z

Lublin

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 12 Pleskaczyńska Julia Lublin Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST 1998 K20 1
00:18:10
00:18:09
1
00:18:14
00:18:13




1
00:19:09
00:19:08
2
00:19:33
00:19:31
4 5
2 163 Sekuła Magdalena Franciszków AZS UMCS Lublin 1997 K20

4
00:20:38
00:20:35
2
00:21:05
00:21:03
1
00:21:15
00:21:12


4
00:19:47
00:19:45
4 11
3 98 Zych Natalia Lublin UKS 51 2001 K16 4
00:20:37
00:20:37
6
00:21:05
00:21:03


5
00:22:27
00:22:24
2
00:20:13
00:20:12
3
00:19:46
00:19:43
5 14
4 111 Zych Magdalena Lublin lubelskibiegacz.pl TEAM 1998 K20 7
00:21:08
00:21:07
10
00:21:57
00:21:54
3
00:21:10
00:21:07
3
00:21:50
00:21:46
3
00:20:47
00:20:45
5
00:21:08
00:21:02
6 14
5 15 Gruszkowska Patrycja Lublin Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST 2000 K16 2
00:19:55
00:19:54
3
00:20:10
00:20:08
4
00:21:23
00:21:21
7
00:23:08
00:23:04
7
00:21:33
00:21:31
8
00:22:04
00:22:00
6 16
6 156 Łukasiewicz Dominika Ostrowiec Świętokrzyski NadirJedrzejow 1994 K20 6
00:20:52
00:20:51


1
00:20:34
00:20:34
4
00:22:23
00:22:20
5
00:20:57
00:20:55


4 16
7 1150 Bugała Martyna Lublin 2002 K16 5
00:20:51
00:20:50
5
00:20:44
00:20:41
12
00:22:46
00:22:43
2
00:21:27
00:21:23
10
00:21:51
00:21:48


5 22
8 35 Andrzejewska Joanna Lublin lubelskibiegacz.pl TEAM 1970 K40 9
00:21:32
00:21:29
7
00:21:16
00:21:11
5
00:21:35
00:21:31
8
00:23:16
00:23:12
9
00:21:40
00:21:38
6
00:21:09
00:21:05
6 26
9 14 Korzeniowska Monika Pawłów Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST 1994 K20 12
00:22:25
00:22:24
9
00:21:42
00:21:40
6
00:21:39
00:21:38
6
00:22:59
00:22:56
8
00:21:39
00:21:38
7
00:21:52
00:21:49
6 27
10 1073 Furmanik Ewa Świerże gm. Dorohusk Chełm Biega 1978 K40 8
00:21:10
00:21:10
8
00:21:30
00:21:29
8
00:21:44
00:21:42
11
00:23:45
00:23:42
11
00:21:58
00:21:55
10
00:23:33
00:22:47
6 34
11 1129 Falkowicz Katarzyna Lublin Stay Insane 1987 K30



10
00:22:17
00:22:13
9
00:23:35
00:23:31
12
00:22:55
00:22:51
11
00:23:06
00:23:00
4 42
12 13 Mandziuk Ilona Warszawa 1996 K20 10
00:21:47
00:21:47
11
00:21:58
00:21:58




13
00:23:05
00:23:03
9
00:22:08
00:22:04
4 43
13 17 Grzenia Małgorzata Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1968 K50 11
00:22:08
00:22:03
14
00:22:39
00:22:31
11
00:22:28
00:22:22
10
00:23:49
00:23:42




4 46
14 1062 Salachna - Nowak Magdalena Lublin Biegam z ABS 1977 K40 13
00:24:52
00:23:49
15
00:24:07
00:23:06
13
00:25:03
00:24:01
12
00:25:47
00:24:44




4 53
15 419 Bielecka Anna Lublin 1997 K20



16
00:25:45
00:25:35
14
00:26:59
00:25:54
15
00:25:27
00:24:22
12
00:24:40
00:23:49
4 57
16 1080 Pitura Eliza Lublin Szymanowski Triathlon Team 1976 K40 14
00:24:33
00:24:20
16
00:24:55
00:23:54


13
00:25:19
00:25:08
14
00:24:59
00:23:56


4 57
17 131 Baran-Hałasa Lucyna Zamość RGB cyku pyku 1985 K30 16
00:25:04
00:24:56
22
00:25:15
00:25:07
17
00:26:02
00:25:53
16
00:26:17
00:26:10
16
00:25:11
00:25:06
16
00:25:05
00:24:58
6 64
18 1191 Tarnowska Ewa Lublin Lubelska Grupa Triathlonu 1992 K20



15
00:25:37
00:25:30
17
00:26:57
00:26:40
18
00:26:37
00:25:34
17
00:26:00
00:25:12
4 67
19 102 Nosek Kornelia Nisko brak 1978 K40 17
00:25:23
00:25:19


23
00:26:53
00:26:46


19
00:27:17
00:26:13
18
00:26:14
00:25:28
4 77
20 116 BRZOZA KATARZYNA LUBLIN 1986 K30 30
00:28:49
00:27:45
44
00:29:46
00:27:44
18
00:26:58
00:25:55
20
00:28:16
00:27:06
17
00:26:34
00:25:28


5 85
21 1098 Gębusia Milena Ostrowiec Świętokrzyski Sii Running Team 1992 K20 19
00:27:00
00:25:53
29
00:27:35
00:26:24
21
00:27:39
00:26:35


22
00:27:56
00:26:47
25
00:27:26
00:26:33
5 87
22 1180 Sprawka Marta Lublin 1993 K20

21
00:24:46
00:24:41
14
00:25:01
00:24:52
15
00:26:13
00:26:00


38
00:29:50
00:28:15
4 88
23 24 GAWLIK SYLWIA LUBLIN 1980 K30

30
00:27:43
00:26:36


22
00:29:14
00:28:03
24
00:27:57
00:26:51
19
00:26:38
00:25:47
4 95
24 1039 Niewczas Barbara Lubartów 1982 K30 27
00:28:27
00:27:22
36
00:28:16
00:27:11


26
00:30:08
00:28:57
21
00:27:47
00:26:35
23
00:27:21
00:26:26
5 97
25 355 Nowak Beata Dukla 1989 K20

33
00:27:57
00:26:55
24
00:27:14
00:27:02
19
00:27:07
00:26:50


24
00:27:25
00:26:29
4 100
26 1030 Gąsior Katarzyna Lublin 1979 K30 26
00:28:15
00:27:08


22
00:26:56
00:26:43


28
00:28:32
00:27:29
27
00:27:36
00:26:43
4 103
27 427 Kozaczuk Maria Lublin 1980 K30



33
00:29:28
00:28:22
24
00:30:28
00:28:18
29
00:29:34
00:27:30
20
00:26:48
00:25:52
4 106
28 1075 Warych Joanna Lublin 1980 K30 18
00:26:05
00:25:52
26
00:25:56
00:25:38


25
00:28:53
00:28:39
38
00:30:07
00:29:01


4 107
29 420 Czerniak Anna Krasnystaw Vege Runners 1991 K20



19
00:27:12
00:26:06
21
00:29:49
00:27:40
48
00:32:18
00:30:14
22
00:27:21
00:26:25
4 110
30 115 Łukasiewicz Urszula Nisko 1983 K30 24
00:26:37
00:26:34


30
00:28:25
00:28:18


33
00:29:37
00:28:32
26
00:27:29
00:26:42
4 113
31 433 Dawidek Alina Łęczna /Łęczna Biega 1966 K50



32
00:29:30
00:28:21
23
00:28:31
00:28:09
31
00:29:21
00:27:58
30
00:29:13
00:27:39
4 116
32 424 MACIĄG Julia LUBLIN Dom Malowany LO XIX 2002 K16



28
00:28:18
00:28:14
34
00:30:03
00:29:47
27
00:28:30
00:27:21
28
00:27:57
00:27:01
4 117
33 141 Foltyn Ula Ludwin Łęczna Biega/Aktywni Ludwin 1975 K40 20
00:27:15
00:26:02
48
00:30:07
00:28:02
26
00:28:46
00:27:37


25
00:28:07
00:26:53


4 119
34 162 Sekuła Joanna Franciszków 1969 K40

49
00:29:06
00:28:04
27
00:27:56
00:27:49
33
00:29:46
00:29:32
30
00:28:00
00:27:55
33
00:28:46
00:28:00
5 123
35 1059 Rorat Lena Chełm Chełm Biega 1982 K30

47
00:30:07
00:28:01
25
00:28:40
00:27:32
27
00:30:10
00:29:01
26
00:28:26
00:27:13


4 125
36 173 Malus Patrycja Lublin Crossfit Z16 1991 K20 22
00:27:29
00:26:24
31
00:28:49
00:26:39


36
00:32:10
00:30:00


40
00:31:01
00:28:43
4 129
37 1002 Mamej Elżbieta Lublin Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe 1966 K50 29
00:28:41
00:27:36
46
00:29:10
00:28:00
34
00:29:37
00:28:33
30
00:30:20
00:29:14
37
00:30:07
00:29:00
37
00:28:58
00:28:09
6 130
38 19 Bodak Weronika Lublin 1999 K16 51
00:32:03
00:29:59
52
00:31:23
00:28:21
37
00:30:44
00:29:16
32
00:29:40
00:29:22
32
00:29:29
00:28:20
31
00:28:29
00:27:40
6 132
39 1184 Grzegorczyk Zuzanna Lublin 1998 K20

60
00:32:02
00:29:01
38
00:30:42
00:29:18
37
00:32:13
00:30:04
34
00:30:49
00:28:48
35
00:30:20
00:28:03
5 144
40 1176 Maszkowska Anna Lublin 1973 K40

54
00:30:34
00:28:30
35
00:29:39
00:28:34
31
00:30:22
00:29:17


29
00:28:18
00:27:24
4 149
41 1100 Bochen Katarzyna Lublin 1992 K20 38
00:29:27
00:28:21
53
00:29:34
00:28:27
31
00:29:25
00:28:20
28
00:30:14
00:29:11




4 150
42 1142 Gozdek Agnieszka Lublin Lubelska Grupa Triathlonu 1983 K30 33
00:30:06
00:27:59
32
00:28:44
00:26:41




20
00:27:40
00:26:29
68
00:34:42
00:33:06
4 153
43 94 OSYPIUK MONIKA Lublin 1981 K30 35
00:30:03
00:28:00
37
00:29:24
00:27:22


40
00:31:46
00:30:38
41
00:30:34
00:29:23


4 153
44 91 Krzyżanowska Olga Lublin Adwokaci Lublin 1985 K30 43
00:30:54
00:28:48
40
00:28:41
00:27:31
36
00:30:08
00:29:00


35
00:30:05
00:28:55


4 154
45 85 Starzyńska Marta Lublin Perfect Runner 1973 K40 39
00:29:44
00:28:37


45
00:31:39
00:30:27
39
00:32:29
00:30:23
40
00:30:32
00:29:21
41
00:30:40
00:29:06
5 159
46 1007 White Ashley Lublin 1981 K30 67
00:33:25
00:31:19
95
00:33:11
00:31:02
54
00:32:29
00:31:10
42
00:33:18
00:31:08
36
00:31:03
00:29:00
43
00:31:31
00:29:11
6 175
47 1069 Barnaś Jagoda Dębica Sii Power People 1990 K20 48
00:31:38
00:29:31
56
00:31:42
00:28:40
39
00:30:31
00:29:23




36
00:29:05
00:28:08
4 179
48 140 Józwik Karolina Lublin 1985 K30 46
00:30:17
00:29:07


44
00:31:28
00:30:19
41
00:31:45
00:30:39
49
00:31:26
00:30:15


4 180
49 110 Zwierz Emilia Lublin 1983 K30 36
00:29:32
00:28:08
62
00:31:24
00:29:14
40
00:30:35
00:29:29


45
00:31:13
00:30:00


4 183
50 1044 Różniewska Monika Lubartów 1971 K40 41
00:29:54
00:28:42
51
00:30:19
00:28:14


49
00:33:04
00:31:53
47
00:31:24
00:30:10
47
00:31:07
00:29:32
5 184
51 1097 Juraś-Kmieć Marzena Lublin Biegam Sobie 1975 K40 45
00:30:00
00:28:55
55
00:29:50
00:28:40


50
00:32:30
00:32:11
51
00:31:31
00:30:23
46
00:30:19
00:29:30
5 192
52 1173 Lato Karolina Lublin Lublin Biega 1984 K30 58
00:32:58
00:30:49
84
00:33:26
00:30:25


35
00:31:59
00:29:52
23
00:27:58
00:26:50
81
00:44:03
00:42:26
5 197
53 1148 Zwierz Magdalena Świdnik SII Running Team 1993 K20 42
00:30:08
00:28:47
65
00:31:46
00:29:36
42
00:31:13
00:30:08


66
00:33:39
00:32:28
52
00:31:25
00:29:50
5 201
54 52 Ziółek Teresa Mełgiew Stay Insane 1960 K50 64
00:32:13
00:31:03


52
00:32:12
00:31:04
45
00:32:44
00:31:34
59
00:32:26
00:31:17
48
00:31:08
00:29:33
5 204
55 96 Choma Agnieszka Janowica 1978 K40 50
00:30:54
00:29:40
92
00:33:43
00:30:40
48
00:31:56
00:30:47
56
00:35:06
00:32:53
56
00:32:47
00:30:44
54
00:31:33
00:29:58
6 208
56 257 kołodziej małgorzata krasnik 1962 K50

58
00:30:04
00:28:54
47
00:31:47
00:30:44


53
00:31:46
00:30:39
56
00:31:17
00:30:20
4 214
57 160 Ginalska Katarzyna Lublin czysmakuje.blogspot.com 1986 K30 73
00:33:11
00:31:56
70
00:32:00
00:29:53


47
00:33:50
00:31:38
58
00:32:58
00:30:58
42
00:30:43
00:29:11
5 217
58 50 Wierzbicka Magdalena Lublin 1984 K30 57
00:32:53
00:30:41
88
00:32:42
00:30:31
43
00:31:18
00:30:15
58
00:34:29
00:33:22
64
00:33:31
00:32:18
60
00:32:48
00:31:53
6 218
59 188 Borkowska Katarzyna Lublin Koralowa 1983 K30 60
00:32:53
00:30:49
75
00:33:15
00:30:09


48
00:33:54
00:31:47
57
00:31:58
00:30:46
55
00:32:18
00:30:00
5 220
60 1094 Wierchoła Joanna Lublin 1958 K60 56
00:32:44
00:30:36
98
00:34:21
00:31:12
49
00:32:05
00:30:54
51
00:34:26
00:32:18


64
00:34:34
00:32:13
5 220
61 1135 JATA MARTA Lublin WW TEAM 1981 K30 53
00:32:25
00:30:16
90
00:32:37
00:30:33


59
00:35:29
00:33:22
60
00:32:39
00:31:30
50
00:30:30
00:29:40
5 222
62 1041 Zygo Dorota Bełżyce Bełżyce i Okolice biegają 1966 K50 82
00:35:21
00:33:15
131
00:38:25
00:35:20
60
00:34:30
00:33:18
55
00:35:02
00:32:50
70
00:35:11
00:33:08
44
00:31:41
00:29:23
6 229
63 300 Sobiech Monika Lublin 1975 K40

77
00:33:25
00:30:14
46
00:31:54
00:30:34
61
00:36:06
00:33:54


49
00:31:11
00:29:34
4 233
64 1188 Grudzień Anna Lublin Stay Insane/Banda Grudnia 1985 K30

76
00:31:18
00:30:13


46
00:32:40
00:31:34
43
00:31:02
00:29:54
76
00:38:37
00:36:18
4 241
65 1072 Dorożyńska Beata Puchaczów Wolność Endorfinom 1974 K40 72
00:34:01
00:31:55
107
00:35:00
00:31:54
57
00:34:27
00:33:17
60
00:35:54
00:33:43
65
00:34:25
00:32:23
67
00:35:20
00:33:02
6 249
66 171 Dudkiewicz Monika Lublin CrossfitZ16 1981 K30 49
00:31:37
00:29:32
93
00:33:45
00:30:41
51
00:32:03
00:30:59




59
00:34:04
00:31:42
4 252
67 43 Kuniewicz Ewa Lublin 1976 K40 59
00:31:57
00:30:49
87
00:31:40
00:30:29
50
00:31:08
00:30:56
57
00:34:15
00:33:09




4 253
68 218 Wójcik Wioletta Mełgiew Biegajacy Świdnik 1974 K40 69
00:33:42
00:31:34
94
00:34:01
00:30:59


62
00:35:22
00:34:01
61
00:33:54
00:31:54
71
00:35:37
00:33:18
5 263
69 1181 Grzegorczyk Dorota Lublin Orange Polska 1970 K40

118
00:36:13
00:33:12
62
00:35:55
00:34:30
63
00:36:16
00:34:10
73
00:34:54
00:33:40
69
00:35:24
00:33:06
5 267
70 22 Szarota Jolanta Ludwin 1985 K30 65
00:33:09
00:31:05
85
00:32:30
00:30:28
55
00:32:58
00:31:51


63
00:33:15
00:32:04


4 268
71 219 Filipczak Ewa Mełgiew Biegający Świdnik 1974 K40 70
00:33:42
00:31:35
78
00:33:19
00:30:17


64
00:36:12
00:34:59


58
00:32:52
00:30:33
4 270
72 126 Rapa Izabela Lublin Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST 1996 K20 74
00:34:16
00:32:04
136
00:39:53
00:36:42
56
00:33:20
00:32:09
65
00:36:31
00:35:20


77
00:39:39
00:37:18
5 272
73 33 Krawczyk Dagmara Lublin Szymanowski Triathlon Team 1978 K40 77
00:34:54
00:32:43
91
00:33:38
00:30:36


44
00:33:35
00:31:30


80
00:44:03
00:41:40
4 292
74 1169 Witek-Kondrat Anna Czemierniki 1974 K40 68
00:33:40
00:31:32
134
00:38:45
00:35:36
53
00:32:17
00:31:06


46
00:31:24
00:30:10


4 301
75 1042 Woszuk Iwona Bełzyce Bełżyce i okolice biegają 1981 K30

128
00:38:25
00:35:16
59
00:34:30
00:33:18
54
00:35:02
00:32:50
69
00:35:11
00:33:07


4 310
76 1168 Kondrat Ania Czemierniki 2001 K16 88
00:38:33
00:36:24
106
00:34:55
00:31:52
64
00:38:13
00:37:03


75
00:39:35
00:37:33


4 333
77 193 Kuta Marta Kurów 1966 K50 80
00:35:10
00:32:59
117
00:34:57
00:32:56


68
00:39:06
00:36:56
68
00:34:15
00:33:02


4 333
78 1158 Plewik Monika Bełżyce Bełżyce i okolice biegają 1983 K30 83
00:35:22
00:33:16
132
00:38:25
00:35:20
58
00:34:30
00:33:18


71
00:35:11
00:33:08


4 344
79 1120 LASKA DOROTA Lublin 1972 K40 85
00:36:16
00:34:13
124
00:36:39
00:34:35
63
00:36:29
00:35:00




75
00:38:02
00:35:44
4 347
80 84 Marzec Dorota Lublin 1963 K50 86
00:36:37
00:34:33
129
00:37:26
00:35:17




74
00:38:58
00:36:57
74
00:35:32
00:34:36
4 363
81 1122 Barczak Sylwia Lublin Stay Insane / Perfect Runner Lublin 1984 K30

149
00:52:30
00:49:14
68
00:50:16
00:48:47
72
00:48:24
00:46:08
76
00:46:05
00:44:01


4 365
82 242 Kurus Joanna Lublin 1970 K40

148
00:51:01
00:47:51
67
00:47:36
00:46:30
74
00:49:45
00:48:35
77
00:49:18
00:47:18


4 366
83 251 Saba Małgorzata Lublin Forever 1993 K20

145
00:44:32
00:41:19
66
00:46:21
00:44:52
73
00:48:53
00:46:40


83
00:45:44
00:43:22
4 367
84 114 Koper Anna Lublin Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST 1992 K20 90
00:39:51
00:37:38
140
00:41:35
00:38:23


70
00:40:38
00:39:22


78
00:40:23
00:38:02
4 378

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 99 Konkel Katarzyna Częstochowa Maja Team / Decathlon Poczesna 1994 K20 3
00:20:29
00:20:28


7
00:21:43
00:21:41


6
00:21:11
00:21:09


3 16
2 235 Piluś Joanna LUBLIN 1974 K40 28
00:28:42
00:27:32


29
00:28:27
00:28:14




39
00:29:27
00:28:33
3 96
3 143 Kozakowska Anna lublin 1983 K30 34
00:30:06
00:27:59
34
00:29:03
00:26:59


29
00:30:26
00:29:12




3 97
4 1174 Jakóbczyk Sylwia Lublin 1978 K40





38
00:31:33
00:30:21
42
00:30:45
00:29:39
32
00:28:38
00:27:46
3 112
5 206 Kramek Krusińska Katarzyna Bystrzyca Nowa Grupa Bury 1977 K40 37
00:29:22
00:28:10
41
00:28:44
00:27:33


43
00:33:33
00:31:28




3 121
6 460 Baran Karolina Siennica Nadolna 4nalsky.run 1982 K30





52
00:34:27
00:32:21
50
00:31:34
00:30:18
34
00:28:57
00:28:02
3 136
7 1159 Caryk Katarzyna Lublin 1980 K30 47
00:30:40
00:29:30


41
00:31:12
00:30:00




57
00:32:01
00:30:28
3 145
8 462 Ozon Kinga Świdnik Biegający Świdnik 1976 K40





67
00:37:16
00:36:02
67
00:35:04
00:33:01
51
00:32:08
00:29:49
3 185
9 287 Dębowczyk Anna Lublin 1974 K40

100
00:34:23
00:31:20




52
00:31:54
00:30:33
53
00:31:25
00:29:50
3 205
10 461 Wróbel Barbara Świdnik Biegający Świdnik 1976 K40





66
00:37:24
00:36:01
72
00:35:13
00:33:11
70
00:35:37
00:33:17
3 208
11 82 Świerbutowicz- Kawalec Anna Lublin Heńteam 1981 K30 54
00:31:30
00:30:17
96
00:33:14
00:31:05






66
00:33:33
00:32:37
3 216
12 1118 Dziuba Małgorzata Lublin 1981 K30

143
00:43:19
00:40:15
65
00:40:13
00:38:49




13
00:24:56
00:24:06
3 221
13 74 Traczykiewicz Karolina Lublin Stay Insane / Skoczyliwlasy.pl 1993 K20

12
00:22:12
00:22:07
9
00:21:53
00:21:48






2 21
14 226 Madejska Paulina Lublin 1996 K20 15
00:25:41
00:24:38
23
00:26:18
00:25:11








2 38
15 1163 Długosz-Stępniak Agnieszka Lublin Stay Insane 1988 K30 21
00:27:11
00:26:08








21
00:26:51
00:26:03
2 42
16 246 Mostowska Agata Lublin 1997 K20

25
00:26:30
00:25:28
20
00:27:12
00:26:08






2 45
17 1020 Dołżyńska Agnieszka Lublin Latające Klapki Kubota 1989 K20 25
00:27:58
00:26:54
35
00:28:13
00:27:07








2 60
18 185 Stępkowska Berta Lublin CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST 1977 K40

19
00:25:36
00:24:34
61
00:34:43
00:33:31






2 80
19 41 Kawka Małgorzata Żyrzyn Gloria Victis 1985 K30 31
00:28:56
00:27:53
50
00:30:12
00:28:10








2 81
20 30 Chwojko Paulina Orla 1995 K20 40
00:29:50
00:28:39
61
00:31:14
00:29:08








2 101
21 448 Krywko Lidia Lublin Stay Insane 1984 K30





53
00:34:58
00:32:49
55
00:31:54
00:30:41


2 108
22 366 Marczyńska-Pyta Iza Lublin 1983 K30

68
00:32:50
00:29:48




54
00:31:50
00:30:40


2 122
23 93 Grudzińska Magdalena Lublin 1973 K40 63
00:32:11
00:30:53




71
00:45:56
00:44:46




2 134
24 44 Piotrowicz Iwona Lublin 1967 K50 52
00:32:06
00:30:01
89
00:32:40
00:30:33








2 141
25 1145 ZABŁOCKA ANNA Lublin Lubelska Grupa Triathlonu 1968 K50 79
00:35:00
00:32:57
66
00:30:54
00:29:42








2 145
26 46 Bojarska Karolina Lublin 1984 1984 K30 66
00:33:20
00:31:09
83
00:33:22
00:30:22








2 149
27 336 Balicka Agata Lublin brak 1997 K20

97
00:33:13
00:31:08






61
00:33:45
00:32:12
2 158
28 208 Kasprzak Barbara Warszawa 1992 K20 71
00:34:04
00:31:55
116
00:35:01
00:32:51








2 187
29 290 Jasińska-Grabowska Ewelina Lublin 1989 K20

127
00:38:22
00:35:10






72
00:35:46
00:33:23
2 199
30 83 Łukanty Patrycja Jastków LUBLIN BIEGA 1977 K40 81
00:35:17
00:33:07
119
00:36:35
00:33:26








2 200
31 71 BABIARZ MAGDALENA LUBLIN BRAK 1973 K40 84
00:35:40
00:33:29
120
00:36:57
00:33:47








2 204
32 506 Jakubczak Ola Zamość 1982 K30









1
00:19:16
00:19:13
1 1
33 1102 Szmit Joanna Łabunie SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1994 K20

2
00:19:56
00:19:54








1 2
34 416 Grzywaczewska Justyna Warszawa CITY TRAIL Team 1988 K30







4
00:20:55
00:20:54


1 4
35 390 ŁUTS OLGA UKRAINE KMRC 1982 K30

13
00:22:35
00:22:29








1 13
36 508 Sierosławska Anna Lublin 1972 K40









14
00:26:11
00:24:36
1 14
37 499 Widomska-Maciejewska Joanna Lublin 1982 K30









15
00:25:47
00:24:54
1 15
38 274 Kuziora Katarzyna Lublin 1993 K20

17
00:24:29
00:24:24








1 17
39 348 Kornacka Magdalena Lublin LUBELSKA GRUPA TRIATHLONU 1975 K40

18
00:25:28
00:24:27








1 18
40 452 Kaźmierska Paulina Nowa Wieś 1993 K20





18
00:27:05
00:26:48




1 18
41 319 Pałka Magdalena Wytyczno Wolność Endorfinom 1980 K30

20
00:25:44
00:24:39








1 20
42 165 Żebrowska Anna Warszawa T-Team 1987 K30 23
00:27:35
00:26:30










1 23
43 349 Kocot Kornelia Świdnik, Kalinówka 1979 K30

24
00:26:26
00:25:19








1 24
44 255 Lenart-Kłoś Katarzyna Lublin 1987 K30

27
00:26:50
00:25:44








1 27
45 347 Dobies Jagoda Lublin Stay Insane 1982 K30

28
00:27:19
00:26:10








1 28
46 204 Piskorska Agnieszka Warszawa 1970 K40 32
00:29:02
00:27:54










1 32
47 266 Pietrzyk Natalia Lublin 1992 K20

38
00:29:30
00:27:28








1 38
48 240 Biniaś-Pastusiak Anna Nasutów LSB 1978 K40

39
00:29:35
00:27:31








1 39
49 474 Biszkont Joanna Świdnik 1965 K50







39
00:30:20
00:29:11


1 39
50 393 Radzikowska Marlena Lublin Marlow Striders 1980 K30

42
00:29:43
00:27:35








1 42
51 159 Chałada Agnieszka Lublin 1979 K30

43
00:28:47
00:27:38








1 43
52 142 Kwiatkowska Iska Lublin LUBLIN BIEGA 1980 K30 44
00:31:00
00:28:50










1 44
53 469 Paczka Anna Gniezno 1977 K40







44
00:31:11
00:29:56


1 44
54 330 Tarasińska Joanna Lublin 1993 K20

45
00:30:56
00:27:46








1 45
55 492 JAKOWICKA KASIA Lublin 1989 K20









45
00:30:17
00:29:25
1 45
56 191 Mazur-Miroslaw Alicja Lublin 1979 K30 55
00:31:37
00:30:24










1 55
57 392 Daniel Monika Lublin 1987 K30

57
00:31:50
00:28:49








1 57
58 329 Kołowerzo Martyna Lublin 1996 K20

59
00:30:57
00:28:54








1 59
59 62 Klimkowicz Joanna Lublin 1990 K20 61
00:32:03
00:30:51










1 61
60 210 Jaworska Aleksandra Janów Lubelski Grupa Bury 1991 K20 62
00:33:00
00:30:51










1 62
61 477 Nagowska Ewa Krasnystaw 1994 K20







62
00:34:04
00:32:01


1 62
62 502 Kurlej Kamila Lublin 1997 K20









62
00:33:46
00:32:12
1 62
63 264 Malec Basia Lublin 1963 K50

63
00:31:24
00:29:22








1 63
64 503 Latawiec Karolina Cisna 1997 K20









63
00:33:45
00:32:13
1 63
65 343 Mitura Emilia Kozłówka Morsujący Firlej 1984 K30

64
00:31:36
00:29:29








1 64
66 8 NIEMIERSKA JULIA LUBLIN 2000 K16









65
00:33:25
00:32:32
1 65
67 180 Jachimowicz Karolina Lublin 1996 K20

67
00:31:47
00:29:44








1 67
68 344 Borek Justyna Niedrzwica Duża 1979 K30

69
00:31:05
00:29:52








1 69
69 446 Dębska Katarzyna Lublin Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe 1978 K40





69
00:37:22
00:36:57




1 69
70 273 Klisz Agnieszka Lublin 1982 K30

71
00:32:01
00:29:58








1 71
71 323 Bechta Katarzyna LUBLIN 1993 K20

72
00:32:09
00:30:03








1 72
72 378 Kawa Weronika Radomyśl Wielki 1999 K16

73
00:32:10
00:30:07








1 73
73 496 Frankiewicz Barbara Lublin intrograf team 1973 K40









73
00:35:12
00:33:37
1 73
74 337 Kucia-Ochal Magdalena Lublin Banda Grudnia 1988 K30

74
00:33:10
00:30:09








1 74
75 147 Aurzecka Abramowicz Agnieszka Natalin 1975 K40 75
00:34:13
00:32:06










1 75
76 106 Cisz Aleksandra Lublin 1990 K20 76
00:34:42
00:32:31










1 76
77 76 Walczyńska Anna Lublin 1974 K40 78
00:34:59
00:32:48










1 78
78 332 Łusiak Patrycja Krasnystaw 1991 K20

79
00:32:23
00:30:19








1 79
79 505 Kasprowicz Magdalena Lublin 1992 K20









79
00:40:41
00:38:18
1 79
80 181 Skrzyńska Karolina Kraśnik 1994 K20

80
00:32:23
00:30:20








1 80
81 289 Kowal Natalia lublin 1994 K20

81
00:33:29
00:30:21








1 81
82 196 Aleksandrowicz Ilona Wąwolnica 1996 K20

82
00:32:26
00:30:22








1 82
83 498 Dąbrowska Katarzyna Lublin 1984 K30









82
00:44:03
00:42:26
1 82
84 250 Gałązka Karolina Ożarów Mazowiecki 1996 K20

86
00:32:33
00:30:29








1 86
85 109 Firosz Małgorzata Świdnik Biegający Świdnik 1999 K16 87
00:38:03
00:35:53










1 87
86 104 Kowalczyk Renata Lublin 1973 K40 89
00:39:31
00:37:19










1 89
87 213 Brzozowiec Patrycja Puchaczów Grupa Bury 1994 K20 91
00:40:41
00:38:31










1 91
88 350 Modrzewska Izabela Zbuczyn 1994 K20

99
00:33:21
00:31:15








1 99
89 360 Górska Natalia LUBLIN 1996 K20

101
00:34:26
00:31:20








1 101
90 333 Andrzejewska - Skowrońska Anna Lublin 1984 K30

102
00:34:31
00:31:25








1 102
91 324 Przech_Fus Agnieszka Lublin Mrozek Tri Team/UMCS biega 1967 K50

103
00:33:40
00:31:38








1 103
92 358 Fornal Klaudia Świdnik 1996 K20

104
00:34:51
00:31:42








1 104
93 244 SŁOMKA JUSTYNA LUBLIN 1980 K30

105
00:34:55
00:31:48








1 105
94 1149 Maksymiuk Klaudia Bychawa SII POWER PEOPLE 1995 K20

108
00:34:15
00:32:05








1 108
95 227 Lohina Ruslana Lublin 1995 K20

109
00:35:09
00:32:08








1 109
96 1117 Pieczkowska Barbara Lublin 1975 K40

110
00:33:24
00:32:20








1 110
97 381 PADEWSKA-KWIATKOWSKA KAROLINA LUBLIN 1981 K30

111
00:34:47
00:32:21








1 111
98 295 Szymula Aleksandra Lublin 1983 K30

112
00:35:39
00:32:35








1 112
99 338 FitzGerald Gabi Poniatowa 1986 K30

113
00:35:48
00:32:39








1 113
100 283 Kubecka Ewelina Świdnik 1983 K30

114
00:35:52
00:32:45








1 114
101 268 Fijałkowska Karolina Świdnik 1986 K30

115
00:35:52
00:32:45








1 115
102 357 PRZYBYSZ EWELINA LUBLIN PCH_RUN 1991 K20

121
00:35:59
00:33:49








1 121
103 302 Frankowska Dorota Świdnik 1972 K40

122
00:36:55
00:33:53








1 122
104 301 Smolińska Katarzyna Świdnik 1974 K40

123
00:36:55
00:33:53








1 123
105 304 Marchel Iwona Lublin 1980 K30

125
00:37:51
00:34:45








1 125
106 341 Sidor-Waszczuk Justyna Serniki 1990 K20

126
00:38:22
00:35:10








1 126
107 377 Szafka Katarzyna Świdnik Wolność Endorfinom 1971 K40

130
00:38:22
00:35:18








1 130
108 245 Nalewajko joanna Chmielnik BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ 1978 K40

133
00:38:25
00:35:20








1 133
109 351 Janiszewska Jagoda Chełm 1984 K30

135
00:37:54
00:35:45








1 135
110 316 Żak Katarzyna Lublin 1982 K30

137
00:39:55
00:36:48








1 137
111 334 Błaszczak Agnieszka Lubartów 1986 K30

138
00:40:02
00:36:56








1 138
112 380 RZUCIDŁO PAULINA LUBLIN 1984 K30

139
00:41:12
00:38:05








1 139
113 247 Krychowska Marzena Lublin 1974 K40

141
00:43:14
00:40:03








1 141
114 248 Gołofit Aneta Lublin 1981 K30

142
00:43:16
00:40:05








1 142
115 1081 Niedźwiedź Halina Uścimów 1991 K20

144
00:43:19
00:40:15








1 144
116 260 Król Iwona Lublin Sii Power People 1981 K30

146
00:46:13
00:43:03








1 146
117 389 Michońska Magdalena Lublin bez klubu 1956 K60

147
00:51:01
00:47:50








1 147

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni