z

Lublin

Klasyfikacja generalna 2018/2019

Kategorie główne:

Zawodnicy klasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 12 Pleskaczyńska Julia Lublin Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST 1998 K20 1
00:18:10
00:18:09
1
00:18:14
00:18:13




1
00:19:09
00:19:08
1
00:19:33
00:19:31
4 4
2 163 Sekuła Magdalena Franciszków AZS UMCS Lublin 1997 K20

3
00:20:38
00:20:35
2
00:21:05
00:21:03
1
00:21:15
00:21:12


2
00:19:47
00:19:45
4 8
3 156 Łukasiewicz Dominika Ostrowiec Świętokrzyski NadirJedrzejow 1994 K20 3
00:20:52
00:20:51


1
00:20:34
00:20:34
3
00:22:23
00:22:20
3
00:20:57
00:20:55


4 10
4 111 Zych Magdalena Lublin lubelskibiegacz.pl TEAM 1998 K20 4
00:21:08
00:21:07
5
00:21:57
00:21:54
3
00:21:10
00:21:07
2
00:21:50
00:21:46
2
00:20:47
00:20:45
3
00:21:08
00:21:02
6 10
5 14 Korzeniowska Monika Pawłów Centrum medyczne ORTO-OPTYMIST 1994 K20 6
00:22:25
00:22:24
4
00:21:42
00:21:40
4
00:21:39
00:21:38
4
00:22:59
00:22:56
5
00:21:39
00:21:38
4
00:21:52
00:21:49
6 16
6 13 Mandziuk Ilona Warszawa 1996 K20 5
00:21:47
00:21:47
6
00:21:58
00:21:58




6
00:23:05
00:23:03
5
00:22:08
00:22:04
4 22
7 419 Bielecka Anna Lublin 1997 K20



9
00:25:45
00:25:35
5
00:26:59
00:25:54
7
00:25:27
00:24:22
6
00:24:40
00:23:49
4 27
8 1191 Tarnowska Ewa Lublin Lubelska Grupa Triathlonu 1992 K20



8
00:25:37
00:25:30
7
00:26:57
00:26:40
8
00:26:37
00:25:34
7
00:26:00
00:25:12
4 30
9 1180 Sprawka Marta Lublin 1993 K20

9
00:24:46
00:24:41
7
00:25:01
00:24:52
6
00:26:13
00:26:00


13
00:29:50
00:28:15
4 35
10 1098 Gębusia Milena Ostrowiec Świętokrzyski Sii Running Team 1992 K20 8
00:27:00
00:25:53
12
00:27:35
00:26:24
12
00:27:39
00:26:35


9
00:27:56
00:26:47
10
00:27:26
00:26:33
5 39
11 420 Czerniak Anna Krasnystaw Vege Runners 1991 K20



10
00:27:12
00:26:06
10
00:29:49
00:27:40
11
00:32:18
00:30:14
8
00:27:21
00:26:25
4 39
12 355 Nowak Beata Dukla 1989 K20

14
00:27:57
00:26:55
13
00:27:14
00:27:02
9
00:27:07
00:26:50


9
00:27:25
00:26:29
4 45
13 173 Malus Patrycja Lublin Crossfit Z16 1991 K20 9
00:27:29
00:26:24
13
00:28:49
00:26:39


12
00:32:10
00:30:00


14
00:31:01
00:28:43
4 48
14 1184 Grzegorczyk Zuzanna Lublin 1998 K20

21
00:32:02
00:29:01
15
00:30:42
00:29:18
13
00:32:13
00:30:04
10
00:30:49
00:28:48
11
00:30:20
00:28:03
5 49
15 1100 Bochen Katarzyna Lublin 1992 K20 11
00:29:27
00:28:21
18
00:29:34
00:28:27
14
00:29:25
00:28:20
11
00:30:14
00:29:11




4 54
16 1148 Zwierz Magdalena Świdnik SII Running Team 1993 K20 13
00:30:08
00:28:47
23
00:31:46
00:29:36
17
00:31:13
00:30:08


13
00:33:39
00:32:28
16
00:31:25
00:29:50
5 59
17 1069 Barnaś Jagoda Dębica Sii Power People 1990 K20 14
00:31:38
00:29:31
19
00:31:42
00:28:40
16
00:30:31
00:29:23




12
00:29:05
00:28:08
4 61
18 126 Rapa Izabela Lublin Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST 1996 K20 18
00:34:16
00:32:04
41
00:39:53
00:36:42
18
00:33:20
00:32:09
14
00:36:31
00:35:20


21
00:39:39
00:37:18
5 71
19 114 Koper Anna Lublin Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST 1992 K20 20
00:39:51
00:37:38
42
00:41:35
00:38:23


15
00:40:38
00:39:22


22
00:40:23
00:38:02
4 99
20 251 Saba Małgorzata Lublin Forever 1993 K20

44
00:44:32
00:41:19
19
00:46:21
00:44:52
16
00:48:53
00:46:40


24
00:45:44
00:43:22
4 103

Zawodnicy nieklasyfikowani

Miejsce Nr Nazwisko Imię Miasto Klub Rocznik Kategoria Bieg 1Bieg 2Bieg 3Bieg 4Bieg 5Bieg 6 Liczba biegów Punkty
1 99 Konkel Katarzyna Częstochowa Maja Team / Decathlon Poczesna 1994 K20 2
00:20:29
00:20:28


5
00:21:43
00:21:41


4
00:21:11
00:21:09


3 11
2 74 Traczykiewicz Karolina Lublin Stay Insane / Skoczyliwlasy.pl 1993 K20

7
00:22:12
00:22:07
6
00:21:53
00:21:48






2 13
3 226 Madejska Paulina Lublin 1996 K20 7
00:25:41
00:24:38
10
00:26:18
00:25:11








2 17
4 246 Mostowska Agata Lublin 1997 K20

11
00:26:30
00:25:28
11
00:27:12
00:26:08






2 22
5 1020 Dołżyńska Agnieszka Lublin Latające Klapki Kubota 1989 K20 10
00:27:58
00:26:54
15
00:28:13
00:27:07








2 25
6 30 Chwojko Paulina Orla 1995 K20 12
00:29:50
00:28:39
22
00:31:14
00:29:08








2 34
7 336 Balicka Agata Lublin brak 1997 K20

31
00:33:13
00:31:08






17
00:33:45
00:32:12
2 48
8 208 Kasprzak Barbara Warszawa 1992 K20 17
00:34:04
00:31:55
37
00:35:01
00:32:51








2 54
9 290 Jasińska-Grabowska Ewelina Lublin 1989 K20

40
00:38:22
00:35:10






20
00:35:46
00:33:23
2 60
10 1102 Szmit Joanna Łabunie SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM 1994 K20

2
00:19:56
00:19:54








1 2
11 274 Kuziora Katarzyna Lublin 1993 K20

8
00:24:29
00:24:24








1 8
12 452 Kaźmierska Paulina Nowa Wieś 1993 K20





8
00:27:05
00:26:48




1 8
13 477 Nagowska Ewa Krasnystaw 1994 K20







12
00:34:04
00:32:01


1 12
14 492 JAKOWICKA KASIA Lublin 1989 K20









15
00:30:17
00:29:25
1 15
15 62 Klimkowicz Joanna Lublin 1990 K20 15
00:32:03
00:30:51










1 15
16 266 Pietrzyk Natalia Lublin 1992 K20

16
00:29:30
00:27:28








1 16
17 210 Jaworska Aleksandra Janów Lubelski Grupa Bury 1991 K20 16
00:33:00
00:30:51










1 16
18 330 Tarasińska Joanna Lublin 1993 K20

17
00:30:56
00:27:46








1 17
19 502 Kurlej Kamila Lublin 1997 K20









18
00:33:46
00:32:12
1 18
20 503 Latawiec Karolina Cisna 1997 K20









19
00:33:45
00:32:13
1 19
21 106 Cisz Aleksandra Lublin 1990 K20 19
00:34:42
00:32:31










1 19
22 329 Kołowerzo Martyna Lublin 1996 K20

20
00:30:57
00:28:54








1 20
23 213 Brzozowiec Patrycja Puchaczów Grupa Bury 1994 K20 21
00:40:41
00:38:31










1 21
24 505 Kasprowicz Magdalena Lublin 1992 K20









23
00:40:41
00:38:18
1 23
25 180 Jachimowicz Karolina Lublin 1996 K20

24
00:31:47
00:29:44








1 24
26 323 Bechta Katarzyna LUBLIN 1993 K20

25
00:32:09
00:30:03








1 25
27 332 Łusiak Patrycja Krasnystaw 1991 K20

26
00:32:23
00:30:19








1 26
28 181 Skrzyńska Karolina Kraśnik 1994 K20

27
00:32:23
00:30:20








1 27
29 289 Kowal Natalia lublin 1994 K20

28
00:33:29
00:30:21








1 28
30 196 Aleksandrowicz Ilona Wąwolnica 1996 K20

29
00:32:26
00:30:22








1 29
31 250 Gałązka Karolina Ożarów Mazowiecki 1996 K20

30
00:32:33
00:30:29








1 30
32 350 Modrzewska Izabela Zbuczyn 1994 K20

32
00:33:21
00:31:15








1 32
33 360 Górska Natalia LUBLIN 1996 K20

33
00:34:26
00:31:20








1 33
34 358 Fornal Klaudia Świdnik 1996 K20

34
00:34:51
00:31:42








1 34
35 1149 Maksymiuk Klaudia Bychawa SII POWER PEOPLE 1995 K20

35
00:34:15
00:32:05








1 35
36 227 Lohina Ruslana Lublin 1995 K20

36
00:35:09
00:32:08








1 36
37 357 PRZYBYSZ EWELINA LUBLIN PCH_RUN 1991 K20

38
00:35:59
00:33:49








1 38
38 341 Sidor-Waszczuk Justyna Serniki 1990 K20

39
00:38:22
00:35:10








1 39
39 1081 Niedźwiedź Halina Uścimów 1991 K20

43
00:43:19
00:40:15








1 43

Sponsor tytularny

Partnerzy generalni