z

Wrocław

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 279 Czeronek Mikołaj Wrocław CZERI TEAM 2000 M16 1
00:15:57
00:15:57


1
00:15:15
00:15:14
1
00:15:35
00:15:34
1
00:15:15
00:15:13
1
00:15:25
00:15:25
5 4
2 179 Grosicki Wit Legnica Fitness Piekary Legnica 1999 M16 3
00:16:33
00:16:33
1
00:16:33
00:16:33
2
00:16:58
00:16:57
4
00:17:01
00:17:01
4
00:16:44
00:16:43
2
00:16:50
00:16:48
6 8
3 314 Gruda Adam Nowa Ruda-Słupiec Maraton Nowa Ruda 2001 M16 4
00:17:19
00:17:19
3
00:18:05
00:18:03
4
00:17:27
00:17:27
5
00:17:19
00:17:18


3
00:17:50
00:17:47
5 14
4 203 Krezel Kuba Wrocław SOBCZYK TEAM-MKS SIECHNICE 2001 M16 5
00:18:02
00:18:01
2
00:18:05
00:18:04
5
00:18:45
00:18:44


9
00:18:09
00:18:07
4
00:18:06
00:18:03
5 16
5 1154 Pawelczak Karol Wrocław Sobczyk team- MKS Siechnice 2000 M16 7
00:19:35
00:19:33
4
00:19:19
00:19:17
8
00:20:10
00:20:06


12
00:19:00
00:18:55
5
00:19:06
00:19:02
5 24
6 323 Polak Sebastian Żelazno Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka 2001 M16 8
00:19:42
00:19:39
5
00:19:46
00:19:43
9
00:20:20
00:20:15
12
00:20:17
00:20:12
15
00:20:15
00:20:07


5 34
7 291 Grela Rafał Wrocław LO 5 2002 M16

7
00:23:39
00:21:59
10
00:22:53
00:20:51
13
00:22:49
00:20:47


8
00:23:20
00:22:17
4 38
8 547 HARAS BARTŁOMIEJ ŚCIENAWKA ŚREDNIA KL ZIEMIA KŁODZKA 2001 M16



11
00:22:40
00:21:38
14
00:20:55
00:20:50
16
00:20:25
00:20:17
6
00:20:41
00:20:37
4 47
9 243 Zamiar Jan Wrocław 2002 M16 9
00:27:07
00:25:02
9
00:26:55
00:24:32


20
00:29:39
00:27:31


9
00:26:25
00:25:14
4 47
10 1148 BIEŃKOWSKI KAROL Kiełczów MoLdUr TeAm 1999 M16 12
00:32:47
00:29:45
12
00:33:36
00:30:54
16
00:30:49
00:27:45


25
00:34:30
00:31:27
11
00:32:59
00:29:55
5 51
11 210 Felczyński Antoni Wrocław 2002 M16 10
00:29:34
00:26:31
11
00:29:39
00:27:55
14
00:29:07
00:27:05
21
00:29:52
00:27:47
22
00:30:04
00:27:01


5 56
12 408 Filak Kacper Pajęczno ZKS Kuźniki Running 1999 M16

10
00:30:08
00:27:34
15
00:29:32
00:27:29


23
00:32:06
00:29:02
10
00:30:53
00:27:51
4 58
13 225 Kolebuk Franciszek Wrocław Rodzina Kolebuków 2000 M16 11
00:30:24
00:27:21


17
00:31:44
00:28:41


24
00:33:35
00:30:21
13
00:34:49
00:31:37
4 65

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 554 Krawczyński Mikołaj Kiełczów WKS Śląsk Wrocław 2000 M16



3
00:17:10
00:17:10
3
00:16:53
00:16:53
2
00:16:30
00:16:29


3 8
2 535 Szkudlarek Krzysztof Kiełczówek RUN Wilczyce 1999 M16

8
00:24:56
00:23:59
13
00:24:44
00:23:41
17
00:26:44
00:24:41




3 38
3 496 Szkudlarek Krzysztof Kiełczówek RUN Wilczyce 1999 M16

8
00:24:56
00:23:59
13
00:24:44
00:23:41
17
00:26:44
00:24:41




3 38
4 616 Kozdrowiecki Mateusz Lutynia 2002 M16





15
00:22:37
00:21:32
17
00:22:58
00:21:51
7
00:23:13
00:21:58
3 39
5 623 Dańkowski Dominik Wrocław Triathlonowa Akademia Młodzieży 2000 M16





7
00:18:22
00:18:21
5
00:17:16
00:17:14


2 12
6 652 Strugarek Łukasz Nadolice Wielkie WKS Śląsk Wrocław 2002 M16





9
00:18:29
00:18:29
7
00:17:47
00:17:45


2 16
7 617 Rosłaniec Mateusz Wrocław WKS ŚLĄSK 2000 M16





8
00:18:23
00:18:21
8
00:18:01
00:17:59


2 16
8 612 ŁAGODA FRANCISZEK SIEDLCE WKS ŚLĄSK WROCŁAW 2002 M16





11
00:19:29
00:19:23
11
00:18:40
00:18:37


2 22
9 473 POLAK SZCZEPAN ŻELAZNO 2000 M16

6
00:22:13
00:21:16




18
00:22:04
00:21:55


2 24
10 657 Toborek Jakub Wrocław WKS Śląsk Wrocław 2002 M16



12
00:21:48
00:21:41


14
00:20:18
00:20:07


2 26
11 653 Kędzierski Nataniel Wrocław WKS Śląsk Wrocław 2002 M16





16
00:26:04
00:24:02
19
00:25:08
00:22:59


2 35
12 594 Kozdrowiecki Martin Lutynia 2001 M16





18
00:27:39
00:26:35
21
00:25:53
00:24:46


2 39
13 1323 Skibiak Kacper Bolków KS SMS SZKLARSKA PORĘBA/BGCS Team 2000 M16 2
00:15:58
00:15:58










1 2
14 614 Kurzyp Stanisław Wrocław WKS Śląsk 2002 M16





2
00:16:52
00:16:52




1 2
15 644 Czak Daniel Nysa Nysa 1999 M16







3
00:16:32
00:16:28


1 3
16 675 Szyszka Michał Wrocław 1999 M16







6
00:17:29
00:17:28


1 6
17 607 Pachnik Stanisław Lubków 49A MKS Bolesłavia 2002 M16





6
00:17:40
00:17:37




1 6
18 549 LEJCZAK SZYMON WROCŁAW 2002 M16



6
00:18:48
00:18:48






1 6
19 306 SWIESIULSKI MATEUSZ BYSTRZYCA KŁODZKA ULKS BYSTRZYCA KŁODZKA 2001 M16 6
00:18:59
00:18:59










1 6
20 572 Sieradzki Marcin Wrocław MITUTOYO WAK SPORT-PROFIT WROCŁAW 1999 M16



7
00:19:08
00:19:04






1 7
21 651 Ledniowski Filip Wrocław Wks Śląsk Wrocław 2000 M16







10
00:18:22
00:18:19


1 10
22 590 GAŁĘCKI KAMIL Kobyla Góra 2001 M16





10
00:19:18
00:19:16




1 10
23 715 Sobieski Mikołaj Tychy Grupa DBK Katowice 2002 M16









12
00:32:08
00:30:02
1 12
24 342 SVADLENA MICHAŁ CHOCEN WKS ŚLĄSK WROCŁAW 2001 M16







13
00:19:14
00:19:11


1 13
25 440 Leśniewski Kacper OLEŚNICA GRUPA DBK WROCŁAW 1999 M16

13
00:37:51
00:34:48








1 13
26 611 ROSZKO MATEUSZ TRZEBNICA 2002 M16





19
00:26:42
00:26:42




1 19
27 8 Jarosz Dariusz Bolków UKS PIAST BOLKÓW 2002 M16







20
00:23:26
00:23:26


1 20

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni