z

Lublin

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 108 Gawda Piotr Lublin Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST 1966 M50 1
00:20:36
00:20:35
2
00:21:12
00:21:10
1
00:20:57
00:20:55
1
00:22:14
00:22:13


1
00:21:42
00:21:40
5 4
2 1066 Filipowicz Zenek Lublin lubelskibiegacz.pl TEAM 1962 M50 4
00:21:42
00:21:37
3
00:21:45
00:21:40
2
00:22:47
00:22:43
2
00:23:38
00:23:33


2
00:22:07
00:22:00
5 9
3 231 Ziółek Mirosław Jacków Stay Insane 1963 M50 7
00:24:36
00:23:33


4
00:25:23
00:24:21
3
00:25:18
00:24:14
2
00:24:45
00:23:41
3
00:23:18
00:22:31
5 12
4 55 Peciak Robert Lublin 1964 M50 6
00:24:20
00:23:18
5
00:24:09
00:23:08
3
00:24:56
00:23:54
4
00:25:31
00:24:28
1
00:24:30
00:23:26
4
00:23:24
00:22:38
6 12
5 60 Starzyński Stefan Lublin PERFECT RUNNER Lublin 1968 M50 8
00:24:46
00:23:43


5
00:24:45
00:24:45
7
00:25:18
00:25:10
5
00:24:27
00:24:19
6
00:23:29
00:23:21
5 23
6 1028 Godula Ryszard Lublin Biegnij Forrest biegnij 1959 M50 10
00:24:48
00:23:44
6
00:24:34
00:23:33


5
00:24:48
00:24:39
4
00:24:23
00:24:15


4 25
7 21 Stachyra Andrzej Lublin LSB 1968 M50 9
00:24:46
00:23:43


12
00:40:12
00:38:49
6
00:25:45
00:24:41
3
00:25:13
00:24:09
7
00:24:56
00:24:06
5 25
8 179 Bielecki Tomasz Lublin 1965 M50 15
00:29:27
00:27:23
10
00:27:26
00:26:21
6
00:27:00
00:25:59
8
00:27:53
00:26:46
7
00:27:21
00:26:09
8
00:27:17
00:26:25
6 29
9 1060 Grzywacz Dariusz Lublin 1965 M50 13
00:26:27
00:25:22
9
00:26:22
00:25:20
7
00:27:10
00:26:09




11
00:29:32
00:28:01
4 40
10 1187 Lewczyński Piotr Lublin 1959 M50

12
00:28:45
00:27:37
8
00:28:23
00:28:13
11
00:29:40
00:29:30


10
00:28:49
00:27:53
4 41
11 1121 Dejewski Zbigniew Lublin 1967 M50 16
00:30:06
00:28:00
11
00:29:36
00:27:30


9
00:28:15
00:28:01


9
00:28:50
00:27:16
4 45
12 1004 Obel Marcin Lublin Dwa Misie 1968 M50 14
00:28:24
00:27:12
13
00:29:57
00:27:49
9
00:29:30
00:28:24
10
00:29:38
00:28:31




4 46
13 1086 Wrona Andrzej Lublin Triathlon Lublin Team 1959 M50 18
00:35:32
00:33:19
16
00:37:03
00:33:50
11
00:35:27
00:34:00


11
00:36:15
00:34:11
13
00:35:24
00:33:00
5 51
14 1153 Piekniak Krzysztof Lublin intrograf team 1966 M50 17
00:33:59
00:31:54
15
00:33:27
00:30:26




9
00:33:47
00:32:34
12
00:31:54
00:30:19
4 53

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 157 Odziemczyk Sylwester Lublin lubelska grupa triathlonu 1965 M50 3
00:21:15
00:21:13
1
00:20:58
00:20:57








2 4
2 1089 Karski Jacek Lublin 1963 M50



10
00:34:27
00:33:22


10
00:35:13
00:33:58


2 20
3 151 Szabat Wiesław Annopol 1960 M50 2
00:20:48
00:20:46










1 2
4 297 Prokopiuk Jarosław Gdynia PROCAR Gdynia 1966 M50

4
00:22:17
00:22:10








1 4
5 483 BOGDANOW ANDRZEJ LUBLIN ORANGE POLSKA 1960 M50









5
00:22:58
00:22:52
1 5
6 178 Żebrowski Andrzej Wola Kopcowa T-Team 1965 M50 5
00:23:06
00:23:01










1 5
7 473 Biszkont Sławomir Świdnik 1968 M50







6
00:26:30
00:25:25


1 6
8 254 Gnatiuk Krzysztof Lublin Lubelska Grupa Triathlonu 1965 M50

7
00:25:29
00:24:27








1 7
9 395 Szuryga Hubert LUBLIN AZS UMCS Lublin BnO Team 1968 M50

8
00:26:16
00:25:13








1 8
10 439 GÓRNIAK MAREK 1960 M50







8
00:28:19
00:28:11


1 8
11 1068 Tereszcxuk Jacek Lublin T-Team 1960 M50 11
00:24:44
00:24:39










1 11
12 79 Gąsior Jan Susiec OSP SUSIEC 1967 M50 12
00:25:02
00:24:55










1 12
13 150 Illek Arkadiusz Świdnik Świdnik Triathlon Team 1967 M50

14
00:31:22
00:29:16








1 14

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni