36:50
00:33:20










1 82
68 114 Skrzypczak Dagmara Krzyków 1982 K30 85
00:38:24
00:35:10










1 85
69 492 Niementowska-Duławska Barbara Wrocław 1980 K30

88
00:35:49
00:32:54








1 88
70 1239 Sobczak Agnieszka Wroclaw 1986 K30

92
00:36:49
00:34:14








1 92
71 451 Zakrzewska Natalia Wrocław 1988 K30

94
00:37:28
00:34:42








1 94
72 1029 Matraszek Patrycja Wrocław Trenujznami.pl 1987 K30

95
00:38:11
00:35:30








1 95
73 412 Leżak Joanna Wrocław 1987 K30

100
00:37:26
00:37:26








1 100

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni